Jak souvisí události „Konce věku“ s děním v Sýrii? Kdo a proč zničil humanitární konvoj OSN? Proč o tom lžimédia mlčí? Jaká hra se tu hraje?

V této sérii textů se dozvíte oč aktuálně v Sýrii běží, o co se tam hraje doopravdy. Není to téma, kterému bychom se věnovali rádi, ale ono má vážné souvislosti s předpovězenými událostmi „Konce věku“ »

30. 9. 2016: Doplněno aktuální prohlášení syrského ministerstva obrany a také videozáběry humanitárního konvoje na území provincie Aleppo.

Zpráva z tisku:

19. září 2016 byl u Aleppa údajně „bombardován“ humanitární konvoj OSN

19. 9. bylo poblíž syrského Aleppa zasaženo nejméně 18 z 31 kamiónů OSN a Červeného půlměsíce, pravděpodobně následkem leteckého útoku. Podle mluvčího OSN Stéphanea Djarrice byl také zasažen sklad Červeného půlměsíce. Konvoj vezl pomoc pro 78 000 obyvatel města Urm al-Kubra v guvernorátu Aleppo. …


Následující citát podle novinky.cz jasně ukazuje, že americká obvinění vůči RF jsou pouhá plácání postavené na vodě, bez jakýchkoliv důkazů — jde čistě o emotivní manipulativní prohlášení pro média určené k ovlivnění ovčanů. Všimněte si pokrytecké mluvy soudruha Dunforda a výrazů jako „zatím není jasné“… nebo „k závěru se ještě nedošlo, ale podle mého soudu to udělali oni“… pouhé plkání místo důkazů. Dokonce došlo i na lež ohledně údajné přítomnosti dvou bombardérů Suchoj Su-24…. ovšem zase bez důkazů.

Rusové oproti tomu uvedli, že se v inkriminovanou dobu v blízkosti místa útoku vyskytoval i americký bezpilotní letoun Predator:


Na humanitární konvoj útočili Rusové, tvrdí šéf amerických generálů — ale důkazy nemá

adolf-make-the-lie-big

Novinky.cz: Vzdušný útok na středisko Červeného půlměsíce a konvoj kamiónů s humanitární pomocí od půlměsíce a OSN vedlo Rusko. Při čtvrtečním slyšení v branném výboru amerického Senátu to řekl náčelník sboru štábů ozbrojených sil USA generál Joseph Dunford, informovala agentura AP. Podle ruské strany je to jen Dunfordův osobní názor a zodpovědnost nesou Američané.

Dunford výboru potvrdil, že v době útoku nad místem přelétaly syrské a ruské letouny. Nejprve uvedl, že zatím není jasné, které z letadel shodilo bomby, ale později na přímý dotaz republikánského senátora Lindseyho Grahama odvětil: „K závěru se ještě nedošlo, ale podle mého soudu to udělali oni.“ Na doplňující otázku, jestli má na mysli Rusy, odpověděl ano.

Nejmenovaní zástupci Pentagonu už dříve řekli médiím, že útočily dva ruské bombardéry Suchoj Su-24. [Důkazy ovšem nejsou, což rozhodně stojí za pozornost uvážíme-li, že prostor Sýrie je důkladně sledován všemi válčícími stranami za pomoci nejmodernějších technologií, stejně tak o lži svědčí fakt, že nejsou uvedeni autoři výroků] …

V blízkosti místa útoku se vyskytoval americký útočný letoun Predator

Ruská federace to popírá a odmítla Dunfordova slova. Mluvčí ruského ministerstva obrany generál Igor Konašenkov poznamenal, že Dunfordova výpověď byla jen jeho „osobním názorem“ [a NEOBSAHOVALA DŮKAZY]. Upozornil také, že se v inkriminovanou dobu v blízkosti místa útoku vyskytoval i koaliční bezpilotní letoun Predator. Podle Konašenkova mají Američané strach přiznat zodpovědnost za útok.

Rusové hned po útoku poukazovali na to, že kolem vyhořelých kamiónů s humanitární pomocí nejsou z fotografií patrné krátery po výbuších.

Američané argumentovali, že bomba či bomby mohly dopadnout na skladiště Červeného půlměsíce a od nastalého požáru mohla vzplanout parkující auta. …

… „Pečlivě jsme studovali videa takzvaných aktivistů z místa události a nenašli jsme žádné stopy, že by kolonu automobilů zasáhla jakákoli munice,“ řekl Konašenko podle Interfaxu. „Žádné odpovídající krátery, automobily nemají poškození karoserie, nejsou rozlomené od explozí při náletu,“ dodal.

„Vše je ukázáno na záběrech z videa, jde o přímé následky požáru nákladu, který z nějakého zvláštního důvodu začal současně s velkou ofenzívou bojovníků na Aleppo,“ řekl Konašenko, který dal do souvislosti zničený konvoj s útokem vzbouřenců proti syrským silám, které obklíčily východní část Aleppa.

Pozn.: Každý si sám může porovnat jak to vypadá když ruské VKS skutečně bombardují

Následující video od 5. minuty ukazuje bombardování nákladní kolony IS. Jak už jsme zmínili dříve, RF mj. likvidací konvojů s ropnými cisternami jedoucími do Turecka odřízla teroristy od důležitého zdroje financování:

Pozn. redakce: USA dnes už veřejně začínají mluvit o nasazení laserových a dalších nekonvenčních zbraní — proto si můžeme být jisti, že už takové nějakou dobu mají v provozu — platí známé pravidlo: Když se něco odtajní, znamená to, že už mají lepší! Použití takové zbraně na palubě Predatoru dokonale vysvětluje poškození popisovaná výše!

Citujme si např. armadninoviny.cz:

27. 5. 2016: V letošním roce americké velitelství pro speciální operace SOCOM (Special Operations Command) otestuje na bitevním vrtulníku AH-64 Apache laserovou zbraň. SOCOM, resp. celý Pentagon, doufá, že laserové zbraně výrazně sníží náklady na vedení bojových operací a poskytnou vojákům unikátní nové schopnosti. …

K tomu je možno přidat existenci ozbrojeného vozidla IS s minometem, jež doprovázelo konvoj — toto dokázala na snímcích ruská armáda. Již delší dobu se píše o tom, že některé teroristické frakce vyžadují zbraně z bývalého východního bloku SSSR. Takže zde nejspíše máme i vysvětlení ohledně údajně nalezených zbytků ruské munice ve skladu…

Kam zmizel minomet teroristů, který doprovázel kolonu OSN?

20. 9. 2016: „Rozbor videozáznamů z bezpilotníků se záběry pohybu humanitárního konvoje OSN po území provincie Aleppo, jež je v rukou teroristů, umožnil odhalit nové podrobnosti. Na video je dobře vidět, jak se spolu s kolonou náklaďáků pohybuje malé nákladní auto teroristů se zavěšeným velkorážním minometem,“ řekl Konašenkov. „Není ale jasné, kdo koho kryje: Minomet konvoj s dobrovolníky Bílých přileb anebo je to vše naopak? A hlavně, kam zmizel tento minomet na konci cesty kolony, a na koho střílel během zastávky a vykládky?“, dodal mluvčí ministerstva obrany.


O útoku na konvoj OSN nastalo náhlé mediální ticho – proč asi?

SvobodneNoviny.eu: Pořadí těch akcí je známo. Nejdřív těžce sjednaná dohoda o příměří v Sýrii, vzápětí porušená masivním americkým bombardováním pozic Asadovy syrské armády. Amerika se za útok sice omluvila, ale asi tak, jak jako kdyby řekla: „Neměli jste tam co dělat“, jak poznamenal jeden z komentátorů..

Tím příměří pochopitelně skončilo a Amerika byla v tu chvíli v očích jisté části světové veřejnosti tak trochu na pranýři. Ale jak z dalšího jejího kroku vyplyne, nebyla ochotna ani toto „trochu“ dlouho snášet. A tak se odehrálo následující: ve večerních hodinách 19. září zbombardoval kdosi konvoj OSN, přivážející Syřanům humanitární pomoc. No a jelikož šlo o pomoc směřující do oblasti východního Aleppa, ovládaného protivládními vzbouřenci, bylo rusofobům celého světa okamžitě [bez důkazů] vše jasné: tenhle barbarský útok nemohl provést nikdo jiný než Asad nebo Rusové.

Jaká to vynikající příležitost i pro zpravodajskou redakci [dnes již bohužel nikoliv nestranné a objektivní] ČT! Do jejího studia byl okamžitě coby odborník povolán generál Šedivý, a po úvodním uvedení doprovodných okolností případu mu byla – s téměř slavnostní pompou – položena tato otázka: kdo ten útok na konvoj provedl? Generál na okamžik zaváhal a pak jakoby s tíhou, že je od něj vyžadován tak rezolutní soud, vydechl to, co se od něj čekalo: „Rusové nebo syrská armáda“.

Hotovo! Nová a další protiruská a protiasadovská kampaň ČT mohla začít a také začala. Ale řinčela překvapivě krátkou dobu, snad den nebo den a půl – a pak náhle ztichla. Tak překvapivě useknuta, že to nemohla být náhoda. Proč tak zčista jasna klid? říkal jsem si. Když takhle masitou kost pes jednou rafne, tak s ní přece chvíli běhá po ulici, ne? A ne aby ji hned odhodil.

Tajemné ticho vyřešeno

US drone MQ-1 Predator
US drone MQ-1 Predator

Odpověď na tuto otázku přineslo až toto oznámení ruské vlády: „Do oblasti, kde se incident udál, vstoupil ve večerních hodinách 19. září – a to několik minut před útokem na konvoj OSN – bezpilotní americký letoun Predator, patřící do sil koalice, vedené USA, a schopný provádět útoky na pozemní cíle. Zaútočil na konvoj z výšky 1600 metrů.“ …

The Russian Defense Ministry says that a US coalition drone was in the vicinity of a humanitarian convoy when it was attacked outside Aleppo. According to the Russian military, the unmanned aircraft was a Predator drone.

“On the evening of September 19, in that specific region, a drone belonging to the international coalition, which had taken off from the Incirlik air base in Turkey, was flying at a height of 3,600 meters and traveling at around 200 kilometers per hour,” said Russian Defense Ministry spokesman Igor Konashenkov.

“The object was in the area around the town of Urm Al-Kubra, where the convoy was a few minutes before it caught fire,” Konashenkov added. “It left after about 30 minutes.” (RT)

Útok na humanitární konvoj OSN u Aleppa byl naplánován CIA za účelem odpoutání pozornosti od incidentu s nálety na syrskou armádu u Dajr az-Zauru

Aktualizace 30. 9. 2016 (naše tušení bylo potvrzeno, čtěte další napínavá pokračování): „Hlavním cílem tohoto útoku bylo utajení donebevolajícího útoku koaličních sil USA na pozice syrské armády a odpoutání pozornosti médií a světového společenství od tohoto činu, který jasně prokázal, že USA podporují teroristickou frontu Islámský stát (IS, zakázaná v RF),“ sdělila tisková služba syrského ministerstva obrany.

V Damašku oznámili, že disponují nahrávkou rozhovorů vojáků USA a IS

Letadla mezinárodní koalice „proti ISIL“ zasadila 17. září čtyři údery syrským vojskům, která jsou v obklíčení IS v okolí letiště Dajr az-Zauru. Zahynulo 62 vojenských příslušníků a asi 100 jich bylo zraněno. Ústřední velení VLS USA prohlásilo, že USA uznávají fakt leteckého útoku americké koalice u Dajr az-Zauru.

„Syrská armáda odposlouchávala rozhovory mezi Američany a Daiš (arabská zkrátka IS) před útokem na Dajr az-Zaur… Americké síly poslaly Daiš do útoku na pozice syrských vojsk poté, co uskutečnily tyto údery“, prohlásila Abbasová v Teheránu. Abbasová, kterou cituje libanonská televizní stanice Al Mayadeen, řekla, že Damašek má důkazy záměrného útoku Američanů na pozice syrské armády v Dajr az-Zauru.


Tento skutečný příběh ze života Druhé šelmy Janova Zjevení » nekončí. Má spletité a napínavé pokračování, těšte se na příště!

-pokračování-