muslim-murders-germany-kandel-ist-ueberall

Jasná řeč! Panika roste. V Německu se údajné „nacistky“ obávají znásilnění muslimskými migráčky. V Koreji se pro změnu obávají, že muslimští migranti spustí islamizaci. Kdo je chytřejší? A kde mají vlastizrádnou vládu?

Většina policejních statistik, které se týkají počtu znásilnění a sexuálního obtěžování, hovoří jasnou řečí. S příchodem stovek tisíc migrantů od podzimu 2015 se v mnoha německých a rakouských městech zhoršila bezpečnostní situace. A to především z pohledu žen, které se pravidelně stávají oběťmi napadení ze strany žadatelů o azyl ze zemí třetího světa. Vedle dlouhodobých psychických obtíží tyto útoky končí i smrtí. Nedávno jsme publikovali podrobnou analýzu »

Protesty proti fýrer Merkelové — někteří Němci se již probudili, stále jich je ale menšina...
Protesty proti fýrer Merkelové — někteří Němci se již probudili, stále jich je ale menšina…

Nyní ovšem mohamedánské zlo začíná dosahovat do nebetyčných výšin barbarského středověkého násilí. Díky fýrer Merkelové se vracíme zpět do doby temna. Nejspíše jste si nemysleli, že byste „středověk“ ještě v tomto životě mohli zažít znovu… Dnes to nebude čtení pro slabší povahy — ale nemůžeme se tomu vyhnout, pokud chceme zachránit náš národ!

Chcete přežít? A hlavně — chcete aby vaše děti přežily?


Co se to s těmi Němci děje? Obyčejný den v Německu podle politicky korektní orwellovské novořeči

Jak píše mainstreamově-liberální Bild.de v článku s názvem „Berlin-News: Pärchen von Mob angegriffen und durch Berlin gejagt“. Citace: „Wie kann ein Streit nur so eskalieren, dass eine Gruppe von 30 Menschen ein junges Pärchen mitten durch Berlin jagt? Die 18-Jährige und ihr 23-jähriger Begleiter saßen in der Nacht zum Sonntag gegen 0.30 Uhr in einem Fastfood-Restaurant am Hardenbergplatz. Dort wurde die junge Frau in arabischer Sprache aus einer Gruppe heraus sexuell beleidigt. …“

Německý politicky korektní tisk se pokrytecky podivuje nad tím, jak může hádka eskalovat tak, že dav 30 lidí napadne, pronásleduje, arabsky sexuálně nadává páru mladých Němců a následně rozbije dívce hlavu skleněnou láhví

Musíme číst mezi řádky, stejně jako za bolševického totáče u nás. Vodítkem a klíčem k řešení hádanky je samozřejmě arabština. Jak vás opakovaně informujeme, muslimové považují nezahalené ženy za „lovnou zvěř“… a přesně to také vysvětluje, co se doopravdy stalo.

Německý tisk informuje, že pár v klidu seděl ve fast-foodu (nejspíše po romantickém večeru ve dvou) načež ženu začala skupina „mužů“ arabsky sprostě sexuálně obtěžovat. Zkuste se prosím laskavě vžít do té situace… jistě jste chodili na rande, nebo na ně teď chodí vaše děti… Následně poté, co se dívka ohradila (lze si lehce domyslet, že reagovala rovněž sprostě), tak uvedená skupina napadla mladý německý pár židlemi a lahvemi (Mit Stühlen und Flaschen angegriffen) a začala pár pronásledovat po městě… Nakonec byla 18letá dívka praštěna lahví do hlavy a omdlela. Její 23letý druh ji dotáhl na domovní dvorek. Přivolaná policie zjistila, že se skupina pronásledovatelů německého páru mezitím rozrostla na 30 osob… Všichni útočníci byli propuštěni.

muslim islam shariah-controlled-zone

Odpověď je tedy křišťálově jasná: Mladý pár byl v Berlíně napaden muslimským davem. Pravděpodobně proto, že žena nedodržovala pravidla šaríi… přesně to odpovídá jejich filozofii — čím jsme silnější, tím jsme agresivnější — a nějaké to znásilnění nevěřících pro pobavení nám přece Alláh schvaluje, říká to přece náš imám v mešitě….

Fýrer Merkelová by měla být odsouzena mezinárodním soudem v Haagu za to, co udělala vlastní zemi!


Že prý jsme nacistky? Ne, my se jen nenecháme dál znásilňovat migranty, protestují rakouské a německé ženy

Stovky případů znásilnění a sexuálního obtěžování nechávají v klidu satanův mediální a politický [liberální] mainstream, ale samotné ženy se v posledních měsících ozývají čím dál tím častěji. V roce 2018 proběhly v několika německých městech demonstrace, jejichž účastnice protestovaly proti zhoršení bezpečnostní situace. K demonstracím došlo například v Hamburku, Kandelu, Chotěbuzi a dalších menších i větších městech v zemi.

kandel-demo-in-wien-2018

kandel-ist-ueberall-demo-wien-2018

Kdo se tady zbláznil?

Je normální označovat ženy, které se nechtějí nechat muslimy znásilňovat a vraždit,  za příznivkyně nacismu? A to jenom proto, že požadují zlepšení bezpečnostní situace a fungující stát, který bude své občany chránit?

Záplava znásilnění a vražd spáchaných mohamedánskými migranty v Německu

Novináři píší o „selhání státu“, ale my už víme, že nedává smysl psát o selhání, když jsme objevili že islám v nezvládnutelném množství je do Evropy tlačen mocipány zcela záměrně »

muslim-murders-germany-kandel-ist-ueberall

16. října 2016. Maria Ladenburger, 19letá studentka medicíny z Freiburgu, byla znásilněna a zavražděna, když se vracela domů z večírku, který pořádala její lékařská fakulta. Její vrah Hussein Khavari přijel do Německa v listopadu roku 2015 bez dokladů totožnosti.
16. října 2016. Maria Ladenburger, 19letá studentka medicíny z Freiburgu, byla znásilněna a zavražděna, když se vracela domů z večírku, který pořádala její lékařská fakulta. Její vrah Hussein Khavari přijel do Německa v listopadu roku 2015 bez dokladů totožnosti.
27. prosince 2017. Mia Valentin, 15letá dívka z Kandelu, městečka ve spolkové zemi Porýní-Falc, poblíž německé hranice s Francií, byla ubodána k smrti v místní drogerii. Útočníkem byl Abdul Mobin, neúspěšný afghánský žadatel o azyl.
27. prosince 2017. Mia Valentin, 15letá dívka z Kandelu, městečka ve spolkové zemi Porýní-Falc, poblíž německé hranice s Francií, byla ubodána k smrti v místní drogerii DM. Útočníkem byl Abdul Mobin, neúspěšný afghánský žadatel o azyl.

Další vražda nemuslimské dívky spáchaná muslimem, další z mnoha…

Afghánský žadatel o azyl jménem Abdul Mobin Dawodzai ubodal 27. 12. 2017 ve městě Kandel 15letou dívku Miu Valentin » Dívka se s útočníkem osobně znala, protože ho učila německy v rámci multikulturního poznávacího programu, který v roce 2015 ve městě zavedl místní starosta za SPD Volker Poss. Mia Valentin byla v roce 2015 jednou z dívek, která se zúčastnila seznamovacího programu s arabskými migranty »

Město vyčlenilo na multikulturní poznávací program velkou nemovitost s vlastní garáží a zahradou »

V tomto multikulti domě společně žili a dosud žijí migranti spolu s Němci. V objektu ale přespávají i nezletilé Němky a žijí s migranty v neoficiálních svazcích. Nezletilá Mia Valentin podle dostupných informací žila v domě právě s Abdulem a ten to měl pochopit tak, že Mia se stala jeho ženou skrze mohamedánský obyčej tzv. „vydržení“.

V muslimském světě lze ženu podle Šaríe tzv. „vydržet“ a získat na ní majetkový nárok — je to proto, že dle Koránu (a z něj odvozeného práva Šaríja) jsou ženy přesně na úrovni dobytka — obyčejný chovný majetek. Obvykle k tomu stačí poskytnutí přístřeší nebo 3 jídel po 3 dny a 3 noci. Nejbizarnější na této věci je skutečnost, že provoz uvedené nemovitosti platí město Kandel a nikoliv migranti.

Podle svědků došlo k roztržce v místní prodejně drogerie ve chvíli, kdy si Mia koupila líčidla, rtěnku a nějaký make-up. Abduláh, který byl na nákupu s Miou, to jako správný muslim pochopil jakože Mia se chce malovat a líčit, aby se zalíbila jiným chlapcům — jenže muslimské ženy mají jediné právo — chodit v zabalená v černém pytli.

Po ostré roztržce a hádce vytáhl Abdul nůž a celkem 27 bodnými a řeznými údery do krku a břicha na Miu zaútočil. Vedoucí prodejny okamžitě zavolal policii a záchranku. Mia ještě zvládla převoz do nemocnice, ale tam zhruba po hodině podlehla následkům útoku. Abdul zůstal na místě v obchodě a když ho policie zatýkala, usmíval se.

Islámský vrah z Afghánistánu se seznámil s obětí za pomoci multikulti seznamovacího večírku pro migranty a mladé Němky

Abdul o sobě tvrdí, že mu nebylo ještě 15 let a německé úřady neumí jeho skutečný věk zjistit… s velkou pravděpodobností je mu ale mnohem více. V jiném případu znásilněné a zavražděné Marie Ladenburger uváděl afghánský pachatel věk 17 let, ale přitom jeho otec potvrdil, že je mu 33 let. Co je ale opravdu alarmující, to jsou praktiky německých politiků v souvislosti s migrační krizí. Starosta Kandelu Volker Poss z SPD totiž vycítil v roce 2015 politickou příležitost a rozjel ve městě speciální inkluzivní a integrační program pro migranty. Uspořádal mj. velkou seznamovací párty, na které se nezletilé německé dívky seznamovaly s Afghánci, s Nigerijci, se Syřany a dalšími mladými migranty. De facto se jednalo o organizovaný „multikulti bordel“. S úsměvem vpřed ke zničení Německého národa!

Německu již není pomoci

To co následovalo po vraždě Mii bylo a je ještě děsivější. Rodina zavražděné dívky a její kamarádi uspořádali v Kandelu smuteční zádušní průvod městem se svíčkami, jenže co se stalo potom — to byla ta opravdová šílenost… Místní ultralevicová (prakticky ovšem fašistická) organizace Antifa uspořádala mohutnou protidemonstraci na podporu multikulti rasové diverzity Německa » Zatímco lidé přišli uctít památku brutálně zavražděné dívky, Antifa se snažila průvod zablokovat a skandovala podporu rasové diverzitě a barevnému Německu.

Z celé akce je k dispozici video, kde vidíte, že v průvodu Antify jsou obyčejní Němci s vymytými mozky, kterým není pomoci.

Něco podobného hrozí i u nás pokud co nejdříve nezastavíme manipulativní euro-bolševickou multikulti výuku…


Další informace:


  • „Susanna je mrtvá. Maria z Freiburgu, Mia z Kandelu, Mireille z Flensburgu, a teď naposledy Susanna z Mohuče….“ — Alice Weidel, spolupředsedkyně strany AfD.
  • „Susannina smrt není náhodnou ranou osudu. Susannina smrt je výsledkem mnohaletého nezodpovědného konání a skandálního selhání naší azylové a imigrační politiky. Susanna je obětí z řetězu utržené levicové multikulturní ideologie, která se nezastaví před ničím, jen aby nám všem ukázala svoji morální nadřazenost.“ — Alice Weidel.
  • Alice Weidel, spolupředsedkyně strany AfD: „V den vraždy Susanny jste [Angelo Merkelová] v Bundestagu vypověděla, že jste migrační krizi zvládla zodpovědně. Odvážila byste se to zopakovat rodičům Susanny?“ — Alice Weidel.

Dokonalý islámský románek

Detailní fakta najdete ve studii gatestoneinstitute.org ve zdrojových odkazech. Chceme ale speciálně upozornit na důležitý společný rys: Dokonale typický je příběh Mireille Bold, 17leté dívky z Flensburgu, která byla ubodána k smrti muslimem Ahmadem Gulbharem, osmnáctiletým žadatelem o azyl z Afghánistánu.

Speciálně vy, milé dámy, povšimněte si v dále citovaném příběhu především chorobné žárlivosti a nucení k přestupu na islám ze strany krásného mohamedánka… TOHLE JE ISLÁM VE SVÉ RYZÍ PODOBĚ. Ti hezcí opálení kluci jsou takto naučeni v jednání s ženami a jsou v tom svými imámy stále utvrzováni, je to pro ně normální chování! Vražda ze cti je před Alláhem OK. Jasné?

Čím silnější je islám v dané zemi, tím více si jsou jistější a tím více prosazují své požadavky. Víte jistě, že se chcete stát otrokyněmi? Pokud ano, klidně nechte naše eurofilní politiky řádit jak chtějí, nezapomeňte je volit a hlavně hodně mlčte, proboha jen žádnou kritiku ;-)

Ahmad Gulbhar se rozzuřil a zabil Mireille poté, co odmítla nosit islámský šátek a přestoupit na islám. Gulbhar přišel do Německa v roce 2015 jako nezletilý bez doprovodu. Jeho žádost o azyl byla zamítnuta, ale nebyl deportován. Mireille Bold bydlela ve stejné budově jako její útočník, a předtím než byla zabita, volala nejméně jednou na policii o pomoc. Rodinný přítel rodiny Mireille Bold deníku Bild řekl:

„Ahmad byl chorobný žárlivec, který ji chtěl mít úplně pod kontrolou. Měli vztah od ledna 2016, ale pořád se hádali. Ahmad trval na tom, aby přestoupila na islám a vždycky nosila šátek.““Ona se nemohla rozhodnout. Když šla ven bez šátku, tak byl malér. Mireille mi řekla, že Ahmad utekl z Afghánistánu sám, a moc se mu stýskalo po jeho rodině. Prý měl práci v jednom strojírenském podniku. Pořád ji volal, třeba každé dvě minuty, a chtěl vědět, co se děje.“


Kdo tady stále nechápe, že si do naší mírumilovné neagresivní země pouštíme nekompatibilní barbarskou civilizaci?

Islamist in Mosul stoning woman to death
Islamist in Mosul stoning woman to death

Kolikráte už jsme varovali před islámskými vraždami ze cti? Další otřesný případ se objevil kousek za našimi hranicemi… Vážně chcete tohle také u nás? Vážně?

Muslim v Německu uřízl hlavu roční holčičce, pak probodl milenku, následná policejní razie útočila na svědky vraždy. Německý stát nechrání své občany

Ilustrační foto.
Ilustrační foto.

Místo ochrany vlastních občanů má fýrer Merkel největší starost o cenzuru!

Podle očitých svědků 33letý muslim Mourtala Madou 12. dubna uťal před vyděšeným davem dojíždějících na nádraží Jungfernstieg hlavičku své jednoroční dcerce a pak probodl svou německou milenku a matku tohoto děťátka.

Německá média sice od vlády dostala povolení, aby referovala o vraždě matky, ale pro jistotu nereferují o zvířeckém islámském způsobu uříznutí hlavy dítěte

Vrah údajně do miminka v kočárku vrazil zezadu nůž a pak mu ušmikl krk. Pak údajně, než z místa utekl, ještě probodl své milence hrudník, a při útěku se zbavil své vražedné zbraně jejím odhozením do odpadního kontejneru. Později byl zatčen. Probodnutá žena, matka dalších čtyř dětí, svým zraněním v nemocnici podlehla.

Ó, můj Bože. To je neuvěřitelné. Ó, můj Bože. Místo odsouzení islámu jsou stíháni svědci

Videozáznam nahraný po této nesmyslné brutální dvojité vraždě na internet ukazuje následnou scénu po tomto činu, který byl na základě očitých svědectví policejním mluvčím Timem Zillem charakterizován jako „velice cílená vražda ze cti“.

Je slyšet, jak ghanský křesťanský zpěvák, který ten záznam natočil na mobilní telefon, říká: „Ó, můj Bože. To je neuvěřitelné. Ó, můj Bože. To je neuvěřitelné. Ó, Ježíši, ó Ježíši, ó Ježíši. Oni si useknou hlavu miminku. Usekli hlavu miminku. Ó můj Bože. Ó Ježíši.“

Lidé, kteří to video vystavili na internetu, byli přepadeni policejním komandem a zkonfiskovali jim osobní věci…

VAROVÁNÍ! Video obsahuje drastický obsah, islámská dvojitá vraždy ze cti

VIDEO: Islamista uřízl hlavu dítěti-kojenci, následně probodl matku, 12. 4. 2018, Hamburg:


Jižní Korea a islámská imigrace

Buddhistický chrám Soraksan, Korea

Od ledna do května 2018 požádalo v Jižní Koreji o azyl více než 500 uprchlíků z Jemenu. V Korejcích to vzbudilo paniku.

Početně nejvíce zastoupeným náboženstvím v Koreji je křesťanství, k němuž se hlásí necelých 30 % obyvatel (z toho asi 2/3 protestantů a 1/3 katolíků) a až po něm následuje tradičnější buddhismus (necelých 23 %). Podíly příslušníků jiných náboženství už nepřesahují 0,5 %.

Více než půl miliónu Korejců podepsalo petici, která žádala vyhoštění Jemenců. Korejci se obávají, že skupina spustí islamizaci Koreje a že vzroste počet násilných zločinů. Vláda v odpověď na petici slíbila změnu zákona, který nyní umožňuje, aby se odmítnutí žadatelé mohli obrátit na soud (což je to, co prosazuje EU). Dále slíbila, že vyhostí potencionální teroristy a zločince. Do roku 2018 požádalo v Jižní Koreji o azyl 430 Jemenců. Od roku 1994 udělila silně homogenní Jižní Korea azyl 893 lidem.


Takže, kde jsou moudřejší, co myslíte? V Německu nebo v Koreji?

india-rape-4 islam

Nemohlo by to být náhodou tím, že Korejci velmi dobře vědí, jak islám řádí v blízké Indii? »

VIDEO: The Truth About Migrants (2018)

So Koreans don’t like people coming into their country and causing chaos either!! Well, imagine my shock! :-)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>