Multikulturní obohacení Evropy — muslimští muži znásilňují nemuslimské dívky a říkají: Žena by měla být před svatbou panna. Ale ženský tady jsou všechny k*vy… a sluníčkáři to vše utajují

Jelikož se bruselští mocipáni v čele se s. Merkelovou chystají islamizovat celou Evropu podle programu Agendy 2030 » není od věci podívat se na fakta o chování muslimů na území nepřítele — nepřítelem jsou samozřejmě myšleni všichni „nevěřící psi“. Může se nám to brzy hodit, když naši vládnoucí soudruzi snaživě vyplňují bruselské direktivy a už dnes nenápadně z našich daní financují tzv. integraci mohamedánských imigrantů.

Podívejme se teď na další detaily případu sexuálních zločinů z Británie, o kterém jsme už informovali dříve »


Muslimové zneužívají nevěřící dívky v Evropě a říkají: Žena by měla být před svatbou panna. Ale ženský tady jsou všechny kurvy

V případu jde o muslimské gangy, které nejprve svádějí a poté zneužívají bílé mladistvé dívky. Z oficiálních údajů lze vyčíst, že se tyto případy množí hlavně ve městech v severní Anglii. Jde v podstatě o jeden a týž scénář. Mladí muslimští muži, většinou členové muslimských gangů, popletou hlavu děvčatům ve stáří dvanáct až šestnáct let. Svedou je, když to nejde jinak, znásilní, měsíce zneužívají a poté z nich dělají prostitutky.

Kvůli takzvanému „grooming for sex“ bylo v uplynulých letech odsouzeno 56 mužů, z nichž je 50 pákistánského původu. Oběti, nemuslimky, vesměs bělošky, se počítají na stovky.

„Abychom tyto zločiny zastavili, musíme o tom mluvit,“ říká Aland Edwards, vrchní inspektor kriminálky z West Mercia, policejního ředitelství, které má na starosti tři hrabství (Shropshire, Herefordshire a Worcestershire). „Všichni se ale příliš strachují hovořit o etnickém faktoru,“ dodává Edward pro britský tisk.

Sbalit a zneužít…

Bílé ‚slepičky‘ bývají snadnou obětí… Jde o „zločin proti lidskosti, což je v islámu přísně zakázáno,“ říká Muhammad Shafiq z Nadace Ramadán. Na rozdíl od situace před dvěma lety, kdy Shafiq za podobné výroky slovně i fyzicky napadali, sklízí dnes jeho slova mezi muslimskými souvěrci převážně souhlas.

Pozn. redakce: Tady je třeba na rovinu říci, že Shafiq neříká pravdu. Islámské právo šaríja totiž chrání jen muslimy. Muslimové mají proroka Mohameda jako závazný vzor a tento Mohamed si vzal za manželku nezletilou Aishu — což dnes označujeme jako pedofilie. Tento Mohamed také svým bojovníkům povolil zotročení a znásilnění žen nepřítele — jak je zapsáno mj. v oficiálních islámských hadísech » Takže toto muslimské znásilňování nevěřících žen je naprosto v souladu s islámem…

…Nejmenovaní pracovníci policie londýnským Timesům prozradili, že se na soudy valí vlna procesů „grooming for sex“. Jednou ze zatím posledních kauz tohoto druhu řešil loni korunní soud v Leicesteru.

Ve středoanglickém městě Derby dlouhé roky sváděla a zneužívala skupina mužů starých 24 až 38 let mladičké dívky. Postupovali téměř podle jednoho vzoru, jak dokládají i záběry z bezpečnostních kamer. Pachatelé jezdili v luxusním BMW po ulicích a dnem i nocí oslovovali teenagerky. Většinou si s nimi po prvním kontaktu vyměnili čísla mobilních telefonů. Při následných schůzkách přišly na řadu jointy, lehké drogy, láhev vodky…

Muslim Grooming Gang in UK, Found Guilty Of Raping Girls Young As 12

„Chovali se ke mně zprvu dobře, byla jsem totálně nadšená,“ vypověděla u soudu šestnáctiletá dívka, jedna z obětí muslimského gangu. „Později mě ale v každém směru zneužívali,“ pokračovala.

Členové gangu, sedm Pákistánců, jeden Ind a jeden běloch, odsouzení v Leicesteru se neomezovali jen na zneužívání dívek jimi samotnými, ale chovali se jako pasáci.

Pro odsouzeného Abída Saddiqua jsou bílé dívky něco jako čubky. Podle Scotland Yardu lze takto vydělat až 300 tisíc liber ročně.

Ke svým obětem se odsouzení chovali s opovržením a mluvili o nich jako o „gori“, což v urdštině znamená něco jako „žena s bílou kůží“. Jeden z šéfů bandy v Derby, osmadvacetiletý Abíd Saddique, soudu řekl, že k těmto dívkám necítí žádný respekt. „Chtějí si jen užívat party a brát drogy.“

Nynější odhalení působí na mnohé šokujícím způsobem i proto, že jeho etnická/náboženská komponenta se roky zametala pod koberec. Situaci v malých anglických městech navíc komplikuje fakt, že přistěhovalci z Pákistánu či Bangladéše žijí většinou odděleně a s domácí bílou většinou komunikují jen omezeně či vůbec.

Jeden z mezinárodních výzkumných projektů, který se zabýval výzkumem mužů z přistěhovaleckých rodin v západní Evropě, dospěl k téměř jednoznačným závěrům. Mnozí muslimové žárlivě střeží nevinnost svých sester a dcer, ale nevěřící ženy bez jakýchkoli skrupulí využívají a zneužívají.

Poznatky výzkumu lze shrnout i citací jednoho marockého mladíka z Nizozemí: „Žena by měla být před svatbou panna. Ale ženský tady jsou všechny kurvy.“

  • http://www.tyden.cz/rubriky/zahranici/evropa/jsou-to-jen-devky-muslimove-zneuzivaji-bile-divky_190639.html

CBN: Gangy mladých muslimů páchají sexuální násilí na bílých ženách a dětech

Televize CBN v roce 2016 odvysílala reportáž z Londýna, kterou nazvala „Easy meat“, tj. „snadné maso“ nebo možná správněji „lehké maso“ podle vzoru „lehká žena“ »

Muslimský gang v Anglii znásilnil stovky dívek. Svědectví jedné z obětí, Marie (14)

Podle dailymail.co.uk:

50členný muslimský gang znásilňoval mladé dívky mezi 12–18 lety. Vybírali si výhradně nemuslimky, které nejdříve pozvali na rande, pak přišel na řadu alkohol, drogy, první sex… a pak měsíce fyzického bití a znásilňování.

Muslimské znásilňovací gangy úřadovaly v severní Anglii přes 10 let, přesto se na problém poukázalo teprve nyní. Policisté se roky báli problém řešit, aby nebyli nařčeni z rasismu.

Vybírali si výhradně mladé nemuslimky, které lákali na dárky

Abid Saddique, 27 let. Mohammed Liaqat, 28 let. To jsou hlavní dvě jména z padesátky mladých muslimů, kteří cíleně znásilňovali mladé nemuslimské dívky.

Ve svém „znásilňovacím BMW“ jak Saddique svému autu říkal, objížděli města v severní Anglii a na ulici nebo v nákupních centrech oslovovali nezletilé dívky, nejčastěji mezi 12 a 18 lety, výhradně nemuslimky. Zahrnovali je lichotkami, pozorností. Svým obětem hned na začátku darovali mobilní telefon, aby s nimi byli snadno ve spojení. Na dalších schůzkách jim pak nabízeli alkohol a drogy. Na projíždce autem do odlehlé oblasti pak dívku opili, aby se nemohla bránit. Pak už dívky čekalo jen fyzické násilí, vyhrožování, znásilňování. K tomu účelu si pořídili dům v Derby, kam dívky odvlekli a znásilňovali. U soudu jeden ze svědků vypověděl: „Dívky křičely, že chtějí pryč, ale měli u sebe pistole, včetně 9mm Beretty, aby viděly, co se s nimi stane, když budou neposlušné.“ Někdy si pro zábavu natáčeli znásilňování dívek na kameru.

56členný gang znásilnil několik set dívek

Více než stovka policistů byla nasazena na „Operaci Retriever“ při které zatýkala členy znásilňovacího gangu. Z počátečních 27 znásilněných dívek se počet znásilněných dívek vyšplhal na více než sto a předpokládá se, že ani toto číslo není zdaleka konečné. U soudu stanulo celkem 56 mužů s průměrným věkem 28 let, kteří byli obviněni ze znásilnění, únosu a sexu s nezletilým. 3 z obviněných jsou běloši, 3 jsou nebritského původu a drtivá většina — 50 násilníků jsou muslimové, většinou Pákistánci.

Policisté se roky báli problém řešit, aby nebyli nařčeni z rasismu

Muslimské gangy nerušeně znásilňují v oblastech severní Anglie už několik let, doposud se ale policie i sociální pracovníci báli tento fenomén pojmenovat, aby nebyli obviněni z rasové nesnášenlivosti.

Odborníci poukazují na to, že aktuální odhalení více než stovky znásilněných mladých dívek je pouhou kapkou v oceánu rasově/islámem motivované trestné činnosti, kterou muslimové na severu Anglie a v oblasti Middland páchají více než deset let. Celkový počet obětí znásilňovacího gangu se odhaduje na několik set dívek. Skutečné číslo se ale nikdy nedozvíme, řada obětí znásilnění se nikdy nepřihlásí na policii. Nyní je to vůbec poprvé, co se fakta dostala na veřejnost. Policejní důstojník ve West Mercia požaduje konec tabuizování spojistosti mezi pouličním násilím a rasou. Vrchní inspektor Alan Edwards uvedl: „Půjčují si ty dívky navzájem a zacházejí s nimi jako s masem/zvířaty (pozn. toto chování k ženám je podle islámu v pořádku). Abychom mohli tento druh trestné činnosti zastavit, je třeba přestat se bát, že nás obviní z rasismu, když o tom začneme mluvit nahlas.“

Bílé dívky jsou pro muslimy snadná kořist, říká bývalý ministr vnitra

Do případu se razantně obul bývalý ministr vnitra Jack Straw. Veřejně pojmenoval problém a v pokrytecké britské společnosti čelí palbě kritiky. Straw otevřeně řekl, že bílé dívky jsou pro Pákistánce snadnou kořistí a znásilňující Pákistánce označil za problém. „Je to specifický problém týkající se mentality Pákistánců, kteří cíleně znásilňují mladé bělošky.“ Na Strawova prohlášení okamžitě reagovala muslimská komunita, která označila jeho výroky za rasistické a hluboce urážející. Ohradil se i generální ředitel dětské dobročinné organizace Barnardo ́s Martin Narey. Ten uvedl, že znásilňování bělošek není výsada Pákistánců, účastní se „i Afghánci a a příslušníci jiných arabských menšin.“

Fakta mluví jasně — islám je ten problém. V podstatě jde o formu džihádu

Straw jasně poukázal na skutečnost, že znásilňovací gang byl tvořen prakticky výhradně muslimy okolo 28 let, většinou původem z Pákistánu. Rovněž jejich násilí na ženách bylo nábožensky motivované: Cíleně si vybírali nemuslimky, které v jejich očích mají menší hodnotu než muslimky.

O co víc je ve svých prohlášeních a rozhovorech bývalý ministr vnitra odvážný přímočarý, o to víc se bojí problém pojmenovat politicky korektní britská veřejnost. Ve Velké Británii je společensky absolutně nepřijatelné bavit se o něčí sexuální orientaci nebo náboženském přesvědčení, protože byste byli ihned označeni za rasistu. Britská média se bojí v souvislosti s bující trestnou činností jmenovat muslimy a proto namísto výrazu „muslimové“ používají slovo „Asiaté“. Proti tomu se ale ohrazují komunity hinduistů a Číňanů.

Členové znásilňovacích gangů jsou v drtivé většině výhradně muslimové, kteří si za oběti cíleně vybírají nemuslimky.

Britské hinduistické fórum jako první v roce 2007 poukázalo na stovky zdokumentovaných případů mladých hinduistek, které muslim pozval na schůzku a poté jí vyhrožoval a nutil dívku konvertovat k islámu. Sikh Media Monitoring popsal cílenou sexuální degradaci sikhských dívek jen na základě jejich víry ze strany muslimů, kteří se chlubí, že svedli „kafírky“ (nemuslimky). Přestože hunduistická komunita poukazuje na stovky sexuálního násilí, které muslimové ve Velké Británii páchají na mladých hinduistkách, převážnou část obětí tvoří mladé bělošky. Jack Straw vysvětluje, že bělošky si vybírají cíleně z toho důvodu, že kdyby to samé provedly muslimce, její rodina by je zabila. Zásadním motivem také je převažující pohled muslimů na bělošky, podle kterého jsou považovány za děvky.

Podle bývalého ministra vnitra Strawa je na vině muslimská kultura (přesněji islám jako takový), ve které žena má druhořadé postavení a je buď vnímána jako sice ctnostná, ale otrok, nebo jako děvka.

Mohammed Shafiq, výkonný ředitel islámské organizace Ramadán tuto domněnku potvrdil: „Myslí si, že bílé dívky mají méně morálky a mají menší hodnotu než muslimky.“

Pozn. redakce: Je dobré vědět že Shafiq často lže a pokouší se zamaskovat fakt, že toto vše — a speciálně násilí vůči nevěřícím ženám k islámu prostě patří.

14letá Toni-Marie vypovídá

Toni-Marie Redfern was initially flattered by the attention she received from muslim Abid Mohammed Saddique but was then kept prisoner by them
Toni-Marie Redfern was initially flattered by the attention she received from muslim Abid Mohammed Saddique but was then kept prisoner by themDaily Mail přinesl exkluzivní rozhovor s jednou z obětí, která se rozhodla veřejně promluvit: Čtrnáctiletá teenagerka Toni-Marie si byla jistá, že našla perfektního kluka. Slušný, hezký, o sedm let starší než ona, v drahém oblečení a stříbrném BMW. Všechny spolužačky jí ho záviděly. Seznámili se v nákupním centru — přestože se neznali, oslovil ji. Bylo jí to divné, ale lichotil jí a ta nenadálá pozornost jí byla příjemná. Netušila, že tohle je už dobře nacvičený způsob, jak si vybírali oběti ke znásilnění.

Saddique chtěl, aby se čtrnáctiletá Marie stala jeho přítelkyní a to přesto, že coby zbožný muslim a hlava rodiny čekal se svojí muslimskou manželkou dítě.

Na jedné ze schůzek jí četl z koránu a naléhal na ni, aby se zahalila a začala nosit muslimský šátek. Paradoxně, přestože znásilňoval dívky, ji nutil, aby chodila zahalená a přemlouval ji, aby odešla od rodiny a konvertovala k islámu.

V exkluzivním rozhovoru pro Daily Mail se Marie často odmlčovala a hleděla do prázdna. „Na jedné párty, kde se šňupal koks, chytl Liaqat jednu dívku pod krkem a škrtil ji. Mělo mě to tehdy vyděsit k smrti“. Jenže jak sama přiznává, nebyla schopná se ze vztahu vymanit. Lichotky a něžnosti ale rázem ustaly. Nahradil je stále častější příval sprostých slov, který pokračoval násilím. Jednou ji popadl a mrštil s ní proti dveřím, jindy ji chytl za vlasy a pěstí ji bil do hlavy. Když modřiny objevila Mariina matka, pravda vyšla najevo a rodina podala oznámení na policii. Sama Marie říká, že bez zásahu rodičů by se jej nikdy nezbavila: „Neustále jí posílal SMS, vyhrožoval, hlídkoval před domem, sledoval mě po cestě z práce.“ Našel si i důvod, aby ji zamknul na tři dny ve sklepě svlečenou do spodního prádla…

Znásilňovací gang muslimů v Anglii: Čtyři jména z padesátimístného seznamu násilníků. Na druhé fotografii Mariin trýznitel — Saddique
Znásilňovací gang muslimů v Anglii: Čtyři jména z padesátimístného seznamu násilníků. Na druhé fotografii Mariin trýznitel — Saddique

Islámský duchovní: Muslimové nejsou za svoje činy zodpovědní. Šaría vždy trestá znásilněnou, nikdy násilníka…

Fenomén znásilňovacích gangů ve skutečnosti není ničím novým: Např. v roce 2000 muslimský znásilňovací gang řádil v australském Sydney. Poté co byl libanonský muslim Bilal Skaf, vůdce gangu, odsouzen na 56 let vězení, vystoupil na jeho obranu islámský duchovní šejk Taj Din al-Hilali (působící v Austrálii), který uvedl, že znásilnění není vina muslima, ale vina znásilněných žen. „Když kočka jde a sežere nezakryté maso, čí je to vina? To maso je problém, ne ta kočka.“ Islámský duchovní pak uvedl: „Kdyby ty ženy seděly doma ve svém pokoji, zahaleny islámským šátkem, nic by se jim nestalo.“ Podle Alláha jsou ženy zbraněmi Satana. „Ve stavu zina (cizoložství) spadá 90% odpovědnosti na ženu. Proč? Protože ona má igraa (zbraň),“ uvedl.

Jakkoliv se mohou neznalému tato prohlášení zdát šokující, jedná se o jeden ze základních bodů islámského práva šaría. Šaría vždy trestá znásilněnou, nikdy násilníka…

Britská islámská TV: Je v pořádku bít a znásilnit ženu

Nenávistná islámská kázání jsou v Evropě dostupná mnohem snáze, než většina lidí tuší. Stačí umět arabsky a můžete je nerušeně sledovat v teple svého obývacího pokoje díky snadno dostupnému satelitnímu vysílání. Náboženská demagogie z Pákistánu, Saudské Arábie a Palestiny tak nenápadně zapouští v Evropě své jedovaté kořeny. Loni v červnu bylo ve Francii zrušeno satelitní vysílání palestinské televize al-Aksá prostřednictvím Eutelsatu, která vychvaluje sebevražedné atentátníky, zabíjení jménem islámu a vysílá dětské pořady, ve kterých propaguje krásy vraždění pro potěchu Alláha. V Evropě ale vysílá řada dalších islámských stanic, takže po vypnutí al-Aksá stačilo přeladit na jiný kanál.

Místo aby takových stanic ubývalo, trend je přesně opačný: Islámské stanice začínají působit přímo v Evropě. Jednou z takových je přední britská muslimská televize „Islam Channel“, která propaguje znásilnění a násilí na ženách. Islam chanel vysílá přímo z Londýna už od roku 2004. Naprosto nerušeně vysílá rozhovory s islámských duchovním Anwarem al-Awlaki, který vyzývá k zabíjení nevěřích a který se podílel na řadě teroristických útoků v Evropě a USA. V pořadech pro ženy sděluje, že nesmějí odmítnout manželovi sex — právo na výběr je součástí hříšné západní kultury, ale ne islámu… V pořadu IslamIQa se pak diváci dozví, že „většina obyvatel pekla jsou ženy, protože jsou příčinou katastrof, bídy a utrpení“ západní společnosti. V pořadu se také diváci dozví, že žena, která nosí parfém na veřejnosti, „dává ostatním najevo, že je prostitutka.“ Muslimská televize na svých webových stránkách tvrdí, že „prezentuje islámský úhel pohledu a hodnoty“ a poskytuje „spolehlivé a nestranné informace o islámu“. Chce prý také působit jako prostředník mezi britskými muslimy a nemuslimy a odstraňovat předsudky o islámu…

Co s tím?

Slova vrchního inspektora Alana Edwardse: „Abychom mohli tento druh trestné činnosti zastavit, je třeba přestat se bát, že nás obviní z rasismu, když o tom začneme mluvit nahlas…“ jsou sice hezká a pravdivá, nicméně politický tlak na islamizaci Evropy v rámci Agendy 2030 obecně roste… a to především v bruselském ústředí nikým nevolených, ale přesto mocných byrokratů »

Tlak na centralizaci moci neustále sílí, ale my se nemusíme nechat… Můžeme je s tím poslat někam! Co třeba referendum o vystoupení z EU? CZEXIT!!

Brexit-Cameron

Pokud někomu stále nedochází, že islamizace je záměrem a tzv. multikulti a politická korektnost jsou jen prostředky jak zlomit oprávněný odpor lidí v západních zemích… pokud někomu nedochází, že útoky na mladé dívky úzce souvisí i s islámskou praxí nezletilých manželek a jejich de-facto celoživotním zotročováním » pokud to někomu nedochází a není ani ochoten se nad tím zamyslet a vzít věci do vlastních rukou… takový je již odsouzen do globálního vězení NWO, které pro něj současní vládci chystají.

Až zjistíte, že jste v pasti NWO, pak bude už pozdě! PROTO: Udělejte s tím něco teď HNED! Můžete začít u voleb…

Nebo se navěky chcete stát otroky sobotkovských smeček?

Nezapomeňte nás znovu volit, vaše vláda
Nezapomeňte nás znovu volit, vaše vláda

 


Zdroje: