Neziskovky ve spolupráci s Frontexem pašují do Evropy převážně muslimské přistěhovalce v průmyslovém měřítku — a platí to EU z vašich daní

Každý myslící člověk se již musel podivit nad prudkostí imigrační vlny valící se do Evropy… i nad tím, proč politici vítají muslimské migranty s mávátky… proč je vítají i když tím dochází k útoku na samou podstatu Evropské civilizace… a také nad tím proč je obhajován násilnický islám. Velmi smutný je i fakt kolik naivek v Evropě skočilo na multikulti propagandu…

Na tomto webu si již dlouho klademe otázky a snažíme se nalézt odpovědi, pokusili jsme se již spojit mozaiku informací o vzniku katolicismu a islámu tak, aby si každý mohl udělat pravdivou představu o smyslu toho všeho »

Hlavní plán tzv. globalistů je pečlivě rozpracován v tzv. Agendě 2030, kterou hodlají vnutit nám všem a celému světu » Nejde o nic menšího než o naši svobodu! Probuďme se konečně!

V naší mozaice stále chyběla informace o tom, proč invazní migrantská vlna dosahuje takové mohutnosti… nyní na světlo postupně vyplouvají informace mj. o tom, jak agentura FRONTEX ve spolupráci s neziskovkami zlegalizovala pašování migrantů ve velkém.

Evropská agentura pro pohraniční a pobřežní stráž, neboli Frontex údajně pomáhá státům EU a zemím přidruženým k Schengenu se správou vnějších hranic.

  • https://europa.eu/european-union/about-eu/agencies/frontex_cs

Smutným vtipem je to, že tato vojenská agentura EU nás oficiálně jakoby „chrání“, ale ve skutečnosti dělá pravý opak. A dělá to ruku v ruce s neziskovkami, které se naoko tváří jako nezávislé „lidové“ iniciativy, ale ve skutečnosti jsou placeny globalistickými fašisty typu Sorose, těmi stejnými týpky co financují i soudruha Obamu, s. Merkelovou a spol.

Soros = Bags of Sorrows. Soudruh Soros je skutečným démonem v lidské podobě, je mj. i podporovatelem a loutkařem globalistické Hillary. Když poznáte všechny detaily o činnosti jeho celosvětové chobotnice "neziskovek", začnete se doopravdy bát...
Soros = Bags of Sorrows. Soudruh Soros je skutečným démonem v lidské podobě, je mj. i podporovatelem a loutkařem globalistické Hillary. Když poznáte všechny detaily o činnosti jeho celosvětové chobotnice „neziskovek“, začnete se doopravdy bát…

Neziskovky pašují do Evropy přistěhovalce v průmyslovém měřítku

Gefira.org: Po dobu dvou měsíců jsme s využitím marinetraffic.com (web, zabývající se sledováním aktuálních poloh námořních lodí) sledovali pohyb lodí, které vlastní několik nevládních neziskových organizací. S využitím údajů z webu data.unhcr.org (Úřad vysokého komisaře OSN pro uprchlíky) jsme sledovali každodenní příjezdy afrických migrantů do Itálie. Ukázalo se, že jsme svědky velkého podvodu a operace nelegálního obchodu s lidmi.

Neziskové organizace, pašeráci, tedy mafie ve spolčení s Evropskou unií dopravovala tisíce ilegálních přistěhovalců do Evropy pod záminkou záchrany osob — a to za asistence italské pobřežní stráže, která koordinovala jejich činnost.

Pašeráci lidí vždy dopředu kontaktují italskou pobřežní stráž, jednak aby se jim dostalo podpory, a jednak aby vyzvedli svůj pochybný náklad. Lodě neziskovek jsou nasměrovány na „záchranný bod“, přestože lidé, kteří mají být zachráněni, jsou stále v Libyi. Sledovali jsme 15 lodí, které neziskovky vlastní, nebo si je pronajaly. Pravidelně odplouvaly z italských přístavů, pluly na jih, krátce se zastavily po dosažení libyjského pobřeží, vyzvedly svůj lidský náklad a nabraly kurz 260 mil zpět do Itálie, ačkoli přístav Zarzis v Tunisu je vzdálený jen 60 mil od záchranného bodu.

Neziskovka MOAS zachraňuje… své granty a dotace.
Neziskovka MOAS zachraňuje… své granty a dotace.

Nepochybně se jedná o organizace: MOAS, Jugend Rettet, Stichting Bootvluchting, Médecins Sans Frontières, Save the Children, Proactiva Open Arms, Sea-Watch.org, Sea-Eye a Life Boat.

Skutečný záměr lidí, stojících v pozadí neziskových organizací, není jasný. Nebylo by překvapením, kdybychom zjistili, že jejich motivem jsou peníze. Mohou být také motivováni politicky; např. aktivity organizace MOAS, sídlící na Maltě — pašování lidí do Itálie je tou nejlepší zárukou, že se tito migranti neukážou na maltském pobřeží. Společnost MOAS řídí maltský důstojník námořní pěchoty, který je na Maltě velmi dobře známý pro jeho špatné zacházení s uprchlíky [1]. Je také možné, že tyto organizace řídí naivní „lidumilové“, kteří nechápou, že poskytováním svých služeb působí na lidi z Afriky jako magnet a způsobují tedy chtě nechtě více úmrtí, nemluvě o tom, že jejich činnost destabilizuje Evropu.

Přestože mohou být záměry těchto organizací opravdu ušlechtilé, jejich jednání je trestné, protože většina těchto migrantů není způsobilá k udělení azylu a skončí na ulici někde v Římě nebo Paříži a budou narušovat stabilitu Evropy zvyšováním rasově motivovaného sociálního napětí.

Brusel vytvořil zvláštní legislativu, aby ochránil pašeráky lidí před stíháním. Ve vyhrazené části rezoluce EU, s názvem „O pátrací a záchranné službě“, se v textu uvádí, že „kapitáni soukromých lodí a lodí nevládních neziskových organizací, kteří pomáhají při záchraně životů na moři, konkrétně ve Středozemním moři, by neměli za poskytnutí takové pomoci riskovat potrestání“ [2].

Během dvou měsíců monitorování jsme zjistili, že do Itálie bylo ilegálně propašováno nejméně 39 000 Afričanů, což bylo prováděno s plným souhlasem italských a evropských úřadů.

Další informace

V říjnu 2016 jsme zjistili, že čtyři neziskové organizace vyzvedly lidi v libyjských teritoriálních vodách. Máme důkaz, že tito pašeráci v předstihu oznamovali svoji činnost italským úřadům. Deset hodin před tím, než přistěhovalci opustili Libyi, italská pobřežní hlídka nasměrovala neziskovky na „záchranný“ bod — úplný záznam je k nalezení na odkazu zde: Přistiženi při činu: „Neziskové organizace se zabývají pašováním migrantů”.

Organizace MOAS má úzké vazby na proslulého amerického vojenského dodavatele „Blackwater“, americkou armádu a maltské námořnictvo. Úplný záznam zde: „Američané převáží migranty do Evropy prostřednictvím organizace MOAS”.

Zde je k dispozici úplný seznam zapojených lodí: „Loďstvo neziskových organizací, operující u pobřeží Libye” a o tom, jak jsou lidé přesvědčováni, aby přicházeli do Evropy:  “Cesta smrti do Evropy, propagovaná na webu”.


Zdroje:

  1. Američané převáží migranty do Evropy prostřednictvím organizace MOAS — zdroj: Gefira
  2. Evropský parlament prosazuje, aby byli kapitáni lodí během záchranných akcí ve Středozemním moři chráněni před trestním stíháním — zdroj: Fairplay
  3. NGOs are smuggling immigrants into Europe on an industrial scale

Šílená strategie auto-genocidy EU. Organizovaný dovoz ilegálních imigrantů

Magdi Cristiano Allam říká: Čelíme tajné strategii auto-invaze ilegálních imigrantů určených k repopulaci Evropy. Organizované překladiště imigrantů na moři, dohoda s pašeráky. Odhaleno bylo 15 lodí, které patří k NGO. Importovali 39 tisíc migrantů za 2 měsíce.

(Výraz auto-invaze naznačuje že tuto invazi nepodniká agresor z vlastní iniciativy — nýbrž invaze je paradoxně uměle vyvolána a podporována ze strany napadeného — tedy Evropy. Evropa se právě zapisuje do historie jako první civilizace, která si sama platí svou likvidaci.)

Další nezávislé svědectví vydal v italském deníku „ilGiornale“ novinář, spisovatel a politik Magdi Cristiano Allam, pocházející z Egypta, původem muslimského vyznání. Již 45 let žije v Itálii, kde vystudoval na univerzitě Sociologii a postupně budoval úspěšnou kariéru jak v žurnalistice tak i v politice. V době působnosti Papeže Benedikta se zřekl muslimského vyznání a byl samotným Benediktem pokřtěn. Za tento čin Magdi musí žít neustále s ochrankou.

Boat overcrowded with migrants in the Mediterranean Sea. The boat was carrying nearly 600 people, and the remaining 566 survivors were rescued by the navy frigate Grecale and were headed to the port at Pozzallo, on the southern tip of Sicily. (Photo: Italian Navy, 2014-06-29)
Boat overcrowded with migrants in the Mediterranean Sea. The boat was carrying nearly 600 people, and the remaining 566 survivors were rescued by the navy frigate Grecale and were headed to the port at Pozzallo, on the southern tip of Sicily. (Photo: Italian Navy, 2014-06-29)

Magdi Cristiano Allam: …nezávislý soudce by mohl prohlásit, že uvedené děje (auto-invaze) nikdy nebyly spontánním jevem a přirozená reakce na války či chudobu — nýbrž zločinecká strategie demografické exploatace (zneužití) třetího světa k překlenutí poklesu porodnosti v Evropě…

4. prosince 2016 bylo odhaleno, že 15 lodí, které patří k NGO (nevládní organizace) Moas, Jugend Rettet, Stichting Bootvluchting, Lékaři bez hranic, Save the Children, Proactiva Open Arms, Sea-Watch.org, Sea-Eye a Life Boat, přivezlo do Itálie 39 tisíc nelegálních imigrantů během dvou měsíců. Ukazuje se, že pašeráci se dohodnou s italskou pobřežní stráží ještě před vyplutím z libyjského pobřeží a určí se místo, kde se budou překládat nelegální imigranti ze člunů na lodě.

4. listopadu 2016 italská tisková agentura ANSA uvedla, že Gambijský ministr informací, Sheriff Bojang, oznámil, že jeho země již nebude uznávat autoritu Mezinárodního trestního soudu za „selhání ve stíhání na základě obvinění z genocidy lídrů evropských zemí, kteří byli neúspěšní při ochraně mnoha mladých afrických migrantů, mrtvých v jejich vodách a na jejich plážích.“

11. června 2014 v jednom „Pastýřském Listu“ katoličtí biskupové z Eritrei udali Evropu za demografické zneužívání mladých Eritrejců: „Naši zemi opouští nejen přírodní zdroje, ale i lidské bohatství. (…) Tisíce vzdělaných mladých lidí s vysokým intelektuálním potenciálem nás opouští, což můžete skutečně definovat jako „odlivu mozků“. (…) Terorizují nás vyhlídky na drastické teritoriální vylidňování. (…) Je to třeba s odvahou a kreativitou napravit a udržet ty, kteří ještě neodcestovali a přivolat zpět ty kdo již odešli. „Čelíme strategii auto-invaze ilegálních přistěhovalců určených k repopulaci Evropy, což není dobré nejen pro Evropany, kteří jsou předurčeni k zániku a čímž je odsouzena k smrti naše sekulární a liberální civilizace vycházející z křesťanských kořenů. Není to dobré ani pro země třetího světa, které se ocitnou bez jejich nejlepších lidských zdrojů. Jedná se o nejzávažnější epochální zločin spáchaný několika málo jedinci na úkor celého lidstva.“

Magdi Cristiano Allam, 9. 12. 2016


Neziskovky ve spolupráci s Frontexem pašují loděmi do Evropy tisíce migrantů z Afriky, aby mohly čerpat od EU granty na jejich integraci!

Ukazuje se, že natažená ruka občanů, která ukazuje prstem na problém v Berlíně v podobě „říšské“ kancléřky, ukazuje naprosto špatným směrem. Soudružka Merkelová je jen poslušná loutka, za ní ovšem stojí další síly, maskované a skryté za chobotnicí „neziskovek“…

Problém migrace do Evropy je poháněn a prohlubován někým úplně jiným. Je to neziskový nevládní sektor v EU (NGO), který naprosto neuvěřitelným a skandálním způsobem tuneluje evropské fondy a dotace a tento článek toto chování pouze odhaluje.

Hlídková loď Frontexu nabírá nedaleko libyjského pobřeží další účastníky jednosměrného zájezdu do EU.
Hlídková loď Frontexu nabírá nedaleko libyjského pobřeží další účastníky jednosměrného zájezdu do EU.

Holandská analytická organizace Gefira [1] uveřejnila počátkem prosince děsivé video (viz. výše), které doslova surovým způsobem zachycuje způsob, jakým evropské neziskovky pašují do Evropy běžence z Afriky. Analytici Gefiry použili nástroj pro GPS sledování civilních lodí na serveru marinetraffic.com a několik týdnů sledovali pohyb lodí ve Středozemním moři mezi Libyí, Tuniskem a Maltou a Itálií. Všimli si přitom podivného chování některých lodí, které v pravidelných intervalech pendlují mezi Afrikou a Itálií, ale nikdy v Africe nezakotví. Systém GPS ukazuje, že lodě mají základny na Maltě a na Sicílii a pravidelně jezdí do pobřežních vod Libye, ale do přístavů obvykle nedoplují. Zastavují se zhruba 100 námořních mil od pobřeží v pásmu na rozmezí mezinárodních vod, kde chvíli setrvají a poté se obrátí a plují zpátky. To celé se pořád opakuje. Analytici z Gefiry proto začali pátrat po původu lodí a zjistili, že se jedná o plavidla, která provozují jedny z největších neziskovek v Evropě. Zde je jejich seznam:

MOAS (Migrant Offshore Aid Station)

Tato obrovská neziskovka se sídlem na Maltě [2] byla založena už v roce 2013 a na jejím webu se dočteme, že za dobu její práce zachránila už 12,000 lidí migrantů na moři. Všechny naložila a převezla do Schengenského prostoru s povolením evropské hraniční služby Frontex, který MOAS při těchto operacích asistuje. MOAS disponuje i bezpilotními drony. Podle evropského práva a také podle mezinárodního práva platného pro námořní dopravu platí předpis, že záchrana lidí na moři probíhá tak, že dojde-li k záchraně lidí v teritoriálních vodách státu, zachránění jsou odvezeni na pobřeží tohoto státu. Je-li trosečník nalezen v mezinárodních vodách, je dopraven do nejbližšího přístavu podle rozhodnutí kapitána zachraňující lodi. A jsme doma. Právě z tohoto důvodu lodě neziskovek nemohou vplout do přístavů v Libyi, ale musí čekat na hranicích výsostných vod Libye. Tam migranty už mohou naložit a odvézt do Evropy, protože kapitán lodě pracuje pro MOAS.

Loď neziskovky MOAS je už přeplněná. Tak pomůže alespoň motorovým nafukovacím člunem a záchrannými vestami. | Photo taken on November 5, 2016 shows members of Maltese NGO MOAS helping people to board a small rescue boat during a rescue operation of migrants and refugees by the Topaz Responder ship run by Moas and the Red Cross, on November 5, 2016 off the coast of Libya. / AFP PHOTO / ANDREAS SOLARO
Loď neziskovky MOAS je už přeplněná. Tak pomůže alespoň motorovým nafukovacím člunem a záchrannými vestami. | Photo taken on November 5, 2016 shows members of Maltese NGO MOAS helping people to board a small rescue boat during a rescue operation of migrants and refugees by the Topaz Responder ship run by Moas and the Red Cross, on November 5, 2016 off the coast of Libya. / AFP PHOTO / ANDREAS SOLARO


MOAS ovšem operuje i přímo na pobřeží Libye, už několikrát vyzvedával lidi z lodiček jen pár stovek metrů od libyjských pláží. Některé fotografie jsou potom v médiích úmyslně deklarovány jako nafocené u pobřeží Sicílie nebo Malty, ale ve skutečnosti jde o záběry z oblasti nedaleko pobřeží Sýrie. Nejde tedy o záchrany trosečníků, ale o pašování lidí do EU. Neziskovky totiž uvádí, že lidi našly na otevřeném moři, ale ve skutečnosti je vyzvedávají na smluvených místech nedaleko pobřeží Libye.

Medicins Sans Frontieres

Další lodě jsou registrovány pro neziskovku Lékaři bez hranic. Ti byli založeni v Paříži, ale dnes tato neziskovka operuje ze švýcarské Ženevy. Při pohledu na jejich web je zcela jasné, proč se účastní pašování lidí z Afriky do Evropy. To proto, že v Evropě prý dostanou africké děti lepší zdravotní péči. Sluníčková autogenocida Evropy v tom nejhrubším pojetí.

Dovoz migrantů do EU umožňuje neziskovce čerpat peníze z evropského strukturálního fondu na pomoc obětem, neboť migranti vylovení z moře mají status „trosečníků“, takže se na ně vztahují jiná dotační pravidla, mnohem štědřejší. Zároveň se na trosečníky nevztahují migrační kvóty, ovšem trosečník může požádat o azyl v EU úplně stejně jako migrant, který přišel do Schengenu pěšky.

Jugend Rettet

Berlínská sluníčková organizace, která je pobočkou a odnoží největší německé neziskovky Mensch, Mensch, Mensch. Vybírá od dárců peníze na nákupy lodí, kterými poté ve Středozemním moři zachraňuje z lodiček migranty a vozí je do Evropy, nejčastěji na Sicílii. V této chvíli jim na webu běží kampaň na nákup větší lodi. Zatím provozují původem rybářskou loď z Holandska, kterou vozí uprchlíky z Libye, ale také z Tuniska. Tam ovšem loď kotví přímo v přístavu a podle všeho nabírá „trosečníky“ přímo z nástupního mola. Na tohle prostě musí být žaludek, ale proč by ne? Když za to dostanou od Evropské komise dotace a granty?

Save the Children

Tato britská neziskovka z Londýna [5], která se mimochodem aktivně angažovala v kampani proti Brexitu s poukazem na to, že Británie odchodem z EU se vzdává zodpovědnosti za osud dětí v rozvojových zemí, provozuje ve Středozemním moři jednu loď. Přestože jde původem o britskou nevládku, dnes má centrálu v Kalifornii a čerpá příspěvky přímo od amerického kongresu. Zaměřuje se na pomoc dětem migrantů, v USA prosazuje spolu s ACLU občanství pro rodiče dětí narozených v USA. Pokud se nelegálnímu migrantovi narodí v USA dítě, měli by jeho rodiče dostat automaticky povolení k pobytu. Ačkoliv se jedná o NGO s cílem pomoci dětem, její agenda reprezentuje nejtvrdší model globalizace, multikulturní invazi.

Proactiva Open Arms

Španělská neziskovka se sídlem v Barceloně. Jejich web vypovídá za vše. Tato NGO provozuje celkem 6 lodí ve Středozemním moři a má po MOAS druhý největší podíl v importu „lodičkářů“ do EU. Proactiva Open Arms byla první v minulém roce, která skrze lobbisty v EU prosazovala pravidelné migrační linky loděmi z Libye do EU. Tento návrh rada ministrů EU zamítla, protože v EU se zvedl proti migraci obrovský odpor. Ovšem neziskovka získala minulý rok peníze z jiných zdrojů (od vysokého komisaře OSN pro uprchlíky) a migranty vozí do EU vlastními loděmi. EU neziskovce poskytuje granty na jejich „záchranu na moři“ a poté na integraci v EU. Vyjde to nastejno, pouze politici v Bruselu si umyli ruce, aby je voliči neobvinili, že to jsou oni, kdo vozí migranty do EU.

Sea-Watch.org

Berlínská neziskovka koupila starou rybářskou loď na tresky a s ní jezdí do pobřežních vod Libye a nabírá z lodiček běžence. Na webu uvádí, že za rok 2015 zachránili 5000 migrantů [7]. Vozí je na Maltu, protože loď dále nedopluje, má menší dojezd. Berlín je prolezlý neziskovými barony podobně jako Praha a zatímco politici se vám šklebí do tváře, že oni nic, oni muzikanti, migraci nechtějí, tak ti samí politici štědře sypou do těchto neziskovek státní příspěvky skrze různá ministerstva.

Sea-Eye

Neziskovka z německého Řezna [8]. Na webu se chlubí, že zachránili (rozuměj dovezli do EU) 5568 lidí. Zachraňování musí sypat velké peníze, když to uživí tolik lidí, kolik jich tato neziskovka zaměstnává. Mají dokonce i mutaci webu v českém jazyce.

Závěr?

Pod dohledem Frontexu a ozbrojené ostrahy Schengenu tak probíhá každý den import běženců do EU skrze lodě neziskovek ve Středozemním moři.

Jak je možné, že proti těmto neziskovkám není zakročeno a nejsou obviněny z pašování lidí?

Jak je možné, že Evropská komise nadále uděluje dotační programy a finance těmto neziskovkám? Neziskovky si zcela zjevně a dobrovolně vozí do EU migranty, které účelově nabírají u pobřežních vod Libye a v některých případech v Tunisku přímo v přístavech? Tohle není možné tolerovat.

Kontaktujte své europoslance, aby v Bruselu otevřeli a iniciovali zahájení vyšetřování tohoto skandálu, protože důkazy jasně odhalují, že neziskový sektor si udělal z migrantů natolik výhodný business, že se jim už dokonce i vyplatí nakupovat námořní lodě a teď jezdí „lovit“ své „klienty v nouzi“ přímo k pobřeží Afriky. A tito migranti nás potom „obohacují“, např. na Silvestra osaháváním žen, znásilňováním dětí na bazénech, anebo nás před Vánoci převálcují na tržnici kamionem, a to tak šikovně a důsledně, že po sobě zanechají i cestovní pas v kabině vozu, aby policisté věděli, koho mají hledat. Teroristé po sobě zanechávají pasy? A není to podezřelé? Není to spíš cesta k odvedení pozornosti k někomu jinému nebo od něčeho jiného? False flag stejného typu, jako řízené záchrany „trosečníků“ na cestě do EU?

Vozíme si do EU naše vlastní katy a popravčí.

Podívejte se na video nahoře, jak k nám vesele neziskovky vozí tyto dárečky. Tam a zpátky. Tam a zpátky. Pravidelný import dalších tisíců a tisíců migrantů probíhá právě teď…


Zdroje a další informace: