Tento svět a jeho církev 3 aneb jak je to na Ukrajině doopravdy

Dali jsme si zde na tomto webu nedávno do souvislostí neonacistický převrat na Ukrajině s důkazy o roli USA a Řecko-katolické církve (řízené přímo z Vatikánu) v těchto událostech. Existují nezpochybnitelné důkazy o americké investici 5 000 000 000 USD na podporu tzv. demokracie na Ukrajině (čti financování fašistických opozičních stran) i o podněcování nenávisti ze strany Uniatské církve…

Udělali jsme si spolu rozbor velmi důkladně v dlouhodobé historické perspektivě a předložil jsem vám fakta ukazující, že Vatikánské angažmá je dlouhodobé. Bohužel pro málo lidí rozpoznatelné, jelikož hodně přesahuje délku lidského života. Ještě že máme knihy.

Abychom nemohli být obviněni ze zaujatosti a stranění jedné straně, nechme mluvit druhou stranu, katolickou. Náhodou jsem objevil na webu dojemnou reklamní kampaň, říkající přesný opak toho, pro co jsem minule předložil důkazy.

Takže je na vás vážení čtenáři abyste se na základě faktů rozhodli, použili svůj dar svobodného myšlení, a zjistili zda jsem lhář… nebo že se možná, možná s informacemi manipuluje někde jinde…

Abych nebyl obviněn z »nepodložených keců« budu hojně používat fotografie. Přidám i pár komentářů renomovaných západních médii dostupných veřejně na Netu. Ale s těmi je bohužel problém, že jaksi mohou »náhodou« zmizet…

Reklamní kampaň UCEF

Catholic Church is bringing the Good News of the Catholic faith-UCEF_HelpCatholicsInUkraine

Dojemná reklamní kampaň šířená katolickými médii, tvrdí například srdceryvně, cituji: “I saw people who were ready to receive the Good News, but no one was bringing it to them.” As he walked the square in his cassock, many who had not been to church for a long time approached him, “looking for God.”

Je jaksi opomíjeno, že lidé na Východě mají zprávy o Bohu déle než Amerika. Ale možná jen autoři mají problém s pamětí, odpusťme jim. Je známo, že mnoho američanů má špatné vzdělání – i to je možná důvodem proč americká katolická organizace Ukrainian Catholic Education Foundation (se sídlem na 2247 W. Chicago Avenue, Chicago, IL 60622 a také na 263 Bering Avenue, Toronto, Ontario, ON M8Z 3A5) nezná historii?

Historická analýza dokazující cestu křesťanství na Východ by byla dlouhá a pro zájemce je snadno dohledatelná. Dovolte mi jen shrnutí daných faktů. Římský císař Konstantin I. Veliký, který z křesťanství udělal státní náboženství, ke konci svého života vybudoval nové hlavní město Římské říše Konstantinopolis, které se samozřejmě stalo i silným centrem státního křesťanství. Toto město bylo bohužel později v historii cílem útoku muslimů, což vynutilo přesun zdejších církevních institucí. Chcete hádat, kam se toto církevní centrum přesunulo?

Možná je to pro některé poněkud šokující, ale skutečným nástupcem Konstantinopole je Moskva se svou pravoslavnou církví.

Co je ale skutečným do nebe volajícím pokrytectvím? Ignorace holé historické pravdy: Řecko-katolická církev se roku 1596 odštěpila od pravoslaví a podrobila Vatikánu. Stalo se to násilným politickým aktem za vlády polského krále Zikmunda III. – smlouvou o brestlitevské unii. Tato unie byla už tenkrát prosazována násilím proti obyvatelům země a na úkor Moskevské pravoslavné církve. Nebudu raději komentovat, jen si prosím povšimněte rétoriky ze strany Vatikánu, který v tomto případě pracuje prostřednictvím zmíněné americké organizace UCEF. Udělejte si prosím názor sami.

In challenging circumstances, the Ukrainian Catholic Church is bringing the Good News of the Catholic faith throughout Ukraine and beyond. And you can help.The faithful took to the squares of the capital, Kiev, to protest a sinful and corrupt government, and the Church came to minister.
...
Seminarians from the university also brought the Good News to those with spiritual hunger on Ukraine’s squares, as did nuns and lay students. I saw a religious vacuum,” said Fr. Vasyl Rudeyko, a graduate of and now professor at the Ukrainian Catholic University.

http://ucef.org/learn-how-you-can-help-catholics-in-ukraine/

Pravda o Řeckokatolické církvi na Ukrajině

Catholic Church sends medieval religious fanatic order to CrimeaŘeckokatolická církev na Ukrajině: Žehnání zbraní je jistě projevem křesťanské lásky ;-) Možná by se katolíci mohli alespoň malinko zamyslet třeba nad tím, proč Vatikán neustále porušuje Desatero, proč brojí proti východní církvi, proč podporuje fašisty… Proč poštvává druhou šelmu ze Zjevení k opětnému útoku na Východ? Římská církev, která sama sebe prohlašuje za božího zástupce, brojí proti svým bližním. Nutí bojovat jedny křesťany proti jiným křesťanům. Myslíte si, že je to OK? Proboha! Co má tohle společného s Ježíšovým učením, které ve Vatikánu používají stejně jako vlk používá kůži beránčí?

Řeckokatolická církev (katolická církev byzantského obřadu, uniaté): Žehnání zbraní, výborné vztahy s nejvyššími fašisty i s USA, kněží aktivně podporující prozápadní síly na Majdanu…

Věnujme spolu alespoň minutku zamyšlení nad fakty:

Pročpak se církev nechová podle toho, co sama učí? Proč se neštítí cenzury Kristova učení, ani pokrytectví, ani porušování Desatera? Proč stále odvádí pozornost od Ježíšova sdělení k vnějším kosmetickým nepodstatnostem typu k jaké církvi patříte? Co je tím skutečným důvodem?

Co když je tím důvodem jednoduše snaha něco skrýt? Odvést pozornost od pravdy, která osvobozuje?

Mnoho důkazů poukazuje na prostou skutečnost, že jde o snahu zatajit kristovské znalosti, které začaly být státní cézaro-papistickou církví likvidovány už v době Konstantina I. Máme to štěstí, že alespoň něco přežilo a je nyní opět k dispozici. Náš web se bude snažit vám tyto zapomenuté znalosti co nejdříve nabídnout, začali jsme textem Dvě cesty a tím to samozřejmě nekončí.

Na závěr přidávám malou obrazovou reportáž, kterou v korporátních médiích jistě nenajdete. Jednoduše proto, že korporátní média usvědčuje ze lži. Znovu zdůrazňuji: nefandím ani jedné straně. Byl jsem jen donucen dát dohromady pár střípků informací, abychom si všichni společně mohli uvědomit že jsme manipulováni ze všech stran…

Fotogalerie ukazuje jak se z USA financované »demokratické« (ale ve skutečnosti fašistické) síly projevují v politice.

Pro nevěřící Tomáše pár zpravodajských střípků

Začít je možno například poměrně důkladnou analýzou z huffingtonpost.com:

The Neo-Nazi Question in Ukraine
The Obama administration has vehemently denied charges that Ukraine's nascent regime is stock full of neo-fascists despite clear evidence suggesting otherwise. Such categorical repudiations lend credence to the notion the U.S. facilitated the anti-Russian cabal's rise to power as part of a broader strategy to draw Ukraine into the West's sphere of influence. Even more disturbing are apologists, from the American left and right, who seem willing accomplices in this obfuscation of reality, when just a cursory glance at the profiles of Ukraine's new leaders should give pause to the most zealous of Russophobes.
...
For starters, Andriy Parubiy, the new secretary of Ukraine's security council, was a co-founder of the Neo-Nazi Social-National Party of Ukraine (SNPU), otherwise known as Svoboda. And his deputy, Dmytro Yarosh, is the leader of a party called the Right Sector which, according to historian Timothy Stanley, "flies the old flag of the Ukrainian Nazi collaborators at its rallies."

The highest-ranking right-wing extremist is Deputy Prime Minister Oleksandr Sych, also a member of Svoboda, who believes that women should "lead the kind of lifestyle to avoid the risk of rape, including refraining from drinking alcohol and being in controversial company." This is the philosophy underlying one of his "legal initiatives," according to the Kyiv Post, "to ban all abortions, even for pregnancies that occurred during rape."

The Svoboda party has tapped into Nazi symbolism including the "wolf's angel" rune, which resembles a swastika and was worn by members of the Waffen-SS, a panzer division that was declared a criminal organization at Nuremberg. A report from Tel-Aviv University describes the Svoboda party as "an extremist, right-wing, nationalist organization which emphasizes its identification with the ideology of German National Socialism."
  • http://www.huffingtonpost.com/michael-hughes/the-neo-nazi-question-in_b_4938747.html
  • British Channel4: Far-right group at heart of Ukraine protests meet US senator, http://www.channel4.com/news/ukraine-mccain-far-right-svoboda-anti-semitic-protests
  • BBC Newsnight’s Gabriel Gatehouse investigates the links between the new Ukrainian government and Neo-nazis, https://www.youtube.com/watch?v=5SBo0akeDMY
  • Kiev snipers hired by Maidan leaders – leaked EU’s Ashton phone tape, http://rt.com/news/ashton-maidan-snipers-estonia-946/

Stopy neonacismu a zbožňování fašisty Štěpána Bandery lze najít na každém rohu

Pro pobavení dva vtipy na závěr…

Stop calling them Nazis

ukraine-Fascists of the world, unite!-Yes, they're clearly interested in democracy
Ukraine: Fascists of the world, unite! Yes, they’re clearly interested in democracy ;-)

It’s time to stop calling them Nazis. The Pravy Sector are Nazis. Pravy Sector supporters are Nazis. Svoboda are Nazis, Svoboda supporters are either Nazis, or extremely misguided Ukrainians. And Ukraine is currently being controlled by Nazi / neo-Nazi parties: Brit in Ukraine, http://grahamwphillips.com/2014/03/24/dont-call-all-ukrainians-nazis-theres-ira/

There are No Neo-Nazis in Ukraine. And the Obama Administration does not support Fascists

John McCain wines and dines with well-known Ukrainian fascists in Kiev, 2013-12-14

  • Svoboda is a Neo-Nazi Party, Ukraine’s fourth biggest party holding 36 seats out of 450 in parliament.
  • They’re also part of the Alliance of European National Movements along with the BNP and Jobbik.
  • Svoboda is supported directly by Washington.
  • This is Svoboda and the “Right Sector”: the Neo-Nazi group which led the “protest movement” in Ukraine. These Neo-Nazis are armed gunmen.

The BBC headlines read: “We are putting our hopes in a new generation of politicians” amidst reports that an arrest warrant has been issued for the democratically elected president. That coalition government has now been formed with Neo-Nazis of the Svoboda and Right Sector parties in control of the Armed Forces, National security, Justice and Education. While Obama is accusing Russia of interventionism, the US and the EU are supportive of both the terrorist Neo-Nazi militia as well as the Svoboda party. Meanwhile, the media is mum: discussion of EU-US support to Neo-Nazi political formation is a taboo.

Who is Lying? Who is Telling the Truth?

Meet the “new generation of politicians” supported and financed by the Obama administration here: http://www.globalresearch.ca/there-are-no-neo-nazis-in-the-ukraine-and-the-obama-administration-does-not-support-fascists/5370269

A závěr?

No-comment. Snad jen, prosím, pouvažujte sami. Fakta jsou před vámi.