Tomio Okamura: Nesouhlasíme s vysláním vojáků České armády v rámci NATO do Pobaltských států. A co vy? Chcete se stát pasivními spoluviníky agrese Západu? Nebo…?

Situace se stává naléhavou. Nedávno jsme informovali, že EU závažným způsobem útočí na suverenitu České a Slovenské republiky » Václav Klaus vyjádřil hlas rozumu: Nenechme se vydírat — nepotřebujeme eurodotace! Nastal čas odejít z EU, pokud chceme zachránit národ…

Již delší dobu varujeme, že EU je ve skutečnosti především nástrojem globalistů k nastolení jejich NWO pod maskou Agendy 2030 » A ty tzv. eurodotace jsou ve skutečnosti pokusem podplatit lidičky, kteří se nezajímají o souvislosti. Podplatit k tomu aby podporovali činnost EU…

Situace se ovšem zhoršuje a nyní jsme skrze NATO už dokonce zatahováni do vojenských operací, které lze posoudit jako přípravu na agresi — bez ohledu na to, že propaganda ovčany přesvědčuje o jejich obranném charakteru, prostý selský rozum si dá 2 a 2 dohromady a pochopí… citujme si:


NE vysílání českých vojáků do Pobaltí

tomio-okamura

Tomio Okamura říká: Nesouhlasíme s vysláním tří stovek vojáků České armády v rámci předsunutých sil NATO do Pobaltských států. Koalice ČSSD, hnutí ANO, KDU-ČSL spolu s ODS a TOP09 však vyslání odsouhlasily a přehlasovaly nás. Na to, kdo jak hlasoval, se podívejte zde: http://www.psp.cz/sqw/hlasy.sqw?G=66737/sqw/hlasy.sqw?G=66737

www.psp.cz-hlasy-59-174-vojenska-mise-v-pobalti

Tomio Okamura pokračuje tím, co řekl vládě ve Sněmovně:

Vážené dámy a pánové, máme před sebou návrh na působení necelých tří stovek vojáků České armády v rámci předsunutých sil NATO v Pobaltských republikách. Hned v úvodu říkám, že naše hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) tento návrh nepodporuje.

Podporujeme něco jiného. Podporujeme jednoznačně účinnou a efektivní obrannou spolupráci při zvýšení obranyschopnosti pobaltských států. Takovou spoluprací by byla třeba iniciativa států V4 pomáhající ve výcviku sil pobaltských států. Nemáme problém s tím pomáhat pobaltským státům budovat vlastní obranné síly. To je jedna věc. Ale umísťovat tam expediční síly NATO je věc druhá.

Expediční síly NATO zde významně zvýší napětí ve vztahu k Rusku. Posíláme naše vojáky do prostoru, kde může dojít k obrovské eskalaci válečného nebezpečí v Evropě. Již dnes se ozývají v USA hlasy volající po vypovězení dohody o zničení raket malého a středního doletu. Pokud k tomu dojde a tyto rakety se objeví v Pobaltí, bude to znamenat vyprovokování války z Ruskem. Rusko bude muset jednat stejně jako Kennedy reagoval na sovětské rakety na Kubě »

Ve válce se tak můžeme ocitnout bez toho, že se někdo bude ptát na názor ústavních činitelů naší země. Kvůli třem stovkám našich vojáků, kteří budou v Pobaltí právě z důvodu, abychom neměli čas se rozhodovat.

Od útoku NATO na Jugoslávii, od akcí států NATO v Libyi považuji za nebezpečné, abychom se nechali slepě zatáhnout do vojenských dobrodružství, která jsou proti zájmům našich občanů.

Opakuji, podpořme obranné síly pobaltských zemí, ale nepodporujme tam umísťování expedičního sboru NATO. Je to mechanizmus, který povede k další eskalaci napětí na východě Evropy. Napětí, které odstartoval státní převrat na Ukrajině.

Ptejme se, hrozí dnes pobaltským zemím nebezpečí? Myslím, že vážné, ale jiné než dnes řešíme. Pobaltské země se dnes vylidňují dramatickým způsobem. Lidé odtud odchází. Odchází možná proto, že nevidí svou budoucnost v zemi, která se chystá být bojištěm.

Na závěr si dovolím uvést maličkost, která násobí mé obavy. Je to nehoda vozidel vojenského konvoje USA, která minulý víkend ucpala naši dálnici D1. Ten, kdo odsouhlasil přesun vojenských konvojů po dálnici D1 na první dovolenkový víkend, je totální hlupák a děsím se, že takový hlupák má v ruce bezpečnost naší země. A kdo řídí ministerstvo obrany všichni víme…

Zdroje:


Co se dopravdy děje v Pobaltí?

russia-wants-war

Zvyšování vojenské přítomnosti NATO na hranicích Ruské Federace je oficiálně prezentováno jako „obranné“. Ovšem informovaný pohled na mapu jasně prozradí, kdo je tady agresorem… kdo rozmísťuje armády po celém světě? Zkuste hádat: Je to RF nebo USA-NATO?

USA versus Russian Federation military bases. SIPER Grafik (2015)
USA versus Russian Federation military bases. SIPER Grafik (2015)

NATO se právem bojí raket Iskander v Kaliningradu, nicméně západní propaganda zapomíná dodat, že RF rozmístila své rakety až jako druhá — v odpověď na rozmístění amerických raket v Deveselu »

Americká základna Deveselu v Rumunsku
Americká základna Deveselu v Rumunsku

10O_NEWS Russian Iskander GRAPHIC (Read-Only).jpg

Americké konvoje projíždějící na východ přes ČR se podílejí nejen na zvyšování vojenského napětí vůči kapitalistické Ruské Federaci, která už dávno nemá nic společného s marxistickou agresivní ideologií… nejen to, podle prosakujících zákulisních informací, tyto vojenské operace navíc slouží jako maskování pro nelegální dodávky zbraní pro mohamedány z IS/ISIL/DAESH v Sýrii, jak je trefně rozebráno v článku na AEN z července 2017:

Zbraně proudí do Sýrie z údajně „vybuchlých“ skladů v Česku, Polsku a v dalších zemích

… Obavy mají i představitelé NATO, kteří se bojí, že Baghdádí by mohl mluvit o dodávkách zbraní z EU přes bývalé sovětské zakavkazské republiky a Ukrajinu do Sýrie. Třeba o dodávkách českých zbraní, údajně zničených při explozích českých muničních skladů v poslední době. RPG střely, rakety, granáty a miny, které údajně měly explodovat ve Vrběticích, se najednou objevují v Sýrii. Česko se tak stalo jedním z největších dodavatelů munice pro Islámský stát. Americký server RealClearDefense.com přinesl dokonce text o tom, že Trump se nechce setkat se Zemanem, protože lidé v jeho okolí prý vyváží do Sýrie přes Ázerbájdžán a diplomatické krytí české zbraně. … Mainstream z toho ihned udělal kauzu proti Zemanovi, ale americký server se odkazuje na nespolehlivé zdroje z Bulharska a Rumunska, které pouze uvádějí, že Strnadovy firmy vyvezly pár zbraní do Izraele. …

Pašování zbraní pod krytím NATO

Skutečně obrovské dodávky českých zbraní probíhají jinak, pod krytím NATO a bez vědomí Miloše Zemana nebo kohokoliv okolo něho. Během aliančních cvičení odváží američtí vojáci zbraně a munici do Pobaltí a Polska, kterou tam ale po skončení cvičení nechají. Munice potom putuje na Ukrajinu, část jí zůstává na Ukrajině a zbytek míří loděmi do Turecka a odtamtud do Sýrie. Jde o pašování zbraní do Sýrie přímo pod kontrolou amerických vojsk — cvičení a přesuny zbraní (např. i českou vlastizrádnou vládou schválené konvoje) jsou krycím mechanismem, jak převážet bez celních kontrol obrovské zásoby zbraní a munice. Nebo snad někdo z vás viděl, že by celní stráž kontrolovala americké konvoje v EU, nebo noční přelety amerických nákladních letadel na Ukrajinu pravidelně každé úterý, čtvrtek, pátek a sobotu s vypnutými transpondéry? Pod lampou je tradičně největší tma…

Zdroj:


Závěr?

Dnes už (nejen díky Wikileaks) máme skutečně velké množství důkazů o tom, kdo významně pomohl zrodu islámského terorismu » a navíc máme i důkazy z hluboké historie o tom, kdo porodil islám jako takový »

Každý si už může udělat vlastní obraz a měl by se pak hlavně zamyslet nad tím, co ti temní sledují jako hlavní cíl… Nakonec snad už jen jeden výstižný komentář pod originálním článkem:

Kdo nechce válku, kterou propagují ti, kteří si chtějí zotročit tento svět, musí hlasitě projevovat nesouhlas s činěním našeho pana herce, který teď hraje úlohu ministra a přesně koná podle scénáře svých loutkovodičů. Jsme Slované a ještě máme v paměti to, co činili Němci, kteří se v minulém století předvedli jako rasa, která je velice ve svém konání negativní, poroučivá a zlá, která i dnes se snaží býti již na koni a chce poroučet Evropě. Určitě je mi bližší Putin, než američtí dravci, kteří chtějí jen válku, aby na ni vydělali. Vždyť USA neustále válčí, všude mají vojenské základny a neustále provokují jakoby chtěly vyvolat válečný konflikt… Vzpomeňme např. na pokrytecké údajně h u m a n i t á r n í bombardování Jugoslávie a jaké utrpení to běžným lidem přineslo. Válku nemůžeme připustit a podporovat!

Poster for the elections for the Reichstag: Adolf Hitler with the papal nuncio Alberto Vassallo di Torregrossa at the cornerstone laying of the Haus der Deutschen Kunst (House of German Art) in Munich, Germany, 15 October 1933. Torregrossa says: I didn't understand you for a long time. I tried to for a long time. Today, I understand you. For the election campaign, a sentence is added: Today also every German Catholic understands Adolf Hitler and votes with Yes! on 1933 November 12., Munich, Germany
Poster for the elections for the Reichstag: Adolf Hitler with the papal nuncio Alberto Vassallo di Torregrossa at the cornerstone laying of the Haus der Deutschen Kunst (House of German Art) in Munich, Germany, 15 October 1933. Torregrossa says: I didn’t understand you for a long time. I tried to for a long time. Today, I understand you. For the election campaign, a sentence is added: Today also every German Catholic understands Adolf Hitler and votes with Yes! on 1933 November 12., Munich, Germany