Pieter_Bruegel_the_Elder-The_Tower_of_Babel1

Smrtelné nebezpečí přichází: Agenda 2030 je realizována i v ČR. Víte, kdo jste vy jako lidské bytosti? Jen pravda vás osvobodí aneb POZNEJTE SAMI-SEBE! 1

Bohužel se stále velmi často setkávám v diskuzích s námitkami o tom, že ono poznání sama-sebe je jakási „zbytečnost“ a obzvláště dámy často uzavírají diskuze stylem „na takové blbosti nemám čas“… je přece třeba vydělávat penízky na důležité věci jako dětičky, dovolené, bydlení, jídlo atd… a navíc jsou daleko zábavnější věci k poznávání a zkoušení :-) Je jistě pravda, že se člověk musí starat o přežití v rámci této 3D reality… nicméně je třeba jisté vyváženosti — princip jin-jang platí všude!

Nejste tím, kým si myslíte že jste!

Vlk objevil, že šaty pastýře fungují lépe než beránčí kůže...
Vlk objevil, že šaty pastýře fungují lépe než beránčí kůže…

Stejně tak platí prostá pravda: Pokud neznáte sami sebe, neznáte co se děje uvnitř vás, neznáte způsob, jak se rozhodujete — pak logicky ani nemůžete mít pod kontrolou svoje rozhodování a stáváte se snadnými obětmi manipulace ze strany „pastýřů“ co tu vládnou a vědí jak na vás…

Nejste tím, kým si myslíte že jste. Ti, kteří vědí na co se snažím upozornit, mi prominou — ale na rovinu říkám vám: Vy nevíte kdo jste, to jak sami vnímáte sami sebe v bdělém stavu, to nejste vy, to je jen nepatrná malá část vás! Vy ve skutečnosti nevíte, kdo se ve vás rozhoduje že udělá to či ono… ovšem někteří jiní vědí…

A vy nevíte ani kam vás vedou, protože férově na rovinu vám to vaši „pastýři“ samozřejmě neřeknou. A protože my na svou karmu dbáme, pokusíme se v této sérii osvětlit co je skryto pod falešným pozlátkem zdánlivě „prospěšné“ a „bohulibé“ Agendy 2030. Tato globalistická akce je spletitým dílem, nikoliv nepodobným Babylonské věži, proto budeme potřebovat několik dílů. Odměnou za trpělivost vám bude pochopení toho, kam vás „pastýři“ chtějí dostat… Otázkou zůstává, zda to doopravdy chcete? Protože mlčení znamená souhlas.

S tím, jak síly temna zuří stále silněji a hrozí na „konci věku“ pohltit celou lidskou civilizaci a zotročit ji v rámci tzv. Nové Světové Vlády (NWO) pod mnoha různými zdánlivě humanistickými záminkami — přesně teď je nejvyšší čas jasně říci, co se skrývá pod těmi maskami, pod planými řečičkami, které na povrchu vypadají zdánlivě neškodně a užitečně… Přesně na to ovšem novodobí otrokáři spoléhají při manipulaci vámi jako jednotlivými lidskými dušemi na Zemi, protože oni na rozdíl od vás vědí, kdo jste… vědí jak funguje lidská psychika, jak na ni zaútočit v podvědomé rovině ega a vy tomu snadno podléháte, jelikož netušíte…

Manipulují s vámi na všech frontách počínaje zfalšovanou nedávnou i starověkou historií na školách, vč. původu lidské rasy, vč. překrouceného Kristova učení » a konče např. potlačováním znalosti o nemateriální energetické podstatě tohoto Univerza… To vše se vám postupně snažíme osvětlovat — v běhu je stále např. seriál o podstatě této reality, který v blízké době čekají významná pokračování »

Víte vy kdo jste?

Elektromagnetické spektrum (někdy zvané Maxwellova duha) zahrnuje elektromagnetické záření všech možných vlnových délek. Lidem viditelná část, označená symbolem oka, je jen malou, malinkatou částí spektra vibrací.
Elektromagnetické spektrum (někdy zvané Maxwellova duha) zahrnuje elektromagnetické záření všech možných vlnových délek. Lidem viditelná část, označená symbolem oka, je jen malou, malinkatou částí spektra vibrací.

Poznání pravdy o této realitě je životně důležité… protože teprve pak se všem těm hadům a šelmám můžete bránit… úzce to souvisí s tím, co už i dnešní „věda“ zjistila o nemateriální energetické podstatě tohoto vesmíru. Z určitých důvodů jsou přitom vaše děti na školách stále programovány nesmysly o tom, že hmota je původcem všeho… přestože už se veřejně ví, že toto tvrzení je lež. Někdo si nepřeje abyste to věděli. A vy byste se měli ptát proč!

Jelikož celý vesmír je energetické podstaty — i vy jste logicky energetické podstaty. Ukázali jsme vám mj. mnohé důkazy toho, že lidské vědomí je nezávislé na hmotném těle a mozku »

Horní elipsa, čakry 5–7 patří duchovnímu člověku, duchu; Spodní elipsa, čakry 1–3 patří hmotnému člověku, egu; 4. čakra lásky mezi nimi tvoří most – ze dvou činí jedno.
Horní elipsa, čakry 5–7 patří duchovnímu člověku, duchu; Spodní elipsa, čakry 1–3 patří hmotnému člověku, egu; 4. čakra lásky mezi nimi tvoří most – ze dvou činí jedno.

 

Pokud s výše uvedeným nemáte problém, můžete tu najít i další podrobnější informace o tom, co se doopravdy děje uvnitř vaší psychiky » Tato znalost, toto poznání sebe-sama vám pomůže pochopit smysl dění tady na Zemi a především získat kontrolu nad svou budoucností — jednoduše proto, že se stanete nemanipulovatelnými! Své podvědomí budete mít pod kontrolou a stanete se odolnými vůči těm, kdo se vás snaží vmanipulovat do moderního otroctví ve formě světové vlády NWO, kterou dnes už nepokrytě protlačují papež, EU i OSN pod kontrolou USA » Tak je to prosté.

Mlčení znamená souhlas a budování nové globální totality jede na plný plyn

Finální akce temnářů alias globalizátorů je již v plném proudu — vaše vlády ji schválily i vy jste ji schválili — prostřednictvím manipulátorů, kteří vám vládnou. Protože mlčení znamená souhlas…

Tvorba nové globální totality jede na plný plyn a počítám že většina z vás o tom nikdy neslyšela — a pokud náhodou ano, ihned tuto informaci jako nedůležitou pustila druhým uchem ven… Jsou tu na Zemi přece daleko zábavnější věci k poznávání a zkoušení — jako třeba kam jít večer na pivo, nebo plánovat dovolenou… Není samozřejmě vůbec náhodou, že tzv. mainstreamová masomédia o této akci téměř neinformují. ONI spoléhají na pasivitu a ignoranci oveček. Až se pravda ukáže ve své nahotě, bude už pro ovečky pozdě utíkat z ohrady.

Temnáři protlačují novou totalitu téměř bez povšimnutí lidstva pod hlavičkou OSN — vše je samozřejmě hezky zabaleno a navoněno a samozřejmě že tomu neříkají totalita… Znáte přísloví o navoněné zdechlině? Podíváme se teď mj. na oficiální propagandu OSN, která se samozřejmě velmi snaží vytvořit líbivou masku pro tuto likvidaci lidské svobody a individuality podle přání papeže »


Varování pro lidstvo: OSN zavádí tzv. Nový světový řád, NWO, pod názvem „Agenda 2030″ — a tuto akci podporuje samozřejmě i drakův papež

Agenda 2030 pod pokryteckým pláštíkem falešného, zdánlivého dobra je opravdu, ale opravdu velkým problémem... Agenda 2030 se snaží svázat a ovládnout prakticky všechny oblasti lidské činnosti. Jedná se opravdu o realizaci globálního vládnutí — NWO. A tentokráte naostro. Jde do tuhého vážení. Konec srandy. Finito.
Agenda 2030 pod pokryteckým pláštíkem falešného, zdánlivého dobra je opravdu, ale opravdu velkým problémem… Agenda 2030 se snaží svázat a ovládnout prakticky všechny oblasti lidské činnosti. Jedná se o realizaci globálního vládnutí — NWO. A tentokráte naostro. Jde do tuhého vážení. Konec srandy. Finito.

 

Věděli jste, že OSN v září 2015 oficiálně spustila „nový univerzální plán“ pro lidstvo? Tato fráze je uvedena hned v prvním odstavci oficiálního dokumentu, který formálně schvaloval každý člen OSN na konferenci »

Agenda 2030 se snaží svázat a ovládnout prakticky všechny oblasti lidské činnosti

Budeme si citovat:

This Agenda is a plan of action for people, planet and prosperity. It also seeks to strengthen universal peace in larger freedom.

Už druhá věta je totálním archontickým překroucením skutečné podstaty této agendy — samozřejmě je to napsáno tak, aby to vypadalo hezky — nicméně výsledná realizace bude naprostým opakem těchto jalových frází. Nebude to větší svoboda — nýbrž absolutní totalita: Každý člověk bude svázaný miliony úředních předpisů… hezky to můžeme už teď na vlastní oči vidět v obludné byrokratické mašinérii EU. Ta byla naplánována především jako nástroj pro přípravu Evropy na NWO — tím že rozbourá národní státy a identitu národů v Evropě… míšení ras a národů pomocí agresivní islámské imigrační invaze je jen jedna část tohoto momentálně realizovaného plánu bourání Evropy… Zcela logicky — pokud chcete vládnout globálně, musíte zničit národy. A musíte také zničit svobodné myšlení lidských duší. Důkaz můžete vidět veřejně např. v programu sobotkovské ČSSD — soudruzi se už ani netají tím, že chtějí zlikvidovat národní státy, viz např. náš starší rozbor » Selský rozum tomu říká vlastizrada.

Promluva papeže na 70. Valném shromáždění OSN, New York, 2015-09-25
Promluva papeže na 70. Valném shromáždění OSN, New York, 2015-09-25

V podstatě celou planetu naši pastýři zavázali k práci na 17 rozvojových cílech a 169 specifických cílech udržitelného rozvoje — a přesto je tato informace úplně ignorována v médiích!

Nepřijde vám to jakési podezřelé? Vzhledem k tomu že masomédia Druhé šelmy jinak rozmazávají každý nepodstatný prd? Asi by nás to nemělo překvapit, naši pastýři vědí dobře jak s ovečkami manipulovat…

Dokument OSN slibuje, že tento plán údajně „transformuje náš svět k lepšímu do roku 2030“ — a přesto o Agendě 2030 slyšelo jen velmi málo lidí. Místo toho, většina z oveček se zdá být posedlá nejnovějšími drby o celebritách, nebo nejnovějšími modely aut/mobilů/hadrů/starostmi o plánování dovolené u moře… dosaďte si co chcete… Agenda 2030 je ale opravdu, ale opravdu velkým problémem pro svobodu lidstva!

Agenda 2030 mění zásady a cíle stanovené předchůdcem nazvaným Agenda 21 na zcela novou úroveň. Zatímco předchozí Agenda 21 byla zaměřena především na životní prostředí, tak Agenda 2030 se snaží svázat a ovládnout prakticky všechny oblasti lidské činnosti. Jedná se opravdu o REALIZACI globálního vládnutí budoucí nové světové vlády, NWO, jakožto jednoho velkého planetárního vězení pro lidské duše.

Pope Francis greets Sheikh Ahmed Mohamed el-Tayeb (R), Egyptian Imam of al-Azhar Mosque at the Vatican, May 23, 2016. Photo: Osservatore Romano
Pope Francis greets Sheikh Ahmed Mohamed el-Tayeb (R), Egyptian Imam of al-Azhar Mosque at the Vatican, May 23, 2016. Photo: Osservatore Romano
Druhá šelma na koberečku, vypadá to na pěkný kartáč panečku. | Pope Francis first face-to-face meeting with Obama, March 27, 2014
Druhá šelma na koberečku, vypadá to na pěkný kartáč panečku. | Pope Francis first face-to-face meeting with Obama, March 27, 2014

 

Učebnicová ukázka jezuitského pokrytectví

Účast papeže na piklení ohledně Agendy 2030 není překvapující — víme už přece dlouho, že symbolická První církevní i Druhá globálně-finanční šelma spolu pilně spolupracují na tomto protilidském plánu »

Papa např. velmi otevřeně vystupuje proti lidské individualitě, jinak řečeno svobodě. Ona to církev samozřejmě dělá už od 4. stoleti, nicméně s ústupem její moci se musela začít držet zpátky — nicméně nyní na konci času opět vystrkuje růžky.

Opakovaně také projevuje dojemnou „péči“ o islamizaci Evropy i o životní prostředí, „bojuje“ proti „globálnímu oteplování“ a používá to jako záminku k prosazení světové vlády » Důkazy naleznete mj. v encyklice „Laudato si“, kde se papež vyjadřuje zcela mimo své kompetence k tématu globálního oteplování. Jen malá citace: „Řízení světové ekonomiky; ozdravení ekonomik zasažených krizí a preventivní opatření, aby se nezhoršila a nevedla k větším nerovnostem; realizace náležitého integrálního odzbrojení; potravinové a mírové zabezpečení; zaručení ochrany životního prostředí a usměrnění migračních pohybů — to vše si naléhavě žádá existenci světové politické autority…“ Francis tuto ideu doplňuje ještě o požadavek na to, aby tato „světová politická autorita“ měla moc svá rozhodnutí vymáhat a jejich přestoupení trestat.

Samotný proslov Francise v OSN je opět šílenou ukázkou jezuitského pokrytectví a jalových keců ve stylu komunistické propagandy, kterou naneštěstí ve východní Evropě dobře známe… ale v Americe evidentně ne. Malý citát z pasáže o důstojnosti člověka a jeho rozvoji:

Aby se tito konkrétní muži a ženy mohli zbavit krajní chudoby, je zapotřebí umožnit jim, aby byli důstojnými aktéry svého vlastního údělu. … To předpokládá a vyžaduje právo na vzdělání také pro děvčátka (která někde trpí exkluzí), což se zajistí především tehdy, bude-li respektováno a posilováno primární právo rodin na výchovu a práva církví i dalších společenských sdružení zaměřených na spolupráci s rodinami ve výchově jejich synů a dcer.

Papa např. vytváří dojem že on je ten hodný chlápek, co má rád lidi, že podporuje právo lidí… ale je to nebetyčná lež — lež, kterou si snadno dokážeme. Francis totiž na jiných místech zase podporuje islám, který ženy dokazatelně zotročuje. Konkrétně v rozhovoru, který najdete na odkazu níže, papa Francis natvrdo prosazuje islamizaci Evropy:

Je velmi snadné najít ta jezuitská pokrytectví, tak jen namátkově ještě jeden citát, který začíná opět útokem na lidskou svobodu:

Pravé nebezpečí tkví v člověku, vládci stále mocnějších nástrojů, přinášejících zmar i velké výdobytky! … Společný dům všech lidí musí být stavěn také na porozumění určité posvátnosti stvořené přírody. Toto porozumění a úcta vyžadují vyšší stupeň moudrosti, která akceptuje transcendenci, zříká se budování všemohoucí elity a chápe, že plný smysl individuálního i kolektivního života spočívá v nezištné službě druhým…

Poster for the elections for the Reichstag: Adolf Hitler with the papal nuncio Alberto Vassallo di Torregrossa at the cornerstone laying of the Haus der Deutschen Kunst (House of German Art) in Munich, Germany, 15 October 1933. Torregrossa says: I didn't understand you for a long time. I tried to for a long time. Today, I understand you. For the election campaign, a sentence is added: Today also every German Catholic understands Adolf Hitler and votes with Yes! on 1933 November 12., Munich, Germany
Poster for the elections for the Reichstag: Adolf Hitler with the papal nuncio Alberto Vassallo di Torregrossa at the cornerstone laying of the Haus der Deutschen Kunst (House of German Art) in Munich, Germany, 15 October 1933. Torregrossa says: I didn’t understand you for a long time. I tried to for a long time. Today, I understand you. For the election campaign, a sentence is added: Today also every German Catholic understands Adolf Hitler and votes with Yes! on 1933 November 12., Munich, Germany

 

Na vlastní uši jste v OSN mohli slyšet jak vrchní pokrytec naoko brojí proti budování elit, ale ve skutečnosti s nimi Vatikán vždy spolupracoval a nadále spolupracuje — viz např. Peter Sutherland z top-banky Goldman-Sachs, prezident Obomba… obecně nejraději měl Vatikán vždy ale násilnickou manipulaci v pozadí např. skrze spolupráci se CIA:

-pokračování-


Zdroj a další informace:

9 komentářů u „Smrtelné nebezpečí přichází: Agenda 2030 je realizována i v ČR. Víte, kdo jste vy jako lidské bytosti? Jen pravda vás osvobodí aneb POZNEJTE SAMI-SEBE! 1“

 1. Vážení tvůrci tohoto WEBu!
  Nedávno jsem narazil na vaše stránky a pročetl některé informace zde uvedené!
  Naprosto sdílím vaše názory a analýzy historie církve, hlavně RKC. Shodují se s informacemi, které mám už z dřívějška a samozřejmě je převyšují, protože váš přístup je analytický a čerpá z pramenů mně nedostupných, zatímco já jsem pouhý amatér a jen se pokouším skládat střípky, ke kterým se nějak dostanu.
  Chtěl bych vám proto za ně poděkovat a vůbec poděkovat za vznik a vedení tohoto WEBu.
  Na mnoha místech vašich textů nabádáte k používání vlastního myšlení, pokud se člověk chce vymanit z toho čím je denně svazován oficiální propagandou.
  Přečetl jsem mimo jiné i články s vaším rozborem tragédie s letem společnosti Germanwings. Myslím, že je to malá ukázka toho jak lze demaskovat informace proudící k nám z mainstreamu.
  K podobným výsledkům bychom se dostali rozborem událostí kolem letu MH17 na Ukrajině a třeba i kolem letu Kal007 sestřeleného sovětskou protivzdušnou obranou nad Sachalinem a druhého letu Malajských aerolinií (číslo mi nějak vypadlo) MH35? který se ztratil bez nejmenší stopy.
  Za vším jako oslí uší vyčnívá jistá mocnost, která je přesvědčená o své výjimečnosti a která po celém světě rozšiřuje lži, podobně jako RKC!, aby zakryla pravdu o své zvrácenosti.
  Chtěl bych vás ale, ve vší úctě k vaší práci, upozornit na některé pasáže, kde v opozici k vašim analytickým metodám používáte zaběhaná klišé západní propagandy!
  Viz například nadpis jednoho z článků:
  „VLÁDA USA KRÁČÍ VE ŠLÉPĚJÍCH SVÝCH VZORŮ – STALINA A HITLERA“.
  Ve šlépějích Hitlera zcela jistě, ale Stalina?
  Vzhledem k tomu jak má západ Stalina v krku jako vzpříčenou kost, nevím jestli by chtěl následovat jeho šlépěje!
  No, ale já vím, že narážíte na ony jakoby Stalinské represe. O tom by se dala napsat celá velmi tlustá kniha (možná by neškodilo zavést zde rubriku ‚Stalin a jeho šlépěje’?) Nebudu se proto do tohoto tématu příliš pouštět, protože bych asi letos neskončil.
  Stačí si však položit otázku, proč západ ne-nenávidí např. soudruha Chruščeva.
  Přitom to byl darebák široko daleko největší, který mnoho právě svých zločinů páchaných na Ukrajině i jinde, připsal na vrub Stalinovi a který navzdory svému rozhořčenému projevu na XX. sjezdu KSSS, nechal střílet do horníků ještě v roce tuším 1962, kteří se bouřili proti zvýšení cen masa zaviněným právě nekompetentní politikou toho samého Chruščeva!
  Jednoduchá odpověď zní: Protože Stalin šel západu velmi účinně po krku, zatímco Chruščev jim svojí tupostí a omezeností velmi účinně pomáhal!

  Další moje připomínka je k vašemu užívání slova ‚komunismus‘ v pejorativním významu, jakoby bylo nade vší pochybnost prokázáno, že Komunismus je něco zcela zavrženíhodného a zločinného o čemž je už každý přesvědčen a netřeba dalšího výkladu!
  Stačí říct KOMUNISMUS a všichni jako zombie bez rozmyslu začnou dělat a říkat to na co jsou naprogramováni.
  Musím říct, že nejsem zombie a nebudu dělat to co po mně západní propaganda chce.
  Na celé kouli Země žádný komunismus nikdy nebyl, nikdo v něm nikdy nežil a nikdo tedy neví jak to v něm vypadá!
  Byla tu snaha vybudovat socialismus (a ani ten nikdy neexistoval) a byly tu i některé násilnosti, např. při zavádění kolektivního zemědělství, byly tu násilnosti a zločiny těch, kteří se snažili proces neadekvátně urychlovat a je jedno jestli seděli na obecním národním výboru, nebo v ÚV KSSS!
  Byly tu i tzv. politické zločiny, píšu tzv. protože jejich pozadí není doposud vyjasněno (a nikdo je v současné době vyjasňovat nebude že?) a já odmítám názor, který hází do jednoho pytle všechny příslušníky našich bezp. orgánů s kriminálními zločinci (tím ovšem netvrdím, že i tam nebyli psychopati, ve všem je třeba se rozebrat).
  Abych vše nějak zkrátil, já si myslím, že budoucností lidstva je právě ten KOMUNISMUS, i kdyby se všichni stavěli na hlavu a odstrkovali se ušima a i když se to bude nejspíš bude jmenovat nějak jinak!
  K čemu jinému totiž může lidstvo dospět, jestli odstraní všechny pijavice, které odklání do svých žoků hodnoty vytvořené pracujícím člověkem a jestli tyto hodnoty budou sloužit právě těm kdo je vytváří?
  A dokonce si myslím, že bychom ten komunismus už dávno měli nebýt aristokracie Komunistické Strany Sovětského Svazu, proti níž bojoval (nikým nepochopen) právě Josif Vissarionovič Stalin a který jí byl podle všeho i zavražděn!

  Toť zatím vše!
  Nerad bych byl považován za ‚rejpala’, ale musel jsem se pokusit nějak odehnat tu mouchu sedící na celkem krásném obraze!

  1. Děkujeme za komentář, ano máte pravdu, bylo by jistě možné uvést na pravou míru to, co skutečně udělal Stalin… ale ověřených informací o tom je skutečně málo, takže vycházíme z toho co je známo…. a bohužel oběti tam byly…

   Ovšem s tím komunismem (nebo reálným socialismem) je to o jinak… ve skutečnosti je docela dobře doloženo, že za instalací komunismu v Rusku, stály ty stejné síly co dostaly k moci Hitlera a ty stejné síly, co se nyní pokouší instalovat tzv. NWO… viz zde, v odst. Jak vznikl komunismus?:

   Edmond Paris dokazuje, že Vatikán měl prsty i v ruské bolševické revoluci. … Stejně tak analýza Janova proroctví „Dvě šelmy“ ukazuje na spolupráci těchto dvou sil. Pokud si to analyzujete pak už nemůže být překvapivá ani účast kapitalistů na bolševické revoluci, jak dokazuje Antony C. Sutton ve své knize Wall Street a bolševická revoluce…

   http://www.ragauian.cz/skryte-priciny-vzniku-hitlerovskeho-fasismu/

   1. PS. Víme, že to zní pro člověka vychovaného v materialismu divně, ale pro dosažení změny skutečně je třeba začít u gnostického poznání-sama-sebe… abychom mohli změnit svět, musíme nejdříve poznat sama-sebe… Ano, nejdříve je třeba osvobodit svou mysl od materialismu… pro všechny odvážné, kdo se nebojí změny myšlení, jsou k dispozici informace v rubrice „Dualita lidského bytí“… tam začíná cesta lidstva ven z vězení…. FREE YOUR MIND! FIRST!

 2. Nemohu nereagovat na vaši odpověď,která mně zklamala, a ze které je jasně patrné, že ani vy nehodláte nic měnit na přijímání některých zaběhaných lživých klišé!

  “ bylo by jistě možné uvést na pravou míru to, co skutečně udělal Stalin…“

  Já myslím, že je na internetu dostatek informací o tom co dělal Stalin!
  Minimálně to stačí k tomu, aby bylo možno zaujmout k celé věci zcela jiný postoj, než ten který vyjadřuje výše zmíněný nadpis vašeho článku!

  „ověřených informací o tom je skutečně málo, takže vycházíme z toho co je známo….“

  Ověřené informace nemáme, nebo je ani mít nechceme?, a proto raději budeme opakovat tisíckrát omílanou lež!
  Pro jistotu!
  Je zajímavé, že informace z doby před 2000lety najít umíme, ale informace z doby zcela nedávné najít neumíme?
  Máte snad z něčeho strach ? Nebo jak si to mám vysvětlit?

  “ a bohužel oběti tam byly…“ !!!

  (Programování mysli čtenáře: „oběti tam byly, vládl Stalin, Stalin = zlo!“)

  A to má potvrdit všechna lživá prohlášení o politice Stalina?
  Samozřejmě, že tam oběti byly a nebylo jich málo!
  Při troše dobré vůle lze na internetu dohledat hlášení o počtu zastřelených spolu se žádostí o zvýšení kvót na zastřelení dalších od různých potentátů ze všech krajů tehdejšího Sovětského svazu, mezi nimiž nechybí ani ty od soudruha Chruščova. To byla především práce stranické nomenklatury!

  Nebudu se dále rozepisovat, protože si nemyslím, že by se k vám nedonesly informace o tom, jakou moc měl Ježov, který mohl kdykoli nechat uvěznit samotného Stalina!
  Byl to boj mezi stranickou nomenklaturou a Stalinem, který usiloval o zrušení monopolu KS, za což se mu také, ke všeobecné škodě, aparátníci odvděčili.
  Všechny ty tzv. stalinské oběti jsou všichni zrádci, které nechal právem postřílet Stalin a ti všichni ostatní, které mají na svědomí lidé typu Chruščova!
  A jestli nevíte kdo to byli ti zrádci, tak je možné, se probrat historií kolem napadení Sovětského svazu a zradou generality, která zavinila to, že armáda na nejohroženějších místech byla prakticky nebojeschopná!

  „za instalací komunismu v Rusku, stály ty stejné síly co dostaly k moci Hitlera a ty stejné síly, co se nyní pokouší instalovat tzv. NWO…“

  (Programování mysli čtenáře: „stejné síly za komunismem i za Hitlerem, komunismus = zlo!“)

  Žádná instalace komunismu se nekonala! Proběhla revoluce, která je nazývána socialistickou!
  A souhlasím s tím, že byla financována americkými bankéři, kteří se už v zárodku postarali o to, aby se ‚rusové‘ co nevíce postříleli mezi sebou!
  Bylo by dobré se rozebrat v tom, jakou skutečnou úlohu měl Lenin a odkud byl financován (píše o tom např. Starikov) a jaká byla skutečná role Trockého, který měl za ženu dceru amerického bankéře (myslím, že Schiffa) a který k úspěšnému provedení „revoluce“ přivezl do Ruska miliony dolarů ve zlatě a také asi dvě stovky hrdlořezů, tzv. profesionálních revolucionářů, vycvičených a financovaných právě těmi bankéři.
  A právě tady není možné nevidět, že to byl právě Stalin, který vykolejil záměr západu a postaral se o to, aby celý vývoj byl ku prospěchu celé zemi a ne k jejímu zničení.
  A role Vatikánu v celé věci je naprosto bezesporná, protože oni přece nemohou scházet v žádné lumpárně!

  A té poslední poznámce, pokud je směrována ke mně, už vůbec nerozumím!
  V čem jsem tak strašně materialistický, že by mi to mělo bránit v jiném pohledu, než je ten který je mi vnucován západní propagandou!?

  PS: Vážený ‚Me!
  Uvědomujete si, že na WEBu kde je uváděna celá řada pravdivých informací je, více než kde jinde, nebezpečné šermovat s výrazy jako ‚komunismus‘ , zavádějícím způsobem, a stavět do jedné řady Stalina s Hitlerem?
  Uvědomujete si, že svým neopatrným zacházením s těmito pojmy programujete mysl lidí, kteří hledají? A že v opozici k vašim výzvám o změnu mysli, právě jim (výzvám) děláte medvědí službu?

  1. původně jsem nechtěl do této diskuse vstupovat… „ME“ předložil svůj náhled na věc a vy na to reagujete… do té míry je to v pořádku… diskuse je vždy o výměně informací… nikoli místo pro výron emocí, kterými bohužel nešetříte… nemám v úmyslu vám vaše přesvědčení o dějinných souvislostech Stalinovy vlády vyvracet… možná byste si měl vzpomenout ve chvíli, kdy „ME“ obviňujete z nesprávného programování mysli lidí ve věci podílu Stalina na bezesporu tragickém osudu mnoha milionu lidí v tehdejším Sovětském svazu, že svého času podle dochovaného podání Ježíš Kristus vyslovil něco v tom smyslu, že mnozí vidí třísku v oku jiného a nevidí břevno v oku svém… smysl toho je jasný a pokuste se na vaši výměnu názorů podívat Kristovýma očima… a třeba i prostřednictvím jeho známého výroku „nesuď, abys nebyl souzen“…

   1. Mám tomu rozumět tak, že tříska ‚lež‘ ve vašem oku je ‚břevnem’, jímž je pokus o uvedení věcí na pravou míru, v oku mém?
    A tou pravou mírou není nějaký můj subjektivní výmysl, jsou to informace dohledatelné na internetu, najdete je také, budete-li chtít, ale zdá se, že se z nějakého důvodu nechce že?
    Myslím, že pana/paní ‚ME‘ obviňuji z programování mysli právem, protože právě tak se chová západní propaganda, což dokazujete na různých místech vašich stránek i vy!

    Udivuje mně také, že moji snahu o nalezení pravdy považujete jen za ‚výron emocí’!
    A to jsem nepoužil ani jedno sprosté slovo jak to někdy děláte vy!
    Vaše kritika např.: RKC je potom také jenom ‚výronem emocí’? ( Kde ta sprostá slova nalézt lze!)

    Tam ovšem kritizujete vy je (naprosto právem!), ale kritizuje, li někdo vás je to hysterik?

    Promiňte, ale to jste mně docela naštval!

    Měl jsem o vás lepší mínění, vzhledem k materiálům, které zde prezentujete, jsem myslel, že jste moje krevní skupina!

    Bohužel ale zjišťuji, že i vás zasáhla ona nemoc, kterou trpěla a trpí RKC, trpěl jí Hitler, trpěli ji ti kdo vyznávali tzv.vědecký Marxistický názor a mnozí další!
    Je to nemoc s názvem „pocit vlastní neomylnosti“!

    A světe zboř se, ani já nejsem neomylný a klidně svůj omyl přiznám, dokážete-li, že nemám pravdu!

    A na závěr mohu jen uvést: „nesuď, abys nebyl souzen“…

   2. mám tě rád, příteli… přeji ti krásný zbytek léta… a počínaje tímto okamžikem zkus prudit někde jinde… tady je pro tebe zavřeno… tobě se příčí bůh, mně zase tvé vystupování na webu… každý z nás ujíždí na něčem jiném…

 3. Ohánět se tady internetem ve smyslu,že ta informace je relevantní v faktech o Stalinovi ale i jiných skutečnostech,je přímo směšná.Ano internet je jakýsi dodavatel informací.Ovšem bez záruky pravdivosti.To znamená, že si každý musí vyhledat to, co je mu jaksi spřízněné s jeho myslí kterou má již zdeformovanou systémem.Mělo by být na každém jakou informaci vstřebá aby ladila s jeho duchovní cestou.Pokud nějakou má.

  1. jsem rád, že vás máme, Ladislave… i tu vaši mysl, která v tomhle článku našla Stalina a ohánění se internetem… mně to nějak uniká… ale jinak máte pravdu, že by mělo být na každém z nás, co si z toho internetu vybere… a už vůbec nenamítám nic proti tomu, aby tyto informace ladily s duchovní cestou každého jednotlivého člověka… k vaší pochybnosti jen tolik: jsem přesvědčen, že i vy ji nějakou máte /tu duchovní cestu/… a k tomu vám mohu jen blahopřát… děkuji za váš zájem o diskusi na tomto webu… mějte krásný podzim…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>