Pieter_Bruegel_the_Elder-The_Tower_of_Babel1

Smrtelné nebezpečí přichází: Agenda 2030 je realizována i v ČR. Víte, kdo jste vy jako lidské bytosti? Jen pravda vás osvobodí aneb POZNEJTE SAMI-SEBE! 1

Bohužel se stále velmi často setkávám v diskuzích s námitkami o tom, že ono poznání sama-sebe je jakási „zbytečnost“ a obzvláště dámy často uzavírají diskuze stylem „na takové blbosti nemám čas“… je přece třeba vydělávat penízky na důležité věci jako dětičky, dovolené, bydlení, jídlo atd… a navíc jsou daleko zábavnější věci k poznávání a zkoušení :-) Je jistě pravda, že se člověk musí starat o přežití v rámci této 3D reality… nicméně je třeba jisté vyváženosti — princip jin-jang platí všude!

Nejste tím, kým si myslíte že jste!

Vlk objevil, že šaty pastýře fungují lépe než beránčí kůže...
Vlk objevil, že šaty pastýře fungují lépe než beránčí kůže…

Stejně tak platí prostá pravda: Pokud neznáte sami sebe, neznáte co se děje uvnitř vás, neznáte způsob, jak se rozhodujete — pak logicky ani nemůžete mít pod kontrolou svoje rozhodování a stáváte se snadnými obětmi manipulace ze strany „pastýřů“ co tu vládnou a vědí jak na vás…

Nejste tím, kým si myslíte že jste. Ti, kteří vědí na co se snažím upozornit, mi prominou — ale na rovinu říkám vám: Vy nevíte kdo jste, to jak sami vnímáte sami sebe v bdělém stavu, to nejste vy, to je jen nepatrná malá část vás! Vy ve skutečnosti nevíte, kdo se ve vás rozhoduje že udělá to či ono… ovšem někteří jiní vědí…

A vy nevíte ani kam vás vedou, protože férově na rovinu vám to vaši „pastýři“ samozřejmě neřeknou. A protože my na svou karmu dbáme, pokusíme se v této sérii osvětlit co je skryto pod falešným pozlátkem zdánlivě „prospěšné“ a „bohulibé“ Agendy 2030. Tato globalistická akce je spletitým dílem, nikoliv nepodobným Babylonské věži, proto budeme potřebovat několik dílů. Odměnou za trpělivost vám bude pochopení toho, kam vás „pastýři“ chtějí dostat… Otázkou zůstává, zda to doopravdy chcete? Protože mlčení znamená souhlas.

S tím, jak síly temna zuří stále silněji a hrozí na „konci věku“ pohltit celou lidskou civilizaci a zotročit ji v rámci tzv. Nové Světové Vlády (NWO) pod mnoha různými zdánlivě humanistickými záminkami — přesně teď je nejvyšší čas jasně říci, co se skrývá pod těmi maskami, pod planými řečičkami, které na povrchu vypadají zdánlivě neškodně a užitečně… Přesně na to ovšem novodobí otrokáři spoléhají při manipulaci vámi jako jednotlivými lidskými dušemi na Zemi, protože oni na rozdíl od vás vědí, kdo jste… vědí jak funguje lidská psychika, jak na ni zaútočit v podvědomé rovině ega a vy tomu snadno podléháte, jelikož netušíte…

Manipulují s vámi na všech frontách počínaje zfalšovanou nedávnou i starověkou historií na školách, vč. původu lidské rasy, vč. překrouceného Kristova učení » a konče např. potlačováním znalosti o nemateriální energetické podstatě tohoto Univerza… To vše se vám postupně snažíme osvětlovat — v běhu je stále např. seriál o podstatě této reality, který v blízké době čekají významná pokračování »

Víte vy kdo jste?

Elektromagnetické spektrum (někdy zvané Maxwellova duha) zahrnuje elektromagnetické záření všech možných vlnových délek. Lidem viditelná část, označená symbolem oka, je jen malou, malinkatou částí spektra vibrací.
Elektromagnetické spektrum (někdy zvané Maxwellova duha) zahrnuje elektromagnetické záření všech možných vlnových délek. Lidem viditelná část, označená symbolem oka, je jen malou, malinkatou částí spektra vibrací.

Poznání pravdy o této realitě je životně důležité… protože teprve pak se všem těm hadům a šelmám můžete bránit… úzce to souvisí s tím, co už i dnešní „věda“ zjistila o nemateriální energetické podstatě tohoto vesmíru. Z určitých důvodů jsou přitom vaše děti na školách stále programovány nesmysly o tom, že hmota je původcem všeho… přestože už se veřejně ví, že toto tvrzení je lež. Někdo si nepřeje abyste to věděli. A vy byste se měli ptát proč!

Jelikož celý vesmír je energetické podstaty — i vy jste logicky energetické podstaty. Ukázali jsme vám mj. mnohé důkazy toho, že lidské vědomí je nezávislé na hmotném těle a mozku »

Horní elipsa, čakry 5–7 patří duchovnímu člověku, duchu; Spodní elipsa, čakry 1–3 patří hmotnému člověku, egu; 4. čakra lásky mezi nimi tvoří most – ze dvou činí jedno.
Horní elipsa, čakry 5–7 patří duchovnímu člověku, duchu; Spodní elipsa, čakry 1–3 patří hmotnému člověku, egu; 4. čakra lásky mezi nimi tvoří most – ze dvou činí jedno.

 

Pokud s výše uvedeným nemáte problém, můžete tu najít i další podrobnější informace o tom, co se doopravdy děje uvnitř vaší psychiky » Tato znalost, toto poznání sebe-sama vám pomůže pochopit smysl dění tady na Zemi a především získat kontrolu nad svou budoucností — jednoduše proto, že se stanete nemanipulovatelnými! Své podvědomí budete mít pod kontrolou a stanete se odolnými vůči těm, kdo se vás snaží vmanipulovat do moderního otroctví ve formě světové vlády NWO, kterou dnes už nepokrytě protlačují papež, EU i OSN pod kontrolou USA » Tak je to prosté.

Mlčení znamená souhlas a budování nové globální totality jede na plný plyn

Finální akce temnářů alias globalizátorů je již v plném proudu — vaše vlády ji schválily i vy jste ji schválili — prostřednictvím manipulátorů, kteří vám vládnou. Protože mlčení znamená souhlas…

Tvorba nové globální totality jede na plný plyn a počítám že většina z vás o tom nikdy neslyšela — a pokud náhodou ano, ihned tuto informaci jako nedůležitou pustila druhým uchem ven… Jsou tu na Zemi přece daleko zábavnější věci k poznávání a zkoušení — jako třeba kam jít večer na pivo, nebo plánovat dovolenou… Není samozřejmě vůbec náhodou, že tzv. mainstreamová masomédia o této akci téměř neinformují. ONI spoléhají na pasivitu a ignoranci oveček. Až se pravda ukáže ve své nahotě, bude už pro ovečky pozdě utíkat z ohrady.

Temnáři protlačují novou totalitu téměř bez povšimnutí lidstva pod hlavičkou OSN — vše je samozřejmě hezky zabaleno a navoněno a samozřejmě že tomu neříkají totalita… Znáte přísloví o navoněné zdechlině? Podíváme se teď mj. na oficiální propagandu OSN, která se samozřejmě velmi snaží vytvořit líbivou masku pro tuto likvidaci lidské svobody a individuality podle přání papeže »


Varování pro lidstvo: OSN zavádí tzv. Nový světový řád, NWO, pod názvem „Agenda 2030″ — a tuto akci podporuje samozřejmě i drakův papež

Agenda 2030 pod pokryteckým pláštíkem falešného, zdánlivého dobra je opravdu, ale opravdu velkým problémem... Agenda 2030 se snaží svázat a ovládnout prakticky všechny oblasti lidské činnosti. Jedná se opravdu o realizaci globálního vládnutí — NWO. A tentokráte naostro. Jde do tuhého vážení. Konec srandy. Finito.
Agenda 2030 pod pokryteckým pláštíkem falešného, zdánlivého dobra je opravdu, ale opravdu velkým problémem… Agenda 2030 se snaží svázat a ovládnout prakticky všechny oblasti lidské činnosti. Jedná se o realizaci globálního vládnutí — NWO. A tentokráte naostro. Jde do tuhého vážení. Konec srandy. Finito.

 

Věděli jste, že OSN v září 2015 oficiálně spustila „nový univerzální plán“ pro lidstvo? Tato fráze je uvedena hned v prvním odstavci oficiálního dokumentu, který formálně schvaloval každý člen OSN na konferenci »

Agenda 2030 se snaží svázat a ovládnout prakticky všechny oblasti lidské činnosti

Budeme si citovat:

This Agenda is a plan of action for people, planet and prosperity. It also seeks to strengthen universal peace in larger freedom.

Už druhá věta je totálním archontickým překroucením skutečné podstaty této agendy — samozřejmě je to napsáno tak, aby to vypadalo hezky — nicméně výsledná realizace bude naprostým opakem těchto jalových frází. Nebude to větší svoboda — nýbrž absolutní totalita: Každý člověk bude svázaný miliony úředních předpisů… hezky to můžeme už teď na vlastní oči vidět v obludné byrokratické mašinérii EU. Ta byla naplánována především jako nástroj pro přípravu Evropy na NWO — tím že rozbourá národní státy a identitu národů v Evropě… míšení ras a národů pomocí agresivní islámské imigrační invaze je jen jedna část tohoto momentálně realizovaného plánu bourání Evropy… Zcela logicky — pokud chcete vládnout globálně, musíte zničit národy. A musíte také zničit svobodné myšlení lidských duší. Důkaz můžete vidět veřejně např. v programu sobotkovské ČSSD — soudruzi se už ani netají tím, že chtějí zlikvidovat národní státy, viz např. náš starší rozbor » Selský rozum tomu říká vlastizrada.

Promluva papeže na 70. Valném shromáždění OSN, New York, 2015-09-25
Promluva papeže na 70. Valném shromáždění OSN, New York, 2015-09-25

V podstatě celou planetu naši pastýři zavázali k práci na 17 rozvojových cílech a 169 specifických cílech udržitelného rozvoje — a přesto je tato informace úplně ignorována v médiích!

Nepřijde vám to jakési podezřelé? Vzhledem k tomu že masomédia Druhé šelmy jinak rozmazávají každý nepodstatný prd? Asi by nás to nemělo překvapit, naši pastýři vědí dobře jak s ovečkami manipulovat…

Dokument OSN slibuje, že tento plán údajně „transformuje náš svět k lepšímu do roku 2030“ — a přesto o Agendě 2030 slyšelo jen velmi málo lidí. Místo toho, většina z oveček se zdá být posedlá nejnovějšími drby o celebritách, nebo nejnovějšími modely aut/mobilů/hadrů/starostmi o plánování dovolené u moře… dosaďte si co chcete… Agenda 2030 je ale opravdu, ale opravdu velkým problémem pro svobodu lidstva!

Agenda 2030 mění zásady a cíle stanovené předchůdcem nazvaným Agenda 21 na zcela novou úroveň. Zatímco předchozí Agenda 21 byla zaměřena především na životní prostředí, tak Agenda 2030 se snaží svázat a ovládnout prakticky všechny oblasti lidské činnosti. Jedná se opravdu o REALIZACI globálního vládnutí budoucí nové světové vlády, NWO, jakožto jednoho velkého planetárního vězení pro lidské duše.

Pope Francis greets Sheikh Ahmed Mohamed el-Tayeb (R), Egyptian Imam of al-Azhar Mosque at the Vatican, May 23, 2016. Photo: Osservatore Romano
Pope Francis greets Sheikh Ahmed Mohamed el-Tayeb (R), Egyptian Imam of al-Azhar Mosque at the Vatican, May 23, 2016. Photo: Osservatore Romano
Druhá šelma na koberečku, vypadá to na pěkný kartáč panečku. | Pope Francis first face-to-face meeting with Obama, March 27, 2014
Druhá šelma na koberečku, vypadá to na pěkný kartáč panečku. | Pope Francis first face-to-face meeting with Obama, March 27, 2014

 

Učebnicová ukázka jezuitského pokrytectví

Účast papeže na piklení ohledně Agendy 2030 není překvapující — víme už přece dlouho, že symbolická První církevní i Druhá globálně-finanční šelma spolu pilně spolupracují na tomto protilidském plánu »

Papa např. velmi otevřeně vystupuje proti lidské individualitě, jinak řečeno svobodě. Ona to církev samozřejmě dělá už od 4. stoleti, nicméně s ústupem její moci se musela začít držet zpátky — nicméně nyní na konci času opět vystrkuje růžky.

Opakovaně také projevuje dojemnou „péči“ o islamizaci Evropy i o životní prostředí, „bojuje“ proti „globálnímu oteplování“ a používá to jako záminku k prosazení světové vlády » Důkazy naleznete mj. v encyklice „Laudato si“, kde se papež vyjadřuje zcela mimo své kompetence k tématu globálního oteplování. Jen malá citace: „Řízení světové ekonomiky; ozdravení ekonomik zasažených krizí a preventivní opatření, aby se nezhoršila a nevedla k větším nerovnostem; realizace náležitého integrálního odzbrojení; potravinové a mírové zabezpečení; zaručení ochrany životního prostředí a usměrnění migračních pohybů — to vše si naléhavě žádá existenci světové politické autority…“ Francis tuto ideu doplňuje ještě o požadavek na to, aby tato „světová politická autorita“ měla moc svá rozhodnutí vymáhat a jejich přestoupení trestat.

Samotný proslov Francise v OSN je opět šílenou ukázkou jezuitského pokrytectví a jalových keců ve stylu komunistické propagandy, kterou naneštěstí ve východní Evropě dobře známe… ale v Americe evidentně ne. Malý citát z pasáže o důstojnosti člověka a jeho rozvoji:

Aby se tito konkrétní muži a ženy mohli zbavit krajní chudoby, je zapotřebí umožnit jim, aby byli důstojnými aktéry svého vlastního údělu. … To předpokládá a vyžaduje právo na vzdělání také pro děvčátka (která někde trpí exkluzí), což se zajistí především tehdy, bude-li respektováno a posilováno primární právo rodin na výchovu a práva církví i dalších společenských sdružení zaměřených na spolupráci s rodinami ve výchově jejich synů a dcer.

Papa např. vytváří dojem že on je ten hodný chlápek, co má rád lidi, že podporuje právo lidí… ale je to nebetyčná lež — lež, kterou si snadno dokážeme. Francis totiž na jiných místech zase podporuje islám, který ženy dokazatelně zotročuje. Konkrétně v rozhovoru, který najdete na odkazu níže, papa Francis natvrdo prosazuje islamizaci Evropy:

Je velmi snadné najít ta jezuitská pokrytectví, tak jen namátkově ještě jeden citát, který začíná opět útokem na lidskou svobodu:

Pravé nebezpečí tkví v člověku, vládci stále mocnějších nástrojů, přinášejících zmar i velké výdobytky! … Společný dům všech lidí musí být stavěn také na porozumění určité posvátnosti stvořené přírody. Toto porozumění a úcta vyžadují vyšší stupeň moudrosti, která akceptuje transcendenci, zříká se budování všemohoucí elity a chápe, že plný smysl individuálního i kolektivního života spočívá v nezištné službě druhým…

Poster for the elections for the Reichstag: Adolf Hitler with the papal nuncio Alberto Vassallo di Torregrossa at the cornerstone laying of the Haus der Deutschen Kunst (House of German Art) in Munich, Germany, 15 October 1933. Torregrossa says: I didn't understand you for a long time. I tried to for a long time. Today, I understand you. For the election campaign, a sentence is added: Today also every German Catholic understands Adolf Hitler and votes with Yes! on 1933 November 12., Munich, Germany
Poster for the elections for the Reichstag: Adolf Hitler with the papal nuncio Alberto Vassallo di Torregrossa at the cornerstone laying of the Haus der Deutschen Kunst (House of German Art) in Munich, Germany, 15 October 1933. Torregrossa says: I didn’t understand you for a long time. I tried to for a long time. Today, I understand you. For the election campaign, a sentence is added: Today also every German Catholic understands Adolf Hitler and votes with Yes! on 1933 November 12., Munich, Germany

 

Na vlastní uši jste v OSN mohli slyšet jak vrchní pokrytec naoko brojí proti budování elit, ale ve skutečnosti s nimi Vatikán vždy spolupracoval a nadále spolupracuje — viz např. Peter Sutherland z top-banky Goldman-Sachs, prezident Obomba… obecně nejraději měl Vatikán vždy ale násilnickou manipulaci v pozadí např. skrze spolupráci se CIA:

-pokračování-


Zdroj a další informace:

31 komentářů u „Smrtelné nebezpečí přichází: Agenda 2030 je realizována i v ČR. Víte, kdo jste vy jako lidské bytosti? Jen pravda vás osvobodí aneb POZNEJTE SAMI-SEBE! 1“

 1. Vážení tvůrci tohoto WEBu!
  Nedávno jsem narazil na vaše stránky a pročetl některé informace zde uvedené!
  Naprosto sdílím vaše názory a analýzy historie církve, hlavně RKC. Shodují se s informacemi, které mám už z dřívějška a samozřejmě je převyšují, protože váš přístup je analytický a čerpá z pramenů mně nedostupných, zatímco já jsem pouhý amatér a jen se pokouším skládat střípky, ke kterým se nějak dostanu.
  Chtěl bych vám proto za ně poděkovat a vůbec poděkovat za vznik a vedení tohoto WEBu.
  Na mnoha místech vašich textů nabádáte k používání vlastního myšlení, pokud se člověk chce vymanit z toho čím je denně svazován oficiální propagandou.
  Přečetl jsem mimo jiné i články s vaším rozborem tragédie s letem společnosti Germanwings. Myslím, že je to malá ukázka toho jak lze demaskovat informace proudící k nám z mainstreamu.
  K podobným výsledkům bychom se dostali rozborem událostí kolem letu MH17 na Ukrajině a třeba i kolem letu Kal007 sestřeleného sovětskou protivzdušnou obranou nad Sachalinem a druhého letu Malajských aerolinií (číslo mi nějak vypadlo) MH35? který se ztratil bez nejmenší stopy.
  Za vším jako oslí uší vyčnívá jistá mocnost, která je přesvědčená o své výjimečnosti a která po celém světě rozšiřuje lži, podobně jako RKC!, aby zakryla pravdu o své zvrácenosti.
  Chtěl bych vás ale, ve vší úctě k vaší práci, upozornit na některé pasáže, kde v opozici k vašim analytickým metodám používáte zaběhaná klišé západní propagandy!
  Viz například nadpis jednoho z článků:
  „VLÁDA USA KRÁČÍ VE ŠLÉPĚJÍCH SVÝCH VZORŮ – STALINA A HITLERA“.
  Ve šlépějích Hitlera zcela jistě, ale Stalina?
  Vzhledem k tomu jak má západ Stalina v krku jako vzpříčenou kost, nevím jestli by chtěl následovat jeho šlépěje!
  No, ale já vím, že narážíte na ony jakoby Stalinské represe. O tom by se dala napsat celá velmi tlustá kniha (možná by neškodilo zavést zde rubriku ‚Stalin a jeho šlépěje’?) Nebudu se proto do tohoto tématu příliš pouštět, protože bych asi letos neskončil.
  Stačí si však položit otázku, proč západ ne-nenávidí např. soudruha Chruščeva.
  Přitom to byl darebák široko daleko největší, který mnoho právě svých zločinů páchaných na Ukrajině i jinde, připsal na vrub Stalinovi a který navzdory svému rozhořčenému projevu na XX. sjezdu KSSS, nechal střílet do horníků ještě v roce tuším 1962, kteří se bouřili proti zvýšení cen masa zaviněným právě nekompetentní politikou toho samého Chruščeva!
  Jednoduchá odpověď zní: Protože Stalin šel západu velmi účinně po krku, zatímco Chruščev jim svojí tupostí a omezeností velmi účinně pomáhal!

  Další moje připomínka je k vašemu užívání slova ‚komunismus‘ v pejorativním významu, jakoby bylo nade vší pochybnost prokázáno, že Komunismus je něco zcela zavrženíhodného a zločinného o čemž je už každý přesvědčen a netřeba dalšího výkladu!
  Stačí říct KOMUNISMUS a všichni jako zombie bez rozmyslu začnou dělat a říkat to na co jsou naprogramováni.
  Musím říct, že nejsem zombie a nebudu dělat to co po mně západní propaganda chce.
  Na celé kouli Země žádný komunismus nikdy nebyl, nikdo v něm nikdy nežil a nikdo tedy neví jak to v něm vypadá!
  Byla tu snaha vybudovat socialismus (a ani ten nikdy neexistoval) a byly tu i některé násilnosti, např. při zavádění kolektivního zemědělství, byly tu násilnosti a zločiny těch, kteří se snažili proces neadekvátně urychlovat a je jedno jestli seděli na obecním národním výboru, nebo v ÚV KSSS!
  Byly tu i tzv. politické zločiny, píšu tzv. protože jejich pozadí není doposud vyjasněno (a nikdo je v současné době vyjasňovat nebude že?) a já odmítám názor, který hází do jednoho pytle všechny příslušníky našich bezp. orgánů s kriminálními zločinci (tím ovšem netvrdím, že i tam nebyli psychopati, ve všem je třeba se rozebrat).
  Abych vše nějak zkrátil, já si myslím, že budoucností lidstva je právě ten KOMUNISMUS, i kdyby se všichni stavěli na hlavu a odstrkovali se ušima a i když se to bude nejspíš bude jmenovat nějak jinak!
  K čemu jinému totiž může lidstvo dospět, jestli odstraní všechny pijavice, které odklání do svých žoků hodnoty vytvořené pracujícím člověkem a jestli tyto hodnoty budou sloužit právě těm kdo je vytváří?
  A dokonce si myslím, že bychom ten komunismus už dávno měli nebýt aristokracie Komunistické Strany Sovětského Svazu, proti níž bojoval (nikým nepochopen) právě Josif Vissarionovič Stalin a který jí byl podle všeho i zavražděn!

  Toť zatím vše!
  Nerad bych byl považován za ‚rejpala’, ale musel jsem se pokusit nějak odehnat tu mouchu sedící na celkem krásném obraze!

  1. Děkujeme za komentář, ano máte pravdu, bylo by jistě možné uvést na pravou míru to, co skutečně udělal Stalin… ale ověřených informací o tom je skutečně málo, takže vycházíme z toho co je známo…. a bohužel oběti tam byly…

   Ovšem s tím komunismem (nebo reálným socialismem) je to o jinak… ve skutečnosti je docela dobře doloženo, že za instalací komunismu v Rusku, stály ty stejné síly co dostaly k moci Hitlera a ty stejné síly, co se nyní pokouší instalovat tzv. NWO… viz zde, v odst. Jak vznikl komunismus?:

   Edmond Paris dokazuje, že Vatikán měl prsty i v ruské bolševické revoluci. … Stejně tak analýza Janova proroctví „Dvě šelmy“ ukazuje na spolupráci těchto dvou sil. Pokud si to analyzujete pak už nemůže být překvapivá ani účast kapitalistů na bolševické revoluci, jak dokazuje Antony C. Sutton ve své knize Wall Street a bolševická revoluce…

   http://www.ragauian.cz/skryte-priciny-vzniku-hitlerovskeho-fasismu/

   1. PS. Víme, že to zní pro člověka vychovaného v materialismu divně, ale pro dosažení změny skutečně je třeba začít u gnostického poznání-sama-sebe… abychom mohli změnit svět, musíme nejdříve poznat sama-sebe… Ano, nejdříve je třeba osvobodit svou mysl od materialismu… pro všechny odvážné, kdo se nebojí změny myšlení, jsou k dispozici informace v rubrice „Dualita lidského bytí“… tam začíná cesta lidstva ven z vězení…. FREE YOUR MIND! FIRST!

   2. Je zřejmé že bylo potřeba stvořit uměle komunismus, tedy se pokusit o jeho stvoření, uměle za pomoci židokřesťanskokapitalistických zločinců, právě proto aby byla tato skvělá myšlenka a vlastně jediná správná budoucí cesta lidstva zdiskreditována pošlapána zesměšněna a v očích lidstva do budoucna naprosto propagandou znemožněna. To byl pravý a jediný cíl revoluce v Rusku, zničit myšlenku ideje komunismu jednou pro vždy.

    1. Obávám se, že vás musím zklamat, ideologie marxismu resp. komunismu byla Rusku implantována za účelem jeho ovládnutí.

     Když začnete hledat nepovrchní informace tak zjistíte, že i v marxismu mají prsty jezuité. Je to stále stejný opakující se vzorec: Všechny ty ideologie vytváří stejná moc v pozadí a cíl je jediný — ovládnutí myšlení lidí, resp. duší celého lidstva.

     http://www.ragauian.cz/skryte-priciny-vzniku-hitlerovskeho-fasismu/

     Posledních 1000 let jsou tyto útoky těmito stejnými silami vedeny nejviditelněji proti Rusku — a to proto, že zmíněné síly tuto zemi doposud nemají ve své moci. Jak zde opakovaně připomínáme, nejsme fanoušky současné ruské vlády, ruská církev dělá podobné věci co ta katolická, koneckonců mají stejného zakladatele — Konstantina I.

     Je to vlastně velmi jednoduché: Když pokus s VŘSR selhal a komunisté v Rusku se vymkli svým loutkařům, tak jezuité stvořili pro stejný účel Hitlera. Když selhal Hitler, musela přijít Ukrajina, pak Sýrie. Rusové zažehnali syrské nebezpečí, proto se nyní znovu aktivizuje loutková fašistická vláda v Kyjevě. A proto se vytváří na celém tzv. Západě ona nesmyslná protiruská hysterická propaganda… Jakkoliv nesmyslně vypadá, má pro své tvůrce přesně tento smysl: Ovládnutí Ruska.

     http://www.ragauian.cz/co-ma-spolecneho-selma-z-janova-zjeveni-s-fasismem-jak-to-souvisi-s-ukrajinou-jak-vznikl-fasismus-doopravdy/

     Je to velmi prosté, když pochopíte oč tu běží doopravdy… nejšílenější je, že většina spících nevědomých oveček té propagandě věří. Přejme si aby jim ten stroj propagandy konečně vybuchl, protože lidé se jinak asi nevzbudí :-(

 2. Ohánět se tady internetem ve smyslu,že ta informace je relevantní v faktech o Stalinovi ale i jiných skutečnostech,je přímo směšná.Ano internet je jakýsi dodavatel informací.Ovšem bez záruky pravdivosti.To znamená, že si každý musí vyhledat to, co je mu jaksi spřízněné s jeho myslí kterou má již zdeformovanou systémem.Mělo by být na každém jakou informaci vstřebá aby ladila s jeho duchovní cestou.Pokud nějakou má.

  1. Děkujeme Ladislave za poznámku, která se vztahovala k argumentaci JJ49. Ano, máte pravdu, internet je jen médium a stejně tak, jako lze tisknout pravdivé i lživé noviny a knihy, stejně tak internet může nést pravdu i lež… každý musí sám posoudit pravdivost, použít svůj mozek i intuici a dát si 2+2 dohromady… to je to k čemu vás vede tento web…

   Na rovinu, nakonec jsem dospěl k nelehkému rozhodnutí odstranit z diskuze některé nevěcné a negativně emocionální vstupy.

   Ještě tolik k uvedené problematice z komentáře JJ49, víte, my si vážíme všech věcných připomínek a sami se snažíme předkládat ověřitelná fakta. Takže já osobně jsem např. nikdy nesrovnával Stalina s Hitlerem. Jediné co tvrdím, na základě doložitelně a věcně popsaných svědectví je toto:

   1. bolševismus resp. komunismus byl v podstatě vymyšlen (a instalován v Rusku) kapitalisty ze Západu, velkou roli hrálo mj. Německo viz onen známý příběh německého obrněného vlaku, který přivezl Lenina na Ruské hranice atd… viz Antony C. Sutton

   2. prsty v tom měli i jezuité, potažmo Vatikán — viz Edmond Paris

   3–4. ty stejné mocenské skupiny instalovaly fašismus v Německu

   5–6. ty stejné mocenské skupiny se nyní pokouší nastolit NWO, proto jak komunismus, tak fašismus, tak nynější globalismus / NWO mají společné rysy, není to náhoda…

   Informací o tom je dost a dost, nejen na tomto webu.

 3. Dobrý den, nepatří to zrovna k tomuto článku, ale tam, kde jsem to chtěl napsat, tak tam mi to nešlo.
  Když to tak čtu, tak mě napadla myšlenka, jaký je rozdíl mezi tím, co vysvětlujete o úzké cestě dovnitř, o poznání sebe sama atd., a budhismem? Pomocí meditace a skoumaní vnitra se v budhizmu dosahuje vnitřní klid a mír, vlastně to, co je potřeba. Prosím o vysvětlení. Děkuji

  1. Pěkný den, jen stručně, zbytek si můžete dohledat v dále odkazovaném textu…

   Háček je v tom že mnoho východních směrů obecně a mnoho druhů meditací vede k ignorování, potlačování, rozpouštění ega…

   …ale k tomu ragauian přece NEVEDE! On vás vede k plnému a ŠŤASTNÉMU životu v těle, v rovnováze s egem. Cílem vývoje duší na zemi je znovusjednocení sebe-sama, „uzavřít mír v jednom domě“, jak říká Ježíš… Taoismus říká skoro to stejné.

   To vše je detailně popsáno zde:
   http://www.ragauian.cz/category/dualita-lidskeho-byti/

   1. Děkuji za odpověď a za ten odkaz. Nějak mi nešlo do hlavy, že budhismus vede k tomu samému, a přitom se člověk nemusí zabývat Bohem, dodržováním soboty atd., ale teď vidím, co jsem přehlédl. Rozdíl tam je a velice podstatný. Teď mi to dává smysl. Ještě jednou díky. :)

    1. PS: Pokud si prostudujete ragauianovy texty o dualitě (a použijte přitom prosím nejen rozum, ale i intuici), tak pochopíte že cílem duchovního vývoje na Zemi je znovusjednocení sebe sama, se svou „padlou polovinou“, tedy egem… a jestliže některé duchovní směry vedou k potlačování ega tak nejsou o moc lepší než ti temní, protože výsledek jejich cesty bude stejný jako u těch temných…

     Cesta k cíli vede středem, Kristovskou Cestou rovnováhy, vyvážení jin-jang…

     Vtip je v tom že nejde ani tak o hledání Boha, to jen katolicismus svým překroucením Kristova učení donutil ovečky hledat vně sebe „na nebesích“, ale tam Boha NIKDY NENAJDOU!

     Velmi přesně to vystihují gnostici, Kristus sám byl samozřejmě také gnostik, viz ono „jen pravda vás osvobodí“… Pravda symbolizuje poznání!!

     Znát sám sebe do nejhlubšího stupně, znamená zároveň znát Boha — to je tajemství gnoze.

     Jiný gnostický učitel, Monoimos, praví:

     Zanechte pátrání po Bohu a stvoření a jiných podobných věcech. Hledejte jej tak, že začnete u sebe. Poznejte, kdo je ve vás, kdo všechno činí svým vlastním a říká: »Můj Bůh, má mysl, mé myšlení, má duše, mé tělo«. Poznejte prameny smutku, radosti, lásky, nenávisti… Jestliže pozorně prozkoumáte tyto věci, najdete Boha v sobě.

     http://www.ragauian.cz/vznik-noveho-zakona-tomasovo-evangelium-z-nag-hammadi-v-egypte-nejblize-k-jezisi/

     PPS: nechci aby to bylo špatně pochopeno, my jako duše se samozřejmě nemůžeme srovnávat se „Zdrojem všeho co jest“… nicméně poznání sama-sebe je ta úzká Cesta, která jako jediná k Bohu vede…!

  2. Budhizmus a meditácia? V Katolíckej. Cirkvi je tiež meditácia a vedie k stretnutiu s Bohom a tým k pokoju a poznaniu seba a uvedomenia si seba samého.. Načo budhizmus a podobne zlátaniny?!

   1. o kvalitách oficiálního křesťanství a podílu střetnutí s křesťanským Bohem na nebesích na poznání sebe sama jsem své pohledy zde již zcela zřetelně vyjádřil… ale fandím těm, kteří tohle všechno umí a o něco méně pak fandím těm, kteří cokoli jiného považují za slátaniny…

 4. pořád mi to vrtá hlavou, teď jsem poslouchal přednášku J. Dušeka, a vlastně mluví o tom samém, co je i v budhismu, hinduismu atd., že tenhle svět je jenom iluze, což nelze popřít, že jediné co je potřeba, je žít v přítomnosti. Odstranění duality je samozřejmě nutná podmínka, jinak ani nejde být v přítomnosti. Ježiš taky na více místech řekl výroky, kde je jasné, že hovoří o tom, aby jsme žili v přítomnosti. Např.: buďte jako polné květy, nestarejte se o to, co bude zítra…..
  Na to navazuje taky to, že pokud člověk žije v přítomnosti, žije v souladu s celou existencí, v míru a klidu, tak se vymanil z pout hmotného světa a tím pádem dosáhl cíle, vrátil spět do oceánu jednoty, když to tak napíšu. Také je to jenom o odstranění duality, jenom jinou metodou.
  Přijde mi velice logické, že v každé době vývoje lidstva a ve všech oblastech, byli nějaký učitelé lidí, kteří vedli lidstvo k Bohu a každý měl způsob přesně pro konkrétní dobu a oblast. Vždycky vnitřní cestou, jenom jednomu k tomu sloužila, meditace, jinému modlidba atd. Vžyť všem učitelúm lidstva šlo o to jediné a bylo by velice divné, aby např. indiani v americe nemohli být spasení, jenom proto, že nikdy neslyšeli o Bibli.

  1. parádně jste to napsal, Luboši… teď to jenom uvést do každodenní životní praxe… nestačí, že to vím… Dušek krásně mluví a možná už přítomností žije /osobně ho znám a vím, že tomu tak docela není!/.. dal vám návod, jak to udělat, aby vám to takhle opravdu fungovalo?.. tak ho příště upozorněte, že vám ho dluží… a uvidíte, že jsou to jen prázdné, i kdxyž krásné řeči…

   1. Zdravím, pane Pavle, a přeju , ať se vám dobře daří.
    S tím žít tady a teď je to paráda, ovšem nejde to nepřetržitě.
    Aspoň u mne . Rozšířené vědomí registruje moc věcí a dojmů. Mám výhodu, že mě často upozorní, co mám udělat nebo kde se to nacházím. Nějaká moje část však nechce takto existovat.

 5. To je ten největší problém, že jak to uskutečnit. Nebylo to myšleno špatně.
  Už jsem dočetl Dve cesty životem a zbývá mi dočíst Dualita lidského bytí. Velice dobře jste to napsal, za co dekuji a určitě to pomáhá více lidem.

  1. Luboši, přesný postřeh: přesně tak, ti Velcí učitelé přinášeli informace, které v temné oddělenosti duality chybí, každý je přizpůsobil své době a oblasti… Ještě k té iluzi, pravda je samozřejmě jen jedna, vše je to jen o různých úhlech pohledu… koneckonců i my jsme se zmínili o této „iluzi“, např. zde:

   http://www.ragauian.cz/co-je-to-duse-doopravdy-a-co-je-to-duch-vedecke-dukazy-o-existenci-duse-a-co-na-to-rika-bible/

   Je to ovšem o tom že ta iluze a náš život v dualitě má svůj účel v rámci duchovního vývoje. Je to o tom pochopit tento smysl a převzít kontrolu nad svým životem, k čemuž vám právě text „Dualita lidského bytí“ dává návod. Mnoho těch chytrolínů, co se rádi ohánějí tím jak tu iluzi prokoukli, si ve skutečnosti moc nepomohlo, protože neví jak se s ní vypořádat, utíkání z ní pomocí meditací a potlačování ega nic neřeší…

   1. Jj, naprostý souhlas. Jedna věc je vědět to teoreticky, teda rozumově pochopit, druhá, ale o to důležitější, jak to dosáhnout. Četl jsem všechno možné, dokonce i satanskou bibli, ale vždy mi tam něco chybělo. Líbí se mi jak je to na těchto stránkách velice dobře shrnuto a vysvětleno.
    Dospěl jsem k názoru, že alespoň pro mě je nejlepší jít cestou kterou hlásal Ježíš a kterou tady vysvětlujete. Asi to bude tím, že jsem v tom vyrůstal a že tento systém byl určený pro nás evropany. Mému srdci je to nejblíž.
    Musím ale přiznat, že Ježíše jsem začal chápat až když jsem se začal zajímat o budhismus a podobné nauky. Pak ale nastoupil i strach někde v podvědomí, že co když má církev pravdu a půjdu do pekla, co když vážně byla panna, cirkev neučí o reinkarnaci atd. atd. Byl jsem si jist, že jdu správnou cestou, ale výchova a strašení církvi od malička zanechalo svoje následky. Pak se mi dostala do rukou vynikající kniha od Abd-ru-shina Poselství gralu a všechno jsem začal vnímat v souvislostech a ujistil jsem se v tom, co jsem už tušil, že všechna náboženství mluví o tom samém, jenom jiným způsobem a že není problém ve mě, ale v církvi. Hrozná instituce. Pamatuju se, že od malička mě neuspokojovali farářovi odpovědi, že něco nepopsatelného ve mně mi říká, že musím hledat dál. A jak nás Ježíš ujišťoval, kdo hledá, ten najde. Teď to ještě uvést do praxe. Už samotné zjištění jak to všechno funguje mě velice vnitřně uklidnilo, ale musím pokračovat dál.
    Děkuji za odkaz na stránky, určíte si je do pár dní přečtu.
    Výborná práce a veliké díky za Vaši práci.

   2. Luboši, děkujeme za sdílení zkušeností. Ježíše, kterého hlásá církev, nelze pochopit jednoduše proto, že to podstatné bylo zcenzurováno. Ty ukradené informace papeženci nahradili dogmaty, které lidem narvali do hlav pomocí své státní moci — proto říkáme, že ve chvíli kdy vznikla státní katolická církev, tak přesně v tu chvíli se církev stala Antikristem, kterým je dodnes.

    My se v podstatě snažíme zde realizovat Kristovo „jen pravda vás osvobodí“ — protože význam toho je „poznání“… a poznání je v řečtině gnóze. Ano nabízíme vám poznání, které můžete sami pochopit, prožít a procítit. Protože kristovská Cesta je jednoznačně ta nejpraktičtější a nejpřístupnější — i když je úzká. Kdo chce, ten jí projít dokáže…

    A ano, cesta k poznání pravdy vede mimo jiné přes to, že si člověk SÁM dá věci do souvislostí — protože jen tak se ubrání propagandě našich mocipánů.

    http://www.ragauian.cz/jak-funguje-propaganda-komu-patri-media-donald-trump-tvrdi-cnn-je-fake-news-a-ceska-televize-je-podle-sveho-vzoru-take-fake-news-co-na-to-cenzorovi-chovanci-uvedou-informace-ctv-na-pravou-miru/

 6. Nemůžu psát komentář pod text Zjevení, tak se obracím o vysvětlení tady.
  Pokud to správně chápu, tak žijeme podle toho výkladu v poslední době a pak už jestli bude nějaká pohroma, nebo ne, podstatné je to, že je to poslední doba, kdy se můžeme dostat z kola zrození v tomto hmotném světě. Také má být ukončeno zhoubné učení církve a to má už zůstat napořád. Pak mi ale z toho nějak vyplývá otázka, že proč by pak měla být tohle poslední doba pro únik, když má zůstat pravé učení. Mějte se mnou trošku trpělivost. Dekuji.

  1. Luboši, na budoucnost této planety se můžeme dívat jako na děj mající svůj původ právě v dualitě… vyjděme z Kristova podobenství o třídění zrna… tenhle Kristův výrok nepovažovali církevní mocipáni za pro sebe nebezpečný, takže se dochoval v původní podobě… v podstatě jde o to, že bude sklizeno na jedné straně zrno, na straně druhé bude do hořícího jezera síry odhozen koukol a zrní, které nepadlo na úrodnou půdu a vůbec nevzešlo… hranici mezi těmi, kteří půjdou tam či onam tvoří určitá hodnota aktuálního podílu exploatace doporučení ducha a ega v přístupu dané duše k lidem a světu v okamžiku změny… očekávám, že dojde k rozštěpení dimenzí… jedna Země se posune od dnešních vibrací výrazně do zóny nízkých vibrací, v nichž se vší pravděpodobností oním jezerem síry je obrazně myšlena absence svobodné vůle… protože ty duše, které své svobodné vůle zneužívaly při svém výcviku na planetě Zemi do doby konce věku a nepřekročily tak k onomu rozhodnému dni magickou hranici onoho podílu exploatace realizovaných podnětů ducha a ega, budou svobodné vůle zbaveny, aby nemohly dále páchat zlo a neznečišťovaly své nitro dalším balastem… ztrátou svobodné vůle klidně rozumějme ztrátu božské jiskry, tedy ztrátu ducha… zůstane jim jen ego a tedy zmizí u nich možnost duality i dalšího duchovního vývoje… m.j. tyto duše přijdou o svoji nesmrtelnost a podobně jako to popisuji u temných mimozemských civilizací, budou po vyzáření své životní síly podrobeny definitivní smrti duše bez možnosti dalšího znovuzrození… druhá Země se posune ve vibracích výrazně do pozitivních čísel a právě na ní bude platit onen údaj o skončení zhoubné role náboženství, jak ji zde na webu popisujeme u křesťanství a jak ji zcela jasně vidíme u islámu… náboženství bude nahrazeno pravdou o tom, co jest… a ta pravda je skryta i v textech mého webu a momentálně je samozřejmě absolutně opomíjena veřejností a přijímána jen těmi několika málo nejvýše duchovně vyspělými jedinci mezi lidmi… jak se ale říká: všeho do času…

  2. Luboši, je dobré se zajímat, i sám Ježíš říkal něco v tom smyslu že nejhorší jsou ti vlažní… ;-) Navíc jsem sám řešil podobné otázky, jsou to dobré otázky… Ve své podstatě je tento komentář ke Zjevení zde na správném místě — protože Zjevení skutečně popisuje dnešní dobu, s velkou jistotou, vč. např. onoho symbolického OHNĚ Z NEBE:

   11 A uviděl jsem jinou šelmu vystupovat ze země; měla dva rohy jako beránek, ale mluvila jako drak. 12 Vykonává všechnu pravomoc té první šelmy v její přítomnosti. Nutí zemi a její obyvatele, aby se klaněli té první šelmě, jejíž smrtelná rána byla vyléčena. 13 Činí veliká znamení, takže nechá i oheň z nebe před zraky lidí sestupovat na zem, 14 a svádí obyvatele země znameními, která jí bylo dáno učinit před očima šelmy. Říká obyvatelům země, aby učinili obraz šelmě, která měla ránu od meče a ožila. 15 A bylo jí dáno, aby vložila ducha do obrazu té šelmy, takže obraz šelmy promluvil a způsobil, aby byli zabiti všichni, kteří se nepokloní obrazu šelmy.

   https://www.bible.com/en-GB/bible/509/rev.13

   Oheň z nebe: A která teroristická skupina udělala tohle?!

   http://www.ragauian.cz/dve-selmy-vladnou-zemi-3/
   http://www.ragauian.cz/udalosti-predpovezene-v-janove-zjeveni-kapitole-13-se-stavaji-realitou-papez-vola-po-novem-svetovem-poradku-odhodil-masku-a-nezakryte-bojuje-proti-lidske-svobode/

   Osobně jsem si jist že ono „vytváření obrazu šelmy“ = snaha o vytvoření NOVÉ SVĚTOVÉ VLÁDY = NWO Agenda 2030.

   Tzv. „poslední doba“ = myslím že výstižnější je „konec věku“… mně osobně pomáhá představa kosmických cyklů. Napadá mne podobenství jakéhosi velkého kolotoče, ruského kola — v tom podobenství je Země jakoby kabina na tom kole a pokud z ní chci vystoupit, tak je samozřejmě jasné že z šíleného kolotoče, který nejde zastavit, je nejbezpečnější výstup v jednom určitém čase, v tomto podobenství tedy když kabinka bude dole… a to je ten „konec věku“, nebo též „doba soudu“ nebo „doba třídění zrna“.

   Je třeba také zdůraznit, že Apokalypsa neznamená konec světa, jak je často mylně interpretováno.

   Možná nejlepší je říci že máme nejpříhodnější dobu pro tzv. vzestup…

 7. Děkuji oběma za odpovědi.
  Rozumím tomu o co se jedná, myslím Konec věků, jenom si neumím představit co to přesně znamená pro tento můj zdejší život.
  Vidím i ve svém okolí, že skoro všichni se začínají jednoznačně zajímat o duchovno, anebo a to je daleko větší skupina, jeho úplné popírání, i když ještě před pár lety je zajímalo.
  Chápu to teďka zhruba tak, že se něco odehraje v mém vnitru a buď půjdu cestou k Bohu, že si člověk všechno vnitřně uvědomí, sjednotí v sobě obě části, bude vyrovnaný atd., anebo opačně a už s tím nepůjde nic udělat. Dožije tady svojí poslední inkarnaci a půjde do pravého Jeruzalema.
  A pokud to správně chápu, tak všechno se vyjasňuje s větší a větší blízkosti Planety X a až kolem proletí, anebo narazí do Země, tak bude poslední okamžik rozhodnutí.
  Je to správné pochopení?

  1. Co to znamená pro tento život? Luboši, to je hlavní téma tohoto krátkého seriálu, tam je základ:
   http://www.ragauian.cz/category/dualita-lidskeho-byti/

   /1/ Sám jste napsal „člověk sjednotí v sobě obě části, bude vyrovnaný…“ dalo by se to popsat i jako šťastný život. Tedy přímý praktický efekt — ten sám o sobě je výhrou! Navíc, byla to naše volba, přišli jsme si na Zemi prožít tuto realitu naplno a co nejlépe — a Cesta Kristovské Lásky je k tomu návodem…

   /2/ Dokončení kosmické „maturity“ alias vysvobození z koloběhu inkarnací alias „věčný život“… to vše jsou různé výrazy pro to stejné: Život na další úrovni bytí, kde se již duše neinkarnují do hmotného těla… takže tomu lze říci i osvobození od pozemských strastí, jak říkali gnostici…

   Co se týče vlivu Planety X to si netroufám posuzovat… jistým faktem ale je že kosmické cykly probíhají… a je mnoho příznaků že je to blízko, jak o tom píšeme. Nicméně sám Ježíš říká přibližně toto: „nikdo neví přesně ten čas ani já, jen můj Otec…“

 8. Děkuji. Byl jsem v sobotu s p. Karpetou v Praze a domluvili se, že ho budu kontaktovat. Mám v tom úplně jasno, už jenom si musím nějak udělat čas.
  Dočetl jsem Fatimské zjevení, nikdy jsem tomu nevěnoval nějakou velkou pozornost, protože jsem se o církev moc nezajímal, jenom to třetí oficiální mi přišlo jako blbost, že proč by zrovna tohle potřebovali tak tajit tolik let, ale až po přečtení této série jsem si uvědomil, jeho obrovskou důležitost.
  Je to asi největší zázrak, dokonce dá se říct z naší doby, nejlépe zdokumentovaný a těch očitých svědků a i kdybych ignoroval všechny důkazy o záměně Lucie a dalších věcech, tak jedna věc je z toho úplně jasná a to, že církev, která i oficiálně uznává Fatimské zjevení jako zjevení od Boha, ale absolutně ignorovala 40 let výslovný Boží příkaz na jeho zveřejnění! Jak to, že instituce, která se prohlašuje za prostředníka mezi člověkem a Bohem, že právě tá opovrhuje jeho přikázáním!!!!! To by si měl uvědomit každý, kdo chodí do kostela přece, ne?! A pak samozřejmě z toho vyplývá, že text který zveřejnili a který není nějak extra pobuřující, nebo jak to nazvat, tak proč ty tajnosti, z toho snad jasně plyne, že asi to oficiální nebude pravda. Taky velice zajímavý argument pro věřící, jak si tohle obhájí před svým vlastním svědomím.
  Jedna věc mi ale nějak nejde do hlavy. Není to nic závažného, ale když tam bylo tolik svědků, kteří pořídili fotografie a kamerové záznamy, tak kde jsou, vždyť se nemohli vypařit a také, pokud si něco vyfotím, tak to budu mít doma a ani církev na to nedosáhne a stále taky zůstane doma negativ filmu. Přijde mi to trochu zvláštní, že ani později se nepovedlo sehnat nějaké fotky od očitých svědků těmi, kdo o Fatimě psali. Byl bych vděčný a určitě ne jenom já, kdyby jste k tomu napsal něco na vysvětlení?

  1. Z mého pohledu je vysvětlení vcelku jednoduché: V podstatě jediné obrazy z doby Fatimského zjevení, které jsou k dispozici jsou z ateistických novin, od novinářů, kteří byli na místě »

   Jiné neexistují. Proč? Je to velmi jednoduché… církev nejspíše prostě ovečky požádala o dokumentaci pod nějakou záminkou… většina věřících dodnes poslouchá své faráře na slovo. No a církev prostě má velkou praxi v likvidaci nepohodlných dokumentů a to hned od té doby kdy byla založena ve 4. stol. Vizte mimo jiné Tomášovo evangelium » … Pokud obrázky nebyly rovnou zničeny, pravděpodobně bychom je nalezli v utajovaných Vatikánských archivech…

   V naší analýze je důkladně zdokumentováno jak bylo vše pečlivě potlačováno, pravé Lucii byl zakázán rozhovor v rádiu atd. atp… Pro mne osobně je nejvíce šokující a přesvědčující skutečnost že měli tu drzost nahradit Lucii falešnou dvojnicí… to svědčí o tom že církevní podvodníci byli skutečně v úzkých… To je podle mne i důvod proč byl tak rychle natočen církevní propagandistický film o Fatimě — tento film je dnes mnohými chápán jako autentické záběry… oni prostě potřebovali důkladně přemazat vzpomínky na to co se stalo doopravdy! Papeženci museli být zoufalí, na jednu stranu nemohli události popřít, na druhou stranu nemohli paradoxně zveřejnit fotografie… Bystří čtenáři mohli mezi řádky vyčíst, co by na nich bylo ;-)

   Původně, když jsem analýzu sepisoval, tak jsem doufal že se mi podaří nějaké fotečky vyšťourat, ale nikde nejsou ŽÁDNÉ FOTKY OBLOHY z Fatimy, krom té jedné falešné…. pokud by někdo ze čtenářů něco měl, bylo by to skvělé.

 9. Taky mě napadlo, že v té době s největší pravděpodobností fotoaparát nebyl vůbec v běžné domácnosti, to ještě byli velké a drahé hračky, které měli jenom novináři a možná pár lidí, takže asi proto se jim povedlo všechny záznamy odklidit.
  Jinak velice děkuji za tento web a za ochotu vás obou odpovídat na otázky.
  Možná by bylo fajn ještě vytvořit nějakou chatovací místnost, nějaké fórum, kde by mohli čtenáři mezi sebou diskutovat o různých tématech a i vám by to ulehčilo práci, protože by si čtenáři otázky zodpověděli mezi sebou a obohatilo to všechny. To jenom takový nápad.
  Ještě jednou díky za pomoc a moc se těším na zítra na první, ale nejdůležitější bod, láska k sobě s Pavlem.

  1. 35mm film v té době začínal, zdaleka to nebylo masové spotřební zboží jako jsou dnešní…

   https://en.wikipedia.org/wiki/History_of_the_camera#Kodak_and_the_birth_of_film
   In 1900, Eastman took mass-market photography one step further with the Brownie, a simple and very inexpensive box camera that introduced the concept of the snapshot. The Brownie was extremely popular and various models remained on sale until the 1960s.

   The first 35mm cameras available to the public, and reaching significant numbers in sales were the Tourist Multiple, in 1913, and the Simplex, in 1914.


   Kodak No. 2 Brownie box camera, circa 1910

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>