Události předpovězené ve Zjevení se stávají realitou! Papež ruku v ruce s prezidentem USA volá po novém světovém pořádku pod záminkou boje proti tzv. globálnímu oteplování

Nedávno jsme ukázali, že nejnovější aktivity papeže Francise velmi přesně pasují na verše Zjevení » Také už jsme na tomto místě důkladnou analýzou zjistili identitu obou šelem » které symbolizují dvě současné mocnosti: Vatikán a USA.

11 A uviděl jsem jinou šelmu vystupovat ze země; měla dva rohy jako beránek, ale mluvila jako drak. 12 Vykonává všechnu pravomoc té první šelmy v její přítomnosti. Nutí zemi a její obyvatele, aby se klaněli té první šelmě, jejíž smrtelná rána byla vyléčena... Říká obyvatelům země, aby učinili obraz šelmě, která měla ránu od meče a ožila. 15 A bylo jí dáno, aby vložila ducha do obrazu té šelmy, takže obraz šelmy promluvil a způsobil, aby byli zabiti všichni, kteří se nepokloní obrazu šelmy.

https://www.bible.com/en-GB/bible/509/rev.13

A co myslíte, že symbolizuje výraz „bylo jí dáno, aby vložila ducha do obrazu té [První] šelmy, takže obraz šelmy promluvil a způsobil, aby byli zabiti všichni, kteří se nepokloní obrazu šelmy“? Co symbolizuje klanění? Absolutní podřízenost! Podřízenost, která je vynucována násilně! Kdo z lidí si uvědomuje, že matkou všech totalit je církev? Přísně hierarchicky řízená cézaro-papežská organizace, vynucující absolutní poslušnost papeži-císaři…

Druhá šelma na koberečku, vypadá to na pěkný kartáč panečku. | Pope Francis first face-to-face meeting with Obama, March 27, 2014
Druhá šelma na koberečku, vypadá to na pěkný kartáč panečku. | Pope Francis first face-to-face meeting with Obama, March 27, 2014

Globální elita vládnoucí skrze FED-USA právě teď nenápadně vytváří obraz organizaci První šelmy — jinými slovy nápodobu… Tato nápodoba, tento obraz ovšem už zase bude mít i světskou moc a bude vynucovat své příkazy mocensky. Někteří tomu říkají NWO, New World Order.

Ukázali jsme, že jednou záminek, které používá papežská šelma, je tzv. globální oteplování. Teď můžete vidět, že zcela stejnou agendu používá i šelma druhá. Citujme si další čerstvé zprávy z tisku a nenechte se zmást předstíranými protesty dalších US politiků. Je zajímavé, že nejsilnější oponent, Hillary Clintonová, Obamu dokonce přímo podporuje.

Uvědomte si při čtení prosím, že obě hlavní politické strany USA jsou financovány stejně a penězovody se nakonec sbíhají u stejného loutkáře. Proto jsou tyto hádky jen o nepodstatných detailech. Tento plán obou šelem se samozřejmě prosadí, protože ony mají skutečnou moc, představovanou jednoduše penězi. Na to nemusím být prorok… a stejně jsem si jist že toto moje „proroctví“ se rychle vyplní ;-)

Citujme si zprávy z tisku (který samozřejmě vlastní Druhá šelma):


Obama má přísný plán, jak bojovat se změnami klimatu

4.8.2015: Americký prezident Barack Obama představil dosud nejpřísnější opatření v boji s klimatickými změnami. Do roku 2030 má v USA dojít k poklesu emisí oxidu uhličitého (CO2) o 32 procent. Svůj plán Obama nazval „nejdůležitějším krokem”, který kdy Spojené státy přijaly v boji se změnami klimatu. Jak americký prezident dodal, nezná větší hrozbu „pro naši budoucnost a budoucí generace”, než jsou právě klimatické změny.

Ve svém projevu americký vůdce zmínil některé dopady globálního oteplování, jako jsou například mnohem větší sucha či silnější bouře. Jak poznamenal, rok 2014 byl dosud nejteplejší v historii. „Jsme první generace, která přímo cítí dopady klimatických změn, a poslední, která s tím může něco udělat,“ prohlásil Obama a několikrát si vyslechl bouřlivý potlesk.

„Jestliže se nezachováme správně, už to nepůjde vrátit zpátky. Jestliže chceme chránit naši ekonomiku, bezpečnost, zdraví našich dětí, můžeme udělat víc,“ dodal…

Obamův plán má své kritiky z řad republikánů, ale i některých demokratů, kteří se obávají, jaké budou jeho dopady na americkou ekonomiku. Tématem se již začali zabývat i nynější prezidentští kandidáti, i vzhledem k tomu, že boj s klimatickými změnami bude zásadní téma hlavně pro Obamova nástupce. Ten bude zvolen na podzim příštího roku. Demokratická kandidátka Hillary Clintonová se již nechala slyšet, že plán podporuje…

Zdroj: http://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/376706-obama-ma-prisny-plan-jak-bojovat-se-zmenami-klimatu.html


Obama přitvrdí boj se skleníkovými plyny, opozice se bouří

3.8.2015: Americký prezident chce razantně, téměř o třetinu, snížit emise skleníkových plynů z elektráren. Průmyslníci i republikáni jsou jakoby proti.

Americký prezident Barack Obama zavelel k boji s globálními klimatickými změnami, když dnes představil dosud nejpřísnější opatření v boji s klimatickými změnami. Do roku 2030 má v USA dojít k poklesu emisí oxidu uhličitého (CO2) o 32 procent.

Svůj plán Obama nazval „nejdůležitějším krokem„, který kdy Spojené státy přijaly v boji se změnami klimatu. Jak americký prezident dodal, nezná větší hrozbu „pro naši budoucnost a budoucí generace“, než jsou právě klimatické změny…

Ačkoliv se Spojené státy dosud odmítaly připojit k závazkům stanoveným na mezinárodních klimatických konferencích, teď jejich političtí lídři otáčejí. USA se tak začínají stavět po bok evropských států, které podobná opatření zavedly už dříve.

Bez stanovení limitů pro vytváření skleníkových plynů podle Obamy hrozí Spojeným státům i celému světu častější projevy extrémního počasí nebo šíření zdravotních problémů, jakým je například astma.

Zdroj: http://zpravy.aktualne.cz/zahranici/obama-pritvrdi-boj-se-sklenikovymi-plyny-opozice-se-bouri/r~b2d3562a39c411e5bd0a002590604f2e/

-konec citátu-


Oč tu tedy vlastně běží?

Jak jsme si ale řekli v minulém textu, je dost pravděpodobné, že lidstvo má na tyto změny minimální vliv, rozhodně ne takový, jak se nám snaží nakukat tito vypečení soudruzi z bratrstva Druhé šelmy… A vlastně sami manipulátoři pro jistotu přestali používat termín oteplování — místo toho tu teď máme globální klimatické změny :-)

Nevím proč mi soudruh Obamba silně evokuje slavné řeči o ničem, které jsme si vrchovatě užili za komoušů. Skoro jsem se bál, že si jich už neužiju ;-)

Oč tu tedy běží? To pochopíte v kontextu s prohlášeními papeže z minulého pokračování našeho seriálu »

Papa Francis opakovaně předkládá požadavek na vytvoření světové politické autority (tj. vlády) a na to, aby tato „světová politická autorita“ měla moc svá rozhodnutí vymáhat a jejich přestoupení trestat!

Když si tyto informace spojíte dohromady s hlavním sdělením ze Zjevení, které na tomto místě postupně dekódujeme, tak poznáte že cílem toho všeho je vláda nad dušičkami-ovečkami. Ano!! Na rovinu — jde o zotročení lidstva uvnitř myšlenkové klece. A to je právě naše jediná záchrana — osvobodit svou mysl!

Osvícení lidé nám stále dokolečka opakuji, že když chceme změnit svět, musíme začít sami u sebe, změnit své myšlení. Každému kdo je vychován v dnešní iluzi materialismu to asi zní divně. Stejně jako mně na počátku hledání pravdy.

Možná vám při změně pohledu na svět pomůže jeden poznatek moderní vědy. Zjednodušeně, kvantová fyzika přišla na to, že tento vesmír je kompletně tvořen energií, a to včetně hmoty. Ano, hmota je jen iluzí stvořenou z energie. A uvědomte si prosím že energie má velmi blízko k myšlence. Jinak řečeno lidské myšlení onu energii ovlivňuje…

Přidám ještě slova u nás známá díky Jaroslavu Duškovi. Don Miguel Ruiz: »Jak lze změnit svět? Odpověď je snadná. Tím, že změníte svůj vlastní svět. Když vás žádám, abyste mi pomohli změnit svět, nemluvím o planetě Zemi. Mám na mysli svět, který existuje ve vaší hlavě. Nedokážete změnit svět, jestliže nezměníte nejdřív svět, který máte v sobě. Změna začíná u Vás. Změňte svět tím, že budete mít rádi sami sebe, že si budete užívat života plnými doušky a svůj osobní život proměníte v rajský sen. A já vás žádám o pomoc, protože vy jste jediní, kdo tuhle změnu může provést.«

A nemusíme chodit tak daleko. Změňte svět tím, že budete mít rádi sami sebe — to nám říká již řadu let i Pavel Karpeta, jeden z nás, občan tohoto státu jako mnozí z vás. A píše o tom podrobně právě na tomto webu. A nejenom píše (podobně jako Miguel Ruiz), u něj vy, kteří o to stojíte, naleznete konkrétní praktický návod k tomu, jak se to dělá.

Pokud chcete, aby ta vaše vnitřní změna byla doopravdy účinná, bylo by dobré vědět co se uvnitř lidské mysli děje doopravdy. Kdo je to ten SÁM kdo má mít rád SEBE? Pokud tu změnu doopravdy chcete, můžete se dozvědět jak lidská mysl funguje třeba v seriálu Dvě cesty » A vězte že tzv. oficiální věda vám tu odpověď nedá, jelikož sama sebe dobrovolně uzamkla v kleci materialismu. Měl bych je politovat, ale jak se říká: Každý je sám tvůrcem svého osudu.