Válka o planetu Zemi a lidské duše. Temná vláda kontra Aliance. Prezident Trump versus Deep State. Kdo je Mega Anon a QAnon? 3

Naši čtenáři již vědí, že ragauian.cz se vám pokouší ukázat smysl a cíl života na planetě Zemi především v duchovní oblasti — nicméně občas přece jen nahlédneme i do světových dějů, které jsou stále v moci temné strany síly. Ano, přiznejme si to. Duchovní lidé často neradi slyší cokoliv o negativitě okolo nás, nicméně i v Bibli je jasně řečeno — na Zemi vládne Satan!

Přece jen žijeme ve sdílené realitě s celým lidstvem a jsme s ním propojeni, proto je dobré alespoň tušit, „která bije“ abychom díky nevědomosti nezůstali v nějakém tom stádu vedeném na porážku…

Budeme pokračovat s daty, která publikuje David Wilcock. Navážeme na předchozí část »

Likvidace Temné vlády a Mega Anon

Dne 21. 12. 2017 jsme obdrželi pozoruhodné brífingy z vysokých úrovní o likvidaci Deep State, ke kterému právě dochází. O pár hodin později jsme zavolali legendárnímu insiderovi „Mega Anon“, který potvrdil jako pravdivé téměř všechno, co jsme na brífingu slyšeli:

Právě dochází k hromadným obžalobám vrcholných zločinců. Můžeme dokázat, že se mezi 30. říjnem a 22. listopadem 2017 objevilo 4 289 zapečetěných žalob. Běžný počet zapečetěných žalob není více než 1000 za celý rok. Také nyní vidíme mnoho tichých zatčení operativců dolní a střední úrovně Deep State. Mnoho lidí na vyšší úrovni z Deep State nyní zjevně nosí kotníkové náramky s GPS sledováním, aby se jim zabránilo v útěku ze země.

Odhalení UFO začalo

Tak, jak zasvěcenci předpovídali, začíná nyní docházet k omezenému odhalení UFO, protože Deep State je přitlačen zády ke zdi. Toto je poslední karta, se kterou ještě mohou hrát.

Doufají, že mohou situaci zchladit tím, že nás upoutají/uchvátí novým velkolepým příběhem. Odhalení je pouze nejnovější ze série velmi vzrušujících znamení, že skutečná změna je před námi.

„Jemné odhalení“ začalo v sobotu 16. prosince 2017

V sobotu 16. prosince 2017 oznámili New York Times a Politico, že nejsme ve vesmíru, ani ve vzdušném prostoru sami. Opravdu, poprvé v zaznamenávaných novodobých dějinách je UFO projednáváno s plnou vážností v mainstreamových médiích (MSM). Zahrnovalo to vojenské filmy UFO v letu, stejně jako prohlášení Pentagonu, že byly nalezeny neobvyklé nepozemské slitiny. Stojí za tím skupina důvěryhodných odborníků, kteří se nazývají „I-tým“, a kteří mají opravdu bezvadnou pověst.

www.politico.com-pentagon-ufo

Z jakéhosi důvodu naskočil celý MSM na „palubu“ tohoto příběhu, na rozdíl od všeho, co jsme kdy v historii viděli. Bylo to docela úžasné sledovat. Zábavné je také to, jak málo se změnilo. Veřejnost byla už tak naformována na realitu UFO, že jsme ve veřejnosti žádný velký puls nepocítili. Zde je seznam odkazů v MSM, které se krátce po této události začaly objevovat v řetězových e-mailech:

Popové hvězdy z 90. let pomáhají propagovat odhalení

„Blink-182″ byla rocková kapela devadesátých let… Bývalý kytarista tohoto tria, Tom DeLonge, vynaložil úsilí na zveřejnění informací, které v právě sobotu 16. prosince 2017 vypálily první reálnou salvu do mainstreamových médií.

DeLonge opustil skupinu v roce 2005, aby se soustředil na přípravu událostí, ke kterým právě teď dochází. V roce 2015 důrazně odmítl nabídku na spojení kapely, zřejmě proto, aby se mohl na tento cíl soustředit.

Tweet Toma Delonga odkrývá ještě víc

První zveřejnění DeLongeovy iniciativy se uskutečnilo 11. října, kde odhalil, že skutečně měl tým vysoce postavených insiderů. Mnoho lidí si stěžovalo, že v té době neobdrželi více informací… a další skutečný tweet od Toma De Longea z toho dne byl docela odhalující:

„Každé slovo, které jsme pronesli, bylo měsíce plánováno“.

Velmi zajímavé. Plánováno kým? A za jakým účelem?

Tento tweet důrazně naznačuje, že ministerstvo obrany (Department of Defense, DOD) toto buď vedlo jako koordinované úsilí, které šlo nad rámec DeLongea samého, nebo to aktivně blokovalo. Může také být, že lidé v „I-týmu“ věří, že DOD je proti nim, i když skutečnost je taková, že je jejich úsilí pečlivě řízeno ze zákulisí. DeLongeovo prohlášení, že „největší věci teprve přijdou“, je nyní prorocké, protože událost z 11. října byla ignorována, ale událost z 16. prosince rozsvítila celý MSM jako vánoční stromek.

L.A. Times, 2014-09-05, CIA collaborator Ken Dilanian
L.A. Times, 2014-09-05, CIA collaborator Ken Dilanian

Nezapomínejme, že je už „veřejným tajemstvím“, že hlavní média jsou stále převážně řízena CIA, stejně jako se to ukázalo při slyšeních v Kongresu v letech 1975–76. Zpravodajská agentura CIA, na základě svědectví několika  zasvěcenců, má podle všeho na Deep State nejužší vazby.

ben-garrison-cia-unleashed-cia-kills-kennedy

Operation Mockingbird: Churchova komise z let 1975–76 odhalila pravdu

Dozvukem skandálu Watergate z počátku 70. let byl veřejný dohled zacílený na americké zpravodajské agentury. Novinář Seymour Hersh publikoval v roce 1975 průkazná odhalení o domácím dohledu CIA. To vedlo k tomu, že „Church comittee“ (pozn.: komise zřízená senátem USA za účelem vyšetřování CIA ohledně zneužívání pravomoci, předsedající komise byl senátor Frank Church) tyto přečiny vyšetřovala na slyšeních kongresu. V dubnu 1976 zveřejnila „Church comittee“  své poznatky, které obsahovaly následující odhalení jak o zahraničních, tak i domácích médiích…

U zahraničních zpravodajských médií došla zpráva k závěru, že:

"CIA v současné době udržuje síť několika stovek zahraničních osob po celém světě, kteří CIA poskytují zpravodajské informace a občas se pokoušejí ovlivňovat názor pomocí skryté propagandy."

Tito jednotlivci poskytují CIA přímý přístup k velkému množství novin a periodik, desítkám tiskových zpráv a zpravodajských agentur, rozhlasovým a televizním stanicím, vydavatelům komerčních knih a dalším zahraničním médiím. Pro domácí média zpráva uvádí:

"Přibližně 50 aktiv/“zaměstnanců“ [Agentury] jsou individuální američtí novináři nebo zaměstnanci amerických mediálních organizací. Z nich je méně než polovina "akreditována" americkými mediálními organizacemi ... Zbývající osoby jsou neakreditovaní nezávislí přispěvatelé a zástupci médií v zahraničí ... Více než tucet amerických zpravodajských organizací a komerčních vydavatelství dříve poskytovalo krytí agentům CIA v zahraničí. Několik z těchto organizací si neuvědomovalo, že tato krytí poskytují."

Tohle je jen malá ochutnávka toho, co se začnete dozvídat, když se ponoříte do „konspiračních“ (ve skutečnosti fakticky pravdivých) analýz » Nyní je všeobecně uznáváno, že média hlavního proudu jsou mluvčím „Deep State“, jak to již před více než 40ti lety odkryla „Church comittee“. Protože MSM (mainstream) na tento příběh skočil s nebývalým nadšením, tak z toho téměř všichni ve stávající komunitě UFO vyšilují. …

Akta X z Roswellu

Několik scénářů o „částečném odhalení“, o kterých jsme se dozvěděli, včetně nedávného restartu „Akt X“, chtějí vrhnout nové světlo na příběh přeživšího člena posádky z Roswellu. Mnoho insiderů uvedlo, že tato bytost byla označována kódovým názvem EBE, jako „mimozemskou biologickou entitu“. To může také být důvod, proč Spielberg zvolil podobně znějící termín ET pro svůj film stejného názvu.

Pamatujte, …pokud americká vláda získala vrak z Roswellu, získala tím přístup k plavidlu, které bylo schopno mezihvězdného cestování. A pokud ho mohli studovat, analyzovat a provádět „zpětné inženýrství“ (reverse engineering), pak bychom měli schopnost vzít ET domů. Ben Rich, druhý ředitel společnosti Lockheed Skunkworks, často zakončoval své rozhovory vtipem a řekl:

„Vzdušné síly nám právě uzavřely smlouvu, abychom ET vzali domů.“ Mnoho badatelů má podezření, že v tomto zdánlivém „vtipu“, který řekl, je pravda. …

Volání po vyšetřování kongresem

Dne 21. prosince bylo oznámeno, že Harry Reid volá po vyšetřování fenoménu UFO kongresem:

„Nevím nic o exotických materiálech, ale hodně se o tom mluví,“ řekl Reid. To, co ví, je, že exploze zpráv o problematice UFO zaujala pozornost Kongresu. Reidův telefon začal okamžitě zvonit, volali mu lidé z Kongresu a z podnikatelské komunity, kteří se o předmět vždy zajímali, ale měli strach to připustit. Reid si myslí, že toto může být správný čas znovu zahájit formální vyšetřování. To je přesně to, co projekt „Odhalení“ a jeho 39 svědků požadují od roku 2001… a nikdy k tomu nedošlo. …

Joooo, časy se mění…

Vyprávění o „mimozemské hrozbě“

V tomto okamžiku se zdá, že odhalení je spíše nástrojem, kterým se snaží rozptýlit pozornost veřejnosti… od epického odhalení temnot v rámci Deep State. Zatčení a obžaloby se dosahují až k některým lidem na nejvyšší úrovni, kteří sedí na těchto tajemstvích o UFO již 70 let.

Dále jsme se dozvěděli od hlavní autorky původního článku z New York Times, Leslie Keanové, že po jeho vydání byl článek na webu NYT číslem jedna. To ukazuje, že v MSM (mainstreamu) se toto skutečně stalo nesmírně populárním příběhem — zastiňujíce všeho ostatní v celém jejich arzenálu.

Trochu rekapitulace

David pokračuje: Co se vlastně děje? Proč teď? A kdo nebo co je to Aliance? V případě, že je toto vše pro vás nové, tak moje účast na projektu „Odhalení“ nebyla začátkem mého přímého zapojení do této komunity. Už od roku 1993 mám přístup k různým informátorům s vysoce utajovanými informacemi. V roce 2018 budu výzkumník UFO už 22 let. Během této doby jsem získal důvěru mnoha informátorů. Součástí toho, jak jsem to dokázal, je to, že jsem schopen zachovávat mlčenlivost, když jsem o to požádán. …

Brífink vysokých úrovní NASA v roce 1993

Vše to pro mě začalo v roce 1993, kdy mi můj přítel ze školy prozradil, že jeho profesor fyziky po většinu sedmdesátých let pracoval na vyšších úrovních NASA. Tento profesor potvrdil celé své třídě, že UFO jsou skutečné. Neřekli nám pravdu, protože „oni“ se báli masové, veřejné paniky… tak to řekl.

Můj přítel měl dvouhodinový soukromý rozhovor s učitelem, kde získal mnohem podrobnější informace, než které obdrželi ostatní studenti. Brzy poté, co k tomu došlo, jsem se dozvěděl všechny podrobnosti.

Tohle byla „jiskra“, která zapálila mou celoživotní snahu odhalit pravdu o fenoménu UFO. Dohledal jsem si profesora, který je nyní zesnulý, a potvrdil jeho službu v NASA. Nesdílím jeho jméno kvůli soukromí jeho rodiny. Profesor říkal, že mu bylo dovoleno o tom takto individuálně mluvit s lidmi, ale všechno by popřel, kdyby se ho na to někdo někdy znovu zeptal. Také řekl, že „oni“ nikdy nedovolí, aby se tento příběh stal zprávou v New York Times. Dokážete si představit, jak jsem byl vzrušený, když mi 16. prosince 2017 zavolal můj bratr. Ještě jsem ten den neviděl novinové titulky. Konečně se to stalo!

Je to jako sci-fi. Takže co to znamená…

Nyní, když New York Times skutečně uveřejnil příběh, který nám říká, že UFO jsou skutečné a že jsou mimozemského původu, jsme jednoznačně dosáhli velmi jedinečného okamžiku.

Něco se pohnulo, a to způsobilo, že toto žárlivě střežené tajemství bylo konečně uvolněno. Pravdivý příběh o tom, co se ve skutečnosti ve světě děje, je velmi hluboký.

Pokud jste v tomto noví, tak to, co vám teď chci říct, vám může připadat jako úžasný „konspirační“ sci-fi film.

Smrt herečky Marilyn Monroe souvisí s případem JFK. Marilyn byla naštvaná na bratry Kennedyovy díky vztahovým problémům (oba byli její milenci). Stěžovala si Robertu F. Kennedymu (RFK) a vyhrožovala, že všechno řekne na veřejnosti. No a tak ji nakonec někdo zřejmě k sebevraždě trošku pomohl... škoda, že ty krásné ženy příliš spoléhají jen na svou krásu a svou schopnost manipulace s muži...
Smrt herečky Marilyn Monroe souvisí s případem JFK. Marilyn byla naštvaná na bratry Kennedyovy díky vztahovým problémům (oba byli její milenci). Stěžovala si Robertu F. Kennedymu (RFK) a vyhrožovala, že všechno řekne na veřejnosti. No a tak ji nakonec někdo zřejmě k sebevraždě trošku pomohl…

Pozn. redakce: Pokud to ještě nevíte, výraz „konspirační teorie“ vymyslela a prosadila sama CIA, v zájmu potlačení nechtěné pravdy »

Potvrzení — jak to bylo v Roswellu

Téměř všechno, co jsem slyšel ve svém počátečním odhalení z roku 1993, bylo o čtyři roky později potvrzeno v „The Day After Roswell“ (Den po Roswellu) plukovníkem Philipem Corsem. Tento plukovník byl osobně zodpovědný za to, že převzal klíčové položky z vraku v Roswellu a přidělil je dodavatelům obrany jako „zahraniční technologie“. Na konferenci UFO v Connecticutu v listopadu 1996 jsem se setkal s dalšími zasvěcenci — včetně pracovníka z Lockheed, který znovu potvrdil to, co profesor řekl mému příteli.

Všichni, včetně Corsa, říkali, že se havárie v Roswellu skutečně stala a že pomocí „zpětného inženýrství“ jsme z něj dokázali vytěžit velmi mnoho užitečných technologií.

High Energy Liquid Laser Area Defense System (HELLADS) Programme, United States of America
High Energy Liquid Laser Area Defense System (HELLADS) Programme, United States of America

Patří sem počítačové čipy, lasery, LED světla, kabely z optických vláken, infračervené noční vidění, suchý zip, Kevlar a nelepivá potravinová fólie.

Navíc zůstaly utajené i jiné technologie — včetně volné energie, antigravitace, energetických léčebných systémů a cestování warpovým pohonem nebo tzv. cestování portály [podobně jako jste to mohli vidět ve Star Treku].

Dokonce i tehdy jsem si uvědomoval, že pokud by zde ztroskotala kosmická plavidla schopná mezihvězdného cestování a my bychom byli schopni je opětovně postavit, pak bychom mohli být schopni létat mimo naší vlastní sluneční soustavu. To také znamenalo, že bychom téměř jistě stavěli stanice a základny na jiných planetách a měsících — zatímco by se to vše drželo na velmi vysoce utajované úrovni. To by mohlo pomoci vysvětlit monumenty na Měsíci a na Marsu, o kterých Richard C. Hoagland často hovořil na Coast to Coast AM s Artem Bellem…

There is a level of UFO secrecy that goes far above the US military, the highest generals

David ještě na téma Area 51 a utajení dodává extrémně zajímavou poznámku:

Existuje míra utajení UFO, která jde daleko nad americkou armádu, nad pravomoci nejvyšších generálů, dokonce nad nejvyššího velitele armády! To, co nazýváme Deep State, má daleko, daleko větší tajemství, než si většina lidí vůbec dokáže představit.

V šedesátých letech 20. století došlo k úplnému informačnímu „zatmění“

Vše související s UFO se stalo „soukromým“ během vlády prezidenta Eisenhowera, od roku 1953 do roku 1961. To vedlo k jeho známému varování z roku 1961 o „vzestupu neoprávněné moci a vlivu vojensko-průmyslového komplexu“. Zde je video s částí jeho prezidentského projevu z amerického Národního archivu:

VIDEO: Eisenhower military-industrial complex speech

Eisenhower chtěl vojensky zaútočit na Area 51!

V roce 2013 odhalil jeden bývalý agent CIA, že mu prezident Eisenhower řekl: „Zavolali jsme lidi z MJ-12 z oblasti 51 a S-4, ale řekli nám, že vláda nemá jurisdikci nad tím, co dělají… Chci, abyste tam vy a váš šéf letěli. Chci, abyste jim dal osobní zprávu… chci, abyste jim řekl, že mají týden na to, aby se dostali do Washingtonu a podali mi zprávu [o tom co tam dělají]. Pokud to neudělají, pošlu tam armádu…“

Po cestě do Oblastí 51 a S-4 agent CIA řekl, že viděl několik létajících talířů. Popsal, že viděl šedého aliena v zařízení S-4, že jeho šéf s ním dokonce „mluvil“. Po návratu do Bílého domu agenti podali hlášení o tom, co viděli. Byl u toho přítomen i ředitel FBI J. Edgar Hoover… Eisenhower byl šokován [nepřekvapivě]…

Nyní uvažujme

To, co vidíme, je, že i sám prezident Spojených států dostal jen malou „ochutnávku“ toho, co se dělo v Oblasti 51, dokonce i poté, co „jim“ vyhrožoval vojensky… Pokud by vojensko-průmyslový komplex (MIC) měl přístup k živému ET a různým ET technologiím, byli by zřejmě schopni kontaktovat ostatní ET… Pak není těžké si představit, že ti ET budou mít přátele a nakonec nás představí větší ET komunitě… Jakmile už jsme „vstoupili“ do této komunity, bylo by např. možné získat různé pokročilé technologie…

Několik insiderů řeklo, že jako lidé jsme jedinečně dobří při integraci technologie z mnoha různých zdrojů, kde výsledek je větší než součet jeho částí…

ipad-pro-2018

Proto se v 50. letech 20. století začala objevovat obrovská nesrovnalost, kdy se tajně vyvíjela technologie, která je ještě i dnes nadřazená tomu, co veřejně máme k dispozici… Patří sem např. ony, insidery často zmiňované, „inteligentní skleněné tablety“, které jsou vyrobeny z úplně průhledného materiálu a jsou technologicky o dost výše než současný iPad… A mají i holografické displeje…

 -pokračování-


Zdroje a další informace:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>