Válka o planetu Zemi a lidské duše. Temná vláda kontra Aliance. Prezident Trump versus Deep State. Kdo je Mega Anon a QAnon? 2

Naši čtenáři již vědí, že ragauian.cz se vám pokouší ukázat smysl a cíl života na planetě Zemi především v duchovní oblasti — nicméně občas přece jen nahlédneme i do světových dějů, které jsou stále v moci temné strany síly. Ano, přiznejme si to. Duchovní lidé často neradi slyší cokoliv o negativitě okolo nás, nicméně i v Bibli je jasně řečeno — na Zemi vládne Satan!

Přece jen žijeme ve sdílené realitě s celým lidstvem a jsme s ním propojeni, proto je dobré alespoň tušit, „která bije“ abychom díky nevědomosti nezůstali v nějakém tom stádu vedeném na porážku…

Osobně se ztotožňuji s tím, co říká známý David Wilcock:

Pokud jde o mne, tak každá osoba, která se zabývá duchovním osvícením, by si měla být jasně vědoma toho, že tento problém existuje. Pravá duchovní cesta není ta, kde prodléváme ve fantazii. Neusilujme o to, zahalit se do mystických přesvědčení, že všechno je v pořádku tak, jak to je.

Díváme se na realitu a čelíme skutečným problémům v našem světě.

Pokud temná síla převzala vládu nad naší planetou, měli by si toho nejvíce duchovně pokročilí lidé být vědomi — a měli by se snažit ji zastavit [mj. právě proto, že neprobuzení lidé toho nejsou schopni — pozn. redakce].

Tolik David. Nemůžeme samozřejmě fyzicky bojovat se CIA nebo Rotschildovým satanským impériem — naší neporazitelnou zbraní je ovšem poznání o tom jak to tady na Zemi funguje! Je to přesně tak, jak tvrdil už Kristus: Jen pravda nás osvobodí! Začínáme samozřejmě vnitřní změnou, sebe-sjednocením pomocí lásky k sobě, jak nás učí ragauian » Nicméně osvobození od matrixových vězeňských programů v naší mysli můžeme urychlit jejich poznáním. Neboť nejvíce zotročen je ten, kdo si neuvědomuje že je zotročen! Začněme tedy bourat zdi dalším poznáním.

ben-garrison-cnn-talking-garbage-s

Protože masomediální „fake-news“ vysílačky, v čele se CNN a v závěsu s Českou lžiTelevizí, na nás chrlí stále větší informační odpad, není od věci se podívat, co se doopravdy děje ve světovém zákulisí. Svým způsobem je tento text i osobním pokusem autora zorientovat se v divokém dění Konce věku. A věříme že přinese trochu osvícení i vám všem. Nebojte, opět budeme pokračovat v mírně optimistickém duchu a navážeme na informační linku, kterou naše čtenáře udržujeme v obraze od doby, kdy Donald Trump vystoupil jako vyzyvatel Hitlery Clintonové, favorizovaného zástupce Temné vlády » Dnes s uspokojením konstatujeme, že jsme podali v rámci možností dostatečně přesný obraz, který nemusíme korigovat.

Od začátku jsme vám říkali že Donald Trump je pravděpodobně „koněm“ národních amerických elit, které stojí proti globalistickým „elitám“ řídícím tzv. Agendu 2030 s cílem jednotné světové vlády » Tyto věci se nyní potvrzují a zpřesňují — a je to divoká jízda!

Shrnutí předchozích informací

debate-hillary-trump-2-lock-her-up

Budeme pokračovat s daty, která publikuje právě David Wilcock. Navážeme na jeho předchozí informaci, kde nás seznámil s tzv. Aliancí » Tzv. Aliance podle prosakujících informací úzce souvisí s entitou nazvanou QAnon. O tom všem se dozvíte více v dalších textech v sérii.

Varování: Musí vám být jasné, že většinu z toho v masových médiích nenajdete. Možná proto tyto informace budou pro mnoho lidí neuvěřitelné a nestravitelné — z toho důvodu doporučujeme tzv. „nechat si je pro sebe“…

Klidně následující informace berte „jen“ jako dobrodružnou pohádku na dobrou noc ;-) Nicméně lze vidět, že tyto informace se stále více potvrzují a projevují v reálu. To je i ten důvod, proč se jimi nyní budeme zabývat a pokusíme se poskládat z nadhledu větší obraz, který se postupně vynořuje „ze tmy“ nevědomosti.

Temná vláda kontra Aliance

David Wilcock uvádí: Od roku 1996 jsem se setkal s desítkami zasvěcených osob (angl. insiderů), kteří odhalili, že vláda před námi skrývá obrovské tajemství. Použitý pojem „vláda“ byl dostačující, když lidé z této „elity“ ovládali obě politické strany v Americe, a proto nikdy neprohráli volby. Tato stejná „vláda“ zabila za jasného denního světla Johna F. Kennedyho poté, co jim oponoval a svedla to na konspirační teorii jednoho osamělého střelce »

March of tyranny: Banking and corporate masters control both major parties behind the scenes (Illustration: Ben Garrison)
March of tyranny: Banking and corporate masters control both major parties behind the scenes (Illustration: Ben Garrison)

Tato „vláda“ drží v šachu média » i vrcholné korporace, armádu, zemědělství, léčiva, ropu a banky „příliš velké na to, aby padly“ »

To všechno se změnilo s nástupem toho, co nazýváme Aliancí. Ve skutečnosti je Aliance konfederací různých odlišných frakcí, které pracují proti této zlovolné síle. Tato zlovolná síla je nyní příhodněji nazývána Deep State (Stát v hlubinách, Temná vláda). Mezi další běžně používané názvy patří Cabal (Kabala), Nový světový řád (NWO) nebo Ilumináti. V Janově Zjevení pak máte Druhou šelmu »

VIDEO: Plán Q na záchranu světa

V souvislostí s Aliancí se začalo objevovat jméno MegaAnon a později QAnon. Kdo je QAnon? Podrobnosti následují. Držte si klobouky ;-)

QAnon-is-believed-to-be-high-level-government-insider-with-Q-Clearance

ragauian.cz přináší jako první v ČR zákulisní informace z dobře informovaného serveru whatdoesitmean.com » který 9. 12. 2018 napsal mj.

Trump Begins Formation Of Martial Law Military Government His Top Aide Hints Is Led By QAnon

Zajímavá zpráva Rady bezpečnosti Ruska (SC) upozorňuje na prezidenta Trumpa, který v USA možná již brzy zavede stanné právo a vojenskou vládu, což je proces zahájený tajemnou americkou vojenskou zpravodajskou organizací nazvanou „QAnon“.

Ruští zpravodajští analytici se domnívají, že QAnon (resp. vůdce této skupiny) je hlava celé americké armády — General Mark Milley — který mj. prohlásil „morální zodpovědností vojáků a důstojníků je věrnost ústavě Spojených států, nikoli nějaké politické straně nebo postavě“ — a dále řekl i tuto hezkou věc (doufejme že upřímně):

We are the only military in the world… that does not take an oath to a king, a queen, a dictator, a president. We don’t take an oath to a country.  We don’t take an oath to a tribe or a piece of dirt. The very core essence of the Army is that we are committed to you, the citizens. We are willing to die, to give our life, for an idea…

Americká armáda samozřejmě má za sebou nehezkou historii — ona ovšem válčí tam, kam ji vládcové USA posílají… Dnes tedy víme toto: Investigativní reportér a populární spisovatel, Dr. Jerome Corsi, publikoval prohlášení skupiny generálů, která mu sdělila, že Trump byl angažován tajemnou americkou vojenskou zpravodajskou jednotkou nazvanou „QAnon“, aby kandidoval v prezidentských volbách v roce 2016 a následně pomohl odstranit zkorumpované úředníky „deep state“. To vše v zájmu ochrany této ideje otců zakladatelů USA před zničením levicově-socialistickým-globalistickým Obama-Clintonovým režimem. To dává smysl mj. proto, že tento neo-bolševický režim dělal vše pro to, aby národní armádu (stejně jako celý národ) rozložil a demoralizoval. Mimochodem, možná jste před nějakou dobou zahlédli tu bizarní scénu, jak globalističtí bolševici nutili vojáky veřejně chodit v dámských lodičkách… To vše v rámci zvrácené gender ideologie, kterou chtějí rozložit celé lidstvo, nejen americkou armádu »

us-army-transgender-military

Potvrzení lze vidět i v tom, že dle očekávání, zřejmě v rámci přípravy k vyhlášení stanného práva, generál Mark Milley začal očistu ne-loajálních vojenských důstojníků — což během posledních čtrnácti dní zahrnuje mj. následující šarže: US Air Force Lieutenant Colonel Willie Newson, velitel jednotky 165th Airlift Wing, která poskytuje taktickou leteckou přepravu personálu i vybavení po celém světě, jeho síly by byly odpovědné za návrat vojáků zpět do Spojených států za účelem posílení stanného práva a který byl zatčen za pedofiliiUS Navy Vice Admiral Scott A. Stearney, velitel všech amerických vojenských sil na Blízkém východě, byl zcela nedávno „zasebevražděn“US Air Force General Michal Hayden,  Obama-Clintonův vrchní špionážní šéf, byl nedávno, jistě zcela „náhodou“, zneschopněn mozkovou příhodou — a nedávno také US Marine General John Kelly byl odstraněn z Bílého domu kvůli jeho údajným „záchvatům“… Ale ruští zpravodajští analytici se domnívají, že Kelly jen pomáhal při přípravě stanného zákona, který Trump možná brzy podepíše.

Proč stanné právo?

Potřeba aby Trump vyhlásil stanné právo ve Spojených státech vyvstává mj. kvůli aktuálně probíhajícímu spiknutí, které vedou levicoví-socialističtí demokraté, aby lidem vnutili astronomické daně, údajně proto aby „bojovali“ proti globálnímu oteplování » Jde o onu neslavnou a podvodnou klimatickou dohodu, kterou se pokouší národu vnutit i rothschildův poskok Makronka ve Francii. A kterou Trump velice moudře odmítá — ona je ve skutečnosti jen cestou jak lidstvo ještě těsněji uzamknout v otroctví, v zájmu obou satanových šelem ze Zjevení, jak jsme vás detailně informovali např. zde »

D. Trump: Very sad day & night in Paris. Maybe it’s time to end the ridiculous and extremely expensive Paris Agreement and return money back to the people in the form of lower taxes?

ben-garrison-google_car-s

Stejně tak, jako tito levicoví globalističtí bolševici, představují hrozbu pro Trumpa i mocní technologičtí giganti, podporující tuto globalistickou komunistickou agendu — obzvláště Google, který byl nedávno odhalen jako manipulátor 25% voleb po po celém světě — a jehož satanští vůdci v uniklých e-mailech diskutují o tom, jak zničit Trumpa.

Julian Assange: Google Is Not What It Seems... Google Chairman Eric Schmidt shares a joke with Hillary Clinton during a special "fireside chat" with Google staff. The talk was held on 21 Jul 2014 at Google's headquarters in Mountain View, California
Julian Assange: Google Is Not What It Seems… Google Chairman Eric Schmidt shares a joke with Hillary Clinton during a special „fireside chat“ with Google staff. The talk was held on 21 Jul 2014 at Google’s headquarters in Mountain View, California

A máme tu také starší svědectví o ďábelské povaze a fungování současného Google: Julian Assange: Google Is Not What It Seems »

Nyní k několika dalším aktualitám z masomédií, které nám signalizují další možné důvody, proč je Trumpova americká vojenská vláda tlačena k vyhlášení výjimečného stavu a stanného práva. Je to prosté — „chcípající kobyla“ temné vlády před zdechnutím zuřivě kope. Vidíme to ve zprávách, kterými nás masomédia v rukou global-bolševiků zaplavují, namátkově citujme např.:

Moskva prý nabízela Trumpovi před volbami spolupráci, tvrdí zvláštní vyšetřovatel Robert Mueller

Michael Cohen, který byl dříve osobním právníkem amerického prezidenta Donalda Trumpa, jednal během kampaně před prezidentskými volbami s ruským představitelem, jenž nabízel Trumpovi pomoc Ruska. Rus, který „měl důvěru Moskvy”, kontaktoval Cohena v listopadu 2015. …

  • https://www.novinky.cz/zahranicni/491456-moskva-nabizela-trumpovi-pred-volbami-spolupraci-tvrdi-vysetrovatel.html

Cohen mluví: Rusko prý nabídlo Trumpovi pomoc už v roce 2015

Pomoc ve volební kampani, setkání s prezidentem Vladimirem Putinem a získání souhlasu se stavbou mrakodrapu v Moskvě nabídl Donaldu Trumpovi už v roce 2015 před primárkami nejmenovaný Rus, s údajně vlivnými kontakty na vládu. Tuto informaci od Trumpova exprávníka Michaela Cohena, jenž s neznámým Rusem jednal, zveřejnil zvláštní vyšetřovatel Robert Mueller. Zmíněná ruská nabídka jakož i dříve zjištěné údajné ruské snahy napojit se na Trumpův tým ale ještě nedokazují, že se budoucí prezident nebo jeho lidé s Moskvou skutečně koordinovali.

  • https://www.novinky.cz/zahranicni/491562-cohen-mluvi-rusko-pry-nabidlo-trumpovi-pomoc-uz-v-roce-2015.html

Hodně blízko k vyhlášení výjimečného stavu

Politické napětí ve Spojených státech se přiblížilo k bodu zlomu, když vrcholil „hon na čarodějnice“ — Special Counsel Mueller vypustil silně redigované (cenzurované) dokumenty Federálního soudu USA, které zdánlivě tvrdí, že prezident Trump spáchal zločin tím, že prý „porušil zákon o volebních kampaních“ a tím že skrze Cohena zaplatil „peníze za mlčení“ dvěma jeho bývalým milenkám :-)

Ihned po vydání těchto redigovaných dokumentů, všechna global-bolševická propagandistická média „vybuchla“ v démonické orgii výzev k okamžitému sesazení prezidenta Trumpa z úřadu a komicky prohlašovala, že prý „demokracie je v sázce“ » To bylo 9. 12. 2018.

Trump reagoval naprosto logicky a přirozeně — protože menší milenecká aférka z doby před jeho prezidentským obdobím těžko může být důvodem k odvolání. Můžeme vzpomenout třeba na nadrženého havlistického kámoše Billa Cliftona, který si užíval přímo při prezidentování, přímo se zaměstnankyní kanceláře Moničkou Levinskou, přímo v Bílém domě… Nestalo se nic.

D. Trump: This is collusion illusion, there is no smoking gun here. At this late date, after all that we have gone through, after millions have been spent, we have no Russian Collusion. … Time for the Witch Hunt to END!

Celé toto svědčí pravděpodobně jen o tom, že Cohen, který není rozhodně svatoušek, se pokoušel vyměnit svůj podraz na Trumpa za zmírnění trestu. A Mueller se prostě pokouší udělat z komára velblouda — Mueller je totiž poslední karta temné vlády ve snaze svrhnout zákonně zvoleného prezidenta. Jak obecně známo, Mueller vede uměle vykonstruované tzv. ruské vyšetřování » Zabývá se údajnými vazbami Trumpovy prezidentské kampaně na Rusko a protože samozřejmě žádné reálné důkazy neexistují, chytá se jako tonoucí stébla… Trump přitom zcela oprávněně vyšetřování označuje za hon na čarodějnice a vazbu na Rusy popírá. Podrobný rozbor a reálná fakta naleznete zde »

Graf ilustruje, jak "deep state" takzvaný "Trumpův ruský spis" vytvořil a jak jej předal FBI, britské tajné službě a rozšířil do médií.
Graf ilustruje, jak „deep state“ takzvaný „Trumpův ruský spis“ vytvořil a jak jej předal FBI, britské tajné službě a rozšířil do médií.
Graf ilustruje, jak "deep state" takzvaný "Trumpův ruský spis" vytvořil a zneužíval. Zde jsou již zobrazeny informace z odtajněné zprávy FISA.
Graf ilustruje, jak „deep state“ takzvaný „Trumpův ruský spis“ vytvořil a zneužíval. Zde jsou již zobrazeny informace z odtajněné zprávy FISA.

Do obrazu si přidejte i snahu Druhé šelmy za každou cenu vyvolat válčičku na Ukrajině, kde jejich loutky Porošenko a spol. vytvořily další falešnou záminku pro válku s Ruskem, kterou Temná strana zoufale moc chce. Doufejme, že Světlá strana zabrání všem pokusům k vyvolání další války a dalšímu stahování lidstva do nízkých vibrací. Namátkově opět několik zpráviček:

ukraine-2015-02-porosenko-sends-death-to-ukraine

Ukrajina testovala rakety včetně nové střely s plochou dráhou letu

Ukrajina v době zvýšeného napětí ve vztazích s Ruskem, které na konci listopadu zabavilo tři její lodě a zadržuje 24 námořníků, testovala ve středu u Oděsy vylepšené rakety země-vzduch S-125 Něva i novou protilodní střelu s plochou dráhou Neptun. …

  • https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/491261-ukrajina-testovala-rakety-vcetne-nove-strely-s-plochou-drahou-letu.html

Ukrajina uznala banderovce za válečné veterány

Pozn.: Následující obrázky jsou z doby tzv. Majdanu a také z občanské války, kterou fašistická kyjevská vláda vede proti svým občanům. Viz tzv. dobrovolnický neonacistický pluk AZOV »

bandera-ukraine-4-Ihor_Miroshnychenko-Wolfsangel-rune

bandera-ukraine-2

azov-batalion-ss-ukraine2

azov-batalion-ss-ukraine5

azov-batalion-ss-ukraine4

Vlnu nesouhlasných reakcí vyvolal nový ukrajinský zákon, který staví ukrajinské nacionalisty, bojující po boku nacistů za druhé světové války a po ní proti Rudé armádě, na roveň těm, kteří bojovali proti FAŠISTICKÉMU Německu. …

Větší šílenost ukrofašisté vymyslet nemohli…

 -pokračování-


Zdroj a další informace:

Mexická Zeď a stanné právo?

D. Trump: … If the Democrats do not give us the votes to secure our Country, the Military will build the remaining sections of the Wall.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>