VIDEO: Další zinscenované falešné video o údajně nešťastných utopených migrantech manipuluje s vašimi city k tomu abyste podpořili migraci a islamizaci Evropy. Necháte ze sebe nadále dělat blbce?

Jak utopit dr. Mráčka aneb Počátky muslimů v Čechách?

Moravský dovolenkář na Krétě měl štěstí a náhodně natočil v průběhu dovolené, kterak (pravděpodobně opět sórosovi placení neziskovkáři) natáčejí uměle zrežírované video o údajném „dramatu nebohých plaváčků-uprchlíků“ na Krétě… je to ovšem jen další z mnoha podvodných emocionálních manipulací, které na vás podplacení sórošovci i papeženci zkoušejí…

PS: Citát z 22. 7. 2018: Hlavní vatikánský satanista Bergoglio » „Drahí bratia a sestry, v týchto posledných týždňoch prichádzali dramatické správy o stroskotaniach člnov s migrantmi vo vodách Stredozemného mora. Vyjadrujem svoju bolesť nad týmito tragédiami a uisťujem o mojej spomienke a modlitbe za zosnulých a ich rodiny. Vyslovujem dôraznú výzvu, aby medzinárodné spoločenstvo s rozhodnosťou a bezodkladnosťou konalo na zamedzenie opakovania sa podobných tragédií a na zaistenie bezpečnosti, rešpektovania práv a dôstojnosti všetkých.“ :-)

Aktualizace 30. 8. 2018: Do médií se dostala zpráva, že ono falešné natáčení údajně utonulých migrantů prý je historický dokument o útěku Řeků z Kréty během turecko-řecké války v letech 1919 až 1922, který natáčela režisérka Eleni Vlassi a kameraman Giannis Kassis, viz zpráva AFP na Twitteru:

Pro-migrační dokument prý je vzdělávacím materiálem určeným pro osvětu a vzdělávání. AFP jej bude distribuovat po celé Evropě jako učebnicový příklad migrace v historii — ano vážení a milí — tohle je učebnicový příklad emocionální manipulace s lidskými egy. Což je ještě horší než jsme si mysleli původně — protože takový dokument nezmizí v propadlišti času jako běžné TV zprávy a jistě bude šířen mj. do škol… Prosakují (nepřekvapivé) informace, že dokument už objednaly i evropské televize v rukou globalčiků, takže se dá očekávat, že dokument dorazí i do České televize jako mediální munice na propagaci a podporu migrace… Marek Chrastina je údajně ten, který je nachytal při natáčení. Nyní je obviňován z šíření „falešných zpráv“, nicméně ona manipulativnost a podvodnost onoho řeckého dokumentu je podle všeho ještě větší, než si sám autor původně myslel… Jo, jo, globalisté přitvrzují ve snaze narvat islám do Evropy — poradili se a nyní jede mohutná propagandistická ofenziva na všech frontách »

CENZURA aneb válka o zotročení lidstva

Není náhodou, že právě teď ze všech stran přicházejí informace o zesílené cenzuře konzervativní opozice proti globalismu » Je to cenzura především sociálních médií s velkým dosahem, jako např. FakeBook, Twitter, YouTube, ale i vyhledávače jako Google… to byla média, která doposud neoliberální globalisté (na rozdíl od klasických médií) ještě tolik neovládali — teď to hodlají napravit. Tohle je válka o zotročení lidstva! Alternativnímu zpravodajství silně doporučujeme aby si založilo vlastní weby a sdílelo novinky přes osvědčené RSS… případně přejděte na alternativní sítě jako např. VKontakte » pokud už bez tohoto moderního zlozvyku nemůžete být ;-)