Papež: „Práva“ migrantů mají přednost před bezpečností lidí. Jeho podřízený: Ať se kostely změní v mešity, když to pomůže migrantům. Další důkazy toho, že satanský Vatikán podporuje islamizaci, jak již dlouho varujeme. Víte proč to dělají?

Pope Francis taking a serious interest in the Quran, 2014-12
Pope Francis taking a serious interest in the Quran, 2014-12
Papež Jan Pavel II. líbá korán. Proč spolu papeženci a mohamedáni kamarádí? Věděli jste, že Mohamed měl katolické učitele? Vytvoření univerzálního náboženství a světové vlády NWO je v plánu již dlouho. V televizi se to samozřejmě nedozvíte ;-) Ptáte se proč? Je to prosté, cílem je snadné vládnutí poslušným ovečkám, které nebudou mít kam utéct. Chápete už proč Francis bojuje proti lidské individualitě — tj. jinými slovy proti svobodě?
Papež Jan Pavel II. líbá korán. Proč spolu papeženci a mohamedáni kamarádí? Věděli jste, že Mohamed měl katolické učitele? Vytvoření univerzálního náboženství a světové vlády NWO je v plánu již dlouho. V televizi se to samozřejmě nedozvíte ;-) Ptáte se proč? Je to prosté, cílem je snadné vládnutí poslušným ovečkám, které nebudou mít kam utéct. Chápete už proč Francis bojuje proti lidské individualitě — tj. jinými slovy proti svobodě?

Opakovaně a již dlouho vás varujeme před tím, že papežský Vatikán ve skutečnosti slouží úplně jinému pánu, než se snaží nakecat svým ovečkám a celému světu » Dobře viditelný fakt, že Vatikán de-facto podporuje islamizaci Západu pod falešnou záminkou lásky k bližním, má své kořeny už v daleké historii, kdy se Řím podílel na vzniku islámu — ano, máme na to svědky » Podle všeho už tenkráte byly uzavřeny dohody, které by v budoucnu [a tedy v naší současnosti] měly vést ke smíření islámu i katolicismu. Už tenkráte bylo křesťanství překrouceno naruby » a islám je satanský samozřejmě již od samého počátku. Jakkoliv to zní neuvěřitelně a možná i šíleně, potvrzení výsledků našeho pátrání naprosto jasně dokazují činy současného antikristovského papeže.

Nyní přichází další tvrdé důkazy a nenechávají nás na pochybách o tom, jaký je skutečný cíl těchto satanových pohůnků. Pochopte, že jim je šumafuk čemu jejich ovečky věří… Mají z jejich naivní zaslepené víry jen velkou prču — všechna náboženství jsou totiž pouhým nástrojem duchovního zotročení!

Snad chápete, že temným mocipánům je zcela jedno, jak z lidstva udělají blbce a otroky… Je to fakt prosté, není v tom nic osobního: Islám se jednoduše ukázal jako efektivnější nástroj zotročení, takže nyní na Konci věku, kdy se odehrává to nejdůležitější pro duchovní vývoj na Zemi, satanisté jednoduše zkoušejí naplno použít svou nejsilnější zbraň — islám! Je to prosté milý Watsone!

Pro vás osobně z toho vyplývá jedno jediné: Co nejrychleji poslat všechny církve i duchovní „mistry“ do háje a konečně najít svou duši — konečně najít SEBE-SAMA! Tak co, půjdete do toho, nebo si necháte proklouznou jedinečnou šanci mezi prsty a raději se stanete otroky islámu nebo katolicismu nebo jiné odrůdy zfalšovaného křesťanství?

Ďábelský papežský plán

22. 8. 2017: Papež František vydal prohlášení, které obsahuje 20 bodů týkajících se uprchlíků. Doporučuje v něm vládním úřadům, jak vůči migrantům postupovat. Podle papeže jsou prý uprchlíci a krize spojené s nimi největší globální záležitostí 21. století. Informaci přinesly server The Guardian a agentura Reuters. Oba zdroje uvádějí, že papež žádá nadřadit práva migrantů před obavami o bezpečnost zemí, kam přicházejí a zabránit hromadným deportacím. Záměrem papeže údajně je položit základ pro vypracování dvou globálních kompaktů o uprchlících a migraci, které by měly být přijaty na zasedání Valného shromáždění OSN. …

Italský biskup: „Ať se kostely změní v mešity, když to pomůže migrantům“

Církev většinově svého černého pána poslouchá: Např. jistý italský biskup nedávno prohlásil, že by přivítal konec křesťanství a nadvládu islámu, pokud by to znamenalo záchranu životů migrantů.

„Morálně a jako muž víry bych přivítal přeměnu všech kostelů v mešity, pokud by to pomohlo věci a pokud by to zachránilo životy chudých a nešťastných mužů a žen, protože Kristus nepřišel na zem, aby stavěl kostely, ale aby pomáhal lidem bez ohledu na rasu, náboženství nebo národnost,“ řekl bývalý biskup z Caserty, Raffaele Nogaro.

Satanská církev tedy útočí na ty, kteří migraci brání…

„A místo toho jsou tu politici, kteří ve svých projevech pokračují v kázání o deportacích a nejhorší je, že to dělají s korunou a růžencem v ruce a berou jméno boží nadarmo, velmi těžký hřích,“ řekl Nogaro s narážkou na známý výstup ministra Salviniho. Ten během kampaně před březnovými volbami 2018 vystoupil na obrovském shromáždění před milánskou katedrálou s růžencem a přísahal na bibli a italskou ústavu.

„Slibuji věrnost mému lidu, 60 milionům Italů. Přísahám s poctivostí a odvahou na italskou ústavu a s respektem k učení svatému. Budete přísahat společně se mnou?“

Nogaro samozřejmě zcela logicky není jediným představitelem katolické satanovy církve, který vystoupil proti současné italské vládě a na podporu uprchlíků. Tento konflikt by mohl italské církvi zasadit tvrdou ránu. Salvini je nyní nejoblíbenějším italským politikem…

Satanské síly se hned na začátku (neúspěšně) pokusily zabránit vzniku anti-migrační vlády a neustávají ve snaze protlačovat islámskou migraci i nadále…

Card. Pietro Parolin: „Chiudere i porti non è la soluzione“

„Uzavřít přístavy není řešení,“ prohlásil oficiální státní sekretář Vatikánu, kardinál Pietro Parolin po setkání s italským prezidentem Mattarellou, se kterým mluvil o migrantech. „Asistovat méně šťastným a sdílet s nimi znalosti je tím nejprospěšnějším způsobem k rozvoji lidstva,“ řekl Parolin. Nic ovšem není dál pravdě.

Kardinál, jako mluvčí Vatikánu, ovšem není sám. Podobně se vyjádřil i prezident italské biskupské konference kardinál Gualtiero Bassetti. Logikou křesťanství podle něj vždy bylo “vítat, doprovázet, integrovat”. Pokud jsou na moři lodě s lidmi, určitě se před nimi prý nesmějí zavírat přístavy, aby hrozilo jejich utonutí.

Neznalí autoři, jako např. stredoevropan.cz, se podivují, jaktože Vatikán „nechápe jak migrace škodí a proč prý nenaslouchá více hlasu křesťanů ze Středního východu“… Jenže… když víte že islamizace pomocí masové islámské migrace z Afriky je zcela záměrná a že Vatikán je hlavním vůdcem této snahy duchovně zotročit Evropu, tak vás samozřejmě nemůže překvapit když vidíte, jak satanská katolická církev tuto islámskou migraci všemožně podporuje » ONI se nezastaví, pokud jim to dovolíme!

Uvažujme spolu, jak moc je již tato migrační záplava šílená, když dokonce i nejvýše postavený africký duchovní ve Vatikánu, kardinál Peter Turkson, už Evropu vyzval k zastavení africké imigrace »

Evropští katoličtí biskupové se sešli, aby naplánovali souhlas pro masovou migraci

19. 7. 2018: Evropští katoličtí biskupové a delegáti odpovědní za pastorální péči o migranty se sjeli do Stockholmu, aby tu prodiskutovali, jak co nejlépe bojovat proti médiím negativně se stavícím proti masové imigraci.

Pope Francis greets Sheikh Ahmed Mohamed el-Tayeb (R), Egyptian Imam of al-Azhar Mosque at the Vatican, May 23, 2016. Photo: Osservatore Romano
Pope Francis greets Sheikh Ahmed Mohamed el-Tayeb (R), Egyptian Imam of al-Azhar Mosque at the Vatican, May 23, 2016. Photo: Osservatore Romano

pope-merkel_2864197k

Název tohoto třídenního summitu je „pohyby lidstva: tok migrantů a zpravodajství. Dialog a komunikace za kulturní střetnutí,“ kde se snaží realizovat výzvu papeže Františka ke „změně smýšlení“ o migraci.

Podle organizátorů této akce, mají delegáti v úmyslu za zavřenými dveřmi vylepšit vnímání migrační záplavy mezi lidmi. …

Ano, ano, teče jim do bot, jejich plán je narušován a zoufale se proto pokoušejí zesílit výmývání mozků ovečkám určeným na porážku… kolik lidí jim sedne na lep?

Mezitím italská média uznávají, že „Salviniho řešení funguje“

Matteo Salvini

„Slíbil jsem bránit hranice a dělám to s veškerou mou energií a vším, co mám k dispozici,“ řekl italský ministr vnitra Salvini.

Salvini také velmi pravdivě říká, že [liberální neomarxistická] levice zneužívá klesající porodnost a hrozbu stárnutí populace jako záminku k importu imigrantů:

Matteo Salvini looks to babies to save Italy’s identity: The interior minister [of Italy] says the low birthrate is being used as an excuse to ‘import immigrants’ »

Mezitím italská média píší, že ilegální migrace do Itálie prakticky ustala, a za celý červenec v italských přístavech přistálo „jen“ 2000 Afričanů. Loňský červenec to bylo 11 000 a v roce 2016 dokonce 23 552. Od ledna do konce července na italském pobřeží přistálo celkem 18 314 migrantů, zatímco v roce 2017 jich bylo 95 tisíc.

Velitel italské vojenské fregaty Virginio Fasan, Sebastiano Rossitto, který vede italskou záchrannou operaci u Libye od roku 2015, říká, že v posledních měsících se situace zcela změnila a stav nouze skončil.

Výsledky vedly i hlavní italská média k tomu, že přiznávají, že Salviniho řešení funguje.

Zatímco příčetní lidé uznávají fakta, satanský Vatikán se pokouší využít zbytky své moci aby zmanipuloval své ovečky k přijímání islámských migrantů. Nechají se ovečky dovést na porážku?

Je známým faktem, že církev je totalitní organizace a její úředníci-kněží musí tzv. držet hubu a krok. Pokud nesouhlasí s papežskou stolicí, riskují si sami pořádný prů*er. Jako např. Mistr Jan Hus a jemu podobní. Proto je těch neposlušných velmi málo…

Takže samozřejmě není překvapením, že i příčinliví poskoci jezuitů v Čechách spěchají podpořit svého temného pána…

Podle soudruha Tomáše Halíka prý „musíme“ přijmout uprchlíky

halik-je-islamista

Halík se pokouší znovu a znovu tlačit obehranou jezuitskou manipulaci o tom, jak prý křesťané musí mít rádi své bližní a jak prý islám je mírumilovný »

Religion-Of-Peace, islam beheading

Notoricky jezuitsky prolhaný Halík tvrdí, že lidé, kteří odmítají přijmout byť jen jediného uprchlíka na české území, prý činí větší urážku Ježíše Krista, než např. prolhaná divadelní hra Naše násilí a vaše násilí, ve které představitel Krista znásilní muslimku »

Temný slouha černého papeže ovšem cudně zapomíná na dokazatelná fakta o smrtelném nebezpečí islámu » Je to vrcholná ukázka jezuitského překrucování věcí naopak.

Tento temný lhář tvrdí, že přijímat migranty nám prý káže naše křesťanská víra. Jde o již dobře známou a ohranou manipulaci s hlavním Kristovým heslem „mějte rádi své bližní jako sebe“. Satanova katolická církev od svého vzniku záměrně opomíjí tu část „jako sebe“, ze které zcela jasně (v tomto konkrétním případě) vyplývá mj. že křesťané, kteří rozhodně ve jménu své víry neznásilňují ženy nevěřících, tak tito křesťané si podle tohoto výroku také nesmí nechat znásilňovat a vraždit ženy svoje »

Pokud dovolí satanskému islámu získat sílu na svém území, projevují tím nenávist ke svým skutečným bližním, ke své rodině i k sobě! JE TAK TĚŽKÉ TO POCHOPIT?

Muslim extremism is multicultural. Islamic protest, Sydney 2012
Muslim extremism is multicultural. Islamic protest, Sydney 2012

Soudruh Halík neustále manipuluje polopravdami, ovšem v „nejlepší“ jezuitské tradici, to mu docela jde. Řekne např. „Evropa vždy byla, je a ještě více bude kulturně, etnicky a nábožensky pluralitní, tento vývoj nezastaví žádné zdi a ostnaté dráty. Musíme se naučit žít spolu…“ — nicméně zcela záměrně zapomene posluchačům dodat prostý fakt, že islám se už nejednou pokoušel Evropu násilně dobýt — a zachránila nás jen sebeobrana »

A co vy osobně?

Pochopili jste už, že pro úspěšné dokončení duchovního vývoje na Zemi, je nutno projít Kristovskou Úzkou Cestou? Cestou Kristovské lásky k sobě »

5 komentářů u „Papež: „Práva“ migrantů mají přednost před bezpečností lidí. Jeho podřízený: Ať se kostely změní v mešity, když to pomůže migrantům. Další důkazy toho, že satanský Vatikán podporuje islamizaci, jak již dlouho varujeme. Víte proč to dělají?“

 1. Dobrého krásného dne pane Pavle
  ten šášula ve Vatikáně je opravdu kus blba.
  Ale milujme své nepřátele :-)
  Doufám že bude příležitost a život mu to vrátí i s úrokem.
  Nebo jak bylo řečeno na každou sviňu se vaří voda.

  Děkuji Vám za pomoc jak umět milovat samu sebe Tudíž Ivušku a Ivu, Jste skvělý učitel ještě se přihlásím o umění vy
  lít jen špatnou energii a to dobré a milé si ponechat,
  A pak bych měla prosbu naučíte mě prosím posílat kuličky lásky či štěstíčka ? Stála mám číslo 777 *** *** jen jsem se stihla vdát. :-)

   1. promiňte Mariko, ono by to v této diskuzi nemělo být, nepatří to do této diskuze… ale my nechceme příliš prudit s pravidly :-)

    (jde o mentální práci s energií pro pokročilé studenty)

  1. děkuji za váš příspěvek do diskuse… Ivě a Ivušce se budu kdykoli opět rád věnovat, jsou to moc fajn děvčata a rád na ně vzpomínám… a posílat kuličky lásky a štěstí vás samozřejmě naučím… ozvěte se na kus řeči, kdykoliv… těším se…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>