Papež chce více muslimů, více vítání a jejich volný pohyb po Evropě. Aby zrychlil islamizaci, tak křesťany nabádá aby měli méně dětí — dříve církev antikoncepci zakazovala. Antikrist je tady! A jaký je smysl toho všeho?

Vaše vláda vás varuje: V žádném případě nečtěte tento článek, hrozí že se probudíte!

Nezapomeňte nás znovu volit, vaše vláda
Nezapomeňte nás znovu volit, vaše vláda

Jako dobrý úvod k dnešnímu velkému shrnutí poznatků o světovém dění není od věci vědět čemu naši mocipáni říkají „konspirační“ teorie. Jako vždy, důkladně a se spoustou ozdrojovaných faktů, jsme to rozebrali zde » Ti kdo si nechtějí dát práci s hledáním a ověřováním informací si snad mohou i ušetřit práci s dalším čtením. Jisté je že teprve když si informační kousky složíte dohromady, teprve potom se vám objeví celkový smysl — podobně jako u puzzle…

Ovšem dejte si bacha, když nebudete mocipány poslouchat, oni už si s vámi poradí ;-) Podobně jako španělský králíček a místní — prý demokratická — euro-vláda s Katalánci, v duchu ne-slavných tradic generála Franka, uctivého služebníčka Vatikánu… Jen tak mimochodem, připojení Katalánska ke Španělsku provedl právě tento katolický fašistický diktátor s tichým souhlasem Vatikánu »

Spain's King Juan Carlos kisses the hand of Pope John Paul II during a ceremony attended by hundreds of thousands of people in Madrid's central Plaza de Colon square 04 May 2003. Photo AFP
Spain’s King Juan Carlos kisses the hand of Pope John Paul II during a ceremony attended by hundreds of thousands of people in Madrid’s central Plaza de Colon square 04 May 2003. Photo AFP
Budoucí diktátor Franco na znamení podřízenosti líbá prsten papeže Pia XII. při soukromé audienci ve Vatikánu v roce 1939, krátce po jeho zvolení, kdy dostal speciální úkol: Zlikvidovat demokraticky zvolenou antikatolickou vládu ve Španělsku. | Franco coming up to kiss the Pope's Pius XI ring finger expressing submission in a private audience at the Vatican, 1939
Budoucí diktátor Franco na znamení podřízenosti líbá prsten papeže Pia XII. při soukromé audienci ve Vatikánu v roce 1939, krátce po jeho zvolení, kdy dostal speciální úkol: Zlikvidovat demokraticky zvolenou antikatolickou vládu ve Španělsku. | Franco coming up to kiss the Pope’s Pius XII ring finger expressing submission in a private audience at the Vatican, 1939
Franco greets the attending prelates, among them the nuncio Cicognani and the bishop of Madrid-Alcala, Eijo Garay, 1944
Franco greets the attending prelates, among them the nuncio Cicognani and the bishop of Madrid-Alcala, Eijo Garay, 1944

 

Ale pojďme k současnému papeži. Někteří si na základě jeho šílené činnosti myslí, že mu totálně přeskočilo. Ne ne, nemylme se. On zcela přesně ví co dělá — jakožto prodloužená ruka svého nadřízeného, jezuitského generála alias černého papeže »

Znovu připomenu, že se těmito zdánlivě neduchovními a pro mnoho lidí nepohodlnými informacemi musíme zabývat, protože jen poznání osvobozuje, jak praví sám Kristus. Světové události se blíží ke svému vyvrcholení, k době „Konce věku“ a je třeba být připraven! Nejen na zásadní volby v ČR!!

V tomto textu učiníme důležité propojení aktuálního dějinného vývoje (který mílovými kroky míří k NWO) s událostmi, které byly předpovězeny před 2000 lety a které finišují v dnešní době.

Snažíme se na ragauian.cz ve zkratce podat co nejpřesnější obraz novodobé historie — počínaje 4. stoletím po příchodu Krista, kdy byla založena katolická státní církev, která Kristovo učení totálně znehodnotila a dodnes potlačuje. Což je průšvih, protože jde o životně důležité poznání pro lidi v dnešní době… Přičemž samozřejmě není náhodou, že papež se více než Kristovým učením zabývá mariánskou modloslužbou a především importem islámu do Evropy »

Informace se odkrývají ve stále zběsilejším tempu a my jsme již řekli vše podstatné o tématu NWO globalizace, již pár let vás varujeme a kdyby to vše nebylo dost smutné, mohli bychom cítit uspokojení, jak aktuální události (především ohledně islámské invaze a satanské Agendy 2030) stále více potvrzují naše dřívější informace a varování. Věříme, že to podstatné na téma NWO už bylo řečeno a rádi bychom omezili tato témata na tomto webu (jistě budete rádi že konečně budete mít klid :) Kdo doposud za bílého dne neotevřel oči… tomu už nepomůže nic.

Poznejte sami sebe a poznáte vše!

Je prostě třeba si umět složit komplexní obraz a přesně to se vám snažíme ukázat. Protože ono aktuální světové dění souvisí s předpovězeným „Koncem věku“ a s poznáním sama-sebe, které přináší ragauian.cz » Když poznáte sebe, tak jste schopni řídit si svůj osud sami a nebýt již bezmocnými otrockými slouhy vládnoucích globálních elit!

Budeme se v budoucnu více věnovat podstatě této pozemské reality, v seriálu který nedávno začal » a mimo jiné i tomu, jak to souvisí s rychlým technologickým vývojem v oblasti kvantové fyziky a umělé inteligence. Než se podíváme na aktuální vývoj ve společnosti, tak si úvodem připomeňme to nejdůležitější…


Co je pro člověka nejdůležitější?

Pamatujte, není vaším úkolem bojovat se světem!

Není vaším úkolem změnit svět okolo,
vaším smyslem života je změnit sami sebe!

Berte zlo jako impuls ke své vnitřní změně! Poznejte sami-sebe,  zjistěte jak účinně změnit své myšlení a trvale se naladit na pozitivitu. Chcete vědět jak na to? Odpověď najdete zde » TO je hlavní sdělení ragauiana pro vás, nejpodstatnější informace vůbec, která vás může dovést k cíli vašich inkarnací zde na Zemi!

Nenechte se v žádném případě zastrašit a vmanipulovat do stavu negace!

Opakujeme dokolečka velkou moudrost — jen pravda nás osvobodí. Samozřejmě — vědět např. jakými úskoky a manipulací nám mocipáni vládnou je dobré, právě proto abychom se už nenechali dál manipulovat.

Nenechte se ale žádným zlem zastrašit a vmanipulovat do stavu negace, protože platí:

  • To čemu vzdorujete, přetrvává.
  • Čím víc myslíte na to, co nechcete, tím víc to posilujete.

Místo toho změňte své myšlení:

  • Jestli jste proti válce, buďte pro mír.
  • Jestli jste proti nějakému politikovi, buďte pro jeho oponenta.
  • Pokud jsou obě strany špatné, volte někoho třetího!

Pro koho pracuje černý papež?

Zpět do reality aktuálního vývoje…

Sumerian tablet depicting Reptilian humanoids
Sumerian tablet depicting Reptilian humanoids

Je třeba chápat, že papa ve skutečnosti pracuje pro „vládnoucí rodové linie, jejichž původ jde až do Babylonu“. Jsou to přesně ty síly, které Janovo Zjevení označuje jako Draka (což má blízko i k anglickému Reptile), Nový Babylon nebo také „babylonská nevěstka oblečená v šarlatu a purpuru“… Pečlivý rozbor  symboliky Zjevení můžete nalézt zde »

EU Tower of Babel: Aerial view of the European Parliament building in Strasbourg, France, taken on 21 April 2004. Photo EPA
EU Tower of Babel: Aerial view of the European Parliament building in Strasbourg, France, taken on 21 April 2004. Photo EPA
Málo známý propagační plakát EU má symboliku dokonce dvojnásobnou: Babylonskou věž, která je v Biblickém Janově zjevení jasně spojena se Satanem. A pak dokonce i reverzní negativní pentagram, jakožto hlavní symbol satanismu... všímejte si převrácených hvězd! Tohle je silné kafe!
Málo známý propagační plakát EU má symboliku dokonce dvojnásobnou: Babylonskou věž, která je v Biblickém Janově zjevení jasně spojena se Satanem. A pak dokonce i reverzní negativní pentagram, jakožto hlavní symbol satanismu… všímejte si převrácených hvězd! Tohle je silné kafe!

Biblické Janovo Zjevení jasně označuje i symbolickou Druhou šelmu, která bude „vytvářet obraz První šelmy“. Symbolika je jasná — církev byla první globální totalitou a obě šelmy se na Konci věku snaží vytvořit novou globální totalitu pod líbivou maskou Agendy 2030 » Není samozřejmě náhoda, že mocipáni z EU tak rádi používají symboliku Babylonu a satanských symbolů. V pozadí pracují ty stejné síly jako již v Sumeru a Babylonu.

Není pochyb že se to děje — zbývá jen jediná otázka: Proč šelmy chtějí získat absolutní vládu nad ovečkami (dušemi) na Zemi?

1984 je antiutopický román anglického spisovatele George Orwella dokončený v roce 1949. Tato kniha, z níž pochází známý výrok Velký bratr tě sleduje!, popisuje svět, v němž vládne absolutní totalita… a lidská individualita se stává zločinem…
1984 je antiutopický román anglického spisovatele George Orwella dokončený v roce 1949. Tato kniha, z níž pochází známý výrok Velký bratr tě sleduje!, popisuje svět, v němž vládne absolutní totalita… a lidská individualita se stává zločinem…

Pokud zde nejste poprvé, tak již také jistě chápete roli posledního „černého“ papeže na Zemi v době „Konce věku“ » Začali jsme u Zjevení, kde je to vše přesně předpovězeno. Je tam dokonce předpovězen i současný tzv. Nový Světový Řád (anglicky New World Order, NWO) » Jde v podstatě o vybudování globální světové vlády, na které globalisté pilně pracují pod hlavičkou tzv. Agendy 2030 » Bude to totalitní společnost fašistického typu, která se navenek pokrytecky bude tvářit jako demokracie. Něco velmi podobného tomu, před čím varoval Orwell…

Není náhodou ani to, že papež (na první pohled) nesmyslně „zezelenal“ a montuje se do témat, která mu vůbec nepřísluší — tedy do ekologie a tzv. klimatických změn! To jsou jen další symbolické „provazy“, kterými je lidstvo spoutáváno na cestě k nové totalitě NWO.

Islamizace je součástí zotročení lidí na cestě k jejich podřízení globální vládě NWO

Není náhodou ani to, že papa František a další vůdci vyzývají k usmíření všech náboženství. Papež současně požaduje i globální vládu » Je to prosté — vytvoření univerzálního náboženství jim pomůže lépe ovládat lidstvo v jejich „krásném“ novém NWO! A už vůbec není náhodou, že papež de-facto propaguje islám » A nejen to, dokonce své ovečky vyzývá aby měly méně dětí a uvolnily životní prostor islámu. Protože někdo nyní může být v šoku, tak dovolte naprosto přesnou citaci s odkazem na originál: “ Pope has urged having fewer children if ‘you cannot bring them up properly,’ claims Vatican academy member.“ »

Papež i všichni ostatní poskokové globalismu chtějí abyste rychle vymřeli a nabádají vás abyste si sami „lehli do hrobu“. Ten hrob bude samozřejmě zaplacen z vašich daní

Je vidět že mají naspěch — zavedení globální vlády chtějí mít hotovo nejpozději v roce 2030. Realizují ji za každou cenu pomocí Agendy 2030. Proto sem tlačí mohamedány tak zběsilým tempem, i přestože politika multikulti nefunguje — jak přiznala nedávno v TV sama s. Merkelová! Zdá se, že jim teče do bot, proto přitvrzují a nyní se už dokonce nepokrytě snaží abyste sami dobrovolně zrychlili vymření svého národa!

Když přeložíme veřejně mediálně publikovaná slova zmíněných globalistů do prosté selské řeči, znamená to prostě „lehněte si si do hrobu a rychle zdechněte“, chceme tu mít jen snadno ovladatelné muslimy!

 TO vše se stává realitou dnes!

Jediná otázka zůstává: Proč to chtějí tak moc a tak rychle?

Začalo to výkřiky ultralevicových feministek, aby bílé ženy nerodily a raději samy šly na potrat — v zájmu uvolnění životního prostoru chudým muslimům z Jihu. To bychom mohli považovat za výplod chorých mozků nevědomých dětiček zmanipulovaných sórošovskou propagandou. Choré ty mozky nejspíše jsou, ale je třeba chápat, že to je důsledek dlouhodobého vymývání mozků globalistickou-neomarxistickou-multikulti výchovou, která mimochodem probíhá už i u nás pod pod hlavičkou Agendy 2030 — a právě u těchto voleb máme poslední šanci tohle zvrátit volbou pronárodních stran a brzkým ukončením všech těchto multikulti a euro programů.

Každopádně tuto propagandu začali globalisté hlásat i skrze církev, resp. jezuitského papeže a také přes zdánlivě seriozní, zdánlivě „vědecké“ tzv. „studie“, které jsou vyrobeny na objednávku za globalistické peníze. Je to čiré šílenství:

Na jednu stranu slýcháme od evropských politiků, jak Evropa stárne a vymírá, a na druhou stranu tady máme rady rádoby „odborníků“ a „vědců“ z neziskovek pro snižování tzv. „uhlíkové stopy“ tím, že si rodiny budou pořizovat méně dětí.

Pokud chtějí zabránit stárnutí populace proč vás odrazují od rození dětí? Anebo pokud tedy chtějí mít méně obyvatel, proč tedy připouští příliv dalších nelegálních migrantů?!

Migrant snad není člověk, co dýchá a jeho působení v dané zemi nezanechává uhlíkovou stopu?? Nezdá se vám toto celé postavené na hlavu?

Přemýšlejte nad těmi rozpory! Pravda vyplouvá na povrch, máte poslední šanci pochopit, pokud se nechcete nechat zotročit… domyslete si to a pochopíte!

Švédové jsou známí svojí šetrností k životnímu prostředí a povznesli udržitelnost rozvoje na zcela novou úroveň v rámci „vědecky“ podložených výzev od výzkumníků a ekologických aktivistů — ti teď ovšem radí mladým rodinám, aby měly méně dětí a zmírňovaly tak zátěž na přírodu. Mnoho Švédů v uplynulých letech přizpůsobilo své zvyky udržitelnějšímu životnímu stylu, který zahrnuje méně jízdy autem, méně konzumace masa a omezování transatlantických letů. Ekologičtí aktivisté však nejsou spokojeni s již „přinesenými“ obětmi a propagují přísnější rodinné plánování s cílem snížit uhlíkovou stopu, mrkněte:

Forskare från Lunds universitet: Att skaffa barn är det skadligare för miljön än att köra bil

Erik Isberg, konzultant v oblasti udržitelného podnikání a zakladatel nevládní organizace Young Collective, popsal tento trend ve stanovisku pro švédský deník Dagens Nyheter. Samotný název „Studie Lundské univerzity: Pořízení dětí je pro životní prostředí škodlivější než ježdění autem“ mluví za vše. I další hlášky z textu jsou skutečné perly jako např. „Rozhodněte se pro životní prostředí – mějte pouze jedno dítě“.

Rádoby „vědci“ vyzývají Švédy, aby povýšili environmentální chápání na „zcela novou úroveň.“ Isberg odkazuje na studii Lund Univerzity v jižním Švédsku, která uvádí bezdětnost jako nejdrastičtější možnost snižování emisí oxidu uhličitého ve vyspělých částech svět. Podle názoru Univerzity v Lundu znamená mít o jedno dítě méně snížení o 58,6 tun oxidu uhličitého za rok, zatímco život bez automobilu by ušetřil pouze 2,4 tuny oxidu uhličitého ročně, což je téměř 25x méně účinné, uvedl deník Dagens Nyheter. Naproti tomu pečlivé třídění odpadu přispělo ke snížení o 0,2 tun ročně. Kimberly Nicholas, jeden z výzkumných pracovníků, tvrdí, že nadměrná populace je nesprávně považována za problém, který postihuje pouze rozvojové země.

According to Lund University, choosing to have one child fewer corresponds to a reduction of 58.6 tons of carbon dioxide equivalents per year, whereas a car-free lifestyle would only save 2.4 tons of carbon dioxide equivalents per year, which is almost 25 times less effective, Dagens Nyheter reported. By contrast, meticulous waste sorting only contributed to a reduction of 0.2 tons a year.

Klimatická změna? Nejspíše ano, ale nikoliv kvůli „uhlíkové stopě“ lidstva

Mohou za globální oteplování tzv. skleníkové plyny? Nenechte se vysmát! Podíl lidstva na tzv. uhlíkovém cyklu jsou pouhá ca 4%
Mohou za globální oteplování tzv. skleníkové plyny? Nenechte se vysmát! Podíl lidstva na tzv. uhlíkovém cyklu jsou pouhá ca 4%

Pozn.: Ono je to možná spíš tak, že zápaďané jsou „rozežraní“ a chtějí se mít stále lépe… takže spotřebují hodně i když je jich málo. No tak je globalisté prostě nahradí poslušnými a dobře ovladatelnými muslimy, kteří se na roli otrocké rasy budou lépe hodit. Sbohem Evropo, sbohem bílá raso. S tím vším zřejmě souvisí něco, co nám mocipáni zatím neříkají natvrdo. A to něco je zřejmě i ten důvod proč se papá Francis najednou plete do ekologické politiky. A mohli bychom odhadovat, že ty změny klimatu mají přijít rychleji než si myslíme — proto na klimatickou agendu globalisté tak tlačí a proto ten zuřivý řev, když jim nedávno prezident Trump malinko naboural plán »


Papež má roli Antikrista

Podívejme se, jak aktuální události opakovaně, znovu a stále více potvrzují naše staré informace a varování! Mimo jiné tu, že to katolický Vatikán kdysi pomohl stvořit islám, jako svůj nástroj ovládnutí Arabů s výhledem k budoucímu sjednocení náboženství pro účely globálního vládnutí ovečkám »

Je načase to říkat nahlas. Ano, vážení a milí čtenáři, vlastně je to principiálně velmi prosté: Církev nejdříve ukradla lidem originální pravé Kristovo učení, které bylo určeno právě pro tuto dnešní dobu » uvedla je do stavu nevědomosti a nyní se v osobě Franty Vatikánského Posledního pokouší využít vaší nevědomosti k vašemu zotročení navěky věků! To je skutečná drzost. Ovšem stále ještě máte svobodnou vůli, kterou nyní na konci věku můžete využít k tomu abyste opustili začarovaný kruh a cestu, která vede do nikam… Místo toho stále ještě můžete nastoupit úzkou Cestu poznání sebe-sama, úzkou Cestu dovnitř své mysli!

Dvě cesty: Vejděte těsnou branou; prostorná je brána a široká cesta, která vede do záhuby; a mnoho je těch, kdo tudy vcházejí. Těsná je brána a úzká cesta, která vede k životu, a málokdo jí nalézá. (Mt 7:13–14)
Dvě cesty: Vejděte těsnou branou; prostorná je brána a široká cesta, která vede do záhuby; a mnoho je těch, kdo tudy vcházejí. Těsná je brána a úzká cesta, která vede k životu, a málokdo jí nalézá. (Mt 7:13–14)

Mnozí lidé jsou v šoku a pak můžete číst titulky typu „Papežovi totálně přeskočilo“ nebo „Svatý otec? Vypadá to, že pochází z pekla“. Jako např.:

Papežovi totálně přeskočilo, vyzval ke zlepšení vítání migrantů! Po týdnu islámského teroru v Barceloně a dalších městech je to plivnutí do tváře křesťanům v celé Evropě! Autogenocida Evropy pokračuje!

František: Práva migrantov sú dôležitejšie než obavy o národnú bezpečnosť

A znovu a znovu můžete vidět jak papá překrucuje přikázání lásky (milujte bližního jako sebe) a využívá poslední zbývající vliv církve na ovečky k tomu, aby potlačil poslední zbytky sebezáchovného pudu věřících! Zpráva z Vatikánu 21. 9. 2017, jak píše breitbart.com:

Pápež František vyzval dnes štáty, aby prehodnotili spôsob prijímania migrantov a prestali s ich kolektívnym vyhosťovaním. Podľa pápeža sú dôstojnosť a práva migrantov dôležitejšie než obavy o národnú bezpečnosť. František zverejnil toto svoje politicky cielené posolstvo v čase príprav na Svetový deň migrantov a utečencov 2018, ktorý sa z iniciatívy katolíckej cirkvi pripomína každú tretiu januárovú nedeľu. … František v posolstve požiadal vlády, aby privítali, chránili, podporovali a integrovali migrantov. Ježišov odkaz lásky má podľa jeho slov korene v prijímaní “odmietnutých cudzincov každého veku”. …

Svatý otec? Vypadá to, že pochází z pekla

Olga Pavlíková na svobodnenoviny.eu píše: Po přečtení článku o tom, že papež František tvrdí, že zájmy uprchlíků jsou důležitější než národní bezpečnost, jsem paf. Chce, aby země zjednodušily proces udělování „humanitárních víz“ a sjednocování rodin. Chce zvýšit informovanost migrantů o jejich právech (přičemž oni mají o nich lepší informace, než my o svých). Dále chce prosadit, aby se zajistily právní cesty pro bezpečné stěhování a usazování v nových zemích – tedy vstup do nových zemí bezpečně a legálně. …

Jsem totálně konsternovaná. My tady řešíme ohledně nelegální migrace v podstatě drobnosti ve srovnání s touto papežskou a americkou aktivitou, jejímž zájmem je absolutní diktát jakési skupiny úchylů vůči celému světu, jak má být rozložen. Jediné, v co lze doufat je, že katolíci jsou v jádru normální lidé a svého svatého otce odsvatí. …

Zrůdy jsou u moci a jsou přesvědčeny, že jsou oprávněny diktovat všem, jak mají myslet a co mají dělat. Nelze držet huby a krok, teď už to opravdu nelze! …


Papež v roli Antikrista?
Nejen to, je i loutka Syndikátu!

AEN uvádí: Naprostý skandál vyvolal papež František, který šokoval při bohoslužbě ve Vatikánu na společné mši návštěvníky. Během zdravice a proslovu vyzval ve světle teroru v Evropě z konce uplynulého týdne ke zlepšování vítání migrantů a otevírání srdcí jejich touhám a potřebám » Několik věřících na protest proti tomu odešlo. Jenže u toho zdaleka nezůstalo. Doslova řekl, že důstojnost migrantů (na lepší život) převažuje nad otázkami národní bezpečnosti. Tím apeloval na situaci v Itálii, kde mafie po dlouhé době strádání a negativní publicity se opět dostává do popředí jako ochránce italského lidu. Jednotlivé mafiánské rodiny dostávají stále více žádosti o pomoc s migranty, kde italské zákony selhávají. Jedná se obvykle o násilná vyhnání migrantů z menších italských měst, kde místní obyvatele se složí dohromady, dají peníze starostovi a ten peníze předa vybrané mafiánské rodině, která se musí o bezpečnost postarat. Městská police potom odjede mimo město, aby nic neviděla a nemusela zasahovat. …

Papež chce více migrantů, větší vítání a víza pro migranty pro volný pohyb po Evropě

Jenže papež František ve svém proslovu pokračoval a lidem se otevíraly kudly v kapse. V současné Evropě je prý nedostatek otevřenosti jiným kulturám, která je založena na falešných předsudcích. Tak určitě, ty obavy a předsudky z toho, že muslimové jsou teroristi, ty jsou vskutku asi nepodložené ;-) Už v lednu tohoto roku přitom při Novoročním projevu vyzýval evropské země, aby zjednodušily proces přijímání migrantů a zavedly systém dočasných víz, se kterými by migranti mohli volně cestovat po celém Schengenu a hledat svůj nový domov. František zároveň trvá na tom, aby pobřežní stráž uprchlíky ochraňovala před agresivními skupinami místních obyvatel. De facto tak vyzval ke genocidě italského národa. …

Stejně tak je papež velkým zastáncem sjednocování rodin migrantů. Když dostane v některé evropské zemi azyl jakýkoliv migrant, může si legálně ze své domovské země (ze které prý utíkal a rodinu tam bůhví proč nechal) pozvat zbytek své rodiny. A muslimské rodiny jsou opravdu velmi početné, protože migrant má mnoho sourozenců, takže z jednoho migranta jich je najednou deset nebo i dvanáct. Na každé udělené vízum nebo uprchlický status tak legálně může přijít až desetinásobek toho, než co do Evropy nalezlo během migrační krize. Předseda Ligy Severu Matteo Salvini poslal po sociálních sítích papežovi vzkaz, že pokud chce umřít ve Vatikánu, tak prosím. Ale Salvini jako katolík si nemyslí, že by Itálie může vítat a podporovat celý svět. Což je dobrá poznámka, protože veškeré náklady na migranty nese italský daňový poplatník a nikde není vidět, že by Vatikán ze svých mamutích trezorů ve Švýcarsku poskytoval italské vládě peníze na vítání a podporování migrantů a plaváčků, co byli přivezeni na lodičkách z Afriky za pomoci evropských neziskovek »

Papež v roli Antikrista a předpovězené První šelmy Janova Zjevení má za úkol zabít západní křesťanství

VK: Psal jsem minule článek o autogenocidě bílého člověka. Podívejte se na papeže, to je přímo modelový příklad, dalo by se říct. Jenže pozor, to je omyl. Papež není v roli otroka jako jsou Goyos (bílí lidé), ale je v roli sentinela. Samostatné řídící jednotky výkonné globální moci.

Papež František je v roli Antikrista, který má rozbít současný katolický Vatikán, má za úkol ukončit západní křesťanství a zbytek křesťanů islamizovat anebo jim poskytnout možnost útěku na východ a přijmout pravoslaví. Papeže řídí Progos, židé. Ježíš Kristus byl koneckonců Žid a křesťanství je de facto jenom jiná forma původního judaismu. Židé vycházejí z Egypta a čekají na Mesiáše (spasitele), křesťanství se opřelo o Krista, který se stal spasitelem pro goyos. Židé si ponechali JHVH a i když Krista uznávají jako jednoho z proroků, jako spasitel má hlavní roli pro gojímy, nežidy a speciálně pro bílé nežidy, goyos. …

-VK-


Církev je ANTIKRISTEM JIŽ OD 4. století!

1. Nikajský koncil, Konstantin osobně svolal roku 325. Konstantin sice nebyl křesťan, zato to byl v podstatě první cézaro-papež, který vládl církvi a koncilu vnutil svou vůli. Samozřejmě šlo jen o moc nad ovčany. | Icon depicting the Emperor Constantine and the bishops of the First Council of Nicaea (325) holding the Niceno–Constantinopolitan Creed of 381.
1. Nikajský koncil, Konstantin osobně svolal roku 325. Konstantin sice nebyl křesťan, zato to byl v podstatě první cézaro-papež, který vládl církvi a koncilu vnutil svou vůli. Samozřejmě šlo jen o moc nad ovčany. | Icon depicting the Emperor Constantine and the bishops of the First Council of Nicaea (325) holding the Niceno–Constantinopolitan Creed of 381.

Tolik AEN, my ale musíme dodat důležité upřesnění: Autor VK bohužel neuvádí odkud má tyto informace, nicméně je pozoruhodné, že nám přesně doplňuje a potvrzuje naši starou informaci od jezuity Rivery, kterou jsme uvedli v rozboru o vzniku katolické církve » Zde Rivera říká, že to byla židovská římská vláda, která skrze Konstantina a další poskoky překroutila Kristovo učení do podoby nefunkčního katolicismu!

Je třeba zdůraznit to překroucení křesťanství o kterém VK neví nebo nechce mluvit! Ano, církev je de-facto ANTIKRISTEM JIŽ OD 4. století!

Nyní na Konci věku na nás důkazy vyskakují ve velkém počtu — takže i slepý musí vidět! Probudí se ovečky? POCHOPTE PROSÍM ŽE poznat a na sobě zrealizovat originální Kristovo učení, tak TO JE JEDINÁ CESTA VEN Z DRAKOVA VĚZENÍ NOVÉHO BABYLONU NWO!

Nakonec jedna faktická poznámka, která nepřímo svědčí o závažnosti informací serveru AEN, kdy VK na konci uvádí: Závěrem článku bych chtěl připomenout, že útoky proti AE News nabraly na síle po sérii několika článků na téma Syndikát a o úloze Progos, židovských správců planety. Lidé musí pochopit nejprve souvislosti a potom je možné pokračovat v odhalování dalších informací. Kdokoliv začne vrtat do podstaty unimo buněk našich životů, které žijeme, znepřátelí si proti sobě velmi mocné lidi. Jenže kdo to udělá za nás? …


Důkazy kolaborace islámu a katolického cézaropapismu jsou už zcela zjevné

Papež František bok po boku při modlitbách s velkým muftím Yaranem v Turecku
Papež František bok po boku při modlitbách s velkým muftím Yaranem v Turecku
Papež Jan Pavel II. líbá korán — všichni by si měli uvědomit, že vytvoření univerzálního náboženství a světové vlády NWO je v plánu již dlouho. V televizi se to samozřejmě nedozvíte ;-) Ptáte se proč? Je to prosté, cílem je snadné vládnutí poslušným ovečkám, které nebudou mít kam utéct. Chápete už proč Francis bojuje proti lidské individualitě — tj. jinými slovy proti svobodě?
Papež Jan Pavel II. líbá korán — všichni by si měli uvědomit, že vytvoření univerzálního náboženství a světové vlády NWO je v plánu již dlouho. V televizi se to samozřejmě nedozvíte ;-) Ptáte se proč? Je to prosté, cílem je snadné vládnutí poslušným ovečkám, které nebudou mít kam utéct. Chápete už proč Francis bojuje proti lidské individualitě — tj. jinými slovy proti svobodě?

Důkazy se na nás sypou stále rychleji. Nakonec si uvedeme jeden další z mnoha — jak Francis znovu a znovu pod záminkou počasí jezuitsky lže, překrucuje fakta a manipuluje církevní ovečky aby neodporovaly svým katům:

Boj s klimatickou změnou je pro lidi morální povinností, uvedl papež František

Breitbart, 15. 9. 2017: „Kdokoliv popírá klimatickou změnu, ten by se na to měl zeptat vědců, kteří o tom mluví velice jasně a přesně,“ řekl František reportérům během svého letu z Kolumbie zpět do Říma.

Když byl tázán žurnalisty, zda „i političtí vůdci, kteří popírají, že by klimatická změna byla dílem člověka, a odmítají na ní spolupracovat s ostatními národy, mají tuto morální povinnost,“ (čímž jasně odkazovali na prezidenta Trumpa a jeho rozhodnutí stáhnout se z Pařížské klimatické dohody), tak papež řekl, „klimatickou změnu vidíme působit a je morální povinností nás všech přijímat podle toho rozhodnutí.“

„Nedávno přišla zpráva o ruské lodi, která se plavila z Norska do Japonska, přičemž přeplula Severní pól, aniž by našla led,“ řekl též František. To mluvil o zprávách ze srpna, kdy se ruský tanker stal první obchodní lodí, která přeplula Arktidu bez pomoci ledoborce, když 19 dnů cestovala z Norska do Jižní Koreje. Přitom by se ale snad mělo zmínit, že tato diskutovaná loď jménem Christophe de Margerie má úplně novou konstrukci z roku 2016, kdy jde ve skutečnosti o tanker k převozům kapalného zemního plynu, který je zároveň sám ledoborcem s posílenou konstrukcí trupu lámajícího led z vysoko-pevnostní speciální oceli třídy E. Příď pokrytá 7 cm ocelovými pláty prolamuje led až 1,5 m tlustý.

9/11: Letecký benzín? Jooo, tenhle vtip je fakt dobrej!
9/11: Letecký benzín? Jooo, tenhle vtip je fakt dobrej!

Jinými slovy to zrovna nebylo tak, že by ta loď v Arktidě nespatřila žádný led, ale byla první, která si prolámala cestu ledem sama bez pomocí specializovaného ledoborce ;-)

Papež se ve svém odpovídání na otázky uchýlil také ke zmínce zprávy o klimatické změně, která [prý] tvrdí, že máme už jen tři roky, abychom to zvrátili zpět, jinak nás čekají strašlivé důsledky.“ V tomto případě František mluvil o článku, co se objevil v červnu v magazínu Nature, zvaném „Tři roky na záchranu našeho klimatu.“ Tuto esej sepsala globalistická OSN (Christina Figueres, spolu s pěti dalšími autory). Autoři v tomto článku citují předchozí zprávu, která tvrdí, že budou-li emise oxidu uhličitého růsti i po roce 2020 nebo zůstanou-li i na stejné úrovni, „pak budou teplotní cíle stanovené v Paříži téměř nedosažitelné,“ a dohoda OSN o cílech trvale udržitelného růstu z roku 2015 bude také „smrtelně ohrožená.“ …

Pozn. redakce: K tomu lze ještě znovu dodat, že tohle doopravdy jsou manipulativní kecy globalistické Agendy 2030 — podíl lidstva na změně klimatu je ve skutečnosti minimální. Více jsme o tom psali zde »


Černý jezuitský papá neustále zesiluje tlak na ovečky aby se nebránily vlkům a nechaly se bez odporu islamizovat

Nedávno nám to dokázal znovu, jak napsal 27.9.2017 radiovaticana.va:

„Papež František hlasitě a jasně přivítal uprchlíky, migranty a žadatele o azyl a vyjádřil svou podporu projektu „Sdílej příběh“ společnosti Caritas Internationalis,“ píše server Radia Vaticana. Čím víc lidí uslyší příběhy migrantů, tím víc lidí pochopí, co musí běženci prožít, a budou je brát jako lidské bytosti, a ne jen jako nic neříkající čísla. „Kristus na nás naléhá, abychom přijali naše bratry a sestry s otevřenou náručí,“ zdůraznil papež František. Uprchlíci si podle jeho názoru zaslouží upřímné objetí.

Caritas Internationalis žádá katolíky, aby šířili životní příběhy uprchlíků, kteří se potýkají s těžkým osudem. Cílem kampaně je vyvrátit [prý] lživé mýty, které se o uprchlících často šíří. Pomoci mají také veřejné akce na podporu migrantů, na kterých se budou moct lidé s uprchlíky potkat a vyslechnout si jejich příběhy. …


A co vy? Chápete už jaký je smysl toho všeho? Jste rádi manipulováni?

Necháte se bez odporu vést do vězení islamizovaného NWO? Je vám jedno, že v tom budou žít vaše děti? Nebo raději zvolíte úzkou Cestu z toho ven »

Pamatujte, není vaším úkolem bojovat se světem!

Není vaším úkolem změnit svět okolo,
vaším smyslem života je změnit sami sebe!


Zdroje a další informace: