VIDEO: Trojská oblaka a umělé počasí. Oficiální svědectví ředitele CIA. Důkazy od World Meteorological Organization. Co jsou a k čemu slouží tzv. chemtrails? Proč si konspirátoři vymýšlejí hlouposti?

V současnosti všichni poměrně dobře víme, že když tajné služby a armáda USA zveřejní zajímavou novou technologii, tak jistě už mají něco lepšího — známým příkladem je např. GPS.

CIA Director Brennan Speaks at Council on Foreign Relations — admits chemtrailing and geoengineering
CIA Director Brennan Speaks at Council on Foreign Relations — admits chemtrailing and geoengineering

V roce 2016 jsme v rubrice „Znamení času“ přinesli nenápadné vyjádření šéfa CIA na akci CFR, kde pronesl úvahy o sprejování oblohy chemikáliemi k modifikaci počasí » Anglicky řečeno: chemtrails + geo-engineering… Myslím si, že je to jen otázka času, kdy s těmito aktivitami přijdou veřejně — v tom smyslu „že TO lidstvo musí dělat v boji proti globálnímu oteplování“ a bude to další pokrytecká záminka pro Agendu 2030 a omezování lidské svobody » Jejich cílem je totiž zotročení lidstva i planety Země. Jenže to naši mocipáni nepřiznají, budou to maskovat známými kecy o „udržitelném rozvoji“. A nepřiznají samozřejmě ani to, co už dnes každý na obloze může vidět…

12:02 … Another example is the array of technologies, 12:08 often referred to collectively as geoengineering, that potentially could help reverse the warming 12:14 effects of global climate change. One that has gained my personal attention is stratospheric 12:19 aerosol injection, or SAI: a method of seeding the stratosphere with particles that can help 12:25 reflect the sun’s heat in much the same way that volcanic eruptions do. An SAI program 12:32 could limit global temperature increases, reducing some risks associated with higher 12:36 temperatures, and providing the world economy additional time to transition from fossil fuels. …

 

Pravdu má každý před očima, stačí zvednout hlavu a podívat se pořádně

Představujeme vám nyní velmi dobře zpracovaný soubor důkazů. Jde o dokument z poslední doby popisující a sledující tvorbu umělého počasí nad Německem. Autor strávil rok pozorováním tzv. chemtrails nad svým městem Stuttgartem a jeho závěry jsou velmi skličující. To co se děje v Německu můžeme sledovat i u nás v ČR a vlastně po celém „západním“ světě…

Podstatnou složkou systému pro úpravu počasí je soubor tzv. intervenčních metod. Počet těchto speciálních intervenčních metod je omezen pouze představivostí, ale až na několik výjimek jde o to, meteorologickému procesu správným způsobem, na správném místě a ve správném čase dodat buď energii nebo chemikálie.

 

 

P.S. Nedávno vylezl na povrch další důkaz, na který jsem narazil až po dopsání článku — totiž zpráva z mainstreamového tisku, kde oficiálně klima-teroristé (pardon chtěl jsem napsat klimatičtí vědci) z Harvardské univerzity přiznávají projekt „chemo-sprejování“ ve stratosféře, pod záminkou zabránění údajnému „globálnímu oteplování“.

Nechci se vytahovat, ale přesně to potvrzuje mou logickou úvahu z úvodu článku — totiž že lidstvu se tohle „prodá“ zabaleno jako „boj proti globálnímu oteplování“.

Zmíněný projekt je jen taková vlašťovka, příprava ovčanů, aby přijali „sprejování“ jako nutnost — donekonečna přece nemohou naši manipulátoři dělat že se nic neděje… Je to absurdní pozorovat tohle divadlo pro nevědomé lidičky, hrát si na výzkum „sprejování stratosféry“ s jedním balonem, který nemůže ovlivnit skoro nic, když ono „sprejování“ již běží v masovém průmyslovém měřítku s obrovským počtem letadel (pravděpodobně v rámci nějakého utajovaného vojenského programu USA). Stačí se občas podívat tam nahoru ;-) Docela by mne zajímalo, zda dotyčný „vědec“ je placený za to, že hraje tuto frašku, nebo se také ještě nestihl podívat nahoru na oblohu, jako většina nevědomého lidstva… Citujme si:

24. 3. 2017, technologyreview.com: Sometime next year, Harvard professors David Keith and Frank Keutsch hope to launch a high-altitude balloon, tethered to a gondola equipped with propellers and sensors, from a site in Tucson, Arizona. After initial engineering tests, the “StratoCruiser” would spray a fine mist of materials such as sulfur dioxide, alumina, or calcium carbonate into the stratosphere. The sensors would then measure the reflectivity of the particles, the degree to which they disperse or coalesce, and the way they interact with other compounds in the atmosphere.

Cílem je podle všeho primárně ovlivnit počasí. V zájmu lidstva to ale jistě nedělají… to by to neutajovali…

A teď si držte klobouky…

World Meteorological Organization Cloud Atlas

P.P.S. Mám pro vás do třetice ještě jeden dodatek. Náhody se nedějí. Těsně před vydáním tohoto článku mi při hledání předpovědi počasí padl zrak na nenápadný článek z názvem Svět se dočkal nových oficiálně pojmenovaných oblaků » Ten přináší zprávu o tom, že po třiceti letech vydala Světová meteorologická organizace nový aktualizovaný Mezinárodní atlas oblaků » který je prý vyvrcholením tříleté usilovné práce řady odborníků v této části meteorologie. V novém vydání se uplatnily jak nové poznatky na poli oblačné fyziky, tak především možnosti mnohem lepších metod pozorování oblaků pomocí fotografů a kamer s vysokým rozlišením. Poprvé je také k dispozici ucelený přehled na internetu. Díky této aktualizaci zůstává Atlas oblaků základním standardem pro klasifikaci oblaků… Tolik malý citát podle webu in-pocasi.cz.

Osobně jsem téměř dostal infarkt, když jsem si všiml, že do oficiálního katalogu oblak byly nenápadně zařazeny produkty geo-inženýringu! Když mi došlo, že tímto způsobem klimateroristé velmi rafinovaně v povědomí lidí maskují a normalizují efekty programu modifikace počasí. No není to geniální? ;-) Přiznáme ovečkám, že letadla tvoří oblaka — ale samozřejmě ani slovo o chemikáliích. A příští generace dětí a studentů bude považovat výsledky manipulace s počasím za něco přirozeného… vítejte na jatkách!

Ano vážení a milí čtenáři, takže oficiálně z nás propagandistická masomédia dělají voly a přesvědčují nás, že chemtrails jsou výmysl poblázněných konspirátorů — na druhou stranu OSN oficiálně přiznává aktuální existenci meteorologických jevů způsobovaných chemtraily z letadel. Jediný rozdíl je v tom, že zatím nepřiznávají záměrné přidávání chemie… Nechávám k posouzení vašemu zdravému rozumu, zda by normální chemicky neobohacené contrails vytvářely takto trvalé efekty…

Efekty z katalogu OSN-WMO, které jsou přímým důsledkem záměrné manipulace s počasím

Zde je malý výběr obrázků z webu OSN-WMO. U některých efektů je přiznán vliv člověka, u jiných ne. Za zmínku stojí i tzv. „parhelion“, který vzniká lomem světla na krystalcích vody. V tom mají klimateroristé pravdu. Co vám ale neříkají, je důvod proč je tento efekt v poslední době velmi častý, daleko častější než dříve — jednoduše protože nasprejované chemikálie pro něj vytváří výborné podmínky. Ve skutečnosti je jeho častý výskyt dalším neklamným potvrzením záměrné chemizace atmosféry.

Homomutatus — toto je maskovací název pro umělá oblaka „nastříkaná“ z letadel

Speciálně u tohoto typu oblaku citovaný autor popisuje přesně způsob, jak se uměle vytváří oblaka, cituji: „homomutatus se vytváří při delší existenci kondenzačních čar na obloze (typicky tedy oblaky cirrus homogenitus — alias contrails), které se pak vlivem výškového proudění rozlévají do vrstvy a přitom není postupně zřejmý jejich antropogenní (umělý) původ…

BINGO! Tady máte přesně popsaný postup umělého osévání oblak, respektive vytváření oblačnosti!

Já samozřejmě netuším, zda autor toho textu je naivní neználek, nebo vědomý klimaterorista, nevím která z možností je ostudnější…

Cirrus-homogenitus-clouds-aircraft-condensation-trails-contrails-chemtrails

Persistent contrails (Cirrus homogenitus) may be observed, over a period of time and under the influence of strong upper winds, to grow and spread out over a larger portion of sky, and undergo internal transformation such that the cloud eventually takes on the appearance of more natural cirri-form clouds. In this instance, the resulting clouds will be given the name of the appropriate genus (for example, Cirrus, Cirrocumulus, or Cirrostratus) followed by any appropriate species, variety and supplementary features, followed by the special cloud name “homomutatus”, (for example, Cirrus floccus homomutatus or Cirrus fibratus homomutatus).

 • https://www.wmocloudatlas.org/homomutatus.html

Aircraft condensation trails neboli kondenzační stopy jsou maskovány názvem Cirrus homogenitus

Aircraft condensation trails (contrails) that have persisted for at least 10 minutes will be given the name of the genus, Cirrus, followed only by the special cloud name “homogenitus”, so a contrail will be known only as Cirrus homogenitus. …

 • https://www.wmocloudatlas.org/aircraft-condensation-trails.html

Altocumulus stratiformis translucidus cavum and a parhelion

Altocumulus-stratiformis-translucidus-cavum-and-a-parhelion

The cloud is Altocumulus stratiformis translucidus. It is identified as the species stratiformis by its extensive coverage of the sky. The cloud layer is thin and translucent and the position of the sun can be seen, hence it is the variety translucidus. In places, there are gaps between the cloud elements also identifying it in these areas as perlucidus. An aircraft dissipation trail, or distrail, can be seen forming a clear trail through the cloud. …

Circumzenithal arc in Cirrus uncinus

Circumzenithal-arc-in-Cirrus-uncinus

The halo phenomenon here is a circumzenithal arc. This formed by the refraction of sunlight through the ice crystals in the Cirrus uncinus. There is thin Cirrocumulus at the top of the picture. The thicker patch of Cirrus, near bottom left, is suggestive of the species spissatus.

Development of Cirrus uncinus homomutatus (1+2)

Cirrus-uncinus-homomutatus-(Image-1) Cirrus-uncinus-homomutatus-(Image-2)

Two images in a series of three photographs that show the development of Cirrus uncinus homomutatus. 2nd was taken 11 minutes after the first picture.

Stratocumulus lenticularis undulatus

Stratocumulus lenticularis undulatus

This image shows undulations (transverse waves — cloud variety undulatus) in a thin layer of Stratocumulus in the lee of the Galloway Hills. …


Kdo dělá z oveček voly?

Na druhou stranu ovšem tato manipulace s vědomím lidí tolik nepřekvapuje, jelikož WMO přímo spadá pod OSN — a jak jsme již obsáhle vysvětlovali, OSN je jednou z hlavních mocenských pák globalistů a jejich Agendy 2030 »

Tak už dost. Už mne to nebaví… nechávám na vašem rozhodnutí a vašem vlastním rozumu, zda ze sebe chcete nechat dělat voly…

Agenda 2030 pod pokryteckým pláštíkem falešného, zdánlivého dobra je opravdu, ale opravdu velkým problémem... Agenda 2030 se snaží svázat a ovládnout prakticky všechny oblasti lidské činnosti. Jedná se opravdu o realizaci globálního vládnutí — NWO. A tentokráte naostro. Jde do tuhého vážení. Konec srandy. Finito.
Agenda 2030 pod pokryteckým pláštíkem falešného, zdánlivého dobra je opravdu, ale opravdu velkým problémem… Agenda 2030 se snaží svázat a ovládnout prakticky všechny oblasti lidské činnosti. Jedná se opravdu o realizaci globálního vládnutí — NWO. A tentokráte naostro. Jde do tuhého vážení. Konec srandy. Finito.

Zdroj a další informace:

Důkazy o tom, že manipulace počasí je již v plném proudu, může každý vidět na vlastní oči! prakticky každý den. Povšimněte si prosím pravidelných linií na satelitním snímku oblačnosti: Zatímco se při animaci v čase oblaka pohybují, tak různé pravidelné "mřížky" //// \\\ ///// stojí na místě — slouží totiž geo-inženýrům jako jakési "dopravníkové pásy" k posunu oblačnosti... Tyto mřížky jsou vytvářeny pravděpodobně elektromagnetickým vlněním na specifické frekvenci. Vysílače řízené počítači jsou dnes "na každém rohu" a při jejich složitosti je jednoduché někam umístit "zadní vrátka" pro jejich skryté řízení v rámci geo-inženýringu. Foto: sat24.com ze dne 2017-04-08. Foto zvětšíte klepnutím na něj.
Důkazy o tom, že manipulace počasí je již v plném proudu, může každý vidět na vlastní oči! prakticky každý den. Povšimněte si prosím pravidelných linií na satelitním snímku oblačnosti: Zatímco se při animaci v čase oblaka pohybují, tak různé pravidelné „mřížky“ //// \\\ ///// stojí na místě — slouží totiž geo-inženýrům jako jakési „dopravníkové pásy“ k posunu oblačnosti… Tyto mřížky jsou vytvářeny pravděpodobně elektromagnetickým vlněním na specifické frekvenci. Vysílače řízené počítači jsou dnes „na každém rohu“ a při jejich složitosti je jednoduché někam umístit „zadní vrátka“ pro jejich skryté řízení v rámci geo-inženýringu. Foto: sat24.com ze dne 2017-04-08. Foto zvětšíte klepnutím na něj.

 

Já ale nic nevidím?!

 • Nevidíte stovky čar denně na obloze, kde běžně proletí sotva 20 letadel denně?
 • Nevidíte, že ty čáry nemizí, ale roztahují se do celistvé kovově šedé vrstvy?
 • Nevidíte narůžovělou koronu a parhelia kolem Slunce?
 • Nevidíte, že je třičtvrtě roku celé dny zataženo a tma, jako v 6 večer?
 • Nevidíte, že prší z mlhy, kterou to s sebou nespláchne, ale přetrvává několik dní?
 • Nevidíte, že prší, když je vysoký tlak a že vždy tomu bylo naopak?
 • Nevidíte, že po několikadenním dešti se mlha rozplyne a je o 15 stupňů tepleji? Normálně se po dešti ochladilo a pár hodin trvalo, než se zase oteplilo.
 • Nevíte, že ČR po vstupu do NATO podepsala Open Skies Treaty a nevíte, že to znamená, že letadla CIA a NATO mohou létat přes naše území bez ohlášení?
 • Nevidíte rozdíl mezi běžným letovým provozem v 9000 m a chemtrails sprayery ve 12–14000 metry?
 • Nevidíte, že i když je jasno, obloha často není blankytně modrá, ale jakoby hliníková, zacloněná?
 • Nevidíte, že oblačnost se tvoří jakoby z ničeho na jednom místě a je tam udržována?
 • Nevidíte satelitní snímky plné chemtrails?
 • Nevidíte, že lidé jsou unavení, neschopni přemýšlet, teče jim neustále z nosu, kašlou a nevědí proč?
 • Nevidíte, že jsou na obloze mraky, které nejsou přirozené? Jsou jako gelové kapsy ze kterých neprší, přestože jsou plné vody.
 • Nevidíte mapy bleskových aktivit a nevíte, že v přírodě je nemožné, aby byly blesky stovky až tisíce kilometrů v přesných řadách?
 • Nevidíte během pár minut oblohu jemně rozvlnkovanou po celé Evropě a není to orografická oblačnost?
 • Není vám divné, že jsme neustále trápeni povodněmi, a to několikrát do roka a že z nebe spadnou tuny vody na jednom místě během několika minut?