#MAGA Věci nejsou tak, jak se zdají na povrchu. Velká hra prezidenta Trumpa pokračuje. Souboj Aliance proti satanskému „deep state“ může mít silné a nečekané účinky i na naši zemi…

Před nějakým časem jsme vás informovali o zákulisním dění v pozadí prezidentských voleb v USA. Donald Trump je pravděpodobně zástupcem jisté části americké armády a národních amerických elit, které stojí proti globalistickým satanským silám… Skutečný smysl činů Donalda Trumpa není tím, čím se zdá být na první pohled a už vůbec ne tím, co je prezentováno v korporátních globalistických médiích ;-)

Jak a proč byl tzv. „russian dossier“ uměle vyroben s cílem likvidace prezidenta Trumpa?

ben-garrison-swamp-trump-draining-cia-deep-state

Tzv. „deep state“, tedy stínová, satanská moc doposud vládnoucí USA, se rozhodně nehodlá vzdát a my jsme dnes a denně svědky pokusů o svržení zákonného prezidenta USA.

S nástupem amerického prezidenta a multi-miliardáře Donalda Trumpa to došlo poprvé v historii tak daleko, že americký státní zpravodajský aparát (CIA, FBI a spol.) porušil dokonce i americkou ústavu a všechny americké zákony, aby Trumpa zničil!

Podle NYT vládne Americe Putin :-)

Vladimir Putin, President of Russia 4

Američan a konzervativec Paul C. Roberts nedávno vtipně vystihl hlavní logickou nesrovnalost a nesmyslnost celé kauzy, když komentoval propagandu „deep state“ v New York Timesech: Když jsem to četl poprvé, měl jsem za to, že jde o satiru na „fake news“, čili na „falešné zprávy“… Pak jsem si ale uvědomil, že držím v ruce deník New York Times (NYT), který by si přece nedělal legraci sám ze sebe [jako šiřitele fake-news] – a že tedy zmíněný článek J.Barnese a M.Rosenberga je míněn naprosto vážně… Zde je v kostce obsah jejich legračního sdělení: Zpravodajské služby USA prý měly v okolí prezidenta Putina a Kremlu své „informátory, kteří svým ústřednám poskytovali naléhavá a přesná varování o ruských záměrech pokusit se ovlivnit americké prezidentské volby“.

Hrom do palice — píše Roberts — jak se tedy mohlo stát, že když ty zpravodajské služby USA měly přímo z Kremlu a dokonce i přímo z okruhu prezidenta Putina ony třaskavé a přesné informace o úmyslu Ruska ukrást prezidentské volby pro Trumpa, neučinily ani to nejmenší, aby té krádeži zabránily?

Proč nebyl vyhlášen celostátní poplach? Vždyť na tehdejšího ředitele CIA Brennana a ředitele FBI Comeyho, oba to jasné spojence Hillary Clintonové, musely jít mdloby při pomyšlení na takovouto strašnou krádež – a přes to, že o ní měli od svých lidí jasnou informaci – zůstali oba v klidu. A nepodnikli jediný krok, aby ji předešli. …

Tolik citát P.C.R.

Dodejme že vysvětlení blábolu z NYT je samozřejmě velmi jednoduché. Propaganda „deep state“ se vlastní hloupostí opět tzv. „střelila do vlastní nohy“. Ve skutečnosti jak Brennan, tak Comey jsou oba součástí spiknutí proti Donaldu J. Trumpovi! Proto samozřejmě nic nemohli dělat proti „ruskému spiknutí“, které ve skutečnosti neexistovalo, chápete? Naopak — oni sami intrikovali proti Trumpovi a zmíněné bláboly se jen zoufale pokouší zakrýt tento fakt… Rozbor toho, co se doopravdy dělo najdete níže…

ben-garrison-cnn-talking-garbage-s

Globalistické satanské síly se neustále ještě pokouší zlikvidovat Trumpa pomocí uměle „vyrobených“ důkazů o jeho údajném napojení na Rusko — a to je přesně to, co od prolhaných masomédií slyšíme v kolovrátkovém rytmu stále ještě dnes a denně…

Nástroje, jakých k odstranění Trumpa využije, popsal zástupce ředitele divize kontrarozvědky FBI Peter Strzok jako takzvanou „The Insurance Policy“ (pojistku proti vítězství Trumpa) – dnes však více známou jako tzv. „Trump-Russia Dossier“. U vzniku tzv. „ruského spisu“ stál britský tajný agent MI6 Christopher Steele, kterému Hillary Clintonová a její demokratický národní výbor (DNC) nelegálně vypláceli miliony dolarů za vytvoření toho, co je nyní nazýváno „Trump-Russia Dossier“.

Zajímavé shrnutí velké hry tajných služeb přinesl magazín EpochTimes. A protože masomédia v pařátech globalčiků lžou stále více a více, proto dáváme prostor tomuto shrnutí, aby se každý v chaotických a zmanipulovaných zprávách mohl lépe zorientovat…

Tento text navazuje na předchozí shrnutí:

VIDEO: Plán Q na záchranu světa

Vyšetřování: Fusion GPS a „pojistka“ proti Donaldu Trumpovi

debate-hillary-trump-2-lock-her-up

Investigativní reportáž deníku The Epoch Times zjišťuje jak se opoziční informace, veřejně označené bývalým ředitelem FBI Jamesem Comeyem za „neověřené“, staly hnací silou obvinění Donalda Trumpa z udržování tajných vazeb s ruskými úřady. Výzkum provedl deník The Epoch Times s využitím veřejně dostupných zdrojů:

Dokumentace, která se stala základem vyšetřování FBI ve věci „politických vazeb“ Donalda Trumpa, byla vyhotovená společností Fusion GPS v rámci zakázky placené ze zdrojů kampaně Hillary Clintonové a DNC (Democratic national committee). Přičemž portfolio klientů společnosti Fusion GPS zahrnuje i ruskou vládu.

FBI použila (neověřenou a nepodloženou) dokumentaci k získání povolení FISA pro sledování Trumpova týmu, jak vyplývá ze zprávy zpravodajky národní bezpečnosti Sarah Carterové.

Graf ilustruje, jak "deep state" takzvaný "Trumpův ruský spis" vytvořil a jak jej předal FBI, britské tajné službě a rozšířil do médií.
Graf ilustruje, jak „deep state“ takzvaný „Trumpův ruský spis“ vytvořil a jak jej předal FBI, britské tajné službě a rozšířil do médií.

Neověřená obvinění ze zmiňovaného spisu byla aktivně rozšířena do několika mediálních organizací… Odhalená spojení vyvolávají mnoho otázek včetně těch následujících: Proč byla FBI ochotná přijmout neověřená obvinění vznesená Fusion GPS? Tyto záležitosti jsou předmětem známého šetření Roberta Muellera…

Vyšetřování: Jak došlo k nelegálnímu sledování Donalda Trumpa během volebního období

Odtajněná zpráva Sněmovního zpravodajského výboru odhaluje, jak byl neověřený spis společnosti Fusion GPS, jehož vytvoření hradil volební tým Clintonové a opoziční Národní výbor demokratů (DNC), použit FBI a ministerstvem spravedlnosti (DOJ) k získání soudního povolení pro sledování a odposlouchávání Trumpova volebního poradce Cartera Page.

Ve zprávě se uvádí, že ani FBI, ani ministerstvo záměrně neuvedli, kdo vytvoření pochybného spisu o Trumpovi financoval. Tím se jim podařilo získat od Soudu pro dohled nad zahraniční špionáží (FISA) povolení ke sledování lidí kolem současného prezidenta Trumpa. Toto povolení bylo vydáno v říjnu 2016 a následně třikrát prodlouženo na základě podpisů osob z vedení FBI a DOJ. Jedním z nich byl i současný 1. náměstek ministra spravedlnosti, Rod Rosenstein…

Zpráva nicméně neprozrazuje, jak bylo soudní povolení použito. Epoch Times použil další zdroje včetně odtajněné, přísně tajné zprávy FISA, která podrobněji popisuje plný rozsah očividného zneužití pravomoci.

Po prvotním schválení sledování, které FISA vydal, vzneslo několik vysoce postavených osob v tehdejší Obamově vládě desítky, ne-li stovky žádostí ke špionáži na „opoziční tábor“ republikánů. Současně s tím se roztrhla lavina s tajnými informacemi „uniklými“ na veřejnost. Tyto informace byly samoúčelné a nepřesné s cílem diskreditovat Trumpa jako člověka spolupracujícího s Ruskem a zabránit jeho úspěchu ve volbách.

Špehování a úniky informací pokračovaly i po nástupu Trumpa do funkce, opět s cílem nového prezidenta zdiskreditovat. Za těmito snahami stáli demokraté – lidé „deep state“ v Obamově vládě, Národní demokratický výbor a volební tým Hillary Clintonové.

Graf ilustruje, jak "deep state" takzvaný "Trumpův ruský spis" vytvořil a zneužíval. Zde jsou již zobrazeny informace z odtajněné zprávy FISA.
Graf ilustruje, jak „deep state“ takzvaný „Trumpův ruský spis“ vytvořil a zneužíval. Zde jsou již zobrazeny informace z odtajněné zprávy FISA.

Obamovu administrativu bude prošetřovat ministerstvo spravedlnosti, pro možné zneužití sledování Trumpa

Americké ministerstvo spravedlnosti (MS) následně oficiálně zahájilo vyšetřování Obamovy administrativy v souvislosti s možnou politicky motivovanou špionáží Trumpovy prezidentské kampaně. Náměstek ministra spravedlnosti Rod Rosenstein pověřil generálního inspektora ministerstva, Michaela Horowitze, aby zahájil vyšetřování možného zneužití sledování v Trumpově prezidentské kampani, včetně obvinění z infiltrace a toho, zdali zúčastnění v těchto aktivitách měli „nepatřičné úmysly“.

„Jestliže se někdo infiltroval nebo sledoval účastníky prezidentské kampaně s nepatřičnými úmysly, potřebujeme o tom vědět a podniknout odpovídající kroky,“ řekl ve svém prohlášení Rosenstein. V dalším stanovisku mluvčí ministerstva řekla, že Horowitz bude věc konzultovat s prokurátorem v případě, že se objeví důkazy o trestném činu.

Toto prohlášení MS vydalo krátce poté, co se prezident Trump dožadoval zahájení vyšetřování špionážní aféry v jeho kampani v roce 2016: „Žádám, a zítra tak učiním oficiálně, aby ministerstvo spravedlnosti prošetřilo, jestli se FBI/MS infiltrovaly nebo sledovaly moji prezidentskou kampaň z politických důvodů a zda takový požadavek vzešel od lidí z Obamovy administrativy!“ napsal Trump na svém Twitteru:

Prezidentův tweet byl reakcí na zprávy deníků The New York Times a The Washington Post, které citovaly vládní zdroje, jež odhalily informaci, že minimálně jeden agent FBI se setkal se třemi „okrajovými“ členy Trumpovy kampaně. … Odhalení toho, že do Trumpovy kampaně pronikl agent, je umocněno skutečností, že FBI sledovala Trumpovu komunikaci v jeho kampani s využitím soudních povolení na základě Zákona o dohledu nad zahraničními zpravodajskými službami (tzv. Foreign Intelligence Surveillance Act, FISA)…

Reportér Chuck Ross z Daily Caller informoval, že detaily poskytnuté deníkům The Washington Post a The New York Times „perfektně sedí“ s jeho březnovou zprávou o Stefanu Halperovi, profesoru na Cambridgi, který má úzké vztahy se CIA a MI6.

Halper kontaktoval Page, Papadopoulose a Sama Clovise, během kampaně 2016

Halperův vztah s Papadopoulosem začal e-mailem 2. září 2016, v němž Halper Papadopoulosovi nabídl konzultace a možnost vypracování strategického dokumentu z oblasti energetiky v Turecku, Izraeli a na Kypru. Jako odměnu Halper Papadopoulosovi nabídl 3 000 USD. …

Papadopoulos přiznal, že lhal FBI o svém spojení s jiným profesorem, Josephem Mifsudem [pozn. který je také tajný agent, stejně jako Halper]. V dubnu 2016 Mifsud Papadopoulosovi řekl, že ví o přístupu ruské vlády k e-mailům Clintonové. O dva týdny později se Papadopoulos údajně zmínil o této záležitosti vrcholnému australskému diplomatovi, když spolu popíjeli. Dle informací, které obdržel deník New York Times, FBI nyní tvrdí, že právě tato konverzace s australským diplomatem dala podnět k dvouletému vyšetřování údajné tajné domluvy mezi Ruskem a Trumpovou kampaní… [pozn. takže deep-state v osobě svého agenta Mifsuda vlastně vytvořil sám-sobě záminku pro špionáž Trumpa].

Spygate: Agenti FBI budou vypovídat, Halper si údajně přišel na milion dolarů

Donald Trump oznámil na svém Twitteru, že několik agentů FBI nabídlo svou výpověď proti bývalému šéfovi FBI Jamesu Comeymu a jeho zástupci Andrew McCabeovi. Jeho sdělení bylo reakcí na článek z The Daily Caller, který oznamoval záměr agentů, kteří chtěli, aby je Kongres předvolal.

Bývalý federální žalobce Joe DiGenova pro Daily Caller řekl: „Po celé zemi jsou agenti, kteří mají úřad rádi a jsou znechuceni chováním Comeyho, McCabea, Holdera, Lynchové a toho gaunera Brennana, kterým bylo jedno, že úřad byl nástrojem politického zpravodajství Obamovy administrativy…“ [Pozn. Možná by bylo přesnější říci, že jmenovaní sami jsou součástí spiknutí deep-state proti legálnímu prezidentovi Trumpovi.]

Jedenáct členů Sněmovny reprezentantů požádalo o kriminální vyšetřování Comeyho a McCabea za jejich roli v povolení odposlouchávání Cartera Page, asistenta Trumpovy prezidentské kampaně. Povolení bylo postaveno na neověřených spisech namířených proti Trumpovi, které byly financované Clintonovou a Národním demokratickým výborem. …

Dle uniklých informací používala FBI Halpera ve svém vyšetřování možného spojení mezi Trumpem a Ruskem, aby prezidentského kandidáta zdiskreditovala. Halper se setkal s lidmi angažovanými v Trumpově předvolební kampani s úmyslem získat od nich případné kompromitující informace.

Demokraté se zoufale pokoušejí zablokovat Trumpův příkaz k odtajnění pravdy o „ruském vyšetřování“

Prezident Trump nařídil 17. září 2018 řediteli národního zpravodajství Danielu Coatsovi, aby odtajnil specifické stránky tajných soudních příkazů, které žádají o povolení sledování dobrovolníka z Trumpova týmu Cartera Page, a rozhovory FBI týkající se této žádosti a textové zprávy týkající se „ruského vyšetřování“, které posílali James Comey, Andrew McCabe, Peter Strzok, Lisa Page a Bruce Ohr. …

V dopise odeslaném den poté, co Trump nařídil odtajnění, ho zablokovali příkaz senátoři Chuck Schumer, Mark Warner, Adam Schiff a Nancy Pelosi. …

Tolik Epoch Times.

ben-garrison-police-lineup-trump-they-all-did-it

Zpráva QAnon: Frustrace z pomalé spravedlnosti? Čistky pokračují…

Zpráva od QAnon č. 2380 ze dne 9. října 2018: Chápeme, že panuje extrémní únava a frustrace z toho, jak se kola spravedlnosti točí pomalu. Vyhněte se emocím a osobním touhám, místo toho používejte logiku a kritické myšlení založené na povědomí o situaci (ukončení zla a zamoření korupcí navždy) – a to za méně než 2 roky – včetně zkorumpovaného Ministerstva spravedlnosti a FBI…

Proces a plánování – zákon a pořádek

Jak byste mohli provést zatýkání ne-vojenského personálu ještě před úplným vyčištěním zkorumpovaných elementů v horních patrech Ministerstva spravedlnosti a FBI, které samy mají dohlížet na „vyšetřování a stíhání“ těch, kdo se podíleli na nezákonných zrádných činech?

 • James Comey, ředitel – VYHOZEN
 • Andrew McCabe, zástupce ředitele – VYHOZEN
 • Jim Rybicki, náčelník štábu a vrchní poradce – VYHOZEN
 • James Baker, generální advokát – VYHOZEN
 • Bill Priestap, ředitel kontrarozvědky (šéf Strzoka) – Spolupracující svědek – ZBAVEN PRAVOMOCI
 • Peter Strzok, zástupce více ředitele kontrarozvědky – VYHOZEN
 • Lisa Page, kancelář generálního advokáta – VYHOZENA / VYNUCENĚ
 • Mike Kortan, více ředitel pro veřejné záležitosti – VYHOZEN
 • Josh Campbell, zvláštní asistent Comeyho – VYHOZEN
 • David Laufman, vedoucí odboru Ministerstva spravedlnosti pro kontrarozvědku a kontrolu exportu (národní bezpečnost, vyšetřování e-mailů Hilery Clintonové) – VYHOZEN / VYNUCENĚ
 • John Carlin, zástupce generálního prokurátora – vedoucí oddělení pro národní bezpečnost MSp – VYHOZEN / VYNUCENĚ
 • Sally Yatesová, zástupkyně generálního prokurátora a úřadující generální prokurátorka – VYHOZENA
 • Mary McCord, úřadující generální více prokurátorka – vedoucí oddělení divize národní bezpečnosti MSp – VYHOZENA / VYNUCENĚ
 • Bruce Ohr, zástupce náměstka generálního prokurátora – dvakrát degradován – spolupracující svědek (zbaven pravomoci)
 • Rachel Brand, zástupce generálního prokurátora – úřednice č. 3 za zástupkyni generálního prokurátora Rosensteina – VYHOZENA / VYNUCENĚ
 • Další na řadě: Michael Steinbach, John Glacalone, Randy Coleman, Trisha Anderson…

Tolik podle qanon.pub.


Zdroje: