donald-trump-7

Tajný agent CIA-MI6 Stefan Halper potvrdil, že bývalý šéf FBI James Comey se ve spolupráci se CIA pokoušel svrhnout prezidenta Trumpa. Zajímá vás skutečný smysl dění na „konci času“?

Game over!

debate-hillary-trump-2-lock-her-up

Aktualizováno 7. 6. 2018: Doplněny čerstvé a ještě více šokující informace ohledně špiónů CIA v Trumpově kampani.

Dnes tu máme jednu opatrně optimistickou zprávu z aktuálního světového dění. Před nějakým časem jsme vás informovali o zákulisním dění v pozadí prezidentských voleb v USA. Nyní vyplouvají na světlo světa další pozoruhodné informace a my můžeme s uspokojením konstatovat, že nemusíme nic měnit na našich tehdejších informacích » a to včetně toho, že Donald Trump je pravděpodobně „koněm“ národních amerických elit, které stojí proti globalistickým „elitám“ řídícím tzv. Agendu 2030 s cílem jednotné světové vlády » S jistotou to samozřejmě nevíme, můžeme se pouze dohadovat podle jeho činů.

Buďme si ovšem jisti, že skutečný smysl činů Donalda Trumpa není tím, čím se zdá být na první pohled a už vůbec ne tím, co je prezentováno v korporátních globalistických médiích ;-)

The Economic Club of New York je centrum amerických národních elit
The Economic Club of New York je centrum amerických národních elit

Po volbách se brzy ukázalo že tzv. „deep state“, tedy stínová moc vládnoucí USA, se rozhodně nehodlá vzdát a my jsme dnes a denně svědky pokusů o svržení zákonného prezidenta USA. CIA má pod palcem i většinu tzv. liberálních, neomarxistických médií » a pravdu se v nich určitě nedozvíte…

Mimochodem. Víte už, že Obama, Hitlery a spol. nasadili proti Trumpovi tajné služby? Říká se tomu pokus o státní převrat…

Dějí se do nebe volající svinstva, která s demokracií nemají nic společného — ale vy se to samozřejmě nedozvíte, jelikož ONI mají ve své moci většinu médií…

trump-drain-the-swamp-ben-garrison_1_orig

Dnes tedy pár aktualit… Ano, naše tehdejší informace byly velmi blízko skutečné podstaty dění… Buďme teď opatrně optimističtí, protože Trump je ve svém konání stále silně blokován neokony a jejich patolízaly — přesto se ukazuje, že se pro-trumpovským silám podařilo dosáhnout jistých výsledků… Citujme si:

Nedávno bylo potvrzeno, že agent CIA-MI6 Stefan Halper byl bývalým ředitelem FBI Jamesem Comeyem nasazen jako špion uvnitř prezidentské kampaně Donalda Trumpa. Jeho úkolem bylo zničit Trumpa dříve, než dosáhne volebního vítězství nad Hitlery Clintonovou.

Agent CIA-MI6 Stefan Halper měl za úkol pošpinit Trumpa a diskreditovat jej tím, že „vyrobí“ důkazy o jeho údajném napojení na Rusko — a to je přesně to, co od prolhaných masomédií slyšíme v kolovrátkovém rytmu dnes a denně po celý poslední rok…

Spojené státy za sebou mají dlouhou historii sporných prezidentských voleb. S nástupem amerického prezidenta a multi-miliardáře Donalda Trumpa to však došlo poprvé v historii tak daleko, že americký státní zpravodajský aparát (CIA, FBI a spol.) porušil dokonce i americkou ústavu a všechny americké zákony, aby Trumpa zničil!

Nástroje, jakých k tomuto účelu využije, popsal zástupce ředitele divize kontrarozvědky FBI Peter Strzok jako takzvanou „The Insurance Policy“ (pojistku proti vítězství Trumpa) – dnes však více známou jako tzv. „Trump-Russia Dossier“.

NIC NEŽ FAKTA! Už víme, jak a proč byl tzv. „russian dossier“ uměle vyroben s cílem likvidace prezidenta Trumpa

Vznik tohoto „ruského spisu“, který je strategií „deep state“ pro zničení Donalda Trumpa, byl stejně tak komicky hloupý jako i zákeřný. U jeho vzniku stál britský tajný agent MI6 Christopher Steele, kterému Hillary Clintonová a její demokratický národní výbor (DNC) nelegálně vypláceli miliony dolarů za vytvoření toho, co je nazýváno „Trump-Russia Dossier“.

Skřípavé britské divadlo

Protichemická jednotka u domu Sergeje Skripala v Salisbury, Anglie
Protichemická jednotka u domu Sergeje Skripala v Salisbury, Anglie

Steelemu v tomto úsilí navíc pomáhal jeden z ruských zběhlých špehů Sergei Skripal! Věci se hezky šokujícím způsobem skládají dohromady…

O tomto spojení referoval už 7.3.2018 dokonce i mainstreamový anglický Telegraph.co.uk v článku s titulkem „Poisoned Russian spy Sergei Skripal was close to consultant who was linked to the Trump dossier“.

A celá ta známá britská skřípající šaškárna s údajným novičokem, ve které se mohutně ztrapňovali i čeští politici, má tedy svůj původ pravděpodobně v tom, že Skripal se nakonec rozhodl svědčit ve prospěch Trumpa a dokonce prý požádal Putina o povolení k návratu do Ruska… a když mu na to v MI6 přišli, tak jej nejspíše jednoduše otrávili a použili jeho otravu ve svůj protiruský a protitrumpovský prospěch…

CIA a FBI se pokusily vytvořit falešné důkazy o spolupráci Trumpa s Putinem

Po dokončení tohoto „ruského spisu“ agentem MI6, Christopherem Steelem, byla celá dokumentace předána řediteli CIA Johnu Brennanovi, který najmul agenta CIA-MI6 Stefana Halpera. Ten měl za úkol přilákat dobrovolníka z Trumpovy kampaně George Papadopoulose do Londýna – a tím tedy vytvořit záminku pro obvinění ze „spolupráce“ s Rusy. Halper zaplatil Papadopoulosovi tři tisíce dolarů za výzkumnou práci a současně pokryl i náklady na jeho let do Londýna, náklady na ubytování a podobně.

Před našimi zraky se odehrává zábavná špiónská fraška, jakou by nevymysleli ani autoři bondovek :-)

Aktualizováno 7. 6. 2018: Vyplouvají na světlo další šokující informace o fabrikaci (předem plánované a záměrné výrobě) „důkazů“ proti Trumpovi. Tím ještě více šokujícím poznatkem v této špiónské hře je poznatek o tom, že sám George Papadopoulos podle všeho byl operativec CIA nasazený jako „štěnice“ do Trumpovy prezidentské kampaně!! V tomto kontextu vypadá jako velmi povedená taškařice fakt, že Papadopoulos už byl obviněn zvláštním vyšetřovatelem Muellerem ze spolupráce s Rusy ;-) načež západní liberální masomédia pracující pro „deep state“ (tedy v podstatě všechna) začala se slávou vytrubovat, jakože „wow, tak teď jsme toho sexistického islamofobního Trumpa dostali“… dejte si popkorn a bavte se v přímém přenosu ;-)

Podle všeho to celé divadlo rozehrály západní zpravodajské služby v čele se CIA, FBI, MI6 a to tak, že někteří západní tajní agenti hráli „jakože Rusy“ :-) Základní detektivní poučka pro prostý selský rozum zní: „Když chceš najít vraha, najdi nejdřív motiv.“ A motiv je více než zřejmý — likvidace prezidenta Trumpa…

Citujme si kousek z uznávaného theatlantic.com:

Stephan Roh, The Faking of RUSSIA-GATE: The Papadopoulos Case. … The book further alleges that Mifsud is not a Russian spy but is actually “deeply embedded in the network of Western Intelligence Services.” Papadopoulos, too, is a “western intelligence operative,” the authors assert, who was “placed” in the Trump campaign by the FBI. …

Ted Malloch, a controversial London-based academic with ties to Trump associates Roger Stone and Nigel Farage. In his book The Plot to Destroy Trump: How the Deep State Fabricated the Russia Dossier to Subvert the President, Malloch argues that the apparent covert intelligence activity connected to the Trump campaign was not Russian, but Western. …

Později Stefan Halper do Londýna nalákal další dobrovolnici z Trumpovy kampaně — Carter Page. Stejně jako předtím Papadopoulose.

Ředitel CIA Brennan sám nemohl zasahovat do této záležitosti, ačkoli věděl o komplotu proti Trumpovi a patřil mezi proti-trumpovské spiklence — nemohl protože CIA má výslovně zakázáno zasahovat do vnitřních záležitostí USA a nezákonnost toho jednání by byla příliš okatá. Brennan proto obešel zákony a využil triku: Americký neokonský válečný štváč a senátor John McCain dostal tento „ruský spis“ od CIA a předal jej řediteli FBI Jamesi Comeyovi. FBI později komicky musela přiznat, že nemohla ověřit žádné z podvodných tvrzení v „dossier“ – přesto tuto směšnou záminku využili k tomu, aby se FBI stala první americkou zpravodajskou agenturou špehující prezidentskou kampaň — americká „demokracie“ se dostala na úplné dno.

PizzaGate: John Podesta poskytl rozhovor ve svém domě, na zdi je ale kanibalistický obraz dvou mužů s talíři a příbory nad mrtvolou muže.
PizzaGate: John Podesta poskytl rozhovor ve svém domě, na zdi je ale kanibalistický obraz dvou mužů s talíři a příbory nad mrtvolou muže.

Poté, když „ruský spis“ selhal ve svém účelu, totiž zabránění Trumpově vítězství, poté by každá racionálně pracující zpravodajská agentura pohřbila všechno o tomto podlém spiknutí, aby by nic z toho nikdy nespatřilo světlo světa. To se ale nestalo — kvůli šílené nenávisti satanistů z „deep state“ vůči Donaldu Trumpovi.

V dalším tahu této zpravodajské hry ředitel National Intelligence James Clapper (který dohlížel na FBI i CIA) nařídil řediteli FBI, aby instruoval nově zvoleného prezidenta Trumpa o existenci „ruského spisu“. Bezprostředně poté, co díky Clapperovi „unikly“ tyto falešné zprávy do fake-news CNN » a pak začaly být nazývány „skutečnými zprávami“ — za což byl později Clapper hezky odměněn, neboť si ho CNN najala za miliony dolarů.

ben-garrison-swamp-trump-draining-cia-deep-state

Jednu věc si však ředitel národního zpravodajství (DNI) Clapper, ředitel FBI Comey a ředitel CIA Brennan neuvědomili, když uvolnili „ruský spis“ proti prezidentovi Trumpovi v odvetě za porážku Hillary Clintonové — a to, že nejzranitelnější oblastí v jakékoliv zpravodajské operaci jsou pracovníci, kteří se na ní podílejí — v tomto případě konkrétně agent CIA-MI6 Stefan Halper. …

Horší, než se čekalo…

Dne 27. ledna 2017, sedm dní poté, co prezident Trump složil svou přísahu, vedl ředitel FBI Comey tajný rozhovor s Georgem Papadopoulosem. Ten odhalil agenta CIA-MI6 Stefana Halpera, tajně infiltrovaného do Trumpovy kampaně – a ačkoli takzvaný „Deep State“ (= lidé osnující státní převrat) horečně pracují na tom, aby tuto skutečnost skryli před americkou veřejností, některá důvěryhodnější média v USA již uvádí, že „Obamova vláda, CIA i FBI se spikli, aby do Trumpovi kampaně vložili ‚pasti na ruské špiony‘ a aby FBI měla v Trumpově kampani špiona.“

Tohle je skutečná bomba — o které se ovšem nedozvíte v korporátních médiích v podstatě nic.

ben-garrison-police-lineup-trump-they-all-did-it

Podle zvláštního vyšetřovatele Roberta Muellera, který se vyšetřováním „ruského spisu“ zabývá, nejde o nic víc než o zakrývání úsilí Obamova ministerstva spravedlnosti a FBI a zároveň o zničení Trumpova prezidentství. Vlastní vyšetřování pokračuje v čele s generálním inspektorem ministerstva spravedlnosti Michaelem Horowitzem, jehož odhalení celého spiknutí se chystá „explodovat“ nad americkou politickou krajinou. Bývalý vrchní zvláštní agent FBI James A. Gagliano dokonce prohlásil, že zdroje potvrzují, že půjde o velmi vážná obvinění pro vedení FBI.

debate-hillary-trump-3-ben-garrison_orig

I’ve always won, and I’m going to continue to win. And that’s the way it is.“ — 45th President of the United States, Donald J. Trump

A podle všeho se na „konci času“ děje spousta dalších zlomových věcí… nejen obchodní války. Chápete co se DOOPRAVDY DĚJE?

Ocitujeme si nakonec pár postřehů pro ty, které zajímá to, co se opravdu děje… nikoliv ty bláboly v české lžitelevizi….

This trade deal may be what Trump needs to take on China

Trumpovo vyhlášení obchodní války takřka proti všem lze vnímat tak, že USA zahájilo revoltu proti mezinárodnímu systému globalistických oligarchů (bankéři z FEDu a spol.), kteří vykořisťují jejich lid. Lze to říci ještě jinak a to tak, že svět vyjednává o tom, jak nahradit systém založený na petrodolaru. Vedoucí představitelé Francie, Německa a EU otevřeně volají po ukončení poválečného spojenectví mezi Evropou a USA. Americká strana zase veřejně vyhrožovala sankcemi proti evropským zemím…

Bezprostředním spouštěčem bylo Trumpovo rozhodnutí odstoupit od jaderné dohody s Íránem. Samozřejmě, že každý, kdo se zajímá o to, co se opravdu děje, ví, že Trumpovo rozhodnutí upustit od íránské jaderné dohody nemá s jadernými zbraněmi nic společného, ale že ve skutečnosti se jedná o reakci na oznámení Íránu, že bude Evropě prodávat ropu v eurech a ne v petrodolarech.

Slonem v obývacím pokoji evropsko-americké domácnosti je Čína a její krok k nahrazení Atlantické aliance Euroasijskou aliancí, která ponechává anglo-sionistické síly na okraji světové moci. Podle toho, jak se věci nyní vyvíjí, Číňané vítězí, protože rozkol mezi EU a USA dodal čínským ropným futures denominovanými v juanu řádný impuls a posunul petrojuan blíže k světové dominanci. Zdroje z čínského zákulisí říkají, že ve skutečnosti hrají mnohem větší hru a že usilují o světovou vládu, na kterou si původně brousili zuby anglo-sionisté…

Pokud se Západu nepodaří odstranit sionisty i s jejich apokalyptickými plány od kormidla, jak se čas krátí, čínská alternativa se stává stále nevyhnutelnější. To je důvod, proč Západ potřebuje udělat něco s monoteismem (přesněji s církvemi a mohamedány) a rodinami, které jej kontrolují.

Lze to říci takto: Existují tři konkurenční rodiny, které ovládají to, co my považujeme za konkurenční monoteistická náboženství.

Mimo tyto skupiny existují gnostičtí ilumináti, kteří věří, že jakákoli entita stvořila tuto planetu, musí být zlá a je nezbytné ji svrhnout. Mají samozřejmě pravdu, ragauian a dokonce i Bible vás upozorňuje že tomuto světu vládne Satan…

PizzaGate: Marina Abramovič pózuje s kozlí hlavou Bafometa.
PizzaGate: Marina Abramovič pózuje s kozlí hlavou Bafometa.
PizzaGate: Znepokojivá fotografie na Alefantisově Instagramu: Malá holčička přikurtovaná lepícími páskami k pingpongovému stolu. Za ní stojí nějaký muž.
PizzaGate: Znepokojivá fotografie na Alefantisově Instagramu: Malá holčička přikurtovaná lepícími páskami k pingpongovému stolu. Za ní stojí nějaký muž.

Další skupinou jsou satanisté s amorální vizí, která jejich členům (z nichž mnozí infiltrovali nejvyšší vrstvy světové moci, viz kauza PizzaGate) dovoluje činit cokoli, co chtějí, včetně vraždění, znásilňování dětí, kanibalismu, atd.

Zatímco tyto skupiny mezi sebou již velmi dlouho bojují o světovou moc, co mají společného je vize konce času, kdy svět „skončí“ a bude nahrazen něčím jiným.

Fígl tkví v tom, donutit tyto skupiny k dohodě na nějaké vizi budoucnosti, která nezahrnuje „armagedon“ a vyhlazení 90% lidstva. To je to, o co se nyní skutečně bojuje. A prachy jsou skutečná moc. Finanční válka kvůli takovým věcem, jako je petrodolar, je tedy válka o kontrolu procesu rozhodování, co lidstvo jako druh v budoucnu vykoná.


Zdroje:

1 komentář u „Tajný agent CIA-MI6 Stefan Halper potvrdil, že bývalý šéf FBI James Comey se ve spolupráci se CIA pokoušel svrhnout prezidenta Trumpa. Zajímá vás skutečný smysl dění na „konci času“?“

  1. Veľmi výstižne spracované.
    Všetky normálne rozmýšľajúce národy by mali proti týmto nadnárodným spoločnostiam bojovať a myslieť na budúcnosť našich potomkov.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>