Věci nejsou tak, jak se zdají na povrchu. Prezident Trump rozehrává Velkou hru. Jak dopadne jeho mistrovský tah? Velká bouře na „Konci věku“ přichází. Jste na ni připraveni?

Chceme-li vést útok, musíme vypadat neschopně; pokud chceme použít síly, musíme vypadat nečinně; pokud jsme blízko, musí to vypadat, že jsme daleko; pokud jsme daleko, má nepřítel věřit, že jsme blízko… (Sun Tzu: Umění války)

Lze tušit, že prezident Trump, který je znám nadstandardním IQ, se filozofií Sun-c‘ řídí. Vysvětlíme níže…

Znám-li nepřítele a znám-li sebe sama, zvítězím, žádná pohroma mi hrozit nemůže. Znám-li síly Nebes a Země, mé vítězství bude úplné. (Sun Tzu: Umění války)

Ještě než se ponoříme do zákulisí dění na této planetě, které na „Konci věku“ začíná dostávat stále šílenější obrátky, tak nám dovolte připomenutí prosté základní pravdy — i kdyby vývoj pokračoval tou nejpozitivnější variantou — bylo by velmi dobré, kdybychom se konečně začali doopravdy řídit základním pravidlem:

„Když člověk chce změnit svět k lepšímu, musí nejdříve změnit sám-sebe“.

K tomu samozřejmě musí nejdříve poznat sám-sebe — což je poznání které vám sice slibuje mnoho chytrolínů okolo vás, ovšem málokdo vám nabídne skutečně realistický náhled, který byste mohli úspěšně využít ve svém životě. Teď mluvíme ze zkušenosti — už jsme totiž slyšeli mnohé lidičky mluvit o „poznání sebe-sama“, o „lásce k sobě“ — ale pokud se detailně podíváme „na zoubek“ tomu co tvrdí, tak až příliš často se smutkem zjišťujeme, že jsou vedle jak ta jedle… Nejhorší je, že jsou často ve své nevědomosti tak samolibí, že svůj nevědomý náhled pyšně šíří, nechávají si platit za „školení“ v této nevědomosti a zavádějí tím mnohé lidičky na slepou kolej. Viz např. naše nedávná úvaha o „lásce k sobě“ zde »

Neříkáme tohle protože nás baví kritizovat, nýbrž proto, že na „Konci věku“ už nikdo nemá času tolik, aby mohl zkoušet slepé cesty! Lidé otevřete oči, probuďte konečně své spící duše, je nejvyšší čas k návratu do Jednoty sebe-sama! To je to nejlepší co můžete udělat nejen pro sebe sama, ale i pro své okolí a pro celý svět, který bude ovlivněn vaším energickým posunem směrem vzhůru!

Jste připraveni vykročit? Znáte už sami sebe? Doopravdy?

Merkaba reprezentuje spojení lidského těla s duchovním tělem a také energii lásky v srdeční čakře. — Merkaba je hebrejské označení pro vozidlo, které nese lidskou duši mezi nebem a zemí (ve smyslu energetických vibrací). — Merkaba to je tetrahedron (čtyřstěn) ukazující nahoru (reprezentuje mužskou energii, oheň, ostří nebo meč) a spojený s dolů-ukazujícím tetrahedronem (reprezentujícím ženskou energii, vodu, kalich resp. grál). Podle pravidla »jak nahoře, tak dole« může symbolizovat buď energetické pole člověka, Země nebo celé galaxie.
Merkaba reprezentuje spojení lidského těla s duchovním tělem a také energii lásky v srdeční čakře. — Merkaba je hebrejské označení pro vozidlo, které nese lidskou duši mezi nebem a zemí (ve smyslu energetických vibrací).

ragauian vám jako jeden z mála nabízí praktickou a spolehlivě funkční metodu vnitřní změny »

Navažme teď na předchozí postřehy, zkusme si poskládat známá fakta a dekódovat nějaký smysl v světovém dění — média hlavního proudu v moci globalistů nás totiž zavalují čím dál větším informačním odpadem, který smysl nedává vůbec žádný…

Globální finanční restart?

Summit G7, 9. 6. 2018: Výmluvná řeč těla — Prezident Donald Trump je pravděpodobně v defenzivě, ale přesto klidný a SILNÝ, na rozdíl od globalistických rotschildových poskoků z EU...
Summit G7, 9. 6. 2018: Výmluvná řeč těla — Prezident Donald Trump je pravděpodobně v defenzivě, ale přesto klidný a SILNÝ, na rozdíl od globalistických rothschildových poskoků z EU…

Řekli jsme si v předchozích textech, že Trumpovo vyhlášení obchodní války takřka proti všem lze vnímat tak, že USA zahájily revoltu proti mezinárodnímu systému globalistických oligarchů (bankéři z FEDu a spol.) nebo tak, že svět vyjednává o tom, jak nahradit systém založený na petrodolaru »

Máme tu teď další střípky informací, které potvrzují dřívější předpověď „Velké bouře“ neboli globálního finančního restartu… Vážení a milí čtenáři, ano, klidně můžete brát následující úvahy jen jako spekulace… Tyto spekulace jsou ovšem podloženy reálnými, pečlivě ozdrojovanými fakty — závěry si prosím udělejte sami!

Trump slíbil odstranit satanský Nový světový řád (NWO) globalistů — a přesně to také dělá!

trump-drain-the-swamp-ben-garrison_1_orig

Trump’s Speech to the New World Order!

President Trump Speaks: Here’s Why They Hate Him

Donald Trump zahájil svou prezidentskou kampaň tím, že slíbil obnovit Spojené státy a to mj. tak, že bude bojovat proti ekonomicky katastrofickým obchodním praktikám, které evropští mocipáni (anglo-sionisté) uvalili na USA.

Globalismus je ona symbolická druhá šelma Zjevení

Je obecně málo známo, že od konce druhé světové války se globální obchod řídí Všeobecnou dohodou o clech a obchodu (GATT) a spravuje jej Světová banka (WB) spolu s Mezinárodním měnovým fondem (IMF), který byl ale v roce 1995 nahrazen Světovou obchodní organizací (WTO) založenou evropskými mocipány (lze tam pozorovat především satanovy Rothshildy).

Dvojí plán globalistické WTO byl:

  • 1. ukrást a využít ekonomický potenciál Ameriky na podporu eurobolševismu, na globalistické-socialistické politiky Evropské unie
  • 2. použít bohatství USA na vybudování globalistické-komunistické Číny

trump-usa-piggy-bank

Trump to na nedávné schůzce G7 vyjádřil přesně, když řekl, že Spojené státy byly používány jako prasátko-kasička, kterou všichni vykrádají a navíc na rovinu řekl, že EU je nepřítel:

President Trump used a press conference at the G7 summit in Canada to double down on his tough stance on trade, telling reporters that the United States is like “the piggy bank that everybody is robbing” but promising that that is ending under his leadership.

„I think the European Union is a foe, what they do to us in trade. Now, you wouldn’t think of the European Union, but they’re a foe,“ President Trump tells CBS News.

Donald Trump se logicky stal terčem velké nenávisti anglo-sionistů a globalistů, protože jim kazí plány

Už velmi dobře víme, že ve skutečnosti je ona mediálně provařená ruská pohádka (russian dossier) za účelem svržení Trumpa incenována a dirigována primárně z Británie »

Výše uvedená fakta jsou i hlavním důvodem, proč jsme nuceni poslouchat onu známou a dokonale lživou skřípavě-otravnou frašku — opět uměle vyvolanou britskými tajnými službami »

Trumpův protiútok

Trumpův protiútok teď vidíme např. v tom, že Trump eurobolševiky donutil dramaticky zvýšit rozpočty NATO, dále spustil obchodní celní válku a také provedl výpad ke zrušení tzv. Íránské dohody…

A EU pochopitelně chce obchodovat s islámským Íránem, proto odmítá Trumpovy sankce — jo, začíná to vše dávat smysl…

Sankce?

us-dollar-trump-reset

K nejničivějšímu útoku, který Trump vede přes energie, ale patří fakt, že eurobolševikům místo ruského plynu vnucuje americký zemní plyn (LNG), který je ovšem více než dvojnásobně dražší než ruský… (Evropská unie je energeticky naprosto závislá na Rusku.)

Další Trumpova finta

Jediným způsobem, jak Trump může úplně zablokovat ruský zemní plyn proudící do Evropy, jsou drakonické sankce vůči Rusku, které by museli dodržovat i Britové a Evropská unie…

A Trump podle všeho začal otáčet pohádku o otrávení Skripala proti britské vládě — to je umění války v praxi

USA tedy ultimátně „nařídily“ Rusku, aby umožnilo kontroly chemických zbrojních závodů… moment… a teď přichází pointa: Ty chemičky již ale neexistují — a Rusko tudíž nemůže splnit toto ultimátum… Chápete ;-)

A protože Rusko „nesplní“ „ultimátum“ — tak tím vstoupí v platnost drakonické sankce vůči RF: USA zruší diplomatické vztahy s RF, přijde zákaz veškerého vývozu a dovozu a zákaz letů…

Evropští mocipáni (především Rothschildova satanská frakce, která nyní v EU převažuje) dobře chápou, co dělá Trump, aby je zničil tím, že odřízne jejich dodávky energie, proto se sbližují s Ruskem i Tureckem. Vidíme pak zprávy jako např.: 18. srpna 2018 kancléřka Angela Merkelová přijme ruského prezidenta Vladimira Putina, který do Německa míří na oficiální návštěvu »

Trump proto také zcela promyšleně tlačí na odříznutí Turecka od britských a evropských sil i USA — mj. tím, že mu zablokoval dodávku amerických stíhacích letounů, za které již zaplatilo téměř 2 miliardy dolarů:

Trump schválil zdvojnásobení cel na dovoz oceli a hliníku z Turecka

Turecká odveta

Turecký prezident Recep Tayyip Erdoğan 14. 8. 2018 oznámil plány bojkotovat americké elektronické produkty.

Turecko odvetou za americké sankce 15. 8. 2018 prudce zvýšilo cla na některé druhy amerického zboží. Patřičné rozhodnutí prezidenta Tayyipa Erdogana bylo zveřejněno v oficiálních novinách Resmi Gazete.

Výše uvedené kroky jsou jen neškodné drobnosti. Banky se ale děsí dalšího kroku, který je na spadnutí — a to je odchod Turecka od amerického dolaru!

Erdogan vyzval k používání národních měn při mezinárodním obchodu a k opuštění amerického dolaru, přičemž ruský ministr zahraničí Sergej Lavrov podpořil Erdoganovu výzvu k tomu, aby světové globální společenství přestalo používat americký dolar jako rezervní měnu.

Vztahy mezi USA a Tureckem se možná přibližují i k válce, protože Turecko se podle některých náznaků chystá k invazi na leteckou základnu Incirlik, kde zamýšlí zatknout desítky amerických vojenských důstojníků, kteří vedli Obama-Clintonovský neúspěšný převrat proti prezidentu Erdoganovi. Nejdůležitější osobou tam je americký generál Joseph Votel, hlava ústředního velitelství USA… Pokud by se to stalo, tak by ale Trump vlastně zabil dvě mouchy jednou ranou a zbavil se dalšího protivníka — protože J. Votel nedávno odepřel poslouchat rozkazy, které mu Trump dal.

Velká hra a Trumpův mistrovský tah povedou k Velké finanční bouři…

BND, 6. 2. 2017: Keine Beweise für Desinformations-Kampagne Putins
BND, 6. 2. 2017: Keine Beweise für Desinformations-Kampagne Putins

Nejvtipnějším krokem Trumpa je použití nenávisti jeho vlastních nepřátel ve svůj prospěch — především jde o použití „falešných zpráv“ zuřící anti-ruské hysterie k odříznutí Evropské unie od hlavních dodavatelů energie, kterými jsou Rusko, Írán a Turecko…

Jak se dalo předvídat, Trumpovy akce dohnaly jak Írán, tak Turecko pevně do ruské sféry vlivu a vidíme že Rusko a Írán dnes opouštějí americký dolar — probíhá tedy odstranění hlavního nástroje moci bankovních satanistů z FEDu a spol.

A spolu s Trumpem můžeme doufat, že „Velká hra“ bude pokračovat vykopnutím Ruska, Turecka a Íránu ze satanisty kontrolované společnosti pro celosvětovou mezibankovní finanční telekomunikaci (SWIFT) — což je páteř západního dolarového systému.

cz-eu-slavery

Je tu ovšem háček v otázce dolarové náhrady — pokud jí bude Euro, tak si Česká republika a celý svět moc nepomůže… protože Euro mají pod palcem v skoro ti stejní satanovi bankéři… Ano, tohle vše eurobolševiky oslabí, nicméně my stále bohužel budeme v jejich sféře vlivu…

Jediným osvobozujícím řešením je skutečný restart globálního finančního systému a odstranění moci centrálních bankéřů, mj. návratem ke zlatému standardu!

Mezitím už je známo, že Rusko úspěšně dokončilo vytvoření svého vlastního globálního bankovního systému jakožto alternativy SWIFTu…

Trumpova volba, která není volbou

Trump tedy vtipně dává britským a evropským socialistickým globalistům volbu, která není volbou: Buď respektovat americké sankce vůči Rusku, Íránu a Turecku a sledovat, jak se jejich ekonomiky a podniky hroutí kvůli astronomickému nárůstu cen energie… nebo že se „přestěhují do alternativního ruského SWIFTu“ aby mohli pokračovat v nákupu cenově dostupného zemního plynu a ropy…

…ale když to udělají, dají tím Trumpovi záminku pro odchod USA z NATO (jako že už to dlouho chce udělat). Nejvtipnější na tom je, že jeho nepřátelé z „deep state“ proti tomu nebudou moci nic dělat — neboť Trump je pak může obvinit že jsou „ruskými agenty“ :-) Přejme této operaci zdar.

ISBN: 978-80-271-0499-4. Kniha "Nezákonné války" od švýcarského odborníka Daniela Gansera se zabývá nezákonnými válkami ve druhé polovině 20. a ve 21. století. Kromě dvou případů Ruska a jednoho případu Srbska se jedná o dlouhý faktografický seznam agresí USA-NATO po celém světě, občas s britskou či francouzskou pomocí. Konkrétně Írán, Guatemala, Kuba, Vietnam, Nicaragua, Srbsko, Afghánistán, Irák, Libye, Ukrajina, Jemen a Sýrie...
ISBN: 978-80-271-0499-4. Kniha „Nezákonné války“ od švýcarského odborníka Daniela Gansera se zabývá nezákonnými válkami ve druhé polovině 20. a ve 21. století. Kromě dvou případů Ruska a jednoho případu Srbska se jedná o dlouhý faktografický seznam agresí USA-NATO po celém světě, občas s britskou či francouzskou pomocí. Konkrétně Írán, Guatemala, Kuba, Vietnam, Nicaragua, Srbsko, Afghánistán, Irák, Libye, Ukrajina, Jemen a Sýrie…

Podle ČTK mají eurobolševici i američtí neoconi z Trumpa skutečně strach, až tak velký, že údajně dokonce zfalšovali závěry summitu NATO, jak tvrdí New York Times

Závěrečné komuniké z červencového summitu NATO v Bruselu, které deklarovalo údajnou „jednotu aliance“, bylo sepsáno ještě před zahájením schůzky a před příletem prezidenta USA Donalda Trumpa. Napsal to list New York Times s odvoláním na evropské a americké diplomaty.

Závěrečný dokument, který je obvykle předmětem mnohahodinových debat, měli údajně dát velvyslanci zemí NATO v Bruselu dohromady na žádost bezpečnostního poradce Bílého domu Johna Boltona a šéfa aliance Jense Stoltenberga do večera 6. července 2018, napsal newyorský list. Summit přitom začal až o pět dní později. V závěrečné deklaraci z bruselského summitu se uvádí, že NATO je prý „jednotnější a silnější než kdykoliv dříve a je připraveno ke všem krokům potřebným pro kolektivní obranu“.

Pro dokreslení situace: USA a Čína se pustily do „úvěrové války“ kvůli politickému vlivu

Německá analýza uvádí, že v současné době spor mezi USA a Čínou kvůli clům údajně představuje to největší nebezpečí pro světovou ekonomickou konjunkturu. Přičemž na pozadí těchto událostí probíhá mnohem důležitější boj, v němž jsou v sázce mnohem vyšší rizika. Spor kvůli tomu nejdůležitějšímu na světě — penězům, přesněji tedy úvěrům. Tím, že Spojené státy a Čína poskytují a někdy i odmítají úvěry, si upevňují své pozice ve světě…

Základním kamenem zahraniční politiky Pekingu zůstává obří projekt s názvem Nová hedvábná stezka (Jedno pásmo, jedna cesta), s jehož pomocí chce Čína integrovat ostatní státy do své strategie, píše Kaufmann.

Právě proto Čína v chudých zemích buduje přístavy, připravuje železnice a vytváří elektrické sítě. Tyto státy jsou za investice v hodnotě tisíců miliard dolarů vděčné. Peking však peníze nedaruje, poskytuje je ve formě úvěrů. Čína se stala zdrojem peněz pro mnohé rozvojové země… Mnohé africké země a země Blízkého východu dluží Číně obrovské peníze. Pro většinu dlužníků se Nová hedvábná stezka stala „dluhovou pastí“. Některým z nich hrozí dokonce bankrot, například Pákistánu, Tádžikistánu, Černé Hoře či Laosu. …

Takovou taktiku však nepoužívá jen Čína. I Spojené státy získávají politické body navíc díky takovým úvěrům. Jejich hlavním nástrojem je Mezinárodní měnový fond, IMF. Tento fond například již dlouhá léta podporuje takové problematické a nespolehlivé kandidáty, jako je Ukrajina či Pákistán, jelikož se nachází na geopolitické frontě spolu s Ruskem a Afghánistánem.

Mezitím, co si Čína své dlužníky „zavazuje“ postupně, Spojené státy už nyní mohou využívat své zavedené úvěrové vztahy pro vlastní účely. Například před několika týdny Washington zakázal svým bankám poskytovat Venezuele peníze na dluh, což danou zemi málem přivedlo k bankrotu. Také Írán v současné době Američané odřízli od světového finančního systému, aby si podrobili Teherán. Nové sankce USA vůči Turecku vedly nejen k odlivu kapitálu ze země, ale také k poklesu místní měny a prudkému růstu úrokové sazby. …

Shrnuto: Hrozba týkající se odmítnutí úvěru platí jen do té doby, dokud se u postižené země neobjeví nový sponzor. … Takže zcela jednoduše: Souboj USA versus globalisté, kteří se stěhují do Číny…

Světová banka: Proces de-dolarizace světa je spuštěn

Už v červnu 2018 ekonomové Světové banky (WB) konstatovali, že proces dedolarizace ve světě je spuštěn a není možné ho zastavit. Dnes 70% všech transakcí světového obchodu probíhá v dolarech, 20% v eurech, další část si mezi sebou dělí asijské měny, například čínský jüan — je to třetí měna v „koši“ Mezinárodního měnového fondu (IMF). …

Ekonom Michail Chazin: Americká ekonomika klesne o 60%, Západ o 50%, svět o 30%

Známý ekonom Michail Chazin vysvětlil, jaké jsou perspektivy světové ekonomiky a na čem je možné sledovat extrémní složitost její situace. Krize roku 1929 byla podle něj „procházka růžovým sadem“ ve srovnání s tím, co je před námi. …

Jedná se o to, že podle čistě formálních ukazatelů — velmi mnoho dnešních ekonomických ukazatelů, jak světového hospodářství, tak i největších zemí, se dnes nachází v zónách, které ještě před pěti-osmi lety byly považovány za zcela nepřípustné. I stabilita bankovního systému, i objemy emisí peněz, i objemy dluhů… Pokud by před 15 lety, někde na začátku nového milénia, ekonomům vysvětlili, že ekonomika bude existovat v takových parametrech, ti by tomu nevěřili. Z toho důvodu neexistují, ne jen obecně přijaté, ale dokonce ani více méně rozumné teorie, jak to vše dnes funguje. Proto říci, zdali k pádu dojde zítra, pozítří či za dva roky není vůbec možné. …

Existuje verze, že všechny události posledních několika týdnů hovoří o tom, že k pádu může dojít během letošního podzimu. Ale zase, to je absolutně žádnými fakty nepotvrzená hypotéza, protože neexistuje model, kde by tuhle situaci bylo možné předpovědět. …


Další informace:

Listen to 2017 Trump’s eye-opening talk about End Times