VIDEO: Plán Q na záchranu světa. Jistě, v duální povaze lidské duše je zakódováno sobectví i snaha vládnout — ale věříte té pohádce jak jsou lidé jako Lennon, Kennedy, King… zabíjeni náhodnými psychopaty? Nebo snad i tomu, že bankéři vymysleli globalismus abyste se měli dobře? ;-) Je Velká bouře na Konci věku konečně na obzoru?

Ano, jistě, v duální povaze lidské duše je zakódováno sobectví i snaha vládnout — a ragauian vám důkladně ukazuje poznání o vaší lidské podstatě, abyste na Konci věku mohli včas dokončit svůj vývoj »

Ale přesto, stále si myslíte, že lidská povaha je až tak násilná sama o sobě? Ano. Ignorantská, stádní, spící s otevřenýma očima, nevědomá, hamižná, hloupá a často lenivá, ano jistě… ale tolik globálního zla přes generace? Navzdory fungujícím karmickým zákonům?

Stále věříte té pohádce, jak jsou lidé jako Lennon, Kennedy, King… zabíjeni náhodnými psychopaty? Že násilné náboženské organizace, vyvražďující miliardy lidí po celá staletí, jen tak vymyslí obyčejný římský papá Konstantin, případně loupeživý arabský obchodníček z pouště? Nebo snad dokonce tomu, že mocipáni vymysleli globalismus abyste se měli dobře?

Máme tu další náznaky toho, že Velká bouře na Konci věku opravdu přichází. Klidně to berte jako konspirační teorii ;-) …alespoň se můžete pobavit u krátkých letních večerů — video je nenáročné a krátké…

VIDEO: Q — plán na záchranu světa. Víte, kdo je Q-ANON?

trump-sampson-ben-garrison_1_orig

Video o skryté válce v USA se v anglickém jazyce se objevilo 25. 6. 2018 na kanále YouTube „Storm Is Upon Us“ pod názvem „Q – The plan to save the world“. Téma úzce navazuje na náš předchozí článek o Velké bouři » o revoluci, která viditelně začala zvolením prezidenta Trumpa v USA »

Překlad videa:

Unesete i tu nejhlubší pravdu?

Pozn. redakce: Dle dostupných, již dříve veřejně publikovaných informací, údaje z videa odpovídají tomu, co je již známo o globalismu i o lidech, kteří jsou jeho vykonavateli. Je to ona symbolická Druhá šelma Zjevení. Mnoho z těchto informaci je ve zhuštěné formě dostupných i na stránkách ragauian.cz. Jako doplnění ale musíme uvést na pravou míru pravdu o náboženských systémech — ty jsou ve Zjevení označeny jako První šelma… Q-Anon tato fakta nezná, nebo si prostě nechce znepřátelit prosté věřící…

Každopádně úkolem ragauiana je vysvobodit vás z duchovního otroctví — a k tomu je třeba doříci druhou část nemilosrdné Pravdy: Vaše osvobození nebude úplné, dokud nepoznáte sami-sebe a nepošlete k šípku všechny náboženské systémy, které vám v tom účinně brání:

V první řadě je to symbolická satanova Nevěstka Babylonská ze Zjevení. Jiný její název je katolická církev »

Druhým úzce spřízněným nástrojem duchovního zotročení je samozřejmě islám, který se ukazuje jako nejúčinnější satanův nástroj »

trump-drain-the-swamp-ben-garrison_1_orig