O vás bez vás, aneb pár slov o tom, jak vás všechny prodali do moderního otroctví velké Mutti Angele a její satanské čtvrté říši, novému Babylonu NWO

Na úvod pár hrubých vět k zamyšlení. Jsou hrubé, ale jen proto, že se vás pokusí probudit. Ano, píšu je já, „ragauian“. Tentýž „ragauian“, který vás učí obvykle milovat sebe sama a své bližní pravou Kristovou bezpodmínečnou láskou » Píšu těch pár hrubých vět, protože prostě už nechápu, proč už posté a možná po tisící nastavujete druhou tvář, když po té první vás denně vaši vaši politici sevřeni v jeden šik mlátí.

Je pravdou, že si moc nevyberete. Partaj, jako partaj, všichni krásně reprezentují kvality svého přebujelého zvířecího ega a je smůlou, že Chocholoušek je pouze filmovou figurou a nikoli skutečně praktikujícím odborníkem na psychiku našich VIP s právem je zavírat! Válejí se totiž u svých koryt jako přežraná prasata a perou se o další porce z vašich malých a stále menších disponibilních prostředků, které vám daněmi i přibližováním do vlastních kapes stále ukrajují i z toho mála, co máte pro sebe a své děti. Ani ty své hnusné tlamy nezavřou, aby nebylo slyšet jejich mlaskání. Vedou zápas o EET, které pro ně samotné v žádném případě neplatí. Rvou se jako psi v zákulisí o privatizaci uhelných elektráren v rámci ČEZ/u/ a o to, kdo bude hrabat na tomto písečku víc a déle — a vám to podávají jako „ideologický konflikt mezi dobrem a zlem“. Ti grázli již samotnou svou profesí politika a případně jejich podržtašky mají vás, svůj „lid“, na háku a považují vás /snad právem?/ za tupé stádo, kterému stačí přežvykovat to málo, co mu zbude po celodenním shonu za kusem chleba.

A nezlobte se, mám pocit, že vy už se houfně těšíte na to, jak jim sednete opět na ten jejich „demokratický“ lep, až půjdete opět k volbám. Hrají na vás, jak jsou v rozporu a kdo je pro vás lepší, ale všichni jsou to jedna smečka, která vás hned po volbách podvede a pošle do zadele. Fuj! Probuďte se a zkuste to konečně jinak! Zle už totiž je! A pokud se nebudete bránit, vezmou vám i to málo, co vám ještě ponechali. A až /a jestli/ porazí Rusko za cenu i vašich životů — kdoví, třeba i na tu Hitlerem plánovanou Sibiř pro vás dojde. Zvláště teď, když nových „Němců“ na pozvání Mutti Merkelové přibývá po milionech, takže budou určitě potřebovat nový Lebensraum. Poláci se brání, Madaři rovněž, jen vy držíte h…, pardon, pusinky.

Pamatujte, že si sami tvoříte svými myšlenkami a činy svou budoucnost. Sami jste svého štěstí strůjci! A říkám-li vám spolu s Kristem, že máte milovat své nepřátele /a tihle týpci ve vládě, parlamentu a senátu a nejen tam se jako vaši nepřátelé skutečně chovají/, neznamená to, že jim nemůžete nakopat do pořádně tentokrát nejen do zadele, ale raději přímo do p*dele. Jen je u toho, jako duchovně zralí lidé prosím z celého srdce milujte. Akt defenestrace by pro ně byl totiž vaším aktem lásky k nim. Protože by alespoň nehromadili stále další a další karmické skutky, pro které /jak jsem si jist/ si zcela určitě  naběhnou přímo na vidle těch roztomilých pekelných stvůr, které už na ně čekají. A vy mnozí víte, že já vím.

Volby se blíží! Nevolte nikoho z těch u koryt! Oni se sice zvolí sami, ale alespoň se nemohou ohánět svými preferencemi! Budou vědět, že vy víte, zač stojí! A uvidíme, jak se jim bude vládnout s minou vaší možné nespokojenosti s nimi přímo u jejich řití!

Teď si přečtěte tohle, je to je šito přímo vám na míru. Čtěte o tom, jací jste a jak se máte a co budete mít, když budete dále držet hubu a krok. Článek je převzat pro tentokrát bez komentáře:


Sobotka se rozjel: „Zvedneme minimální mzdu v ČR na 12% průměrné mzdy v Německu!“ Už 28 let pracují Češi na „německý zázrak“ za pár šlupek a berou v průměru třetinovou německou mzdu! Bude líp?

sobotka-muslim-podporuje-islamizaci-cr

aeronet.cz, 19.5.2017: ČR jako laciná manufaktura za humny Německa, nejbohatší a průmyslově nejrozvinutější země na světě? Je neuvěřitelné, že z úst politika může vypadnout taková perla, jako je propagování tak odporné věci, jako je minimální mzda. Tohle dělají vládci banánových republik, když se chlubí tím, kolik chudobinců a sirotčinců otevřeli za uplynulý rok. Jít do volební kampaně a kupovat si voliče za navyšování minimální mzdy je doslova zločin. Je totiž do očí bijící srovnání toho, co je to nejen tzv dvourychlostní Evropa, ale především co jsou to země 1. a 2. kategorie v Evropské unii.

Minimální mzda 12 tisíc a dvou stovek k tomu odpovídá zhruba částce 459 EUR. V lednu 2017 podle informací Eurostatu byla ovšem v Německu minimální mzda 1498 EUR měsíčně [2]. Ano, nejhnusnější a nejzaplivanější pracovní pozice v Německu, sbírání psích hoven v parcích a zametání ulic, je ohodnoceno v Reichu 15 stovkami v EURech. Merde! To je v přepočtu 39.800 Kč měsíčně. Jinými slovy, česká minimální mzda po navýšení nedosáhne ani na jednu třetinu té minimální německé, dosáhne jen na 30% a nějaké desetiny. Ale to není všechno, pojďme počítat dál.

Průměrná mzda v celé ČR podle posledních statistik [3] z tohoto roku dosahuje 29.320 Kč. Někdo si řekne, že to nejsou špatné peníze. Jenže česká průměrná mzda představuje jen 74% německé minimálky! Chápete tu absurditu, krizi a banánovou realitu v ČR po 28 letech po sametu? A to ještě průměrná mzda v ČR je tvořena mzdami nejbohatších lidí, takže mnohem lépe vypovídá o situaci medián mezd [4], který je v ČR okolo 25.000 Kč. Jenže zde se pohybujeme pořád hluboko pod německou minimální mzdou.

Sobotka si dělá z voličů doslova p*del nebo to myslí vážně?

Angela Merkel a Bohuslav Sobotka

Mutti Merkel se klaní nejen premiér, ale i Andrej Babiš. Pozor na to!
Mutti Merkel se klaní nejen premiér, ale i Andrej Babiš. Pozor na to!

Pokud se podíváme na informace Eurostatu o německé průměrné mzdě, tak vidíme číslo 3.703 EUR měsíčně. To je 98.415 Kč podle převodního kurzu [5]. Jinými slovy, německá průměrná mzda je rovných 100.000 Kč a český medián tak představuje jen jednu čtvrtinu německého průměru, resp. český průměr představuje jednu třetinu německého průměru. Zároveň to znamená, že česká minimálka dosahuje jen 12% německé průměrné mzdy! Dámy a pánové, kdo z vás to má? Jak je možné, že jsou v ČR takto nízké mzdy, když spotřební ceny, náklady na bydlení, ceny paliv a energií, potravin, oblečení, úvěry a hypotéky jsou v ČR nejen cenově plně srovnatelné s Německem, ale někdy jsou dokonce i vyšší než v Německu?

Už chápete, jak je to možné a jak je to udržitelné? Odpovědí je mamutí zadlužení českých domácností. To dosáhlo koncem loňského roku výše 1,4 bilionu korun [6], to je více, než jsou výdaje státního rozpočtu pro celý fiskální rok [7]. No to je přece jasné, ekonomika není perpetuum mobile. Pokud jsou ceny a služby na trhu srovnatelné s cenami v Německu, ale mzdy dosahují jen třetinových nebo čtvrtinových objemů ve srovnání s Německem, tak logicky ten rozdíl se musí někde vzít. A to někde nebo něco, to jsou úvěry, hypotéky, leasingy a spotřební úvěry. Dluží všichni, všude, od kojenců po mrtvoly v krematoriích. 28 let po falešné revoluci.

Reklamy na půjčky, úvěry, převody a slučování půjček od rána do večera v televizi

Reklamní profesionálové s vámi vámi manipulují pomocí emocí… v roce 1994 to byl ještě nevinný králíček…

Dnes už jen samé půjčky, samé zadlužení…

Mám na vás otázku. Pokud máte doma televizi a občas ji pustíte, všímáte si obsahů reklamních bloků? Co tam vidíte nejvíc? Ano, reklamy na bankovní produkty, na půjčky, půjčování peněz, Cetelemy, Home Credity, rychlopůjčky typu Zaplo.cz, Zonky.cz, převody půjček, snížení splátek, sloučení splátek, vrácení peněz za pravidelné splácení, nejnižší úroky, výzvy ke změně banky a k přechodu do jiné. Nic z tohoto neuvidíte v Německu na německých televizích. Tyhle reklamy běží pouze v zemích bývalého Východního bloku. Jsem úplně zděšen, když to porovnávám. Jenže tohle hrozivé zjištění není odvyprávěné celé. Co je to za subjekty, kde si Češi půjčují? Tak třeba Cetelem patří francouzskému gigantu BNP Paribas, který zavlekl v roce 2009 do Evropy hypoteční krizi z USA. Dále je to plejáda „českých“ bank, které ale už dávno nejsou české…

Český dělník si vydělá málo a musí si půjčit. U koho?

České banky nejsou české!
České banky nejsou české!

Když se podíváme na seznam českých bank, zjistíme velmi rychle, že jsou v zahraničních rukách [8]. ČSOB patří belgické KBC Group, Česká spořitelna spadá pod rakouskou ERSTE, Komerční banka pod francouzskou Société Générale, Unicredit Bank pod italskou matku, Raiffeisenbank nemá smysl vysvětlovat, Moneta patří pod americký koncern General Electric, Sberbank pod ruskou matku. Air Bank spadá pod Kellnerův holding PPF, ve kterém je globalizovaný kapitál a je velmi těžké potom říct, jestli jde o banku opravdu českou, nebo spíš ruskou nebo holandskou.

A tak zbývá jenom poslední Fio Banka, která strukturálně má česko-slovenský kapitál, ale Fio nepatří mezi velké banky a je spíš výjimkou, která potvrzuje pravidlo, že banky mají v ČR cizí majitele, i když pokud bychom byli detailisté, tak majitelé Fio jsou, pokud se nemýlím, Slováci, ale to se nepočítá jako cizinci. Slovensko je bratrský národ a součást bývalé federace.

Když se tedy nad situací zamyslíte, tak český dělník pracuje za třetinovou mzdu té německé, ale za dobu 28 let od převratu se spotřební ceny, nájmy, hypotéky a životní náklady dostaly na srovnatelnou úroveň s Německem, takže bez úvěrů a půjček se v ČR lidé neobejdou. A teď pozor, to hlavní ještě přijde:

Zadlužení českých domácností je de facto pojistkou globalistů, že Česká republika bude poslušně plnit nařízení Bruselu!

České domácnosti jsou zadlužené u západních globalistických bank takovým způsobem, že Česká republika nemůže jít vlastní cestou, nebude jí to dovoleno, protože zadlužení českých domácností má formu rukojmího, podobně jako v Řecku.

Řecká deziluze
Řecká deziluze

Pamatujete si na premiéra Tsiprase, jak před dvěma lety náhle prudce otočil s nápadem odejít z Eurozóny? Zadlužení českých domácností je ve stejné pozici. Nikdo to přitom nevnímá jako obrovské bezpečnostní riziko pro ČR, když západní banky vlastní v ČR prakticky 100% veškerého bankovního kapitálu a veškerých aktiv. Která opoziční strana s tím chce něco udělat?

Chápe mimoparlamentní opozice, že bez odstřižení republiky od sionistického západního bankovnictví nelze získat samostatnost?

Pozn. redakce: Věříme tomu, že naši čtenáři již jsou osvícení a dobře chápou že západní finanční systém centrálních bank a peněz krytých dluhem, je ve skutečnosti jeden z hlavních nástrojů, kterým Rotschildovi sionisté ovládají lidstvo. Jak to funguje jsme již podrobně analyzovali zde »

Německo bohatne na českém dělníkovi — a tomu to nezačalo vadit ani za 28 let

Zadlužení v ČR je v pozici, že lidé mohou splácet jen tehdy, pokud země bude mít zajištěnou práci, kterou českým dělníkům poskytnou západní země, zejména Německo. Český dělník za malé peníze dodá výrobu do Německa, kde se to pouze zkompletuje a prodá na globálních trzích jako Made in Germany. Německo si vydělá na svůj blahobyt a globalistické banky jako dobráci umožní laskavě Čechům si půjčit na vlastní chudobu. A nechají si za to zaplatit úroky. Takže český dělník pomáhá svojí lacinou prací Německu bohatnout, aby si vydělal na splátky půjček, úvěrů a hypoték, které si vzal zase u německých bank, které kapitál získávají z prodejů a ekonomické bilance německých firem, které profitují lacinou výrobu od zadluženého českého dělníka. Kruh se uzavřel. Pochopili jste tedy už ekonomický cyklus?

Zadlužený národ pracuje pro Říši. Pracuje pro Německo, aby bohatlo. Ani 28 let po sametu nevadí českému občanovi, že bere na mediánu tolik, kolik představuje cca. 65% minimální mzdy zametače hoven na německých ulicích a v parcích.

Český občan je guma, kterou lze 28 let natahovat (na mzdách) a ohýbat a pořád drží, nepraskne, vydrží všechno. Jednou za 4 roky správci a manažeři země, kteří si říkají různými jmény politických stran, předhodí v ČR voličům nějaké drobky, koblihy, klobásky nebo slib navýšení žebrácké mzdy o pár stovek. Rozhýkané davy plebejců se vrhnou potom z vděčnosti do supermarketů, na které jsem v článku vlastně úplně zapomněl.

Ty supermarkety jsou v ČR v majetku také německých a západních korporací a regály v nich naplňují obvykle tím, co se na západě neprodá, protože je to druhá jakost. Dokonce to ani nemusí být druhá jakost, řetězce vyrábějí dva typy potravin, jeden určený pro (čtvrtou) Říši a západní trhy, zatímco druhý je ošizený typ, kterým se naplní regály v supermarketech v Česku a dál na východ. A český volič nic, pořád mlčí a pevně drží a flexibilně se natahuje jako guma.

Dluh domácností a gumový dělník jsou příčinou setrvalého stavu v ČR

Za současným stavem v ČR je mix české povahy držet ústa a krok za každého režimu, nevšímat si politiky, nechodit k volbám a dřít poslušně za mzdu, která stačí jenom k tomu, aby člověku banka schválila úvěry a hypo. Když přemýšlím nad Babišem a jeho heslem, že bude líp, tak mi to začíná docházet. Ano, bude líp. Bude líp pro Andreje, pro Němce, pro globalisty. Bude líp pro oligarchy. Bude líp pro bankéře v ČR, dostanou za více prodaných úvěrů vyšší bonusy. Bude líp pro exekutory, se kterými jde nový společenský řád ruku v ruce. Bude líp pro lidi jako pan Juncker nebo paní Jourová v EU, kteří hlásají více globalizace, více integrace. A přijetí EURa v ČR je jenom cesta, jak řídit chudobu v ČR pohodlně z ECB a nemuset lobovat u ČNB, jejíž vedení má pod palcem Miloš Zeman.

Když bude v ČR zavedené Euro, přijde ČNB o poslední pravomoc. Vzhledem k tomu, že ČNB je sídlem sionistů v Praze, tak by nás to nemuselo vůbec trápit, jenže přechod pod ECB posune naší zemi pod křídla jednosměrného vlaku, který si odsouhlasil zrušení všech záchranných brzd. Loď bláznů vyplula, vlak bláznů vyjel do cílové stanice Nová Evropa a český premiér láká voliče na 30% německé žebrácké mzdy. Vítejte v ústavu pro duševně choré pacienty stacionáře, rozuměj občany vlastně už ne tak suverénního státu s názvem Česká republika. V zemi, kde premiér si kupuje občany vizí almužny.

-VK-


Zdroj a další informace:

Málo známý propagační plakát EU má symboliku dokonce dvojnásobnou: Babylonskou věž, která je v Biblickém Janově zjevení jasně spojena se Satanem. A pak dokonce i reverzní negativní pentagram, jakožto hlavní symbol satanismu... všímejte si převrácených hvězd! Tohle je silné kafe!
Málo známý propagační plakát EU má symboliku dokonce dvojnásobnou: Babylonskou věž, která je v Biblickém Janově zjevení jasně spojena se Satanem. A pak dokonce i reverzní negativní pentagram, jakožto hlavní symbol satanismu… všímejte si převrácených hvězd! Tohle je silné kafe!

 

Satanský nový Babylon je už za rohem. Necháme se pod hlavičkou pokrytecké Agendy 2030 dobrovolně zavřít do duchovního vězení globální totality Nového Světového Řádu ? »