Viktor Orbán je v první linii fronty proti globalismu

Viktor Orbán: Dokázali jsme, že je možné migraci zastavit! Maďarsko vrací úder globalistickým „neziskovkám“ neomarxisty George Sorose. Dokáže se i u nás někdo postavit proti NWO?

Již jsme vás několikráte informovali o tom, že Maďaři si šikovně zvolili politika, který jedná skutečně v zájmu svého národa. Ten stejný politik se nebojí veřejně říkat, že tzv. neziskovky sponzorované chlápky typu Sorose se pokouší zlikvidovat národní státy i národy jako takové… najde se i u nás, krom prezidenta Zemana, alespoň jeden politik, který také bude DOOPRAVDY prosazovat zájmy naší země? …namísto toho aby si do stranického programu dával naopak likvidaci národních států, tak jak to dělají soudruzi socialisté u nás »

Na konci naleznete jako bonus zasvěcený rozhovor o Orbánovi z bulharské televize. Věděli jste, že Orbán je skutečnou živoucí legendou mimo jiné protože nikdy nebyl komunistou? …na rozdíl od většiny východoevropských  politiků! Nejdříve si ale ocitujme proslov jednoho z posledních statečných obránců Evropy k jednotkám pohraniční stráže:


Žádná bruselská „debata o společné ochraně evropských hranic“, ale razantní opatření v podobě důsledné ostrahy hranic státu. Takový je maďarský recept na zajištění bezpečnosti země před hrozbami vyplývajícími z masové migrace.

„Díky práci maďarské armády a policie je Maďarsko dnes jednou z nejbezpečnějších zemí EU. Nemáme zde terorismus ani hromadná znásilnění, nikdo nenajíždí kamionem do oslavujících lidí,“ řekl maďarský premiér Viktor Orbán v Budapešti při přísaze absolventů výcviku jednotek pohraniční stráže.

Tlak na maďarské hranice v příštích letech podle něj nepoleví a ochrana státních hranic zůstane „prioritou nevyšší důležitosti v otázkách národní bezpečnosti“ – od EU totiž žádnou reálnou pomoc očekávat nelze. „Z Bruselu nemůžeme očekávat žádná rozhodnutí. Naopak: musíme se bránit sami!“ pokračoval předseda maďarské vlády.

„Je lepší se ujišťovat, že nám nikdo nemůže ublížit, než se spoléhat, že nám nikdo nechce ublížit,“ pronesl Orbán s tím, že vláda zajistí materiální, právní a lidské zdroje a vhodné pracovní podmínky „pro trojitou linii obrany“.


Už dlouho upozorňujeme, že mnoho tzv. neziskovek ve skutečnosti nejsou nezávislé občanské iniciativy, nýbrž jen nástroje manipulace globalistů, které se jako „občanské iniciativy“ jenom maskují. Nejviditelnějším manipulátorem je soudruh Soros. Naše vlastizrádná vláda umožňuje volné působení těchto protilidských organizací prosazujících Agendu 2030 » Ale pomalu dochází k probouzení a po RF pro své občany DOOPRAVDY něco dělá i Maďarsko. Kdy se probudí naši politici?

Soros = Bags of Sorrows. Soudruh Soros je skutečným démonem v lidské podobě, je mj. i podporovatelem a loutkařem globalistické Hillary. Když poznáte všechny detaily o činnosti jeho celosvětové chobotnice "neziskovek", začnete se doopravdy bát...
Soros = Bags of Sorrows. Soudruh Soros je skutečným démonem v lidské podobě, je mj. i podporovatelem a loutkařem globalistické Hillary. Když poznáte všechny detaily o činnosti jeho celosvětové chobotnice „neziskovek“, začnete se doopravdy bát…

 


Maďarská vláda vyhlásila válku falešným „nevládním“ organizacím

13. ledna 2017: Maďarská vládní strana FIDESZ připravuje zákon o povinném podrobném majetkovém přiznání vedoucích představitelů nevládních organizací. Záměr už potvrdil místopředseda FIDESZ Szilárd Németh s tím, že pro tento krok nastal pravý čas.

„Úkolem falešných občanských organizací Sorosovy říše (George Soros je americký miliardář a zdánlivý filantrop, pozn. red.) je vnutit národním vládám globální velkokapitál a míchat se do politiky. Tyto organizace je potřeba všemožně potlačit a uklidit odtud,“ citovala agentura MTI místopředsedu FIDESZ.

Németh zmínil masivní útoky občanských nevládních organizací na maďarskou vládu v souvislosti s migrační vlnou.

V diskusním pořadu televize ATV Németh v této souvislosti jmenoval nevládní organizace jako Sdružení pro lidská práva, Helsinský výbor či Transparency International.

Místopředseda poslanecké frakce opoziční Maďarské socialistické strany László Szakács vyzval Németha k odstoupení. „Byl to projev arogance moci. Třetí sektor tímto způsobem zastrašují pouze diktatury,“ uvedl Szakács. Ředitelka nevládní organizace Sdružení pro lidská práva Stefánia Kapronczayová upozornila, že FIDESZ se pokouší postupovat proti nevládním organizacím podobně, jako v Rusku. „Označí nás za zahraniční agenty a tím znemožní naši práci,“ konstatovala.

Pozn. redakce: Soudruzi a soudružky samozřejmě pravdu nikdy nepřiznají… a jistě jsou mezi nimi i ti, co své falešné indoktrinaci věří, podobně jako u nás za socialistického totáče byli naivkové, co marxismu věřili… soudružka Štefanka dopadne stejně jako oni — těžkou deziluzí.

  • https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/426369-madarska-vlada-vyhlasila-valku-nevladnim-organizacim.html

Maďarsko zahájilo razii na všechny organizace financované Georgem Sorosem

11. 1. 2017: Jako dramatický příklad protiúderu proti establishmentu vzmáhajícího se v post-Trumpovském světě oznámilo Maďarsko, že když se teď Donald Trump chystá zasednout do Bílého domu, tak jak uvádí místopředseda strany ministerského předsedy Viktora Orbána citovaný Bloomberg, tato země plánuje razii na neziskové organizace spjaté s miliardářem Georgem Sorosem. …

Tato členská země Evropské unie (a zároveň Sorosova rodná země) využije „všech nástrojů, co má k dispozici,“ aby „vymetla“ všechny neziskovky financované tímto v Maďarsku narozeným finančníkem, které „slouží globálním kapitalistům a vnucují národním vládám politickou korektnost,“ řekl v úterý reportérům viceprezident vládnoucí strany Fidesz Szilard Nemeth. Když Bloomberg News zavolal mimo pracovní dobu na Open Society Institute v Budapešti, tak jim nikdo telefon nezvedl.

„Mám ten pocit, že se pro to teď mezinárodně otvírá příležitost,“ protože byl zvolen Trump, referovala státní tisková služba MTI o Nemethově vyjádření. Zákonodárci začnou podle parlamentní legislativní agendy debatovat o návrhu zákona umožňujícího úřadům auditovat neziskovky.

Jen pro připomínku, Orbán byl prvním evropským vůdcem, který veřejně podpořil Trumpovu kampaň a byl údajně Trumpem pozván k návštěvě USA; ten také ignoroval kritiku Evropské komise a administrativy amerického prezidenta Baracka Obamy, že buduje podle vlastního označení model „neliberálního státu“, tj. autoritářský režim jako v Rusku, Číně a Turecku. V roce 2014 nařídil Orbán osobně státní auditorské agentuře, aby prověřila nadace financované Norskými fondy, a řekl, že skupiny občanské společnosti financované ze zahraničí jsou krytím pro „placené politické aktivisty.“

V důsledku Trumpova vítězství se Orbán cítí osmělen k dalšímu postupu proti strukturám evropského establishmentu a jeho skalním příznivcům.

Jak uvádí Bloomberg, Orbán a jeho administrativa už opakovaně s nelibostí poukazovali na neziskovky podporované prominentním sponzorem Hillary Clinton a Demokratické strany Sorosem, které představují širokou síť organizací na údajnou podporu „demokracie“ v bývalých komunistických zemích východní Evropy.

Pozn.: Daleko blíže pravdě je říci, že chorošova chobotnice představuje cosi jako vládnoucími „elitami“ sponzorovaný neomarxismus sloužící k podpoře Agendy 2030 »

A Orbán není jediný: I Trump sám tohoto 86letého miliardáře obviňoval, že patří ke „globálním mocenské struktuře, která je odpovědná za ekonomická rozhodnutí, která oloupila pracující třídu, vytáhla z lidí a země bohatství a nasypala ty prachy do kapes hrstky obřích korporací a politických spolků.“

V předvolebních inzerátech ukazoval obrázky židovské trojice Sorose spolu s předsedkyní Federálních rezerv Janet Yellen ředitelem skupiny Goldman Sachs Group Lloydem Blankfeinem. Za což ho židovská Liga proti pomluvám kritizovala, že tento inzerát hraje na „po staletí zneužívanou strunu antisemitismu.“

Mezitím se ovšem situace změnila a Trump si ve službách pro svoji administrativu podržel dva z prominentních lumenů Goldmana, Stevena Mnuchina a Garyho Cohna. Jeho současné smýšlení o Georgi Sorosovi není známo. …

Quota referendum in Hungary: Almost 1 million immigrants want to come to Europe just from Libya
Quota referendum in Hungary: Almost 1 million immigrants want to come to Europe just from Libya
Quota referendum in Hungary: The number of harassment against women has been dynamically growing in Europe since the immigrant crisis
Quota referendum in Hungary: The number of harassment against women has been dynamically growing in Europe since the immigrant crisis
Quota referendum in Hungary: Brussels wants to settle Hungary cities with illegal immigrants
Quota referendum in Hungary: Brussels wants to settle Hungary cities with illegal immigrants

Hungary’s referendum

Georgi Markov o uprchlické krizi a Viktoru Orbánovi v bulharské B-TV. Orbán je žijící legenda, musíme soudit zrádce

Rozhovor s bulharským ústavním soudcem, bývalým poslancem a poradcem premiéra Bojko Borisova. V Bulharsku je tento pravicový konzervativec známý svým živelným, energickým způsobem komunikace a nedělá mu problém říkat věci na rovinu. Posuďte sami.

  • https://www.youtube.com/watch?v=yNRstnEIhdY
  • https://www.youtube.com/watch?v=LRifTUOM7u4

Viktor Orbán o migrační krizi:
Buďme realisté

Viktor Orbán: Zabraňme Bruselu v sovětizaci. Tajemstvím svobody je odvaha a prostý selský rozum