Proč nám média hlavního proudu lžou o Sýrii? Proč vláda útočí na alternativní zpravodajství, když je tu oficiálně svoboda slova? Necháme si ji vzít?

Aktualizace 9. 2. 2017: Doplnili jsme svědectví holanského kněze jménem Daniël Maes, který na rovinu mluví o lžích západních médií.


Aby se v tom čert vyznal. I když už někteří začínají „převlékat kabáty“ s tím, jak se v realitě blíží nástup prezidenta Trumpa v USA,  aktuálně se na nás stále ještě z většiny tzv. mainstreamových médií (ovládaných globalisty) jako tsunami valí zprávy obviňující Rusko ze všeho špatného, počínaje tím že chudák loutka globalistů Cliftonová prohrála volby, skrze to že zlý Putin hackoval její korespondenci… pokračujíc údajnými zločiny RF v Sýrii a především z propagandistické války, kterou Federace údajně vede vůči „hodnému svatému“ Západu.

Minule jsme se pokusili zorientovat v pralese údajných „falešných zpráv“ a hlavně jsme se podívali na fakta o tom, co jsou to vlastně ty falešné „fakenews“ »

Pravidlo číslo jedna zní: Pamatujme si všichni dobře, že žádné médium není nezávislé. Vždy vyjadřuje názory svého vlastníka. Výjimkou je snad jen prolhaná Česká televize, která se tváří že je státní a proto objektivní. Není to pravda. ČTV totiž ve skutečnosti prosazuje zájmy bruselských globalistů — a to i proti zájmům občanů této země.


Extrémní propaganda pokračuje i ohledně Sýrie a především Aleppa (Halabu) » Už jsme si o tom hodně řekli, tak dnes doplníme jen něco málo aktuálních informací — nová fakta dobře potvrzují naše starší informace.

aleppo-vs-mosul

Osvobození Aleppa mimo jiné způsobilo, že jeden hlavních pilířů lživé západní globalistické propagandy — tzv. „Bílé přilby“ (White helmets) — prostě zmizel. Bílé přilby nezmizely snad proto, že by je (údajně „zlý“) Asad zlikvidoval, nic takového — zmizely prostě proto, že nemohly déle lhát o něčem, co si nyní každý může ověřit. Dříve pod ochranou islámských teroristů mohli Helmeti do západních masomédií vyslat jakoukoliv lež, protože si jí nikdo nemohl ověřit… Navíc globalistická média ochotně nekriticky šíří cokoliv, co je proti Rusku a Asadovi. To vše je konečně pryč. Sbohem pekelná propagando.

Svobodné město a oslava Vánoc v arabském světě… aneb jak je to v Sýrii doopravdy

15. 12. 2016, parlamentnilisty.cz: Konec bojů o Aleppo ohlásil ruský velvyslanec při OSN Vitalij Čurkin v úterý večer. Západ a „jeho“ USA-OSN začaly okamžitě bít na poplach před „strašlivou humanitární katastrofou“ — totiž v obavách před osudem rodin teroristů. Otázku, proč si je s sebou „umírnění zabijáci“ do Aleppa přivedli, pochopitelně nikdo neřeší. Teď jde o to vrhnout stín na nepochybné ruské vítězství, s nímž si Západ neví rady. Včera dokonce francouzský prezident Hollande nechal na znamení smutku zhasnout noční osvětlení Eifelovky. Teatrální gesta však realitu nezmění.

Prezident Asad má nyní pod kontrolou všechny čtyři klíčové městské aglomerace v zemi. Právě průmyslové Aleppo z nich má zásadní význam pro celistvost a obnovení prosperity těžce poškozené Sýrie. Teroristé, postupně odříznutí v Aleppu od dodávek západních zbraní a munice, se dostali do bezvýchodné situace. Navzdory předchozím „slavnostním výhrůžkám“, že budou bojovat do posledního muže, se dohodli s vládními jednotkami, že spolu se svými rodinami město opustí a přesunou se na stále se zmenšující území, které má „umírněná ozbrojená opozice“ ještě v Sýrii pod kontrolou.

V rozporu s tím, co se nám a celé západní veřejnosti snaží namluvit propaganda (kdoví proč stále ještě nazývaná „média“), drtivá většina obyvatel těžce zkoušeného Aleppa Asadovo vítězství bouřlivě oslavuje. Radost v ulicích po podepsání příměří nebrala konce a oslavy po celém městě trvaly celou noc.

Každý rozumný jistě snadno pochopí ;-) že přesně takto se chovají „chudáci utlačovaní diktátorem Asadem“. Ten „diktátor“ je jistě pěkný hnusák, že jeho vítězství lidé tak oslavují, žeano ;-)

Aleppo celebrates imminent liberation

 

 

 

Za všechny obyvatele města vyjádřil touhu po míru aleppský katolický biskup Joseph Tobji. „Umírnění“ teroristé ze starobylých křesťanských chrámů ve městě ve své nenávisti ke všemu křesťanskému udělali chlévy a veškeré zařízení včetně vzácných soch a maleb světců zdemolovali.

„Pět let jsme trpěli důsledky teroristických činů a nyní lidé po celou dnešní noc manifestují na náměstích, protože konečně můžeme doufat v návrat pokoje. Válku nemá rád nikdo. Už neexistuje východní a západní Aleppo. Jsme opět jediné město,“ řekl biskup Tobji.

Vše začalo podle známého scénáře „barevných revolucí“: Pečlivě připravenými pouličními demonstracemi — s cílem státního převratu a odstranění do té doby stabilních vlád. Tak, jako v celém islámském světě. Podle stejných not následovaly násilné provokace, operace pod falešnou vlajkou (podobně jako na Ukrajině), a nakonec se ze Sýrie stalo mezinárodní válčiště.

Západ investoval značné prostředky, aby zopakoval libyjský scénář, svrhl Asada a zmocnil se nerostného bohatství země. Byl zde však i další a zcela zásadní strategický motiv: Vytlačit Rusko z jeho vojenských základen, které zde mělo již od sedmdesátých let — a zcela tak vojensky ovládnout Blízký východ. …

Holanský kněz Daniël Maes svědčí o lžích západních médií na adresu Sýrie a Ruska

Father Daniel: "Do you not know that the media coverage on Syria is the biggest media lie of our time? They have sold pure nonsense about Assad: It was actually the rebels who plundered and killed. Do you think that the Syrian people are stupid? Do you think those people were forced to cheer for Assad and Putin? It is the Americans who have a hand in all of this, for pipelines and natural resources in this region and to thwart Putin." ... Between ordinary Muslims and Christians, there is no problem. It is those radical Islamic, Western-backed rebels who want to massacre us. They are all al Qaeda and IS. There are not any moderate fighters anymore."
Father Daniel: „Do you not know that the media coverage on Syria is the biggest media lie of our time? They have sold pure nonsense about Assad: It was actually the rebels who plundered and killed. Do you think that the Syrian people are stupid? Do you think those people were forced to cheer for Assad and Putin? It is the Americans who have a hand in all of this, for pipelines and natural resources in this region and to thwart Putin.“ …
Between ordinary Muslims and Christians, there is no problem. It is those radical Islamic, Western-backed rebels who want to massacre us. They are all al Qaeda and IS. There are not any moderate fighters anymore.“

The Flemish Father Daniël Maes (78) lives in Syria in the sixth-century-old Mar Yakub monastery in the city of Qara, 90 kilometers north of the capital Damascus. Father Daniel has been a witness to the „civil war“ and according to him, Western reports on the conflict in Syria are very misleading. In short: „the Americans and their allies want to completely ruin the country.“

„The idea that a popular uprising took place against President Assad is completely false. I’ve been in Qara since 2010 and I have seen with my own eyes how agitators from outside Syria organized protests against the government and recruited young people. That was filmed and aired by Al Jazeera to give the impression that a rebellion was taking place. Murders were committed by foreign terrorists, against the Sunni and Christian communities, in an effort to sow religious and ethnic discord among the Syrian people. While in my experience, the Syrian people were actually very united. …

Before the war, this was a harmonious country: a secular state in which different religious communities lived side by side peacefully. There was hardly any poverty, education was free, and health care was good. It was only not possible to freely express your political views. But most people did not care about that.“

Osvobozené Aleppo v předvánočním čase 2016

22. 12. 2016, politikus.ru: Je vidět, že obyvatelé Aleppa vyloženě truchlí ;-) poté, co město osvobodil (podle Západu údajný) „diktátor“ Asad…

syria, aleppo is free 1, 2016

syria, aleppo is free 2, 2016

 • http://www.eurasia24.cz/aktualne/item/2200-tyto-zabery-musi-na-zapade-bolet-osvobozene-aleppo-v-predvanocnim-case-foto-video

Jak ale pravda postupně vyplula na povrch, tak i globalistická lžimédia musela tzv. „přiznat barvu“ a s pravdou ven:

Evakuaci obyvatel z Aleppa zastavili sunnitští radikálové

16. 12. 2016: Evakuace obyvatel z obklíčené enklávy v Aleppu byla v pátek zastavena, protože vzbouřenci nesplnili jednu část dohody. Sunnitští radikálové ze skupiny Džabhát Fatah aš-Šám zabránili reciproční evakuaci obyvatel z obklíčených šíitských obcí Fúa a Kafraja.

„Autobusy určené pro evakuaci civilistů z Fúy a Kafraje odjely z oblasti, když vzbouřenci zabránili operaci,“ uvedl televizní kanál Majadín, který má blízko k damašské vládě.

 • https://www.novinky.cz/zahranicni/blizky-a-stredni-vychod/423927-evakuaci-obyvatel-z-aleppa-zastavili-sunnitsti-radikalove.html

KONEČNĚ! My jsme vás ale o této skutečnosti informovali už daleko dříve!

Už dávno jsme vás přece informovali o tom, že islámští fanatici (nepřímo a skrytě financování globalisty z USA) brání evakuaci civilistů proto, aby je mohli používat jako „živé štíty“ » Pro ty co ještě nepochopili — skutečný pravý islám není náboženství, nýbrž politická ideologie a principielně povoluje cokoliv: Násilí, vraždy, lež proti těm, kteří nesouhlasí s islámským státem »

Někteří tzv. „užiteční idioti“ na tzv. Západě dokonce stále nahlas uvažují o vojenském zásahu proti RF a Sýrii

Intervence v Sýrii by situaci jen zhoršila, řekl generální tajemník NATO

18. 12. 2016: Generální tajemník NATO Jens Stoltenberg v rozhovoru pro nedělní vydání německého listu Bild uvedl, že případná západní intervence by situaci v Sýrii ještě zhoršila. Večer přitom bude jednat Rada bezpečnosti OSN o zhoršující se situaci v Aleppu.

„Zažíváme v Sýrii děsivou humanitární katastrofu,“ prohlásil Stoltenberg, ale proti intervenci se postavil se slovy „vojenské nasazení není vždy řešením“.

 • https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/424024-intervence-v-syrii-by-situaci-jen-zhorsila-rekl-generalni-tajemnik-nato.html

Jenom kecy, jako vždy. Ve skutečnosti je to tak že globalisté vědí že jsou v Sýrii odepsaní… a tak nyní soustředí pozornost spíše na druhé želízko v ohni — a to sice pokus vyprovokovat válku přímo na ruských hranicích: Skrze Ukrajinu, případně Pobaltí…


us-terrorist-enemy-of-my-enemy

Podívejme se teď z druhé strany… tzv. Západ neustále volá po ochraně civilistů, ale ve skutečnosti pomáhá jen islamistických teroristům — protože jsou na té správné straně — proti Asadovi. Vrchol pokrytectví :-(

Mezinárodní humanitární organizace neposkytují pomoc civilistům

14. 1. 2017: Mezinárodní humanitární organizace stále ještě neposkytují reálnou pomoc civilním obyvatelům Aleppa ani měsíc po jeho osvobození, oznámil oficiální mluvčí ruského ministerstva obrany, generálmajor Igor Konašenkov. …

„Zatím ale hlavní pomoc poskytuje obyvatelům Aleppa i nadále ruské středisko pro usmíření znepřátelených stran, Mezinárodní výbor Červeného kříže a syrská společnost Červeného půlměsíce. Civilní obyvatele pravidelně zásobují léky, potravinami, pitnou vodou, prostředky hygieny a teplými věcmi, kromě toho jim poskytují i lékařskou pomoc,“ řekl Konašenkov.

Na tomto pozadí „vypadá dost podivně, jak řekl dále mluvčí ruského ministerstva obrany, jak rychle zapomínají na poskytování pomoci obyvatelům Aleppa mezinárodní humanitární organizace a ústřední západní sdělovací prostředky, které už celý měsíc, jako na povel, zachovávají mlčení“.

„Vzniká dojem, že mnohé mezinárodní organizace, které se dříve údajně snažily „proniknout“ s humanitární pomocí do obklíčeného Aleppa, po osvobození města o ně okamžitě ztratily jakýkoli zájem a současně i přání pomáhat,“ řekl mluvčí ruského ministerstva obrany.

Asad: Humanitární pomoc Západu je určena pouze teroristům

14. 12. 2016: „Jestli mám mluvit upřímně a zostra, ve skutečnosti veškerá pomoc odeslaná západními zeměmi byla určena teroristům. Oni se nikdy nestaraly ani o jeden syrský život,“ oznámil Asad v rozhovoru pro RT. …

Asad popřel prohlášení hlavy diplomacie EU Federicy Mogheriniové o tom, že EU je jediná struktura, která poskytuje humanitární pomoc Sýrii: „Když mluvíte o lidském životě, o humanitárním aspektu, tak neděláte rozdíl. Je to dvojí metr, je to lež, se kterou pokračují a stává se to ohavnou lží,“ prohlásil prezident Sýrie.

V Aleppu po sobě islamističtí teroristé zanechali sklady s americkými zbraněmi

Teroristé, kteří opustili východní čtvrti syrského Aleppa, tu po sobě zanechali obrovské množstvím zbraní z USA. — Damašek už mnohokrát poukazoval na to, že teroristy v Aleppu, kterým říkají umírněná opozice, zásobují z tureckého území díky penězům poskytovaným řadou arabských monarchií Perského zálivu.
Teroristé, kteří opustili východní čtvrti syrského Aleppa, tu po sobě zanechali obrovské množstvím zbraní z USA. — Damašek už mnohokrát poukazoval na to, že teroristy v Aleppu, kterým říkají umírněná opozice, zásobují z tureckého území díky penězům poskytovaným řadou arabských monarchií Perského zálivu.

29. 12. 2016: Ozbrojenci, kteří opustili východní čtvrti syrského Aleppa, tu po sobě zanechali skladiště s obrovským množstvím zbraní, jejichž značná část sem byla dopravena z USA, píše ve čtvrtek list Izvestija s odvoláním na vysoce postavený zdroj v bezpečnostních orgánech Sýrie.

„Objevili jsme sklady se zbraněmi, jejichž přibližná cena se dá vyčíslit v milionech dolarů. Značná část je americké výroby. To nás ostatně vůbec nepřekvapilo, protože Damašek už mnohokrát poukazoval na to, že teroristy v Aleppu, kterým říkají umírněná opozice, zásobují z tureckého území díky penězům poskytovaným řadou arabských monarchií Perského zálivu. Kromě toho byla část zbraní odcizena ze skladišť syrské armády. Víme o tom a přiznáváme to,“ řekl zdroj agentury. …

Velení syrské armády 22. prosince oficiálně oznámilo, že od teroristů bylo osvobozeno celé Aleppo.

Tereza Spencerová: Pšššt, ve východním Aleppu byli zajati agenti z USA, Turecka, Izraele…

21. 12. 2016: První zvěsti o zajatých cizincích ve východním Aleppu se začaly šířit už minulý čtvrtek, o den později se zmínil i francouzský Voltaire.net, který už psal o „zajatých důstojnících NATO“. Podle syrského poslance Faríse Šihábího jsou mezi zajatci příslušníci „koaličních sil“, konkrétně po jednom z USA, Turecka a Izraele navrch ještě ze Saúdské Arábie, Kataru, Jordánska a Maroka. Další zdroje přidávaly ještě občany třeba Francie nebo Německa.

Tyto spekulace nyní zřejmě na pravou míru uvedl syrský velvyslanec při OSN Bašár Džaafárí, podle něhož se „mnoho zahraničních důstojníků, vojenských i zpravodajských, kteří se nacházejí ve východním Aleppu, pokouší oblast opustit. Tito představitelé ´umírněné opozice´s cizím občanstvím se pokoušejí odjet z Aleppa spolu s teroristy.“ A zveřejnil i jejich jména.

Už v září ruská média informovala o tom, že ruská raketa zničila ve východním Aleppu „velitelské stanoviště“, v němž zahynulo na „třicet důstojníků“ ze západních zemí, Izraele či Perského zálivu. Tehdy o tom informoval snad jen Times of Israel, „zbytek světa“ mlčel. Stejně jako nyní, když byly zajati další „poradci“. Za normálních okolností by to byla „bomba“, ale v reálu se hraje na „mrtvého brouka“ a dokonce nikdo nic nevyvrací ani nedementuje. Je samozřejmě nepříjemné, pokud se důstojníci ze zemí NATO působící v Sýrii ilegálně, v rámci tzv. koalice boje proti Daeši, nechali zajmout při podpoře jiným teroristickým organizacím, konkrétně Al Kajdě a jejích spojencům ve východním Aleppu.

Umělá výroba protiruské propagandy financovaná za peníze Západu — nejen prolhané „White helmets“

Spojení mezi Západem a Al Kajdou včetně vyzbrojování teroristů západní média v poslední době přece jen – byť cudně – začala připouštět, další přiznávají, že z východního Aleppa v poslední době proudila do světa spíš jen propaganda, než podložené a doložitelné informace.

Syria ‘White Helmets’ Exposed, Propaganda Instrument 1 Syria ‘White Helmets’ Exposed, Propaganda Instrument 2 Syria ‘White Helmets’ Exposed, Propaganda Instrument, syrian boy omran 4 Syria ‘White Helmets’ Exposed, Propaganda Instrument, syrian boy omran 5 Syria ‘White Helmets’ Exposed, Propaganda Instrument, syrian boy omran in CNN 6

Provalilo se i to, že britský stát dokonce nabízel velké peníze americkým novinářům, aby psali jaksi „za rebely“ a jejich jménem, a tak není divu, že do ztracena vyšla i jedna z posledních obvinění, konkrétně z masakru 82 civilistů ve východním Aleppu nebo z poprav dalších 183 civilistů – žádné obrázky, žádní svědci, žádná těla… Mimochodem, egyptská policie zatkla v Port Saídu skupinu lidí, kteří na tamním zbořeništi připravovali „snímky zraněných dětí z Aleppa“.

Egyptská policie v provincii Port Said zatkla muže, který zhotovoval falešné fotografie „zraněných dětí z Aleppa“. — Toto jsou snímky, které pak západní masomédia vydávají jako důkaz ruské agrese...
Egyptská policie v provincii Port Said zatkla muže, který zhotovoval falešné fotografie „zraněných dětí z Aleppa“. — Toto jsou snímky, které pak západní masomédia vydávají jako důkaz ruské agrese…

Tyto případy samozřejmě neznamenají, že vše, co přicházelo z východního Aleppa, byly samé hoaxy, a samozřejmě to neznamená, že by prohlášení ruských, syrských nebo íránských představitelů měla být tesána do kamene coby věčné pravdy.

Nicméně, západní novináři se sami do východního Aleppa vždy báli, a tak svou veškerou důvěru vkládali do Syrské observatoře pro lidská práva, kterou z britského Coventry coby one-man šou vede známý protiasadovský aktivista. Zbytek „zaručených zpráv“ ze Sýrie pak vedle placených sil v zahraničí obstarali tak zvaní „syrští aktivisté“ (bůh suď, kdo ve skutečnosti jsou a zda vůbec existovali) nebo třeba na Západě založené, financované a oslavované Bílé helmy, byť jejich důvěryhodnost nemá cenu zlámané grešle. …


Kdo z koho dělá vola? Aneb poučení ze syrského vítězství svobodného národa

Doporučuji speciálně pozornosti ono nebetyčně lživé pokrytectví soudruhů z NATO a EU: Soudruh Generální tajemník NATO plácá cosi jako „zažíváme v Sýrii děsivou humanitární katastrofu“ a obyvatelé Aleppa přitom jásají… každý myslící člověk si může udělat jasno!

Je to už únavné neustále poslouchat ty lži „mainstreamu“, ale jak se říká v ČR: „Kdo mlčí souhlasí“… proto je třeba na rovinu říci, nesouhlasím s tím, že mi někdo někdo krade svobodu. A ptám se na základě jakého mandátu?

A uvědomělé soudruhy v České Republice bychom měli ocenit nějakou prémií u příštích voleb, když jdou tak hezky všem příkladem v určování jediné správné „pravdy“ ;-)

Syrian woman tears off her shapeless islamic black robe as she enters Kurdish-controlled territory
Syrian woman tears off her shapeless islamic black robe as she enters Kurdish-controlled territory

Příště se podíváme důkladněji na praktický mechanismus propagandy v praxi… půjdeme po stopě peněz a podíváme se komu ta lžimédia patří.

-pokračování-


Další informace:

Syria: Bashar al-Assad and his wife Asma
Syria: Bashar al-Assad and his wife Asma

Asadovi jsou u moci od roku 1971 a je zarážející, že před tím „hrozným terorem“ utíkají Syřané až po roce 2012, přestože:

 • Asadova rodina patří k tolerantnímu islámu Alawidské orientace.
 • Syrské ženy mají stejná práva jako muži – na studium, zdravotnictví i vzdělávání ve všech oborech. Školství je na velmi vysoké úrovni.
 • V Sýrii nejsou ženy nuceny nosit burku. Šaría (islámské právo) je protiústavní.
 • Sýrie je jediná arabská země se sekulární ústavou a netoleruje islámská extremistická hnutí.
 • Přes 10% syrského obyvatelstva patří k jedné z mnoha křesťanských denominací, ta je plně integrovaná v syrském politickém a společenském životě.
 • V ostatních arabských zemích má křesťanská populace méně než 1% v důsledku trvalého nepřátelství a teroru ze strany islámu.
 • Sýrie zakázala geneticky modifikované (GMO) plodiny, s uvedením, že toto rozhodnutí bylo učiněno za účelem „zachování lidského zdraví“
 • Sýrie je otevřená společnost „západního“ typu… viz videa výše.
 • V médiích a na vysokých školách se otevřeně diskutuje jak ovlivnit globální mocenské elity. To znamená, že plně pochopili skutečnost, že skutečná moc Západu nespočívá v Bílém domě, ale spíše v komplexní a výkonné síti elitních think-tanků a v centrálních bankách. (Toto je možná současně i důvod proč Obamba, Hitlery a všichni Sorosovi globalisté chtějí Asada svrhnout…)
 • V průběhu dějin bylo již zvoleno pět papežů syrského původu. Náboženská tolerance je v této oblasti unikátní.
 • Před současnou občanskou válkou  se podobné konflikty Sýrii vyhýbaly.
 • Sýrie byla jedinou zemí, která pomohla veškerým iráckým uprchlíkům bez jakékoli sociální, politické nebo náboženské diskriminace.
 • V Sýrii se jasně a jednoznačně staví proti sionismu a vládě Izraele.
 • Po masivním nálezu ropy v syrských Golanských výšinách, okupovaných Izraelem od roku 1967, Netanjahu nedávno požádal Obamu, aby uznal anexi území. Aby Izrael upevnil své postavení, tak se rozbíhají plány na usazení 100.000 izraelských osadníků. A dva nejdůležitější body:
  1. Sýrie je jednou z mála zemí na Středním východě bez dluhů u Mezinárodního měnového fondu.
  2. Sýrie je jediná středomořská země, která je vlastníkem své ropné společnosti, se zásobou ropy 2,500 milionu barelů, vyhnula se privatizaci a ropa je v rukou pouze státních podniků.

Takže kdo a proč se pokouší svrhnout Asadovu sekulární vládu?

Mimochodem, stačí si v TV archivech ČT, v záložce CESTOMÁNIE, najít pořad o Sýrii, ke zhlédnutí na odkazu níže. Natočeno to bylo tuším v roce 2002, již za vlády Bashira Asada. (Pozn. redakce: Prolhaná Česká televize » mezitím inkriminovaný díl Cestománie o Sýrii v archivu zablokovala, k přehrání jsou momentálně už jenom jeho bonusy, přičemž předchozí i následující díly Cestománie jsou normálně dostupné — to náhodička, že zrovna Sýrie byla zablokována, žeano ;-). Sýrie je v tomto pořadu prezentována jako doslova oáza společenské, náboženské snášenlivosti, v arabském světě doslova ráj. To bylo předtím, než bylo agenty „sluníčkáři“ nařízeno mediím, aby byl Asad prezentován jako diktátor, zločinec a tyran… smutné :-(