VIDEO: Úžasný dokumentární film Paula Perryho — Důkazy života po smrti. Důkladný výzkum Dr. Jeffrey Longa. Slavný Dr. Moody tvrdí: Bůh je láska a po smrti vstoupíme do jiného stavu vědomí

V tomto seriálu předkládáme důkazy o tom, že v historii lidé věděli o skutečnosti reinkarnace a poznání o převtělování duše bylo součástí původního raného křesťanství » Ano i prvotní křesťané to věděli, než toto poznání cézaropapežští mocipáni potlačili! To jsou důkazy takříkajíc literárně-historické. Ovšem nejlepší důkazy jsou ty ze života. Několik velmi dobře doložených už jsme si uvedli v předchozích dílech počínaje tímto »

Co se děje po smrti? Je duše nesmrtelná?

O tom, co se děje po smrti, svědčí mj. lidé kteří prošli tzv. „zážitky v blízkosti smrti“, anglicky „Near Death Experience“, NDE.

V tomto díle informujeme o dalších výzkumnících na poli NDE. Ti odvedli velký kus práce a skutečně není pochyb o tom, jaká je pravda. Tomuto světu ovšem stále vládne materialismus, takže dodnes jsou vaše děti ve školách programovány nesmysly a bláboly o tom, že hmota je původcem všeho v tomto vesmíru :-) Opak je pravdou — ve skutečnosti je tento vesmír založen na energii, jak jsme již vícekráte opakovali »

Důkazy života po smrti

Evidence of the Afterlife by Jeffrey Long, MD with Paul Perry
Evidence of the Afterlife by Jeffrey Long, MD with Paul Perry

Přinášíme úžasný dokumentární film Paula Perryho, který shrnuje poznatky několika velkých výzkumníků NDE mj. Dr. Jeffrey Longa a Dr. Moodyho plus mnoho svědectví a živých výpovědí svědků…

 

 


Další informace:

Seriózní svědectví o NDE přinesl známý Dr. Moody, jako jeden z prvních, ve své vědecké práci v knize „Život po životě“:

Jeffrey Long, M.D., is a radiation oncologist in Houma, Louisiana, and has appeared on NBC’s Today Show, ABC’s World News Tonight with Peter Jennings, FOX’s The O’Reilly Factor, and The Learning Channel. Long has also served on the board of directors of the International Association for Near-Death Studies and established the nonprofit Near Death Experience Research Foundation and the NDERF website.

Paul Perry is an internationally bestselling author who has co-written nine books on near-death experiences, NDE.