Aktuálně o událostech „Konce věku“: USA v Sýrii plánují „vojenské řešení“. Zaútočí na syrskou a ruskou armádu? Je světová válka na spadnutí? Situace nadále eskaluje

Válečné události v Sýrii se přiostřují, jak postupně rozebíráme v této krátké sérii textů » Postupně si ukazujeme oč aktuálně v Sýrii běží, o co se tam hraje doopravdy. Není to téma, kterému bychom se věnovali rádi, ale ono má vážné souvislosti s předpovězenými událostmi „Konce věku“ »

Neberte prosím následující faktické informace jako nějaké strašení… ono jen prostě není možné „strkat hlavu do písku“, je dobré vědět kam nás posunují naši vládci, abychom mohli věci vzít do vlastních rukou. A to můžeme! ragauian dává jasný návod, jak použít onu duchovní „úzkou cestu“ a konečně vzít svůj život do vlastních rukou »

Jak je to tedy v Sýrii doopravdy?
O co tam jde doopravdy?

V této sérii vám na dostupných  faktech ukazujeme děsivou pravdu o Sýrii. Ta je taková, že amíkům jde především o výstavbu ropovodu ze Saúdské Arábie do Turecka a dále do Evropy — tím by USA zbavily Evropu závislosti na ruské ropě a plynu — a především — Rusko by bylo ekonomicky poraženo. Současně by USA definitivně ovládly celou Evropu a usamíci by si definitivně uvolnili cestu k nastolení NWO.

Ano, pravda je taková, že USA v Sýrii potřebují dosadit k moci loutkovou vládu, která je bude poslušně poslouchat. Proto všechny ty pokrytecké kecy o ochraně civilistů před „ošklivou“ státní armádou podporovanou ze strany Ruské Federace… Proto to pokrytecké obviňování Asada a RF z údajných „válečných zločinů“ (s odkazem na údajné civilní oběti v důsledku obnovených vojenských akcí v Aleppu)… přičemž USA samozřejmě zapomínají dodat, že syrská armáda, SA, otevřela před bitvou koridory NEJEN pro bezpečný odchod civilistů, ale dokonce i pro opoziční ozbrojence »

Rusko oproti tomu vyjádřilo obavy, že USA úmyslně chrání Frontu an-Nusrá před vojenskými akcemi ze strany Ruska a Sýrie v naději, že by teroristická skupina mohla vyhnat syrskou vládu. Samozřejmě že tomu je přesně tak!


Jak jsme ukázali v předchozích dílech, USA začaly vyhrožovat mj. leteckou okupací Sýrie a útokem proti legální vládě. RF oproti tomu jasně dala najevo že bude bránit legální vládu Sýrie oproti nelegální vojenské agresi ze strany USA-NATO.

A ono se vše skutečně děje a věci jdou na ostří nožů. Složme si obraz pomocí aktuálních zpráv z médií…


Situace v Sýrii nadále eskaluje

Ruská Federace jasně vyjadřuje že nebude ustupovat svévolné nelegální agresi ze strany USA:

MO RF: Dolet ruských protivzdušných systémů může být překvapením

6. 10. 2016: Dolet ruských protivzdušných raketových systémů S-300 a S-400, které brání základny v syrských Hmeimimu a Tartúsu, se může stát překvapením pro jakékoli neidentifikované objekty, sdělil ve čtvrtek novinářům mluvčí ruského ministerstva obrany, generálmajor Igor Konašenkov.

„Chci připomenout americkým stratégům, že vzdušnou ochranu ruských vojenských základen v Hmeimimu a Tartúsu uskutečňují protivzdušné raketové systémy S-400 a S-300, jejichž dolet se může stát překvapením pro jakékoli neidentifikované létající objekty,“ řekl.

Konašenkov zdůraznil nutnost uvědomění si toho, že obsluha ruských protivzdušných systémů „bude sotva mít čas na zjišťování (s pomocí přímé linky) přesnou letovou dráhu raket a to, komu bojová hlavice patří.“ „Všechny iluze diletantů ohledně existence »neviditelných« letounů mohou narazit na smutnou realitu,“ dodal.

Pozn. redakce: Diplomatický význam sdělení je nad slunce jasný — sestřeleno bude všechno!

  • https://cz.sputniknews.com/svet/20161006/3926884/dolet-ruske-protivzdusne-systemy-prekvapeni.html

Rusko varuje, že jakýkoliv útok USA na syrskou armádu povede k válce: „Naše obranné S-300 a S-400 jsou zapnuté a běží“

7. 10. 2016: Včera ráno jsme referovali o okamžité protireakci na americkou hrozbu, že Pentagon by mohl zahájit nálety proti Assadovu režimu v rámci poslední a nejdramatičtější eskalace Syrské zástupné války za několik let, kdy ruské ministerstvo obrany řeklo, že do Sýrie byla přemístěna baterie ruských protileteckých raketometů. Jak řekl mluvčí ruského ministerstva obrany Igor Konašenkov, „syrská arabská armáda obdržela protiletecký raketový systém S-300. Tento systém je určen k zajištění bezpečnosti námořní základny v syrském městě Tartus a lodí umístěných u syrského pobřeží…“

Pak Konašenkov v zábavné narážce řekl, že mu není jasné, proč nasazení tohoto protileteckého raketového systému na Západě vzbudilo takový rozruch…

„S-300 jsou přeci čistě obranné systémy a nepředstavují žádnou hrozbu,“ řekl Konašenkov

(Což je samozřejmě jasná narážka na rozmístění tzv. protiraketového, údajně obranného systému Aegis v rumunském Deveselu, proti RF — jak jsme informovali nedávno »)

… Dnes Rusko potvrdilo, že nasazení baterie protileteckých raket bylo jasně zaměřené na udržení amerických ofenzivních ambicí v mezích, když ministerstvo obrany varovalo před vedením náletů USA vedené koalice proti pozicím Syrské armády s dodatkem, že v Sýrii „je řada protileteckých systémů S-300 a S-400 nachystaných v provozu,“ jak to citovala RT.

Igor Konašenkov, poté co už druhý den v řadě nedal mikrofon z ruky, řekl, že Rusko tentokrát systémy S-400 a S-300 nasadilo k ochraně svých vojsk umístěných na námořní základně v Tartu a na letišti Khemimim. Dodal, že „bojový dosah těchto zbraní může všechny neidentifikované létající objekty dost „překvapit“.“

Když pronášel zatím nejhlasitější varování, že nálety USA vedené koalice by narazily na ruskou odpověď, tak za ruské ministerstvo obrany řekl, že jakékoliv nálety nebo rakety zasahující cíle na území kontrolovaném syrskou vládou by ohrozily ruský personál, když to objasnil, že „členové ruského centra usmíření v Sýrii pracují v poli, v Sýrii dodávají pomoc a komunikují s ohromným počtem komunit.“

„Tudíž jakékoliv raketové nebo letecké útoky na území kontrolovaná syrskou vládou jasně vytvoří pro ruské vojáky otevřenou hrozbu.“

„Posádky ruských protileteckých obranných systémů budou mít těžko čas ‚jasně‘ určit, přesnou letovou dráhu raket a to, komu bojová hlavice patří. A všechny ty amatérské iluze o existenci ‚neviditelných‘ letounů narazí na tvrdé zklamání z reality,“ dodal Konašenkov. Aby k tomuto varování ještě přidal, tak tento mluvčí ještě uvedl, že Sýrie samotná už má systémy S-200 stejně jako BUK a jejich technické schopnosti byly během posledního roku modernizovány.

Prohlášení ruského ministerstva obrany přišlo jako odpověď na šermování s „úniky“ do Západních médií tvrdícími, že Washington uvažuje o náletech proti syrským vládním silám.

„Starosti zvláště působí informace, že iniciátory takovýchto provokací jsou zástupci CIA a Pentagonu, kteří v září americkému prezidentovi hlásili něco o údajné kontrolovatelnosti ‚opozičních‘ bojovníků, dnes ale v Sýrii lobbují za ‚kinetické‘ scénáře,“ řekl.

Nabádal, aby Washington provedl „důkladné kalkulace o možných důsledcích takovýchto plánů.“ …


Die Welt: Syrský konflikt hrozí přerůst v jadernou (světovou válku)

8. 10. 2016: Přerušení jednání mezi Moskvou a Washingtonem o Sýrii a dohodě o odstraňování plutonia může představovat vzdání se zákazu jaderné války — a to by bylo „začátkem konce“, uvedla mrazivě publikace.

„Napětí v krizi na Středním východě roste, a to zejména v Sýrii,“ napsal Michael Stürmer, novinář deníku Die Welt. „Rusko a Spojené státy stále sklouzávají do riskantní situace s možným dopadem na Středním východě „. Otázka „kdo je vlastníkem Sýrie“, se stala za povstání, občanské války a masového exosu, ještě komplikovanější.

Jednání mezi Kremlem a Bílým domem byly rozbity, stejně jako dohoda o odstraňování plutonia. Nyní komunikace probíhá nejnebezpečnější a brutální formou — zbraněmi. Aby znovu posadilo Američany k vyjednávání a neutralizovalo použití jejich protiraketových systémů, Rusko umísťuje svůj vlastní systém do Tartusu.

Skutečnost, že [rozmístění proti-raket] není tajné, ale „hlasité a jasné“, dokazuje, že „Putin sází na vykalkulované riziko“…

Pozn. redakce: Jak už jsme ukázali na více místech, dnešní kapitalistická Ruská Federace používá zbraně jen když k tomu je donucena — a Putin se jednoznačně snaží vyhnout použití síly! Na rozdíl od Druhé šelmy Janova Zjevení » která havloidně humanitárně bombarduje co se jí zlíbí!!

Váleční jestřábi ovšem dělají vše proto, aby RF donutili tu sílu použít. Máme se na co těšit… ti co ještě neví jaké tu jsou ve hře síly, ti si mohou prostudovat paralelní seriál »

Na rozdíl od éry studené války, současný konflikt nezachvacuje celý svět ideologicky, ale představuje „klasickou konfrontaci mezi euroasijskými pozemními silami a námořními silami Atlantiku“. Zároveň připomíná starý boj o základny, půdu a zdroje.

„Hlavní otázkou je, zda stále platí zákaz jaderné války nebo zda jsme v Sýrii svědky začátku konce,“ dodává novinář deníku Die Welt.