Dvě šelmy: Informační válka o Ukrajině

Na rovinu, je mi nepříjemné zabývat se politikou… Ano, člověk se musí snažit o dosažení pozitivního stavu mysli. Nicméně nelze strkat hlavu do písku a dělat, že je v tomto světě všechno pozitivní a v pořádku. Cestou z vězení je jedině poznání!

Nebojte, pojmeme to oddechově a ukážeme si v první řadě zábavně-satirický TV program, který se překvapivě objevil v západním médiu, konkrétně v německé televizi ZDF. Tento fakt je na tom jedna z mála optimistických věcí — ještě stále jsou lidé, kteří dokáží používat mozek. Přidáme si i spoustu další obrazové dokumentace.

Tento web je zde mimo jiné proto, aby vám pomohl prohlédnout závoje iluzí, kterými nás oplétají mocní tohoto světa. Iluze, které jsou vytvářeny v souvislosti s jejich mocenskými hrátkami ve snaze o globalistickou světovládu úzce souvisí s iluzemi vytvářenými v duchovní oblasti — protože ve skutečnosti jde jen a jen o ty duše. Snaha o pozemskou moc je jen prostředkem k informační, duchovní vládě nad lidstvem.

Vzhledem k tomu, že mainstreamová média setrvale informují o nebezpečných událostech na Ukrajině velmi jednostranně, pokusíme se o malinké doplnění informačního spektra. A jako vždy podotýkám — my nefandíme žádné mocenské skupině, žádná z nich pravděpodobně nemá zcela čisté svědomí. Zajímá nás jen prostá pravda.

Pochopte prosím. Lidská duše — to je to, oč tu běží!

Dali jsme si zde na tomto webu nedávno do souvislostí neonacistický převrat na Ukrajině s důkazy o roli USA a Řecko-katolické církve (řízené přímo z Vatikánu) v těchto událostech. Existují nezpochybnitelné důkazy o americké investici 5 000 000 000 USD na podporu tzv. demokracie na Ukrajině (čti financování fašistických opozičních stran) i o podněcování nenávisti ze strany Uniatské církve…

Osvětlili jsme i důležité historické souvislosti, které tyto události spojují s oněmi zcela reálnými šelmami z Janova Zjevení. Přikládám pár výstřižků z našich starších článků:

Stopa první: Papeženci stojící v čele pro-USA a pro-západních sil

Říká se, že vše souvisí se vším. Zde to platí dvojnásob. Pokusme se dát do souvislostí zdánlivě naprosto nesouvisející obrazy…

Ukraine Fascists Oleh Tiahnybok, leader of the Svoboda party, talks with Ukrainian-Orthodox priests at anti-government protests on 2013-12-11 in Kiev
Ukraine Fascists Oleh Tiahnybok, leader of the Svoboda party, talks with Ukrainian Greek Catholic Church Archbishop Emeritus Lubomyr (Guzar) at anti-government protests on 2013-12-11 in Kiev.

Stopy ukazují že tzv. Západ v čele s FED-USA chce za každou cenu vytrhnout Ukrajinu z Ruské sféry vlivu. Všemi prostředky, počínaje financováním fašistických stran. Viz např. http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/3549-ukrajina-nadchazejici-zlocinny-stat-neonacistu

Na pováženou je ale hlavně angažmá církve.

Stopa druhá: Rozkvétající polsko-litevská unie v 15. století

polsko-litva
Stopy vedou hluboko do historie, do 15. století, kdy Vatikán prostřednictvím jezuitů rozvrátil Polsko-Litevský nekatolický stát a zasel oheň náboženské nesnášenlivosti ve snaze získat kontrolu nad zdejšími ovečkami

Dvě šelmy byly předpovězeny

Všechna dostupná fakta přesně odpovídají tomu, co je předpovězeno starozákonním prorokem Danielem i ve Zjevení Jana…

Pečlivou analýzou Zjevení dojdete k identifikaci dvou šelem, kterými jsou… Papežský systém a FED-USA. Úmyslně, zcela úmyslně je nutno psát FED. V dnešní době je již veřejným tajemstvím že faktickým vládcem USA jsou anonymní bankéřské elity, které jsou anonymními akcionáři — tj. majiteli FEDu a potažmo celých USA.

A kdo že zaplatil 5 000 000 000 USD jistým grázlíkům na Ukrajině, aby tu »revoluci« měli z čeho financovat?

Politika jako komedie

Jako špatná groteska vypadá TV reportáž z Kyjevského parlamentu, dokumentující podvodné praktiky, kterými se fašisté prohlasovali do vlády. Fotografie jsme vám již ukázali dříve. Nyní se do redakce dostalo i plné video:

Fotogalerie ukazuje, jak se z USA financované »demokratické« (ale ve skutečnosti fašistické) síly projevují v politice.

Toto je fašistická vláda, kterou západní média prohlašují za legální — velmi vtipné… praskám smíchy vždy, když někde čtu o legální vládě v Kyjevě.

Nyní se posuňme k slíbenému zábavnímu pořadu ZDF z r. 2014.

Informační válka o Ukrajině

Německý zábavně-satirický pořad ‚Die Anstalt‘ přichází s dílem nazvaným „Informační válka o Ukrajině“. Cituji tvůrce pořadu v sehrané scénce napodobující válečný stav na frontě. Od Němců je to jistě velmi odvážné a díky za to:

Divadelní kroužek „Napalm“ uvádí „Informační válku o Ukrajině“. Scénku v černobílých barvách. Jakákoliv shoda se současnými zprávami je „neumyslná a náhodná…“ ;-)

Hned první téma je velmi těžkého kalibru. Jde o tzv. Oděsský masakr, kde bylo fašistickou bandou úmyslně upáleno zhruba 40 lidí, obyčejných Ukrajinců.

Ano, na Ukrajině jednoduše zuří občanská válka vlády v Kyjevě proti občanům vlastního státu. Maskovaná za jakoby protiteroristickou akci. Za mohutného krytí západních médií.

Za domácí úkol si zkuste najít, jak se o této události u nás v médiích informovalo. Německá TV v našem videu to vystihuje naprosto dokonale… vážení čtenáři, prosím, zkuste o tom alespoň malou chvilku popřemýšlet…

Ano, jistě, jako členové EU a NATO se stáváme spoluviníky. Jak se vám to líbí? Mně tedy ne. Ptám se: Co s tím uděláme jako občané…?

Máme v redakci k dispozici docela dost obrazového materiálu a dokonce i videí ohledně tohoto fašistického zvěrstva už delší dobu… jde ovšem o tak drastické záběry, že se na ně jeden bojí vůbec podívat. Ale k těmto věcem by člověk asi neměl mlčet. Tak nakonec přidávám alespoň pár fotek pro dokreslení oné smutné reality…

Na základě dalších videí, které máme k dispozici (a kde jsou mimo jiné jednoznačně viditelní oni provokatéři spolupracující s policií) považuji za velmi pravděpodobnou tuto rekonstrukci děje:

Nezávislá analýza průběhu masakru

Večer 2. května 2014 v Oděse nevěstil nic špatného ani obyvatelům, ani správě města a oblasti. Někteří věděli, že se “něco” stane, ale věřili, že vše mají pod kontrolou. Ostatní o ničem nevěděli. Průvod (fotbalových) ultras a (“pravosekovských”) bijců ulicemi Oděsy prošel poměrně klidně.

Ale na ulici Grečeskoj na ně zaútočili lidé s pálkami, v bojové výbavě, a s georgijevskými stužkami a ČERVENÝMI PÁSKAMI na rukou. To byla první podivnost a “nesouhlas” s oficiální verzí junty. Přesně stejné červené pásky byly na rukávech NĚKTERÝCH milicionářů. Nejzajímavější je, že právě v tom místě, kde se nalézali dotyční miliconáři, proběhl “průlom” (policejní linie, pozn. překl.) “separatisty” k účastníkům pochodu. Také absolutně “náhodně” právě tento moment byl natočen z vyvýšeného místa (jako bývalý kameraman říkám, že to naznačuje, že filmař znal scénář a předem si vybral pozici). Dále následovala krátká potyčka, která vyústila v první oběti. Přičemž ze střech a z davu stříleli “neznámí střelci” (podle verze junty je jasné, že proruští).

Potom rychle, na rozkaz, odešli bojovníci s páskami. Poté lidé s páskami ze scény mizí (nejspíš si jednoduše jen sundali červené pásky a smísili se s davem). Rozběsněný dav se místo pronásledování zjevných provokatérů přesunul na Kulikovo Pole (hlavní náměstí v centru Oděsy, pozn. překl.) do (stanového, pozn. překl.) tábora “federalistů” — tam bylo 200 až 300 lidí, většinou staří muži a ženy (a ne více než 100 mužů), kteří se nemohli nijak protivit více než desetinásobnému počtu útočníků. Proto se rozhodli ustoupit do Domu odborů, kde by bylo snazší udržet “obranu”. Až do tohoto bodu všechno šlo podle plánu junty (zřejmě bylo plánováno opakování Záporoží a Charkova). Milicionáři se prostě stáhli a byli jen statisty. Ale dav “opilý krví” se nebyl schopen zastavit. Pohled na prakticky bezbranné soupeře udělal, co musel. “Trestné komando vrahů” ztratilo veškerý smysl pro míru.

Dále pracovaly jen instinkty. Upalování a dobíjení přeživších “federálů” lze objasnit jen tím. To se stalo kolem 22:00 kyjevského času (zapamatujte si tento čas, ještě se k němu vrátím). Právě v tuto chvíli gubernátor (gauleiter) Oděsské oblasti napsal na facebooku, že nevidí v jednání davu nic nezákonného (jak si teď určitě hryže lokty). Předpokládal, že vše jde podle plánu. Tábor “federálů”, který několik týdnů nebyl schopen rozehnat, byl podle zámyslu operace již zničen (fakticky byl spálen, pozn. překl.). Těch pár mrtvol na Grečeské opět podle “plánu” budou hozeny na “proruské bijce” (ty se stužkami a páskami). Kdo by si představoval, že rozzuřené “jen děti” (onižeděti, pejorativní označení zdivočelých stoupenců západních hodnot, vychází z tradiční fráze západních politiků “nesmíte je trestat za jejich zločiny, jsou to jen děti”, pozn. překl.) zaživa upálí několik desítek Oděsanů, a ty, kteří se zachránili před ohněm, budou dobíjet na náměstí, absolutně se nestarajíce se o to, že je natáčejí…


Další informace:

http://weissbach-info.webnode.cz/news/odesa-nove-materialy-co-se-delo-uvnitr-budovy-domu-odboru-dalsi-svedectvi-dalsi-svedkove-skutecny-obraz-se-zacina-ukazovat-v-cele-nahote-/

http://yurasumy.livejournal.com/21571.html