Petr Chobot: Síla života. Svědectví o reálné esoterice. Víte že materialistické vědecké výzkumy dokázaly energetickou podstatu lidského vědomí?

VIDEO: Petr Chobot, přednáška „Síla života“, 17.1.2019 Brno

Petr Chobot na své přednášce svědčil mj. o tom, jak byla temnými (tajné služby, CIA a spol.) infiltrována tzv. esoterika — a pro mne osobně je to jen DALŠÍ důkaz toho, že temní nejsou hloupí, na všech frontách pracují PROTI skutečnému GNOSTICKÉMU poznání a proti lidstvu. Oblíbenými a široce používanými metodami temna jsou dezinformace a strategie typu „rozděl a panuj“.

Paul L. Williams, kniha „Operace Gladio: Utajený příběh nesvaté aliance mezi Vatikánem, CIA a mafií“. Po skončení druhé světové války Vatikán, CIA, bývalí nacisté a sicilská-americká mafie stvořili alianci (údajně) pro boj proti Sovětskému svazu a rostoucí moci pro-sovětských vlád v Evropě a zbytku světa. Fakta a důkazy.
Paul L. Williams, kniha „Operace Gladio: Utajený příběh nesvaté aliance mezi Vatikánem, CIA a mafií“. Po skončení druhé světové války Vatikán, CIA, bývalí nacisté a sicilská-americká mafie stvořili alianci (údajně) pro boj proti Sovětskému svazu a rostoucí moci pro-sovětských vlád v Evropě a zbytku světa. Fakta a důkazy.

Již jsme zde osvětlili mimo jiné, jak má CIA pod palcem maso-média po celém světě » Nikoli náhodou spolupracuje CIA dokonale ve shodě také s mafií a s vatikánskou katolickou papežskou církví » To stejné ale vidíme i v politice, kde vlastenecké strany typu české SPD jsou infiltrovány zednáři a sionisty »

Ano, tohle vše jsme samozřejmě tušili i bez Chobota. Koneckonců, kdo má rozum i srdce, ten tak nějak cítí zvrhlost a úchylnost významné části rádoby duchovních vůdců v čele s největšími církvemi a žel i všelijakých těch guruů a dalších velko-obchodníků s duc-hovnem ;-) Petr nám to jen potvrzuje!

Termín „esoterika“ má svůj původ v řeckém „esoterikós“, ve významu vnitřní poznání. Jejím původním účelem bylo chvályhodné hledání sebe-sama a nalezení pravé lidské podstaty. Měli byste ale pochopit, že temno skutečně nechce aby ovečky utekly z „nápravného zařízení“ jménem Země. Temní ovládli finanční systém a tím získali v podstatě neomezenou moc, pomocí které dokáží zkorumpovat téměř kohokoli. Manipulují s lidstvem ostošest, každý den v roce…

Skutečná úzká Cesta z toho ven, vede JEN skrze „vlastnoruční“ OSOBNÍ GNOSTICKÉ POZNÁNÍ a práci na sobě » Jste připraveni se po ní vydat? Nebo raději půjdete pohodlnou širokou cestou do Nikam?

Dvě cesty: Vejděte těsnou branou; prostorná je brána a široká cesta, která vede do záhuby; a mnoho je těch, kdo tudy vcházejí. Těsná je brána a úzká cesta, která vede k životu, a málokdo jí nalézá. (Mt 7:13–14)
Dvě cesty: Vejděte těsnou branou; prostorná je brána a široká cesta, která vede do záhuby; a mnoho je těch, kdo tudy vcházejí. Těsná je brána a úzká Cesta, která vede k životu, a málokdo jí nalézá. (Mt 7:13–14)

Materialistické výzkumy podstaty lidského vědomí v sovětském Rusku

Petr dále mluví o zajímavých materialistických výzkumech, ještě kdysi v sovětském Rusku, které bez jakýchkoli pochyb dokázaly, že lidské vědomí je energetické podstaty a že existuje nezávisle na těle!

Dosvědčuje tak znovu to, co jsme si již mnohokráte na ragauian.cz ukázali a jak mnozí další výzkumníci nezávisle dokázali, např. zde »

Jak ještě může existovat někdo, kdo zavírá oči před realitou?

ceska-lzi-televize-kdy-lze

Možná proto, že se nechává ohlupovat a manipulovat temnými a jejich mediálními žoldnéři v čele s českou lžitelevizí ČTL, v závěsu s podplacenými neziskovkáři?

A co vaše děti?

Také jim necháváte vymývat mozky aniž byste hlídali co jim temní v televizích a ve školách nalévají do hlav, jak je programují?

Znáte sami-sebe? Aneb řešení největšího problému lidstva…

Petr dále mluví také o energetickém centru ve „středu břicha“, o tzv. „slunečním oku“, se kterým mohou lidé „pracovat“ a zlepšit tak svůj život. Je to velmi blízko pravdě, chybí tam jen ten malinkatý kousek o „uzavření míru v jednom domě“, použijeme-li slova pravého živého Krista z Tomášova evangelia »

V oblasti břicha a 3. čakry na solar plexu se totiž nachází centrum vědomí těla. Existuje skutečně jen velmi málo lidí, kteří mají poznání o tom, že uvnitř nás je druhé, oddělené vědomí… toto vědomí je úzce spojeno s tělem a pokud doopravdy VÍTE, můžete dokázat zázraky. Biologické důkazy jsou k dispozici zde »