Rothschildova EU — plná ústa demokracie a demokracií si vytírají zadek. Vítejte v orwellovském novém světovém řádu. Vrcholná ukázka archonského principu překrucování věcí naruby

Protesty proti fýrer Merkelové — někteří Němci se již probudili, stále jich je ale menšina...
Protesty proti fýrer Merkelové — někteří Němci se již probudili, stále jich je ale menšina…

Už jsme vás dvakrát podrobně informovali o tom, kterak byl výsledek voleb v ČR mocipány ignorován a de-facto zrušen » I slepý vidí tu drzou nehoráznost, kdy volebně propadlá ČSSD dostává moc a křesla ve vládě pravděpodobně díky ekonomické páce, kterou fýrer Merkel tlačí agenta Babiše skrze Agrofert.Deutsch ke zdi »

Nikdo přece nemůže nevidět, že ČSSD se chová jako kdyby ve skutečnosti dostala min. dvojnásobný počet hlasů — a agent Bureš jednoduše sklapl podpatky a tzv. „drží hubu a krok“.

Zdá se že jediným možným dalším krokem bude CZEXIT… a vydíraný agent Bureš samozřejmě musí od válu také.

ČSSD navrhla do čela MPSV Janu Maláčovou. Ta vystudovala stejnou školu jako George Soros a letos jako členka Česko-německého diskuzního fóra navštívila Sudetoněmecké slavnosti v Augsburgu!

LUBOMÍR VYLÍČIL komentuje politický eurobolševický mariáš, který proti nám hrají politici s cinknutými kartami:

Tak nám zabili spodka paní Millerová, jak by řekl dobrý občan Švejk! Místo spodka ovšem hodili na stůl skutečné eso...
Tak nám zabili spodka paní Millerová, jak by řekl dobrý občan Švejk! Místo spodka ovšem hodili na stůl skutečné eso…

Vše bylo pravděpodobně v plánu od začátku, v obvyklém Rothschildovském stínovém duchu… Místo „spodka“ Krčála, skoro-ministra práce a sociálních věcí, pro nás euro-socani vylovili další jméno z klobouku. A je to síla. Tentokrát hodili na stůl skutečné eso. Spodka má nahradit mladá, plně profesionální liberálně-marxistická euro-byrokratka Jana Maláčová. Na první pohled šedá myš, na druhý pohled ovšem perfektně marxisticky-liberálně vymytý mozek — který možná i sám věří liberálním blábolům, které prosazuje v zájmu klanu Rothschildů a samozřejmě i pro své osobní tučné živobytí. Namísto nevýrazného Petra Krčála se tak do funkce ministra dostane žena, která bude opakovat roli soudružky Marksové-Tominové…

O koho jde? Jana Maláčová vystudovala obor politologie na Univerzitě Johanna Wolfganga Goetha ve Frankfurtu nad Mohanem a hned potom obor politické ekonomie na londýnské ekonomické škole London School of Economics and Political Science (LSE). Tuto školu založila tzv. Fabian Society, která vznikla v roce 1884 jako marxistická soc-dem ideová líheň tehdejší britské liberální elity. Mezi zakladateli Fabian Society byl i George Bernard Shaw.

Prezident ECB Mario Draghi oznamuje podvod jménem QE. Samozřejmě, je to prča, dělat z oveček voly :-)
Prezident ECB Mario Draghi oznamuje podvod jménem QE. Samozřejmě, je to prča, dělat z oveček voly :-)

Pozn.: LSE, škola která vyprodukovala 19 nositelů Nobelových cen, vesměs za ekonomii a s židovským původem. Jde o „objevitele“ bankovních derivátů, bankovní degrese a dalších ekonomických a bankovních nástrojů — vše jednoznačně v zájmu satanských sionistických bankovních „elit“ které se právě skrze finanční systém centrálních bank snaží lidstvo na Zemi udržet v zotročení » LSE finančně drží nad vodou Rothschild Bank. Dostat se na tuto školu znamená být připravován jako řídicí „elita“ ve prospěch Rothschildova sionistického impéria a Fabian Society.

Zaměstnána byla soudružka Maláčová od počátku jen a pouze v různých vysokých státních institucích. Je zastánkyní užší integrace Evropské unie. V minulosti opakovaně [a nepřekvapivě vzhledem ke svému školnímu naprogramování] kritizovala, že ČR stojí mimo „hlavní proud“ EU. Svého času se připojila k žádosti o stažení tzv. Klausovy výjimky. To byl protokol o uplatňování výjimky Listiny základních práv EU, který si během schvalování Lisabonské smlouvy vymínil tehdejší prezident Václav Klaus.

Vykonavatelka protičeských sudetoněmeckých zájmů

Jana Maláčová, kádr připravený pro službu globalismu. Zdroj: ČTV

Není bez zajímavosti, že od roku 2016 je členkou správní rady Česko-německého fondu budoucnosti » Pod tímto vznešeným názvem se skrývá spolek, nakloněný Posseltovým vyhnaným sudeťáckým fašistům. V roce 2018 byla v bavorském Augsburgu na Sudetoněmeckých slavnostech.

„Česko-německý fond budoucnosti“ je jeden z nejsilnějších fondů napojených na Sudetoněmecký landsmančaft a představuje riziko pro bezpečnost a integritu hranic České republiky.

Leccos pak může naznačit i její nejbližší okolí. Její manžel, současný státní tajemník pro evropské záležitosti při Úřadu vlády ČR Aleš Chmelař, je také absolventem London School of Economics and Political Science (LSE, ano, té Sorosovky), kde se poznali. Názorově je, jako ona, kovaným Evropanem i globalistou. Euro-bolševickou agendu tlačí v Obecně prospěšné společnosti Fórum 50 %, kde je členem správní rady. I tato oganizace, stejně jako Oranžový klub jeho manželky, si klade za cíl prosazovat globalisticky „spravedlivé“ zastoupení žen ve veřejném životě. Členství v pražském (Bakalově) Aspen Institute Central Europe pak už je jen třešničkou na dortu. No nekupte to :-)

Totalitní IGNOROVÁNÍ volebních výsledků — kruh se uzavírá

To jsme to dopracovali. Je tomu sotva něco přes půl roku, co národ ve volbách do Poslanecké sněmovny důrazně a velmi hlasitě odmítl dosavadní politiku ČSSD, representovanou tehdejším premierem Sobotkou. Politiku devótní vstřícnosti k Bruselu a bezpodmínečného podřízení cizáckým, našemu národu nepřátelským zájmům. A výsledek?

ČSSD se nezměnila ani trochu, stále stejní eurobolševici a islamizátoři... i bez Bláto Sobotky
ČSSD se nezměnila ani trochu, stále stejní eurobolševici a islamizátoři… i bez Bláto Sobotky

Z partaje, kterou nastolicovaní občané poslali „na střídačku“, máme ve vládě 5 ministrů (!). Tohle rozum nebere!

Soudruh Al Hamadíja

Ano, samozřejmě, jedna sesle je zatím volná, ale stejně ji mají euro-socani. Místopředsedou vlády je člověk (přesvědčením, ne vystupováním) sobotkovější, než sám Sobotka. Hamáček, jemuž se pro vstřícnost k islámu už dlouho přezdívá Al Hamadíja. Na zahraničí se stále pokoušejí protlačit Pocheho, Hamadíjova soudruha z pražského Aspen Institute Central Europe. Založeného a financovaného jistým Bakalou. Z toho Aspenu, kde je členem i manžel naší nové ministryně práce a sociálních věcí…. A kruh se nám uzavírá.

Soudružka kandidátka ministerství zosobňuje vše, co normální, pracující člověk podvědomě, pudově nesnáší. Mladou, ambiciózní členku euro-bolševické euro-elity. Vrstvy, nebo chcete-li třídy kosmopolitů, kteří se volně přelévají „světem bez hranic“ od velkých, nadnárodních společností k velkým, nadnárodním institucím a opačně. S občasným záskokem do nějaké místní vlády. Lidí, co jsou „doma“ kdekoli, kde je dobré připojení k webu. Lidí kteří vědí že globalisté dobře platí a možná ve svou neo-marxickou-globalistickou víru díky vymytým mozkům i věří.

Mládě novodobé šlechty, která si, stejně jako ta středověká, potrpí na své kódy, rituály, dvorní etiketu a kinderstube. Na to, co se má říkat, co podporovat, co je noblesní a co naopak faux pas. A která nás, bílé heterosexuální, pracující poddané, kteří co ten její luxus platí, nesnáší stejně, jako my je. Rozdíl je ale v tom, že oni mají moc nám to osladit a zhusta jí využívají.

Čísla mluví jasně! Vláda není obrazem vůle lidu ani skutečného poměru sil. Kdopak asi Babiše přitlačil ke zdi?

Parlamentní volby v ČR, rok 2017. Zdroj: info.cz
Parlamentní volby v ČR, rok 2017. Zdroj: info.cz

ČSSD, která získala mizerných 7 % ve volbách má poměr 5/10 neboli 1/2 ministerstev pro ČSSD/ANO, navíc na „silových“ ministerstvech, kde se kumuluje skutečná moc. Reálný volební poměr hlasů ČSSD/ANO ovšem činí 7/30 neboli přibližně 1/4.

Kdepak jen soudruzi euro-demokrati udělali chybu, že místo demokracie máme novou totalitu? Nikdo jistě není tak naivní, aby si myslel že vychytralý podnikatel Babiš najednou zapomněl počítat ;-)

Takže abychom si to zopakovali: Socani, vstřícní k Bruselu a nadšení euro-bolševičtí vítači migrace i rušení státních hranic, mají ministra vnitra a zahraničí — a to v době trvající hrozby migrace. K tomu sociální věci, kde se dá tak hezky neo-marxisticky experimentovat s rodinou, ministerstvo zemědělství a pak i kulturu, což je výborný trychtýř, k nalévání euro-propagandy ovčanstvu. K tomu má Babiš ve vládě nejméně 3 lidi, navázané přes Aspen na svého milovaného konkurenta Bakalu a přes něj na jisté Rothschildy…

-LUBOMÍR VYLÍČIL-

Rozkradené doly OKD: Babiš má své "čapí hnízdo" a dluhopisy, Sobotka si pro změnu nahrabal v komplotu s Bakalou
Rozkradené doly OKD: Babiš má své „čapí hnízdo“ a dluhopisy, Sobotka si pro změnu nahrabal v komplotu s Bakalou

Pozn.: A třešnička na dortu… V Aspen Institute Central Europe (který založil a financoval Zdeněk Bakala) se spolu s předsedou ČSSD Janem Hamáčkem angažují další vypečení ptáčci. Koho tam ještě uvidíme? No přece Aleše Chmelaře, člena ČSSD a manžela Jany Maláčové! Překvapuje to snad? Dále mj. Jana Farského, předsedu poslaneckého klubu Hnutí STAN. Nebo agresivního globalistického politruka Ondřeje Kundru z Respektu, pro změnu placeného Bakalou, kterému vydavatelství Economia patří.

Je dobré vědět odkud vítr fouká…

Takže si to můžeme shrnout… Jak obecně známo, ČSSD hodně moc usilovala o pozici ministra vnitra a s tím co nyní víme to dává velký smysl — Zdeněk Bakala potřebuje mít plnou kontrolu a vliv nad policií, aby se nikdy nevyšetřovaly kauzy OKD » a ani kauza lithia na Cínovci, ve které ČSSD už zcela nepokrytě Bakalovi přihrála krádež století »

Zkusme se nakonec zamyslet, proč žena s elitním globalistickým vzděláním nebyla nominována na funkci ministryně rovnou?

Protože přesně toto je obvyklý styl domu Rothschild. Oni nechtějí být vidět, stejně tak nechtějí, aby byly vidět jejich loutky. Preferují neviditelnost, šedé myši, někoho na koho nebude upřena pozornost…

sheeps-shepherd-dog

I když místo šedé myši bychom v tomto případě spíše mohli mluvit o ovčáckém psu, který má za úkol nahnat stádo do náruče globalistických procesů Agendy 2030…

Takže nyní na jedné straně Andrej Babiš hovoří o odporu proti migraci a o nedotknutelnosti Benešových dekretů, ale přitom jednou z jeho ministryň bude žena, která dosud sedí v nátlakové organizaci, která má za cíl revizionismus ve vztahu k Benešovým dekretům… Česko-německý fond budoucnosti je úzce provázaný skrze postavy a osobnosti s německými fondy, stiftungy, Sudetoněmeckým landsmančaftem a v některých případech dokonce i s neonacistickou odnoží landsmančaftu, se sdružením Witikobund?

Proč proboha je do funkce českého ministra navržen někdo, kdo jezdí na Sudetoněmecké slavnosti?

Navíc, ministrem vnitra a zahraničí je nadšený vítač satanského islámu a migrace obecně — Al Hamadíja…

ČSSD nám tím hezky ukazuje své napojení nejen na arci-zloděje Bakalu ale i na sionisty z domu Rothschild. Pozitivní na tom je, že nyní to víme!

Jako doplnění informací o satanském Rothschildově impériu můžeme jen doufat, že i u nás dojde k masovému odhalení tohoto temného skrytého pána nad lidstvem, tak jak uvádí AnonHQ:

Ruská federace odhaluje Rothschildy a poučuje lidi o jejich moci i o Novém světovém řádu (New World Order)

Rothschildové jsou zvyklí operovat ze stínů a lidi přesvědčovat, že oni vlastně neexistují, ale v posledních letech je v Rusku vytahují na světlo, jelikož Vladimir Putin pokračuje se svou kampaní za vymýcení jejich vlivu a kontroly nad svou zemí.

Jelikož má tato rodina konexe s vládnoucím establishmentem na Západě, jde o konflikt zájmů, který už by neměl být ignorován. Povídá se, že Ruská federace se připravuje vzdorovat tomuto globalistickému anglo-sionistickému řádu, který představuje ty u moci a má kontrolu nad téměř všemi vládami, médii a bankami světa.

Povídá se také, že Putin se chce zbavit mezinárodních bankovních systémů a začíná s budování národní finanční platformy, kterou podporuje shromažďováním tisíců tun zlata spolu s vytvářením aliancí v Evropě, na Středním východě a v Číně… Rusko touží po nezávislosti na globalistických bankéřích — je to totiž otázka života a smrti, pokud chcete zůstat svobodní, musíte nejdříve shodit Rothshildovo satanovo jařmo… Tato země se prý také chystá zřídit bankovní systém, který zajistí nezávislost na zbytku světových bank — to je ovšem velmi logický a nepřekvapivý krok.

Zde se osvětluje mj. prezident Macron, jako další slouha Rothschildů, což je záležitost na kterou vás ragauian už také upozornil »

Temný satanský vliv Rothshildů v aktuálním dění jsme nedávno propojili do souvislostí zde »


Zdroje:

Who Controls the Money Controls the World

Henry Ford, It is well that the people of the nation do not understand our banking and monetary system for if they did, believe there would be a REVOLUTION before tomorrow morning
Henry Ford, It is well that the people of the nation do not understand our banking and monetary system for if they did, believe there would be a REVOLUTION before tomorrow morning