Führer Merkel zrušila demokracii v ČR. Proč se eurobolševici bojí SPD? Okamurova SPD říká: Euro nechceme! Euro-sliby o ochraně společných hranic EU jsou pohádkou pro naivky. A o co jde v Katalánsku?

ANO, tvrdě makám na dovozu migráčků! Budu stát řídit jako firmu, to víte i migráčči chtějí jíst... a někdo na tom vydělat musí. Chápete? — ZRUŠIT eurodotace? NEBLBNĚTE! Vždyť na nich vydělávám!!
ANO, tvrdě makám na dovozu migráčků! Budu stát řídit jako firmu, to víte i migráčči chtějí jíst… a někdo na tom vydělat musí. Chápete? — ZRUŠIT eurodotace? NEBLBNĚTE! Vždyť na nich vydělávám!!

Nedávno jsme se zde podivili nad nově vznikající Babišovou vládou » Zarážející byl především fakt, že agent Bureš do své vlády vcelku anti-demokraticky přibral neo-marxisty z ČSSD, proti kterým se dokonce před volbami silně vymezoval… Navíc se regulérně a logicky ke spolupráci nabízela např. SPD s daleko lepšími volebními výsledky než měla ČSSD…

VAROVALI JSME VÁS UŽ PŘED VOLBAMI! Führer Merkelové se klaní nejen Bláto Sobotka, ale i Andrej Babiš. Pozor na to!
VAROVALI JSME VÁS UŽ PŘED VOLBAMI! Führer Merkelové se klaní nejen Bláto Sobotka, ale i Andrej Babiš. Pozor na to!

Žel se naprosto dokonale potvrzuje naše předvolební zamyšlení, kde jsme vás varovali, že Babiš bude vydíratelný a manipulovatelný ze strany bolševické EU » už jenom protože je podnikatelsky závislý na euro-dotacích… a k tomu navíc má i podnikatelské aktivity přímo v Německu v přímém dosahu klacku fýrer Merkel! Naše obavy se ukázaly jako dokonale opodstatněné, opět nám vyšla další předpověď!

Potvrdilo se, že fýrer Merkel má přímý vliv na složení české vlády právě skrze „finanční kudlu“ na krku Andreje Babiše! Naše země v EU nikdy nebude svobodná! Nastal čas na CZEXIT!

Více se dozvíte v dalším textu.

Okamura: Tato vláda se zavázala, že nás nebude tlačit do eura. Teď předkládá návrh ve zcela opačném trendu

tomio-okamura

Projev na 13. schůzi Poslanecké sněmovny dne 12. 6. 2018 k vyslovení souhlasu s přístupem Smlouva o stabilitě, koordinaci a správě v hospodářské a měnové unii:

Vážené dámy a pánové, „smlouva o stabilitě, koordinaci a správě v hospodářské a měnové unii“, které přezdíváme „fiskální pakt“ a kterou tady předkládá vláda Andreje Babiše v demisi, je další krok k přibližování České republiky do eurozóny a ke společné rozpočtové politice Evropské unie. To, co v praxi přináší, je ztráta kontroly suverénních států nad svými rozpočty. Naše hnutí SPD proto bude hlasovat proti této smlouvě.

Hnutí SPD odmítá předat kontrolu nad rozpočtem České republiky úředníkům Evropské unie. Fiskální pakt se tváří jako pojistka proti deficitním rozpočtům. Ve skutečnosti jde o součást salámové metody, která má přivést Českou republiku do eurozóny.

Hnutí SPD odmítá přijetí eura. Vstup do eurozóny znamená společné ručení za dluhy zemí eurozóny a to je proti zájmu naší země.

Pokud jde o principiální řešení státních rozpočtů, po léta navrhujeme švýcarský model, takzvanou dluhovou brzdu, tedy dlouhodobě vyrovnaný rozpočet, kdy je samozřejmě možné pružně reagovat například na hospodářské cykly dočasnými deficity, ale s povinností je vyrovnávat v čase prosperity. …

Tolik Tomio.

V Katalánsku byla zvolená nová vláda

Aktuální dění v Katalánsku pochopíte jen v historické souvislosti s katolickým fašismem ve Španělsku na úsvitu 2. světové války, kdy poctivý katolík Franco dostal od papeže za úkol zlikvidovat legálně zvolenou vládu Španělska » Samozřejmě není náhoda, že právě poctivý katolík Franco tenkráte (s tichým souhlasem Vatikánu) zlikvidoval nezávislé Katalánsko. Za snahou o potlačení svobody Katalánska i dnes stojí stále stejné satanské katolické síly…

Franco greets the attending prelates, among them the nuncio Cicognani and the bishop of Madrid-Alcala, Eijo Garay, 1944
Franco greets the attending prelates, among them the nuncio Cicognani and the bishop of Madrid-Alcala, Eijo Garay, 1944
Budoucí diktátor Franco na znamení podřízenosti líbá prsten papeže Pia XII. při soukromé audienci ve Vatikánu v roce 1939, krátce po jeho zvolení, kdy dostal speciální úkol: Zlikvidovat demokraticky zvolenou antikatolickou vládu ve Španělsku. | Franco coming up to kiss the Pope's Pius XI ring finger expressing submission in a private audience at the Vatican, 1939
Budoucí diktátor Franco na znamení podřízenosti líbá prsten papeže Pia XII. při soukromé audienci ve Vatikánu v roce 1939, krátce po jeho zvolení, kdy dostal speciální úkol: Zlikvidovat demokraticky zvolenou antikatolickou vládu ve Španělsku. | Franco coming up to kiss the Pope’s Pius XI ring finger expressing submission in a private audience at the Vatican, 1939

 

Okamura se zmínil i o Katalánsku, kde byla nedávno zvolena nová vláda autonomní republiky: „Volby znovu potvrdily touhu Katalánců po vlastní suverenitě. Je nutné připomenout brutální zásah proti katalánskému referendu » kdy španělská policie zranila na 900 občanů. … Demokratická tradice Španělska je velmi malá. Do roku 1975 byl u vlády fašistický diktátor Franco. …“

Ano, samozřejmě není náhodou že EU, která má tak dojemnou péči o práva LGBT deviantů i islamistů, dělá že nevidí brutální potlačování lidských práv lidí v Katalánsku… Věříme že našim čtenářům již docházejí souvislosti a děsivé rozměry tohoto spiknutí satanistů proti svobodě Kristovského lidstva…

Česká televize je dezinformační propagandistický kanál. Děti jsou odmala vychovávány (programovány!), aby volily pro-imigrantské strany a multi-kulti

ROZHOVOR s Jiřím Kobzou z SPD pro PL:

Otázka: Už jsou to tři roky, co českou politiku ovládlo téma migrace. Někdy slýcháme, že to bylo zbytečné a zástupné téma, protože tu skoro žádní migranti nebyli. Jak to tedy nakonec rozsoudit? Hrozí zničení Evropy, jak někdy slýcháme? Ubráníme se?

… Západní Evropa svůj boj již prohrává na celé čáře, svou naivitou, svou prohnilostí, svou zbabělostí a také prodejností svých politiků. Zbývá střední Evropa, jako poslední bašta evropanství a národních států. Musíme se proto bránit především důslednou kontrolou všech těch, které do ČR vpustíme, aby zde žili a pracovali. Chceme, aby nelegální překročení hranic a nelegální pobyt na území ČR bylo opět trestným činem.

Snažíme se prosadit, aby propagace nenávistných ideologií byla trestným činem, stejně jako již je trestná propagace hnutí, prosazujících nenávist na základě rasy, národnosti, náboženství a tak dále. Snažíme se prostě náš zákonný systém připravit na to, co k nám může v brzké budoucnosti přijít, aby policie měla dostatek nástrojů k účinnému zásahu.

Faktem je, že EU připravuje soustavu direktiv, které mají přimět neposlušné státy k přijímání migrantů. Jsou to zejména smlouvy Dublin IV, která má přerozdělit migranty, kteří již jsou v Evropě », dále Marakéšská deklarace », která má usnadnit imigraci z Afriky do Evropy, připravovaný Globální pakt o migraci a mobilitě OSN a další, již podepsané smlouvy. Těm se musíme bránit…

Otázka: Zatím jsme vyčerpali z EU zhruba 700 miliard korun na dotacích. Zastánci členství v EU to považují za důkaz své pravdy, kritici členství poukazují na zbytečnost dotovaných projektů, které beztak musíme spolufinancovat.

Odpůrci EU též argumentují, že EU nám vnucuje svou politickou agendu a naši svobodu omezuje. Jak na tyto dohady nahlížet?
NWO propaganda je v podstatě identická té komunistické — stále stejné nicneříkající žvásty — jen místo slov "pokrok" a "světlé zítřky" je teď termín "trvale udržitelný rozvoj". Není to zábavné? ;-)
NWO propaganda nových euro-bolševiků je v podstatě identická té komunistické — stále stejné nic-neříkající žvásty — jen místo slov „pokrok“ a „světlé zítřky“ je teď termín „trvale udržitelný rozvoj“. Není to zábavné? ;-)

Přerozdělování finančních zdrojů je základním prvkem centrálního státu: socialismu, komunismu i fašismu a nacismu.

Přerozdělování navíc na nesmyslné projekty [a navíc spojené s monstr-korupcí] je jasným důkazem nefunkčnosti takového euro-socialismu, byť v podání EU »

Musím připomenout oněch 460 miliard, které odchází cizím firmám každoročně z ČR, což by bez regulí EU nebylo možné [to jsou v podstatě naše další příspěvky do EU, které ovšem fandové EU nechtějí přiznat]. Při znalosti těchto čísel vypadá „výhodnost“ našeho členství v EU opravdu jinak. My jsme odpůrci eurosocialismu, jakkoliv se snaží veřejné mínění uplatit oněmi zhruba 50 miliardami ročně.

Otázka: Bylo by pro nás opuštění EU katastrofou? A pokud nám bude EU vnucovat imigranty a bude pokračovat Schengen s volným pohybem osob včetně migrantů a teroristů, nebude jedinou šancí EU opustit?

Už tady byl funkční model EHS, který vycházel z Evropského hospodářského prostoru a ze smlouvy EFTA. Principiálně říkáme, že spolupráce v Evropě je nevyhnutelná, ale způsob Evropské unie je nefunkční, nekompetentní a svým neomarxismem velice nebezpečný.

Je jasné, že pokud nedojde ke změnám, skončíme všichni špatně. … Jako základ budoucnosti Evropy vidíme spolupráci nezávislých států, při zachování 4 základních svobod pohybu osob, zboží, kapitálu a služeb. Tato spolupráce, opřená i o spolupráci národních armád, by měla být základem i pro společné řešení otázek bezpečnosti. Bez diktatury Evropské komise a jejího předraženého aparátu. Žádnou katastrofu v tom nevidím, ať se snažím sebevíc. …

Otázka: Jak byste vy sám definoval „listopadové hodnoty“ a co z nich podle vás ještě zbylo dnes, v květnu 2018?

Osobně se domnívám, že „prozření“ generace 89 je způsobeno právě tím, že si uvědomili, že z ideálů, se kterými šli do ulic v listopadu 89, nezbylo v podstatě nic. Že z vytoužené svobody zbylo jen nekonečné stěžování nejrůznějších aktivistů a neziskovek na nedostatek svobody, že pojem svobody nahradila síť spousty nesmyslných nařízení v množství, o kterém se nám ani nesnilo, rodiny se rozpadají, školství upadá, v umění opět rozhoduje, kdo má kde známé, z České televize se stal dezinformační a propagandistický kanál a tak dále a tak dále.

Takže já současný vývoj nevidím jako zříkání se svobody, ale naopak jako pochopení její ztráty a hledání ztracených listopadových ideálů. …

Tolik SPD… Podívejme se teď, jak Angela Merkelová totalitně nadiktovala novou českou vládu s účastí Bakalo-ČSSD a stačilo jí k tomu Agenta Bureše lehce vydírat:

Führer Merkel zrušila demokracii v ČR. Proč se eurobolševici tolik bojí SPD?

Deník Die Tageszeitung dne 7. 6. 2018 informoval o rozhovoru Andreje Babiše s německou kancléřkou Angelou Merkelovou, který se odehrál letos na jaře, kdy byla na stole také varianta, že Babiš sestaví vládu ve spolupráci s SPD a vláda by tedy prosazovala také program SPD. Rozhovor se [prý] týkal Tomia Okamury a SPD.

Alexandra Mostyn, která napsala článek v Taz o jmenování Andreje Babiše podruhé premiérem, v článku uvedla i zjevně důvěrnou informaci z vládních a poslaneckých kuloárů. Podle těchto informací byl Andrej Babiš připravený v dubnu jednat o koalici s SPD a KSČM [a to jsme všichni veřejně viděli], ale německá kancléřka Mutti Merkel mu to během soukromého telefonického rozhovoru zakázala!! Andrej Babiš podle Mostynové byl po telefonátu úplně jako přejetý, kolegové a spolustraníci na něm viděli, že je úplně vyřízený, že musí jít a vyjednat koalici s ČSSD.

Andrej Babiš to popřel, s Merkelovou prý nikdy o Okamurovi netelefonoval. Samotný telefonát s Merkelovou však nepopírá… [domyslete si to prosím sami...]

Protesty proti fýrer Merkelové — někteří Němci se již probudili, stále jich je ale menšina...
Protesty proti fýrer Merkelové — někteří Němci se již probudili, stále jich je ale menšina…

Angela Merkelová prý Babiše varovala, aby s Okamurou nespolupracoval, protože jde údajně o „krajně pravicového politika“, před nímž se budou mít ostatní evropští politici na pozoru. Vláda s SPD by znamenala prosazování striktní protiimigrační, protiislámské a protibruselské politiky a prosazení zákona o referendu. Znamenala by politiku, která hájí české národní zájmy, a nikoliv zájmy Německa a Bruselu. A Andrej Babiš poslechl příkaz německé kancléřky. …

Agent Bureš tohle nikdy nepřizná, protože za tím stojí jeho ekonomická vydíratelnost — nicméně jasným důkazem je to, co hned poté udělal — navzdory volebním výsledkům i navzdory tomu co veřejně říkal předtím — začal domlouvat vládu s volebně propadlou zlodějskou Bakalo-ČSSD »

Citujme si německý Die Tageszeitung, Taz: taz.de-Zweite Chance fuer Tschechiens Oligarchen

Auf den Gängen des Abgeordnetenhauses erinnern sich einige an einen Morgen Mitte April: Da war Babiš völlig zerknirscht. Gemunkelt wird, seine Laune damals hinge mit einem Telefonat zusammen, das Kanzlerin Angela Merkel tags zuvor mit ihm geführt habe. Jetzt fragt man sich, ob sie Babiš vielleicht die Leviten gelesen habe, von Okamura Abstand zu nehmen. „Blödsinn, ich habe mit der Kanzlerin nie im Leben über Okamura gesprochen“, schnaubte Babiš auf Anfrage.

… Na chodbách Poslanecké sněmovny si někteří poslanci pamatují jedno ráno v polovině dubna [2018]: Tam byl Babiš úplně zničený. Říká se, že jeho skleslá nálada v té době byla spojena s telefonním rozhovorem, který s ním Angela Merkelová předtím měla. Nyní se člověk ptá, zda si snad Babiš nevyslechl domluvu, aby se vzdálil od Okamury. „Nesmysl, nikdy v životě jsem s kancléřkou nemluvil o Okamurovi,“ odsekl Babiš žádost reportérky TAZu o vyjádření.

Ob Realpolitik oder politische Legende: Kurz nach besagtem Telefonat beschloss Babiš, sich erneut um eine Koalition mit den Sozialdemokraten zu bemühen und die Rechtspopulisten zu ignorieren. Damit entsprach er nicht nur dem Willen von Mutti, sondern auch dem des Volks. Umfragen zufolge sind 37 Prozent der Wähler mit der Tolerierung der Kommunisten einverstanden. Die anderen gehen auf die Straße. Tausende demonstrierten am Dienstag in Prag und anderen Städten: Sie wollen keine Regierung, die von Kommunisten abhängig ist. Nur gibt es kaum eine Alternative. Bei Neuwahlen würde der umstrittene Babiš erneut haushoch gewinnen.

Mutti Terroresia, parafráze na Matku Terezu
Mutti Terroresia, parafráze na Matku Terezu

Ať už to byla reálná politika [velmi pravděpodobně nátlak Merkelové, skrze Babišovo podnikání v Německu] nebo jen drby, jedna věc je jistá: Krátce po telefonátu se Babiš rozhodl znovu usilovat o koalici se sociálními demokraty a ignorovat pravicové „populisty“ [SPD]. Nesplnil tak pouze vůli Mutti Merkel, ale i [části] lidu. Podle průzkumů veřejného mínění 37 procent voličů souhlasí s tolerováním komunistů. Ostatní jdou proti tomu protestovat do ulic. Tisíce lidí v Praze a v dalších městech demonstrovaly: Nechtějí, aby byla vláda závislá na komunistech. Jenže stěží existuje alternativa. V nových volbách by kontroverzní Babiš vyhrál znovu.

Alexandra Mostyn, Die Tageszeitung vom 7. 6. 2018, Ausgabe 11646

 • https://www.parlamentnilisty.cz/politika/politici-volicum/Okamura-SPD-Merkelova-zakazala-Babisovi-Okamuru-pisi-nemecka-media-539322

Proč se Pekelná Andělka bojí SPD?

pope-merkel_2864197k

Mimo jiné protože jí brání splnit globalistickou 15letku Agendy 2030 a úkol který dostala ona od svých loutkařů: ISLAMIZOVAT CELOU EVROPU! A Okamurovo SPD by jí dost překáželo…

Takže raději zrušila volební vůli našeho národa a udělala si z nás rohožku…

Nechme mluvit činy…

5. června 2018 proběhlo v Lucemburku zasedání Evropské rady ministrů » která projednávala text dohody o povinném přerozdělování uprchlíků v EU, který je známý pod názvem Dublin IV.

Proti Dublinu IV hlasovalo 7 evropských zemí, ale Česká republika mezi nimi nebyla.

VIDEO: Lubomír Metnar po zasedání Evropské rady ministrů v Lucemburku

Lubomír Metnar, jako Babišův ministr vnitra, tím v krátké době 2× za sebou opakovaně vyslal směrem k českým občanům zarážející signál, který je v ostrém rozporu s výroky Andreje Babiše v českých médiích, kde tvrdě odmítá Dublin IV a přerozdělování migrantů v EU. Když ale dojde na summit v Marakéši, Babišův ministr není proti. A Babišův ministr dokonce hlasuje pro Dublin IV. na stejné straně s Berlínem!

Znamená to VELMI pravděpodobně přesně to, co jsme tušili a před čím jsme varovali již před volbami: Fýrer Merkel drží agenta Bureše pod krkem skrze jeho podnikání v Německu. Babiš se díky svým prachům doslova stal otrokem satanské EU a vůdkyně Merkelové. Můžete vidět, že dělá co jí na očích vidí — vše co Andělka potřebuje…

Nejhorší ale je, že agent Bureš do pekla s sebou stahuje nás všechny. Zdá se, že už máme jen jednu možnost…

Nastal čas na CZEXIT!

Další důkazy Babišovy zrady

Lubomír Metnar ani v marocké Marakéši neprotestoval, tam se proti znění dokumentu vyjádřil jen maďarský ministr » Dalšími důkazy Babišovy zrady jsou další kroky jeho vlády:

Vláda Andreje Babiše schválila návrh novely cizineckého zákona. Návrh vlády počítá s vybudováním integračních center, přesně podle doporučení uvedených v Marakéšské deklaraci. Jak uvádí zprávy z Úřadu vlády, nový integrační program bude mít za úkol naučit příchozí pracovníky zvykům v České republice, aby se přizpůsobili životu v nové zemi. Newspeak mezi řádky naznačuje mnohé, jak se dočtete např. na iDnes:

Cizinci budou povinně absolvovat integrační kurzy, navrhla vláda

iDnes, 6. června 2018: Cizinci budou mít povinnost do jednoho roku od příjezdu do země absolvovat integrační kurz. Počítá s tím novela cizineckého zákona, kterou schválila vláda. Nyní ji dostanou k posouzení poslanci a senátoři. Návrh počítá i s možnost zavést kvóty pro vydávání povolení k dlouhodobému pobytu za účelem výdělečné činnosti v zemi.

Česká vláda se přizpůsobuje znění Marakéšské deklarace beze zbytku! Podle doprovodných indicií je už z textu jasné, že půjde o problémové lidi, protože pokud někdo na tom je tak špatně, že po příchodu do hostitelské země musí být „integrován“, tak se dá očekávat, že to nebude ani ukrajinský křesťanský gastarbeiter, ani to nebude žádný mírumilovný vietnamský buddhista…, ale budou to nevzdělaní a z náboženských důvodů agresivní muslimští migranti z Afriky »

Mnoho českých a slovenských občanů pracuje v cizině a nikdo z nich tam nemusí procházet integračními programy, aby mohli v hostitelské zemi žít bez problémů… zkuste si to prosím sami domyslet…

Jistě, u výrobního pásu může stát i člověk bez vzdělání, ale tato práce vyžaduje tvrdou disciplínu. Dlouhodobě je nedostatek pracovníků hlavně v těchto tzv. montovnách, kde je vysoký obrat lidí, protože nikdo tam nedokáže pracovat delší dobu. Tlak a časové nasazení je enormní a není proto divu, že majitelé továren si stěžují, že je akutní nedostatek lidí. Je absurdní si myslet, že migranti z muslimských zemí budou pracovat tam, kde je vyžadována vysoká preciznost a nulové fluktuace. Tito migranti přichází ze zemí, kde v mnoha ohledech vládne na společenské úrovni středověk, i když využívají hojně západní zboží a produkty, ale společensky a kulturně je jejich myšlení nastavené jinak… už vám dochází proč se budou muset integrovat?

Islám se integrovat rozhodně nechce, důkazy jsou na každém kroku a první mezi nimi je prosazování politického systému vlády šaríji. | Muslims demonstrate against the visit of Dutch Member of the European Parliament and Freedom Party leader Geert Wilders to London, Britain, 2009-10-16. Photo: EPA/ROBERT VOS
Islám se integrovat rozhodně nechce, důkazy jsou na každém kroku a první mezi nimi je prosazování politického systému vlády šaríji. | Muslims demonstrate against the visit of Dutch Member of the European Parliament and Freedom Party leader Geert Wilders to London, Britain, 2009-10-16. Photo: EPA/ROBERT VOS

A pak se podívejte do Německa, jak je jejich integrace v uvozovkách „úspěšná“… Dokud byli muslimové v menšině (Turci začali přicházet už po válce) vše bylo OK. Nicméně když zesílili, už se nehodlají přizpůsobovat, namísto toho chtějí naše země ovládnout pomocí zákona šaría. Máme dva velmi podrobné analytické rozbory, které dokazují jak to s islámskou imigrací probíhá zde » a také zde. Výsledek je vždy stejný »

VIDEO: Václav Klaus na Primě potvrdil šokující informace Die Tageszeitung o nátlaku Berlína na Babiše

VIDEO: Vystoupení Tomia Okamury na mezinárodní konferenci ve francouzském Nice: Hlásíme se k vlastenectví, k lásce ke svému národu

Podívejte se na vystoupení předsedy hnutí SPD Tomia Okamury na mezinárodní konferenci největších evropských vlasteneckých parlamentních stran ve francouzském Nice.

A nakonec jeden komentář z YouTube pod videem, jak píše L.P.: Klaním se pane Okamuro… Zejména si teď nejvíc cením, že místo toho, abyste mluvil v zahraničí anglicky (i když vy umíte anglicky opravdu skvěle), tak i na takovém zasedání mluvíte Česky. Jste první, kdo to dělá. První, kdo se nestydí za svou řeč a nutí ostatní, aby si překládali z Češtiny do svých jazyků, jako to děláme my vůči nim. Už nemám pochybnosti. Vůči politikům mám velmi silné rezervy a přiznám se, že i Vám trvalo roky, než jste mě přesvědčil o Vašem charisma. Opravdu se všude chováte jako vlastenec a to pro mě — člověka,který nade vše miluje krásu naší Země a s pýchou a hrdostí vždy vzhlížím k naší České vlajce (té nejkrásnější vlajce na světě), znamená strašně moc. …

Parodie na nechvalně proslulou zkorumpovanou "neziskovku" Refugees Welcome: Němcům dochází trpělivost v souvislosti s vlnou znásilnění a sexuálního obtěžování německých žen a dívek islamisty, pro které jsou ženy jen majetkem (což je o dobře prokázáno)
Parodie na nechvalně proslulou zkorumpovanou „neziskovku“ Refugees Welcome: Němcům dochází trpělivost v souvislosti s vlnou znásilnění a sexuálního obtěžování německých žen a dívek islamisty, pro které jsou ženy jen majetkem (což je o dobře prokázáno)

 


Zdroje:

 • http://www.taz.de/!5508922/
 • https://zpravy.idnes.cz/vlada-cizinecky-zakon-integracni-kurzy-fc3-/domaci.aspx?c=A180606_110100_domaci_kop

 • https://www.parlamentnilisty.cz/politika/politici-volicum/Okamura-Tato-vlada-se-zavazala-ze-nas-nebude-tlacit-do-eura-Ted-predklada-navrh-ve-zcela-opacnem-trendu-539780
 • https://www.parlamentnilisty.cz/politika/politici-volicum/Okamura-SPD-Merkelova-zakazala-Babisovi-Okamuru-pisi-nemecka-media-539322
 • https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Ceska-televize-je-dezinformacni-propagandisticky-kanal-Prohnila-a-zbabela-zapadni-Evropa-Deti-jsou-ve-skolach-vychovany-aby-volily-proimigrantske-strany-Poslanec-od-Okamury-hovori-538827
 • https://www.spd.cz/novinky
Hnutí Svoboda a přímá demokracie je politické hnutí, které prosazuje zásadní ústavní a legislativní změny směřující k obraně svobody a demokracie v České republice:
 • Za základní princip obrany demokracie považujeme zavedení přímé demokracie a široké zapojení občanů do řízení země. …
 • Podporujeme tradiční hodnoty naší společnosti a považujeme fungující rodinu za její podstatu. Rodina zasluhuje ochranu a podporu. Za základ rodiny považujeme tradiční svazek muže a ženy. Odmítáme propagaci a podporu názorů a chování, které ohrožují fungování rodin a výchovu dětí v rodině.  …
 • Základem naší prosperity je práce široké střední třídy zaměstnanců, malých a středních podnikatelů a firem. Tito lidé jsou oporou státu. Musíme podporovat jejich aktivitu, podnikavost, pracovitost a vzdělanost. Stát jim musí sloužit, protože oni jsou plátci daní, z kterých žije.
 • Současná podoba evropské integrace je chybným projektem vytvoření evropského superstátu. Projekt je spojen s faktickým oslabením a likvidací národních států a národů Evropy. Žádáme právo občanů rozhodnout v referendu o vystoupení z EU. Projekt stávající evropské integrace také přímo ohrozí svobodu a demokracii v Evropě. Součástí tohoto procesu je řízená islamizace Evropy.
 • Nehlásáme nenávist k žádnému národu, rase, kultuře, nebo náboženství. Naše společnost má národní tradice vycházející z kořenů židovské, antické a křesťanské kultury a civilizace. Tyto hodnoty budeme chránit. Jsou základem demokracie, svobody a lidských práv. Probíhající islamizace evropských zemí je s těmito hodnotami neslučitelná. Důsledně odmítáme multikulturní ideologii, která je nástrojem islamizace. …
 • Budeme prosazovat uzákonění širokého referenda jako nejvyššího projevu vůle občanů. Občané musí mít právo v referendu rozhodovat o zásadních otázkách týkajících se budoucnosti země.
 • Prosazujeme přímé volby poslanců, starostů a hejtmanů. Chceme odvolatelnost politiků a odpovědnost politiků občanům.

GAME OVER EU!

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>