Smrtelné nebezpečí přichází: Agenda 2030 je realizována i v ČR. Víte jak se můžete bránit? Miloš Zeman: Můžeme hlasovat o vystoupení z EU i NATO. Děkujeme — výborný nápad! 5

Babylonská věž a budova EU parlamentu ve Štrasburgu — všimněte si zednářských symbolů „lešení“ a jakoby „nedokončených pater“...
Babylonská věž a budova EU parlamentu ve Štrasburgu — všimněte si zednářských symbolů „lešení“ a jakoby „nedokončených pater“…

V minulých dílech jsme si řekli, že poznání sama-sebe rozhodně NENÍ jakási „zbytečnost“ » a že je nutností k tomu, abyste se mohli bránit manipulaci ze strany vládnoucích mocných tohoto světa. Ukázali jsme si jak Agenda 2030 souvisí s projektem EU a také že vytváření „obrazu šelmy“ bylo předpovězeno:

11 A uviděl jsem jinou šelmu vystupovat ze země; měla dva rohy jako beránek, ale mluvila jako drak. 12 Vykonává všechnu pravomoc té první šelmy v její přítomnosti. Nutí zemi a její obyvatele, aby se klaněli té první šelmě, jejíž smrtelná rána byla vyléčena. 13 Činí veliká znamení, takže nechá i oheň z nebe před zraky lidí sestupovat na zem, 14 a svádí obyvatele země znameními, která jí bylo dáno učinit před očima šelmy. Říká obyvatelům země, aby učinili obraz šelmě, která měla ránu od meče a ožila. 15 A bylo jí dáno, aby vložila ducha do obrazu té šelmy, takže obraz šelmy promluvil a způsobil, aby byli zabiti všichni, kteří se nepokloní obrazu šelmy.

Ukázali jsme si na mnoha nezáživných — ale podstatných ukázkách, jak se Agenda 2030 promítá konkrétně do českých podmínek a  že přímé nebezpečí hrozí nám všem! Právě teď!!

Zachraň se kdo můžeš aneb
kdo uteče, vyhraje

Angela Merkel: ...wir schaffen das ...wir schaffen das ...wir schaffen das (německá lidová karikatura)
Angela Merkel: …wir schaffen das …wir schaffen das …wir schaffen das (německá lidová karikatura)

 

Slabý odvar plánů Agendy 2030 můžete vidět v hovadinách, které už delší dobu plodí bruselská byrokracie, vč. řízené likvidace evropské kultury pomocí islamizace. Např. soudružka Merkelová se nezbláznila, jak si myslí mnozí Němci — ona jen pilně plní zadání shora. Rozkaz zněl jasně soudruzi: „Rozbijte národní útvary v Evropě a připravte cestu globální světové vládě.“

Je to prosté milý Watsone. Mohu vám garantovat, že bude hůř, pokud zůstaneme v područí této nové NWO totality! Jako memento se nakonec podíváme na pár událostí okolo tzv. Brexitu — při té příležitosti mnoho přátel První i Druhé šelmy odhaluje svou pravou povahu a pokud se podíváte z nadhledu, se znalostí faktů o podstatě EU i NWO globalizace, tak si sami můžete udělat jasno…

Víte jak se můžete účinně bránit? Miloš Zeman prohlásil, že čeští občané by měli mít možnost vyjádřit se k otázce budoucího členství země v EU a NATO

Neustále zdůrazňujeme, že kdo se nechce zříci svobody a nechce se nechat zavřít do neviditelné klece pro duši a mysl, že takový se musí vydat po své vlastní cestě, šelmám navzdory!

První krok k účinné změně začíná uvnitř nás, počínaje poznáním sama-sebe » Nicméně dobrý následný krok by mohl být v podpoře prezidenta Zemana, který nedávno prohlásil, že by lidé měli mít možnost rozhodnout o svém setrvání v EU pomocí lidového hlasování / referenda.

Dokonale demokratické, není-liž pravda?

Tak proč takové navýsost demokratické referendum samozvaným bruselsko-americkým „demokratům“ vadí? Není to náhodou tím, že jim o demokracii nejde ani trochu?

Citujme si z rozhovoru pro Deník, 2. 7. 2016 »

Nyní byl předložen zákon o obecném referendu. Jak se na něj v souvislosti s Brexitem díváte?

Miloš Zeman: Já jsem vystoupil na jeho podporu. Aby byl přijat, musí být schválen ústavní většinou. Udělám pro to vše. Až se jej podaří prosadit, můžeme hlasovat o vystoupení z Evropské unie stejně tak, jako to udělali Britové. Můžeme hlasovat o vystoupení z NATO, i když já bych určitě nebyl pro. Mezinárodní terorismus potřebuje ozbrojené akce proti němu. Byl bych i proti vystoupení z Evropské unie, a to proto, že nám Evropská unie dává miliardy korun ročně. Ale na rozdíl od některých jiných politiků, kteří toto referendum odmítají, jsem pro to, aby se konalo. A samozřejmě budu říkat argumenty, proč máme 
v těchto organizacích zůstat.

A když se pak podíváte na následné hysterické reakce podplacených bruselských slouhů — počínaje všemi našemi sobotkovci a konče zdánlivě šílenou Merkelovou (která se samozřejmě nezbláznila, ona jen pilně plní své zadání na likvidaci Evropy) …tak dostanete nepřehlédnutelnou horu důkazů pro naše tvrzení z tohoto seriálu.

Hezky to shrnuje např. František Matějka, místopředseda strany Svobodných, cituji:

„Dlouhodobou prioritou zahraniční politiky vlády České republiky a národním zájmem je být členem EU (…). Projekt evropské integrace, tzn. stabilizovaná, soudržná a fungující Evropská unie, je důležitým aspektem našeho fungování uvnitř Evropy, pozitivní budoucnosti a zárukou dalšího bezpečného rozvoje ČR. Vláda v této souvislosti nezvažuje činit jakékoli kroky, které by naše členství a dlouhodobé směřování zahraniční politiky ČR jakkoli zpochybňovaly, nepočítá se tedy ani s žádnými referendy.“ Tolik citace oficiálního vyjádření Vlády České republiky jako reakce na slova prezidenta Miloše Zemana o tom, že bude podporovat konání referenda o setrvání v EU, ve kterém bude hlasovat proti vystoupení. Nevím, zda autorem citátu „nepřítel mého nepřítele je můj přítel“ byl sir Winston Churchill. V každém případě je mi jedno, kdo referendum jako projev vůle nejvyššího suveréna chce a proč. Jde o princip a ten stojí výš, než partikulární zájmy. Referendum o setrvání či vystoupení z EU chci také a nepřítelem je mi v tomto případě vláda premiéra Sobotky. …

Vyjádření Vlády České republiky o tom, že účast v EU je (údajně) pozitivní budoucností a zárukou dalšího bezpečného rozvoje ČR, což je s ohledem na dosavadní vývoj všech unijních krizí, které na sebe permanentně navazují a prohlubují se právě kvůli společným politikám, prostě hloupost. A že v žádném případě nepočítá s referendem na téma EU, které by jakkoli zpochybňovalo naše členství? Slova jako přes kopírák z roku 1989. Tehdy pronesl podobná Miroslav Štěpán. Jen jsme se klaněli na jinou světovou stranu a pro noty jezdili naši představitelé do Moskvy a ne do Bruselu. Mimochodem, i do té Moskvy jezdili tehdy méně často.

Brexit-Cameron

Evropská unie je nereformovatelná. Místo sebereflexe po Brexitu je jediným výsledkem tlak na ještě „více Evropy“ a kroky směřující k tomu, aby už žádný stát neodešel. K volnému obchodu a cestování Evropskou unii nepotřebujeme, také proto prosazuji czexit. Referendum určitě bude, jen u toho už prostě nebude tato vláda. Je nejvyšší čas na reakci, kterou si vyslechl Štěpán před 27 lety, nově adresovanou Sobotkovi: „My nejsme děti.“

-konec citace-

A jako třešnička na dortu do toho zapadají množící se prohlášení z řad vládnoucí aristokracie o tom že ti pitomci ovčané by neměli mít právo hlasovat o své budoucnosti, protože jsou příliš blbí aby o sobě sami rozhodovali. Nepoužívají soudruzi sice přesně tato slova, nicméně přesně v tomto smyslu. Viz např.

Nejen Tomáš Halík vás má za blbce a upírá vám právo na přímou demokracii!

halik-je-islamista

Tomáš Halík považuje referenda za cestu do pekel. Rozhodují v nich totiž nekvalifikovaní lidé o věcech, kterým nerozumí. Na poznámku moderátorky Daniely Drtinové v pořadu DVTV, zda to není pohrdání elit běžnými lidmi, Halík odvětil, že nikoliv. (Ale kandidaturu na prezidenta by údajně zvažoval, pokud by se neobjevily dost silné osobnosti. Zapomněl ovšem dodat, že podle církevního práva je to kněžím zakázáno.)

Šílení dokonale „nezávislých“ „neziskovek“ placených z EU a USA v reakci na výrok prezidenta o referendu

Šílení tzv. „neziskovek“ placených z EU a USA v reakci na Zemanův výrok o lidovém referendu nepřekvapí. Po tom co už víme, nás rozhodně nemůže překvapit, že všichni tito podplacení paraziti odsuzují právo lidu na demokracii. My je na jednu stranu chápeme, jsou placení za budování NWO a proamerickou propagandu, nedostali by prémie a nejspíše by naopak dostali padáka, pokud by ČR vystoupila z EU… Taky jim asi dá dost práce, aby překroutili požadavek na přímou demokracii a udělali z něho něco nedemokratického, takže to jsou asi těžce vydělané prachy. Jedno je jisté: George Orwell i Velký bratr by z nich měl obrovitánskou radost.

Typickým zástupcem je např. soudruh Jakub Janda, zástupce ředitele think-tanku Evropské hodnoty o jehož morálním profilu vypovídá kauza, s kterou přišel Expres.cz:

Evropske hodnoty-Expres.cz-jakub-janda-gay

Evropske hodnoty-sponsors

Když se podíváte na výroční zprávy údajně „nezávislého“ think-tanku „Evropské hodnoty“, tak uvidíte jako podle kopíráku stejné profláklé sponzory z řad Druhé šelmy: Evropský parlament, Evropská komise, Úřad vlády, Sorosův Open Society Fund — jednoduše dokonale „nezávislé“ Evropské hodnoty :)) — velmi podobně tak, jak už jsme jsme objevili u „Welcome Refugees“… Takto se dnes moderně manipuluje s lidmi.

Necháme ze sebe dělat voly i nadále?

Dr. Paul Craig Roberts: Brexit z EU by mohl zachránit svět od 3. světové války, kterou se snaží rozpoutat USA

Americkou vládu Druhé šelmy pravděpodobně Brexit nenadchl, jelikož nejspíše zbrzdí proces vytváření světové vlády NWO
Americkou vládu Druhé šelmy pravděpodobně Brexit nenadchl, jelikož nejspíše zbrzdí proces vytváření světové vlády NWO

 

The European Union is a dictatorship; there’s no democracy in it. They have a parliament for show but it has no power. The power is in a non-elected commission that makes the decisions. …

Britain’s exit from the European Union (EU) could probably prevent the United States from launching World War III to establish control over the entire world, says Dr. Paul Craig Roberts, an American economist and author.

Do širšího světového kontextu to usazuje americký politolog a ekonom Paul Craig Roberts — rozhovoru pro íránskou televizi konstatuje, že Brexit může zabránit vypuknutí třetí světové války, protože oslabuje pozici USA.

Íránská televize PressTV.ir přinesla rozhovor s ekonomem a bývalým pracovníkem ministerstva financí USA Paulem Craigem Robertsem, podle něhož brexit může zachránit svět před třetí světovou válkou. Odchod Velké Británie z EU může následně vést k odpoutání dalších států od Bruselu. A nakonec může dojít i k rozpadu NATO, což je podle Robertse přesně to, co je v zájmu světového míru. NATO je totiž hlavní převodovou pákou pro šíření válek ve světě.

„Odchod Británie z EU je příslibem záchrany lidstva před světovou válkou, protože Washington potřebuje světovou válku, aby mohl získat kontrolu nad celým světem, což znamená i nad Čínou, Ruskem a Íránem,“ konstatoval Roberts.

Málo známý propagační plakát EU má symboliku dokonce dvojnásobnou: Babylonskou věž, která je v Biblickém Janově zjevení jasně spojena se Satanem. A pak dokonce i reverzní negativní pentagram, jakožto hlavní symbol satanismu... všímejte si převrácených hvězd! Tohle je silné kafe!
Málo známý propagační plakát EU má symboliku dokonce dvojnásobnou: Babylonskou věž, která je v Biblickém Janově zjevení jasně spojena se Satanem. A pak dokonce i reverzní negativní pentagram, jakožto hlavní symbol satanismu… všímejte si převrácených hvězd! Tohle je silné kafe!

-konec legrace, teď začíná NWO-


Zdroj a další informace: