Válka o planetu Zemi a lidské duše. Temná vláda kontra Aliance. Prezident Trump versus Deep State. Kdo je Mega Anon a QAnon? 4

Naši čtenáři již vědí, že ragauian.cz se vám pokouší ukázat smysl a cíl života na planetě Zemi především v duchovní oblasti — nicméně občas přece jen nahlédneme i do světových dějů, které jsou stále v moci temné strany síly. Ano, přiznejme si to. Duchovní lidé často neradi slyší cokoliv o negativitě okolo nás, nicméně i v Bibli je jasně řečeno — na Zemi vládne Satan!

Přece jen žijeme ve sdílené realitě s celým lidstvem a jsme s ním propojeni, proto je dobré alespoň tušit, „která bije“ abychom díky nevědomosti nezůstali v nějakém tom stádu vedeném na porážku…

Budeme pokračovat s daty, která publikoval David Wilcock. Navážeme na předchozí část »

www.politico.com-pentagon-ufo

10 klíčových informátorů

DW: Poté, co jsem se setkal s většinou z 39 insiderů v projektu „Odhalení“ v roce 2001, včetně Carol Rosin, jsem se od roku 2003 dostal do kontaktu s mužem, který chtěl být nazýván Danielem. Daniel je jen jeden z řady insiderů, kteří mi poskytli fascinující informace o tajných programech týkajících se UFO, které probíhaly. Informace, které se mnou sdílel každý insider, jsou skutečně rozsáhlé. Jakékoliv obstojné shrnutí toho, co jsem se dozvěděl, je vysoce nad rámec tohoto článku. V druhé polovině mé nové knihy „The Ascension Mysteries“ jsem shrnul mnoho klíčových insiderů a jejich tajemství. Zde je hrubý seznam deseti nejdůležitějších zasvěcených osob/insiderů, se kterými jsem se setkal, rok, kdy to začalo a velmi stručný přehled něčeho z toho, co mi řekli:

 • 2003: DANIEL. Sedadlo z havarovaného UFO bylo propojeno s napájecím zdrojem a vytvářelo portály umožňující cestování v čase a prostoru.
 • 2007: BRUCE. Pracoval v Oblasti 51 (Area 51). Hoaglandův vrchní informátor odhalil sklu podobné dávné ruiny, které byly nalezeny po celé naší sluneční soustavě.
 • 2007: HENRY DEACON. Tvrdil, že pracoval na Marsu a dalších základnách, opravoval pokročilé technologie a setkal se s několika ET (mimozemšťany).
 • 2008: BOB DEAN. Důvěrně mi řekl, že cestoval skrze portály, a že je to cítit jako náhlý, mírný elektrický šok v těle.
 • 2008: JACOB. Tvrdil, že navštívil více než 2000 lokalit mimo Zemi a osobně viděl více než 400 různých typů ET. Velmi vysoce postavený.
 • 2008: EMERY SMITH. Osobně se podílel na autopsii asi 3000 různých mimozemských těl v Sandia, v Los Alamos / Kirtland AFB.
 • 2009: PETE PETERSON. Potvrdil obrovský, vysoce technologicky vyspělý tajný kosmický program (Secret Space Program, SSP), spolupráci se 14 různými typy ET, včetně plazovců.
 • 2010: MARK. Návrhář aeronautiky, kterého jsem potkal díky Petovi a který zná osm různých způsobů generování antigravitace a pracoval s ET v Oblasti 51 (Area 51).
 • 2014: COREY GOODE. Poskytl nám mnohem detailnější informace o SSP načrtnuté Deaconem, Deanem, Jacobem a Petersonem. V roce 2015 vyšel na veřejnost.
 • 2016: WILLIAM TOMPKINS. Veterán z druhé světové války, který zpovídal americké špióny v německém SSP. Dozvěděl se o mimozemských reptiliánech (plazovcích), pomohl vyvinout plavidla SSP.

Ne každý vystoupil na veřejnost

Každý z těchto insiderů se mnou sdílel obrovské množství informací — často tolik, že by naplnily celé knihy, aniž byste se někdy nudili…

Informace od Coreyho Goodea to vše spojují dohromady

Jak jsem už řekl, Corey Goode mi od října 2014 poskytuje informace soukromě a od jara roku 2015 vyšel veřejnost. Většina informací od Coreyho se týká takzvaného „Tajného kosmického programu“. Tvrdí, že sloužil na doutníkovitém plavidle v programu „Solar Warden“. Je velmi vzácné, že se lidé v těchto programech někdy vrátí na Zemi. Ti, u kterých se tak stane, jsou obvykle „čistý list papíru“ a jejich vzpomínky jsou vymazány. Pouze v průměru 4% z nich mají vůbec nějaké vzpomínky. Rozsah Coreyho vyvolaných vzpomínek je velmi vzácný a činí z něj vysoce cenný přínos pro „Odhalení“. Možná bych nevěřil všemu, co Corey říkal, kdyby tu nebyl Daniel, Bruce, Deacon, Dean, Jacob, Emery, Pete, Mark a další, se kterými jsem mluvil před ním.

„Vyzbrojen“ dříve získanými poznatky jsem našel Coreyho, který mi vyprávěl desítky a desítky věcí, které jsem slyšel už od ostatních a které jsem nikdy nezveřejnil. William Tompkins dále posílil důvěryhodnost Coreyho

Docela sága. Je to sci-fi, nebo ne?

Coreyho zkušenosti se čtou jako úžasná série scénářů sci-fi filmu — a jejich obsah je pro mnoho různých skupin velmi zajímavý. Doporučuji vám, abyste navštívili stránky SecretSpaceProgram.com, abyste zjistili, co se děje. Jeho další existující web je SphereBeingAlliance.com. V tomto článku nebudeme rekapitulovat všechna jeho svědectví, jak jsem to dělal dříve v mnoha předchozích příspěvcích na Davidově blogu od roku 2015. Některé z nich se také objevují v „The Ascension Mysteries“…

Pozemská Aliance

Corey byl také osloven lidmi z toho, co obvykle ve zkratce nazývám Aliance, a co má on tendenci nazývat Pozemská Aliance. Jedná se o skupinu několika frakcí, které oponují Deep State. To může v tomto okamžiku představovat až 90% americké armády. Aliance také zahrnuje značnou většinu z šestnácti amerických zpravodajských agentur, stejně jako vlády ve většině ostatních zemí světa, v různé míře. Deep State/Cabal chrlí filmy, které podporují jejich agendu od úsvitu éry tichého filmu.

V blízké minulosti Aliance také vypustila mnohé filmy, které odhalují kritické prvky pravdy. Nejnovější film Aliance, který musíte vidět, a který odhaluje Deep State, je „American Made“ s Tomem Cruisem, který je klíčovou postavou mnoha filmů Aliance.

Tento film zcela obnažuje operace Clintonů-Bushů týkající se pašování drog a praní peněz, které byly řízeny z města Mena v Arkansasu. Nenechte si to ujít. Pokud jste věřili, že všechny hollywoodské filmy byly vytvořeny a řízeny Deep State, tak tento může váš názor velmi změnit. Nejvíce šokující scéna ve filmu je, když je pašerák zatčen velkým týmem různých agentů jen proto, aby guvernér Clinton osobně zavolal a osvobodil ho. Díváte se na to, že celé město Mena v Arkansasu — což je stát, kde byl Bill Clinton guvernérem — je přeměněno z ospalé vesničky na „město praní peněz“. Osoba Toma Cruise skončila tím, že vydělávala tolik peněz, že mu doslova došla místa, kde je mohl schovávat — dokonce i když kopal na dvoře díry, aby je v nich pohřbil. Film přesně ukazuje, jak CIA pracovala na vymanévrování DEA a dalších agentur a dokonce i to, jak se to vše přelilo do skandálu proti Íránu. Film se kasovním trhákem nestal, ale brzy bude bezpochyby považován za „nutný ke shlédnutí“, protože zatýkání dosáhne kritického množství.

Mají pocit, že jsou bohy, protože kontrolují přístup do vesmíru

Soros prokazatelně patřil mezi loutkovodiče Hitlery Clintonové
Soros prokazatelně patřil mezi loutkovodiče Hitlery Clintonové

Vysoce postavené osazenstvo Deep State — někteří politici a jiní, co jimi nejsou — si jsou tajných kosmických programů námořnictva a letectva dobře vědomi. Jsou posedlí mocí. Jejich schopnost „kontrolovat vesmír“ a udržovat nás v tom, že nám „hrouda nohu víže“, ještě umocnila jejich pocit, že jsou „bohy“. Ukrývali před námi neuvěřitelné množství informací, protože tyto programy se poprvé začaly rozbíhat v pozdních třicátých letech v Německu.

Pozn. redakce: Někteří z nich byli tak drzí a už svou nadřazenost a povýšenost nad námi lidmi ani neskrývali. Takový soudruh Soros o sobě například i veřejně prohlašoval, že se považuje za boha » To on patřil mezi hlavní vůdce satanské NWO Agendy 2030 a jejího sociálního inženýrství, jejímž nepřiznávaným cílem je dokonalé duchovní zotročení lidstva »

Satanské okultní náboženství

#PizzaGate: Marina Abramovič pózuje s kozlí hlavou Bafometa.
#PizzaGate: Marina Abramovič pózuje s kozlí hlavou Bafometa.

DW také dosvědčuje že tito vysoce postavení lidé v Deep State mají velmi, velmi nemocné okultní náboženství, které zahrnuje pedofilii a praktiky satanského typu, jako jsou oběti zvířat a lidí. Na této webové stránce jsme tento aspekt příběhu rozsáhle rozkryli, a to včetně trvalého výskytu jejich symbolů ve filmech, televizních pořadech, videohrách, hudebních videích a podobně. Patří sem prvky jako zednářský čtverec a kompas, vševidoucí oko, dva zednářské pilíře, templářský kříž a tak dále…

Mají tradici předem nám sdělit, co dělají

Zvláštní je, že jejich náboženská tradice vyžaduje, aby je „ukrývali na otevřeném místě“ a sdělovali nám, co dělají, například v jen slabě maskované fikci. Pokud chcete vidět skutečně šokující filmový příklad tohoto, kde si můžete odškrtnout téměř všechno ze seznamu, podívejte se na film Sherlock Holmes z roku 2009.

Ten přesně popisuje, jak satanská skupina pronikla do elitních tajných společností a zastrašila je, aby podpořili vytvoření systému Federálních rezerv. Film začíná opravdu znepokojivou scénou, kde hlavní darebák používá černou magii, aby donutil ženu obětovat se dýkou. Stránka Vigilant Citizen odvedla slušnou práci, když shrnula některá z okultních témat a symbolů v tomto filmu:

#PizzaGate: John Podesta poskytl rozhovor ve svém domě, na zdi je ale kanibalistický obraz dvou mužů s talíři a příbory nad mrtvolou muže.
#PizzaGate: John Podesta poskytl rozhovor ve svém domě, na zdi je ale kanibalistický obraz dvou mužů s talíři a příbory nad mrtvolou muže.
#PizzaGate: Znepokojivá fotografie na Alefantisově Instagramu: Malá holčička přikurtovaná lepícími páskami k pingpongovému stolu. Za ní stojí nějaký muž.
#PizzaGate: Znepokojivá fotografie na Alefantisově Instagramu: Malá holčička přikurtovaná lepícími páskami k pingpongovému stolu. Za ní stojí nějaký muž.

Pozn. redakce: I my jsme již nahlédli do pozadí tohoto tématu, které není pohádkou, naopak velmi velmi reálným problémem » Bylo o něm slyšet více pod heslem „pizzagate“ v období Trumpovy prezidentské kampaně. Na straně Světla se hodně angažoval gen. M. Flynn. Pokud se Alianci podaří kabalu v zájmu lidstva odstranit, snad se dočkáme úplného odhalení. Je to v zájmu nás všech — je třeba pochopit, že tito kabalističtí temnáři na nejvyšších úrovních poměrně dobře vědí, jak energeticky funguje náš svět — nicméně lidstvu tyto informace rozhodně nehodlají uvolnit — přesně naopak — v zájmu našeho zotročení si dané informace nechávají pro své vyvolené a lidské stádo ponechávají ve stavu nevědomí: „Satanismus? Hehe to je legrační pohádka…“

VIDEO: Revolta proti systému. Michael Flynn mluví o digitální „armádě“

Aliance je mnohem větší a mnohem starší

DW: Podal jsem seznam jmen deseti lidí, jejichž detailní líčení se skutečně propojily opravdu pozoruhodnými způsoby — vysoce nad jakoukoliv možnost dezinformace. To nyní zahrnuje i Emeryho Smitha, na kterého jsem naléhal, aby po deseti letech vystoupil na veřejnost poté, co byl málem zavražděn zjevně úmyslnou čelní srážkou v autě.

trump-sampson-ben-garrison_1_orig

Dovolte mi to říci znovu: Aliance je mnohem větší a mnohem starší než všechno, co jsme od konání voleb v roce 2016 viděli.

Současný americký prezident jednoduše spolupracuje s plánem, o kterém jsem začal slýchat téměř před deseti lety.

Běžně potkávám lidi, kteří si myslí, že na nové administrativě není vůbec nic pozitivního. Nicméně, jakmile jim vysvětlím, co já sám vím od zasvěcených osob a jak se tyto body pojí dohromady, tak se začnou otevírat větší možné realitě.

Pokládání jednoduchých otázek může být skvělý způsob, jak zavést hovor na téma pravdy, aniž byste zněli jako politický fanatik:

debate-hillary-trump-3-ben-garrison_orig

 • „Už jste někdy v životě viděl takovou agresivní válku mezi MSM a úřadujícím americkým prezidentem?“
 • „Nejsou snad média hlavního proudu (MSM) nástrojem vlády, aby vydávala její propagandu a další agendy?“
 • „Vidíme, že dochází k revolučnímu povstání proti pevně usazeným sexuálním dravcům v Hollywoodu a ve vládě?“
 • „Jak je možné, že člověk jako Trump se osobně velmi vkládá do skutečného splnění slibů z jeho kampaně, že »vysuší bažinu« Deep State? Nezačalo by to všechno dávat smysl, pokud byste připustili, že Aliance, o které jsem vám říkal — a k níž nyní patří většina americké armády — je skutečná?“
 • „Co by se mohlo stát, kdyby všechny ty skvělé věci, o kterých jsme mluvili dříve, byly skutečně odtajněny — a dostali jsme peníze zpět?“

Většina lidí stále ještě nic netuší…

trump-drain-the-swamp-ben-garrison_1_orig

Nezapomeňte také, prosím, že mnoho lidí právě teď skrytě bojuje a umírá, aby nás zachránili od skupiny lidí, kteří jsou tak zlí, že si to ani nedokážete představit. Bitva se stala výjimečně smrtící a je úžasné, jak skrytá celá ta věc byla… přinejmenším až doposud. Většina lidí stále ještě nic netuší. „Deep State“ posedle zkoušel vše, o čem si myslel, že zabije miliardy lidí. Nukleární válku. Virovou pandemii. Zkonstruované přírodní katastrofy. Ekonomický kolaps. Jídlo jako zbraň (pozn.: potraviny otrávené chemickými přísadami např. tzv. éčky, GMO plodiny, fluorizace vody atd.) a vakcíny. Epické války. Teroristické útoky. Katalyzující situace pro vyhlášení stanného práva. A dokonce i falešnou hrozbu „mimozemské invaze“.

Zatímco mnozí z obecenstva sarkasticky debatují o tom, zda je něco z toho vůbec reálné, tak stovky tisíc vojáků a civilistů riskují svůj život jako nikdy předtím, aby zachránili planetu Zemi.

Zaslouží si naši čest, respekt a uznání. Jakmile budou tyto operace dokončeny, tak mnoho z hrdinů povstane, aby za tuto několik desetiletí trvající snahu převzalo alespoň částečné ocenění.

ben-garrison-swamp-trump-draining-cia-deep-state

Mnoho lidí, kteří na internetu vystupují nejnenávistněji vůči Alianci, jsou ve skutečnosti operativci placení „Deep State“ — jejichž úkolem je vyvolávat konflikty, jak dokazují mj. Snowdenovy dokumenty.

Lidé z „Deep State“ doslova chtěli snížit populaci Země na půl miliardy lidí a tento svůj záměr otevřeně zveřejnili na tzv. „Georgijských kamenech“:

V červenci 2009, jsem od Pete Petersona, vysoce postaveného zasvěcence, poprvé napřímo obdržel informace z první ruky o Alianci, která se snažila porazit genocidní „Deep State“. Toto setkání vedlo k třídílnému rozhovoru na YouTube v rámci projektu „Camelot“, ve kterém jsem se v druhém videu s Petem zaměřil na medicínské a vědecké otázky.

Odpor vůči „Deep State“ v americké armádě inspiroval odvahu a naději mnohých

Příběh organizovaného odporu vůči „Deep State“ v americké armádě inspiroval odvahu a naději…

Od doby, co mě Pete začal jako první informovat, tak ostatní vysoce postavení zasvěcenci přidali své vlastní přímé znalosti této „stínové světové války“, která nyní dosahuje svého vrcholu. Navzdory ohromným rizikům s tím spojených jsme tyto lidi vyhledali a shromáždili od nich data, abychom tím napomohli úspěchu. Jak již bylo řečeno, nikdy předtím jsme neviděli tolik viditelných událostí a titulků, které směřují ke stejnému neúprosnému závěru:

Toto je velké!

ben-garrison-police-lineup-trump-they-all-did-it

Deep State ztrácí v této válce na všech frontách. Rozdrcení Temné vlády, které jsme tak dlouho předpovídali se právě teďděje. Počet hollywoodských a politických elit, u kterých se již provalily sexuální přečiny, je tak vysoký, že je velmi obtížné si udržet v nastalé situaci přehled.

Ve starém světě chránil „Deep State“ sám sebe bez ohledu na cokoliv — a tato jeho moc se skrze úplatky táhlo až ke zkorumpovaným soudcům…

Teď už ne.

Corey Goode a Mega Anon

Další informace, které s vámi máme sdílet, pocházejí údajně z nejvyšších úrovní Aliance. Dne 21. prosince 2017 mi insider Corey Goode poslal písemné shrnutí několika vysoce postavených brífingů, které měl během předchozích 48 hodin. Okamžitě jsem zavolal nové insiderce Mega Anon, která se objevila na scéně v květnu 2017 s jejím ohromujícím debutem na „4Chan“. To bylo teprve potřetí, co jsme spolu kdy mluvili poté, co mi dala bezpečný prostředek pro hlasový kontakt s ní.

Až do této doby si nebyla úplně jistá, zda zpravodajské zdroje, do kterých byl Corey zapojen, byly přesné či nikoliv. Byla velmi ohromena kvalitou informací, které Corey obdržel, zejména žhavými novinkami, které předtím nikde zveřejněny nebyly. Několikrát se hlasitě užasle rozesmála. A v každém případě potvrdila, že uniklá data jsou pravdivá a přidala do směsi mnohem více dalších informací. Hovořila tak rychle a s tak úchvatnou složitostí, že jsem to všechno nestihl zapsat — ale mám pocit, že všechny důležité prvky jsme v tomto článku zachytili. Ona je také velmi osobitá, sarkastická a jízlivá. Byla by skvělou postavou pro filmový politický thriller jako drsná agentka.

Příběh Mega Anon

Mega Anon byla předmětem tří předchozích obrovských článků, které jsme napsali a které vám vřele doporučuji si přečíst pro větší pochopení:

Možná nechápete přitažlivost a úžasnost toho, co se děje, pokud jste tyto předcházející příspěvky nečetli a neprostudovali. Mega od svého debutu vytvořila obrovské množství písemných textů a s komunitou „4Chan“ a se světem sdílela jedinečné brífinky z vysokých úrovní.

Není vůbec snadné to číst, ani to slyšet. … Jeden uživatel Redditu Todd Whiskey — si dal neuvěřitelnou práci a shrnul všechna sdělení Megy, která si můžete přečíst zde…

QAnon přichází na scénu

Náš druhý článek z 22. října 2017, zacházel do mnohem podrobnějších detailů a potvrdil, že „4Chan“ je vynikajícím místem pro insidery, jak uvolnit informace pro tuto komunitu.

Jen o šest dní později začal na „4Chan“ publikovat nový tajemný insider „QAnon“, který nakonec získal mnohem větší pozornost alternativy než Mega.

Dne 12. listopadu 2017, jsme v dlouhém článku shrnuli zpravodajské informace od QAnona, který mj. přesně předpověděl masové zatýkání v Saúdské Arábii. Odhalení QAnona byla velmi významná… Objevila se zde ohromující prohlášení, která přesně předpovídají způsob, jakým Aliance svrhne Deep State a o kterém už tak dlouho mluvíme. …

Mega Anon mne veřejně zkritizovala

V té době jsem si vůbec nedokázal představit, že by mě Mega Anon kontaktovala osobně. Toto je poprvé, co jsem tento příběh popsal v oficiálním článku. Ve své třídílné sérii článků jsem byl přesvědčen, že Mega, je ten samý insider, který od poloviny roku 2016 psal na 4Chan a tvrdil, že je z FBI. Měla podobný způsob mluvy, podobné informace a podobné manýry/osobitosti ve věcech jako je pravopis, gramatika a skladba vět. Nakonec veřejně uvedla, že mi volala a nechala mi těsně před Dnem díkůvzdání zprávu na záznamníku, čímž prokázala, že je žena. Byl v tom jistě hněv a pobouření, ale byla tam vtěsnaná i dostatečná pochvala, takže jsem se tím necítil ohrožen…

Spěchal jsem k telefonu a prošel si 23 nevyslechnutých hlasových zpráv, což se mi často stává, když mám moc práce. Bum… byla tam. Její hlas byl drsný a sarkastický… a byla stoprocentně naštvaná! Přesto mě vyzvala, abych jí zavolal zpět. Byl jsem ohromen, že vůbec našla mé číslo, protože je naprosto soukromé a nepřijímám hovory od lidí, které neznám. Napsal jsem si její číslo a okamžitě jsem jí zavolal. Používala „vyhořelý telefon“ (pozn.: jde buď o telefon s kreditem, nebo o telefon se skrytým číslem) se speciálními technologiemi pro zvýšení bezpečnosti. …

Další stěžejní briefing nastal 15. listopadu 2017

Dne 15. listopadu 2017, dostal Corey nějaké nové senzační aktualizace, které jsem s vámi až doposud nesdílel. Zde jsou:

[15.11.2017, 19:45:08] Corey Goode:

Slyším zvěsti, které naznačují, že věci pro Cabal vypadají velmi špatně. Cabal se většinou chovala jako zločinecká rodina a nikdy nesázela vše na jednu kartu. Clintonové našli způsob, jak kontrolovat velkou část jejich peněz, a co nejvíce jich nahromadili na jedno místo. To bylo obrovské riziko, ale ze strany Clintonových to bylo brilantní. Udělali to tak, že kdyby je někdy někdo odstavil, tak Cabal půjde ke dnu s nimi. Soudní zasedání mohou ustanovit veřejná vyšetřování, ale řekli mi, že Hillary, Bill a Chelsea jsou mezi jmény, která jsou již v zapečetěných obžalobách.

Věci jsou s Clintonovými tak svázané, že mi bylo řečeno, že je možné, že Hillary může náhle „podlehnout zdravotním problémům“. Pak řeknou, že od té doby, co je mrtvá, není důvod věci dále vyšetřovat. To, co by se našlo, by bylo zveřejněno. …

Velký přepis rozhovoru mezi Davidem Wilcockem a Mega Anon

Informace vztahující se ke vesmírnému odhalení

MA: Existují plány na to, aby se takové věci dostaly na povrch. Jedním z příkladů by mohla být mise na Mars. NASA přijde a řekne, že to bude stát tolik a tolik. Trump se proti tomu postaví a donutí je, aby to udělali za méně. Poté budou muset vysvětlit, proč bude nutno použít vědu a technologie, o kterých všem lhali, aby se to dalo za tuto cenu udělat. NASA se chystá položit (zkrachovat) samu sebe, stejně jako letectvo a dodavatelé jako je např. Lockheed. Je to jako když DNC (The Democratic National Committee) vyšetřuje sama sebe. NASA skončí tím, že odhalí sebe samu svým vlastním zveřejněním.

Nejprve budeme muset dokázat, že Země není to, co si myslíme, že je ;-)

Elon Musk na obrázku vpravo
Elon Musk na obrázku vpravo

Elon Musk se na tom velmi podílí a byl v kontaktu s vrcholovými lidmi. Něco z toho zahrnuje Trumpova strýce. V pozadí se toho děje mnohem víc. Trump bude říkat: „Podívejte, jak dlouho vám lhali.“ Ale oni se budou snažit říkat: „Právě jsme to zjistili…“ Snaží se [vcelku úspěšně] ovlivňovat obsah v médií…

Elon Musk prozatím vysoce symbolicky vyslal do vesmíru elektrickou Teslu s figurínou člověka
Elon Musk prozatím vysoce symbolicky vyslal do vesmíru elektrickou Teslu s figurínou člověka

Lokální zatýkání

MA: Od prvního dne nové vlády začalo docházet k lokálnímu zatýkání. Soud věděl, jaká je jeho práce: Nechte Muellera a vyšetřování, aby samo skončilo fiaskem… mezitím ochromte v zemi síť obchodování s lidmi. …

Chcete potvrzení?

Nečekejte na MSM (mainstream média), aby vám to sdělil a shromáždil čísla. Musíte číst místní zpravodajské zdroje a dát si to dohromady sami. Všechno tam je. Hlavní sítě byly přerušeny v Kalifornii, na Floridě, v Jižní Karolíně a v mnoha dalších. Například, udělejte si průzkum za prosinec 2017, obchodování s dětmi, zneužívání dětí, obchodování s lidmi. Hledejte místní zprávy. …

Pohled Megy na Obamu

obama-hillary-muslims-ben-garrison_1_orig

MA: Chystám se trochu profláknout Obamu. Používáme proti němu jeho rodný list. Pokusil se, vzít si od Laurela své vlastní archivy. Důvod, proč s ním právě hrajeme, je ten, že ho budeme potřebovat. Opravdu pos… (čtenář si domyslí) celou zemi. Byl jen vypulírovaný idiot. Neměl prezidenství a on to ví. Když nastal rok 2012, tak to je, kdy opravdu začal… Měl ego až na půdu. Nikdy nemusel nic zkoušet. Jeho profesní kariéra byla naplánovaná dřív, než se stal vysokoškolákem, dokonce i středoškolákem. Urychlili ho. Byl senátorem 2 roky. Hlasoval pouze o třech věcech. Byl komunitním organizátorem. …

Nikdy víc jim nebude dovoleno nás opět terorizovat!

ben-garrison-cia-unleashed-cia-kills-kennedy

MA: Jak jsem již řekla, tři klíčové agentury, kterých se to dotkne, jsou FBI, CIA a FED (satanova FEDerální rezervní banka). Budou vykuchané a ozdravené… Budou fungovat tak, jak by měly, a už jim nikdy víc nebude dovoleno nás opět terorizovat/vykořisťovat tak, jak to dělaly. K mnoha zatčením již došlo. Lidé byli zadrženi, souzeni a usvědčeni. Už je nikdy víc neuvidíte.

Jak zachováte víru ve své úřady? Nedovolíte, aby se lidé dozvěděli, že bylo zatčeno 604 lidí z FBI

MA: Jak zachováte víru ve své největší agentury a ministerstva? Nedovolíte, aby se lidé dozvěděli, že jste zatkli 604 lidí z FBI. Pokud byste to udělali, lidi by to vyděsilo. Neříkám, že došlo k 604 zatčením přímo v FBI. Někteří z nich jsou smluvní partneři… Někteří jsou jako Strzok. Jde o to, že se nemůžete zbavit FBI. To by podkopalo celou vládní strukturu. Mnoho agentů FBI nemohlo uvěřit, že lidé, které mnoho let znají, byli zatčeni. Po celou dobu, co je znali, neměli tušení, že zde dochází k něčemu hanebnému. … Opravdu jsme vybagrovali všechno špinavé a snadno dosažitelné. Teď jsme připraveni na větší kalibr. Jediní lidé, které zbývá pochytat, jsou lidé jako Loretta Lynch, Holder, Obama a Hillary. Tisíce lidí již šlo ke dnu.

Nebude to okamžitě prokazatelné, ale svět na tom brzy bude líp

MA: Nebudete dlouho schopni prokázat, že k tomu došlo. Bude se zdát, že ti lidé jen odešli a už o nich nebude slyšet. McCabe byl před třemi a půl týdny degradován. Neobjevil se na Hill (pozn. Capitol?) na první slyšení. Provedli na něj zátah. Před dvěma týdny byl vyhozen/odejit. Byl formálně obviněn a oni drží ho s náramkem na kotníku. Je mi jedno, jestli mi to lidé věří, protože je to tak. Má nulovou šanci se z toho dostat. …

Nemůžeme si dovolit epický „hollywoodský konec“ masových vojenských zatčení

MA: Pokud jde o myšlenku epické vlny masových zatčení v hollywoodském stylu… každý chce velkou show, ale jako stát si to nemůžeme dovolit.

FED do naší ekonomiky za posledních 12 let napumpoval spoustu peněz. Pokud by se kdy tyto sazby upravily, mohly by zhroutit ekonomiku. Něco se už stalo. Lidé si myslí, že to musí být atomovka. Ekvivalent toho, k čemu dochází na 4Chan, se odehrává v MSM. Zamyslete se nad tím. Úplné zveřejnění těchto informací by nás mohlo doslova ochromit. Ekonomická čísla jsou opravdu špatná. Trump vám to nebude připomínat. …

 -pokračování-

Zdroj a další informace:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>