Co je to satanismus? Co má společného satanismus, konzervy s dětskou krví, pedofilie, katolická církev, David Rockefeller a kauza Pizza Gate? Důkazy z Wikileaks a VIDEO!

Nedávno jsme psali o Rockefellerově kauze a jeho ne-slavných činech » I když se D.R. snažil prezentovat jako „hodný strýček“ a mecenáš, ve skutečnosti patřil mezi hlavní pekelníky na Zemi. Byla zmíněna i jeho spojitost se satanistickými praktikami.

Baphomet, satanic statue in Detroit, USA
Baphomet, satanic statue in Detroit, USA

 

Co je to satanismus?

Pro mnoho dnešních lidí zmanipulovaných materialismem patří pojem „satanismus“ do říše pohádek. Přesně tohle bylo ovšem cílem těch, kteří nám vládnou… Satanismus je naprosto reálný a rozhodně nejde o nějaké neškodné „šaškárny v satanistických hábitech“ s obrácenými pentagramy a ďábelskými bůžky. Je za tím daleko víc. A je to děsivé! Ale…

Jen poznání pravdy vás osvobodí

Ve skutečnosti o tomto velkém zlu alternativa mluví už dlouho, ale přesvědčivých důkazů doposud bylo málo. Teprve nedávno jsme díky serveru WikiLeaks získali poměrně silné a velmi děsivé důkazy. Možná si říkáte, proč se zabývat něčím tak šíleným a negativním? Jednoduše, protože nám to umožní pochopit, kdo nám vládne! Umožní nám to pochopit, kdo jsou ve skutečnosti zač ti, kdo se nám snaží pod zdánlivě „hezkými důvody“ vnutit celosvětovou totalitní vládu NWO. Snažili jsme se vám už v tomto seriálu ukázat, že tato snaha o světovou totalitu je skryta pod maskou tzv. Agendy 2030 a je v tom zapojena i EU »

Málo známý propagační plakát EU má symboliku dokonce dvojnásobnou: Babylonskou věž, která je v Biblickém Janově zjevení jasně spojena se Satanem. A pak dokonce i reverzní negativní pentagram, jakožto hlavní symbol satanismu... všímejte si převrácených hvězd! Tohle je silné kafe!
Málo známý propagační plakát EU má symboliku dokonce dvojnásobnou: Babylonskou věž, která je v Biblickém Janově zjevení jasně spojena se Satanem. A pak dokonce i reverzní negativní pentagram, jakožto hlavní symbol satanismu… všímejte si převrácených hvězd! Tohle je silné kafe!
Anton Szandor LaVey je jeden z těch co satanismus berou vážně. Symbol obráceného pentagramu je spojen s bůžkem Baphometem, proto je v symbolu nakreslena ona slavná kozlí hlava s rohy.
Anton Szandor LaVey je jeden z těch co satanismus berou vážně. Symbol obráceného pentagramu je spojen s bůžkem Baphometem, proto je v symbolu nakreslena ona slavná kozlí hlava s rohy.

 

Slavný David Icke správně vysvětluje důvody tohoto jednání pozemských „elit“ a i to, proč je satanismus silně spojen s pedofilií. Jde totiž o energii! Ve skutečnosti tito temní vyznavači Satana nejvíce touží po čisté dětské energii a to je také duchovní vysvětlení těchto šíleností…

A nedivte se prosím tomu, že Stvořitel něco tak odporného dovoluje. Úvaha na „téma proč“ je k nalezení i v předchozím díle »

Nezapomeňte prosím: JEN POZNÁNÍ osvobozuje »  Už jsme upozorňovali, že i v Bibli je záznam o tom, že nad tímto světem vládne Satan. Ano, dokonce i v církevní cenzurované Bibli mezi řádky nacházíme důkaz, že tomuto světu vládne Satan… v podstatě celá Kniha Jób je o tom! Jasně je to řečeno např. v Lukášově evangeliu v pasáži, kde je Ježíš pokoušen Satanem:

1 Ježíš pak plný Ducha Svatého se vrátil od Jordánu. Duch ho vodil pustinou 2 čtyřicet dní a Ďábel ho pokoušel. V oněch dnech Ježíš nic nesnědl, a když se skončily, vyhladověl. 3 Ďábel mu řekl: “Jsi-li Syn Boží, řekni tomuto kameni, ať se stane chlebem.” 4 Ježíš mu odpověděl: “Je napsáno: "Člověk nebude živ jen chlebem [, ale každým Božím slovem].” 5 Ďábel ho vyvedl vzhůru, v jediném okamžiku mu ukázal všechna království světa 6 a řekl mu: “Všechnu tuto pravomoc a jejich slávu dám tobě, protože mně je dána, a komukoli chci, tomu ji dám. 7 Jestliže se tedy ty přede mnou pokloníš, všechna bude tvá.” (Lukáš 4)

David Rockefeller a PizzaGate

AE News, 20. 3. 2017: Světová média přinesla informaci o smrti Davida Rockefellera, hlavě vyšších řídících procesů v transatlantickém křídle globalistů. Mluvčí rodiny Fraser P. Seitel uvedl, že miliardář a majitel banky FEDu Chase Manhattan zemřel v klidu a ve spánku. Zemřel ve věku 101 let a jeho život byl prodlužován transfuzemi krevních konzerv s dětskou a také pupečníkovou krví. Metodika prodlužování života („elit“) byla objevena během prezidentské kampaně v USA, kdy z uniklých emailů Johna Podesty, šéfa volební kampaně Hillary Clinton, vyplynulo znepokojivé zjištění o tajných krevních (satanistických) rituálech s dětmi.

V těch mailech se používají krycí kódy, podobně jako to dělají tajné služby při komunikaci s agenty. Tato kódovaná komunikace zveřejněná WikiLeaks souvisí s provozem pizzérií v několika zemích světa a tyto údajné pizzérie slouží jako krytí pro orgie mocných, kde jsou děti podle mnoha indicií nejdříve sexuálně pedofilně zneužívány a/nebo obětovány na oltář Bafometa. Děti se kupují na černém trhu a jejich krev je sbírána do nádob a laboratorně upravována pro aplikaci vybraným elitám. Podle některých vyjádření prezidenta D. Trumpa a jeho (dnes už bývalého) poradce M. Flynna tito o tomto satanismu vědí a chtějí jej zastavit. V současnosti, v dubnu 2017, už ovšem Trump viditelně prohrává souboj se stínovou vládou — přesněji řečeno to vypadá že „začal tancovat tak, jak globalisté a jejich stínová vláda píská“. Spravedlnosti pro tyto pedofilní zločince a únosce dětí se tedy nejspíše hned tak nedočkáme… Kauza dostala název PizzaGate a psalo se o ní podrobně se spoustou důkazních fotografií například zde »

Dětská krev a zejména pupečníková krev má v těle starého člověka podobný efekt jako elixír mládí, který je známý z různých bajek a pověstí. Toto nejsou žádné bajky, účinky dětské krve na gerontologický organismus jsou vědecky prokázané » i když etický rámec je velice sporný. Podle lékařské etiky se nesmí krev dělit podle rasy, původu dárce nebo stáří, ale výhradně podle krevní skupiny. Skupiny vyšších elit světové moci, mezi které patří šlechtické rody a staré rody bankéřů, se tradičně dožívají vysokých věků a mnoho lidí si myslí, že se jedná o jakýsi genetický dar, nebo je to důsledek luxusního života, že nemusí pracovat a mají jen tu nejkvalitnější stravu, zatímco obyvatelstvo je na 5. stupni řízení zabíjeno chemickými látkami v potravinách.

To má jistě svůj vliv, ale dlouhověkost elit je zajištěna dětskou krví a transfúzemi. Podle studií má dětská krev tu vlastnost, že v organismu aktivuje stejné procesy, které probíhají v dětském těle. Aktivuje se produkce kmenových buněk, které opravují v lidském těle poruchy a genetické chyby způsobené stářím a vysokým věkem. Lidé po transfúzi se cítí plní energie, života a dokonce sexuální vitality. Efekt ovšem nemá dlouhého trvání a dokonce na transfúzích vzniká jistá závislost.

Kauza PizzaGate odhalila, jak vybraní senátoři amerického kongresu a politici urgují a neustále se dotazují na další „refreshment“ v Pizza baru. „Refreshment“ (osvěžení) je v kódovém jazyce příjem dětské krevní konzervy a její transfúze. …

Poslední fotografie z nedávných let ukazují Davida Rockefellera jako chodící mrtvolu, zombie, která má zapadlé oči, ovšem která umí svižně popoběhnout. Krevní transfúze s dětskou krví jsou oním tajemstvím elit, kterým nahrazují tzv. Abrahámovskou genezi, která byla lidstvu po pádu Nephilim na Zemi » odepřena. Elity Syndikátu mají své zástupce v této civilizaci mezi „genetickými lidmi“, ale není jim dovoleno dožívat se vysokých věků přes 150 let…

Pozn.: Co myslíte je náhoda, že všichni tito temnáři vypadají podobně jako zombie? Zkuste hádat…

David, Rockefeller, 2011
David, Rockefeller, 2011

 

Josef Ratzinger — Pope Benedict XVI.
Josef Ratzinger — Pope Benedict XVI.

 

Zbigniew Brzezinski
Zbigniew Brzezinski

 

Kardinál Bertone — jeden z hlavních falšovatelů Fatimy, satanův pohůnek se pozná na první pohled...
Kardinál Bertone — jeden z hlavních falšovatelů Fatimy, satanův pohůnek se pozná na první pohled…

 

Díky WikiLeaks vyšla pravda najevo. Případ „PizzaGate“ dokazuje satanistické praktiky mocných. Důkazy jsou zdrcující!

Černý globalistický papá Francis a satanská Bafometova symbolika
Černý globalistický papá Francis a satanská Bafometova symbolika

 

AE News, 27. 11. 2016: Kauza zneužívání dětí americkými elitami a lidmi z okolí volební kampaně Hillary Clinton je v našich médiích záměrně ignorována. Pokud jste v poslední době zavítali na některý americký server nebo na YouTube, určitě jste hashtag #PizzaGate také zaregistrovali. Redakce AE News přináší podrobné informace k celé této kauze, která v dějinách amerických elit nemá obdoby. Ukazuje se, že vrcholné americké elity mají vskutku bizarní způsob „zábavy“, který zahrnuje neuvěřitelné okultní rituály, kanibalismus a dokonce obchod s dětmi.

Pizzérie v hlavní roli pedofilního skandálu

Celé to začalo ve chvíli, kdy Wikileaks uveřejnil emaily šéfa volební kampaně Demokratů Johna Podesty. Zatímco mainstreamová média se v dokumentech zabývala jen povrchními informacemi, lidé na diskusních platformách 4Chan a Reddit zahájili vlastní vyšetřování podivných emailů mezi Johnem Podestou a washingtonskou smetánkou na téma velmi bizarních schůzek v jedné z washingtonských pizzerií s názvem Comet Ping Pong. Tato restaurace má ve znaku logo, které velmi nápadně připomíná emblém používaný v kruzích pedofilů » Je pozoruhodné že symboliku pedofilních log oficiálně potvrdila i FBI. A nejde jen o logo, ale i samotné motto restaurace „Play, Eat, Drink“ a mimochodem právě zkratka tohoto motta (P.E.D.) je více než výmluvná.

V přeposlaném emailu Podestův bratr Tony přeposílá Johnu Podestovi návrh výše uvedeného loga restaurace Comet Ping Pong. Všichni si logo chválí, včetně Noraha Cox-Peleda z firmy Podesta Group. Pikantní na celé věci je, že se celou dobu baví o pizzérii, která jim ale vůbec nepatří. Tedy alespoň oficiálně. Anebo je její současný homosexuální majitel jenom bílý kůň?

Šéf pizzérie v padesátce nejvlivnějších lidí ve Washingtonu?!

Náhodná podoba loga nebo zkratka motta nemusí vůbec nic znamenat. Jenže to je pouze špička ledovce, to zásadní se nachází v emailech Johna Podesty. Majitelem pizza restaurace Comet Ping Pong je jistý James Alefantis, kterého pánský magazín GQ zařadil na 49. místo nejvlivnějších osob ve Washingtonu D.C. a toto prestižní zařazení mezi elitami je vskutku podivné. Řekli byste si, co dělá majitel pizzérie v časopisu, kterému se podle názvu někdy přezdívá „Gay Queer Magazine“ (Gay Buzna Magazín), i když samotný magazín publikuje i fotografie žen a hereček, ale když si na Googlu zadáte heslo „GQ“ a v sekci vyhledávání obrázků, tak na vás vyjedou obálky magazínu GQ, na nichž v 99% případů jsou právě muži, někdy dokonce i polonazí. Alefantis se do výběru GQ ale asi nedostal kvůli své orientaci.

Neziskovka proti „nenávisti“ v centru „umění krve“

James Alefantis je homosexuál a za přítele má jistého Davida Brocka z neziskové organizace Media Matters for America. Jde o agenturu, která se údajně snaží bojovat proti „nenávisti“ v médiích. Jde tedy o podobnou neziskovou organizaci jako Hate Free Culture v České republice (a ona je také silným nástrojem globalistů). David Brock byl časopisem Time označen za jednoho z nejvlivnějších mužů v Demokratické straně. Společně s Alefantisem se mohutně podíleli na kampani Hillary Clinton. Samotný Alefantis tak má napojení na velmi mocné osoby ve Washingtonu a o to více překvapí pohled na jeho účet na Instagramu:

Znepokojivá fotografie na Alefantisově Instagramu: Malá holčička přikurtovaná lepícími páskami k pingpongovému stolu. Za ní stojí nějaký muž.
Znepokojivá fotografie na Alefantisově Instagramu: Malá holčička přikurtovaná lepícími páskami k pingpongovému stolu. Za ní stojí nějaký muž.

 

#chickenlovers — milovníci „kuřátek“

Jeho Instagram je prostoupen podivnými a velmi znepokojivými fotografiemi s dětmi. Na Instagramu si své fotografie označuje tagem #chickenlovers. Na internetu si snadno vyhledáte, že výraz #chickenlovers označuje muže, které přitahují nezletilá děvčátka.

Spirit Cooking — vaříme duše s Marinou

ben-garrison-hillary-podesta-satanism

Na AEN najdete výběr dalších fotografií z Instagramu Alefantise a také jeho spolupracovníků. V emailech Johna Podesty a Jamese Alefantise se přitom opakují pozvánky na Marina’s Spirit Cooking, tedy v překladu Marianino spirituální vaření a všude se mluví o pizze, pizza ostrově, kuchyňském ostrově, o kapesnících, mapách ke „kuchyňským ostrovům“ atd. Jde pochopitelně opět o kódovanou mluvu. Jinak Marina Abramović je srbská umělkyně, která je proslavená svými performancemi, které jsou až na hraně bestiality.

Pozn. redakce: Zdá se, že překlad „spirituální vaření“ je přesnější, jenže pokud řekneme „vařit duše“ budeme daleko blíže realitě, jelikož ve své podstatě jde o vysávání energie z obětí, jinak řečeno — požírání duší — a je to také hodně blízko kanibalismu! Proto už vůbec nepřekvapí, když např. u Johna Podesty doma nalezneme na stěně kanibalistický obraz, jak je uvedeno dále.

Kódované komunikace v emailech

V emailové komunikaci Johna Podesty byla objevená kódovaná komunikace a tajná hesla pro označování pedofilních, ale také homosexuálních a heterosexuálních aktivit na tzv. ostrově. Tímto ostrovem má být právě Alefantisova pizzérie ve Washingtonu.

Zde je uvedený jeden kódovaný email s textem:

Ahoj Johne,
Realitní agent (přezdívka?) našel kapesník. Myslím, že je to mapa, která má spojení s pizzou (kód). Je to tvůj kapesník? Mohou ti ho poslat, jestli chceš. Vím, že máš hodně práce, takže nemusíš odpovědět, jestli není tvůj, nebo ho nechceš.

A toto bylo reakcí na předchozí email:

Právě jsem se vrátil z obhlídky oblastní kanceláře (Field house) a mám čtvercový textilní kapesník (bílá s černou), který byl zanechán na kuchyňském ostrově (kód pro pizzerii).

Na homosexuální scéně v USA se totiž používají barevné kódy kapesníků, které v gay klubech pomáhají rozlišovat lidi s různými sexuálními preferencemi. Viz tabulka na AEN. A právě barva kapesníku z emailu odkazuje na sadomasochistickou orientaci držitele kapesníku.

Bafomet a jiné laskominy

Marina Abramovič pózuje s kozlí hlavou Bafometa.
Marina Abramovič pózuje s kozlí hlavou Bafometa.

 

Podestův bratr Tony má ve svém domě dokonce nad schody skulpturu s odseknutou hlavou. Známá je fotografie Mariny Abramovič s hlavou „Bafometa“, tedy s kozlí hlavou, která symbolizuje Satana.

Podesta má ve své ložnici i malbu od umělkyně Biljany Djurdevič. Je to malba svázaného a visícího chlapce v koupelně. Malby zobrazují násilí, pedofilní sadismus, jinde satanismus. …

Šéf kampaně Clintonové si vyzdobil dům kanibalistickými obrázky

John Podesta a majitel pizzérie Comet Pingpong, Alefantis, jsou tak podle všeho zapleteni do obchodu s nezletilými dětmi, na kterých jsou vykonávány minimálně satanistické rituály, v horším případě jsou děti zneužívány i sexuálně. Kauzu se snaží všechna mainstreamová média umlčet a hlasitě ignorovat… Nepřekvapivě.

John Podesta poskytl rozhovor ve svém domě, na zdi je ale kanibalistický obraz dvou mužů s talíři a příbory nad mrtvolou muže.
John Podesta poskytl rozhovor ve svém domě, na zdi je ale kanibalistický obraz dvou mužů s talíři a příbory nad mrtvolou muže.

 


Tolik AEN. Co dodat?

Tyto důkazy jsou samozřejmě pro mocipány velice nebezpečné, dříve se za podobné věci lynčovalo… Ohrožení dětí totiž vyburcuje k protestu a sebeobraně i ty nejvíce spící a nejvíce nevědomé občany. Informace o tom, že politická likvidace a odvolání M. Flynna souvisí především s jeho pokusem zlikvidovat satanistické vládnoucí kruhy, pak nemůže být překvapením… A samozřejmě není náhodou, že pedofilie kvete i v antikristovské katolické církvi!

Washington a Vatikán jako centra satanistické pedofilie

Ano, ano, není samozřejmě náhoda, že Washington a Vatikán — jakožto hlavní města První a Druhé šelmy Janova Zjevení — jsou centry satanistické pedofilie!

Důkazů je daleko více, než aby se vešly do jednoho článku a my jsme se také snažili vyhnout těm největším bestialitám, které jsou dnes zdokumentovány, stačí chvíli hledat, třeba na WikiLeaks nebo pod hashem #pizzagate…

Nakonec přidáváme filmový dokument, který dokazuje pedofilní praktiky politiků a kněží, jde mimo jiné o svědectví jedné oběti, které se podařilo utéci. Je to horší než si vůbec dokážete představit a pro mocné je to velmi nepohodlné svědectví…

TV Dokument „Conspiracy of Silence“ měl být vysílán na známém „Discovery Channel“ 3. 5. 1994. Díky politickému zásahu byl zakázán a nejen to: Práva k filmu koupily „neznámé“ osoby a přikázaly všechny kopie filmu zničit! To je síla, viďte? Někomu byla tato pravda extrémně nepohodlná!!

Conspiracy of Silence

Conspiracy of Silence, a documentary listed for viewing in TV Guide Magazine was to be aired on the Discovery Channel, on May 3, 1994. This documentary exposed a network of religious leaders and Washington politicians who flew children to Washington D.C. for sex orgies. Many children suffered the indignity of wearing nothing but their underwear and a number displayed on a piece of cardboard hanging from their necks when being auctioned off to foreigners in Las Vegas, Nevada and Toronto, Canada.

At the last minute before airing, unknown congressmen threatened the TV Cable industry with restrictive legislation if this documentary was aired. Almost immediately, the rights to the documentary were purchased by unknown persons who had ordered all copies destroyed.

A copy of this videotape was furnished anonymously to former Nebraska state senator and attorney John De Camp who made it available to retired FBI Agent Ted L. Gunderson. While the video quality is not top grade, this tape is a blockbuster in what is revealed by the participants involved.

 

Další důkazy z reálného života: Trey Gowdy a jeho vyšetřovací komise v kongresu

Nemáme prostor na důkladné rozbory důkazů, ale buďte si jisti, že zde uvedené informace jsou jen špičky ledovce. Satanistické elity prostě vládnou světu. A když se nějaký poctivec pokusí upřímně o vyšetřování… tak dopadne např. jako M. Flynn, nebo jako dva vyšetřovatelé pracující pro kongresovou komisi vedenou Trey Gowdym (R-SC) — ti prostě „zmizeli“ v arkansaské oblasti Little Rock.

Jak uvádí 19. 4. 2017 neonnettle.com: Podle telefonních záznamů byli tito dva muži v Little Rock s předvoláním od Kongresu a s instrukcemi, aby prohledávali soukromé rezidence přilehlé ke Knihovně Williama Jeffersona, resp. bývalého prezidenta Clintona. …  Tito dva vyšetřovatelé, jejichž identita zatím zůstává utajená, byli zaměstnanci federální vlády USA v rámci spolupráce se soukromým kontraktorem, aby vyšetřovali Clintony. Také konkrétnosti o tom, co tam hledají, jsou utajené. Podle zdroje, byl jejich vůz, modrý Ford Escape, nalezen v parkové oblasti u města s klíčky v zapalování. Ministerstvo spravedlnosti Jeffa Sessiona jmenovalo pro tento případ speciální vyšetřovatele, aby drželo stranou dlouhé prsty FBI o které si myslí, že by to ošvindlovala. …

Gowdy první den, kdy byl zpátky v Kongresu, pronesl emotivní obviňující projev o případech sexuálního zneužívání dětí a o obrazech v jeho představách, které jej děsí od té doby, kdy spatřil materiál spojený s tímto vyšetřováním pedofilních spolků, které infiltrovaly do Washingtonu D.C. Když promlouval k detektivům pověřeným vedením tohoto vyšetřování, tak Gowdy řekl m.j.:

„Chci, abyste mi dali seznam poskytovatelů (vyšetřovaných osob?), kteří vám dělají těžkosti. Budeme tu mít další slyšení. Přivedeme je sem, ať veřejně vysvětlí, proč dělají těžkosti při součinnosti se zákonem, když se orgány zákona zaobírají případy vykořisťování a zneužívání dětí. …“

 

Mainstreamová masomédia samozřejmě mlčí jako hrob, jelikož jejich majitelé také patří mezi vládnoucí „elity“…

Televize NBC News hlásí: Hillary Clintonová kryla elitní pedofilní spolek

Další nepřekvapující případ, kdy se zpráva objevila dokonce i v mainstreamu a samozřejmě také byla následně „zametena pod koberec“… Jak napsal Jay Greenberg na NeonNettle 29. 3. 2017:

Reportáž NBC News z roku 2013 odhalila, že Hillary Clintonová utnula vyšetřování ministerstva zahraničí, které se týká pedofilního kruhu působícího ve Washingtonu D.C. — a to proto aby ochránila vysoce postavené představitele. Nedávno zveřejněné investigativní pátrání NBC se odehrávalo v roce 2013, avšak zjištění se „zametla pod koberec“… Zpráva uvádí, že Clintonová, tehdejší ministryně zahraničí, potírala vyšetřování vysoce postavených politiků a velvyslance, jak se zjistilo na základě uniklých interních záznamů z ministerstva zahraničí.

Ačkoliv byla tato zpráva v roce 2013 šokující, ojedinělý incident mohl být tehdy snadněji zapomenut, ne však v roce 2017, kdy PedoGate (PizzaGate) zveřejnila pouze špičku ledovce z pedofilních praktik elity. Tento případ se jeví, s ohledem na současné klima, mnohem více pobuřujícím.

Ve své zprávě NBC News hovoří o „závažných obviněních týkající se ministerstva zahraničí“. Chuck Todd odhaluje znepokojivé detaily o pohlavním zneužívání dětí, utajovaném Hillary Clintonovou:

  • „Podle vnitřních záznamů ministerstva zahraničí, byla agentura odvolána nebo zasáhla do vyšetřování možného ilegálního či nevhodného chování některých zúčastněných ve svých řadách, údajně za účelem ochrany pracovních pozic a prevence skandálů.“
  • „To se týká doby, kdy byla Hillary Clintonová ještě ministryní zahraničí.“
  • „Ve Washingtonu máme staré rčení: ‚zakrývání je horší než samotný zločin‘, ale v tomto případě jsou oba činy zneklidňující.“
  • „Tomu, že obvinění z prostituce a pedofiliie, a obvinění z toho, že tyto tresné činy byly záhadným způsobem smeteny ze stolu, se nevěnuje pozornost.“
  • „Ministerstvo zahraničí se má k těmto tvrzením vyjádřit následující ráno. Tato vyšetřování zahrnují jednání ze strany úředníků ministerstva zahraničí, velvyslance a bezpečnostních jednotek, kteří jsou nějak spojeni s bývalou ministryní zahraničí Hillary Clinton“
  • „Obvinění se dotýkají toho, že vyšetřování byla zastavena, následně zcela zrušena a že příkazy přišly shora.“
  • „NBC News získalo dokumenty spojené s právě probíhajícím vyšetřováním některých znepokojujících obvinění personálu ministerstva zahraničí a v neposlední řadě také velvyslance. Záznamy ministerstva říkají, že velvyslanec, cituji ‚pravidelně činil takové kroky, aby získal sexuální služby od prostitutek a nezletilých dětí.’“
  • „Jeden záznam také zmiňuje, že nejvyšší činitel ministerstva zahraničí nařídil, aby vyšetřování oddělení okamžitě ustalo.“
  • „To je pouze jeden případ z mnoha takových, které dokumenty popisují jako ‚několik příkladů nepatřičného vlivu‘ ze strany vrchních představitelů ministerstva zahraničí.“

TV reportáž z 11. 6. 2013: Flashback to June 11th, 2013 when NBC was reporting real news… Hillary Clinton was never a progressive liberal, she was never a feminist, she never cared about anyone but herself.


Zdroj a další informace: