Válka o pravdu. VIDEO: Důkaz že CNN vyrábí „fake news“. Česká televize je přebírá. Sami lžou a současně se snaží potlačit mocensky alternativu za údajně „falešné zprávy“. Jejich cíl je totalita. 1

Navažme teď na dříve uvedené analýzy ohledně toho, jak je nám stínově vládnuto a jak je s lidským vědomím manipulováno. Manipulace v současnosti dosahuje svého zvráceného vrcholu, proto budeme důkazům věnovat několik dílů, abychom vám umožnili se bránit. Je jen na vás abyste se rozhodli jaká je pravda a co uděláte se svým životem na základě tohoto POZNÁNÍ!

adolf-hitler-make-the-lie-big

Šéf zpravodajství CNN byl tajně natočen, když mluvil o tom, jak CNN vyrábí „fake news“

Fakta hezky rozebírá AEN dne 27. 6. 2017: Nezávislá americká iniciativa Project Veritas, jejímž zakladatelem je James O’Keefe, natočila tajně skrytou kamerou názory a výroky šéfa zpravodajství CNN Johna Bonifielda. V šokující nahrávce se hlavní producent zpravodajství rozpovídal o tom, jak CNN manipuluje zpravodajstvím, jak vyrábí kauzy proti Donaldu Trumpovi na objednávku a další věci. V pořadu navíc zaznívá, že celé toto fake news zpravodajství diriguje přímo výkonný ředitel CNN Jeff Zucker. V nahrávce Bonifield přiznává, že CNN jede vysílání proti Trumpovi kvůli sledovanosti a ratingu, protože diváci CNN jsou superliberálové, tedy levičáci. Veškeré renomé CNN je tímto zničeno. I poslední idealisté, kteří CNN věřili, nyní musí sklonit hlavy. Alternativa přitom už skoro rok upozorňuje na to, že CNN je fake news stanice, od které navíc ochotně přebírají její zpravodajství i evropské televize.

John Bonifield v nahrávce přiznává, že vymyšlená kauza o napojení Trumpa na Rusko zachraňuje CNN propadající se sledovanost. Proto ředitel Zucker tlačí na to, aby zpravodajství CNN neustále točilo kauzy o Trumpovi a ruské stopě. Hodně to připomíná jednoho umanutého redaktora Respektu. CNN jako největší štvavá fake news vysílačka v západním světě je tak definitivně odhalena a otázkou je, jestli podobné skandální nahrávky se objeví třeba z výroků lidí z České televize, která výrobu falešného zpravodajství dotáhla téměř na úroveň mistrovské CNN.

Bonifield v záznamu přiznává, že proti Trumpovi nejsou žádné důkazy o ruské stopě a celé to je vycucané z prstu s cílem zvednout sledovanost upadající CNN. Podle Bonifielda má CNN jen 1 milion diváků každý večer, zatímco konkurenční NBC News celých 20 milionů. Kabelové zpravodajství CNN potom dokonce diskredituje, když v nahrávce uvede, že se zpravodajství CNN nemůže rovnat novinám The New York Times.

Pozn. redakce: Je třeba dodat, že v určité povrchní rovině jde sice o peníze, ale ve skutečnosti je v další hlubší vrstvě záměr! Záměr, kteří mají mocní s lidstvem a peníze jsou pro ně jen prostředek manipulace, zkuste se nad tím zamyslet. S penězi jde vše snadno: Řekněme, že CNN zkrachuje, no a co? Tak ONI si koupí jinou televizi, resp. jejího majitele ;-) Je to prosté milý Watsone! Pro nevěřící Tomáše lze dodat, že mj. existují velmi seriózní důkazy o tom, že CIA má pod palcem většinu velkých médií » Ano, ve skutečnosti nejde ani tak o zvýšení sledovanosti, ale o to že CIA a „deep-state“ se snaží národ zmanipulovat pro své účely.

CNN se stala vzorem pro výrobce fake news v Evropě, včetně ČT!

Možná si vzpomenete, jak ČT při volební noci v USA přebírala zpravodajství od CNN a jaké kyselé obličeje byly na Kavčích horách nad ránem » Pohled k nezaplacení. Veřejnoprávní vysílačka bude nyní muset řešit, od koho bude teď z USA přebírat zprávy, když CNN jsou usvědčená fake news stanice. Dokonce i v Londýně na falešné demonstraci muslimů proti násilí byla pozvána Česká televize a celé to tam dirigovala právě reportérka CNN. Svědectví Bonifielda tak pouze potvrzuje to, co jsme viděli na skandálním videu z Londýna. Manipulace s veřejným míněním, výroba fake news a výroba alternativní reality, podle zadání a zakázky. A to nejděsivější?

Hned v úvodu videa zaznívá od Bonifielda, že americká tajná služba CIA ovlivňuje volby v mnoha zemích a manipuluje tamními vládami. Toto nejsou slova nějakého konspirativce, ale šéfa zpravodajství CNN.

Co na to řeknou Kavčí hory? Označí teď CNN za lháře nebo pro-ruského trolla, kterého do CNN nasadil Putin? ;-)

media-presstitue

Pokaždé, když se mainstream střelí do nohy a pravda vypluje na povrch, je z toho Boží dopuštění. Damage control specialisté teď v Atlantě v Georgii v centrále CNN řeší, jak se mediálně z tohoto leaknutého videa vylhat. Je to samozřejmě voda na mlýn Donalda Trumpa. Po včerejším vítězství u Nejvyššího soudu USA, kde Trumpovi soudci udělali radost a částečně mu odblokovali protimigrační dekret, je to tak v pořadí už druhá dobrá zpráva pro Trumpa a katastrofální skóre jak pro neocony, tak pro globalisty. Trumpova slova o fake news CNN a dalších tak dochází potvrzení přímo od producenta zpravodajství CNN. No není to absurdní? Takové odhalení nelze nijak zpochybnit, jsou to tvrdá slova o praktikách uvnitř stanice, přímo úkolované ředitelem, který je mimochodem žid, ale to nikoho nepřekvapí, protože americká média jsou kompletně v rukách sionistů, pouze jejich jarmulky mají různé barvy.

Není potřeba k videu nahoře nic dalšího dodávat. Video je opatřené českými titulky, zapnete je tlačítkem CC v liště videa. Nezapomeňte video sdílet, rozesílat přátelům, ale i politikům, aby viděli, jak funguje falešné zpravodajství CNN a od koho Česká televize tak ráda odebírá protitrumpovský a protiruský éthos.

Všichni se diví, proč v ČR klesá důvěra v mainstream. Zdeněk Bakala a jeho novináři z Respektů a Hospodářských novin pořádají přednášky o propagandě, o hybridních hrozbách, o fake news, ale jediným usvědčeným výrobcem fake news je teď americká CNN.

Přesně ta CNN, která je takovým vzorem pro novináře v Evropě. Na CNN můžete vidět, proč mainstream ztrácí podporu, proč lidé vypínají CNN a proč lidé odhlašují v ČR televize. Ve videu najdete odpověď na všechny otázky.


Dokument Olivera Stonea s Vladimirem Putinem je učebnice procesů řízení — dluh je jedním z hlavních nástrojů globální moci

Jako další informační střípek, který potvrzuje snahu potlačit svobodu vyjadřování a zavést totalitu NWO, tu máme mediální hysterii, která se zvedla když nedávno TV Prima odvysílala sérii 4 dokumentů Olivera Stonea s názvem „Svět podle Putina“ a sledovanost trhala rekordy » Vladimir Putin v dokumentu mj. odhalil, jak pracují západní média na protiruské propagandě. Otevřený a logický výklad Vladimira Putina a jeho postojů otevřel oči stovkám tisíc lidí v České republice a de facto odhalil, kdo je a kdo není agresor v evropském, a nejen evropském, prostoru. Což naši čtenáři již jistě znají z analýz publikovaných na ragauian.cz »

Nejvíce útočná je ČTV, jak jinak. Veřejnoprávní televize, která by měla být nestranným předkladatelem zpráv, je ve skutečnosti hlavním šiřitelem globalistické propagandy NWO…

Dluh je nástrojem poroby a vazalství k ovládání dlužníka

V dokumentu O. Stona zde » je mj. informace, že Rusko se vyvázalo z područí Mezinárodního měnového fondu a po rozpadu SSSR zaplatilo za ostatní členské země SSSR všechny dluhy, které měly ve vztahu k IMF. To je sice překvapivá informace, ale na druhé straně naprosto logická.

Vladimir Putin chápe, že dluh je jedním z hlavních nástrojů globální moci a každá země, která má dluhy u IMF je automaticky vazalem a poslušným vykonavatelem přání globalistů. Dluh není předmětem splacení, dluh je prostředkem kontroly a ovládání.

Pokud by americká vláda neměla takový dluh, nemohli by ji rothschieldovi sionisté a FED ovládat takovým způsobem, jakým ji ovládají » Vladimir Putin také v pořadu uvedl, že američtí prezidenti se mění, ale politika USA zůstává pořád stejná. Zatímco Rusko má dluh 12 až 13% svého HDP, tak naproti tomu USA mají více než 100% zadlužení vůči svému HDP. Z těchto úrovní zadlužení potom vychází rozdíl politik mezi Ruskem a USA.

Řecká deziluze
Řecká deziluze

Mnoho lidí se ptá, proč mezinárodní instituce neustále půjčují peníze i hluboce zadluženým státům, třeba právě Řecku. Jenže odpověď na tuto otázku je naprosto jednoduchá. Dluh není určen k tomu, aby byl splacen. Dluh je nástrojem poroby a vazalství k ovládání dlužníka a není zájem na tom, aby se dlužník z dluhu vymanil. Je to něco jiného, než co funguje u spotřebitelských úvěrů, kde banky sledují zisk. V mezinárodní politice je dluh uplatňován k tomu, aby vlády zadlužených zemí poslušně poslouchali své věřitele. Tuhle aby souhlasili s vojenskou misí NATO do daleké země v Asii, támhle k bombardování Jugoslávie, tuhle k vytvoření bezpilotní zóny, támhle k přijímání migrantů, tuhle k nasunování zbraní k Rusku, támhle k propagaci LGBT atd. …


Cenzura je to správné označení

V dalším díle si ukážeme další důkazy toho, jak ona státní totalitní cenzura na Západě pokračuje. Čím jsme blíže ke konci věku tím více se tempo zrychluje. Samozřejmě tomu neříkají cenzura ale maskují to jako tzv. „boj proti falešným zprávám (fake news)“. Celý vtip je v tom, že se pod zdánlivě bohulibými záminkami začnou cenzurovat informace…

-pokračování-


Zdroje:

  • http://aeronet.cz/news/video-skandalni-nahravka-sefa-zpravodajstvi-cnn-o-tom-jak-stanice-vyrabi-fake-news-ceska-televize-v-tom-jede-s-nimi-cnn-je-pro-kavci-hory-oltarem-pravdy-cz-titulky/
  • https://www.casopis-sifra.cz/jeden-sefu-cnn-videu-natocenem-skrytou-kamerou-priznava-ze-vlivna-zpravodajska-televize-lze-od-rana-vecera-cesky-mainstream-radeji-mlci/