Pravda o islámu. Egyptský kněz Zakaria Botros varuje: Muslimové předstírají, že jsou hodní. Až poznáte pravdu bude už pozdě! Islám chce ovládnout celý svět, je to jeho program. Jste další na řadě!

Ukazujeme vám v rubrice „Evropa a islám“ hlubší skutečnosti o podstatě islámu, aby si každý sám-za-sebe mohl udělat obraz do čeho nás vládnoucí elity namáčejí — abychom vám umožnili bránit se emocionální manipulaci

Opakovaně zdůrazňujeme, že nemáme nic proti konkrétním lidem, jen se vám snažíme ukázat podstatu islámské ideologie, jelikož se v aktuální imigrační kauze (v uměle vyvolané tzv. imigrační krizi) masově manipuluje s vědomím lidí a není nám říkána celá pravda…

Jistí týpci — počínaje papežem se všemi jeho nohsledy v čele s P. Sutherlandem » pokračujíc vůdci EU, v čele se soudružkou Merkelovou — používají resp. zneužívají solidární soucítění lidí k prosazení svých protilidských plánů. Záměrně se ignorují fakta o programové násilnosti islámu.

Co říká islám sám o sobě? Bývalý muslim Nassim Ben Iman ODHALUJE PRAVDU o islámu: Každý muslim je potencionální terorista

Aktualizace 27.12.2015: Video jsme nahradili MP4 kopií. YouTube video zcenzuroval — This video is no longer available because the YouTube account associated with this video has been terminated.

Uvedli jsme už mnoho svědectví ohledně pravé tváře islámu od těch nejpovolanějších znalců, včetně bývalých muslimů nebo z úplně druhé strany od západních psychologů, kteří už mají s islámem dlouhodobou zkušenost — díky poválečné západní politice multikulti… Nejlépe je to vidět v Dánsku a Švédsku, protože tam jde o relativně malé země, kde začali islamizovat relativně brzy. Násilné trestné činy, obzvlášť ty na ženách, narostly řádově — neboť, jak je dobře známo, islám „miluje“ ženy. A ty uvozovky zde nejsou samozřejmě náhodou. Švédsko je nyní rekordmanem v této „pozitivní“ statistice sexuálního násilí…

Toužíte po zničení vlastní kultury?
Víte jistě že to chcete?

V roce 1975 švédský parlament jednomyslně rozhodl změnit v té době homogenní Švédsko na multikulturní zemi.

O čtyřicet let později se objevují dramatické důsledky tohoto experimentu: Násilná kriminalita se zvýšila o 300 %. Pokud se ale podíváme na počet znásilnění, je jejich nárůst ještě horší.

V roce 1975 bylo hlášeno policii 421 znásilnění… v roce 2014 to bylo 6620. To je nárůst o 1472 %. Graf ukazuje poměrné srovnání: Počet znásilnění přepočítaný na 100 000 obyvatel, stav z roku 2012.

Rape rate per 100,000 population, comparison by country (selected top and bottom countries), 2012 statistics taken from the United Nations Office on Drugs and Crime.
Rape rate per 100,000 population, comparison by country (selected top and bottom countries), 2012 statistics taken from the United Nations Office on Drugs and Crime.

 

Stejně tak není náhodou, že v uvedené emocionální manipulaci jsou tato fakta zatajována. Kdo a proč to dělá? O co mu jde? Zkuste si to prosím domyslet sami…

Další zkušenosti z reálného a dobře zdokumentovaného soužití s islámem

Muslims demonstrate against the visit of Dutch Member of the European Parliament and Freedom Party leader Geert Wilders to London, Britain, 2009-10-16. Photo: EPA/ROBERT VOS
Muslims demonstrate against the visit of Dutch Member of the European Parliament and Freedom Party leader Geert Wilders to London, Britain, 2009-10-16. Photo: EPA/ROBERT VOS

Jste další na řadě!!

Pokud věnujete alespoň minimum času faktům o islámu, tak zjistíte, že hlavní náboženská povinnost muslimů je rozšiřovat islám (kromě absolutní poslušnosti islámským autoritám).

Ale nejsou samozřejmě hloupí a násilný tlak na konvertování k islámu přichází až v tu chvíli, když imámové usoudí že mají dost síly, aby mohli ten násilný tlak v ulicích realizovat. Zkušenost ze Západní evropy ukazuje že hranice je ca 5 % muslimů v populaci.

A tento efekt „dojely“ mj. všechny křesťanské společnosti Severní Afriky (např. Egypt — místo, kde nám křesťanští mniši jako jediní na světě zachránili Tomášovo evangelium »), kde vzniklo křesťanství velmi brzy po příchodu Krista.

Historie sama je svědkem. Jen se na ty země podívejte. Podívejte se jak tzv. nevěřící (islámský výraz pro všechny nemuslimy) dopadli…

Hloupí, co se nedokáží poučit z historie… a přesně o tomto efektu mluví i egyptský kněz Zakaria Botros a také egyptský biskup Anda Damian. V Egyptě se to stalo také… a já se ptám, kdepak jsou ti křesťané co tam žili? Kolik jich zbylo? Jistě žijí v míru?!


Zakaria Botros: Muslimové předstírají, že jsou hodní lidé. Poznáte jejich pravou tvář, ale to už bude pozdě!

…ale to už bude pozdě. Toto řekl v rozhovoru egyptský kněz Zakaria Botros, přezdívaný „Islámský nepřítel číslo 1″, za jehož hlavu Al-Káida vypsala tzv. fatvu (islámskou klatbu s příkazem zabít) za odměnu 60mil. dolarů.

Zakaria Botros mimo jiné řekl: „Muslimové předstírají, že jsou hodní lidé, když však islám/imámové zavelí, všichni se stanou pravými muslimy. Známe je, protože s nimi žijeme 14 století, ale zápaďané je neznají, znají jen jejich mírnou tvář. Jednou však poznají jejich pravou tvář, ale to už bude pozdě. Islám chce ovládnout celý svět, je to jeho program, je to náboženská povinnost každého muslima (viz odstavec Pravda o islámu) »

Zakaria Botros: Islám je mírumilovný, jen když nemá moc činit násilí

Video na YouTube bylo zcenzurováno! Zdravíme Velkého Bratra »

Můžete shlédnout video-rozhovor s CZ titulky, ve kterém Zakaria Botros varuje Němce před islámem… viděli jste svědectví ex-muslimů, viděli jste v minulých dílech např. i působivé svědectví české ženy, žijící dlouhodobě v Německu. Také jsme už dříve na faktech jasně dokázali, že nejde o extrémní, nýbrž všední tvář islámu. Islám je mírumilovný, jen když nemá moc činit násilí… Komu nestačí prostá fakta? Také chcete nadále strkat hlavu do písku?

Muslim extremism is multicultural. Islamic protest, Sydney 2012
Muslim extremism is multicultural. Islamic protest, Sydney 2012

Má smysl ještě něco dodávat? Snad jen to, že ministr Pelikán plošně kriminalizuje všechny, co odmítají v Evropě islám. Bohuslav Sobotka prohlašuje, že muslimové jsou mírumilovní. Žili vedle nich Sobotka s Pelikánem celý život, nebo vedle nich žili Zakaria Botros a Anda Damian, egyptští kněží?


Egyptský biskup Anda Damian: Můj příběh je váš příběh. Moje dějiny jsou vašimi dějinami.

Varuji vás: Poučte se z naší historie, poučte se z naší dnešní situace!

Video na YouTube bylo zcenzurováno! Zdravíme Velkého Bratra »

Ve videu mluví egyptský biskup Anda Damian k Němcům… ale to stejné platí pro všechny Evropany…

Ujišťuji vás, že když budete otáčet hlavu stranou a nic neuděláte [myšleno s islámskou imigrací], stane se ve vaší zemi to, k čemu došlo u nás v Egyptě. Pokud se z naší historie nepoučíte, budete brzy další na řadě.

A berte to vážně.

Já nejsem žádný kazatel nenávisti, sám mám mezi muslimy spoustu přátel. Také nechci vyvolat v lidech strach. Neměli bychom se bát.

Ale musíme se z naší minulosti poučit.

Kdysi jsme byli pány v naší vlastní zemi [Egyptě]…
A dnes bojujeme o holý život, o právo vůbec tam žít.
Dejte si pozor na nárůst muslimů v populaci.

Pokud s tím něco neuděláte, stanete se jednoho menšinou ve vlastní zemi, tak jako my [v Egyptě].

Sami můžeme vidět [obrovský rozdíl], jak islám reaguje, když má většinu a je u moci a jak se projevuje, když je v menšině.

Takže vás varuji: Berte svou situaci vážně.

Můj příběh je váš příběh.
Moje dějiny jsou vašimi dějinami.

Moje křesťanská minulost je vaší křesťanskou minulostí, vašimi kořeny.

Poučte se z naší historie,
poučte se z naší dnešní situace.

Udělejte s tím něco!
Vaše budoucnost začíná právě teď!

To je důvod, proč k vám dnes mluvím a říkám vám, abyste neotáčeli hlavu od problému pryč, ale abychom ho společně řešili. Musíme pro naše děti zajistit bezpečný domov a musíme pro naše děti něco udělat, aby se ve vlastní zemi nestaly druhořadými občany druhé nebo třetí kategorie.

Přestaňte cenzurovat fakta a začněte bránit Evropu

Těm, co skutečně utíkají před hrůzami války je třeba podat pomocnou ruku. Těch je ovšem menšina… jak ukazuje pravda prosakující škvírami mediální manipulace…

Pokud s tím něco neuděláte, stanete se jednoho (velmi blízkého) dne menšinou ve vlastní zemi… Udělejte něco pro své děti, aby se ve vlastní zemi nestaly druhořadými občany druhé nebo třetí kategorie.

Přestaňte cenzurovat fakta a začněte bránit Evropu!

Udělejte s tím něco!
Vaše budoucnost začíná právě teď!


Shrnutí a závěr: Můžeme s tím něco udělat? Jak změnit svět?

Osvícení lidé nám stále dokolečka opakuji, že když chceme změnit svět, musíme začít sami u sebe, změnit své myšlení. Každému kdo je vychován v dnešní iluzi materialismu to asi zní divně. Stejně jako mně na počátku hledání pravdy. Váš náhled se ale rychle změní, když pochopíte, kdo je bytost zvaná člověk, když poznáte sami-sebe, když poznáte svou duši — cestu k tomu vám dlouhodobě ukazujeme »

Nejsme sami kdo to říká. Mezi dalšími je např. i Don Miguel Ruiz (Čtyři dohody) který vysvětluje: »Jak lze změnit svět? Odpověď je snadná. Tím, že změníte svůj vlastní svět. Když vás žádám, abyste mi pomohli změnit svět, nemluvím o planetě Zemi. Mám na mysli svět, který existuje ve vaší hlavě. Nedokážete změnit svět, jestliže nezměníte nejdřív svět, který máte v sobě. Změna začíná u Vás. Změňte svět tím, že budete mít rádi sami sebe, že si budete užívat života plnými doušky a svůj osobní život proměníte v rajský sen. A já vás žádám o pomoc, protože vy jste jediní, kdo tuhle změnu může provést.«

Změňte svět tím, že budete mít rádi sami sebe. Potřebné informace naleznete třeba i na tomto webu.

Pokud chcete, aby ta vnitřní změna byla doopravdy účinná, bylo by dobré vědět co se uvnitř lidské mysli děje doopravdy. Kdo je to ten SÁM kdo má mít rád SEBE? Pokud tu změnu doopravdy chcete, můžete se dozvědět jak lidská mysl funguje třeba v seriálu Dvě cesty. A vězte že tzv. oficiální věda vám tu odpověď nedá, jelikož sama sebe dobrovolně uzamkla v kleci materialismu. Měl bych je politovat, ale jak se říká: Každý je sám tvůrcem svého osudu.

-pokračování-


Zdroj:

Soutěž krásy: Volba Miss muslim
Soutěž krásy: Volba Miss muslim