Dámy a pánové, Evropa není svobodná. V dnešní Evropě je zakázáno říkat pravdu! Viktor Orbán hovoří o tzv. uprchlících a vyzývá k odporu

Podivujete se nad prudkostí imigrační vlny valící se do Evropy? Divíte se, proč politici vítají muslimské migranty s mávátky, i když tím dochází k útoku na samou podstatu Evropské civilizace?

Proč se místo obrany před islámem útočí naopak na ty, kteří chtějí naši civilizaci chránit? Proč se nám do očí lže o podstatě islámu?

Maďarský ministerský předseda Viktor Orbán obvinil miliardáře George Sorose ze spiknutí proti Evropě. Konečně někdo, kdo se nebojí říci veřejně pravdu! Díky!!
Maďarský ministerský předseda Viktor Orbán obvinil miliardáře George Sorose ze spiknutí proti Evropě. Konečně někdo, kdo se nebojí říci veřejně pravdu! Díky!!

A protože se na nás z „velkých“ médií valí spousta nepravd, musíme si opakovaně připomenout, jak je to doopravdy… bruselská NWO propaganda je stále agresivnější a když např. náš web říká pravý opak a informuje o PRAVÉ NÁSILNICKÉ podstatě islámu » mnozí si mohou myslet, že jsme se asi zbláznili…

Ptejme se, jak je možné že už zase — stejně jako v socialistické totalitě — slyšíme a vidíme v médiích překroucený obraz reality?

Proč se nám do očí lže o tzv. „mírumilovnosti“ islámu, když každý může na vlastní oči vidět např. to, jak islám útočí na nás, na původní obyvatele Evropy a obzvláště ženy?


Maďarský premiér Viktor Orbán: Svoboda znamená říkat pravdu a v dnešní Evropě je říkat pravdu zakázáno…

Viktor Orbán říká ve videu mimo jiné: „Dámy a pánové, Evropa není svobodná. Svoboda znamená říkat pravdu a v dnešní Evropě je říkat pravdu zakázáno. Ač hedvábný, náhubek je stále náhubek. Je zakázáno říkat, že ti, co sem přijíždějí nejsou uprchlíci a varovat před současnými riziky migrační vlny. Je zakázáno říkat, že další miliony migrantů jsou připraveny vyrazit směrem k nám. Je zakázáno informovat o tom, že masová imigrace přináší nárůst kriminality a terorismu do našich zemí. Je zakázáno poukázat, že ty masy, které sem přijíždějí z jiné civilizace, ohrožují naši kulturu, náš způsob života, naše zvyky a náš způsob života…“

Projev maďarského premiéra Viktora Orbána ze dne 15.3.2016 u příležitosti oslav Maďarského Národního dne (připomenutí revoluce z r. 1848). Zmiňuje se o nebezpečích imigrace a „anonymních mezinárodních silách“ které se snaží Evropu zruinovat a přeměnit její etnickou, kulturní a náboženskou strukturu. Vyzývá všechny Evropany zdravého rozumu k odporu proti plánované destrukci.

Výběr dalších Orbánových výroků: Příliv migrantů do Evropy je „spiknutí“ pro likvidaci národních států

Pan Orbán vyjádřil obavy, že mnohé u otázek týkajících se uprchlické krize nebylo řádně projednáno, protože „pravda nesmí být řečena“:

Plánovaná likvidace národních států v EU

Spiknutí samozřejmě není náhoda, je to dokazatelně dlouhodobý plán NWO globalistů v čele s papežem. Jak asi víte, a můžete se dočíst i na našem webu, tak např. čeští sobotkovci se s plánem na likvidaci našeho státu, již ani netají — říká se tomu velezrada »

Na české scéně jsme už měli jednoho politika, který se nařízením EU vzpíral podobně, jako Viktor Orbán, který před politikou EU i varoval a připomeňme si jej (i s výhradami k jeho privatizaci):


Projev Václava Klause v Evropském parlamentu: Czech President Vaclav Klaus addresses the European Parliament

K tomu si připomeňme, že nejen proti V. Klausovi, ale i proti prezidentu M. Zemanovi, který kritizuje uprchlickou politiku, je vedena kampaň s tím, že oba jsou prý „psychopati“… ano, ano, takto vypadá archontické překrucování pravdy v lež.

Ptejme se proč se to děje?!
To je ta správná otázka!

Mnozí v tom vidí souboj staré „křesťanské“ Evropy s mohamedánskými nájezdníky… Není tomu tak, ve skutečnosti jsou všechna ta náboženství jen nástrojem jedné a STEJNÉ síly… ta síla se dnes nejviditelněji projevuje snahou o islamizaci Evropy. Islám (stejně jako falešné křesťanství pod názvem katolicizmus) je pro ni jen nástroj pro snadné ovládání člověka a vytvoření globální vlády, tzv. NWO! Nitky moci se sbíhají ve Vatikánu, u nejvyššího jezuitského generála a noří se ještě hlouběji do oné pověstné „králičí nory“…

PTEJME SE PROČ to soudruzi dělají? PROČ NÁS TAK MOC CHTĚJÍ UZAVŘÍT DO KLECE NWO totalitního systému?! TO JE KLÍČOVÁ OTÁZKA! Proč se tak hezky shodují papeženci s finančními mocenskými elitami?

Ve skutečnosti jde totiž o to, co Vatikán potlačuje od svého vzniku ve 4. století! ÚZCE SE TO DOTÝKÁ SVOBODY LIDSKÉ DUŠE… ano, tohle je válka o lidskou duši »


Zdroj a další informace: