Pravda o islámu. Uměle a záměrně přiživená islámská imigrace do Evropy je prostředkem likvidace národních států a manipulace lidí ke globální vládě. Najde se alespoň 7 statečných, kteří nás zachrání?

Zabýváme se v této rubrice již v několika pokračováních problémem záměrně zesilované imigrace do Evropy » Neděláme to rádi a soucítíme se všemi lidmi postiženými násilnostmi… nicméně naléhavě cítíme, že je třeba všechny lidičky varovat před manipulací, která se tu děje… necháme ze sebe nadále dělat voly?

Paris, France, 2014
Paris, France, 2014

I slepý vidí, že gigantický rozměr této katastrofy nemohl vzniknout náhodou, aniž by tomu všemu někdo záměrně pomohl… Všímají si toho dokonce už i tzv. mainstreamová média, cituji jeden malý příklad:


Alex Švamberk: Nová Evropa Angely Merkelové

Polizei kapituliert: Flüchtlinge brechen am 23. Oktober 2015 aus der Sammelunterkunft in Spielfeld aus, um an die österreichisch-deutsche Grenze zu gelangen. (Foto: dpa) Eine Ende der chaotischen Zustände ist nicht absehbar. Slowenien kapituliert ebenfalls vor den Andrang der Flüchtlinge. Das Land hat einen Hilferuf nach Brüssel geschickt. Täglich kommen momentan mehr als 10.000 Flüchtlinge in das Land, das selbst nur über knapp 5.000 Polizisten verfügt.
Polizei kapituliert: Flüchtlinge brechen am 23. Oktober 2015 aus der Sammelunterkunft in Spielfeld aus, um an die österreichisch-deutsche Grenze zu gelangen. (Foto: dpa)
Eine Ende der chaotischen Zustände ist nicht absehbar. Slowenien kapituliert ebenfalls vor den Andrang der Flüchtlinge. Das Land hat einen Hilferuf nach Brüssel geschickt. Täglich kommen momentan mehr als 10.000 Flüchtlinge in das Land, das selbst nur über knapp 5.000 Polizisten verfügt.

Nejvíce znepokojivý je ale její (Angely Merkelové) obecný výrok: „To, jak vyřešíme aktuální krizi, určí podobu kontinentu v budoucnu.“ Působí dojmem, že kancléřka počítá s vznikem jakési „Nové Evropy“, ve které budou mnohem početněji zastoupeni migranti. Německý ministr vnitra Thomas de Maizière dokonce prohlásil, že by je unie měla rovnou vozit.

To je doslova voda na mlýn spikleneckým teoriím.

:-)

Zřetelně však jde o transformaci EU, protože ta současná představuje kvůli rozporům mezi jednotlivými zeměmi neakceschopný kolos. Oslabit v souvislosti s migranty národní státy by rozhodně usnadnilo Bruselu, či spíše nejmocnějším zemím EU vládnutí…

 • http://www.novinky.cz/komentare/381699-komentar-nova-evropa-angely-merkelove-alex-svamberk.html

Muslims residing in France burn the flag of their adopted nation, France 2012
Muslims residing in France burn the flag of their adopted nation, France 2012

Ano, přesně o to jde: „Oslabit v souvislosti s migranty národní státy“! Je to prosté, milý Watsone!!

Jednoduše řečeno: Prorokované šelmy z Janova zjevení » používají resp. zneužívají lásku k bližním a solidární soucítění lidí k prosazení protilidských plánů — pokoušejí se totiž nastolit jakousi světovou vládu. Pochopte prosím toto není vtip, není to jako nějaký směšný filmový padouch, který by se snažil o zdánlivý fantazijní nesmysl — toto je zcela reálný a dlouhodobě prakticky realizovaný plán ke kterému jsou používány všechny prostředky. Aktérům této manipulace je šumafuk jak to provedou… zda-li dosáhnou globální vlády zničením národů pomocí imigrace, nebo třeba pod záminkou boje proti tzv. globálnímu oteplování… nebo třeba nějakou tou válčičkou — třeba takovou, jakou se pokusili rozfoukat na Ukrajině. A dnes už je veřejným tajemstvím, že nešlo o Ukrajinu… loutkaři v pozadí totiž potřebují především ovládnout Rusko, které s nimi za Putina přestalo spolupracovat…

Nemusíme souhlasit! Nemusíme nechat ze sebe dělat ovce!!

Muslim extremism is multicultural. Islamic protest, Sydney 2012
Muslim extremism is multicultural. Islamic protest, Sydney 2012

Pochopte prosím, jim je zcela jedno, kolik lidí přitom zařve… jsme pro ně jen stádo ovčanů. I když oficiálně samozřejmě dávají na odiv, jak jim na nás záleží. Ano jistě — záleží jim na nás dokud potřebují náš souhlas.

Pochopte prosím vážení a milí, že my jim ten souhlas dát nemusíme… a to přesto, že nás vší silou manipulují do situace, abychom si mysleli že jejich řešení je jediné možné… tak prostá je ta manipulace.

Jasně jsme ukázali v předchozích pokračováních » že nejen historie ale i sama islámská ideologie jasně ukazuje svou podstatu. Prosím neobviňujte nás z útoku proti muslimům. My prostě jen konstatujeme fakta o podstatě sekty zvané islám. S muslimy soucítíme především proto, že oni sami jsou největšími obětmi této sekty… a platí to obzvlášť pro muslimské ženy, které jsou de-facto otrokyněmi.

Modlářství muslimů není není o nic menší než u katolíků. Například v Mecce se modlí směrem k černé kostce — což je objekt složený z 6 čtverců. Čtverec symbolizuje negativní energie ovládání a podřízenosti. Když jsou dva a více pohromadě, mají symboliků "ovládáme vše". David Icke navíc dokazuje propojení této symboliky na planetu Saturn. Toto propojení mimo jiné symbolizuje pohyb oveček při tomto modlářském aktu. | According to David Icke, in symbolism, the square means control, and the meaning of two or more squares is: "we control everything". David Icke, "The Biggest Secret", Volume Two. The square tool of the builders is also highly revered by the Masonry. Black square refers to the knowledge of controlling the dark and negative energies.
Modlářství muslimů není není o nic menší než u katolíků. Například v Mecce se modlí směrem k černé kostce — což je objekt složený z 6 čtverců. Čtverec symbolizuje negativní energie ovládání a podřízenosti. Když jsou dva a více pohromadě, mají symboliků „ovládáme vše“. David Icke navíc dokazuje propojení této symboliky na planetu Saturn. Toto propojení mimo jiné symbolizuje pohyb oveček při tomto modlářském aktu. | According to David Icke, in symbolism, the square means control, and the meaning of two or more squares is: „we control everything“. David Icke, „The Biggest Secret“, Volume Two. The square tool of the builders is also highly revered by the Masonry. Black square refers to the knowledge of controlling the dark and negative energies.

I když to muslimové samozřejmě nepřiznají — tato sekta slouží především k ovládání mas… z tohoto hlediska je daleko úspěšnější než pokroucená papežská verze křesťanství » ve kterém je Kristus používán jen jako maska zakrývající pravou podstatu cézaropapismu, který slouží Drakovi — přesně tak, jak je popsáno v Janově Zjevení » Jakkoliv to zní šíleně, k tomuto prohlášení mne vede řetěz stop, který mají čtenáři k dispozici na www.ragauian.cz.

A jediné o co vás prosím, než začnete naše tvrzení odsuzovat — věnujte chvilku své duši » a podívejte se na uvedená fakta v rubrice „Tajnosti církve“… až potom si udělejte svůj názor — na základě faktů, nikoliv povrchních dojmů… máte přece svobodnou vůli a jistě ji nechcete promrhat tím, že se spolehnete na manipulované informací z médií, které Druhá šelma vlastní!

Jedině pravda (poznání!) nás může zachránit před manipulací! Jedině s vědomím podstaty naší sdílené 3D reality a se znalostí souvislostí se můžeme rozhodovat svobodně!

V minulém díle jsme si ukázali Pravdu o islámu » Ukázali jsme názorně fundamenty této totalitní ideologie: Prvním fundamentem je nenávist k ženám, která se projevuje nejen stonásobně zvýšenou vlnou znásilnění v zemích direktivně zavádějících multikulti soužití Evropanů s islámem… Pohrdání ženami se projevuje např. dokonce i v útocích na sociální pracovnice starající se o „uprchlíky“, kteří ve skutečnosti uprchlíky nejsou… jsou jen mentálně nedospělými chlapci s přebujelým egem, které je vychováno tak, aby sebou nechalo manipulovat náboženskými vůdci…

Dalším fundamentálním rysem islámu je absolutní poslušnost vůdcům a náboženská povinnost šířit islám všemi prostředky — samozřejmě včetně násilí a lsti — cokoliv je povoleno ve jménu nastolení celosvětové vlády islámu. Že vám říkají něco o mírumilovném islámu? Není nic snazšího než prostudovat si fakta. Máte je k dispozici i na tomto webu…

Muslims demonstrate against the visit of Dutch Member of the European Parliament and Freedom Party leader Geert Wilders to London, Britain, 2009-10-16. Photo: EPA/ROBERT VOS
Muslims demonstrate against the visit of Dutch Member of the European Parliament and Freedom Party leader Geert Wilders to London, Britain, 2009-10-16. Photo: EPA/ROBERT VOS

Nesmysly o uprchlících? OPRAVENO!

Nebojte, dnes vás ušetřím dlouhých řečí a ukáži vám raději názorný film. Obzvlášť pozoruhodný je jeden klíčový moment, na který jsme již také opakovaně upozornili… promiňte nám opakování, ale ono to pochopení důležité skutečně je.

Jak jsme dokázali podle informací z koránu a hadísů: Islám má v genech zakódovánu expanzivní politiku a chování této válečnické sekty vždycky povede k silné agresivní expanzi všude tam, kde se jeho vliv dostane nad určitou procentní hranici — autoři filmu mluví o 5%… ale samozřejmě — v praxi to nemusí být přesně 5%…

Muslimové mají za náboženskou povinnost zavést všude právo šaríja a vládu islámu

Můžete to zlehčovat třeba tím, že řeknete že normální lidé se na to svým vůdcům vykašlou — nicméně — je tady ona již zmíněná výchova k absolutní poslušnosti, která je daleko účinnější než byla za komunismu…

V minulých dílech, jsme ukázali na skutečnost, že náboženskou povinností všech muslimů je boj za globální vládu islámu prostřednictvím zákona šaríja. Islám pochopitelně vystrkuje růžky až ve chvíli, kdy se cítí dost silný na prosazení tohoto požadavku. Imámové nejsou hloupí, pokud jde o prosazení egoistické lidské moci. Podle historických zkušeností je touto hranicí zhruba 5% muslimů v populaci...
V minulých dílech, jsme ukázali na skutečnost, že náboženskou povinností všech muslimů je boj za globální vládu islámu prostřednictvím zákona šaríja. Islám pochopitelně vystrkuje růžky až ve chvíli, kdy se cítí dost silný na prosazení tohoto požadavku. Imámové nejsou hloupí, pokud jde o prosazení egoistické lidské moci. Podle historických zkušeností je touto hranicí zhruba 5% muslimů v populaci…

pravda-o-islamske-migraci-5procentni-hranice-2

Krásně animované video s českými titulky

Důkazů o tom, že muslimové skutečně přitvrzují a zesilují tlak na zavedení zákona šaríja, je mnoho — a je to zcela zákonité podle náboženských požadavků islámu. Jeden čerstvější případ ukazuje následující zpráva z Dánska:


V Dánsku sa konali demonštrácie: islamistickí radikáli žiadali zavedenie šariátu v Európe

23. 10. 2015: V Kodani to vrelo. Islamistickí radikáli dva dni „okupovali“ dánsku metropolu. V piatok a sobotu sa tu konali dve veľké demonštrácie „bývalých utečencov“, ktorí žiadali zavedenie šariátu v Európskej únii

V piatok asi 500 sunítov – členov islamistickej organizácie Hizb ut-Tahrir usporiadali protestnú akciu v centre dánskej metropoly. Žiadali zavedenie šariátu v Európe a džihádu na palestínskych teritóriách. Informovali o tom noviny Breitbart. Suniti mávali čiernymi zástavami s logom Hizb ut-Tahriru, ktoré nápadne pripomínali zástavy Islamského štátu, IS

Účastníci protestnej akcie kričali, že moslimskí bojovníci toho veľa urobili, ale musia urobiť ešte viac. Ďalej kričali, že v Európe by mali zaviesť šariát a na palestínskych teritóriách – džihád…

Presne o 24 hodín, v sobotu, sa konal ďalší sprievod islamistov – tento raz na počesť imama Husajna, priameho potomka islamského proroka Mohameda. Pre zmenu akciu zorganizovali moslimovia – šiiti… Dánska vláda prednedávnom prisľúbila, že zakáže činnosť organizácie Hizb ut-Tahrir, avšak domáce médiá prízvukujú, že sa akosi neponáhľa…

Organizácia Hizb ut-Tahrir sa usiluje o vytvorenie celosvetového kalifátu už od r. 1953…

Eugen Rusnák


Viktor Orbán: Maďarský premiér nazývá příliv migrantů „zrádným spiknutím za likvidaci národních států“ a miliardáře George Sorose jako nejsilnějšího mezi spiklenci

Vážení čtenáři, pokud sledujete naše analýzy, tak tato informace z úst pana Orbána vás samozřejmě nemůže překvapit. Již před delší dobou jsme vás informovali o tom, že hlavní služebníčci Druhé šelmy Janova Zjevení jako P. Sutherland a G. Soros jsou největšími kámoši antipapeže Francise ve snaze nastolit nový světový řád, NWO, a spolu s ním jejich vysněnou globální vládu a moc na ovečkami-dušičkami!

Maďarský ministerský předseda Viktor Orbán obvinil miliardáře George Sorose ze spiknutí proti Evropě. Konečně někdo, kdo se nebojí říci veřejně pravdu! Díky!!
Maďarský ministerský předseda Viktor Orbán obvinil miliardáře George Sorose ze spiknutí proti Evropě. Konečně někdo, kdo se nebojí říci veřejně pravdu! Díky!!

Viktor Orbán je poslední ze statečných. Najde se alespoň 7 statečných, kteří nás zachrání?

A co naši politici? Zůstal krom prezidenta Miloše Zemana ještě některý při smyslech?!

5. 11. 2015: Maďarský ministerský předseda v projevu ke shromáždění svých krajanů označil evropské vůdce jako „zrádce“ a prohlašoval, že ničím nerušený příliv migrantů do Evropy je součástí „spiknutí“ za likvidaci národních států.

Viktor Orbán, který je svým odporem vůči politice otevřených hranic se sousedními evropskými zeměmi proslulý, nebyl při svém posledním projevu nijak zdrženlivý:

„Dámy a pánové, to, čemu čelíme, není ničím menším než chvatem, po němž se máme ocitnout za branou realizace projektu podle promyšleného konceptu, který lze prohlásit za levicový a který se snaží o marginalizaci národních států v Evropě,“ konstatoval Viktor Orbán.

Ministerský předseda vysvětloval, že „koncept tohoto projektu“ přerostl za hranice pouhého politického hašteření. „Když tento projekt selhal ve snaze přemoci křesťanství a identitu národního státu pomocí běžného politického zápasu, tak je teď touží odstranit na etnickém základě…,“ tvrdil.

Orbán vyhlašoval, že věří, že aktivity evropských vůdců řídí skrytá ruka. (Pozn. redakce: Ano, samozřejmě, v pozadí jsou obě šelmy Janova Zjevení!)

„Kým a na základě jaké pravomoci byli vůdci Evropy zaúkolováni nejen, aby dopustili vstup statisíců lidí ze skupin mimo evropskou kulturu na Evropský kontinent, ale dokonce je i přepravovali tak, aby byla už samotná evropská kulturní identita zpochybněna?“ ptal se Orbán. „Naše odpověď může být jen taková, že v odporu proti této konspiraci a zradě se musíme uchýlit k demokracii,“ vyhlásil Orbán.

Orbán v posledních týdnech opakovaně říkal, že migranti vstupující do Maďarska a do sousedních zemí „vypadají více jako armáda než jako žadatelé o azyl.“

Orbán konstatoval, že je nepřijatelné, „aby se to Maďarsku vnucovalo,“ s dodatkem, že když Evropa splní úkol vyřešení migrační krize a další globální problémy tímto svým způsobem, tak „zahubíme ten styl života… ty hodnoty a i tu sílu, k nimž jsme se v posledních několika staletích vyvinuli.“

Maďarský premiér rovněž naznačil, že miliardářský investor George Soros řídí „aktivisty“ tak, aby se pokoušeli podvracet evropské národy podporou přílivu migrantů.

„Jeho jméno je nejspíš tím nejvýraznější příkladem těch, kteří podporují cokoliv, co oslabuje národní státy, kteří podporují cokoliv, co změní tradiční evropský životní styl,“ řekl Orbán v interview s veřejným rádiem Kossuth. „Ti aktivisté (jsou typicky tzv. neziskovky sponzorované Druhou šelmou Zjevení), kteří podporují imigranty, se nevyhnutelně stávají součástí té mezinárodní sítě k pašování lidí.“

Soros v podstatě přiznal, že jde o likvidaci národních hranic — jinak řečeno států!

Soros na Orbána reagoval tím, že reportérům řekl: „Orbánovy plány přistupují k ochraně národních hranic jako cíli a k uprchlíkům jako k překážce,“ a dodal, „v našich plánech přistupujeme jako k cíli k ochraně uprchlíků a jako k překážce k národním hranicím.“

Steve Watson, Prisonplanet.com


Shrnutí a závěr: Můžeme s tím něco udělat? Ano, můžeme!

Nakonec musíme znovu zdůraznit — soudružka Merkelová, s. Soros i s. Sutherland vědí velmi dobře co dělají… totiž likvidaci Evropských národů!

Myslí si naši vládci, že jsme úplně blbí? Myslí si, že už jsme výše uvedená fakta zapomněli? Skočíme jim na falešné kecy o solidaritě? Ještě stále si myslíte, že se tyto věci dějí náhodou? ;-)

Jak změnit svět? Existuje odpověď na nastupující NWO?

Dlouhodobě upozorňujeme na protilidskou činnost obou šelem Janova Zjevení, které společně pracují na nastolení globální totality, tzv. nového světového řádu, NWO » Jak vidno, všechny předpovězené události se docela rychle naplňují a možná by se každý sám-za-sebe nad tím mohl zamyslet… protože tyhle signály i vám cosi naznačují. Cosi, co je ústředním tématem Zjevení. Tady totiž jde především o lidské duše a o to, co se tady na Zemi máme naučit.

Osvícení lidé nám stále dokolečka opakuji, že když chceme změnit svět, musíme začít sami u sebe, změnit své myšlení. Každému kdo je vychován v dnešní iluzi materialismu to asi zní divně. Stejně jako mně na počátku hledání pravdy. Váš náhled se ale rychle změní, když pochopíte, kdo je bytost zvaná člověk, když poznáte sami-sebe, když poznáte svou duši — cestu k tomu vám dlouhodobě ukazujeme »

Nejsme sami kdo to říká. Mezi dalšími je např. i Don Miguel Ruiz (Čtyři dohody) který vysvětluje: »Jak lze změnit svět? Odpověď je snadná. Tím, že změníte svůj vlastní svět. Když vás žádám, abyste mi pomohli změnit svět, nemluvím o planetě Zemi. Mám na mysli svět, který existuje ve vaší hlavě. Nedokážete změnit svět, jestliže nezměníte nejdřív svět, který máte v sobě. Změna začíná u Vás. Změňte svět tím, že budete mít rádi sami sebe, že si budete užívat života plnými doušky a svůj osobní život proměníte v rajský sen. A já vás žádám o pomoc, protože vy jste jediní, kdo tuhle změnu může provést.«

Změňte svět tím, že budete mít rádi sami sebe. Potřebné informace naleznete třeba i na tomto webu.

Pokud chcete, aby ta vnitřní změna byla doopravdy účinná, bylo by dobré vědět co se uvnitř lidské mysli děje doopravdy. Kdo je to ten SÁM kdo má mít rád SEBE? Pokud tu změnu doopravdy chcete, můžete se dozvědět jak lidská mysl funguje třeba v seriálu Dvě cesty. A vězte že tzv. oficiální věda vám tu odpověď nedá, jelikož sama sebe dobrovolně uzamkla v kleci materialismu. Měl bych je politovat, ale jak se říká: Každý je sám tvůrcem svého osudu.

-pokračování-


Další informace:

Základní principy islámu

Co říká islám sám o sobě?

 • a) Korán je doslovný přepis slov Alláhových, tak jak je nadiktoval anděl Gabriel Mohamedovi.
 • b) Na obsahu Koránu proto nelze nic měnit. Text je dokonalý a jednou pro vždy daný. Alláh jistě zvolil taková slova, aby jim dobře porozuměl i nevzdělaný Mohamed.
 • c) Pokud se v Koránu vyskytnou rozpory (a že jich tam je požehnaně) platí vždy to, co bylo Alláhem sděleno později. (Že by původní text nebyl až tak dokonalý?)
 • d) Jediný dokonalý muslim byl Mohamed a je povinností každého muslima jej co nejlépe napodobit.
 • e) Cílem islámu je nastolení celosvětového chalífátu, to jest podmanit si celý svět. K tomuto podrobení muslim může použít a užívá i násilí.

Korán uvádí mj. tyto „mírumilovné“ verše, které jsou v podstatě přesvědčováním umírněných muslimů k páchání násilí: „Předepsáno je vám válčení, avšak vy cítíte k němu odpor; možná, že cítíte odpor k něčemu, co je vám ve prospěch a možná, že máte rádi něco, co je vám ke škodě. A Bůh ví to, však vy toho nevíte.“ (2:216).

Pravda je taková, že Mohamed nejdříve vytvořil něco hodně podobného křesťanství. (Je velmi pravděpodobné že zdrojem inspirace skutečně bylo křesťanství — viz např. kniha Tajné dějiny jezuitů.) Tento Islám „Verze 1″ ovšem Araby moc neoslovil… proto Mohamed postupně (údajně od Alláha) dostával další instrukce, které byly čím dál násilnější až se z islámu stalo něco jako válečnická sekta slibující bojovníkům skvělou motivaci — kořist z olupování protivníků zde na Zemi a pokud snad budou zabiti, tak to bude ještě lepší — v „nebi“ na ně budou čekat za odměnu sexuální hrátky. No není to skvělý marketing? Myslím, že rozhodně ano, skvělá práce ;-)

Islám „Verze 2″: Absolutně každý, každá jednotlivá osoba na celém světě musí být podřízena islámu

Opakovaně varujeme před tím, že islámská mentalita je cíleně od dětství programována k absolutní poslušnosti vůči islámským autoritám »

Výraz „každý“ pro islámské autority znamená celý svět. Z toho plyne dobře známá snaha muslimů prosazovat zákon šaríja. Z toho důvodu nemůže existovat umírněný islám. Pokud někdo něco takového říká, tak prokazuje že nezná dobře islám.

Z toho důvodu nebude nikdy existovat mír a pokojné soužití muslimů s nemuslimy. Relativně pokojně probíhá jen ta fáze, kdy muslimské komunity jsou minoritní. Jejich vůdci nejsou hloupí — v této fázi se zaměřují na růst komunity a zvyšování politického vlivu. To je také důvod proč např. v Německu relativně dlouho pokojně funguje muslimská imigrace, které v podstatě do dneška nelze na první pohled nic vytknout ;-)

Jakmile ovšem islámští vůdci získají dostatek vlivu, je jejich náboženskou muslimskou povinností začít pracovat na podřízení VŠECH islámu. Je to vlastně velmi prosté milý Watsone… a historie nám to opakovaně zaznamenala. Například mohu jmenovat oblast severní Afriky, kde relativně brzy po vzniku křesťanství vznikly početné křesťanské komunity. Mírumilovné komunity ovšem nemají šanci obstát v konfrontaci s islámem. Zkuste si najít jak ta historie vypadá a jak tito křesťané dopadli…

Sekulární stát s islámským obyvatelstvem může existovat jen tenkráte, když je zcela islámský (např. sekulární Turecko nejprve zlikvidovalo všechny křesťany) nebo chrání nějak islámskou expanzi (Indonésie). Potom je to oblast nazývaná „umma“, tedy oblast klidu a vlády islámu (vláda nemusí být vždy teokratická). Pokud je ovšem stát smíšený, je to oblast islámské expanze, kde je povinnost muslimů expandovat. Takový stát muslimové rozvrací… Milí čtenáři zdůrazňuji znovu — nemám nic proti obyčejným muslimům, já mám rád všechny lidi — ale pochopte prosím: Ve správný čas i váš doposud mírumilovný soused dostane od svého imáma jasné příkazy…

Nejlepší podobenství, které lze použít na tento případ je to vlcích v roušce beránka vpuštěných do ohrady s ovečkami absolutně neschopnými jakékoliv obrany (až vlků bude dost na to aby začali shánět svou potravu).

Pevně naprogramovaná islámská jistota: Trvalou povinností muslimské komunity je džihád (úsilí o světovou vládu islámu)

Ano, přesně tohle vidíme v historii islámu opakovaně jako stálou jistotu v podstatě už od dob Mohameda. Nejdříve muslimové dávají na odiv své hodnoty zdánlivě podobné křesťanství. Když komunita zesílí, její požadavky se stupňují, sílí požadavky na prosazení zákoníku šaríja. Pak záleží hodně na tom, jak moc si ovečky tohle nechají líbit. Protože v okamžiku, kdy vlci získají většinovou moc, přichází tlak na násilné konverze k islámu…

Muslimové nemohou jinak, Mohamed jim to přikázal… věřím tomu, že jim to proto jistě všichni občané rádi „z lásky k bližním“ odpustí… ;-)

Muslimové často tvrdí, že “islám znamená mír”. Slovo islám pochází ze stejného arabského kořene (slm), jako slovo “salaam”, mír. Je to ovšem typické archontické pokrytectví a překrucování: „Islám přesně řečeno ve skutečnosti znamená podřízení se vůli Aláha“ — a to prostřednictvím jeho božského a věčného zákona, šaríi. Slovo “mír” tedy pro muslima znamená rozšíření Domu islámu (Dar al-Islam) na celý svět.

Nepřítomnost šaríi je podle islámu nepřítomností míru.

Dle islámského pojetí je svět rozdělen na dva tábory. Jedním je Dům míru (Dar al-Islam) s právem šaría a druhým Dům války (Dar al-Harb). Trvalou povinností celé muslimské komunity zůstává džihád (úsilí o islám), v té či oné formě. Džihád má více významů, jeden ale znamená neoddiskutovatelně OZBROJENÝ BOJ.

Muslimové mají trvale za povinnost džihád, dokud neustane existence „Domu války“.

Ideologie džihádu zakazuje muslimům začít vést válku proti nemuslimům, aniž by jim nejdříve nenabídli konverzi k islámu, nebo platbu džizji, tj. daně z hlavy pro nemuslimy (týká se to pouze lidí Knihy – Židů a křesťanů. Pohané mohou volit pouze konverzi, smrt, nebo otroctví). Pokud odmítnou, je muslimům nařízen boj a skutečnost nabídnutí možnosti podřídit se islámu, je chápána jako nedonucování k náboženství. Takto muslimové rozumí významu slova mír – jako „dobrovolné podřízení se islámu… Krásná ukázka jezuitského pokrytectví.

Máme v této analýze svědectví psychologů. Máme historické zkušenosti. Zůstaneme i nadále slepí a necháme ze sebe dělat blbce politiky uplacenými Druhou šelmou Zjevení?


Odpovědi znalce a kritika islámu na otázky čtenářů, kteří mu vytýkají přílišnou kritičnost a neúctu vůči islámu:

5) To, co píšeš o Prorokovi je útok na ty, kteří věří, že byl Božího posel. Urážíš nás a náboženství více než miliardy lidí.

Neurážím lidi ani se nevysmívám jejich vírám. Sleduji fakta a pravdu. Říkám-li to, čemu věřím, že je to pravda, a vy se tím cítíte dotčeni, pak to není moje chyba. Když budu krást a vy půjdete kolem a budete říkat, že jsem zloděj, tak mě nebudete urážet. Jednoduše říkáte pravdu a je vaše povinnost varovat ostatní, kteří by se jinak mohli stát mými oběťmi. Pokud to budou moje děti považovat za útok, pak je to proto, že mě tak milují, že se nemohou postavit pravdě. Měli by buď dokázat mou nevinnost nebo přijmout, že jejich milovaný otec nebyl dokonalý. Ale pokud vám to budou vracet a nazývat vás stejnými jmény, pak vás budou urážet.

To co říkám o Prorokovi nejsou urážky, ale pravda:

 • Jediná slova, která mám pro člověka, který masakruje válečné zajatce bez rozdílu, jsou kriminálník a masový vrah.
 • Jediné slovo, které mám pro někoho, kdo je v 53 letech vzrušován 9letým dítětem, je pedofil.
 • Jediné slovo, které znám a popisuje osobu, která plení obchodní karavany a krade jejich zboží, je lupič.
 • Jediná slova, které mám pro někoho, kdo se zmocňuje lidských bytostí a prodává je nebo žádá výkupné za jejich propuštění, jsou otrokář a terorista.
 • Jediné slovo, které mám pro někoho, kdo se uspokojí na ženě ve stejný den, kdy ji zajal a zabil jejího otce, manžela a spoustu dalších příbuzných, je pachatel znásilnění.
 • Jediné slovo, které znám pro popis osoby, která pošle své lidi, aby jeho odpůrce zabili zrádně uprostřed noci, je vrah.

Pokud myslíte, že tohle jsou útočná slova, prosím navrhněte jiná, méně útočná. Slibuji, že je budu používat namísto těchto. A pokud se muslimové cítí uráženi tím, že věří něčemu, o čem já říkám, že je špatné, potom musí dokázat, že všechny tyto příběhy jsou nepodložené.

6) To, co píšeš, jsou všechno fakta a pravda. Jak dnešní židé říkají: „Jediný dobrý Arab je mrtvý Arab.“

Ano, co píši je pravda, ale nepodněcuji nenávist mezi lidmi. Miluji lidstvo a nedělám rozdíly mezi Araby, židy, černými nebo bílými.

Důvod, proč bojuji proti islámu je ten, že je to učení nenávisti. Jsem proti islámu ze stejného důvodu, z jakého jsem proti nacistům. Judaismus a křesťanství jsou také velmi nelidská náboženství, ale jen málo křesťanů nebo židů se stalo teroristy kvůli své víře. Ale islámští teroristé ničí životy všude a vehnali spousty zemí do Období temna. Musíme se zbavit náboženství, která zasévají nenávist, abychom byli schopni obejmout sami sebe jako lidi.

Musíte rozlišovat mezi muslimy a islámem. Muslimové jsou prvotními oběťmi tohoto barbarského kultu. Musíte je milovat stejně tak, jako milujete vlastní lidi, navzdory jejich aroganci, fanatismu a nenávisti k ne-muslimům. Ale nekáži, abychom nastavovali druhou tvář. Naopak musíme poznat, že také muslimové jsou zajatci islámu. Násilí plodí jen násilí. Cílem našeho útoku by měla být nenávist a doktríny, které podněcují nenávist, ne lidé.

9) Ale existují i jiné výklady islámu. Ne všichni muslimové jsou fanatici. Je hodně muslimů, kteří jsou liberální a věří v lidská práva a rovnost pohlaví. Nemůžeš odsuzovat všechny Muslimy.

Islám, kterému oponuji, je islám Proroka Muhammada a toho, co učil v Koránu. Nezabývám se jinými výklady islámu. Islám nemůže být změněn. Můžete ho změnit jen když změníte Korán. Pokoušet se polidštit islám je jako pokoušet se polidštit nacismus. Představování islámu jako tolerantního a humanistického náboženství je lhaní. Můžete postavit základy lidského štěstí na lžích?

Korán a hadísy (hadíthy) říkají, že ženy jsou méně než muži; mají nízkou inteligenci, bijte vaše ženy. Jak můžete kázat rovnost, aniž byste změnili to, co je v Koránu?

Korán požaduje zabíjet nevěřící, vést proti nim válku, dokud všichni nekonvertují na islám nebo nebudou „podrobeni, poníženi a platit džizju“. Jak můžete vybudovat islám, který mluví o toleranci, ale zanedbává tyto nelidskosti Koránu? To je jako říkat: objevme „liberální“ nacismus, ve kterém je každý milující a hodný a není v něm rasová nesnášenlivost. Chcete-li klamat sami sebe, pokračujte, ale nebudete schopní oklamat ostatní. Jestliže jste k islámu tolik připoutáni, žijte podle něj. Nezkoušejte ho změnit a vyberte si, co vás uspokojuje nejvíc. Pokud jste nespokojeni s tím, co vidíte, asi je čas odejít. Pravý muslim byl Chomejní.

10) Nemáš pravdu, jsou to netolerantní lidé jako ty, kteří způsobují nenávist a podněcují vzpoury mezi lidmi.

Vyjadřuji svůj názor, neprojevuji netoleranci k nikomu. Ve skutečnosti miluji všechny lidi bez ohledu na jejich chybné víry. Těžko můžete člověka jako mě nazývat netolerantním. Zato vy jste netolerantní ke mně. Nemůžete tolerovat ani mé právo myslet a vyjadřovat se nezávisle.

Jsem proti nacismu, protože je to doktrína nenávisti. Jsem proti islámu, protože je to rovněž doktrína nenávisti. Prvně jmenovaný obhajoval nadřazenost rasy a ten druhý propaguje zase nadřazenost náboženství. Oba používali násilí, aby dosáhli svých cílů a ani jeden neměl úctu k lidským životům a právům. Oba věřili, že, protože je jejich ideologie správná, je v pořádku zabíjet lidi a že účel světí prostředky.

Islám je náboženství nenávisti. Kvůli tomu proti němu bojuji. Nebojuji proti muslimům, většina těch, které miluji, a mých příbuzných jsou muslimové. Bojuji proti doktríně nenávisti, která z nich, vás i nás všech udělala oběti a vykořisťovatele na celých posledních 1 400 let.

11) Zapomínáš na historický kontext a převažující sociální, kulturní a geopolitické podmínky těch dob. Tehdy v tamní kultuře lidé nepřemýšleli ani se nechovali takovým „civilizovaným“ způsobem jako dnes. Zabíjení tehdy nebylo nic hrozného.

Existuje spoustu filozofií a vyznání, které patří minulosti, a některé jsou mnohem starší než islám. Ale všechny začaly a pokračovaly bez krveprolití. Konfucianismus, taoismus, buddhismus, hinduismus, zoroastrianismus, manismus, křesťanství a mnoho řeckých filozofií, všechno rostlo bez potřeby zabíjet lidi. Je absurdní říkat, že vás nemohu přesvědčit o své pravdě logikou, nechte mě tedy přesvědčit vás mým mečem.

Nutit lidi, aby se podvolili něčí víře, tak to dělá pouze islám. ŽÁDNÉ jiné náboženství neobhajuje násilí jako legitimní způsob pro vlastní rozšiřování.

To je špatné. Nepotřebujeme jiný důkaz, abychom ukázali, že islám je démonický kult. Má mnoho logických rozporů a úplně primitivních výroků, které podkopávají jeho základy a věrohodnost, že jde o neomylný dokument. To bylo vnucováno lidem skrze znásilňování jejich náboženské svobody. Žádný pravý Bůh by nevymáhal poslušnost a lásku násilím. Jestli Alláh nějak existuje, musí to být samotný Satan. Muhammad musel být ovládán démony. Islám je velmi démonický. Rozšiřoval se zabíjením. Udržoval se zachováváním nevědomosti a umlčováním všech hlasů opozice.

Skuteční muslimové, kteří brání násilné způsoby rozšiřování islámu mečem, pleněním a zabíjením, se navzájem vyzývají stranit se těch, kteří ho chtějí studovat rozumem a vyhýbat se racionálním konverzacím. Muslim se rozumu bojí jako Drákula světla. Proč by nemohlo náboženství vytvořené Bohem obstát zkoušku rozumem, který je přece také vytvořen Bohem? Jak to, že lidská inteligence, která je dar od Boha, se protiví jeho vlastnímu náboženství?

Přemýšlejte o tom. Islám není víra od Boha lidstvu, je to kult. Podívejte se na jeho plody. Existuje islámská země, která je šťastná, prosperující nebo civilizovaná? Pokud v některých islámských zemích vidíte stopy těchto kvalit, je to díky tomu, že se zesvětštily. Čím víc je národ islámský, tím větší je jeho barbarství a zaostalost. Špatný strom poznáte podle jeho ovoce.

 • http://www.urgent21.cz/prameny/islam-vyvracene%20bludy.htm

NĚMECKÝ EXMUSLIM ODHALUJE PRAVDU O ISLÁMU: Jsem šokován naivitou Evropanů

Znalec islámu, bývalý německý muslim, Nassim Ben Iman říká stejnou pravdu jako čech Lukáš Lhoťan, který byl také z islámu „vyléčen“ drsnou realitou této válečnické sekty:

Umírněný islám neexistuje, každý muslim je potencionální terorista. To jsou prostě fakta! Jsem šokován naivitou Evropanů, kteří zavírají oči před pravdou o islámu…

YouTube zcenzuroval toto video: Bývalý muslim Nassim Ben Iman ODHALUJE PRAVDU o islámu: Každý muslim je potencionální terorista

Aktualizace 27.12.2015: Video jsme nahradili MP4 kopií. YouTube video zcenzuroval — This video is no longer available because the YouTube account associated with this video has been terminated.

1 komentář u „Pravda o islámu. Uměle a záměrně přiživená islámská imigrace do Evropy je prostředkem likvidace národních států a manipulace lidí ke globální vládě. Najde se alespoň 7 statečných, kteří nás zachrání?“

 1. Katastrofu, co se na nás valí je možné zastavit, ale už ne na vnější úrovni. Většina vlád pracuje proti vlastním lidem buď přímo a nebo nepřímo. Pouze na vnitřních rovinách je možné něco udělat.

  Doporučuji k nastudování tuto stránku, pro ty, co umí anglicky:
  http://williammistele.com/editing.htm

  Stačilo by pouze 5 statečných, ale tady se nenajde nikdo, kdo by se alespoň o podobnou úroveň vědomí pokusil! A tak si to v této realitě musíme vyžrat až do hořkého dna.

Komentáře nejsou povoleny.