Viktor Orbán: Duchovně nebyl islám nikdy součástí Evropy. Václav Klaus: Masivní pohyby lidí jsou organizovány! Islámská migrační invaze pokračuje a evidentně je kýmsi organizována…

Aktualizace 24. 10. 2015: Tento článek rozebírá krok Maďarska k ochraně před islámskou invazí a také hlubší skutečnosti o podstatě islámu, aby si každý mohl udělat obraz do čeho jde ;-)

Začátek rozpadu EU?

Poté, co Maďarsko vybudovalo hraniční ploty, rozdělil se proud migrantů do dvou náhradních tras. Soukromá americká tajná služba Stratfor v září 2015 prohlásila, že uprchlické proudy postupující Evropou, nevyhnutelně povedou ke sporům a vzájemnému obviňování mezi státy. Podle agentury Stratfor je to začátek rozpadu EU.

Video s proudem migrantů procházejícím chorvatskou vesnicí stojí za to vidět. Aktualizaci prosím čtěte níže v kontextu článku.


Po nějaké době se teď podíváme na pár střípků mozaiky okolo uměle nafukované tzv. islámské imigrace do Evropy. Pro začátek zdůrazňuji, že nemáme nic proti svým bližním, humanita a solidarita nám není cizí, naopak. Zádrhel, na který chceme poukázat, je prostý fakt, že jistí týpci — počínaje papežem se všemi jeho nohsledy, pokračujíc vůdci EU, v čele se soudružkou Merkelovou — používají resp. zneužívají solidární soucítění lidí k prosazení svých protilidských plánů.

Spousta chybných předpokladů a falešný obraz islámu

Pod pláštíkem falešné humanity obviňují všechny, kteří se snaží používat svůj mozek a prostý selský rozum. Obviňují své protivníky z antihumánních, antiislámských příp. xenofobních postojů. Pravda je ale jinde. Stačí začít přemýšlet a nenechat své myšlení omezovat škatulkovitými schématy a předpoklady. Jeden chybný předpoklad je tento: „Papež pracuje v zájmu lidstva a v duchu křesťanství.“ nebo třeba „Merkelová přece musí pracovat v zájmu Německa.“ Nikoliv, není tomu nutně tak… zamyslete se prosím. Myslíte si, že je možné udržet vysoký německý sociální standard s lidmi, kteří odmítají nejen podle německých standardů pracovat, nýbrž i dodržovat zákony? To stejné platí všude jinde, třeba ve Francii, která multikulti už také provozuje docela dlouho…

Muslims residing in France burn the flag of their adopted nation, France 2012
Muslims residing in France burn the flag of their adopted nation, France 2012

Malá školní úloha aneb jak vyrobit islámskou Evropu za 20 let

Situace je mimořádně závažná. Je mnohem horší, než nám ukazují média pracující pro Druhou šelmu Janova Zjevení » Islamizace Evropy je totiž jednosměrný proces. A pokud nedojde k rychlému zastavení migrace z arabských zemí, může se do Evropy do konce roku 2016 dostat až 20 milionů běženců, kteří si pozvou v následujících letech své velké rodiny (vynásobte číslo 5x až 10x) a do 20 let založí děti imigrantů své rodiny. Během jedné generace tak můžou muslimové představovat majoritu v Evropě. Takové počty sice budou dosaženy až za 20 let, ale zabránit tomu se dá pouze nyní, než vkročí na území EU. A na toto zabránění je strašně málo času, zhruba do jara příštího roku.

Maďarský ministerský předseda Viktor Orbán hájil svůj tvrdý postoj proti imigrantům ze Středního východu mimo jiné tvrzením, že Islám, náboženství ohromného množství lidí, které teď přichází do Evropy, je „soupisem předpisů pro jiný svět,“ který „nebyl nikdy součástí Evropy.“

Girl holds a placard as she takes part in a counter-demonstrations against Pegida movement in Newcastle, northern England, 2015-03-27
Girl holds a placard as she takes part in a counter-demonstrations against Pegida movement in Newcastle, northern England, 2015-03-27

Můžeme dodat i pár faktů navíc — některé už jsme zde v rubrice uvedli: Například ten o podstatě islámské mentality spočívající v absolutní poslušnosti vůči islámským autoritám » Dále třeba (zatím skrývanou) agresivitu tohoto náboženství. Pravděpodobně jste již i v našich lžimédiích viděli nadšenou islámskou propagandu (nejspíše v podání mladé a naivní muslimky) která srovnává islám s křesťanstvím včetně tzv. lásky k bližním. Obzvlášť smutné je, že islamisté zneužívají mladé a idealistické ženy k obhajobě násilnického islámu… toho stejného islámu, který ženy od okamžiku sňatku de-facto zotročuje…

Není nad multikulturní společnost. Také se na ni těšíte? ;-)

Muslim extremism is multicultural. Islamic protest, Sydney 2012
Muslim extremism is multicultural. Islamic protest, Sydney 2012

Všichni propagátoři islámu ovšem vždy zapomínají dodat, že ona láska k bližním se jaksi vztahuje pouze na… muslimy… Zabití či znásilnění nevěřících je zcela v pořádku podle muslimského zákona šaríja i podle koránu. Toto vše je pevně zakořeněno v islámu — důkazem jsou např. tzv. „hadísy“ — což jsou oficiální islámské knihy ze života Mohameda »

Muslims demonstrate against the visit of Dutch Member of the European Parliament and Freedom Party leader Geert Wilders to London, Britain, 2009-10-16. Photo: EPA/ROBERT VOS
Muslims demonstrate against the visit of Dutch Member of the European Parliament and Freedom Party leader Geert Wilders to London, Britain, 2009-10-16. Photo: EPA/ROBERT VOS

Kolik lidí zabil Ježíš?
A kolik Mohamed?

Hadísy tvoří základ pro islámský zákoník „šaríja“ (shariah), který nám mimochodem islamisté hodlají vnutit násilím. Mezi hesly na obrázku mne nejvíce baví „SVOBODA MŮŽE JÍT DO PEKLA“ ;-) Hodně vypovídá o mentalitě autorů… A které heslo se nejvíce líbí vám?

V hadísech je zapsáno mj. jak výše zmíněný chlapík vyvražďoval a olupoval své nevěřící protivníky — a tohle se prostě stalo islámským standardem. Obhájci islámu se pravidelně opomínají o této výživné literatuře zmínit ;-) To je ale náhodička :-)

V rámci objektivity se můžeme zeptat kolik lidí zabil Ježíš? Něco jiného je samozřejmě otázka, kolik lidí zabila církev prostřednictvím inkvizice a křižáků… což rozhodně nechceme obhajovat.

Ale je dost rozdíl, zda církev antikristovsky porušuje Kristovo učení, nebo zda muslim páchá povolené násilí podle Mohamedových hadísů… k násilí, které je oficielně schvalováno, dochází samozřejmě mnohem snadněji. Těm, kteří by mne snad chtěli obvinit z protiislámské zaujatosti, mohu poukázat také na příběh nadšeného islámského konvertity čecha Lukáše Lhoťana — tento se nejdříve stal extrémně nadšeným propagátorem islámu a díky tomu získal výborné znalosti o islámu. S poznáním pravé podstaty islámu ovšem přišlo svědomí — a já Lukáše obdivuji za upřímnost a za to, že na své svědomí nerezignoval a navíc byl ochoten uznat svůj omyl — vzácná vlastnost. Dnes říká děsivou pravdu o islámu, podobně jako Salman Rushdie z indické Bombaje »

Pro dokreslení muslimského myšlení doplňuji ještě jeden malý citát a udělejte si prosím názor sami, zda toto patří do našich civilizačních hodnot (dále zmíněné informace o Mohamedovi pochází právě z hadísů, o jejichž autenticitě se sice stále vedou spory, ale podstatné je, že muslimové se jimi skutečně řídí a jsou základem šaríji):

Dokonce i čeští muslimové, z nichž pravděpodobně někteří vystudovali i vysoké školy, v tomto počínání evidentně nevidí nic rozporuplného a neptají se: „Jak je možné, že Mohamed, který tak bedlivě chránil počestnost muslimských žen úzkostlivým zahalením, zákazem hovoru s cizími muži nebo dokonce zákazem vycházení z domu bez svolení manžela, se zároveň oženil s devítiletou (3. třída ZŠ) dívkou? Jak mohl tak výrazně omezit svobodu děvčátka, které sice možná vypadalo na jedenáct let, ale zcela zjevně nebylo psychicky zralé ke svatbě s padesátiletým mužem?“


Zpět do politické reality. Citujme si názor maďara Viktora Orbána:

Viktor Orbán: Duchovně nebyl islám nikdy součástí Evropy. Je to soupis předpisů pro jiný svět

Ve výtahu z interview ze dne 16.10.2015 publikovaném v německém týdeníku Focus mluvil pan Orbán o rekordním přílivu migrantů zaplavujícím Evropu s poukazem, že „jazyk evropských elit je ideologický a dogmatický.“

Pan Orbán řekl, že turečtí migranti v Německu, kteří od 60. let přicházeli po desetitisících, teď „už patří k německé historii a tudíž i k evropské.“

„Ale duchovně nebyl islám nikdy součástí Evropy. Je to soupis předpisů pro jiný svět,“ řekl pan Orbán, přičemž rovněž na Francii a Německo zaútočil za odmítání připustit „jakékoliv pochybnosti“ o multikulturní společnosti.

„My jsme se v Maďarsku rozhodli, co chceme a co nechceme. My to nechceme,“ řekl.

Do Evropy letos přišlo téměř 600 000 lidí s tím, že mnozí z nich směřují do Německa a do Švédska poté, co nejdříve projdou maďarskou hranicí.

Pan Orbán tvrdil, že většina žadatelů o azyl přicházejících do Evropy jsou ve skutečnosti spíše ekonomičtí migranti než skuteční uprchlíci před válkou. „Ne každý je oprávněn žít v Německu nebo žít v Maďarsku. Je to jen pro ty, kdo na tom zapracují,“ řekl.

Maďarsko čelící historickému vzedmutí vlny migrantů v září uzavřelo svou hranicí se Srbskem 175 km plotem. Včera oznámilo, že dokončilo plot i podél chorvatské hranice a pan Orbán naléhá na Británii a další členy, aby se zúčastnili masového nasazení bezpečnostních sil na pomoc Řecku při uzavření hranice a ukončení migrační krize.

Použití plotu Maďarskem a jeho zacházení s migranty – včetně vážných srážek mezi policií a migranty z 16. září – bylo ostře kritizováno, včetně generálního tajemníka OSN Ban Ki-moona (který je jak známo jednou z nejsilnějších figurek Druhé šelmy při plánování NWO).

Simon Kent, Breitbart.com

Aktualizace 22. 10. 2015: Tisíce uprchlíků pochodují chorvatskými vesnicemi na sever (video)

Bývalá balkánská cesta vedla přes Srbsko a Maďarsko do Rakouska. Poté, co Maďarsko vybudovalo hraniční ploty až 4 metry vysoké a 175 km dlouhé, rozdělil se proud migrantů do dvou náhradních tras.

První prochází Makedonií, Srbskem, Chorvatskem a Slovinskem do Rakouska a druhá vede Makedonií, Republikou Kosovo, Srbskem, Bosnou a Hercegovinou, Chorvatskem a Slovinskem do Rakouska.

Soukromá americká tajná služba Stratfor v září prohlásila, že uprchlické proudy postupující Evropou, nevyhnutelně povedou ke sporům a vzájemnému obviňování mezi státy. Podle agentury Stratfor je to začátek rozpadu EU.

Možná bychom mohli říci „zaplaťpánbů“, konečně se zbavíme služebníčků Druhé šelmy!

Die Flüchtlinge, die den Weg über die kroatischen Dörfer genommen haben, sind wahrscheinlich über diese rot-gekennzeichnete Route gereist. (DWN, 22.10.2015)
Die Flüchtlinge, die den Weg über die kroatischen Dörfer genommen haben, sind wahrscheinlich über diese rot-gekennzeichnete Route gereist. (DWN, 22.10.2015)
Polizei kapituliert: Flüchtlinge brechen am 23. Oktober 2015 aus der Sammelunterkunft in Spielfeld aus, um an die österreichisch-deutsche Grenze zu gelangen. (Foto: dpa) Eine Ende der chaotischen Zustände ist nicht absehbar. Slowenien kapituliert ebenfalls vor den Andrang der Flüchtlinge. Das Land hat einen Hilferuf nach Brüssel geschickt. Täglich kommen momentan mehr als 10.000 Flüchtlinge in das Land, das selbst nur über knapp 5.000 Polizisten verfügt.
Polizei kapituliert: Flüchtlinge brechen am 23. Oktober 2015 aus der Sammelunterkunft in Spielfeld aus, um an die österreichisch-deutsche Grenze zu gelangen. (Foto: dpa) Eine Ende der chaotischen Zustände ist nicht absehbar. Slowenien kapituliert ebenfalls vor den Andrang der Flüchtlinge. Das Land hat einen Hilferuf nach Brüssel geschickt. Täglich kommen momentan mehr als 10.000 Flüchtlinge in das Land, das selbst nur über knapp 5.000 Polizisten verfügt.

Video s proudem migrantů procházejícím chorvatskou vesnicí stojí za to vidět — viz odkaz na DWN níže.

Zdroj

HUNGARY’S VIKTOR ORBAN:
ISLAM IS ‘RULEBOOK OF ANOTHER WORLD’

16 Oct 2015, Germany’s Focus: Hungary’s Prime Minister Viktor Orban has defended his tough stance against Middle East immigrants by saying that Islam, the religion of the overwhelming number of people now entering Europe, is the “rulebook of another world” that has “never been part of Europe”.


Migrační invaze, část 1:
Děsivá diagnóza

Od začátku léta 2015 zažívá Evropa bezprecedentní a neustále zesilující vlnu ilegální imigrace, navrch k už tak ohromnému počtu příchozích během předchozích desetiletí. Tato migrace je de facto invazí ohrožující naší civilizaci, umožněná bezradností a komplicitou politických a mediálních pseudoelit, zcela antidemokratických a odtržených od zájmů a přání evropských národů. Toto je úvodní část trojdílné analýzy. (Druhá část ponese podtitul „Sebevražedná evropská kapitulace“ a třetí „Za účinný lék.“)

Příčiny imigrační záplavy

Vlna „migrantů“ (nazývat je „ilegálními“ ani zdaleka nedokresluje závažnost situace) – procházející branami Evropy, otevřenými nekompetentními a bezradnými vůdci – přichází zejména ze Středního východu (Irák a Sýrie) přes Turecko (spolupachatel); vniká skrz Řecko a Balkán. Druhým vstupním prostorem je Středozemí, hlavně do chaosu se propadnuvší Libye. Část proudu tvoří běženci ze Sýrie a Iráku, unikající před barbarstvím Islámského státu (Daeš); jiní prchají před kmenovými a náboženskými válkami v Somálsku nebo jinde – troufnu si ale říci, že představují menšinu. Skutečně – tohoto chaosu a příležitosti využívají zástupy často falešných uprchlíků a žadatelů o azyl, kteří se z ekonomických důvodů chtějí usadit v Evropě.

Boat overcrowded with migrants in the Mediterranean Sea. The boat was carrying nearly 600 people, and the remaining 566 survivors were rescued by the navy frigate Grecale and were headed to the port at Pozzallo, on the southern tip of Sicily. (Photo: Italian Navy, 2014-06-29)
Boat overcrowded with migrants in the Mediterranean Sea. The boat was carrying nearly 600 people, and the remaining 566 survivors were rescued by the navy frigate Grecale and were headed to the port at Pozzallo, on the southern tip of Sicily. (Photo: Italian Navy, 2014-06-29)

Přicházejí z černošské Afriky, Maghrebu a Středního východu, odkud je táhnou tři lákadla:

 1. Propustnost Schengenského prostoru a nulová ochrana „společných hranic“; EU se stala jedinou politickou entitou na světě bez chráněné hranice; každý den evropské námořní síly pomáhají lidem na člunech, místo aby je odrážely (humanitární ideologie), což dále posiluje sací efekt. Nefungují jako ochránci před invazí, ale její napomahači. Obraz v dějinách naprosto nevídaný: ozbrojené síly napadené země pomáhají postupující hordě. Šílenství.
 2. Druhý magnet: granty, pomoc, dávky a kapesné, dostupné imigrantům po příjezdu do některých evropských zemí, včetně Francie. Na úkor původních obyvatel, včetně těch chudých, kteří na tyto výhody nemají nárok! Přednost mají cizáci… Jedná se o parazitismus a charitu vynucenou lidmi, kteří nejsou schopni postarat se o vlastní země.
 3. A konečně třetí: vetřelci dobře vědí, že vyhoštění je takřka nemožné a úřady (spolu s částí veřejnosti a médii) sžírá paralýza špatného svědomí, viny a soucitu. Počítají s tím, že se nikdy neodvážíme vyhnat je zpátky silou. Proto vidíme v Calais i jinde a v poslední době při násilnostech na Balkáně neuvěřitelnou smělost a nestydatost – až po využití násilí. „Migranti,“ pohánění pocitem beztrestnosti si osobují veškerá práva, včetně práva obsadit nás „odzdola.“

Ukňouraná slabost evropského vedení, jejich tupá, pošetilá oddanost „lidským právům“ a dogmatický a xenofilní „antirasismus“ povzbuzují agresivitu silou vstupujících „migrantů.“ Podařilo se nám je přesvědčit, že byli nadáni nezcizitelným právem na poskytnutí „útočiště“ v našich domovech a domáhají se ho. Na Izrael, Rusko, Austrálii nebo USA by pochopitelně s podobnou rétorikou vůbec nevyrukovali!

Gigantický rozsah migrační invaze

Čísla jsou ohromující. Francie už před vypuknutím současné krize přijímala 200 000 legálních migrantů ročně. Od roku 2005 jsou to dva miliony, které zde zůstaly a pomnožily se. K tomu připočtěme špatně zdokumentované a nevyhostitelné ilegály a současnou novou vlnu „migrantů“.

Jen do samotného Řecka si od ledna do července přes Egejské moře vynutilo přístup 230 000 ilegálních imigrantů, oproti 17 500 za stejné období minulého roku. Rozptýlili se do severní a západní Evropy. V Itálii přistálo od letošního ledna 115 tisíc imigrantů. Celkem tedy překonalo na po okraj naplněných člunech Středozemní moře přes 300 000 lidí.

V první polovině roku došlo v EU k explozivnímu nárůstu počtu žádostí o azyl (když nepočítáme dřívější, dosud neprojednané žádosti): 417 tisíc po zemi či po moři dorazivších lidí, včetně 172 tisíc v Německu a 32 tisíc ve Francii. To vše k více než 65 000 žádostem o azyl, které Francie každoročně řeší. V poměru k velikosti země jsou – mimo těchto dvou zemí – nejpostiženějšími státy Švédsko, Rakousko, Belgie, Nizozemí a Maďarsko. I v případě zamítnutí bude vypovězena jen hrstka žadatelů. Navíc se spousta z nich žádat o azyl ani neobtěžuje! Ti se tedy nepočítají. Tolik k rozsahu a rychlosti invaze.

Jen ze Sýrie přišlo od dubna 2011 do Německa 99 a do malého Švédska 65 tisíc žadatelů o azyl! Přes ohromné problémy (bezpečnost, zločinnost, zachování způsobu života, náklady v sociální oblasti atd.) které afro-arabská imigrace do těchto kdysi klidných zemích přináší, dávají její vůdci přednost humanitárnímu dogmatismu a zahazují dlouhodobou identitu svých národů.

Celkem Německo letos rozmarně přijalo už 800 000 „uprchlíků“, nádavkem k existujícímu proudu legální a ilegální imigrace. V roce 2016 se očekává další nárůst. Podle francouzského Sdružení azylových úředníků Francie (Association française des juges de l’asile) překročí příští rok počet žadatelů o azyl hranici 120 tisíc ročně – k tomu si připočtěme ostatní příchozí, legální i ilegální. Bude to stát dalších pět až šest set milionů ročně. Podle Účetního dvora (Cour des comptes) stojí naše zadlužené země azylanti už nyní každý rok dvě miliardy eur; těmto lidem – skutečným i falešným uprchlíkům – dává oligarchie a vládnoucí ideologie přednost před Francouzi „na okraji společnosti“ v nouzi. Naši belgičtí bratranci se ocitli v totožné situaci – jejich politická a mediální oligarchie vypadá ostatně velice podobně jako ta naše.

Guillaume Faye

Zdroj

The Migratory Invasion, Part 1: A Terrifying Diagnosis

Since the beginning of the summer of 2015, Europe has experienced an unprecedented and ever-increasing wave of illegal migration, on top of the already massive immigration of recent decades. This migration is basically an invasion and quite simply imperils our civilization, along with the cluelessness and complicity of our pseudo political and media elites, which are anti-democratic and completely cut off from the interests and opinions of European peoples. This is the first of a three part analysis. (The second part of this article will be called “The Suicidal Capitulation of Europe” and the third “For Strong Medicine.”)

 • http://deliandiver.org/2015/10/migracni-invaze-cast-1-desiva-diagnoza.html
 • http://www.gfaye.com/invasion-migratoire-1-leffrayant-diagnostic/
 • http://www.counter-currents.com/2015/09/the-migratory-invasion-part-1-a-terrifying-diagnosis/

Co plyne z faktů?

Můžete to klidně zesměšňovat, ale fakta jsou fakta. I slepý vidí že kupříkladu soudružka s. Merkelová svým postojem k této islámské invazi likviduje prosperitu Německa i německý národ jako takový… jsme si dost jisti, že tato soudružka není hloupá, iracionální nebo nekompetentní — tak jak si to myslí většina komentátorů vč. pana Klause. Soudružka totiž přesně ví co dělá — tedy záměrnou likvidaci původních evropských národů a jejich rozmělnění v neurčitou, snadno ovladatelnou masu globálních ovčanů. Vážení čtenáři ano! Ano! Soudruzi z vysokého vedení EU a Druhé šelmy přesně vědí co dělají…

Vidí to i slepí a namátkově mohu kdykoliv okamžitě najít zcela legitimní otázky a pochybnosti dalších lidí ze všech možných pozic, kteří ještě zůstali při smyslech… říká to např. i Václav Klaus. Citujme si kousek z rozhovoru.


Angela Merkelová se chová naivně a iracionálně, řekl bývalý český prezident Václav Klaus

Angela Merkel: ...wir schaffen das ...wir schaffen das ...wir schaffen das (německá lidová karikatura)
Angela Merkel: …wir schaffen das …wir schaffen das …wir schaffen das (německá lidová karikatura)

Německá kancléřka Angela Merkelová se chová naivně a iracionálně tím, že do země zve stále více uprchlíků, řekl bývalý český prezident Václav Klaus v rozhovoru s Worlds Apart.

Sociální soudržnost je zásadní pro každou zemi, aby mohla „normálně fungovat“ a migrace sociální soudržnost v Evropě zabíjí, řekl Klaus hostitelce programu Worlds Apart, Oksaně Bojkové.

„Zcela nesouhlasím s madam Merkelovou; s jejími uvítacími gesty, že může přijít více a více migrantů. Je to naivní a zcela iracionální,“ zdůraznil Klaus. Bývalý český prezident uvedl, že stovky tisíc uprchlíků ze Sýrie, Iráku a Afghánistánu, kteří se v posledních měsících valí do EU není spontánní krize. „Ty masivní pohyby lidí jsou nějakým způsobem organizovány, jsou něčím motivovány,“ uvedl Klaus.

Klaus přirovnal uprchlíky valící se do EU k „prvním přistěhovalcům do USA před 500 lety, kdy byla zcela zlikvidována původní populace.“

Nicméně, uznal, že sólová migrace „má mnoho pozitivních aspektů v dějinách lidstva,“ a zdůraznil, že „žádný rozumný člověk nemůže tuto možnost popřít.“ Bývalý český vůdce uvedl, že to není Evropa, ale USA, kdo by měl být zodpovědný za uprchlickou krizi.

„To, co vytvořilo aktuální problém, byla v mnoha ohledech politika Spojených států v posledních dvou desetiletích s jejich prosazování takzvané barevné revoluce nebo vedení válek v zemích, jako je Afghánistán, Irák a Sýrie,“ uvedl bývalý prezident.


Někdo evidentně záměrně přispívá k zesílení imigrační invaze

Citujme si teď něco o objevech ruské armády v Sýrii. Kdo ničí civilní objekty? Nedávno např. armáda USA — proslavená svou neschopností cokoliv s teroristy IS udělat — vybombardovala civilní elektrárnu… ale jistě to byl jen omyl a totální neschopnost údajně nejlepší světové armády žeano ;-) Chytrému napověz:

„Vypadá to, že někdo úmyslně ničí civilní infrastrukturu v populačních centrech [Sýrie], aby byly nevhodné k obývání. Z tohoto důvodu civilisté utíkají z těchto měst a přispívají k toku uprchlíků do Evropy…“

Toto řekl novinářům na briefingu náčelník operativní správy Generálního štábu Ozbrojených sil Ruska generálplukovník Andrei Kartapolov na základě průzkumu v terénu.

 • http://svobodnenoviny.eu/ruske-letouny-znicily-od-30-zari-v-syrii-456-cilu-islamskeho-statu/

Zkusili jste se někdy zamyslet, proč většina tzv. islámských „uprchlíků“ jsou mladí, evidentně velmi sebevědomí a nároční muži s přebujelým egem?

Ti skutečně trpící a potřební syřané jsou naopak většinou matky s dětmi a staří lidé, jelikož jejich otcové (sloužící ve státní armádě legálně zvolené vlády) byli zabiti islámskými teroristy:This is no good food.
It is for my dog… and women.

To není dobré jídlo.
To je jídlo pro psa… a ženy.

A tohle je lepší než groteska — vítejte Merkellandu: Ve finském Oulu uspořádali iráčtí imigranti protestní demonstraci. Stěžovali si na jídlo, které dostávají na ubytovně.

Jeden z nich před kamerami opakoval, že „to není dobré jídlo“. Následně dodal: „To není dobré jídlo. Tohle bych dal psovi, a ne jedl…“ Během svého proslovu ukazoval novinářům talíř s inkriminovanou potravou. (Ovesná kaše je ve skandinávských zemích oblíbenou. Je velmi výživná, proto ji jedí např. kulturisté a další sportovci.)


Shrnutí a závěr: Můžeme s tím něco udělat? Ano, můžeme!

Nakonec musíme znovu zdůraznit — soudružka Merkelová ví velmi dobře co dělá, ona totiž pracuje na příkaz shora, ona je totiž jen loutkou Druhé šelmy Janova Zjevení » stejně jako s. Obomba a mnoho dalších politiků na tzv. Západě… to co p. Klausovi a většině myslících lidí připadá šílené a iracionální je samozřejmě záměr. Všichni tito politici by měli být souzeni pro vlastizradu. A co ti naši? Zaslouží si soud nebo budou hodni svého štědrého platu z našich daní?

Muslim extremism is multicultural. Islamic protest, Sydney 2012
Muslim extremism is multicultural. Islamic protest, Sydney 2012

Myslí si naši vládci, že jsme úplně blbí? Myslí si, že už jsme výše uvedená fakta zapomněli? Skočíme jim na falešné kecy o solidaritě? Ještě stále si myslíte, že se tyto věci dějí náhodou? ;-)

Smutný fakt je ten, že přistoupením na vnucovanou falešnou solidaritu Druhé šelmy všichni jenom pomáháme do hrobu staré Evropě. Sbohem a spi sladce Evropo!

Jak změnit svět? Existuje odpověď na nastupující NWO?

Dlouhodobě upozorňujeme na protilidskou činnost obou šelem Janova Zjevení, které společně pracují na nastolení globální totality, tzv. nového světového řádu, NWO » Jak vidno, všechny předpovězené události se docela rychle naplňují a možná by se každý sám-za-sebe nad tím mohl zamyslet… protože tyhle signály i vám cosi naznačují. Cosi, co je ústředním tématem Zjevení. Tady totiž jde především o lidské duše a o to, co se tady na Zemi máme naučit.

Osvícení lidé nám stále dokolečka opakuji, že když chceme změnit svět, musíme začít sami u sebe, změnit své myšlení. Každému kdo je vychován v dnešní iluzi materialismu to asi zní divně. Stejně jako mně na počátku hledání pravdy. Váš náhled se ale rychle změní, když pochopíte, kdo je bytost zvaná člověk, když poznáte sami-sebe, když poznáte svou duši — cestu k tomu vám dlouhodobě ukazujeme »

Nejsme sami kdo to říká. Mezi dalšími je např. i Don Miguel Ruiz (Čtyři dohody) který vysvětluje: »Jak lze změnit svět? Odpověď je snadná. Tím, že změníte svůj vlastní svět. Když vás žádám, abyste mi pomohli změnit svět, nemluvím o planetě Zemi. Mám na mysli svět, který existuje ve vaší hlavě. Nedokážete změnit svět, jestliže nezměníte nejdřív svět, který máte v sobě. Změna začíná u Vás. Změňte svět tím, že budete mít rádi sami sebe, že si budete užívat života plnými doušky a svůj osobní život proměníte v rajský sen. A já vás žádám o pomoc, protože vy jste jediní, kdo tuhle změnu může provést.«

Změňte svět tím, že budete mít rádi sami sebe. Potřebné informace naleznete třeba i na tomto webu.

Pokud chcete, aby ta vnitřní změna byla doopravdy účinná, bylo by dobré vědět co se uvnitř lidské mysli děje doopravdy. Kdo je to ten SÁM kdo má mít rád SEBE? Pokud tu změnu doopravdy chcete, můžete se dozvědět jak lidská mysl funguje třeba v seriálu Dvě cesty. A vězte že tzv. oficiální věda vám tu odpověď nedá, jelikož sama sebe dobrovolně uzamkla v kleci materialismu. Měl bych je politovat, ale jak se říká: Každý je sám tvůrcem svého osudu.


 


Další informace:
Základní principy islámu

Co tedy říká islám sám o sobě?

 • a) Korán je doslovný přepis slov Alláhových, tak jak je nadiktoval anděl Gabriel Mohamedovi.
 • b) Na obsahu Koránu proto nelze nic měnit. Text je dokonalý a jednou pro vždy daný. Alláh jistě zvolil taková slova, aby jim dobře porozuměl i nevzdělaný Mohamed.
 • c) Pokud se v Koránu vyskytnou rozpory (a že jich tam je požehnaně) platí vždy to, co bylo Alláhem sděleno později. (Že by původní text nebyl až tak dokonalý?)
 • d) Jediný dokonalý muslim byl Mohamed a je povinností každého muslima jej co nejlépe napodobit.
 • e) Cílem islámu je nastolení celosvětového chalífátu, to jest podmanit si celý svět. K tomuto podrobení muslim může použít a užívá i násilí.

Korán uvádí mj. tyto „mírumilovné“ verše, které jsou v podstatě přesvědčováním umírněných muslimů k páchání násilí: „Předepsáno je vám válčení, avšak vy cítíte k němu odpor; možná, že cítíte odpor k něčemu, co je vám ve prospěch a možná, že máte rádi něco, co je vám ke škodě. A Bůh ví to, však vy toho nevíte.“ (2:216).

Pravda je taková, že Mohamed nejdříve vytvořil něco hodně podobného křesťanství. (Je velmi pravděpodobné že zdrojem inspirace skutečně bylo křesťanství — viz např. kniha Tajné dějiny jezuitů.) Tento Islám „Verze 1″ ovšem Araby moc neoslovil… proto Mohamed postupně (údajně od Alláha) dostával další instrukce, které byly čím dál násilnější až se z islámu stalo něco jako válečnická sekta slibující bojovníkům skvělou motivaci — kořist z olupování protivníků zde na Zemi a pokud snad budou zabiti, tak to bude ještě lepší — v „nebi“ na ně budou čekat za odměnu sexuální hrátky. No není to skvělý marketing? Myslím, že rozhodně ano, skvělá práce ;-)

Islám „Verze 2″: Absolutně každý, každá jednotlivá osoba na celém světě musí být podřízena islámu

Opakovaně varujeme před tím, že islámská mentalita je cíleně od dětství programována k absolutní poslušnosti vůči islámským autoritám »

Výraz „každý“ pro islámské autority znamená celý svět. Z toho plyne dobře známá snaha muslimů prosazovat zákon šaríja. Z toho důvodu nemůže existovat umírněný islám. Pokud někdo něco takového říká, tak prokazuje že nezná dobře islám.

Z toho důvodu nebude nikdy existovat mír a pokojné soužití muslimů s nemuslimy. Relativně pokojně probíhá jen ta fáze, kdy muslimské komunity jsou minoritní. Jejich vůdci nejsou hloupí — v této fázi se zaměřují na růst komunity a zvyšování politického vlivu. To je také důvod proč např. v Německu relativně dlouho pokojně funguje muslimská imigrace, které v podstatě do dneška nelze na první pohled nic vytknout ;-)

Jakmile ovšem islámští vůdci získají dostatek vlivu, je jejich náboženskou muslimskou povinností začít pracovat na podřízení VŠECH islámu. Je to vlastně velmi prosté milý Watsone… a historie nám to opakovaně zaznamenala. Například mohu jmenovat oblast severní Afriky, kde relativně brzy po vzniku křesťanství vznikly početné křesťanské komunity. Mírumilovné komunity ovšem nemají šanci obstát v konfrontaci s islámem. Zkuste si najít jak ta historie vypadá a jak tito křesťané dopadli…

Sekulární stát s islámským obyvatelstvem může existovat jen tenkráte, když je zcela islámský (např. sekulární Turecko nejprve zlikvidovalo všechny křesťany) nebo chrání nějak islámskou expanzi (Indonésie). Potom je to oblast nazývaná „umma“, tedy oblast klidu a vlády islámu (vláda nemusí být vždy teokratická). Pokud je ovšem stát smíšený, je to oblast islámské expanze, kde je povinnost muslimů expandovat. Takový stát muslimové rozvrací… Milí čtenáři zdůrazňuji znovu — nemám nic proti obyčejným muslimům, já mám rád všechny lidi — ale pochopte prosím: Ve správný čas i váš doposud mírumilovný soused dostane od svého imáma jasné příkazy…

Nejlepší podobenství, které lze použít na tento případ je to vlcích v roušce beránka vpuštěných do ohrady s ovečkami absolutně neschopnými jakékoliv obrany (až vlků bude dost na to aby začali shánět svou potravu).

Pevně naprogramovaná islámská jistota

Ano, přesně tohle vidíme v historii islámu opakovaně jako stálou jistotu v podstatě už od dob Mohameda. Nejdříve muslimové dávají na odiv své hodnoty zdánlivě podobné křesťanství. Když komunita zesílí, její požadavky se stupňují, sílí požadavky na prosazení zákoníku šaríja. Pak záleží hodně na tom, jak moc si ovečky tohle nechají líbit. Protože v okamžiku, kdy vlci získají většinovou moc, přichází tlak na násilné konverze k islámu… Muslimové nemohou jinak, Mohamed jim to přikázal… věřím tomu, že jim to proto jistě všichni občané rádi „z lásky k bližním“ odpustí… ;-)

Muslimové často tvrdí, že “islám znamená mír”. Slovo islám pochází ze stejného arabského kořene (slm), jako slovo “salaam”, mír. „Islám ovšem ve skutečnosti znamená podřízení se vůli Aláha“ — a to prostřednictvím jeho božského a věčného zákona, šaríi. Slovo “mír” tedy pro muslima znamená rozšíření Domu islámu (Dar al-Islam) na celý svět.

Nepřítomnost šaríi je podle islámu nepřítomností míru.

Dle islámského pojetí je svět rozdělen na dva tábory. Jedním je Dům míru (Dar al-Islam) s právem šaría a druhým Dům války (Dar al-Harb). Trvalou povinností celé muslimské komunity zůstává džihád (úsilí o islám), v té či oné formě. Džihád má více významů, jeden ale znamená neoddiskutovatelně OZBROJENÝ BOJ.

Muslimové mají trvale za povinnost džihád, dokud neustane existence „Domu války“.

Ideologie džihádu zakazuje muslimům začít vést válku proti nemuslimům, aniž by jim nejdříve nenabídli konverzi k islámu, nebo platbu džizji, tj. daně z hlavy pro nemuslimy (týká se to pouze lidí Knihy – Židů a křesťanů. Pohané mohou volit pouze konverzi, smrt, nebo otroctví). Pokud odmítnou, je muslimům nařízen boj a skutečnost nabídnutí možnosti podřídit se islámu, je chápána jako nedonucování k náboženství. Takto muslimové rozumí významu slova mír – jako „dobrovolné podřízení se islámu… Krásná ukázka jezuitského pokrytectví.

Máme v této analýze svědectví psychologů. Máme historické zkušenosti. Zůstaneme i nadále slepí a necháme ze sebe dělat blbce politiky uplacenými Druhou šelmou Zjevení?

K tomu ještě krátký a výstižný citát v angličtině:

Submission to Islam: The Koran and the Hadith say that all of the world, every single person, must submit to Islam and obey the Sharia!

Islam is built on the principles of submission and dualism. The very word Islam means submission. It does not mean peace. But submission to what and who submits?

The submission must be to the doctrine of Islam. The doctrine starts with the Koran, which says that all of the world must pattern every detail of their life on what Mohammed said and did, the Sunna. All of the world must submit to the Koran and the Sunna of Mohammed. Another way of saying this is that all of the world must submit to be ruled by the Sharia.

So the concept of submission is absolutely totalitarian. All other forms of government and religion and philosophy are man-made and must be replaced by Islam.

Source: cspii.org

Odpovědi znalce a kritika islámu na otázky čtenářů, kteří mu vytýkají přílišnou kritičnost a neúctu vůči islámu:

5) To, co píšeš o Prorokovi je útok na ty, kteří věří, že byl Božího posel. Urážíš nás a náboženství více než miliardy lidí.

Neurážím lidi ani se nevysmívám jejich vírám. Sleduji fakta a pravdu. Říkám-li to, čemu věřím, že je to pravda, a vy se tím cítíte dotčeni, pak to není moje chyba. Když budu krást a vy půjdete kolem a budete říkat, že jsem zloděj, tak mě nebudete urážet. Jednoduše říkáte pravdu a je vaše povinnost varovat ostatní, kteří by se jinak mohli stát mými oběťmi. Pokud to budou moje děti považovat za útok, pak je to proto, že mě tak milují, že se nemohou postavit pravdě. Měli by buď dokázat mou nevinnost nebo přijmout, že jejich milovaný otec nebyl dokonalý. Ale pokud vám to budou vracet a nazývat vás stejnými jmény, pak vás budou urážet.

To co říkám o Prorokovi nejsou urážky, ale pravda:

 • Jediná slova, která mám pro člověka, který masakruje válečné zajatce bez rozdílu, jsou kriminálník a masový vrah.
 • Jediné slovo, které mám pro někoho, kdo je v 53 letech vzrušován 9letým dítětem, je pedofil.
 • Jediné slovo, které znám a popisuje osobu, která plení obchodní karavany a krade jejich zboží, je lupič.
 • Jediná slova, které mám pro někoho, kdo se zmocňuje lidských bytostí a prodává je nebo žádá výkupné za jejich propuštění, jsou otrokář a terorista.
 • Jediné slovo, které mám pro někoho, kdo se uspokojí na ženě ve stejný den, kdy ji zajal a zabil jejího otce, manžela a spoustu dalších příbuzných, je pachatel znásilnění.
 • Jediné slovo, které znám pro popis osoby, která pošle své lidi, aby jeho odpůrce zabili zrádně uprostřed noci, je vrah.

Pokud myslíte, že tohle jsou útočná slova, prosím navrhněte jiná, méně útočná. Slibuji, že je budu používat namísto těchto. A pokud se muslimové cítí uráženi tím, že věří něčemu, o čem já říkám, že je špatné, potom musí dokázat, že všechny tyto příběhy jsou nepodložené.

6) To, co píšeš, jsou všechno fakta a pravda. Jak dnešní židé říkají: „Jediný dobrý Arab je mrtvý Arab.“

Ano, co píši je pravda, ale nepodněcuji nenávist mezi lidmi. Miluji lidstvo a nedělám rozdíly mezi Araby, židy, černými nebo bílými.

Důvod, proč bojuji proti islámu je ten, že je to učení nenávisti. Jsem proti islámu ze stejného důvodu, z jakého jsem proti nacistům. Judaismus a křesťanství jsou také velmi nelidská náboženství, ale jen málo křesťanů nebo židů se stalo teroristy kvůli své víře. Ale islámští teroristé ničí životy všude a vehnali spousty zemí do Období temna. Musíme se zbavit náboženství, která zasévají nenávist, abychom byli schopni obejmout sami sebe jako lidi.

Musíte rozlišovat mezi muslimy a islámem. Muslimové jsou prvotními oběťmi tohoto barbarského kultu. Musíte je milovat stejně tak, jako milujete vlastní lidi, navzdory jejich aroganci, fanatismu a nenávisti k ne-muslimům. Ale nekáži, abychom nastavovali druhou tvář. Naopak musíme poznat, že také muslimové jsou zajatci islámu. Násilí plodí jen násilí. Cílem našeho útoku by měla být nenávist a doktríny, které podněcují nenávist, ne lidé.

9) Ale existují i jiné výklady islámu. Ne všichni muslimové jsou fanatici. Je hodně muslimů, kteří jsou liberální a věří v lidská práva a rovnost pohlaví. Nemůžeš odsuzovat všechny Muslimy.

Islám, kterému oponuji, je islám Proroka Muhammada a toho, co učil v Koránu. Nezabývám se jinými výklady islámu. Islám nemůže být změněn. Můžete ho změnit jen když změníte Korán. Pokoušet se polidštit islám je jako pokoušet se polidštit nacismus. Představování islámu jako tolerantního a humanistického náboženství je lhaní. Můžete postavit základy lidského štěstí na lžích?

Korán a hadísy (hadíthy) říkají, že ženy jsou méně než muži; mají nízkou inteligenci, bijte vaše ženy. Jak můžete kázat rovnost, aniž byste změnili to, co je v Koránu?

Korán požaduje zabíjet nevěřící, vést proti nim válku, dokud všichni nekonvertují na islám nebo nebudou „podrobeni, poníženi a platit džizju“. Jak můžete vybudovat islám, který mluví o toleranci, ale zanedbává tyto nelidskosti Koránu? To je jako říkat: objevme „liberální“ nacismus, ve kterém je každý milující a hodný a není v něm rasová nesnášenlivost. Chcete-li klamat sami sebe, pokračujte, ale nebudete schopní oklamat ostatní. Jestliže jste k islámu tolik připoutáni, žijte podle něj. Nezkoušejte ho změnit a vyberte si, co vás uspokojuje nejvíc. Pokud jste nespokojeni s tím, co vidíte, asi je čas odejít. Pravý muslim byl Chomejní.

10) Nemáš pravdu, jsou to netolerantní lidé jako ty, kteří způsobují nenávist a podněcují vzpoury mezi lidmi.

Vyjadřuji svůj názor, neprojevuji netoleranci k nikomu. Ve skutečnosti miluji všechny lidi bez ohledu na jejich chybné víry. Těžko můžete člověka jako mě nazývat netolerantním. Zato vy jste netolerantní ke mně. Nemůžete tolerovat ani mé právo myslet a vyjadřovat se nezávisle.

Jsem proti nacismu, protože je to doktrína nenávisti. Jsem proti islámu, protože je to rovněž doktrína nenávisti. Prvně jmenovaný obhajoval nadřazenost rasy a ten druhý propaguje zase nadřazenost náboženství. Oba používali násilí, aby dosáhli svých cílů a ani jeden neměl úctu k lidským životům a právům. Oba věřili, že, protože je jejich ideologie správná, je v pořádku zabíjet lidi a že účel světí prostředky.

Islám je náboženství nenávisti. Kvůli tomu proti němu bojuji. Nebojuji proti muslimům, většina těch, které miluji, a mých příbuzných jsou muslimové. Bojuji proti doktríně nenávisti, která z nich, vás i nás všech udělala oběti a vykořisťovatele na celých posledních 1 400 let.

11) Zapomínáš na historický kontext a převažující sociální, kulturní a geopolitické podmínky těch dob. Tehdy v tamní kultuře lidé nepřemýšleli ani se nechovali takovým „civilizovaným“ způsobem jako dnes. Zabíjení tehdy nebylo nic hrozného.

Existuje spoustu filozofií a vyznání, které patří minulosti, a některé jsou mnohem starší než islám. Ale všechny začaly a pokračovaly bez krveprolití. Konfucianismus, taoismus, buddhismus, hinduismus, zoroastrianismus, manismus, křesťanství a mnoho řeckých filozofií, všechno rostlo bez potřeby zabíjet lidi. Je absurdní říkat, že vás nemohu přesvědčit o své pravdě logikou, nechte mě tedy přesvědčit vás mým mečem.

Nutit lidi, aby se podvolili něčí víře, tak to dělá pouze islám. ŽÁDNÉ jiné náboženství neobhajuje násilí jako legitimní způsob pro vlastní rozšiřování.

To je špatné. Nepotřebujeme jiný důkaz, abychom ukázali, že islám je démonický kult. Má mnoho logických rozporů a úplně primitivních výroků, které podkopávají jeho základy a věrohodnost, že jde o neomylný dokument. To bylo vnucováno lidem skrze znásilňování jejich náboženské svobody. Žádný pravý Bůh by nevymáhal poslušnost a lásku násilím. Jestli Alláh nějak existuje, musí to být samotný Satan. Muhammad musel být ovládán démony. Islám je velmi démonický. Rozšiřoval se zabíjením. Udržoval se zachováváním nevědomosti a umlčováním všech hlasů opozice.

Skuteční muslimové, kteří brání násilné způsoby rozšiřování islámu mečem, pleněním a zabíjením, se navzájem vyzývají stranit se těch, kteří ho chtějí studovat rozumem a vyhýbat se racionálním konverzacím. Muslim se rozumu bojí jako Drákula světla. Proč by nemohlo náboženství vytvořené Bohem obstát zkoušku rozumem, který je přece také vytvořen Bohem? Jak to, že lidská inteligence, která je dar od Boha, se protiví jeho vlastnímu náboženství?

Přemýšlejte o tom. Islám není víra od Boha lidstvu, je to kult. Podívejte se na jeho plody. Existuje islámská země, která je šťastná, prosperující nebo civilizovaná? Pokud v některých islámských zemích vidíte stopy těchto kvalit, je to díky tomu, že se zesvětštily. Čím víc je národ islámský, tím větší je jeho barbarství a zaostalost. Špatný strom poznáte podle jeho ovoce.

 • http://www.urgent21.cz/prameny/islam-vyvracene%20bludy.htm

Nicolai Sennels, psychologist: “Islam: root cause of grooming and rape wave”

The Quran’s description of women as inferior to and the property of men not only removes womens’ basic human rights; it also influence men’s view of them. As a result, Muslim cultural traditions have for centuries treated women as second class citizens, forced to marry and have sex with men against their will, and living under a constant death threat should they dishonor their family by violating the misanthropic Sharia laws.

The brutal treatment of innocent young girls may be shocking to those who do not know how women are treated in Muslim countries, but it would be naive to think that people change their habits and views and raise their children to integrate into what in their eyes are blasphemous customs just because they cross a national border…