Druhá šelma Janova Zjevení na Ukrajině rozfoukala občanskou válku a vší silou se snaží vyvolat i 3. světovou válku pomocí dodávek zbraní Ukrajinským fašistům. Necháme ze sebe dále dělat voly?

Spád událostí mne nutí navázat na zde již dříve publikované informace upozorňující na fašistickou ukrajinskou realitu, sponzorovanou z tzv. Západu. Stydím se čím dál víc.

Druhá šelma se nás stále silněji snaží zatáhnout do další světové války. Necháme se? Necháme ze sebe bez ustání dělat voly?

Dnes se podíváme na další důkazy o tom, jak ze Západu podporovaní politici na Ukrajině stále více tlačí na pilu a stále více přitvrzují svou občanskou válku vůči občanům vlastní země. Již jsme upozornili, že nahlas nevyslovovaným motivem jsou jejich instrukce vyvolat válku s Ruskem. Západní média vedou štvavou propagandu, která má ovčanům naprogramovat a natlouci do hlavy představu Ruska jako agresora a pomalu připravují tyto ovčany na nezbytnost války. A co vy osobně, milí čtenáři, stále jim to věříte?

Plakáty na Krymu v době referenda o nezávislosti na Ukrajině
Plakáty na Krymu v době referenda o nezávislosti na Ukrajině

My nefandíme žádné straně a je třeba jasně říci, že jakékoliv násilí je špatně. Všichni mají v tomto konfliktu máslo na hlavě. Je ovšem směšné, když se nás někdo snaží přesvědčit, že černá je bílá. Vážně miluji když ze mne dělají vola… třeba tím, že mi neustále podsouvají ty žvásty o ruské agresi na Krymu.

krym-volebni-plakat

Na Krymu — kde historicky dlouhodobě žije nadpoloviční většina Rusů — by to byl neuvěřitelný zázrak, kdyby referendum o jeho nezávislosti na Ukrajině dopadlo jinak než dopadlo. Tak proboha, jaká agrese?

Ukrainians Who Identify As Ethnic Russians Or Say Russian Is Their First Language; Source data: Ukrcensus 2001
Ukrainians Who Identify As Ethnic Russians Or Say Russian Is Their First Language; Source data: Ukrcensus 2001

Občané Krymu se většinově vyslovili pro to, že nechtějí být ovládáni fašistickou vládou a nechtějí se nechat terorizovat fašisty povzbuzovanými Uniatskou církví řízenou z Vatikánu…

Catholic Church sends medieval religious fanatic order to Crimea

Tohle válečné štvaní musí skončit! Jak dlouho jim to ještě budeme žrát?

F@ck Obomba: Všecky Obamovy lži… Pokud byste snad potřebovali vysvětlit dětem, kdo je to pokrytec, tak zde máte učebnicový příklad.
Soudruh Obomba miluje bomby aneb Všecky Obamovy lži… Pokud byste snad potřebovali vysvětlit dětem, kdo je to pokrytec, tak zde máte učebnicový příklad.

Budeme proto pokračovat s fakty: Podíváme se na několik dalších důkazů pro to, že USA pokračují ve své dlouhodobé politice vyzbrojování a financování neo-fašistů na Ukrajině ve snaze vyvolat válku proti Rusku. Tuhle politiku také všichni jistě znáte z učebnic — říká se tomu metoda „rozděl a panuj“.


Naše předchozí informace z Ukrajiny:

Typická ukázka kolovrátkové informační masáže západních médií

Dáme nejdříve slovo tzv. mainstreamu — tedy oficiální západní propagandě. Ta momentálně funguje přesně podle pouček soudruha Goebbelse „Tisíckráte opakovaná lež, se stane pravdou“:

Vrchní velitel sil NATO a amerických jednotek v Evropě Philip Breedlove připomněl, že nejviditelnější příklad ruské agresivity začal před rokem anexí Krymu a pokračuje dosud podporou proruských separatistů na východě Ukrajiny. A situace se podle něj „horší každým dnem“.

Možnost, že by zvažované dodávky zbraní Kyjevu pomohly situaci vyřešit, či by ji naopak zhoršily, si netroufl předpovědět. Stejně tak, že se situace ještě zhorší, pokud USA a spojenci neudělají nic.

„Podívejme se na to, co pan Putin už udělal: poslal přes tisíc bojových vozidel včetně tanků, ruské bojové jednotky, některé z nejvíce pokročilých protiletadlových systémů, celé prapory dělostřelectva…,“ uvedl generál s tím, že tato technika byla nasazena včetně ruských vojáků na frontách proti ukrajinským oddílům.

Zároveň nechtěl komentovat varování Moskvy, „že adekvátně přitvrdí“, pokud spojenci zbraně Kyjevu skutečně pošlou. „Nevíme, co pan Putin udělá. Mohlo by to vést k pozitivním výsledkům, ale může to mít negativní následky,“ dodal. (lžiDnes.cz)

http://zpravy.idnes.cz/breedlove-chce-zastavit-stahovani-sil-usa-z-evropy-f8b-/zpr_nato.aspx?c=A150226_141247_zpr_nato_inc


Co se týče dodávek zbraní, jistá věc je jedna: USA začaly vojensky podporovat Kyjev rozhodně dříve než se dostalo podobné podpory druhé straně občanské války. Neexistují jasné důkazy pro tvrzení výše uvedeného soudruha Breedlova… a upřímně mne to nutí k zamyšlení, proč nám ty důkazy nedá? …když už o nich napovídal tolik pohádek? Na druhou stranu nestrkám hlavu do písku — přes uvedený nedostatek důkazů je podle mnoha útržkovitých informací poměrně pravděpodobné, že dobrovolníci i podpora ve formě zbraní proudí nyní i na druhou stranu v této občanské válce. Ostatně, ve Španělsku před 2. světovou to bylo přesně stejně

Podíváme se nyní na informace, které vám západní propaganda neřekne…


Americký politolog Lendman: USA lžou, vyzbrojují Kyjev od začátku války!

(24. únor 2015)

Stephen Lendman, a Research Associate for the Centre for Research on Globalization
Stephen Lendman, a Research Associate for the Centre for Research on Globalization

Pokud armáda Doněcka a Luhanska na východní Ukrajině udrží převahu nad ukrajinskou armádou, pošle americký prezident na Donbas vojáky a USA se tak budou přímo podílet na válce, tvrdí americký politolog.

Ta byla zatím pro USA zprostředkovaná (zástupná), prohlásil americký politolog Stephen Lendman reprezentující Centrum pro výzkum globalizace (Centre for Research on Globalization), v rozhovoru pro Sputnik.

„Washington dodal ukrajinské armádě těžké bojové zbraně na začátku konfliktu v dubnu, a možná ještě před vypuknutím války. Klíč k pochopení situace spočívá v tom, že USA vždy vyzbrojovaly Kyjev, a Obamovo prohlášení teprve o záměru dodávat zbraně je lež!

NATO a ukrajinské vzdušné síly disponují stále vybavením dodávaném z iniciativy Bílého domu,“ uvedl expert.

Další podvod: Útočné zbraně jsou klasifikovány jako defenzivní

Další podvod, podle jeho názoru, je to, že jsou tyto zbraně klasifikovány jako „defenzivní“: Cílem zbraní na Ukrajině je udržovat a podporovat útoky proti silám DLR a LLR, takže ostřelování měst na východě pokračuje i po podepsání dohody o Minsku.

„Očekávám, že (většinou) krátkodobé příměří potrvá několik týdnů, po nichž Kyjev rozpoutá konflikt s plnou podporou Spojených států,“ předpovídá analytik. „Strana války“ uvnitř kyjevské vlády odmítá podmínky dohody z Minsku, a je schopna jít tvrdě až do samého konce, řekl. Vinu ponese Rusko, bude se i nadále poukazovat na vměšování Moskvy, jednomyslně obviněné z porušení příměří americkými médii (pozn. red.: médii, která jsou samozřejmě hlásnou troubou v rukou Druhé šelmy a na zakázku ze strany mocných vší silou vytvářejí obraz Ruska jako nepřítele).

Washington už poslal stovky vojenských odborníků k připravě ukrajinské armády, třebaže jich je na území Ukrajiny i tak habaděj, doplňuje Lendman.

Otázkou je, řekl politolog, jak se Obama chystá provést přímý zásah amerických vojáků na Ukrajině bez Kongresu. Nicméně tento americký prezident má již zkušenosti s vysláním vojáků do operace v jiné zemi – v Iráku, a je zřejmě připraven to udělat znovu, i když před několika měsíci slíbil, že žádná zahraniční operace již nebude, míní Stephen Lendman.

„Obama chce válku, ne mír. Donbas – to je jeho válka. Nebude hledat jiná řešení. Kyjev je přeplněn agenty CIA, FBI a dalších amerických tajných služeb, které se podílejí na přípravě a řízení bojů na jihovýchodě Ukrajiny,“ dodal varovně politolog.


Zloděj křičí, chyťte zloděje…

Za redakci dodávám smutné doplnění této mozaiky: Soudruh Obomba se snaží hrát falešnou hru na četníky a zloděje. Samozřejmě se sám staví do role toho hodného… Ono je to ale trochu jinak… Především je třeba si uvědomit, že soudruh Obomba je od počátku jen loutkou, která hraje podle not svých sponzorů.

A příkaz zněl jasně soudruzi: „Potřebujeme zlikvidovat svobodné Rusko.“ Ukrajina je jen nástroj určený k likvidaci. V zaměřovači je Rusko a především svoboda lidstva jako celku!

Obamba je od začátku u kořene toho, co se na Ukrajině děje — on a jeho vláda je přímým viníkem této občanské války (viz např. ony proslulé provalené záznamy Viktorky Nulandové). Opakuji znovu aby nedošlo k mýlce — nejsem fanouškem Ruska. Tyhle informace zde zveřejňujeme jen proto, abychom všem umožnili nenechat se manipulovat. Manipulovat do další světové války!

Podrobnější informace o tom, co se na Ukrajině stalo od toho neslavného mejdanu, o tom, jaké jsou kořeny občanské války, kterou vyvolala neofašistická vláda v Kyjevě, jak souvisí porážka fašistů u Debalceva s mírovými rozhovory a mnoho dalšího se můžete dočíst např. v článku Petra Ježka » nebo také na Aeronet.cz »


Pro dokreslení obrazu ještě jedno svědectví:

Americký analytik James Jatras: USA nechtějí mírové uspořádání na Ukrajině

(27. únor 2015)

James George Jatras is a former U.S. diplomat and U.S. Senate staffer.
James George Jatras is a former U.S. diplomat and U.S. Senate staffer.

Spojené státy nechtějí mírové uspořádání na Ukrajině a dohody z Minsku mají v úmyslu narušit zasláním zbraní do Kyjeva, řekl bývalý diplomat a poradce pro zahraniční politiku vedení republikánské strany James George Jatras v rozhovoru pro Press TV.

V komentáři k prohlášení amerického ministra zahraničí Johna Kerryho, že Rusko porušuje podmínky minské dohody, vyjádřil údiv, vzhledem k tomu, že příměří je respektováno.

„Je to trochu divné, když američtí politici obviňují Rusko nebo protikyjevské síly na Ukrajině z porušování příměří v okamžiku, kdy se zdá, že se dodržují,“ uvedl Jatras a zdůraznil, že naopak je to Kyjev, který nechce stáhnout těžké zbraně.

Zdá se mi, že Washington se nebojí toho, že příměří nebude úspěšné, ale naopak, že příměří bude respektováno,“ konstatoval analytik. Podle něj se Spojené státy pokusí zmařit dohodu zasláním zbraní Kyjevu.


Loutky FED-USA na Ukrajině se už ani nesnaží přetvařovat a mluví o válce naplno. Budeme je v tom podporovat? Staneme se spoluviníky?

Přečtěte si více o jiné manipulaci ze strany dalšího ukrajinského fašisty. Víme o ní díky kanadskému rádiu CBC. Není náhodou šíření nenávisti a snaha o vyvolání světové války v demokracii trestná?

Vadim Pristajko, ukrajinský místopředseda vlády: Připravujeme se na plnocennou válku

(CBC News, 21.2.2015 7:00) Vadim Pristajko (Vadym Prystaiko), který byl do loňského podzimu ukrajinským velvyslancem v Kanadě, říká mj., že svět se nesmí bát připojit se k Ukrajině v boji proti jaderné mocnosti. Pristajko dále řekl v interview s rádiem CBC v The House vysílaném v sobotu 21.2., že to příměří dohodnuté Německem a Francií se nedodržuje… Pristajko říká také. „Rádi bychom, aby Kanada na Ukrajinu poslala smrtící zbraně. Zbraně, které nám umožní se bránit.

Kanada už v posledním desetiletí pomáhala s výcvikem ukrajinských vojáků, to ale nestačí. „Nebylo to v takové míře, která by naší armádě pomohla proti invazi.“ Ukrajina chce zbraně a výcvik v jejich používání, řekl.

…necouvá ale ani ze svého někdejšího apelu na Západní spojence Ukrajiny, aby se do toho vložili (jinak řečeno začali další světovou válku), když se u něj odráží frustrace, kterou vyjádřil loni v listopadu nad tím, že Kanada je ochotná intervenovat v Iráku, na pomoci Ukrajině ale vojáky nepošle.


Beránek nebo drak?

Můžete vidět, že soudruh Pristajko (zcela jistě nechtěně) mezi řádky prozradil, že vojenská podpora ze Západu existuje již dlouho. Vidíte zde na vlastní oči noty, podle kterých hrají všichni tito váleční štváči… snaží se nás přesvědčit, že příměří nefunguje a že to je dobrá záminka k vyvolání 3. světové.

Ostatně jakákoliv jiná záminka k válce je těmto soudruhům dobrá. Kolik je za to platí? A jakto, že už dávno nesedí v base před mezinárodním tribunálem pro válečné zločiny?

Podívejme se teď, jakým způsobem USA nelegálně a bez jakéhokoliv mandátu podporují ukrajinské vládnoucí fašisty. Tato politika se maskuje za beránka, ale ve skutečnosti je drakem, jehož činy rozdmýchávají 3. světovou válku!

On August 9, 1945, the American B-29 bomber, Bock's Car left Tinian carrying Fat Man, a plutonium implosion-type bomb.  Of the 286,00 people living in Nagasaki at the time of the blast, 74,000 were killed and another 75,000 sustained severe injuries.
On August 9, 1945, the American B-29 bomber, Bock’s Car left Tinian carrying Fat Man, a plutonium implosion-type bomb.
Of the 286,00 people living in Nagasaki at the time of the blast, 74,000 were killed and another 75,000 sustained severe injuries.
Vtom jsem viděl jinou šelmu, jak vyvstala ze země: měla dva rohy jako beránek, ale mluvila jako drak. Z pověření té první šelmy vykonává veškerou její moc. Nutí zemi a její obyvatele, aby klekali před první šelmou, které se zahojila její smrtelná rána. A činí veliká znamení, dokonce i oheň z nebe nechá před zraky lidí sestoupit na zem... (Zj 13:11-15)

Americký zákon: Pro Rusko sankce, pro Ukrajinu zbraně aneb USA jako hlavní válečný štváč

(18. 2. 2015) Jiří Schmied upozorňuje na další agresivní akt ze strany samozvaného světového policajta, což je role do které se svévolně a bez jakékoliv legitimity pasovaly Spojené státy amerického FEDu.

Hiroshima, August 1945
Hiroshima, August 1945

Ke konci loňského roku byl v USA schválen a americkým prezidentem podepsán zákon týkající se Ukrajiny a Ruska. Zákon má označení H.R. 5859 a název Zákon na podporu svobody Ukrajiny 2014 (Ukraine Freedom Support Act of 2014). V našich mainstreamových médiích je ticho po pěšině. Zákon je pro dění na Ukrajině důležitý v tom, že mimo jiného zavádí i možnost dodat ukrajinské vládě letální – tedy „smrtící“ – vojenské vybavení jako například protitankové zbraně, ruční zbraně a munici.

Jak již víme od pana Lendmana, sice se zde mluví o obranných zbraních, toto omezení se ovšem v praxi snadno obchází… Takže nyní už se 3. světová válka ve Spojených státech rozmýchává oficiálně. V pekle se jistě slavilo dlouho do noci.

6. část H.R. 5859: Zvýšená vojenská pomoc ukrajinské vládě

Zákon „obecně“ uvádí:

Prezident USA je oprávněn poskytovat obranné předměty (což je pokrytecký eufemismus pro zbraně), obranné služby a výcvik pro vládu Ukrajiny za účelem boje proti útočným zbraním a obnovení suverenity a územní celistvosti Ukrajiny, včetně protitankových a protipancéřových zbraní, zbraní a munice pro posádky, protidělostřelecké radary identifikující a zaměřující dělostřelecké baterie, řízení palby, dálkoměry, optické a naváděcí a kontrolní vybavení, taktické pěšákem ovládané průzkumní bezpilotní letouny, vybavení pro zabezpečené velení a komunikaci, v souladu s ustanovením zákona Arms Export Control Act a zákona Foreign Assistance Act of 1961, a dalšími příslušnými ustanoveními právních předpisů.

Batalion Donbas — trojzubec stylizovaný jako převrácený nacistický orel
Batalion Donbas — trojzubec stylizovaný jako převrácený nacistický orel

Nyní se podíváme lehce zpět v čase a ukážeme si přímou souvislost a přímou podporu tzv. dobrovolnických — ve skutečnosti ovšem fašistických — vojenských jednotek ze Spojených států. Přímé spojení je zcela jednoznačné a sám velitel ukrajinského neonacistického praporu Donbas, Semen Semenchenko, se tím chlubí na Facebooku. Sláva fašistické Ukrajině. No nazdar :-(

Wehrmacht and their Emblems ca 1935
Wehrmacht and their Emblems ca 1935

Více podrobností o fašistech na Ukrajině a vysvětlení jejich symboliky je k dispozici zde »


USA cvičí a financují neonacistickou vojenskou jednotku Donbas

(27. Září 2014)

Batalion Donbas byl vytvořen v dubnu roku 2014, aby bojoval proti Doněcké lidové republice. Zdroj: RIA Novosti
Batalion Donbas byl vytvořen v dubnu roku 2014, aby bojoval proti Doněcké lidové republice. Zdroj: RIA Novosti

Velitel ukrajinského neonacistického praporu Donbas, Semen Semenchenko, se právě vrátil z USA, kde se setkal se senátory obou stran a obdržel závazky materiální podpory.

Семен Семенченко + US senators from IRI (International Republican Institute)
Семен Семенченко + US senators from IRI (International Republican Institute)

Na Facebooku publikoval podrobné vysvětlení této pomoci. Byl také přijat dvěma instituty – Mezinárodní republikánský institut (International Republican Institute) a Národní demokratický institut (National Democratic Institute) – mezinárodními větvemi obou hlavních amerických politických stran. Semenchenko se setkal s demokratickým senátorem Robertem Menendezem a republikánským senátorem Robertem Corkerem.

Договор по организации обучения бойцов и офицеров батальона Донбасс мобильными группами инструкторов США — Семен Семенченко
Договор по организации обучения бойцов и офицеров батальона Донбасс мобильными группами инструкторов США — Семен Семенченко

„Menendez a Corker jsou senátoři, kteří sponzorují zákon Ukraine Freedom Support Act, který Ukrajině přidělí peníze a pomoc, včetně dodávek zbraní. Radary, proti-tankové zbraně, bezpilotní letouny, komunikační systémy a mnoho dalších užitečných věcí pro naši armádu.“

Jedním z hlavních cílů jeho cesty bylo získat výcvik (a nejenom výcvik…) od americké armády. Soudě podle jeho profilu na Facebooku toho dosáhl:

„Včera jsem podepsal smlouvu o organizování výcvikových kurzů pro bojovníky a důstojníky praporu Donbas od mobilních skupin armádních instruktorů ze Spojených států, kteří v současné době nejsou ve službě.

Budou pracovat podle tradičního výcvikového systému, který používají jednotky Navy Seals a Delta Force. Normy byly vyvinuty pro každé oddělení (průzkumné, speciální síly, bezpečnost atd.) a pro každého poddůstojníka (NCO).

Zvláštní pozornost bude věnována individuálnímu školení a týmové práci. Použijeme maximální počet praktických cvičení. Dalším důležitým bodem je výcvik seržantů (NCO), aby mohli jednat nezávisle a řídit tým. Instruktoři budou také pro přípravu vnitřních bezpečnostních sil a tento výcvik je jednou z forem nepřímé podpory, kterou Ukrajina dostává.“


Britský Telegraph: Neonacistická vojenská brigáda Azov bojuje proti separatistům na Ukrajině, což jinými slovy znamená, že ukrajinská vláda za pomoci fašounků vede válku proti občanům vlastní země

Další přímý důkaz existence nacizmu na Ukrajině máme poněkud překvapivě z dalšího velkého západního média. Že by omyl? Nebo mají ještě stále někteří novináři svědomí?

Phantom, 23, a fighter in the Azov battalion, outside its HQ in the Ukrainian seaside town of Urzuf
Phantom, 23, a fighter in the Azov battalion, outside its HQ in the Ukrainian seaside town of Urzuf

Článek s titulkem „Ukraine crisis: the neo-Nazi brigade fighting pro-Russian separatists“ publikoval známý Telegraph.

A converted truck with steel shutters used by the Azov battalion and known to the fighters as 'the Lump of Iron' (Tom Parfitt)
A converted truck with steel shutters used by the Azov battalion and known to the fighters as ‚the Lump of Iron‘ (Tom Parfitt)

Pokud jste se někdy zajímali o pravdu, tak už je vám vše jistě známo. Jen stručně shrnu:

Přiznává se zde veřejně, že Západem podporovaná vláda s těmito fašisty spolupracuje. Ostatně, v našem přechozím článku jsme již viděli další nezávislé potvrzení tohoto faktu přímo od ukrajinského velvyslance v německé TV Arte.

Azov battalion uses the neo-Nazi Wolfsangel (Wolf's Hook) symbol on its banner (Tom Parfitt)
Azov battalion uses the neo-Nazi Wolfsangel (Wolf’s Hook) symbol on its banner (Tom Parfitt)

Otevřeně se zde mluví o těchto tzv. dobrovolnících s vymytými mozky, kteří jsou poháněni nenávistnou fašistickou ideologií. To je pravým důvodem, proč tak neslavně vynikají v bojových úspěších — na rozdíl od běžné ukrajinské armády, kde většina vojínů s IQ vyšším než IQ tykve, alespoň tuší že není tak úplně OK vést občanskou válku proti spoluobčanům. Tito bojovníci se v důsledku výplachu mozku již ani netají svou nenávistí vůči ruským spoluobčanům a Rusku obecně, otevřeně používají tetování se znaky SS atp. A vůbec nacistická symbolika je zde velmi populární…

Zkusili jste někdy vážení čtenáři, popřemýšlet, kde se tato nenávist bere? Myslíte si, že v lidské bytosti vzniká sama od sebe? Nebo jí spíš někdo pomáhá a v lidech živí?

Každopádně je dnes již víceméně jasné, že nebýt těchto fanatiků poháněných nenávistí, tak by Kyjevská fašistická vláda již dávno byla v háji…

SS Batalion Azov

Již jsme poukázali na fakt, že tento symbol má v sobě hned dva známé nacistické symboly: Tomu se říká dva v jednom… králíček Azurit je proti tomu hadr.

2. tanková divize SS Das Reich
2. tanková divize SS Das Reich
As Ukraine’s armed forces tighten the noose around pro-Russian separatists in the east of the country, the western-backed government in Kiev is throwing militia groups – some openly neo-Nazi - into the front of the battle. The Azov battalion has the most chilling reputation of all. Last week, it came to the fore as it mounted a bold attack on the rebel redoubt of Donetsk, striking deep into the suburbs of a city under siege.
Andriy Biletsky, in black T-shirt, commander of Ukraine's Azov battalion (Photo: Tom Parfitt)
Andriy Biletsky, in black T-shirt, commander of Ukraine’s Azov battalion (Photo: Tom Parfitt)
Mr Biletsky, a muscular man in a black T-shirt and camouflage trousers, said the battalion was a light infantry unit, ideal for the urban warfare needed to take cities like Donetsk. The 35-year old commander began creating the battalion after he was released from pre-trial detention in February in the wake of pro-western protests in Kiev. He had denied a charge of attempted murder, claiming it was politically motivated.

A former history student and amateur boxer, Mr Biletsky is also head of an extremist Ukrainian group called the Social National Assembly. “The historic mission of our nation in this critical moment is to lead the White Races of the world in a final crusade for their survival,” he wrote in a recent commentary. “A crusade against the Semite-led Untermenschen.” ...

Asked about his Nazi sympathies, he said: “After the First World World War, Germany was a total mess and Hitler rebuilt it: he built houses and roads, put in telephone lines, and created jobs. I respect that.” Homosexuality is a mental illness and the scale of the Holocaust “is a big question”, he added.

Velitel těchto roztomilých fašounků s upřímností sobě vlastní říká:

Historický úkol našeho národa v tomto kritickém momentu je vést Bílou rasu do konečné křížové výpravy za její přežití… křížová výprava proti podlidem vedeným židy…

Tomu se říká řádně namydlený mozek.

Jestli tohle není fašismus nejhrubšího zrna, tak já jsem papež. Vítejte v pekle!

Nechybí samozřejmě ani podobní inteligenti z cizích zemí. Např. švéd Mikael Skillt, který na rovinu mluví o své mzdě 100 britských liber na měsíc. Je to málo nebo hodně za vraždění lidí? Nebo jenom zábavička vymydlených mozků?

Azov’s extremist profile and slick English–language pages on social media have even attracted foreign fighters. Mr Biletsky says he has men from Ireland, Italy, Greece and Scandinavia. At the base in Urzuf, Mikael Skillt, 37, a former sniper with the Swedish Army and National Guard, leads and trains a reconnaissance unit...

His unit is improving fast under his tutelage. “What they lack in experience, they make up in balls,” he said. Once he is done with Azov –where he claimed he receives a nominal GBP100 a month – Mr Skillt plans to go to Syria to fight for President Bashar al-Assad as a hired gun earning “very good money”.

http://www.telegraph.co.uk/news/worldnews/europe/ukraine/11025137/Ukraine-crisis-the-neo-Nazi-brigade-fighting-pro-Russian-separatists.html


Závěr? A jak se bránit?

Opakovaně zdůrazňuji, že jakékoliv násilí rozhodně není OK a že tyto informace zde publikujeme především proto, abychom vám všem umožnili se bránit manipulaci ze strany těch, kdo z nás dělají stádo volů…

Poznáním pravdy o tom, jak tento svět funguje, se může člověk lépe bránit manipulaci. Vědět je důležitý první krok k opuštění vězení systému, k vystoupení z matrixu… Jak?

Co udělat pro zlepšení tohoto šíleného světa?

Dovolte mi připomenout prastarou moudrost, předávanou mudrci a zasvěcenci lidstvu po tisíce let… mnozí říkají to samé, i když třeba trochu jinými slovy. Dovolte mi citaci, tak jak ji řekl Don Miguel Ruiz, autor úžasného díla o osobním rozvoji s titulem „Čtyři dohody“:  „Jak lze změnit svět? Odpověď je snadná. Tím, že změníte svůj vlastní svět. Když vás žádám, abyste mi pomohli změnit svět, nemluvím o planetě Zemi. Mám na mysli svět, který existuje ve vaší hlavě. Nedokážete změnit svět, jestliže nezměníte nejdřív svět, který máte v sobě. Změna začíná u Vás. Změňte svět tím, že budete mít rádi sami sebe, že si budete užívat života plnými doušky a svůj osobní život proměníte v rajský sen. A já vás žádám o pomoc, protože vy jste jediní, kdo tuhle změnu může provést.

Všechny podobné moudrosti cézaro-papežská církev agresivně popírá a před svými ovečkami pečlivě schovává… Já osobně, jako poctivý křesťan, narozený do konzervativního katolického prostředí, jsem se chtěl dozvědět, zda křesťanství je pravdivé… prostě, začal jsem hledat pravdu o historii Kristova učení. Co myslíte, k čemu jsem dospěl?

Dospěl jsem k tomu, že Ježíš byl reálná historická postava s životně důležitým poselstvím pro každého člověka. Horší bylo, když jsem objevil fakta o tom, že římsko-katolická cézaro-papežská církev z něj udělala pitomce a jeho učení dokonale znehodnotila…

Možná nejvíc šokující bylo, když jsem objevil Tomášovo evangelium spolu s vědeckými důkazy o jeho autentičnosti.

Věděli jste, že Tomášovo evangelium, je vůbec nejdůvěryhodnější historický záznam Ježíšova učení? Jsou pro to zcela seriózní vědecké důkazy!

Největší šok přišel nakonec, když jsem toto originální Ježíšovo učení nalezl u Pavla Karpety. Vím zcela jistě, že Pavel Karpeta Tomášovo evangelium v té době vůbec neznal… takže je jediná možnost odkud se k němu tyto životně důležité informace dostaly… domyslete si to prosím sami…

Životně důležité informace pro každého člověka

Všechny tyto klíčové, životně důležité informace pro každého člověka, jsou samozřejmě zdarma k dispozici na tomto webu. Ty nejdůležitější informace o podstatě lidského vědomí a o tom co s tím udělat jsou k nalezení zde » Nezapomeňte: Každý je sám tvůrcem svého osudu!

A pro všechny, kteří potřebují detailní důkazy, jsou zde, na www.ragauian.cz všechy potřebné informace o tom, jak byl Ježíš Kristus zfalšován a jeho učení znehodnoceno… těmi, kteří se vydávají za jeho zástupce zde na Zemi.

Ale nebojte, věčné božské, fyzikální, zákony fungují zcela automaticky a neomylně. Všichni tito černokabátníci, tito slepí pastýři, kteří vedou většinově slepé ovečky na široké cestě do nikam, všichni neomylně dostanou svou spravedlivou odměnu.

Žádné výmluvy typu „sorry bože, já nevěděl, on mne papá ve Vatikánu navedl“… nic takového neplatí.

Zkusili jste někdy přemluvit gravitační zákon?

A navíc tyto omluvy jsou dost omšelé — úplně stejně se vymlouvali němečtí ovčané po válce… oni že jenom konali co jim bylo nařízeno… nic takového neplatí před „Vším co jest“…


PS: Pro ty, kterým nestačily předložené důkazy, tu máme jednu video reportáž o životě obyčejných lidí, proti kterým je vedena fašisty v Kyjevě tato občanská válka. Obyvatelé Donbasu „zdraví“ soudruha Porošenka a všechny kyjevské loutky USA. Jen pro silné žaludky…