Druhá šelma z Janova Zjevení zuří na Ukrajině aneb kdo se snaží vyvolat 3. světovou válku?

Již delší dobu se na tomto místě zabýváme dekódováním Janova Zjevení » Není to samoúčelné, není to nic odtrženého od reálného života — naopak! Hlavním smyslem Janova proroctví je evidentně upozornit na nejdůležitější událost pozemských dějin, životně důležitou pro každého člověka — totiž příchod Syna člověka, alias Immanuela. Ještě jiní stejnou událost nazývají jako tzv. Druhý příchod Krista…

Pro většinu lidstva je stále velmi šokující, když se pokoušíme zprostředkovat prostou skutečnost: Janovo Zjevení popisuje dnešní dobu — a mocnosti v něm symbolizované jako dvě šelmy jsou už tady mezi námi…

Ta doba je tady!

Osobně jsem nikdy nechtěl psát na politické téma — žijeme ale zde na Zemi a musíme se vyrovnat s realitou, nemůžeme strkat hlavy do písku a tvářit se, že se nic neděje… proto zkusme dnes opět malinko poodhrnout oponu iluzí a podívejme se, jak působí Druhá šelma v reálné politice dneška. Jde o věc, která je opět pro většinu národa tak šokující, že neváhají podobné informace označit za bláznivé…

Ještě nedávno tzv. mainstreamová média pod vládou Druhé šelmy popírala, cenzurovala (a stále cenzurují) informace o tom, že v Kyjevě se (po převratu sponzorovaném ze Západu) dostali k moci fašisté s úkolem vyprovokovat agresi vůči ruskému etniku. Celou dobu se nám naše LžiMédia snaží nakukat, že v Kyjevě nejsou u moci fašounci a že agresorem je Moskva… dokonale archonticky převráceno, jak je ostatně dlouhodobě (ne)dobrým zvykem Šelmy.

Možná i vy jste nevěřili tomu, co jsme zde nedávno publikovali o neonacismu podporovaném ze strany FED-USA a EU »

…dnes přinášíme nezávislé potvrzení této informace z dalšího velkého média. Po dlouhých měsících lhaní a popírání, nyní musejí přiznat pravdu… mezi českými LžiMédii neslavně vyniká např. LžiDnes.cz. Je třeba znovu poděkovat všem odvážným, kteří stále dbají na svědomí a svou čest.

Budeme si citovat zprávy serveru Novinky.cz a hlavně německý časopis Focus:


Focus: Kyjevskou vládu v boji drží nad vodou nahnědlí pomocníci

Dobrovolník ukrajinského Pravého sektoru pálí na pozice separatistů u doněckého letiště. Foto: Profimedia.cz, Novinky.cz
Dobrovolník ukrajinského Pravého sektoru pálí na pozice separatistů u doněckého letiště. Foto: Profimedia.cz, Novinky.cz

Reflektor na střeše baráku nasvítí betonový dvůr. Asi 200 mužů se v třeskutém mrazu seřazuje, většina s kalašnikovy přes ramena. Urostlý důstojník hovoří o odvaze padlých. „Sláva Ukrajině!“ volá. Bojovníci na to sborově: „Sláva hrdinům!“ Přijíždí náklaďák a chlapi ukládají na korbu dvě rakve. Ve většině pravidelných armád se na počest padlých vypálí tři čestné salvy. Tady ozbrojenci úplně vyprázdní zásobníky.

Tak začíná německý týdeník Focus reportáž pod titulkem Kyjevští nahnědlí pomocníci o základně 5. pluku radikálně nacionalistického Pravého sektoru na utajeném místě v lesích mezi Dněpropetrovskem a Doněckem.

Tzv. dobrovolnický (ve skutečnosti fašistický) batalion Azov: Neonacisté spojení s vládnoucími kruhy
Tzv. dobrovolnický (ve skutečnosti fašistický) batalion Azov: Neonacisté spojení s vládnoucími kruhy na Ukrajině

„V areálu čekají na nasazení děla a opancéřované náklaďáky, jimiž Pravý sektor vyzbrojila vláda. V oprýskaných, zanedbaných budovách se netopí, neteče teplá voda. Některé stěny zdobí hákové kříže a znaky SS,“ píše Focus.

V přízemí hlavní budovy si důstojníci rozložili mapu Doněcka. Ten, kdo v bojích o terminál letiště přežil alespoň týden, dostal od ukrajinské armády odznak s nápisem Cyborg.

Asi 20letý silák, který si říká Vogon, je z Kyjeva a přerušil studium filologie. Vysvětluje, že ukrajinský národ se musí bránit cizím mocnostem. „Abychom neztratili identitu, nesmí se naše krev smíchat s žádnou jinou,“ dodává.

Když spustí tirádu proti homosexuálům, Židům a Rusům, jeden ze spolubojovníků ho brzdí – něco takového by západní novinář neměl slyšet.

Fašisté na Ukrajině: Policie se je neodváží kontrolovat

Bojovníci Pravého sektoru věří, že stojí nad zákonem. Policii považují za sobě podřízenou – vždyť si ani neodváží kontrolovat jejich auta. Byli to přece oni, ne těžkopádná ukrajinská armáda, kdo loni dobyl zpět Mariupol. I teď, při ofenzívě povstalců, se vynořují na nejobtížnějších úsecích fronty – buď samostatně, nebo jako „výztuž“ armády.

V největší budově si zřídil Pravý sektor kancelář. Jako rohožka slouží černo-modro-červená vlajka separatistů.

Právě přijíždí s polní kuchyní pop. Rozdává chleba a žehná 5. pluku.

Catholic Church sends medieval religious fanatic order to Crimea
Takto šíří lásku k bližním Uniatská církev ovládaná Vatikánem. Jejím prostřednictvím šíří Vatikán nenávist vůči Rusku. Foto je z Krymu, když ještě byl částí Ukrajiny. Tato drakoniánská církev samozřejmě pracuje v zájmu obou Šelem ze Zjevení. — Catholic Church sends medieval religious fanatic order to Crimea.

Pozn. redakce: Vážení čtenáři, byl bych moc rád, abyste věnovali pozornost předchozímu, zdánlivě nenápadnému a neškodnému odstavci nad obrázkem. Opakovaně vás upozorňujeme, že Vatikán (tj. První šelma Zjevení) nenápadně přilévá olej do ohně — dělá to již od dob tzv. Brest-litevské unie, prostřednictvím uniatské církve, která je přímo Vatikánu podřízena. Více podrobnosti najdete zde »

http://www.ragauian.cz/tento-svet-a-jeho-cirkev2/

V kanceláři je i Olena Bilozerská (35) – pokud právě nebojuje. Před událostmi na Majdanu vystupovala jako blogerka a aktivistka. Německá stanice Deutsche Welle ji chtěla ocenit jako nejlepšího blogera Ukrajiny za rok 2013. Po jejích pozdějších extrémně pravicových stanoviscích ocenění zrušila.

Oděsský masakr: Tohle už nejsou lidé: Pochvalné fašistické komentáře
Oděsský masakr: Tohle už nejsou lidé: Pochvalné fašistické komentáře

Olena je dnes ve vedení Pravého sektoru. Netají se názorem, že Rusy je třeba střílet na potkání – jako zajíce. „Až dostaneme Krym zas pod ukrajinskou kontrolu, válka skončí,“ říká.


A tohle není zdaleka vše, zde je další důkaz o tom, že i na Majdanu bylo vše trochu jinak a že byla úmyslně vytvořena záminka pro svržení legálně zvoleného prezidenta a vlády — tak jak jsme vás o tom již také zběžně informovali.

Říká se tomu manipulace lidstva pomocí emocí: Podpořím pár blbečků s vymytými mozky třeba k únosu letadla 11. září… Nebo zaplatím pár sniperům za zastřelení pár demonstrantů a pár policistů… a ti blbečči ovčané pak sami budou chtít to, co já chci dosáhnout — třeba naistalovat prozápadní vládu. Nepřijde vám to zábavné?

Na Majdanu jsem začal ostřelovat policisty, přiznal se demonstrant BBC

Krvavá lázeň u kyjevského náměstí Nezávislosti vedla loni v únoru ke svržení prezidenta Viktora Janukovyče. Ukrajinské bezpečnostní síly 20. února postřílely několik desítek demonstrantů. Tvrdě však popíraly, že by střílet začaly ony. Odmítali to však i zástupci vzbouřenců, jeden z nich ale BBC sdělil, že právě on začal pálit a dokonce na to byl vyzbrojen… (snadno si můžete domyslet kým…)

Ano, takto byl vyvolán převrat v Kyjevě a svržení legálně zvolené vlády, teď to víte

Střelec uvedl, že ho den předtím kontaktoval muž, který mu nabídl, aby si vybral jednu ze dvou zbraní, brokovnici ráže 12 ga (cca 18,5 mm) a loveckou puškou Sajga, což je automat kalašnikov AK-47 upravený pro lov. Vybral si druhou, kterou ukryl v budově pošty vedle konzervatoře. Obě budovy byly pod kontrolou demonstrantů.

Druhý den ráno, 20. února šel budovy konzervatoře, kde od sedmi hodin spolu ještě jedním mužem střílel asi dvacet minut na policisty. Jeho slova potvrzují i výpovědi dalších svědků včetně opozičního poslance Andrije Ševčenka.

Tomu zavolal velitel pořádkové policie nasazené na náměstí Nezávislosti: „Andriji, někdo střílí na mé kluky.“ Uvedl, že je palba vedena z budovy konzervatoře. Ševčenko se proto spojil s ochrankou Majdanu, kterou měl na starosti Andrij Parubij. Ten na místo poslal své „nejlepší muže“, aby informaci policie prověřili. Mezitím bombardoval velitel policie Ševčenka dalšími telefonáty, v nichž ho informoval o narůstajícím počtu zraněných a pak o prvním mrtvém. Nakonec uvedl: „Stahuji se, Andriji. Nevím, co bude dál.“

Střelci na fotkách

maidan-kiev-snipers

Parubého tvrzení, že v budově žádné střelce nenašli, vyvracejí snímky fotografa, který tam okolo osmě zachytil lidi s puškami, i když nepálili. Střelec vypověděl, že za ním skutečně přišla ochranka Majdanu: „Zrovna jsem nabíjel. Běželi ke mně a jeden na mě šlápl a řekl: ‚Všechno je v pořádku, ale přestaň dělat to, co děláš.’“ Z budovy konzervatoře ho odvedli a naložilo do auta, které ho odvezlo z Kyjeva domů.

V tu chvíli už byli tři policisté smrtelně zraněni a začala odveta bezpečnostních sil, které se stahovaly od náměstí. Přitom pálily do demonstrantů ostrými.

Vyšetřování nikam nevedlo, spekulace přetrvávají
Kvůli akci byli zatčeni tři příslušníci speciální jednotky pořádkové policie. Dva zůstali ve vazbě, velitel byl propuštěn na kauci a zmizel. Všichni tři byli obviněni ze zabití 39 lidí. Na následky střelných poranění ale zemřelo ještě asi dalších deset demonstrantů. Část jich podle výpovědi svědků zabili ostřelovači…


Zlo páchané druhou šelmou roste geometrickou řadou

Před nějakou dobou jsme upozornili že Šelma se vší silou snaží přilévat olej do ohně. Psali jsme, kterak např. soudruh Panetta nenápadně pracuje na vzniku 3. světové války:

POZOR ČERT! Leon Panetta.
POZOR ČERT! Leon Panetta.

Šelmy z Janova zjevení » ztrácí půdu pod nohama a zuří. Ano, vážení čtenáři, to je pravý důvod toho co se děje. Ukrajinští fašounci jsou jen nástrojem v rukou FED-USA, šelmy která by ráda krom Ukrajiny sežrala i Rusko… Proto jí nestačí 5 000 000 000 USD, kterými zaplatila ukrajinskou „revoluci“ a proto čím dál častěji můžete vidět a slyšet výzvy podobné např. následujícím výrokům:

novinky.cz, 20.10.2014: Spojené státy a další země by měly Ukrajině poskytnout vojenskou pomoc včetně těžkých zbraní, aby Rusko pochopilo, že za další agresi vůči Ukrajině draze zaplatí. Na konferenci Dny USA a Evropské unie na pražském Žofíně to v pondělí prohlásil bývalý ministr obrany USA a exšéf CIA Leon Panetta.

Hnus a špína rovnající se snaze o vyvolání další světové války

Tato ďábelská podvratná činnost směřující ke zničení celého lidstva, nyní vrcholí… skočíme jim, jako lidstvo, zase na špek? Necháme se opět zatáhnout do bratrovražedných válek člověka proti člověku? Stejně jako v 2. světové? Necháme se manipulovat Druhou šelmou z Janova zjevení? Šelmou, která slouží jen a jen zájmům Draka? Proti veškerým lidským hodnotám?


Snahy o vyvolání další světové války vrcholí, přesvědčte se sami

Jen pár hodin poté, co do médií pronikla neověřená informace o tom, jak německé kancléřka pohrozila při pátečním jednání v Moskvě tím, že přestane blokovat americké dodávky zbraní na Ukrajinu, prohlásil Barack Obama, že dodávka obranných zbraní Kyjevu je možná. Taková hrozba samotná nemusí být špatný nápad... (Jan Ludvík: Pomohou Ukrajině západní zbraně?)

Jak sami vidíte, ono se to děje a Druhá šelma je na to nadržená jako panic na první milenku… ale horší je, že někteří slabomyslní jedinci to dokonce podporují…

Naštěstí existují i soudní lidé

Ministr zahraničí Lubomír Zaorálek (ČSSD) je proti poslání zbraní na Ukrajinu. Členské země Severoatlantické aliance (NATO) k tomu vyzval ukrajinský prezident Petro Porošenko. Podle českého ministra by se jednalo o hru s ohněm. Situace je podle něj rizikovější než za dob studené války: „Mně připadá, že je to docela nebezpečná myšlenka," komentoval ve čtvrtek Zaorálek úvahy o vyzbrojování Ukrajinců, které podpořil třeba vrchní velitel sil NATO v Evropě Philip Breedlove. (Ministr zahraničí Lubomír Zaorálek: Dodávat zbraně na Ukrajinu by byla hra s ohněm)

100% pravda, díky za ni!

„Vůbec nesdílím takový pyšný a arogantní pojem Západu, jaký tady předvedl pan poslanec Kalousek,“ reagoval Zaorálek. Podle něj bychom se neměli tvářit, že Západ je vyvolená civilizace, když „západní“ státy mají podle něj na svědomí dvě světové války s desítkami miliónů obětí.

"Dovolte, abych vám připomněl, že ten Západ, o kterém pan Kalousek zřejmě mluví, uspořádal ve dvacátém století dvě nejstrašnější světové války, ve kterých zahynuly milióny lidí. Já bych vám rád řekl, že ty války, které tady byly a které způsobily smrt desítek miliónů lidí, desítky miliónů obětí, nezpůsobil nikdo východní, to nezpůsobil nikdo zdaleka, ale my sami. A holokaust je dokonce v něčem jakoby vyvrcholení historie Západu," prohlásil doslova...

A pokračoval: „Celá historie Západu je plná krve...dokonce my jako Západ máme odpovědnost za plynové komory, ve kterých jsme dokázali trávit lidi jako králíky, to jsme my dokázali jako Západ...“ (Ministr zahraničí Lubomír Zaorálek: Holokaust je dokonce v něčem jakoby vyvrcholení historie Západu)

Smutná realita. A co s tím?

Přetiskli jsme zde tyto informace za jediným účelem — ukázat vám, v jakém světě iluzí a manipulace dnes všichni žijeme. Poznáním pravdy o tom, jak tento svět funguje, se může člověk lépe bránit manipulaci. Vědět je důležitý první krok k opuštění vězení systému, k vystoupení z matrixu… Jak?

Co udělat pro zlepšení tohoto šíleného světa?

Dovolte mi připomenout prastarou moudrost, předávanou mudrci a zasvěcenci lidstvu po tisíce let… mnozí říkají to samé, i když třeba trochu jinými slovy. Dovolte mi citaci, tak jak ji řekl Don Miguel Ruiz, autor úžasného díla o osobním rozvoji s titulem „Čtyři dohody“:  „Jak lze změnit svět? Odpověď je snadná. Tím, že změníte svůj vlastní svět. Když vás žádám, abyste mi pomohli změnit svět, nemluvím o planetě Zemi. Mám na mysli svět, který existuje ve vaší hlavě. Nedokážete změnit svět, jestliže nezměníte nejdřív svět, který máte v sobě. Změna začíná u Vás. Změňte svět tím, že budete mít rádi sami sebe, že si budete užívat života plnými doušky a svůj osobní život proměníte v rajský sen. A já vás žádám o pomoc, protože vy jste jediní, kdo tuhle změnu může provést.

Všechny podobné moudrosti cézaro-papežská církev agresivně popírá a před svými ovečkami pečlivě schovává… Já osobně, jako poctivý křesťan, narozený do konzervativního katolického prostředí, jsem se chtěl dozvědět, zda křesťanství je pravdivé… prostě, začal jsem hledat pravdu o historii Kristova učení. Co myslíte, k čemu jsem dospěl?

Dospěl jsem k tomu, že Ježíš byl reálná historická postava s životně důležitým poselstvím pro každého člověka. Horší bylo, když jsem objevil fakta o tom, že římsko-katolická cézaro-papežská církev z něj udělala pitomce a jeho učení dokonale znehodnotila…

Možná nejvíc šokující bylo, když jsem objevil Tomášovo evangelium spolu s vědeckými důkazy o jeho autentičnosti.

Věděli jste, že Tomášovo evangelium, je vůbec nejdůvěryhodnější historický záznam Ježíšova učení? Jsou pro to zcela seriózní vědecké důkazy!

Největší šok přišel nakonec, když jsem toto originální Ježíšovo učení nalezl u Pavla Karpety. Vím zcela jistě, že Pavel Karpeta Tomášovo evangelium v té době vůbec neznal… takže je jediná možnost odkud se k němu tyto životně důležité informace dostaly… domyslete si to prosím sami…

Životně důležité informace pro každého člověka

Všechny tyto klíčové, životně důležité informace pro každého člověka, jsou samozřejmě zdarma k dispozici na tomto webu. Ty nejdůležitější informace o podstatě lidského vědomí a o tom co s tím udělat jsou k nalezení zde » Nezapomeňte: Každý je sám tvůrcem svého osudu!

A pro všechny, kteří potřebují detailní důkazy, jsou zde, na www.ragauian.cz všechy potřebné informace o tom, jak byl Ježíš Kristus zfalšován a jeho učení znehodnoceno… těmi, kteří se vydávají za jeho zástupce zde na Zemi.

Ale nebojte, věčné božské, fyzikální, zákony fungují zcela automaticky a neomylně. Všichni tito černokabátníci, tito slepí pastýři, kteří vedou většinově slepé ovečky na široké cestě do nikam, všichni neomylně dostanou svou spravedlivou odměnu.

Žádné výmluvy typu „sorry bože, já nevěděl, on mne papá ve Vatikánu navedl“… nic takového neplatí.

Zkusili jste někdy přemluvit gravitační zákon?

A navíc tyto omluvy jsou dost omšelé — úplně stejně se vymlouvali němečtí ovčané po válce… oni že jenom konali co jim bylo nařízeno… nic takového neplatí před „Vším co jest“…