Islám v Evropě už dnes vládne na některých místech především ve Francii, ale i v Německu. Jde o tzv. NO-GO zóny, kde vládne zákon šaríja

Již jsme vás vícekráte informovali o reálném nebezpečí a islámském teroru, který v současnosti zažívají na vlastní kůži obyvatelé Francie » i Německa » díky šílené imigrační politice vládnoucích elit. Je to prostě fakt, ačkoliv se oficiální média i vlády toto snaží před občany zakrývat… je  to fakt, který se stává nebezpečím pro nás všechny, proto se snažíme o důkladný rozbor tohoto fenoménu. Dnes přinášíme několik dalších informací pro doplnění skládačky…

Muslims residing in France burn the flag of their adopted nation, France 2012
Muslims residing in France burn the flag of their adopted nation, France 2012

Tzv. NO-GO zóny (oficiálně nazývány ZSP) ve Francii rostou jako houby po dešti

Tyto islámské zóny bezpráví jsou ve Francii pokryteckým politickým newspeakem nazývány jako tzv. „zone de sécurité prioritaire“ (ZSP ») aby to nevypadalo tak blbě před národem… jinak by ještě nedej bože někdo mohl pochopit jaké plíživé zlo nám EU politici implantuji do Evropy…

The crime-infested districts, which the French Interior Ministry has designated as Priority Security Zones include heavily Muslim parts of Paris, Marseilles, Strasbourg, Lille and Amiens, where Muslim youths recently went on a two-day arson rampage that caused extensive property damage and injured more than a dozen police officers.

Okresy zamořené kriminalitou, francouzské ministerstvo vnitra pokrytecky označuje jako bezpečnostní zóny, ZSP. Patří mezi ně např. silně muslimské části Paříže, Marseille, Štrasburku, Lille a Amiens, odkud pochází i naše videoreportáže.

Francie se neúspěšně snaží získat zpět NO-GO zóny, kde už dnes vládne jen islámská šaríja spolu s bezprávím
Francie se neúspěšně snaží získat zpět NO-GO zóny, kde už dnes vládne jen islámská šaríja spolu s bezprávím

Amiens-Nord, zóna kde neplatí francouzské zákony. Policie má díky multikulti politice svázané ruce a před islamisty prostě utíká…

Chápete tu šílenost? EU politici donutili policii tolerovat bezpráví! Policie utíká před zločinci?! Jako vtip by to bylo dobré, ale on to není vtip… Peklo na Zemi…

Published on Feb 3, 2016

Ce territoire est tristement célèbre à l'échelle nationale depuis les années 90, la banlieue nord d’Amiens est le théâtre de violences urbaines. Cette zone connaît des incidents depuis plus de 20 ans. Selon Gilles Demailly, Amiens-Nord est même devenu "une zone de non-droit". "C'est une zone où on ne peut plus commander une pizza, où on ne peut plus faire venir un médecin. La violence, elle est permanente, elle est quotidienne, physique, mais aussi institutionnelle. Et du côté des forces de l'ordre, cette tension est aussi subie. "Travailler dans le quartier nord d'Amiens est devenu très compliqué. La police n'est pas la bienvenue dans ce quartier. Et pour les policiers, en plus d'être difficile, c'est devenu dangereux", assure sur Europe 1 Michaël Vandevelde, secrétaire général adjoint du syndicat de police SNOP-SCSI.

Le quartier nord d'Amiens est composé de plusieurs cités : (Le Pigeonnier, Mozart, Berlioz, Fafet-Brosolette-La cité, Balzac, Leo Lagrange...)

Tato oblast Amiens je ve Francii notoricky známá už od 90. let, kdy severní předměstí Amiens bylo dějištěm pouličního násilí.Podle Gilles Demailly, se Amiens-Nord dokonce už stal „zónou bezpráví (bez-zákonnosti). „To je oblast, kde nelze objednat pizzu, kde si nemůžete přivolat lékaře. Násilí pokračuje, je každodenní fyzické, ale i institucionální. „Práce v severní části okresu Amiens se stala velmi komplikovaná. Policie není vítána. A pro policisty, kromě toho, že jejich práce v této NO-GO zóně je obtížná, se tato oblast stala dokonce nebezpečná“, říká stanici Europe 1 Michaël Vandevelde, zástupce generálního tajemníka policejní unie SNOP-SCSI.

Francouzské severní předměstí Amiens-Nord je dějištěm muslimského násilí již více než 20 let

Published on Feb 18, 2016

14 aout 2012. Le quartier Nord s'embrase, des centaines de jeunes ont affrontés les forces de l'ordre, saccageant la ville et tirant sur des policiers avec des armes a feu… Si les médias français ne parlent que de ces agissements, les dégâts sont tels qu'ils font également la Une outre-manche et dans d'autres pays d'Europe. Outre les 17 policiers blessés, les pertes matérielles sont impressionnantes, puisqu'une salle de sport et une école primaire sont parties en fumée, un poste de police a été saccagé, une vingtaine de voitures ont été brûlées et les cantines d'un collège endommagées. Au sein de l'hexagone, nombreux sont ceux qui s'interrogent sur les motivations de ces agissements, accusant une police trop répressive et mettant en évidence la colère d'une jeunesse défavorisée et laissée pour compte.

14. srpna 2012. Amiens-Nord se nachází v plamenech, stovky mladých lidí bojují s policií, plení město a střílí na policii střelnými zbraněmi… Výsledky řádění islamistů: Kromě 17 zraněných policistů, velké materiální ztráty: Tělocvična a základní škola byly vypáleny, policejní stanice byla vypleněna, dvacet aut bylo spáleno...


Kateřina Etrychová, redaktorka ČT svědčí o islámském násilí ve Francii

Kateřina Etrychová je redaktorka zahraniční redakce České televize. Vystudovala žurnalistiku a mediální studia na FSV UK se studijními pobyty na univerzitách v Paříži a ve Washingtonu. Absolvovala stáže ve France Télévisions a v americké talkshow The McLaughlin Group. Od roku 2012 působí v České televizi.
Kateřina Etrychová je redaktorka zahraniční redakce České televize. Vystudovala žurnalistiku a mediální studia na FSV UK se studijními pobyty na univerzitách v Paříži a ve Washingtonu. Absolvovala stáže ve France Télévisions a v americké talkshow The McLaughlin Group. Od roku 2012 působí v České televizi.

 

Francie otevírá přistěhovalcům dveře ve velkém po dlouhé roky. Od 60. let minulého století, kdy většina jejích kolonií získala nezávislost, se země trýzní vinou za osud svých někdejších poddaných. Proto jim leccos toleruje, třeba budování podobných ghett, v jakých vyrostli dva budoucí teroristé…

NO-GO zóny, kde vládne islámská šaríja a bezpráví — Francouzům vstup zakázán

NO-GO zóny bují v Paříži
NO-GO zóny bují v Paříži

 

Kateřina Etrychová: Že se do takových míst nechodí, protože je to nebezpečné, to jsem už před sedmi lety věděla v Paříži i já. Bylo to tak nějak normální a všichni to respektovali.

Ve vlastním zájmu často i úřady. Ovšem, jak se čím dál víc ukazuje, byla to klíčová chyba. Během let vznikly v Paříži a jejím okolí oblasti, které sice metropoli úředně patří, ale reálně je to jiný svět, který hraje podle vlastních pravidel a kde nikdo, kdo sem nepatří, není vítán. Říká se jim no-go zóny.

Kolik jich dnes je, nikdo přesně neví. Marine Le Penová, šéfka extrémní pravice, mluví o stovkách. Taková čísla se dají najít i ve studiích think-tanku Gatestone Institute. Francouzské úřady ale lavírují – mluví o oblastech různě, opisují je přídavnými jmény, aby se vyhnuly na jejich vkus příliš tvrdému označení.

Francouzi ale vědí své. Mimochodem – už před téměř pěti lety zveřejnil list Le Point průzkum, podle něhož by většina Pařížanů uvítala, kdyby vláda do kritických zón poslala okamžitě armádu.

Na ulicích nefotit a netelefonovat

Na vlastní kůži jsem zažila severopařížské předměstí Saint-Denis – dnes už nesmazatelně zapsané v historii listopadovými atentáty…

Saint-Denis je součástí okrsku s největším počtem muslimů v regionu Ile de France, také je tu nejvyšší procento přistěhovalců – často druhá nebo třetí generace, ale stále bez touhy po asimilaci, zato se sklony k radikalizaci, plynoucími ze životní deziluze. Přesná čísla chybí. Říká se, že muslimů v regionu Seine-Saint-Denis, kam předměstí spadá, žije nejméně půl milionu. To by znamenalo, že islám tu vyznává každý třetí člověk. Je to ale jen odhad, protože Francie neumožňuje sčítat obyvatele na základě rasy a náboženství. Je tu vysoká nezaměstnanost, ale zato je tu levno. Cena pronájmů je tu zpravidla o polovinu nižší než v centrálních částech Paříže. Také se tu jinak píše – řada místních si zvykla psát foneticky.

 

Hlavním problémem je ale to, že francouzský zákon tu jde někdy stranou a místní raději upřednostňují rozhodnutí svých náboženských představitelů. Celkem podrobně o tom mluví pět let stará studie Institutu Montaigne. Žena tu rozhodně není totéž co muž.

Když jsem studovala v Saint-Denis na univerzitě, vedení školy studentky upozorňovalo, že krátká sukně znamená v téhle zóně provokaci…

Problémy jsou už i v centru

france_montmartre

Oblastí Saint-Denis ale problémy na severu jen začínají. Také nedalekému Sevranu je lepší se vyhnout. Armáda tu proti přistěhovalcům zasahovala poprvé už před sedmi lety. Gangy si tu vyřizují účty, úřady si stěžují, že v některých obdobích neexistuje den, kdy by se tu aspoň jednou nevystřelilo.

Do problémů se ale lze dostat i v centrální části metropole. Reportéři maďarské televize HírTV zkoumali noční život na Montmartru, který mají rádi turisté. Vůbec se to tady ale nepodobá oné malebné čtvrti z romantického filmu o Amélii Poullainové. Naopak. Montmartre okupují drogoví dealeři – často z řad přistěhovalců. Do Francie dovážejí z Maroka levnou marihuanu. Narkomani mají v oblibě také Les Halles – místo, kde kdysi bývala velká pařížská tržnice. Také tady se pohybují gangy lupičů a po setmění je bezpečnější sem nechodit.

A dalo by se jmenovat dál – Bouloňský lesík ve večerních hodinách, muslimské zóny v 18. nebo 19. pařížském okrsku, večerní spoje příměstských vlakových linek RER.

Paříž je dnes v obklíčení no-go zón a celá situace jí přerůstá přes hlavu

To nahrává radikální pravici a téma zřejmě do značné míry ovlivní příští rok boj o prezidentské křeslo. I Francouzi mají pouze jedny nervy a zdá se být jen otázkou času, kdy pro ně přestane být současný život v Paříži únosný…


Závěr? Co s tím uděláme?
Co nám všem tyto události říkají?

shariah-controlled-zone

Mohamedánské násilí v Evropě je prostě realitou, ačkoliv se oficiální média i vlády toto snaží před občany zakrývat… Zásadní otázkou zůstává proč tuto šílenou imigrační politiku vládnoucí elity prosazují.

Jedno je totiž jisté — vlády nemohou nevidět důsledky, které se jasně projevily na mnoha místech. Příliv migrantů začal stoupat nepřiměřeným způsobem již brzy po konci 2. sv. války. A důsledky jsou veřejným tajemstvím.

Přesto tlak na větší imigraci stále sílí a lidé, kteří jen rozumně poukazují na známá rizika, jsou označováni za nesnášenlivé rasisty a podobně… protestující proti islámu a neregulované imigraci jsou dokonce úředně a policejně šikanováni a lidem je omezována svoboda slova »

Nepřijde to nikomu jakési podivné? Lidé, kteří se pouze brání muslimskému násilí jsou policejně šikanováni, zatímco je vyžadována extrémní tolerance k muslimskému násilí a k tomu, čemu se eufemisticky říká „drobná kriminalita migrantů“… Nedávno jsme všichni mohli v médiích vidět např. ono svátečně-silvestrovské hromadné znásilňování žen, které se prostě nedalo utajit.

Jedinou otázkou tedy je, proč tohle zlo vládnoucí EU elity v dojemné shodě s Vatikánem protlačují? Proč tak okatě fandí islámu?

Co tím vlastně soudruzi chtějí dosáhnout… oč tu doopravdy jde? Když to pochopíte, jste už jen krůček k pochopení toho všeho co se na Zemi děje a smyslu našeho života na této Zemi vůbec!

Upozorňujeme již nějaký čas na fakt, že události poslední doby dokonale odpovídají tomu, co je předpovězeno v Janově Zjevení neboli Apokalypse. »

Cílem našich vládců je zotročení lidských duší… cílem je zabránit lidstvu v poznání sama-sebe » Přesně proto církev všemožně podporuje také islamistickou invazi do Evropy. Důkazy o tom, že katolická církev stvořila islám za účelem ovládnutí Arabů, Jeruzaléma a likvidace původního Kristova učení o poznání-sama-sebe, jsou k dispozici zde »

…není náhodou na čase začít se konečně zajímat o to potlačované Kristovské poznání sama-sebe? Proč je tato původní znalost tak násilně potlačována? Popis Kristovské Cesty z toho všeho balastu a svinstva ven máte k dispozici na tomto webu »


Zdroje informací: