Konec svobody slova na Západě v přímém přenosu — za váš příspěvek na Facebooku na vás pošlou policii! Už brzy. Nový světový řád přichází. Těšíte se? Necháme ze sebe dělat voly? Víte že Janovo Zjevení (Apokalypsa) prorokuje dnešní dobu?

1984 je antiutopický román anglického spisovatele George Orwella dokončený v roce 1949. Tato kniha, z níž pochází známý výrok Velký bratr tě sleduje!, popisuje svět, v němž vládne absolutní totalita… a lidská individualita se stává zločinem…
1984 je antiutopický román anglického spisovatele George Orwella dokončený v roce 1949. Tato kniha, z níž pochází známý výrok Velký bratr tě sleduje!, popisuje svět, v němž vládne absolutní totalita… a lidská individualita se stává zločinem…

Aktualizace 24.8.2016: V Německu už začaly soudní procesy proti svobodě slova a lidé jsou odsuzováni za komentáře na internetu. To stejné se snaží prosadit vlastizrádná vláda i v Čechách »

Už jsme vás zde několikráte upozorňovali, že události poslední doby dokonale odpovídají tomu co je předpovězeno v Janově Zjevení neboli Apokalypse. Jedno z klíčových znamení je vznik celosvětové totality (NWO) »

11 A uviděl jsem jinou šelmu vystupovat ze země; měla dva rohy jako beránek, ale mluvila jako drak. 12 Vykonává všechnu pravomoc té první šelmy v její přítomnosti. Nutí zemi a její obyvatele, aby se klaněli té první šelmě, jejíž smrtelná rána byla vyléčena. 13 Činí veliká znamení, takže nechá i oheň z nebe před zraky lidí sestupovat na zem, 14 a svádí obyvatele země znameními, která jí bylo dáno učinit před očima šelmy. Říká obyvatelům země, aby učinili obraz šelmě, která měla ránu od meče a ožila. 15 A bylo jí dáno, aby vložila ducha do obrazu té šelmy, takže obraz šelmy promluvil a způsobil, aby byli zabiti všichni, kteří se nepokloní obrazu [První] šelmy. (Zjevení 13)

První reakce lidí na uvedené tvrzení většinou bývá: Zbláznili jste se? To přece není možné! V uvedených verších ale všichni mohou vidět, že se zde mluví o násilí na těch, co nechtějí poslechnout totalitní vládu… a přesně to se dnes děje!! A o tom vám nyní přinášíme další důkazy…

Prosíme nyní úpěnlivě vaši otevřenou mysl… rádi bychom dnes předložili důkazy o tom, že se to prorokované skutečně děje. Důkazy z poslední doby začínají být přímo děsivé… i dosud spící část lidstva začíná dostávat jednoznačné důkazy o tom, že svoboda člověka je ohrožena a to přímo ze strany těch, co nám vládnou (symbolická Druhá šelma Zjevení). Co myslíte, že symbolizuje výraz „bylo jí dáno, aby vložila ducha do obrazu té [První] šelmy, takže obraz šelmy promluvil a způsobil, aby byli zabiti všichni, kteří se nepokloní obrazu šelmy“? Co symbolizuje klanění? Absolutní podřízenost! Podřízenost, která je vynucována násilně! (viz zabití těch, co se nepokloní) Kdo z lidí si uvědomuje, že matkou všech totalit je církev? Přísně hierarchicky řízená cézaro-papežská organizace, vynucující absolutní poslušnost papeži-císaři… (viz inkviziční upalování i jiné církevní „kratochvíle“)

Oheň z nebe: A která teroristická skupina udělala tohle?!
Oheň z nebe: A která teroristická skupina udělala tohle?!

I slepý už může vidět silnou snahu našich vládců přiblížit se k církevnímu středověkému nevolnictví. Jde o úplně stejnou věc, jen v jiných kulisách… v moderních kulisách, kde omezení svobody je maskováno mnoha líbivými jalovými řečmi o tom, že likvidace lidské svobody se děje v našem zájmu. Viz např. tzv. Patriot Act v USA a vůbec všechny tzv. protiteroristické zákony »

Např. Holandsko zatím garantuje svobodu médiím podle mediálního zákona, ale jak dlouho to vydrží, to si nikdo netroufne odhadovat. Protože ve chvíli, kdy obyčejným lidem zvoní policisté na dveře kvůli poznámce na Facebooku, to už přestává veškerá legrace!

Proč je tím prvním, kdo začal bojovat proti lidské individualitě, vatikánský anti-papež Francis? Není vůbec náhoda, že zrovna papežský systém volá po potlačení lidské svobody — je totiž dobře známo, že nevolnictví a fašismus měl Vatikán vždy nejraději, vždy to byl jeho hlavní cíl už od vzniku cézaropapismu ve 4. století… a i dnes je proto Vatikán hlavním strůjcem tzv. NWO, nového světového řádu, globální celosvětové vlády, která radikálně omezí individuální svobodu člověka.

Citace z tisku: „8.7.2015, Ekvádor — Papež volá po novém světovém pořádku a hodlá bojovat proti lidské individualitě (rozuměj svobodě). Papež Francis na úterní mši v ekvádorské metropoli Quito označil za příčinu současných válek a násilností individualismus.

you are safe from terrorist

Důležité je ptát se proč se to děje?! Podle známé detektivní poučky: Najdi motiv a najdeš vraha…

Cílem je zotročení lidských duší… cílem je zabránit lidstvu v poznání sama-sebe » Přesně proto církev všemožně islamistickou invazi do Evropy podporuje.  Lidé utíkají Vatikánu z lopaty, proto se papežská První šelma Zjevení » rozhodla nasadit pro ovládnutí oveček svůj druhý nástroj — islám. Důkazy o tom, že katolická církev stvořila islám za účelem ovládnutí Arabů, Jeruzaléma a likvidace původního Kristova učení o poznání-sama-sebe, jsou k dispozici zde »

Také máte rádi, když z vás dělají voly? Necháme si to líbit i nadále? Nebo se ozveme? Bez našeho souhlasu s námi nepohnou… a mlčení ovšem znamená souhlas!


Policie v Holandsku obchází byty a zvoní na lidi kvůli komentářům na Facebooku o uprchlících a vládě!

Velký bratr v Orwellově románu 1984 byl vlastně žabař a amatér. To, co se děje v Evropě dnes, to by ani autor sci-fi nevymyslel. V Holandsku začala policie obcházet byty a žádat občany, aby stáhli a smazali ze svých facebookových profilů příspěvky, názory, komentáře a výzvy proti uprchlíkům a vládě. Policie má přístup do Facebooku přímo k databázi holandských uživatelů Facebooku. Policie zvoní na dveře z různých důvodů. Buď se ptá na záměry a úmysly člověka, aby dopředu polici sdělil, co má za lubem a co chystá, pokud něco chystá ohledně své facebookové výzvy, anebo rovnou policie požádá dotyčného, aby konkrétní příspěvek smazal.

Pamatujete na film „Minority Report“ s Tomem Cruisem v hlavní roli? Prevence kriminality? Zatčení předem, ještě než něco spácháte? Tak to už není fikce, k tomu se teď blížíme mílovými skoky. Utahování šroubů se v roce 2016 rozjelo na plné obrátky.

Není cesty zpět, šachová koncovka NWO (End Game) byla zahájena, občanské svobody a práva jsou ořezávány v přímém přenosu motorovou mediální a politickou pilou.

Holandsko zatím garantuje svobodu médiím podle mediálního zákona, ale jak dlouho to vydrží, to si nikdo netroufne odhadovat.

Protože ve chvíli, kdy obyčejným lidem zvoní policisté na dveře kvůli poznámce na Facebooku, to už přestává veškerá legrace.


Německo zrušilo svobodu slova, za nepěknou větu na Facebooku proti nelegálovi si půjdete sednout!

Dohled nad cenzurou v Německu bude mít „neziskovka“ bývalé spolupracovnice východoněmecké Stasi!

Níže v textu je k dispozici video s českým překladem tiskové konference německého ministra spravedlnosti Heiko Maase. Soudruh vysvětluje, jak Německo vytvořilo ve spolupráci s Googlem, Twitterem, Facebookem a tzv. NGO’s („neziskovkami“ neboli nevládními organizacemi) speciální pracovní skupiny, doslova „zásahové oddíly“ Task Force na monitoring, vyhledávání a mazání opozičních příspěvků na uvedených sociálních sítích — česky řečeno jde o cenzuru natvrdo.

Refugees Welcome-jihadist in Europe

Parodie na nechvalně proslulou zkorumpovanou "neziskovku" Refugees Welcome: Němcům dochází trpělivost v souvislosti s vlnou znásilnění a sexuálního obtěžování německých žen a dívek islamisty, pro které jsou ženy jen majetkem (což je o dobře prokázáno)
Parodie na nechvalně proslulou zkorumpovanou „neziskovku“ Refugees Welcome: Němcům dochází trpělivost v souvislosti s vlnou znásilnění a sexuálního obtěžování německých žen a dívek islamisty, pro které jsou ženy jen majetkem (což je o dobře prokázáno)

 

Likvidace svobody slova byla plánována už dlouho předem… ano, není pochyb, dlouhodobým cílem je zotročení lidstva v novém globálním fašismu NWO

Zajímavé je, že toto, co se teď děje, bylo připravováno už mnohem dříve. Není to samozřejmě náhoda! Obě symbolické šelmy Zjevení toto plánují dlouhodobě, lidský život pro ně nic neznamená…

Dozor nad německými sociálními sítěmi bude totiž mít Anetta Kahane, bývalá kamarádka Angely Merkelové z mládí, ovšem také bývalá spolupracovnice východoněmecké Stasi. Aeronet o tom psal už minulý rok v září. Všechno to najednou pěkně zapadá do sebe. Němečtí vládci (a EU) tak už dopředu připravovali konec svobody slova na internetu dlouho dopředu, a současné zoufalé protesty obyčejných Němců jsou jenom záminkou, aby jim německá vláda mohla vzít o to nejzákladnější, totiž možnost otevřít si ústa. A tragikomické je, že ti uprchlíci jsou v EU nelegálně, porušili zákony, vnikli na území Schengenu protiprávně. Ale za jejich kritiku si půjde sednout spořádaný německý občan. No není to psina? ;-)

„Imigrace je budoucnost! Nemůžete žít a pracovat v globalizovaném světě, uprostřed světa, Evropy, bez imigrace a pohybu populací…“ – říká Anetta Kahane – spolupracovnice komunistické  tajné služby Stasi a ochotná služtička NWO. Ona a spolu s ní mnoho dalších pilně pracuje za účelem islamizace Evropy. Její jezinkovské řečičky zní na první pohled hezky, ale pravým důvodem je fakt, že islám z obyvatel vytváří masu poslušných ovcí, kterým se dobře vládne… necháme se šikanovat i nadále? Nebo tyto zrádce lidstva pošleme do propadliště dějin?

A jak ukazují uniklé tajné materiály Bohuslava Sobotky z jeho emailu, vláda připravuje jako přes kopírák stejná opatření i v České republice…

Protože německý národní bezpečnostní zákon, který tuto cenzuru v Německu zavádí, je předlohou pro českou koncepci návrhu tzv. protiteroristických opatření. Když vám Arab znásilní dceru a udeříte ho, půjdete si sednout. Když na něho zařvete, půjdete si sednout. Když o něm něco napíšete, půjdete si sednout.

Video z tiskové konference připomíná, že když občané nechají věci zajít příliš daleko, vláda se utrhne a vymkne se kontrole. V Holandsku se teď říká, že Německo už je ztracené. Že už ho nejde zachránit. Průměrná porodnost arabské rodiny je 8 potomků. Arabské prvorodičky mají obvykle 16 let věku, protože podle Koránu jsou dospělé v 9 letech. Během jedné generace vzroste populace arabů v Německu geometrickou řadou. Společnost si zvykla na Turky a od toho bude jen krůček, aby si Němci zvykli i na islám, šariju (islámské právo, které se řídí pouze koránem a hadísy… státní zákony hostitelských demokratických zemí jsou ignorovány) a jiné arabské laskominy. Není to radostná vyhlídka.


Konec hry na demokracii, světová vláda NWO nastupuje. V Německu začala finální likvidace svobody. Vláda maže komentáře z Facebooku, Googlu i Twitteru!

Německo nenechává nic na náhodě. Vláda začala ve spolupráci s největšími světovými provozovateli sociálních sítí mazat desítky tisíc příspěvků německých uživatelů. Jakékoliv projevy proti uprchlíkům jsou ihned mazány…

Poslanec za britskou stranu UKIP Stephen Woolfe jasně shrnul, že Německo se na základě současné imigrační politiky změní. Odpor proti uprchlíkům je v Evropě obrovský, ale jak připomíná Woolfe, lidé se bojí o migrantech mluvit. Lidé mají strach. A tento strach je posílen represivními zákony, cenzurou a mainstreamovou propagandou, která vykresluje migranty i nadále jako oběti, kterým je třeba hlavně pomáhat. Tato propaganda naráží na odpor a je předmětem demonstrací (Pegida v Německu) anebo internetových diskusí, které se německá vláda snaží novým zákonem potlačit… konec demokracie, NWO nastupuje.