Proč se maso-média snaží „zabít“ prezidenta Trumpa, který odstoupil od Pařížské klimatické dohody? Ta smlouva je totiž ve skutečnosti nástroj globalistů na likvidaci svobody lidstva

media-presstitue

Je třeba opět uvádět lži na pravou míru. A uvádět do souvislostí… protože v tzv. mainstreamových globalistických médiích můžete momentálně slyšet vystupňované šílenství a hurikán lží ohledně toho, že americký prezident Trump nedávno odstoupil od Pařížské klimatické dohody…

Takže, Trump právě euro-atlantickým globalčikům mírně zkomplikoval plány… Poslední vývoj ukazuje, že Trumpovi se nedaří v jeho souboji s globalistickou politickou klikou, která má většinovou moc na politické scéně na celém Západě, ovládá média a hlavně ovládá i americké tajné služby, které jsou skutečnými vládci USA — jistě jste slyšeli výrazy typu „stínová vláda“ nebo „hluboký stát“ (deep state) »

Pozn.: Pro zpřesnění by bylo dobré dodat, že v poslední době se nám „rýsuje“ druhé křídlo globalistů, které se stěhuje do Číny a které se (zjednodušeně řečeno) pokouší o něco jako multi-polární globalismus. Toto křídlo nemá vždy stejné zájmy jako euro-atlantické (americké) křídlo globalistů, kteří by chtěli unipolární NWO. Ani jedni ovšem viditelně nemají zájem o skutečný rozvoj lidstva — nicméně asijská varianta se v tuto chvíli pro nás zdá bezpečnější — alespoň prozatím nechtějí  násilně ovládat národy a duchovně je ničit pomocí islamizace, jako to v současnosti dělají satanisté, kteří stále ještě vládnou Západu »

Toto shrnutí pro vás přinášíme především protože uvedená fakta dokazují to, co vám dlouhodobě říkáme o době „konce věku“… abyste si uvědomili kam nás předpovězené symbolické šelmy Janova Zjevení » manipulují a co je jejich cílem!

Nejsme fanoušky Trumpa, nicméně jeho pro-národní přístup alespoň nezahrnuje likvidaci národů pomocí řízené islamizace » proto vidíme jeho snahy zablokovat islámskou imigraci a ze stejného důvodu vidíme jak jeho oponenti tuto snahu podrývají.

Aby bylo jasno — právě globalisté si ve své Agendě 2030 naplánovali, že nás islamizují — neříkají to samozřejmě natvrdo, nýbrž okecávají a maskují vše jako „solidaritu“ a „toleranci“ aby ovečky nepoplašili ;-) Důvod je prostý — islám své ovečky zotročuje dost dobře, daleko lépe než katolicismus… Trumpův souboj s globalčiky je ovšem hrubě nebezpečný nejen pro Trumpa. Na jeho straně stojí některé „národní“ elity USA a pravděpodobně též jistá část armády — což je situace, která má výbušný potenciál…

trump-sampson-ben-garrison_1_orig

V Bílém domě je opět Trump: Zvedl rukavici. Bilderberg se radí proti Trumpovi

Citujme si nejdříve Petra Hájka, který analyzuje skutečné důvody, které vedly Donalda Trumpa k odpálení „jaderné“ nálože proti elitám NWO a připomíná, že v této válce o existenci světa vedou bojové linie také u nás.

Donald Trump je zpátky. Jeho rozhodnutí vypovědět pařížskou smlouvu zvanou kdovíproč „klimatická“ (asi že měla vytvořit klima pro definitivní nastolení celosvětové totality známé jako Nový světový řád, NWO), je bezpochyby zatím největším činem, který po zvolení prezidentem USA učinil. A globalistické elity podle toho také šílejí – zvláště ty euro-unijní (přestaňme už říkat evropské, se starou dobrou Evropou nemá orwellovský projekt EU nic společného).

Málo známý propagační plakát EU má symboliku dokonce dvojnásobnou: Babylonskou věž, která je v Biblickém Janově zjevení jasně spojena se Satanem. A pak dokonce i reverzní negativní pentagram, jakožto hlavní symbol satanismu... všímejte si převrácených hvězd! Tohle je silné kafe!
Málo známý propagační plakát EU má symboliku dokonce dvojnásobnou: Babylonskou věž, která je v Biblickém Janově zjevení jasně spojena se Satanem. A pak dokonce i reverzní negativní pentagram, jakožto hlavní symbol satanismu… všímejte si převrácených hvězd! Tohle je silné kafe!

Zloději křičí „chyťte zloděje“

Přesně to vyjádřil Němec K. Brinkbäumer v editorialu Der Spieglu. Trump, je prý lhář, rasista a podvodník. A hned, jak je v zemi Josepha Goebbelse zvykem, určil cíle propagandistům z ostatních zemí berlínsko-bruselského protektorátu: „Jedním z úkolů médií, je opakovat: Trump musí být odstraněn z Bílého domu. Rychle. Je nebezpečím pro svět.“ Jen neřekl, že pro JEJICH svět, ale asi má za to, že to se rozumí samo sebou.

Bolševikům za mořem (říkají si neokoni) to opakovat nemusí. Od onoho slavného listopadového úterý, kdy „neuvěřitelné se stalo skutečností“ (řečeno s B. Hrabalem) a podvodnice Hillary C. nedostala do rukou jaderný arzenál k válce s Ruskem, jedou proti Trumpovi jako za McCarthyho. Jen s tím rozdílem, že protiruská válečnická hysterie je tentokrát namířena proti jedinému člověku – a proti zemi, v níž (na rozdíl od socialistického Merkelové Bruselu a Obamova Washingtonu) vzniká moderní kapitalismus slovanského typu.

Moc a peníze

trump-drain-the-swamp-ben-garrison_1_orig

Oznámeným odstoupením od pařížské smlouvy dostál Donald Trump především slibu, který dal svým voličům.

Zdá se, že právě to mu bruselské politické „bažiny“ nemohou odpustit. Vytváří tak totiž precedens, který je pro vůdce chřadnoucí euro-atlantické civilizace (takzvaného Západu) mimořádně nebezpečný. Již celá desetiletí vytvářejí model „demokracie proti voličům“. Největší ctností je přece dělat opak toho, kvůli čemu byli zvoleni. Především vychovávat hloupý lid k tomu, co chtějí oni. A tím, co chtějí, je na prvním místě moc a peníze, nikoli artikulace a reprezentace voličských zájmů zvaná demokracie:

Moc nad daňovými poplatníky, z nichž salámovou metodou vyrábějí otroky, aby mohli sát jejich peníze pro přípravu celoplanetárního koncentráku – a ještě na tom astronomicky bohatnout. Právě ta „pařížská smlouva“ je toho dokonalým příkladem. Vymyslí se neexistující „pohádkové nebezpečí“ – a pak se proti němu z našich daní bojuje. Při tom se likvidují celá průmyslová odvětví, z peněz státu se uměle vytvářejí nová – a současně se tak rodí nová zbohatlická šlechta. A ta stará se přidává. A média to mají za úkol přikrýt.

I ČR má své Sorosovy kolaboranty, zde např. soudruh Janda z Evropských Hornot
I ČR má své Sorosovy kolaboranty, zde např. soudruh Janda z Evropských Hornot

Česká televize pojala svou protitrumpovskou propagandistickou „klimatickou“ etudu v tomto smyslu také téměř dokonale. Ostatně od té protiputinovské se už téměř neliší (pornoherec Janda z bohaté neziskovky Evropské hodnoty bude pro ČT jistě brzy vytvářet seznamy protrumpovských „webů zla“)…

Jak se v tom vyznat?

Mnozí lidé, kteří v důsledku letité masáže uvěřili ve dva základní axiomy propagandy, v tom nyní mohou mít tak trochu chaos: Největším nebezpečím pro planetu je Putin a globální oteplování způsobené člověkem. Teď k tomu do třetice přibyl Trump. Migrantské hordy, zničená města, kde se už nedá vyjít ven bez obav o život (na muslimské masové popravy si prý „musíme zvyknout – a je jen otázkou času, kdy tím poctí také nás), odnárodněné státy a protektorátní diktát bruselské aristokracie, jsou prý naopak výtryskem dobra. A „vůdčí silou“ (jako „vedoucí úloha KSČ“ neblahé paměti) v tom byla Amerika.

Angela Merkel: ...wir schaffen das ...wir schaffen das ...wir schaffen das (německá lidová karikatura)
Angela Merkel: …wir schaffen das …wir schaffen das …wir schaffen das (německá lidová karikatura)

Najednou ale má být „vůdcem svobodného světa“ Angela Merkelová, führer Čtvrté říše. A nepřátelská „komunistická“ Čína se prý, po Trumpově odstoupení z pravidelné zábavy bolševiků „poručíme větru dešti“, stane naším spojencem v boji za lepší, čistší a „nehorký“ svět. …

Je to přitom zcela jednoduché. Před „Paříží“ byl tzv. Kjótský protokol. Podle něj měly státy jím zavázané omezovat produkci CO2. Jenže tato produkce všude rostla (včetně třeba zeleně poblázněné Kanady) – a nic se nedělo. Číňané pochopili, že když formálně srazí podpatky, omezovat nic nemusejí, ale dostanou účast na novém byznysu. Ostatně právě zařízení pro sluneční kolektory dnes pocházejí většinou z Číny. Právě tak to pochopilo Rusko.

Válka za válku?

Jen Amerika na tom byla jinak. Černoch a muslim Barack Obama (ač nenarozený v USA, dosazený neokony do Bílého domu) měl v této konspiraci klíčovou úlohu: Spojené státy to všechno měly zaplatit. Smysl byl dvojí. Jednak oslabit USA, aby se Evropská unie dostala na jejich úroveň (kompenzovat to zase měla „smlouva“ TTIP, která by obě „unie“ fakticky propojila do jedné), jednak tím vytvořit základ „světové vlády“, NWO. Oné „mystické organizace“, jež by bez nutnosti války kolonizovala celý svět v dosud nevídané totalitě takzvaného Nového světového řádu.

Pozn. redakce: Jak jsme na ragauian.cz rozebrali již nejednou, dělají to velmi rafinovaně a nepostřehnutelně pro ty, co to trvale nesledují — základní princip je v tom, že salámovou metodou postupně odebírají pravomoci národních vlád a převádějí je do globálních center typu OSN-EU — a nic netušící občané to prostřednictvím svých vlastizrádných vlád v OSN odhlasovali jako plán tzv. Agendy 2030.

Klima samozřejmě ovlivňuje především Slunce, nikoliv lidstvo

Právě do toho teď vhodil Donald Trump vidle. Proto ten šílený řev. O nějaké „klimatické změny způsobené člověkem“ nikdy nešlo a nejde. Klima se mění neustále již od neolitu. Hlavní slovo v tom má měnící se aktivita (pravidelně i nepravidelně) naší hvězdy, Slunce. Nezapomeňme, že ještě od poloviny minulého století se „vědci“ domnívali, že kvůli nízké sluneční aktivitě nám hrozí naopak „vymrznutí“. Teprve Margareth Thatcherová, při svém souboji s hornickými odbory, jim zaplatila za vytvoření „hrozby globálního oteplování způsobeného člověkem.“ Spíchli to za tři měsíce – a od té doby s tím žijeme. Bojujeme.

Od Hillary Clintonové se očekávala ještě jedna válka – proti Rusku, které dalo po nástupu Vladimíra Putina jasně najevo, že se pomocí NWO nenechá dobrovolně kolonizovat. Jenže Trump dal již během kampaně stejně jasně najevo, že o tuto válku nestojí – stejně jako nemíní vést absurdní boj se Sluncem. Že stamiliardy (ostatně ničím nekrytých a jen tiskárnami FEDu chrlených) dolarů nemíní vyhazovat do chřtánu bankéřů a „nových průmyslníků“, ale chce je utratit v Americe ve prospěch svých voličů. A „učinit Ameriku opět skvělou“. Zločin z nejstrašnějších.

Trump sám proti všem

debate-hillary-trump-3-ben-garrison_orig

Proto proti němu vedou válku na život a na smrt, která je rovněž premiérová. Nikdy v historii washingtonský establishment a s ním spojená média nebojovala s novým prezidentem, jako jsme toho nyní svědkem. Obklopili ho svými lidmi, kteří denně pouštějí médiím „úniky“ z porad svého šéfa. Odstřelili řadu jeho nejbližších spolupracovníků obviněním ze „spolupráce s Rusy“ během kampaně.

Tajné služby pracují nezakrytě proti prezidentovi, který by jim měl velet – a pouštějí zcela systematicky (už asi jako v Čechách) svá ničím nepodložená „podezření“ do médií, coby rozbušky mediálních „bomb“ ve zničující válce proti hlavě svého státu (také jako u nás). Neb, jak pravil Goebbelsův vnuk: „Trump musí být odstraněn z Bílého domu. Rychle.“

Povšimněme si v této souvislosti jedné novinky. Jeho dcera Ivanka, která (spolu se svým ortodoxně sionistickým manželem) podle médií má na prezidenta zásadní vliv, se prý také postavila proti rozhodnutí vypovědět „Paříž“. A učinil tak i ministr zahraničí Rex Tillerson, bývalý šéf ropného gigantu Exxon a údajný Putinův „přítel“ (ostatně jím skutečně vyznamenaný). To signalizuje jediné: Plán, skrytý za kulisami boje proti údajné klimatické změně, je plánem na boj a změnu v něčem zcela jiném. A také nejbližší Trumpovo okolí, včetně jeho rodiny, si už „spiklenci“ koupili. Přesto – nebo možná právě proto – to Donald Trump udělal.


Pro doplnění info-mozaiky následuje ještě malá citace podle AEN:

Trump oznámil odstoupení od Pařížských klimatických dohod a vysvětlil, proč smlouva nemá nic společného s ochranou klimatu a že jde o nástroj likvidace USA

Donald Trump oznámil odstoupení USA od Pařížské klimatické smlouvy. Video je naprosto klíčové, protože ukazuje Trumpa v roli a v pozici exemplárního příkladu, jak má vypadat pro-národní politik, který na prvním místě hájí zájmy vlastního národa. Donald Trump se v projevu ukázal v roli „gosudara“ a převzal roli Vladimira Putina z roku 2000 po jeho nástupu do funkce. V západním evropském mainstreamu je informační pole zahlceno jednostranným štvavým pohledem médií, které střílí do Trumpa jako do terče za to, že si dovolil odstoupit od smlouvy, kterou slavnostně bez okolků podepsal jeho předchůdce Barack Obama.

Jenže celá klimatická dohoda z Paříže je jeden obrovský a nebetyčný podvod, o kterém je třeba hovořit nejen nyní na alternativě, ale je třeba celou věc předat i mimoparlamentním opozičním stranám v ČR, aby tuto věc zahrnuly do svých volebních kampaní. …

Nikdo v ČR a ani na Slovensku neví, že Pařížská dohoda nařizuje zemím EU a skupině dalších zemí světa, že musí finančně dotovat nerozvinuté země pro dosažení cílů uvedených v Pařížské smlouvě! Tato subsidiarita má následně podle dohody vést k tomu, že ekonomická úroveň rozvojových zemí vzroste a spolu s ní vzroste i spotřeba v rozvojových zemí. Ovšem tento růst má být kompenzován naopak drastickým snižováním rozvoje a růstu dnes již vyspělých zemí, které naopak mají upadat, snižovat výrobu a také spotřebu.

Pařížský protokol je hoax založený na 2 desetinách stupně reálného poklesu globální teploty do roku 2100, a to jestli vůbec! …

Donald Trump poslal globalisty s touto smlouvu do p*dele a řev a jekot v Evropě dosud neutichl. Emanuel Macronka k tomu měl srdceryvný projev hodný našampónovaného metrosexuála, zklamání z toho, že Trump není debil, bylo zjevné. Velmi zásadní byla ale reakce Vladimira Putina, který v podstatě Donalda Trumpa v jeho rozhodnutí podpořil a překlad jeho vystoupení přinesu tady na AE News zítra. Jenže německá a všechna evropská média jedou už od čtvrtka neskutečnou kanonádu a kampaň proti Trumpovi. Taktéž došlo k aktivaci neziskového sektoru v Evropě a v USA, který vyrazil do ulic, o víkendu se nasvěcovaly v noci budovy zelenou barvou na podporu Pařížského protokolu, aniž by vůbec někdo ten protokol četl a věděl, o čem vlastně je…

obama-hillary-muslims-ben-garrison_1_orig

Takže to zopakuji znovu: Pařížský klimatický akord (nejedná se o závaznou smlouvu nebo dohodu, ale o „noty“ obecného rámce, ke kterým se země zavazují, proto se uvádí slovem „accord“) je nástrojem globalistů na ekonomickou likvidaci USA. Nepovedlo se jim dostat do Bílého domu jejich globalistickou štětku Hillary Clinton, která včera pro CNN uvedla, že kdyby byla prezidentkou, smlouvu z Paříže by nejen podpořila, ale dokonce prý by jí ještě iniciativně překročila, takže nyní se globalisté pokouší USA ekonomicky zničit zvenčí pomocí Pařížské dohody. Trump tomu učinil přítrž.

Čína může do roku 2030 produkovat emise bez omezení, USA nesmí nic!

Jak zaznělo ve videu nahoře, podle studie Národního ekonomického výzkum se odhaduje, že i při maximálním nasazení a oddanosti všech signatářských zemí dojde do roku 2100 ke snížení globální teploty planety jen o dvě desetiny stupně Celsia. A to je natolik málo, že jakákoliv odchylka v energetickém výkonu Slunce do roku 2100 může tuto úsporu zcela vymazat a i přes veškeré úsilí téměř 200 států světa dojde ke zvýšení globálních teplot. Další analýza, kterou Trump v projevu uvedl, to je také něco naprosto neskutečného:

Podle Pařížské smlouvy totiž může Čína do roku 2030 budovat neomezený počet uhelných elektráren a Indie do roku 2020 může dokonce zdvojnásobit těžby uhlí. No to si z nás globalčiky dělají p*del, ne? Jak zjistila analýza vládních expertů Národního ekonomického výzkumu, pouhých 14 dní nekontrolovaných emisí z Číny vymaže veškeré úspory amerického snižování emisí až do roku 2030, kdyby USA ve smlouvě pokračovaly. Jinými slovy, Pařížský akord je úplně na hlavu, nedává ekologický smysl a nemá a nebude mít ani teoretický vliv na ovlivnění snižovaní globální teploty. Celá dohoda totiž nemá s ekologií nic společného. Je to Kalergiho doktrína na genocidu západní země (v tomto případě USA, ale jinak jde o zotročení celé planety) po ekonomické a sociální stránce. …

Trump jede v nacionalistické pro-národní linii — tak, jak by mělo být přirozené každému prezidentu

The Economic Club of New York je centrum amerických národních elit
The Economic Club of New York je centrum amerických národních elit