Tomio Okamura je český podnikatel a politik moravsko-japonsko-korejského původu. Od října 2013 je členem Poslanecké sněmovny do níž kandidoval v předčasných volbách v roce 2013. Zvolením mu zanikl mandát senátora, který vykonával jako nezávislý od října 2012 v obvodu Zlín.

Vaše současné bytí visí na vlásku. Znásobte si dvěstě desíti, stem, tisícem. A představte si, jak budete žít s tímhle ve svém sousedství. Proč soudruh Sobotka z našich daní platí islamizaci ČR?

Tohle nepotřebuje komentáře. Pohlédněte do očí svých žen, mužové čeští, pohlédněte do očí svých krásných dětí a vnoučat a pokuste se představit si tu hrůzu a bolest v nich ve chvíli, až se tohle všechno stane realitou i vašeho města či vesnice, podobně jako tomu je v Německu, Francii, Holandsku, Dánsku, Rakousku, Švédsku a v Itálii »

Stát se to může kdykoli, pokud budete tiše mlčet a starat se jen o své migrény. Oni, sobotkovci, vláda, parlament a senát, vám tu tyhle lidi přivedou, pokud nebudete hlasitě řvát a protestovat všude, kde k tomu je příležitost…

ceske-kralovstvi-znak

Síly světla aktivně chrání naše státní hranice a rovněž aktivně v rámci tolerancí daných boží vůlí působí na mentální a emocionální rovině na blokaci aktivit naivních sluníčkářů a lidí zaprodávajících vás všechny Evropské unii. Jak se to děje, tím vás nebudu zatěžovat. Zatím vidíte, že počty nelegálních příchozích z arabských zemí a Afriky jsou vskutku minimální. Ale nemohou být trvale chráněni ti,  kteří chráněni být nechtějí a nic pro to sami nedělají.

Poslechněte si jednoho z jen několika politiků, který je zásadně proti migraci a stojí na vaší straně proti všem. Ač se to vymyká obvyklému standardu toho, co zde zveřejňujeme, chci tomu dát příležitost už proto, že tohle nikdo jiný nezveřejní…

Ukažte, že umíte! Ukažte, že jste potomky národa Jana Husa a Jana Žižky a dokážete se postavit celé Evropě navzdory za své právo na život a svoji zemi. A vypráskejte /samozřejmě s láskou/ každého, kdo je připraven zradit vás podobně, jako kdysi panská Jednota zradila husity. Tehdy jste dostali habsburské okovy na tři sta let, tentokráte by to bylo už navždy!

A Okamuru a jeho stranu ve volbách volte. Rozhodně nebudou krást víc než ta dnešní garnitura a EU a imigranty opravdu nemusí. Lokajů proruských kdysi a proamerických dnes už všichni máme dost.

Buďme konečně sami sebou!

-ragauian-


Další informace:

Soudruzi sobotkovci se sice naoko tváří jako že islámskou imigraci nepodporují — aby si před volbami nezkazili „image“ — ve skrytu ovšem již z našich daní platí islamizaci České republiky. Je to od nich neskutečně podlý podraz…

Trutnovská ZŠ: Je normální aby se děti svobodného národa klaněly modlám? I vaše děti budou brzy nuceny klanět se Alláhovi, pokud se nepostavíte multikulti Agendě 2030!
Trutnovská ZŠ: Je normální aby se děti svobodného národa klaněly modlám? I vaše děti budou brzy nuceny klanět se Alláhovi, pokud se nepostavíte multikulti Agendě 2030!

I z našich daní se platí likvidace národního státu: Kolik nás stojí islamizace ČR?

sobotka-muslim-podporuje-islamizaci-cr

Navíc k Sorosovým dotacím vyplatili Sobotka s Babišem tzv. neziskovým nestátním organizacím na trvalou „integraci“ islamistických migrantů do České republiky » více než 71 milionů korun jen za minulý rok!

A v letošním roce jen samotné Ministerstvo vnitra vyplatí (Sorosovým) tzv. „neziskovkám“ 21 milionů korun a jen samotné Ministerstvo práce a sociálních věcí 19 milionů korun.

Celkově je jen v rámci Ministerstva vnitra vyčleněno ze státního rozpočtu na migranty šokujících 1,5 miliardy korun.

Další více než čtvrt miliardy korun, konkrétně 287 milionů, vynaložila Sobotkova a Babišova vláda na mzdy státních zaměstnanců, na provozní náklady a na investiční náklady v souvislosti s řešením migrace do České republiky. Jen chod azylových zařízení stojí české daňové poplatníky 100 milionů korun ročně. Kromě toho Sobotka s Babišem naposledy minulý měsíc vyčlenili z rozpočtu další více než půlmiliardu korun na integraci dalších 6 tisíc migrantů v následujících třech letech.

Ze svých daní si platíte likvidaci národa. Přijde vám to vtipné? Budete tolerovat vlastizrádce, kteří toto realizují na příkaz EU-OSN-Agendy 2030?

trutnov-vyuka-islamu-deti-ve-skole-uci-modlit-se-k-allahovi4

Nejhnusnější je ovšem útok na psychiku vašich dětí, podporovaný soudruhy z vašich daní. Nemylte se, vše bylo již dávno naplánováno a nyní přichází poslední fáze realizace — plán byl schválen v OSN pod názvem Agenda 20030 » Patří do toho samozřejmě i psychomanipulace vašich dětí. Všichni rodiče dobře vědí, že děti přebírají nekriticky autority a školní výuka je de-facto programováním jejich mysli na celý život »

Necháme ze sebe a svých dětí dělat otroky klanějící se Alláhovi? Necháme se zotročit nebo ty posluhovače satanského globalismu pošleme někam? A co třeba vystoupit z EU? Možná už je nejvyšší čas »

Několik málo ochutnávek pro ty, co se již „těší“ na islámské kulturní obohacení

Poslechněte si, co si o nás, Evropanech, myslí běžný „normální“ a „mírumilovný“ Turek islámského náboženství pečlivě vychovaný svými imámy…

 

Věříme, že se každý správný občan v EU již těší na nové světlé zítřky v rámci nového světového řádu, NWO, který soudruzi pilně budují » Obzvláště je třeba ocenit islamizační zásluhy s. Merkelové, s. Františka i s. Sobotky » Posledně jmenovaný je sice trochu opožděný, ale vše vynahrazuje svou pílí… V rámci korektní vyváženosti dnes promluví soudruh nejpovolanější…

Všichni, kdo se nemohou dočkat těch „světlých“ zítřků v Islámské Evropské Unii (Chalífátu), si již mohou začít trénovat zásady správného muslimského chování…

Je smutné, že mnoho manželů používá tyče

Saúdský rodinný terapeut a psycholog Khaled al-Sakabi publikoval video o správném bití manželky. Podrobnosti naleznete v této rubrice „Evropa a islám“. …

Své video začíná Khaled al-Sakabi slovy o tom, že „otázka bití manželky je velmi složitá a nejednoznačná a nezkušené na této cestě čeká mnoho nebezpečí“.  Tento mohamedán ovšem okamžitě dodává: „Pokud to bude vůle Alláha, tak projedeme po tomto mostě, aniž bychom spadli.“

islam-mohamedan-women-beating-3

Al-Sakabi domlouvá posluchačům, že bít manželku je třeba pro to, aby ji naučili správnému chování. …

islam-mohamedan-women-beating-2

„Je smutné, že mnoho manželů používá tyče,“ „rmoutí“ se autor. „Vždyť cílem je, aby manželka pochopila, že neměla pravdu ve vztahu k muži.“ K tomu, ujišťuje al-Sakabi, je nutné před vykonáním trestu připomenout ženě její práva a povinnosti ve spojení s vůlí Alláha.

CBN: Gangy mladých muslimů páchají sexuální násilí na bílých ženách a dětech

Televize CBN v roce 2016 odvysílala reportáž z Londýna, kterou nazvala „Easy meat“, tj. „snadné maso“ nebo možná správněji „lehké maso“ podle vzoru „lehká žena“. Reportáž pojednává o smutném a otřesném problému s gangy mladých muslimů, kteří páchají sexuální násilí na bílých ženách a dětech — a to již dlouhé roky.

Veřejně se o tom ale nesmí mluvit, je to tabu, policie má přikázáno tyto věci tolerovat — politici totiž jedou podle plánů EU-OSN-Agendy 2030, která nařizuje: Za každou cenu islamizovat! Rozkaz zněl jasně soudruzi! »