Tomio Okamura: Neuvěřitelný Babišův podraz! Hrozí nám islamizace skrze vládu Andreje Babiše a jeho kamarádíčkování s EU. Kdo by nechtěl euro-dotace, žeano…

Orban-Merkel

Již mockráte jsme informovali o tom, že Maďarsko v čele s Orbánem je jedním z posledních statečných a svobodných národů, které se odmítají nechat zotročit pod islamizací vnucenou z Bruselu:

Málo známý propagační plakát EU má symboliku dokonce dvojnásobnou: Babylonskou věž, která je v Biblickém Janově zjevení jasně spojena se Satanem. A pak dokonce i reverzní negativní pentagram, jakožto hlavní symbol satanismu... všímejte si převrácených hvězd! Tohle je silné kafe!
Málo známý propagační plakát EU má symboliku dokonce dvojnásobnou: Babylonskou věž, která je v Biblickém Janově zjevení jasně spojena se Satanem. A pak dokonce i reverzní negativní pentagram, jakožto hlavní symbol satanismu… všímejte si převrácených hvězd! Tohle je silné kafe!

Jak se blížíme ke konci věku, nátlak satanské EU na potlačení odporu a násilné protlačení islamizace Evropy sílí » Zatímco současný premiér Bláto Sobotka byl jen kariérním úředníčkem hledajícím bohatou obživu na úkor občanů, pravděpodobný nastávající premiér je ještě větším nebezpečím, jelikož on sám tyje z euro-dotací.

Věřím tomu, že mezi našimi čtenáři není žádná naivka, která by si myslela že Babiš bude proti EU…?


Evropský parlament podniká finální útok proti Maďarsku, Česká republika a Slovensko je další na řadě

Jak píše bleskove.cz 12. 6. 2017: Evropský parlament přijal rezoluci proti Maďarsku a pro rezoluci hlasovali čtyři poslanci za hnutí ANO, jeden za TOP 09 a všichni čtyři europoslanci zvolení za ČSSD. Okamura se v souvislosti s tím ostře pustil do Andreje Babiše.

Führer Merkelové se klaní nejen současný premiér Sobotka, ale i Andrej Babiš. Pozor na to!
Führer Merkelové se klaní nejen současný premiér Sobotka, ale i Andrej Babiš. Pozor na to!

Okamura si nebral servítky. „To je neuvěřitelný podraz – doufám, že si zaslepení podpůrci hnutí ANO dobře uvědomí, jak ve skutečnosti hlasují Babišovi poslanci.

Evropský parlament totiž přijal rezoluci proti Maďarsku, kde hrozí odebráním hlasovacího práva v EU. Důvodem je to, že Maďarsko automaticky zadržuje nezákonné migranty na území Maďarska a také to, že se snaží zpřísnit pravidla pro působení politických neziskových organizací, hlavně z pohledu transparentnosti jejich financování, které je často ze zahraničí a neznámého původu,“ konstatoval Okamura.

Satanská EU útočí na Maďarsko, kde lidé v referendu vyjádřili svůj názor. EU je tudíž očividně diktaturou, která útočí na svobodu

Hungary’s referendum

"We send a message to Brussels, so that they understand it too,” says the government sponsored billboard in Hungary
„We send a message to Brussels, so that they understand it too,” says the government sponsored billboard in Hungary

Jednání Maďarska prý může skončit až před soudem EU. „Dalším důvodem je to, že se Evropské unii nelíbí nový maďarský zákon o vysokých školách, který by negativně postihl takzvanou Středoevropskou univerzitu (CEU) se sídlem v Budapešti, kterou financuje americký finančník George Soros, který je sponzorem Obamy a Clintonové a který podporuje proimigrační a multikulturní globalistické neziskové organizace po celém světě,“ podotkl Okamura.

Pro rezoluci hlasovali europoslanci Dita Charanzová, Martina Dlabajová, Pavel Telička, Petr Ježek (všichni čtyři za hnutí ANO), Jaromír Štětina (TOP 09), a všichni europoslanci zvolení za ČSSD (Jan Keller, Miroslav Poche, Pavel Poc i Olga Sehnalová).

„Co přesně bylo ve výzvě odhlasováno? Maďarsko by mělo zmírnit legislativu v oblasti přijímání uprchlíků, stáhnout návrh zákona, který ztěžuje fungování politických neziskových organizací v Maďarsku, a nakonec by mělo být dosaženo nějaké dohody, která umožní další fungování Středoevropské univerzity George Sorose v Maďarsku.

Andrej Babiš veřejně pozval George Sorose aby nastěhoval svou dezinformační propagandistickou univerzitu do Prahy

Soros = Bags of Sorrows. Soudruh Soros je skutečným démonem v lidské podobě, je mj. i podporovatelem a loutkařem globalistické Hillary. Když poznáte všechny detaily o činnosti jeho celosvětové chobotnice "neziskovek", začnete se doopravdy bát...
Soros = Bags of Sorrows. Soudruh Soros je skutečným démonem v lidské podobě, je mj. i podporovatelem a loutkařem globalistické Hillary. Když poznáte všechny detaily o činnosti jeho celosvětové chobotnice „neziskovek“, začnete se doopravdy bát…

Okamura pokračuje: A připomínám, že to byl právě Andrej Babiš, kdo v reakci na kroky Maďarska veřejně pozval George Sorose, aby přestěhoval tuto velmi kontroverzní univerzitu do Prahy“.

Referendum o vystoupení ČR z EU

Brexit-Cameron

A já i naše hnutí SPD na to říkáme znovu a znovu to samé – prosazuji referendum o vystoupení České republiky z EU, aby sami naši občané rozhodli o své budoucnosti ve své zemi.

A nabízíme jiný model evropské spolupráce – prosazujeme co nejužší spolupráci suverénních evropských zemí na půdorysu již v současnosti platné smlouvy o Evropském hospodářském prostoru, která zaručuje nadále volný pohyb osob, kapitálu, služeb a zboží. Ovšem již bez diktátu Bruselu.

Andrej Babiš prý byl dobrý ministr financí?

A dovolte mi krátce ještě dodat pár vět k tvrzením obhájců Andreje Babiše, že prý byl dobrý ministr financí, protože měl v roce 2016 přebytkový rozpočet. Každý i průměrně vzdělaný ekonom přece ví, že je to celé jinak. Přebytek rozpočtu Andrej Babiš přece vůbec neplánoval a vznikl kvůli malým investicím státu a vysokým platbám z fondů EU. Investice státu samozřejmě dlouhodobě zastavit nelze, takže letos se čeká opět rozpočtový deficit. A to přestože Andrej Babiš a hnutí ANO řídí ministerstvo v dobách růstu – což však opět není způsobeno českou vládou, ale vezeme se na oživení ekonomiky EU a díky tomu klesá nezaměstnanost.

Elektronická evidence tržeb (EET) šikanuje obyčejné lidi, zatímco „velké ryby“ nerušeně kradou

Rozkradené doly OKD: Babiš má své "čapí hnízdo" a dluhopisy, Sobotka si pro změnu nahrabal v komplotu s Bakalou
Rozkradené doly OKD: Babiš má své „čapí hnízdo“ a dluhopisy, Sobotka si pro změnu nahrabal v komplotu s Bakalou

Andrej Babiš také sliboval, že omezením šedé ekonomiky „najde“ až 200 miliard korun ročně navíc, ale jak víme, jeho výsledky ve výběru daní jsou z hlediska celkových nákladů velmi sporné. Typickým příkladem je nezvládnutý projekt elektronické evidence služeb (EET), který ve finále přinesl jak pro stát, tak i pro malé živnostníky a malé podnikatele mnohem více nákladů, byrokracie a velký nárůst státních úředníků než skutečný ekonomický přínos. Naše hnutí SPD prosazuje pro malé živnostníky zavedení daňového paušálu místo EET. Stát dostane svoje, nestoupá počet úředníků a byrokracie a živnostníci nemají vícenáklady.

tomio-okamura

A já Vás prosím Vás o podporu v klíčových říjnových parlamentních volbách. Je to poslední šance na dlouhé další čtyři roky. Mluvte prosím také s našimi staršími spoluobčany, se seniory, vysvětlujte jim názory našeho hnutí SPD, protože starší lidé často nemají internet, a bohužel tak věří prolhaným a zmanipulovaným médiím.

Tomio Okamura