David Wilcock: Nikdo mě nemůže obvinit, že někomu politicky straním. Já straním Odhalení! Podpořím každého, kdo to může zajistit.

Válka o planetu Zemi a lidské duše. Temná vláda kontra Aliance. Prezident Trump versus Deep State. Proč Donald Trump kandidoval na prezidenta USA? Jak s tím souvisí WikiLeaks? 6

Naši čtenáři již vědí, že ragauian.cz se vám pokouší ukázat smysl a cíl života na planetě Zemi především v duchovní oblasti — nicméně občas přece jen nahlédneme i do světových dějů, které jsou stále v moci temné strany síly. Ano, přiznejme si to. Duchovní lidé často neradi slyší cokoliv o negativitě okolo nás, nicméně i v Bibli je nejednou jasně řečeno — na Zemi vládne Satan:

1 Ježíš pak plný Ducha Svatého se vrátil od Jordánu. Duch ho vodil pustinou 2 čtyřicet dní a Ďábel ho pokoušel. ... 5 Ďábel ho vyvedl vzhůru, v jediném okamžiku mu ukázal všechna království světa 6 a řekl mu: “Všechnu tuto pravomoc a jejich slávu dám tobě, protože mně je dána, a komukoli chci, tomu ji dám. 7 Jestliže se tedy ty přede mnou pokloníš, všechna bude tvá.” (Lukáš 4)

Zde je velmi jasně potvrzeno, že Satan má moc nad naším světem. K tomu si vážení a milí přidejte dešifrovaný obsah Janova Zjevení, ve kterém jsou popsány symbolické satanovy šelmy (mocnosti), které na Zemi vládnou »

Jste připraveni poznat, kdo jsou ty šelmy? Nebo chcete raději dál žít v duchovním a myšlenkovém otroctví se zavřenýma očima a ušima? Lépe je vědět, to zná každé malé dítě! Otevřete konečně oči, tady a teď!

Budeme pokračovat s daty, která publikuje David Wilcock. Navážeme na předchozí část »

Mega Anon zmizela

David Wilcock 27. 4. 2018 informuje: Byl jsem také nucen se vypořádat s nešťastným zmizením „Mega Anon“, zdrojem, kterým jsem se rozsáhle zabýval ve svých předchozích článcích z konce minulého roku. Nezapomeňme, že Mega Anon se objevila v květnu 2017 na 4Chan a tvrdila řadu provokativních věcí, které velmi dobře zrcadlily naše informace. … Byl jsem jednou z mála osob, kterou oslovila a se kterou vedla ústní rozhovory. Trvalo to jen asi měsíc a půl. Moje žena s ní také mluvila. Mega mi na začátku ledna zavolala na letiště v Los Angeles, než jsem nastoupil na let do Colorada a řekla, že se jedná o „velmi vzrušující novinky“. Znělo to, jako by její kontakty v Alianci chtěly zasáhnout do nějakých větších hloubek, možná to měla udělat osobně. Podruhé jsem to od ní už neslyšel. Šokující likvidace Emeryho psa se stala jen pár dní po telefonátu, který jsem měl s Mega Anon. Ve stejném hovoru také řekla, že v zákulisí zuří bitva a že Deep State rychle ztrácí. To však znamenalo, že stejně jako raněný lev, je teď Deep State mnohem nebezpečnější než kdykoliv předtím.

Emery Smith a jeho pes Beowulf
Emery Smith a jeho pes Beowulf

Více o informacích od QAnon

Materiál od QAnon se začal na 4Chan objevovat koncem října 2017, jen dva týdny po tom, co jsme na Mega Anon „namířili světla reflektorů“. Měli jsme několik setkání, která naznačila, že příspěvky QAnon jsou hodnověrné informace Aliance (představené v předchozí části textu). … Zdá se, že Aliance teď zahrnuje většinu vojenských a zpravodajských agentur USA, stejně jako mnoha dalších zemí. Jsou si mnohem více vědomi toho, co se děje v Tajných kosmických programech (SSP), než si my jen dokážeme představit. Šokující, očividné útoky na Emeryho, Petea, Tompkinse, Goodea a další naznačují, že v Deep State panuje skutečné zoufalství. …

Vzdušné útoky na Sýrii

White Helmets Are A Propaganda Construct. Before they were called the White Helmets, they were called the Islamic State Fire brigade by rebels and ISIS.
White Helmets Are A Propaganda Construct. Before they were called the White Helmets, they were called the Islamic State Fire brigade by rebels and ISIS.
White Helmets — nástroj propagandy islámského státu (ISIS, DAESH) a CIA, která islámské rebely prokazatelně vyzbrojovala — i tyto důkazy můžete vidět na ragauian.cz
White Helmets — nástroj propagandy islámského státu (ISIS, DAESH) a CIA, která islámské rebely prokazatelně vyzbrojovala — i tyto důkazy můžete vidět na ragauian.cz

Syria ‘White Helmets’ Exposed, Propaganda Instrument, syrian boy omran 4

V celosvětovém měřítku stále dochází k bizarním a zneklidňujícím konfliktům, jako např. nedávné vzdušné útoky v Sýrii — společná operace USA, Velké Británie a Francie. Vlády ve Velké Británii a zejména ve Francii se stále zdají být pod kontrolou Deep State (např. Makronka je evidentně ve službách Rothschildů). Již se také objevil přesvědčivý důkaz, z něhož je patrné, že příčinou útoku na Sýrii nebyly chemické zbraně, nýbrž že důvod byl uměle vykonstruován »

Armáda podporuje prezidenta Trumpa

Dostali jsme se k bodu, kdy FBI vpadla do kanceláře [bývalého] prezidentova advokáta [Cohena] jen pár dní před nálety. Soudkyně, která razii nařídila, byla vybrána Clintonem na post generálního prokurátora a byla i oddávajícím na svatbě George Sorose » Velmi zajímavé bylo, že v noci, kdy došlo k náletům [na Sýrii], pózovali nejvyšší vojenští představitelé USA na fotografii s prezidentem. Pokud na tomto obrázku vyloučíte dva muže v civilních oblecích po stranách prezidenta, tak dostanete devět velitelů vlevo a jedenáct vpravo:

Trump-and-US-Military-Leaders-2018-04-10
Trump and US Military Leaders, 2018-04-10

Mohlo to být takto uspořádáno úmyslně, aby se nám dalo najevo, že si jsou vědomi toho, co se opravdu 11. září 2001 stalo a že usilují o spravedlnost. Teď se můžete nahlas smát, to je v pořádku ;-) Zda mají různí insideři pravdu, to se brzy dozvíme… Naštěstí nic nevyústilo do dalšího konfliktu, přestože se všechna MSM média předháněla v šíření strachu a předpovědích bezprostřední zkázy. To, co stojí za povšimnutí, jsou zprávy od Benjamina Fulforda, který informoval, že se Sýrií a Ruskem byla uzavřena tajná dohoda o bombardování tří míst…

Pozn. redakce: Tato informace byla nezávisle potvrzena (ruským?) serverem whatdoesitmean.com, který 14. 4. 2018 dodal, že ta dohoda byla uzavřena proto, aby Deep State nemohl Trumpa obvinit ze spolupráce s Rusy a svrhnout jej:

According to this report, in one of the most bizarre events ever recorded in modern world military history, over the past 72-hours the Americans pleaded with Russia to allow them to launch a missile strike on Syria—with them urging Russia to see the value of this “one time shot” they said would protect President Trump against his “Deep State” enemies seeking to oust him in a “palace coup” by absurdly claiming that he’s a puppet of Moscow.

First pointing out to the Americans that there were no actual targets they could strike in Syria, as its most advanced warplanes, helicopters and political-military leadership has already been evacuated to Iran, this report continues, the General Staff, though, did create an “acceptable target list” for the US and its UK and French allies to use that included the Syrian government’s Barzeh research center building scheduled for demolition later this year to make way for housing blocks, and the Syrian controlled Mezzeh and Dumayr airbases that are scheduled for major reconstruction work due to previous Islamic terrorist damage done to them. ...

Zde je to, co 16. 4. 2018 napsal bývalý novinář časopisu Forbes — Benjamin Fulford:

Americká armáda nicméně, díky dohodě s ruskou armádou a syrskou vládou, pokračuje 13. dubna 2018 v útoku na Sýrii, vysvětlují zdroje [Pentagonu]. V této dohodě byly americké armádě dány k dispozici tři povolené cíle uvnitř Sýrie — opuštěná budova plánovaná k demolici a dvě prázdné letecké základny — to připravilo sionisty o záminku k praní Trumpova „špinavého prádla“ a současně umožnilo vyhnout se světové válce. Kromě toho „syrské raketové útoky“ připravují cestu pro stažení vojsk Spojených států. Trumpův tweet prohlašující „mise splněna“, byl určen Georgeovi Bushovi ml. a lidem spojených s 11. zářím,“ říkají zdroje Pentagonu. …

Aktuální poznámka redakce: Stažení US Army ze Sýrie nařídil prezident Trump na konci roku — zde vidíte jeho prohlášení ze 20. 12. 2018:

Getting out of Syria was no surprise. I’ve been campaigning on it for years, and six months ago, when I very publicly wanted to do it, I agreed to stay longer. Russia, Iran, Syria & others are the local enemy of ISIS. We were doing there work. Time to come home & rebuild. #MAGA

…a Saudská Arábie je podle všeho tlačena k alespoň částečné nápravě zla, které způsobila financováním ISIS:

Saudi Arabia has now agreed to spend the necessary money needed to help rebuild Syria, instead of the United States. See? Isn’t it nice when immensely wealthy countries help rebuild their neighbors rather than a Great Country, the U.S., that is 5000 miles away. Thanks to Saudi A!

Trumpova vyjádření nutno vnímat tak, že jsou určena nezasvěceným. Ti, kdož se zajímají o souvislosti, tak samozřejmě vědí, že islámský stát/ISIS fyzicky porazila především státní syrská armáda za podpory Íránu a ruských VKS. A vědí dokonce i to, že ISIS byl skrytě podporován známou „firmou“ CIA a Deep State… Můžeme se tedy na věc dívat tak, že Trump porazil ISIS především tím, že se mu podařilo odstavit jeho podporu ze strany Deep State…

ben-garrison-your-choose-election-decision

Důkazem toho, že Trump dělá správnou věc, nám budiž velký řev a nenávist, která se na něj okamžitě snesla z globalistických MSM od všech posluhovačů Deep State…

Podestovy emaily začaly unikat v říjnu 2016

On March 16, 2016 WikiLeaks launched a searchable archive for 30,322 emails & email attachments sent to and from Hillary Clinton's private email server while she was Secretary of State. The 50,547 pages of documents span from 30 June 2010 to 12 August 2014. 7,570 of the documents were sent by Hillary Clinton.
On March 16, 2016 WikiLeaks launched a searchable archive for 30,322 emails & email attachments sent to and from Hillary Clinton’s private email server while she was Secretary of State. The 50,547 pages of documents span from 30 June 2010 to 12 August 2014. 7,570 of the documents were sent by Hillary Clinton.
#PizzaGate: John Podesta poskytl rozhovor ve svém domě, na zdi je ale kanibalistický obraz dvou mužů s talíři a příbory nad mrtvolou muže.
#PizzaGate: John Podesta poskytl rozhovor ve svém domě, na zdi je ale kanibalistický obraz dvou mužů s talíři a příbory nad mrtvolou muže.
#PizzaGate: Marina Abramovič pózuje s kozlí hlavou Bafometa.
#PizzaGate: Marina Abramovič pózuje s kozlí hlavou Bafometa.

7. října 2016 začaly Wikileaks vydávat Podestovy emaily a tyto informace navždy změnily svět. Jednalo se o jeden z mnoha kroků, které nebyly podniknuty Ruskem, ale skupinou pozitivních frakcí armády Spojených států, které nazýváme Aliancí. Podestovy emaily byly pouze posledními z obrovského množství důkazů, které naznačují, že v nejvyšších kruzích světových elit probíhají velmi temné praktiky.

DW pokračuje: Právě o tomto tématu natočil David Seaman video ještě předtím, než byla jeho digitální identita zlikvidována na YouTube i jinde. BitChute je alternativní web, který nám pomáhá bojovat proti tomu, co se zjevně stalo totalitním zásahem do sociálních médií, Facebooku, Twitteru a GooTube [YouTube byl koupen satanovým Googlem, pozn. redakce]. Velmi doporučuji shlédnout výše uvedené video, které bohužel nelze vložit přímo do této stránky. Musíte kliknout na odkaz. Toto video je velmi pravděpodobně to, které vedlo k bezprecedentní, celoplošné likvidaci Davida Seamana. …

Jerome Corsi odhaluje proč Donald Trump kandidoval na prezidenta USA

Další velmi vzrušující a nezávislé znamení, že se od Aliance blíží „Něco velkého“, je obsaženo v projevu, který Jerome Corsi poskytl ve [Washington] DC. Toto se odehrálo na akci, kterou organizoval Alex Jones 11. 4. 2018. Video bylo Googlem zcenzurováno, ale nevadí, udělal jsem poznámky, píše DW:

Na začátku v 6:23 Corsi řekl, že před třemi lety mluvil s třemi vrcholnými generály americké armády, kteří byli připraveni odstranit Obamu z úřadu prezidenta vojenskou silou. To by samozřejmě na mezinárodní úrovni vyvolalo značné obtíže, a to i tehdy, kdyby předložili důkazy o [jeho] závažných proviněních. V Americe by se to v podstatě rovnalo vojenskému převratu. O pár týdnů později měl Corsi další hovor a generálové řekli, že to ještě přehodnocují.

Zvažte tohle: Řekli mu, že mluvili s Donaldem Trumpem, který po důkladné diskusi souhlasil s tím, že bude kandidovat na prezidenta. Souhlasili, že jestliže bude kandidovat, provedou státní převrat legitimním způsobem. Řekl, že tento pakt mezi armádou a Trumpem se uskutečnil.

Toto okamžitě upoutalo mou pozornost, protože to odráželo informace, které jsem sám slyšel a které byly nepřímo zmíněny v raném materiálu od QAnon.

To, co jsem slyšel, bylo, že si tito generálové s Trumpem na 14 dní sedli a seznámili ho s velkou částí toho, co jsme si v předchozím textu nazvali „Základ“. Zahrnovalo to i některé z nejvíce znepokojivých materiálů typu #PizzaGate, které byly doplněny o nechutné video důkazy, které by nikdo nikdy nechtěl vidět.

Trump se velmi, velmi zdráhal se do toho zaplést. Generálové ho museli v podstatě prosit, aby šel na prezidenta kandidovat. I když mnozí lidé Trumpem pohrdali, generálové ho studovali a věděli, že není součástí Deep State / Cabaly.

Jeho veřejná známost mu pomohla to „zvládnout“, když už konečně vystoupil a začal jako kandidát konfrontovat Deep State, což nikdo předtím neudělal. Trump mohl navíc sám financovat svou vlastní kampaň, aniž by musel čerpat peníze od subjektů Deep State — nikdo jiný v této pozici nebyl.

debate-hillary-trump-2-lock-her-up

Pozn. redakce: Existuje ještě jedna zajímavá souvislost — a další nepřímý důkaz pro výše uvedená tvrzení. Existují totiž TV záznamy z doby před Trumpovou kandidaturou, ve kterých Donald vcelku pozitivně mluví o Hillary i o Clintonově prezidentství. Dokonce z toho někteří vyvozují, že Donald snad hraje s Hillary známou hru na „klaďase“ a „záporňáka“… Nemyslíme si to. Už jen kvůli té současné nenávisti, která nemá v historii absolutně obdoby. Nenávist global-bolševiků vůči Trumpovi je nefalšovaná! Perfektně to koresponduje s informacemi od Corsiho — a je vcelku evidentní, že Trumpův názor na Clintonovy se změnil přesně v tom okamžiku, kdy se (od výše zmíněných Q-generálů) dozvěděl pravdu o jejich zločinech a o tom, čemu říkáme Deep State. Poté, a až poté, začal mluvit o jejich uvěznění… A uvědomme si prosím, že Trump není prosťáček — Trump se stal miliardářem a úspěšným byznysmenem díky své inteligenci i silnému egu. Mimoto je o něm známo, že má silně nadprůměrné IQ a před svým zvolením také s oblibou citoval čínského Sun-Tzu a jeho dílo „Umění války“…

Internet byl financován americkým vojensko-průmyslovým komplexem a CIA

facebook-censor-government

Corsi ve videu v 9:35 tvrdil také, že můžeme očekávat vojenské tribunály a obvinění z velezrady pro Hillary a Obamu. Ve 12:20 řekl, že byl ve spojení s anonymním insiderem ze Silicon Valley a že si vyměnili rozsáhlé emaily. Tento zasvěcenec mu řekl, že každý jeden technologický gigant — FaceBook, Google, Twitter, YouTube — vytvořila CIA… a touto agenturou byli tito giganti i financováni. …

Řekl také, že skutečná moc se nachází u společností jako je Oracle, Microsoft, Sun Microsystems — které tvoří infrastrukturu. Skutečnou moc má Larry Ellison, spoluzakladatel Oracle Corporation » Nemají ji nastrčené figurky: Zuckerberg (FakeBook), Eric Schmidt (Google)… ti všichni jsou považováni za postradatelné. Říkal, že internet byl financován americkým vojensko-průmyslovým komplexem a společností Lockheed Martin. Chtěli vytvořit nový elektronický hardware pro armádu. Brzy nato si uvědomili, že by mohli vytvořit „něco“ se sociálními médii, kde bychom jim dali o sobě všechny informace dobrovolně. … A to je přesně to, co dělá FakeBook se svými ovečkami, jak o tom věrohodně svědčil nejen Julian Assange »

VIDEO: Corey Goode nezávisle na Corsim potvrzuje záležitosti okolo Aliance, Trumpa a Deep State

VIDEO: Trump’s Speech to the New World Order! 23. 10. 2016

Pozn. redakce: Trump nazývá věci pravými jmény » Klobouk dolů. Tato válka proti globalismu ale ještě neskončila, je stále v plném proudu. Každý ovšem může vidět, že prezident Trump se v rámci možností, a v podmínkách silného odporu Deep State, snaží plnit co slíbit…

VIDEO: Corsi on Fox TV: Basis for russia collusion is complete nonsense

Pozn. redakce: Corsi je v MSM samozřejmě nazýván „konspiračním teoretikem“ a nikoho by to nemělo překvapit. Vzpomínáte? Opakovaně jsme dokazovali a analyzovali, kterak označení „konspirační teoretik“ prosadila sama CIA, aby mohla potlačovat nepohodlné informátory, píšeme o tom zde »

VIDEO: In NBC interview, Jerome Corsi says he told Roger Stone what Julian Assange was going to do, but it was his speculation

Wikileaks founder Julian Assange speaks on the balcony of the Ecuadorean Embassy in London, Friday, Feb. 5, 2016. (AP Photo/Kirsty Wigglesworth)
Wikileaks founder Julian Assange speaks on the balcony of the Ecuadorean Embassy in London, Friday, Feb. 5, 2016. (AP Photo/Kirsty Wigglesworth)

 -pokračování-


Zdroj a další informace:

Mark Zuckerberg, Facebook VS Julian Assange, publisher @WikiLeaks, refugee. Picking the lock to the chain that enslaves mankind-ignorance. No peace without truth, no war without lies!
Mark Zuckerberg, Facebook VS Julian Assange, publisher @WikiLeaks, refugee. Picking the lock to the chain that enslaves mankind-ignorance. No peace without truth, no war without lies!

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>