Ponaučení z americké prezidentské volby. Proč vyhrál #Trump ačkoliv průzkumy preferovaly Clintonovou? Důkazy z WikiLeaks: Souboj tajných služeb, bankéři ovládají Obamovu vládu, řídí islamizaci světa, cílem je NWO

Aktualizace 10.00: Doplnili jsme v článku důkazy, že protesty proti nově zvolenému prezidentu Trumpovi, jsou skutečně organizované a placené Sorosovou chobotnicí.


Manipulace voleb má v Americe dlouhou historii, podvody jsou běžné

Animovaná pasáž o volebních podvodech není v úvodu náhodou, jelikož falšování amerických voleb má prokazatelně dlouhou tradici, dovolte jen krátký citát podle američana S. Lendmana »

Stephen Lendman: Manipulace voleb má v Americe dlouhou historii, podvody jsou běžné přinejmenším od roku 1824, kdy se z kampaně „zkorumpovaných čachrů“ vynořil jako budoucí americký prezident John Quincy Adams triumfující nad Andrew Jacksonem.

Střet Bush versus Gore byl tou nejnestoudnější krádeží voleb v americké historii. Pět pravicových soudců Nejvyššího soudu ilegálně zastavilo přepočítávání na Floridě (které později ukázalo, že v tomto státě vyhrál Gore), čímž zrušili jeho triumf popularity u voličstva a vybrali si za prezidenta Bushe sami — aby tak předvedli, jak lze americké voliče zbavit jejich práva rozhodnout, aniž by to věděli. 

Loutkaři stínové vlády se rozhodují, kdo bude zastávat pozice na vysoké úrovni, ať už jsou volené nebo jsou jmenované. Volby se dají snadno manipulovat elektronikou, zbavování voličů jejich rolí a dalšími špinavými triky. ...

Pro to všechno jsem byl v minulém článku skeptikem ohledně toho, zda vyhraje Trump » Proto jsem použil slova Juliana Assange:

Trumpovi nebude dovoleno zvítězit. … Protože celý politický establishment je proti němu!

Proto byl opatrný i střízlivý kontrarevolucionář a zaměstnanec amerických tajných služeb Steve Pieczenik:

Je několik závažných obvinění, s nimiž budeme pracovat, a která odstraní Hillary Clintonovou. … Tyto volby jsou zfalšované. …. Není žádný způsob, jak by Hillary mohla vyhrát legálně. … 8. listopadu buď vyhraje Trump, nebo budou volby zfalšovány.

Proč vyhrál #Trump ačkoliv průzkumy preferovaly Clintonovou?

Těm, kdo se upřímně zajímali o pravdu bylo jasné, že za normálních okolností musí vyhrát Trump » LA Timesy se jako jedny z mála masomédií vyhnuly přehnanému falšování (prefabrikace) průzkumů ve prospěch Hitlery »

graphics-latimes-com_usc-presidential-poll-dashboard

I slepí viděli, jak média v rukou americké globalistické frakce podrážejí Trumpa jak mohou, prefabrikují odhady… prostě jednoduše lžou na objednávku svých páníčků… Je to jednoduché soudruzi, zadání znělo jasně: Hitlery musí vyhrát, za každou cenu. Propaganda Druhé šelmy jela naplno:

Tenhle vtip je fakt dobrej!!

Třešničkou všem těm podvodům navrch je dokázaná informace o tom, že republikán Trump byl protlačen demokraty jako prezidentský kandidát, protože si mysleli že má nejmenší šanci vyhrát. Tohle je v kontextu doopravdy vtipné:

…jenže pak přišla tichá kontrarevoluce a podle slov Steve Pieczenika se „jisté frakce“ v tajných službách rozhodly tichou a legální cestou Hillary odstranit »

Náš největší zisk: Když se dva perou, prozradí na druhého ta nejhorší fakta

Znovu a znovu opakujeme, největší zisk všech moudrých lidí z těchto voleb spočívá v tom, že se díky WikiLeaks a jejím informacím přímo ze zdrojů amerických tajných služeb (viz Steve Pieczenik) mohli dozvědět, jaká je pravda o Druhé šelmě Zjevení: Že to Hillary a spol. stvořili většinu islámských teroristických skupin, že to oni ve spolupráci se svým sponzorem Sorosem řídí mohamedánskou imigrační invazi za účelem islamizace, zničení svobodných národů a rychlého zavedení Nové Světové (globální) Vlády (New World Order, NWO)…

Kontrarevoluce proti Clintonovské mafii = porážka amerických globalistů

Protože nakonec nejspíše právě výhružky oné zpravodajské frakce promlouvající skrze Steve Pieczenika způsobily, že falšování voleb bylo omezeno a stalo se to, co se stát muselo. Následující graf říká více než milion slov — všechny ty lži a prefabrikované průzkumy se musely zákonitě zhroutit pod prostou pravdou — Hitlery, všechny její lži, její drony a její války už lezly všem přemýšlejícím lidem krkem.

Všichni informovaní, kteří věděli že lžimédia v majetku Druhé šelmy překrucují fakta naopak, nebyli překvapeni vůbec, když se např. na NY Timesech předpověď o výsledku voleb převrátila dokonale naruby — ze lži do pravdy ;-) Tenhle vtip je fakt dobrej!!

Takže, z výše uvedených důvodů, lze považovat většinu předvolebních Trumpových útoků proti Hillary za pravdivé! Protože ty informace pochází ze zdrojů amerických tajných služeb, z jakéhosi „patriotického“ křídla, které si přálo zachránit USA, tím že přestane tlačit na světovou válku, přestane dělat globalistům světového četníka, přestane tím likvidovat svou ekonomiku a vyhne se ztrátovým válkám, zpomalí imigraci, obzvláště tu islámskou (která je, jak známo důležitým nástrojem NWO) atd. …

obama-hillary-muslims-ben-garrison_1_orig

Někteří analytici v USA připomínají, že největším poraženým není Hillary Clinton, ale Trumpova „mateřská“ strana RNC, tedy republikáni. Vedení strany se před volbami ostře od Trumpa distancovalo, někteří dokonce oznámili, že budou volit Hillary Clinton. Obrovský odpor RNC vycházel hlavně z pevného přesvědčení, že Donald Trump je de facto nezávislý kandidát a ne republikán, a že nemá naprosto žádnou šanci uspět ve volbách. V tomto bodě došlo ke konspiraci ze strany hillerovců, kterou dokazují e-maily z WikiLeaks výše — viz „Clinton’s Pied Piper Strategy“.

RNC má problém — Donald Trump totiž vyhrál volby bez finanční podpory Republikánské strany

Tvrdohlavý Donald Trump si hradil celou kampaň nekonvenčním způsobem, nad kterým zůstává rozum stát. Klobouk dolů: Po celou dobu kampaně neměl v médiích prakticky žádné reklamy. Ani v televizi, ani v novinách, ani v rádiích nebyl prakticky vidět nebo slyšet… a pokud ano, tak jen v negativním světle globalistického mainstreamu. Donald Trump poprvé nakoupil celoplošnou televizní reklamu až v den voleb 8. listopadu. Do té doby veškerá jeho kampaň spoléhala hlavně na internet, obzvláště sociální sítě a americkou zpravodajskou alternativu, která jediná přinášela o Trumpovi pravdivé informace. Vzniklo v podstatě „lidové hnutí odporu“, tvořené naštvanými Američany, kteří se cítí podvedeni Barackem Obamou, který sliboval před 8 lety změnu, ale ta nikdy nepřišla. Naopak, za Baracka Obamy se urychlilo uzavírání továren v USA… Právě kvůli tomu Donald Trump zvítězil v Pennsylvánii, v Ohiu, ve Wisconsinu, tedy v tradičních baštách demokratů, kde sice čas od času vyhrají republikáni, ale to už opravdu musí být zle. A v USA po 8 letech globalizační politiky „černého muslimského náčelníka“ opravdu zle je!

Sorosovi globalisté viditelně utrpěli porážku

Ačkoliv se někteří snaží označovat vítězství Trumpa za výhru globalistů (kvůli Trumpově izolacionismu), nic to nemění na tom, že globalisté do poslední chvíle v USA zoufale pumpovali do kampaně Hillary Clinton miliardy dolarů (prakticky celé 2 roky) a výsledkem je stejně jejich prohra. Jestli se „elity“ (národní nebo globální) něčeho bojí, tak je to politik, který se nedá koupit. A Donald Trump se zřejmě koupit nenechal, protože to by proti němu globalisté nespustili celosvětovou mediální kampaň. Ano, čtete správně, celosvětovou.

Copak jste si nevšimli, jak proti Trumpovi brojila třeba evropská globalizovaná mainstreamová média? Všechny ty Mladé Fronty DNES, lžiDnesy a Novinky, všechny ty NOVY a České Televize. To není náhoda. Globalisté ovládají v Evropě i v USA všechna mainstreamová média. Opravdu si někdo myslí, že kdyby Trump byl jejich „koněm“, že by proti němu vedli takovou hysterickou a obrovsky nákladnou kampaň? Myslíte, že kdyby jim neteklo do bot, že by podpláceli a konspirovali se všemi těmi známými žurnalisty, jak dokazuje WikiLeaks?

Proč myslíte, že se Soros nyní pokouší zorganizovat proti Trumpovi „barevnou revoluci“ přímo v USA?

Trump je samozřejmě koněm pro-americké patriotické frakce „elit“ USA, jak jsme se dozvěděli skrze Steve Pieczenika

Globalisté budou proti Trumpovi samozřejmě útočit i nadále, např. financováním nepokojů v ulicích, jen tak snadno se s prohrou jistě nesmíří…

Je předčasné soudit, zda za protesty stojí pouze prvotní emoce po oznámení výsledků voleb a v příštích dnech budou slábnout anebo naopak budou gradovat a trvat dlouhodobě…

clinton-mussolini-fascismAle protože největší silou v protestech jsou studenti, nabízí se otázka, jestli protesty skutečně nejsou po chorošovsku řízenou „barevnou revolucí“… Jak známo, idealističtí ale současně nezkušení a nevědomí studenti jsou vždy snadnou obětí manipulace a už např. Hnutí Occupy Wall Street financoval démonický soudruh Soros.

Co se týče manipulace (zvláště mladých) skrze „neziskovky“ — to je oblíbená chorošova zábava — obzvláště bizarní je pak např. pozorovat naivní studentské troubelínky, kterak Trumpa označují za fašistu… aniž by tušili co je to skutečný fašismus… a přitom protestují podle zadání Sorose, který buduje novodobý, velmi velmi skutečný, globální fašismus NWO… jo paradoxy :-(

Potvrzeno: Protesty proti prezidentu Trumpovi, jsou organizované a placené Sorosem

Aktualizace 10.00: Objevila se kupa důkazů, že protesty proti nově zvolenému prezidentu Trumpovi, jsou skutečně organizované a placené Sorosovou chobotnicí, velmi podobně jako globalistické „barevné revoluce“ po celém světě…

Zatímco americký mainstream vykresluje protesty proti Trumpovi jako údajně „spontánní akce obyčejných lidí“, vyplouvá na povrch, že jsou organizovány profesionálními aktivisty a financované Sorosem:

 • Např. 26letou Yong Jung Cho, která ve středu v noci organizovala svíčkový protest před  Bílým domem, můžeme najít v mailech Podesty, které uvolnila Wikileaks. Je tam uvedena jako 350 Action Campaign Coordinator, který pracoval pro Demokraty…
 • Phil Roeder je v mailech uveden jako PR profesionál a strategický pracovník, který pracoval pro Obamu a Demokraty všeobecně…
 • Ben Winkler je profesionální aktivista z platformy MoveOn financované Sorosem…
 • Pomocí inzerátů (typicky Craigslist) jsou najímáni herci a trénováni, jak rozvracet předvolební shromáždění (takto získal „práci“ například Paul Horner)…
 • Herci hrající „protestující“ jsou organizovaně přiváženi pomocí autobusů…

Choroš se samozřejmě nehodlá vzdát a jeho finanční zdroje jsou prakticky neomezené… bude to ještě zábavné ;-) Hádejte, kdo financoval nájemné protestující a provokatéry na Trumpových mítincích v Kalifornii a New Yorku? (Další zdroj ») Jak jste to uhodli? ;-) Zase ten všemi oblíbený maďarsko-americký troll. Vězte, že organizace Black Lives Matter se zrodila v průběhu bitek ve Fergusonu. Zní to jako známá věc? Mnoho z těchto protestů totiž organizuje MoveOn.org… a MoveOn.org je financována kým? Zase jste uhodli? To není možné ;-)

Fakta jsou fakta — velmi výživné čtení o Sorosovi

Soros = Bags of Sorrows. Soudruh Soros je skutečným démonem v lidské podobě, je mj. i podporovatelem a loutkařem globalistické Hillary. Když poznáte všechny detaily o činnosti jeho celosvětové chobotnice "neziskovek", začnete se doopravdy bát...
Soros = Bags of Sorrows. Soudruh Soros je skutečným démonem v lidské podobě, je mj. i podporovatelem a loutkařem globalistické Hillary. Když poznáte všechny detaily o činnosti jeho celosvětové chobotnice „neziskovek“, začnete se doopravdy bát…

Letos v srpnu se hackeři ze skupiny DC Leaks http://soros.dcleaks.com/ dostali do soukromých dokumentů Sorosovy Open Society — a je to velmi výživné počteníčko ;-) O Sorosovi hovoří DC Leaks jako o architektu a sponzorovi téměř všech revolucí a převratů ve světě za posledních 25 let — tento globalistický miliardář http://amzn.to/2eO2nEE se pokouší zmocnit světa pomocí stínové vlády (NWO) http://amzn.to/2b7jkZq již po několik desetiletí — to on je ve skutečnosti tím šéfem toho všeho zla, to on financuje nejen „barevné revoluce“, ale samozřejmě také imigrační mohamedánskou invazi do Evropy (viz Welcome Refugees)! Jistě, velmi pravděpodobně za ním stojí ještě někdo vyšší, kdo se nechce ukazovat na světle…

Každopádně, pokud jste si přečetli naše rozbory, nemůže vás překvapit, že Soros nyní rozvrací USA… Amerika je mu ukradená a zajímá jej jenom jako „užitečný idiot“… díky WIkiLeaks a spol. víme že Soros kamarádí jak s Obamou, tak s Clintonovci… jeho cílem je NWO a s prezidentem Trumpem mu hrozí, že přijde o kamarády ve vládě a o kontrolu nad Amerikou — jakožto užitečnou „železnou pěstí“, kterou může domlátit neposlušné státy (viz známé příklady z minulosti: „humanitární“ bombardování Jugoslávie, Lybie, Iráku…)

Kritika Hillary založena na faktech

Trumpovy kritické výpady proti Hillary jsou všechny v podstatě pravdivé — jiná věc je, co skutečně dokáže a bude chtít změnit. Z veřejně dostupných důkazů už víme, že si sami hillerovci u demokratů vybrali zdánlivě nejhoršího soupeře, o kterém věřili že Hitlery neohrozí. Trump má také podivného viceprezidenta Penceho, tvrdého člena establišmentu, který se s Hitlery výborně shoduje v otázkách válčení a podobně — a pravděpodobně má úlohu Trumpova hlídače » Takže jsou zhruba 2 možnosti do budoucna:

 1. Trump se spolehne na své poradce typu Mikeho Pence a víceméně pojede v zajetých kolejích establišmentu.
 2. Trump je skutečně nezávislá osobnost, kterou nemají oni loutkaři pod kontrolou — a bude tedy upřímně a podle svého svědomí odstraňovat problémy, jak slíbil.

V druhém případě mu hrozí spousta věcí: Budou mu odporovat zahnízděná individua z administrativy, z úřednické mašinérie a budou mu odporovat také individua z „jeho“ republikánské strany vč. Pence… Hrozí mu, že dopadne stejně jako Kennedy » …a dokonce i v případě, že jeho dříve zmíněný poradce, bývalý ředitel výzvědné agentury s vojenskými zkušenostmi a kontakty — Michael Flynn bude plně stát za ním a zorganizuje dobrou ochranu jeho a jeho rodiny — dokonce ani pak nebude jisté, zda Donald dokáže své prezidentování přežít ve zdraví…

Důkladněji jsme se na prozrazenou a nyní definitivně dokázanou podstatu budování NWO podívali v nedávném článku s titulkem Donald Trump odhaluje Nový Světový Řád »

David Icke o volbách

March of tyranny: Banking and corporate masters control both major parties behind the scenes (Illustration: Ben Garrison)
March of tyranny: Banking and corporate masters control both major parties behind the scenes (Illustration: Ben Garrison)

 

David Icke má nezpochybnitelně hluboké vhledy do pozadí skutečné světové moci a zcela jasně říká, že ti co měli velká očekávání od Trumpa budou zklamáni.

Stejně tak i my na ragauian.cz vás opakovaně varujeme, že byste neměli příliš očekávat od této volby a že abychom společně mohli změnit svět, tak se změna musí odehrát nejdříve uvnitř nás, na základě poznání sebe-sama »

A bohužel musíme konstatovat, že schůdnou Cestu k dosažení řešení bohužel nezná ani jinak skvělý Icke…

Závěr? Důležité otázky zůstávají

Zmírní se za prezidenta Trumpa tlak na islamizaci? Zmírní se tlak na budování NWO v EU? Přestane americká ambasáda a CIA podporovat červenými kartami protinárodní elementy  v ČR? Přestane CIA usilovat o svržení našeho prezidenta? Nebo se Druhá šelma Zjevení » jen převtělí např. do Číny a vytváření globálního vězení pro duše bude skrze starou partu pekelného Františka, démonického Sorose v pozadí a dalších vykuků pokračovat dál i u nás?


Další informace:

3 komentáře u „Ponaučení z americké prezidentské volby. Proč vyhrál #Trump ačkoliv průzkumy preferovaly Clintonovou? Důkazy z WikiLeaks: Souboj tajných služeb, bankéři ovládají Obamovu vládu, řídí islamizaci světa, cílem je NWO“

 1. Vážení,píši co se týče naší republiky. Jde o islamizaci , budování NWO a dalších svínáren a podvodů co nám soudruzi
  předkládají. S politováním konstatuji , že skoro vše prošlo parlamentem .Začalo to již před cca 10-ti lety skrytě systémem
  všichni kradou a nikomu nic nechybí.
  Teď všichni mají strach a naříkají , ale žalostně málo lidí je ochotno to vzít do ruky a říct jdeme do toho, on to hubou nikdo nevyřeší ani Trump. Co se týče církve , připosranost je ještě větší.
  S pozdravem , Barák

  1. V první řadě by lidé neměli mlčet, jelikož mlčení znamená souhlas… každý by se měl také zajímat, co se vlastně děje… jen pravda nás totiž může osvobodit… spousta duchovních lidí reálný život ignoruje, ale tím že se nezajímáme např. o to jak naše vláda implementuje Agendu 2030, tím jim právě umožníme toto zlo páchat… rád bych věděl kdo z čechů tuší že sobotkovci mají Agendu 2030 ve svém stranickém programu?

   A že v tomto programu je např. i likvidace národního státu? česky se tomu říká vlastizrada!

Komentáře nejsou povoleny.