Kdo podporuje Ukrajinské fašisty a jejich občanskou válku? Kdo vyvolává 3. světovou válku?

Spád událostí mne nutí navázat na již dříve publikované informace upozorňující na fašistickou ukrajinskou realitu, sponzorovanou z tzv. Západu. Stydím se čím dál víc.

Druhá šelma Janova zjevení se nás stále silněji snaží zatáhnout do další světové války. Necháme se? Necháme ze sebe bez ustání dělat voly?

Podíváme se na další důkazy o tom, jak tzv. Západ pod vládou Druhé šelmy provádí štvavou válečnou propagandu ve snaze dosáhnout veřejné podpory pro válku s Ruskem.

Není náhodou snaha o vyvolání války v demokracii trestná? Jak to, že už ty válečné štváče dávno neumístili do chládku za útok proti lidské svobodě a schvalování násilí?

Tohle válečné štvaní musí skončit! Jak dlouho jim to ještě budeme žrát?

F@ck Obomba: Všecky Obamovy lži… Pokud byste snad potřebovali vysvětlit dětem, kdo je to pokrytec, tak zde máte učebnicový příklad.
Soudruh Obomba miluje bomby aneb Všecky Obamovy lži… Pokud byste snad potřebovali vysvětlit dětem, kdo je to pokrytec, tak zde máte učebnicový příklad.

Naše předchozí informace z Ukrajiny:


USA se přiznávají k podpoře fašistů aneb praktická ukázka práce Druhé šelmy

Minule jsme si ukázali, kterak Druhá šelma Janova zjevení skrytě a zákeřně vládne světu pomocí peněz, jednoduše tak, že financuje toho zločince, který se jí zrovna hodí » Nyní tu máme další důkaz z praxe ze smutné reality dnešních dní.

Šílená Viktorka z amerického ministerstva zahraničí už nám jednou prozradila, kolik zaplatily USA demonstrantům za „revoluci“ na Kyjevském Meidanu. Druhá šelma ovšem tyto zločince podporuje dál, jinak by se samozřejmě u moci neudrželi. Bez peněz amerického FEDu by totiž nemohli tu občanskou válku proti vlastnímu lidu vést… nyní je to dalších 120 milionů USD — tentokráte už se USA ale ani nepřetvařují — a přiznávají na férovku, že to je pro armádu… je třeba něco dodat?

Ptám se, kdo je tady válečný štváč? Kdo je tady válečný zločinec? Vyzývám všechny lidi dobré vůle, aby začali uvažovat, k čemu jsme to manipulováni… dejme si prosím 2+2 dohromady!

strana Svoboda Oleh Tjahnibok

Ukraine Fascists Oleh Tiahnybok, leader of the Svoboda party, talks with Ukrainian Greek Catholic Church Archbishop Emeritus Lubomyr (Guzar) at anti-government protests on 2013-12-11 in Kiev.
Ukraine Fascists Oleh Tiahnybok, leader of the Svoboda party, talks with Ukrainian Greek Catholic Church Archbishop Emeritus Lubomyr (Guzar) at anti-government protests on 2013-12-11 in Kiev.
US Assistant Secretary of State Victoria Nuland together Neo Nazis
Fšichni fašounci pohromadě / US Assistant Secretary of State Victoria Nuland together with Neo Nazis
USA has provided Ukraine with almost $120 million in military support, US Assistant Secretary of State for European and Eurasian Affairs Victoria Nuland said at the Brussels Forum in Belgium on Friday.

The United States has provided significant security support to Ukraine throughout this crisis, almost $120 million worth,” Nuland stated.

...As of February 2015, the United States had provided more than $355 million in assistance toward Ukrainian security, economic stability and reform agenda, according to the White House. In early March, US Secretary of State John Kerry announced an additional $75 million in non-lethal military aid.

The Brussels Forum is an annual high-level meeting of the most influential North American and European political, corporate and intellectual leaders to address pressing challenges currently facing both sides of the Atlantic, according to Forum’s website.

Kdo že vyvolává 3. světovou válku?

Německý satirik Volker Pispers: USA ve světě podporují všechny svině a zločince

Už jsme tu měli pro odlehčení německé komiky, teď je tu další statečný, který se nebojí říkat pravdu. Díky za to!

Jeden z komentářů říká: Už párkrát jsem tohohle chlápka viděl a musím říct, že je famózní. Škoda, že jsem se neučil líp německy, ale i s titulky v angličtině nebo v ruštině jsem se u jeho vystoupení pokaždé řehtal jako kůň. Tenhle je taky dobrej:

Logická otázka zní: Lze se tomu nějak bránit?

Odpověď zní: ANO!

Životně důležité informace pro každého člověka

Všechny tyto klíčové, životně důležité informace pro každého člověka, jsou zdarma k dispozici na tomto webu. Ty nejdůležitější informace o podstatě lidského vědomí a o tom co s tím udělat jsou k nalezení zde » Nezapomeňte: Každý je sám tvůrcem svého osudu!

A nebojte, věčné božské, fyzikální, zákony fungují zcela automaticky a neomylně. Všichni neomylně dostanou svou spravedlivou odměnu.

Žádné výmluvy typu „sorry bože, já nevěděl, on mne papá ve Vatikánu navedl“… nic takového neplatí.

Zkusili jste někdy přemluvit gravitační zákon?

A navíc tyto omluvy jsou dost omšelé — úplně stejně se vymlouvali němečtí ovčané po válce… oni že jenom konali co jim bylo nařízeno… nic takového neplatí před „Vším co jest“…