Rouškou beránka maskovaná islámská invaze do Evropy: Na každé z těch „bílých prasat“ se najde řezník…

I tohle si mohou myslet chlápci, kteří byli vyfotografováni v ulicích evropských měst a byli  identifikováni na snímcích ze svých  vlastních džihádistických aktivit v nedávné minulosti. Jen se podívejte, jak se zbraní v ruce a někdy dokonce i s botou položenou na těle právě zabitých nepřátel islámu hrdě pózují! Praví to bojovníci Allahovi.

A samozřejmě skvělí kandidáti na špatně placená místa v soukromých firmách českých ponikatelů, kteří se na ně už třesou. Že by právě oni přišli pracovat pro naše blaho, jak nám říkají v naší milé České televizi a dalších oficiálních proamerických a probruselských masmédiích?

Prosím: berte tento převzatý článek a můj úvodní komentář jako upozornění na jistá zcela reálná rizika spojená s uměle vytvořenou islámskou tzv. „imigrací“ do Evropy. Berte prosím v úvahu i mírnou ironii, jelikož celý tento uměle vytvořený problém se stal natolik šíleným, že už to jinak ani nejde…

Buďme pyšní na pana Sobotku a spol., kteří tyhle čisté a válkou /vy/zkoušené islámské bojovníky jsou ochotni přijmout pod naši střechu. Nebezpečí? Proč? Oni, když požádají o ochranu českou policii, ji podle zákona dostanou, není-liž pravda?

A my? Když nekradou či krást neumí, co s nimi, že pánové Sobotko, Kalousku, Babiši či jak se jmenujete vy všichni profesionální manipulátoři, kteří zaprodáváte vlastní stát a jeho obyvatele té papežsko-americké sebrance k volnému použití při prosazování jejich nadvlády nad tímto světem!

V krajním případě seberou mnozí VIP o něco rovnější mezi námi své jistě mimořádně obtížně odkloněné miliardy z našich daní a a naší práce a zmizí do mateřských Spojených států amerických.

A vy se podívejte na tohle a kochejte se!

Převzali jsme pro vás níže uvedený soubor šokujících fotografií údajných otců „nešťastných“ „rodin“ na „útěku“ před islámským státem. Jsou-li nebo budou-li jejich děti hodné svých otců, nemusíme se o budoucnost těch našich rozhodně bát. Ty se  se na tomto světě nebudou muset trápit dlouho a navíc se stanou křesťanskými mučedníky!

Nádherná vize, viďte! Nakonec Bůh Otec má na nebesích mnoho místa a papežská cestovní kancelář První biblické šelmy » už připravuje ve spolupráci s tou Druhou šelmou americkou » /a jí do řiti lezoucí šelmičkou EU/ pro nás programy zájezdů do nebe. ;-)

Tyto zájezdy naplní pro změnu tentokráte migraci naší bílé rasy a to rovnou do nebe. Jsou onou roztomilou šelmičkou Evropské unie pod patronací obou biblických šelem pečlivě připravovány a mají konečně naplnit po tisíciletí nám všem slibovaný akt spasení radostným opuštěním tohoto slzavého údolí.

Být imigrantem do nebe, co si víc si může křesťan přát, že ano. A je to konečně tady! Počítám, že římsko-katolická církev nám co nejdříve představí toho svého Mesiáše, který nás v rámci svého druhého příchodu tam nahoru osobně doprovodí.

A vůbec není vyloučeno, že ta naše vstupenka do nebe na sebe může vzít podobu muže s vousy po pás a s jistou modlitební knížkou nevábného obsahu v ruce.

Ovšem pokud se proslýchá, že onen církví tolik opěvovaný Mesiáš prý bude mít ocas, kopyto a kožená křídla, tak jsou to zcela jistě jen pomluvy těch zavilých nepřátel euro-atlantické civilizace typu New World Order, NWO. Netřeba se bát — jako s rasisty si s nimi nové zákony /které máme, my elity, připraveny/ jistě poradí.

Přitom naše cesta tam nahoru bude prý mnohem jednodušší než cesta těch dnešních migrantů z východu k nám. Žádné riziko plavby přes moře a kilometry chůze pěšky, místy dokonce přes ostnatý drát!

Bude to prý velmi pohodlné, doslova to budeme mít „all inclusive“. Není vyloučeno, že možná i s mečem na šíji, případně roztrháni pro lepší transport bombou nebo rozpůleni dávkou z kalašnikova do hrudi.

Jedno mne ale fakt baví — že prý se tam se tam nahoře nájem rovněž neplatí a nebeská mana je taky zdarma!

No nekupte to! ;-)

Islamisté jdou s dobou a někteří se rádi chlubí. Ukázalo se, že je možné identifikovat teroristy za pomocí sociálních sítí, jako třeba Facebook, kde někteří teroristé vkládají fotografie na kterých pózují se zbraněmi…

Převzato z freeglobe.parlamentnilisty.cz a frbiu.com:


Jelikož od funkcionářů českojazyčných médií pro domorodce víme, že se k nám /údajně/ hrnou rodiny, ženy, děti a nemocní starci, kteří prchají z jejich terorem zmítaných vlastí, byli jsme šokováni, když jsme mezi zuboženými migranty našli mj. členy islamistických bojůvek z Iráku…

Ahmad Al-kathmawi před operací…

… a po ní (poslední známá lokace Německo)

7

Ghassan Al-alkhazaly před operací…

… a po ní (Švédsko)

Hassan Alamiri před a po operaci (Finsko)

Ahmed Alkhafaji před operací …

… a po ní (Švédsko)

Bashar Yaseen Alshimary před operací…

… a po ní (Německo)

Mustafa Al-azawi po operaci…

Sajad Al-bahadli před a během operace…

… a po (Německo)

Haidar Al-Afghani před operací…

… a po (Rakousko)

Laith před operací…

… a po (Německo)

Ahmed Al-sweeadi před a po operaci (Německo)

Sajad před a po operaci (Finsko) Mahdi Al wahaily před operací…

… a po (Švédsko) Karrar Al-najar před operací…

… a po (Řecko) Saif Al-robaei před operací…

… a po (Německo) Ali Al-kurdi před operací…

… a po (Finsko)

Murtadha Al Zubaidi (libanonské šíitské hnutí Hizballáh) před operací…

… a po (Finsko)

Zdroj: freeglobe.parlamentnilisty.cz,


Nedávno jsem někde zahlédl oficiální modlitbu členů Svazu česko-amerického přátelství, převážně dislokovaných v Praze a okolí… zněla nějak takto:

Dej bože penězům téct k nám a tomu zlému zase od nás pryč. S tvým požehnáním půjdeme se Spojenými státy a Evropskou unií na věčné časy a nikdy jinak. Jsme připraveni činit tvou vůli do posledního řadového občana tohoto státu, aniž bychom trvali na tom, že mu musí být země lehká. V tom nám pomáhej František, tento tvůj zástupce na zemi a Ježíš Kristus ukrytý pod pláštěm jeho těla. Tvá láska ať zcela jistě zahubí všechny ty, kteří smýšlejí jinak než my.

Apropó, a vy nezapomeňte prosím ve volbách opět podpořit tu milou chasu sociálně demokratickou a i ty ostatní z parlamentu České republiky. Takový kabaret, který nám předvádějí, na to se nezmohou ani všichni čeští komici dohromady ;-)

Kéž nás ti hoši vedou až do hořkého konce. Přednostně ovšem konce jen jich samotných!

Ještě z toho nemáte průjem? Nezoufejte, určitě se dostaví!


Další informace:

Evropští uprchlíci a teroristé

Začátkem září informoval deník Sunday Express s odkazem na zdroj z teroristické organizace Islámský stát (IS), že více než čtyři tisíce bojovníků IS vstoupilo do mnohých členských zemí Evropské unie, pod záminkou, že se jedná o uprchlíky.

Bojovníci infiltrovali tok nelegálních přistěhovalců v tureckých přístavních městech Izmir a Mersin, odkud údajně cestovali přes Středozemní moře do Itálie, předtím, než pokračovali do dalších evropských zemí, zejména do Švédska a Německa. Podle zprávy zdroje deníku, je infiltrace bojovníků odplatou za letecké údery prováděné ze strany mezinárodní koalice v čele s USA a zeměmi NATO. „Chceme zavést Chalífát nejen v Sýrii, ale i po celém světě“ řekl zdroj deníku…

Je však nepravděpodobné, že by obyčejný lid uvěřil, že všichni ti, kteří se masově stěhují do zemí Evropské unie, skutečně prchají za lepším životem. Sebevědomí mladí muži jasně vynikají mezi davy opravdově utlačovaných a pronásledovaných uprchlíků. V očích těchto mužů neexistuje žádný strach ani beznaděj, jako je tomu v očích ostatních migrantů…

Události předpovězené ve Zjevení se stávají realitou! Papež ruku v ruce s prezidentem USA volá po novém světovém pořádku pod záminkou boje proti tzv. globálnímu oteplování

Nedávno jsme ukázali, že nejnovější aktivity papeže Francise velmi přesně pasují na verše Zjevení. Také už jsme na tomto místě důkladnou analýzou zjistili identitu obou šelem » které symbolizují dvě současné mocnosti: Vatikán a USA…

Papež volá po novém světovém pořádku, odhodil masku a nezakrytě bojuje proti lidské svobodě

I když to není na první pohled zřejmé, tak krom útoku na lidskou svobodu, obě biblické šelmy společně dlouhodobě plánují zmíněnou islámskou invazi do Evropy. Lze to dobře vidět z nenápadných zpráv, které zůstávají mimo pozornost většiny lidí:

29.6.2015, Irsko — Po setkání s papežem Františkem šéf Goldman Sachs International a návštěvník tajných setkání skupiny Bilderberg, Peter Sutherland prohlásil v rádiu RTÉ, že Evropa potřebuje více uprchlíků z Afriky a Sýrie. Nestyděl se ani lhát o jejich přínosu pro ekonomiku…

Švédsko: Hlavní město Západu znásilněné díky imigraci ze zemí jako Irák, Sýrie nebo Somálsko

Co se týče přínosu islámské imigrace v rámci tzv. multikulturní politiky, existují zcela seriózní výzkumy a statistiky ze zemí, které tuto zkušenost již dlouhodobě mají. Nechme mluvit fakta…