Agenda 2030: Znalec islámu exmuslim Ali Sina tvrdí, že tzv. migrační krize byla naplánována a vytvořena globalisty. Muslimové jsou jen loutky a Merkelová monstrum. EU není tím, za co se vydává!

Existuje spiknutí, které má zničit lidstvo, a není to konspirační teorie. Je to konkrétní plán, který funguje díky naší ignoranci…

Málo známý propagační plakát EU má symboliku dokonce dvojnásobnou: Babylonskou věž, která je v Biblickém Janově zjevení jasně spojena se Satanem. A pak dokonce i reverzní negativní pentagram, jakožto hlavní symbol satanismu... všímejte si převrácených hvězd! Tohle je silné kafe!
Málo známý propagační plakát EU má symboliku dokonce dvojnásobnou: Babylonskou věž, která je v Biblickém Janově zjevení jasně spojena se Satanem. A pak dokonce i reverzní negativní pentagram, jakožto hlavní symbol satanismu… všímejte si převrácených hvězd! Tohle je silné kafe!

Tato informace úzce navazuje na předchozí zprávy o tom, že globalisté z pekelné EU se nám snaží nacpat mohamedány do republiky za každou cenu. Dokonce na naši republiku chtějí uvalit sankce. To jsou kámoši viďte? » Průběžně informujeme, že EU útočí na Českou i Slovenskou republiku, Polsko a Maďarsko » Také Václav Klaus nedávno vyjádřil hlas rozumu: Nenechme se vydírat — nepotřebujeme eurodotace! Nastal čas odejít z EU, pokud chceme zachránit národ »

Již delší dobu varujeme, že EU je ve skutečnosti především nástrojem globalistů k nastolení jejich NWO pod maskou Agendy 2030 » A ty tzv. eurodotace jsou ve skutečnosti pokusem podplatit lidičky, kteří se nezajímají o souvislosti. Podplatit k tomu aby podporovali činnost EU…

Mezi hlavní metody zotročení a manipulace patří krom cenzury také islamizace. Nedobrá zpráva pro lidičky na Západě je fakt, že islamizace se netýká jen slepých „oveček“, které se osobně nechávají podvádět imámy, ale samozřejmě i všech nemuslimů, protože islám po dosažení určité kritické síly začíná aktivně a agresivně nutit všechny aby se podvolili jeho politické moci reprezentované zákonem šaríja. Fakty podloženou zprávu o islamizaci podává mj. psycholog Nicolai Sennels, který psychologii islámu prostudoval velmi důkladně »

Co myslíte, jaké je to kritické množství mohamedánů v populaci? O tomto efektu informuje např. i egyptský kněz Zakaria Botros — v Egyptě toto muslimské převzetí moci již na vlastní kůži zažili.

Znalec islámu Ali Sina tvrdí: Migrační krize byla plánována od konce světové války, muslimové jsou jen loutky. Monstrum Merkelová a ohavná EU

obama-hillary-muslims-ben-garrison_1_orig

„Migrační krize je vytvořena na základě plánu. Byla plánována pečlivě již brzy po druhé světové válce. Globalisté destabilizovali muslimské země tím, že na ně útočili, začalo to Íránem, následovaly Afghánistán, Irák, Egypt, Libye, Tunisko, Jemen, Somálsko a Sýrie…“

„Od období po druhé světové válce ti samí lidé, kteří financovali a podporovali Hitlera, se snaží dosáhnout svého cíle světovlády prostřednictvím OSN, EU, médií, akademické sféry, církve, Hollywoodu. Hned od školky vymývají mozek masám. Nyní jim mohou říci cokoli a nemyslící masy tomu nekriticky uvěří. Dokud budou globalisté kontrolovat myšlení mas lidí, nic se nezmění.“

Nejen tohle říká jeden z nejznámějších světových exmuslimů, odpůrců a znalců islámu, Ali Sina.

Následuje přepis částí rozhovoru:

Jaká je vaše předpověď vývoje migrační krize v Evropě? Dokáže to někdo zastavit?

Migrační krize je vytvořena na základě plánu. Byla plánována pečlivě již brzy po druhé světové válce. Globalisté destabilizovali muslimské země tím, že na ně útočili, začalo to Íránem, následovaly Afghánistán, Irák, Egypt, Libye, Tunisko, Jemen, Somálsko a Sýrie. Globalisté financovali a dirigovali islámské povstání a džihád a muslimové padli do jejich pastí a horlivě plnili jejich přání. Tyto války způsobily migrační krizi. Všechno je to záměrné.

A jaký to má tedy cíl?

Cílem je vytvořit chaos po celém světě, takže lidé budou připraveni vzdát se svých svobod výměnou za svou bezpečnost. Muslimové jsou jenom šachové figurky. Jsou postradatelní a budou eliminováni v okamžiku, kdy ztratí užitnou hodnotu. Ale pro nynějšek škodolibě spolupracují na tom, aby pokročily plány globalistů.

Jedinou cestou, jak ukončit tuto krizi, je, že lidé v západních zemích vykopnou své vlády a politiky, které mají ve svých kapsách globalisté. To se stalo v USA zvolením Trumpa. Ale zatím si ještě negratulujme, protože nepřítel je extrémně lstivý, a obávám se, že globalisté začínají ovládat prezidentství Donalda Trumpa [který souboj s nimi v poslední době viditelně prohrává]…

Předseda National Security Studies Center na Univerzitě v Haifě Dan Shueftan řekl, že když Angela Merkelová pozváním imigrantů zabila Schengen, tak je lepší pro další státy v Evropě, aby si chránily své vlastní hranice a aby postavily ploty jako Izrael. Souhlasíte?

Věřím v suverenitu každého národa. Stejně jako nesete odpovědnost za to, abyste zamkl svůj dům a abyste ochránil svou rodinu, tak každá země musí chránit své hranice. Vojenská kooperace mezi národy je v pořádku a báječná, ale to nezbavuje vlády povinnosti chránit vlastní občany. Je dobré mít šerifa, ale to neznamená, že bychom se neměli starat o své životy a domovy.

Angela Merkelová a celá Evropská unie pracují pro globalisty. To oni jsou problémem — nepřítelem lidu. Muslimové jsou pouhými loutkami v rukou této kabaly. Muslimové jsou figurkami, užitečnými idioty v jejich velkém plánu nadvlády nad světem.


Fakta o islámské imigraci

V roce 2015, předchozích dílech, jsme ukázali na skutečnost, že náboženskou povinností všech muslimů je boj za globální vládu islámu prostřednictvím zákona šaríja. Islám pochopitelně vystrkuje růžky až ve chvíli, kdy se cítí dost silný na prosazení tohoto požadavku. Imámové nejsou hloupí, pokud jde o prosazení egoistické lidské moci. Podle historických zkušeností je touto hranicí zhruba 5% muslimů v populaci...
V roce 2015, předchozích dílech, jsme ukázali na skutečnost, že náboženskou povinností všech muslimů je boj za globální vládu islámu prostřednictvím zákona šaríja. Islám pochopitelně vystrkuje růžky až ve chvíli, kdy se cítí dost silný na prosazení tohoto požadavku. Imámové nejsou hloupí, pokud jde o prosazení egoistické lidské moci. Podle historických zkušeností je touto hranicí zhruba 5% muslimů v populaci…

pravda-o-islamske-migraci-5procentni-hranice-2

Podíl muslimů v německé populaci přesáhl 5%

Článek na novinky.cz ze 14. prosince 2016 uvádí následující data:

Počet muslimů žijících v Německu od roku 2011 vzrostl o zhruba 1,2 miliónu. Celkem jich v zemi na konci loňského roku žilo 4,4 až 4,7 miliónu. Vyplývá to ze zprávy o migraci za rok 2015, kterou ve středu schválila vláda. Podíl muslimského obyvatelstva na celkové populaci činí 5,4 až 5,7 procenta. V Německu žije celkem asi 81,4 miliónu lidí... počet muslimů v SRN bude ještě o něco vyšší vzhledem k tomu, že roku 2016 přišlo přes 230 tisíc běženců převážně z muslimských zemí... Ze zprávy o migraci za rok 2016 také vyplývá, že v Německu žije kolem 7,8 miliónu cizinců, z nichž 1,3 miliónu se narodilo ve spolkové republice...

Pozn.: Mějme na paměti, že občas úřady přiznají i to, co nikdo nechce říkat moc nahlas — totiž že ne všichni jsou v zemi legálně. No a ilegálové samozřejmě ve statistikách nejsou… Dále je tu německý zákon, který umožňuje tzv. zkompletovat obrovsky početné islámské rodiny. Což znamená, že za migračním předvojem nadržených mladíků, dorazí časem i hlavní voj, jelikož merkelovské Německo v tuto chvíli stále migraci neomezuje. Sám si netroufnu říci kolikráte je třeba počet mladíků v předvoji vynásobit… kolik má členů průměrná mohamedánská rodinka? Muž, 4 manželky, ca 6 dětí…? Více ukáží následující videa. Videa jsou krátká, takže si čas určitě najděte.

Trutnovská ZŠ: Je normální aby se děti svobodného národa klaněly modlám? I vaše děti budou brzy nuceny klanět se Alláhovi, pokud se nepostavíte multikulti Agendě 2030!
Trutnovská ZŠ: Je normální aby se děti svobodného národa klaněly modlám? I vaše děti budou brzy nuceny klanět se Alláhovi, pokud se nepostavíte multikulti Agendě 2030!

Nejzvrácenější na tom všem je ale to, jak sórošovci programují za státní peníze ve školách i naše děti — naopak k tomu, aby se agresi nebránily a naopak ji napomáhaly — to vše pod rouškou pokrytecké, archonticky zvrácené tolerance.

Každý to může vidět v životě okolo sebe… např. to, jak některé levicové-neomarxistické mládežnické skupiny útočí na každého, kdo třeba jen dokonale racionálně a věcně upozorňuje na rizika importu islámu. Všimli jste si třeba, jak jsou někdy odpůrci islámu označováni za rasisty nebo xenofoby?

Islám "miluje" sluníčkáře, obzvlášť ty LGBT...
Islám „miluje“ sluníčkáře, obzvlášť ty LGBT…

Co je rasizmus?

Se svými vymytými mozky si naivně nevědomí sluníčkáři ani nepostačí všimnout, že rasizmus z podstaty svého názvu je útokem proti rase — a islám není rasa. Islám není ani náboženství, islám je ideologie zaměřená na ovládnutí celého světa, skrze nastolení zákona šaríja. Je to rys velmi podobný bolševismu a není to náhoda — v pozadí jsou ty stejné temné síly.

Co je xenofobie?

Stejně tak sluníčkáři manipulují s podstatou slova xenofobie. Je to vidět i na Wikipedii, kterou mají levicoví aktivisté pod palcem a která hned v úvodu říká » Xenofobie je projev chování, který spočívá v nedůvěře, odporu a nepřátelství ke všemu cizímu. Slovíčka „odpor a nepřátelství“ jsou lživě nasunuta aby sluníčkáři dosáhli žádoucí efekt slova pro svou zvrácenou ideologii.

Pravý význam xenofobie pochází z řečtiny (ξενοφοβία) a skládá se ze dvou částí: xénos (ξένος) znamená cizí, příchozí, cizinec (příp. také najatý, námezdný) a fobos (φόβος) znamená strach, bázeň, úzkost. V překladu tedy xenofobie značí strach z cizinců spojený s pocitem ohrožení a nedůvěry.

Každopádně tyto vymydlené mozky dnes šmahem označují za rasistu nejen skutečné rasisty, ale především všechny ty, kdož velmi racionálně a fakticky upozorňují na agresivitu islámu. Holá fakta sluníčkáře nezajímají. Takže jim vůbec nedochází jejich vlastní blbost, když třeba označují za rasistu a xenofoba polovičního japonce Okamuru. Jak dobře známo, hlavními japonskými náboženstvími jsou šintoismus a buddhismus a většina lidí se tam hlásí k oběma hlavním náboženstvím. Všimli jste si například, že by Okamura byl náboženský nesnášenlivý? Nebo odsuzoval žlutou nebo bílou nebo černou rasu? Jediné co dělá, je racionální hodnocení islámu a jeho invaze do Evropy. Lze dodat jen tolik — ať si každý objektivně prostuduje co píše korán a co učí imámové…

Muslimové vypovídají o své pravé povaze

Následující videa ukazují v plné nahotě to, co sórošovi sluníčkáři zcela záměrně zatajují — totiž pravou tvář mohamedánské povahy…

Videa ukazují nikoliv tu přetvářku, kterou muslimové vystavují na odiv prostřednictvím presstitutek v mainstreamových médiích. Videa nejsou vhodné pro útlocitné povahy, nicméně nikoho by neměla překvapit — protože v pravém islámu jsou od dětství malá muslimčata vychovávána = programována k pohrdání a k agresi vůči nevěřícím = nemuslimům! Matky dobře vědí, jak jsou děti tvárné a jak nasávají své vzory jako opičky — a přesně tento efekt imámové využívají při programování dětí.

Znovu předem zdůrazněme, že my máme rádi všechny své bližní podle známého Kristova hesla! Pokud varujeme před nebezpečím imigrace, tak nemáme nic proti těmto islámem zotročeným lidem, ale snažíme se jen poukázat na prostý fakt, že importem mohamedánů naši mocipáni záměrně instalují nový zotročující vládnoucí systém »

Chceme ukázat na těchto rozhovorech myšlení muslimů i přesto, že někdo do videa přidal zbytečně negativní titulky, se kterými se neztotožňujeme. Pamatujte prosím: Boj přitahuje boj. Agrese přitahuje agresi. JE TŘEBA ZMĚNIT SVÉ MYŠLENÍ DO POZITIVITY — ovšem jinak než to dělají nevědomí hlupáčci sluníčkáři. Více se dozvíte zde »

Následující video je z Turecka, tedy země, která je členem NATO a žije v míru se Západem. Co myslíte, kde ti puberťáci své názory vzali?

-konec poznámky-


Existují predikce, že dokonce bez migrační krize západoevropské státy jako Británie, Německo, Francie, Belgie, Nizozemí a další budou mít muslimskou většinu do 40 let. Není lepší pro státy středovýchodní Evropy opustit Evropskou unii, aby nebyly pohlceny islamizací?

Samozřejmě je to lepší. EU není tím, za co se vydává. Vyrostla z popela nacismu a jejím cílem je vytvoření jednoho „světového státu“ a tzv. Nový světový řád, kde několik rodin bude vládnout nad celým světem.

Prověřte si nacistický původ Evropské unie a můžete najít hojné články a videa odhalující tuto ohavnou organizaci » Pokud lidé zjistí pravdu o původu EU a jaký druh válečných zločinců ji založil a prosazoval, ani jedna země nezůstane v EU. Pravda je naše spása. Informace jsou k dispozici a jsou založené na nezpochybnitelných důkazech.

Co nyní považujete za klíčové body a budoucí události, které rozhodnou, zda Evropa bude islamizovaná, či ne?

Nikdo nemůže předpovědět budoucnost. Bůh dal nám lidem, abychom si naplánovali svou vlastní budoucnost, a dal nám moc ji změnit. Pokud povstaneme a uvědomíme si, co se děje za oponou, můžeme zastavit tato monstra, která chtějí zničit lidskost. Muslimové jsou také oběti. Pokud by si jen uvědomili, že jsou zneužíváni… Ale bohužel nemohou. To samé lze říci o levičácích a o komkoli, kdo odmítá hledat pravdu a odmítá celou tuto ideu jako údajnou konspirační teorii »

Existuje spiknutí, které má zničit lidstvo, ale to není teorie. Je to konkrétní plán, který funguje díky naší ignoranci.

A co se s tím dá podle vás dělat?

Můžeme se informovat. Díky internetu jsou informace přístupné komukoli, kdo je hledá. Tyto věci jsem až do nedávna neznal. S touto znalostí se můžeme zbavit politiků, kteří pracují pro tuto kabalu, a zbavit se institucí jako EU, OSN, království, bankovní systém a jejich vlivu v médiích a akademickém prostředí. …

Ali Sina je pseudonym íránského exmuslima, který nyní žije v Kanadě. Narodil se a vyrostl v Íránu, studoval v Itálii a Pákistánu. Ali Sinu citoval v jednom ze svých projevů šéf nizozemských protiimigračních a euroskeptických Svobodných Geert Wilders. Založil sdružení Faith Freedom International, které je základnou pro exmuslimy. V češtině mu vyšly knihy Jak porozumět Mohamedovi a muslimům Stručný životopis zakladatele islámu. 


Závěr a ponaučení: Tušíte už, že se tu hraje především o lidskou duši?

Ano, zde se hraje především o lidskou duši, přesně tak, jak je předpovězeno v Janově Zjevení — a tohle vše je také důvod proč o této snaze zavést novou totalitu NWO píšeme na tomto webu.

Zotročení duše spočívá v budování myšlenkového vězení, kde je vám zatajováno odkud jste na Zem přišli a jaká je vaše podstata. Vysvobození spočívá právě v tom, že tyto věci poznáte. Můžete si (zatím ještě svobodně) vybrat: Chcete být otroky NWO? …nebo raději chcete poznat sami-sebe a konečně si začít řídit svůj život sami bez politických manipulátorů? »

Času pro svobodné rozhodnutí už mnoho nezbývá!

JE ČAS SE PROBUDIT! Otevřete oči. Otevřete svou mysl. Kristova úzká Cesta je vám k dispozici…


Další informace:

Islám se integrovat rozhodně nechce, důkazy jsou na každém kroku | Muslims demonstrate against the visit of Dutch Member of the European Parliament and Freedom Party leader Geert Wilders to London, Britain, 2009-10-16. Photo: EPA/ROBERT VOS
Islám se integrovat rozhodně nechce, důkazy jsou na každém kroku | Muslims demonstrate against the visit of Dutch Member of the European Parliament and Freedom Party leader Geert Wilders to London, Britain, 2009-10-16. Photo: EPA/ROBERT VOS

Islam is more than a religion. It is also a state… a totalitarian political ideology that aims to overthrow all systems of governments and establish a worldwide theocratic dictatorship. …

Islam is the religion of hate.  For Muslims, to hate is pious. It is called al bara(hatred for the sake of Allah).  Al bara is the ultimate expression of faith.  Muslims prove their love for Allah (al wala’) by hating the non-Muslims.

Islam divides mankind between Muslims and kafirs–a derogatory term that means denier of truth, blasphemer–and instills the hatred of the unbelievers in the believers.

We can never have peace when a fifth of mankind adheres to an ideology of hate and worships a psychopath who said non-Muslims are najis (filthy) (9:28), don’t befriend them (9:23), let them find harshness in you (9:123), instill terror in their hearts (8:12), slay them wherever you find them (9:5), and their property and women are made halal to you, enjoy them, they are lawful and good (8:69).

This faith of hate must be eradicated for humanity to survive. Muslims must be weaned from this lie. The only way to do that is to show them the truth.