Agenda 2030: Útok EU proti svobodě lidstva sílí. Sankce proti ČR jsou připraveny. Fake news mainstream přiznává, že neziskovky pašují migranty do EU… aneb řízená auto-genocida západní civilizace

Málo známý propagační plakát EU má symboliku dokonce dvojnásobnou: Babylonskou věž, která je v Biblickém Janově zjevení jasně spojena se Satanem. A pak dokonce i reverzní negativní pentagram, jakožto hlavní symbol satanismu... všímejte si převrácených hvězd! Tohle je silné kafe!
Málo známý propagační plakát EU má symboliku dokonce dvojnásobnou: Babylonskou věž, která je v Biblickém Janově zjevení jasně spojena se Satanem. A pak dokonce i reverzní negativní pentagram, jakožto hlavní symbol satanismu… všímejte si převrácených hvězd! Tohle je silné kafe!

Situace se stává naléhavou. Průběžně informujeme, že EU útočí na Českou i Slovenskou republiku, Polsko a Maďarsko » Také Václav Klaus nedávno vyjádřil hlas rozumu: Nenechme se vydírat — nepotřebujeme eurodotace! Nastal čas odejít z EU, pokud chceme zachránit národ »

Již delší dobu varujeme, že EU je ve skutečnosti především nástrojem globalistů k nastolení jejich NWO pod maskou Agendy 2030 » A ty tzv. eurodotace jsou ve skutečnosti pokusem podplatit lidičky, kteří se nezajímají o souvislosti. Podplatit k tomu aby podporovali činnost EU… Teď si ukážeme další zprávu, která dokazuje že útok proti nám všem zesiluje:


Evropská komise přešla ke druhé fázi opatření proti Česku za odmítnutí přijímat migranty

Jak uvedl mj. Sputnik 26.7.2017: Evropská komise zahájila druhou fázi procedury proti Česku, Polsku a Maďarsku kvůli jejich odmítnutí přijímat migranty, což, podle názoru Bruselu, je porušením povinností v rámci Evropské unie.

„Evropská komise dnes odeslala podložené názory České republice, Maďarsku a Polsku kvůli nedodržování z jejich strany právních povinností ohledně přemístění (migrantů),“ řekl ve středu žurnalistům evropský komisař pro migraci, vnitřní záležitosti a občanství Dimitris Avramopulos.

Podle jeho slov nehledě na opakované výzvy… „tyto tři země pokračují v porušování svých povinností a ignorují své povinnosti před Řeckem, Itálií a dalšími členskými zeměmi“.

Evropská komise odeslala 14. června formální dopisy Česku, Polsku a Maďarsku v rámci procedury, která může vést k sankcím proti těmto třem zemím za odmítání přijímání migrantů.


Tuto informaci si každý může dát do souvislosti s tím, že západní mocipáni již delší dobu záměrně zaplavují Evropu muslimy! Jedním z názorných příkladů je i záměrně tolerované pašování těchto (převážně mohamedánských) migrantů v průmyslovém měřítku! Ano, vážení a milí, nic se rozhodně neděje náhodou, islamizace je totiž pro obě vládnoucí biblické šelmy výborným nástrojem pro zotročení lidských duší a nejen N. Sennels už vysvětlil jak islám v praxi přebírá moc »

Alternativa varuje již dlouho, zatímco prolhaná mainstreamová (MSM) fake-news média » se spolu s naivními i s fanatickými „sluníčkáři“ toto snaží zamaskovat!

Mainstream poprvé přiznává, že neziskovky pašují loděmi od libyjských břehů migranty do EU! Manažovaná autogenocida západních národů je všude kolem nás!

Neziskovka MOAS zachraňuje… své granty a dotace.
Neziskovka MOAS zachraňuje… své granty a dotace.

Právě teď v létě ve Středozemi opět vrcholí pašování mladých silných mužů, převážně mohamedánských migrantů, lodičkami za vydatné pomoci „neziskovek“, které se na tom samy nejspíše pěkně napakují… Je dobré si před volbami opět připomenout, jaký podraz na nás naše euro-panstvo šije. V první řadě připomínáme ten nejvíce skrývaný záměr: A to instalace islámu v Evropě, důsledkem čehož bude mj. autogenocida původních obyvatel. Dalo by se to říci i tak, že obyvatelé Evropy si v současnosti sami ze svých daní platí svou likvidaci »

Aby bylo jasno, ještě jednou předem zdůrazněme, že my máme rádi všechny své bližní podle známého Kristova hesla! Pokud varujeme před nebezpečím imigrace, tak nemáme nic proti těmto islámem zotročeným lidem, ale snažíme se jen poukázat na prostý fakt, že importem mohamedánů naši mocipáni záměrně instalují nový zotročující vládnoucí systém »

Jak jsme již vícekráte dokazovali, islám lze přirovnat k bolševismu, resp. marxismu, jelikož nejde jen o náboženství, nýbrž především o ideologii, jejímž cílem je převzít moc a vládu » V případě islámu jde o zákon šaría, který je přesně tím systémem moci. Snahou o jeho nastolení se mohamedáni rozhodně netají!

Islám se integrovat rozhodně nechce, důkazy jsou na každém kroku | Muslims demonstrate against the visit of Dutch Member of the European Parliament and Freedom Party leader Geert Wilders to London, Britain, 2009-10-16. Photo: EPA/ROBERT VOS
Islám se integrovat rozhodně nechce, důkazy jsou na každém kroku | Muslims demonstrate against the visit of Dutch Member of the European Parliament and Freedom Party leader Geert Wilders to London, Britain, 2009-10-16. Photo: EPA/ROBERT VOS

Jak uvádí AEN: Rakouský ministr vnitra Wolfgang Sobotka uvedl pro německý list Bild, že je třeba zakročit proti samozvaným neziskovým záchranářům ve Středozemním moři, kteří na svých lodích dopravují od libyjského pobřeží do Itálie ekonomické migranty ze západní Afriky »

I černý papá z Vatikánu nedávno přiznal, že jde o ekonomické migranty

Pozn.: Stejně tak i hlavní organizátor NWO a velký propagátor islámu, vatikánský černý papá, nedávno konečně přiznal to, co všímaví lidé z alternativy tvrdili od začátku migrační invaze — totiž že se jedná o migraci tzv. ekonomickou a (údajně na životě ohrožení) migranti, jdou v podstatě za pohodlným konzumním životem a „blondýnkami, které by mohli oplodňovat“ dle libosti, tak jak je to učí imámové »

Rakousko proto zvažuje, že zcela uzavře Brennerský průsmyk a nebude už z Itálie akceptovat žádné další migranty. Podle Sobotky spolupracují evropské neziskovky s bandami pašeráků, kteří si udělali z dovozu migrantů do EU výnosný business. V článku v Bildu zazněl i názor německého ministra vnitra Thomase de Maizièra, který podrobně popsal, jak to funguje v praxi. Lodě aktivistů úmyslně vypínají své lodní transpondéry, takže není možné vidět, kde se jejich lodě ve Středozemním moři pohybují. To je zřejmě opatření neziskovek po loňském skandálu, o kterém jsme psali zde »

Na internet unikly záznamy pohybů lodí neziskovek, jak pendlují tam a zpátky mezi pobřežími Libye a Sicílie. Poslední video z nedařené operace takové jedné neziskovky AEN přinesl zde » Podle německého ministra vnitra dokonce neziskovky pomocí světlometů v noci navádí lodičky s migranty a pašeráky ke svým záchranářským lodím a po naložení je odváží do italských přístavů.

Loď neziskovky MOAS je už přeplněná. Tak pomůže alespoň motorovým nafukovacím člunem a záchrannými vestami. | Photo taken on November 5, 2016 shows members of Maltese NGO MOAS helping people to board a small rescue boat during a rescue operation of migrants and refugees by the Topaz Responder ship run by Moas and the Red Cross, on November 5, 2016 off the coast of Libya. / AFP PHOTO / ANDREAS SOLARO
Loď neziskovky MOAS je už přeplněná. Tak pomůže alespoň motorovým nafukovacím člunem a záchrannými vestami. | Photo taken on November 5, 2016 shows members of Maltese NGO MOAS helping people to board a small rescue boat during a rescue operation of migrants and refugees by the Topaz Responder ship run by Moas and the Red Cross, on November 5, 2016 off the coast of Libya. / AFP PHOTO / ANDREAS SOLARO

Podle informací italského ministra zahraničí jen letos od ledna dorazilo do Itálie celkem 93.000 migrantů, přičemž většina z nich nemá s konfliktem v Sýrii nic společného, protože jde o občany zemí jako je Nigérie, Bangladéš, Guinea, Pobřeží slonoviny a Gambie. To je o 17% více, než kolik jich za stejné období dorazilo do Itálie vloni. Za celý letošní rok podle odhadů dorazí do Itálie do konce roku na 220.000 migrantů, vloni jich bylo jen 181.000 a jak se zdá, proud ekonomické migrace nepolevuje, naopak se zesiluje. Jenže tady do hry vstupuje jiný faktor. V Německu i v Rakousku budou letos parlamentní volby. V Německu v září budou volby řádné, v Rakousku v říjnu potom volby předčasné. Odhalování pravdy o migraci a o neziskovkách je podle mého názoru součást předvolebního lákání občanů. Najednou před volbami se vrcholní politici staví „proti“ migraci, najednou odhalují pravdu o neziskovkách a o jejich řádění ve Středozemí.

Mainstream náhle informuje o tom, o čem alternativa píše už dva roky

Přitom právě alternativa už od roku 2015 bije na poplach, že neziskový sektor v Evropě spolupracuje ve Středozemí na pašování migrantů do EU, ale všechny tyto informace alternativy byly neustále označovány za konspirace.

Když jsme v roce 2016 o skandálních operací lodí neziskovek v EU informovali my jako Aeronet, hned jsme se objevili v jednom z pořadů České televize o propagandě a konspiracích a právě náš článek o neziskovkách ve Středozemí byl použit v reportáži jako doprovodný obrazový podklad. Divák potom mohl získat pocit, že jde o konspiraci a propagandu, že žádná organizovaná migrace za pomoci neziskovek ve Středozemí neběží.

Boat overcrowded with migrants in the Mediterranean Sea. The boat was carrying nearly 600 people, and the remaining 566 survivors were rescued by the navy frigate Grecale and were headed to the port at Pozzallo, on the southern tip of Sicily. (Photo: Italian Navy, 2014-06-29)
Boat overcrowded with migrants in the Mediterranean Sea. The boat was carrying nearly 600 people, and the remaining 566 survivors were rescued by the navy frigate Grecale and were headed to the port at Pozzallo, on the southern tip of Sicily. (Photo: Italian Navy, 2014-06-29)

Více informací zde:

Pašování „migrantů“: Systém pohybu lodí a operací „neziskovek“ u libyjského pobřeží

migrant-traficking-2017-Libya

migrant-traficking-invasion-2017-07-12

Mainstream média zmoudřela a přestala lhát? Cože?

Najednou neuběhne ani rok a ministři vnitra Rakouska a Německa potvrzují informace alternativních serverů v Evropě. Měli bychom tleskat, ale není důvod. Je to důvod k obavám. Establishment EU a jednotlivé vlády vědí a mají stejné informace jako alternativa. Vědí, jaká je pravda o migraci. Ale tuto pravdu establishment odhaluje jen před volbami, aby udobřil své naštvané voliče.

Dokonce i rakouský mainstream jako Kronen Zeitung se nebál před dvěma dny přinést informaci o napadené ženě ve Vídni, kterou napadla somálská uprchlice kvůli jejím psům, které muslimové považují za nečistá zvířata »

Normálně by se v Rakousku na mainstreamu něco takového neobjevilo, ne jako hlavní zpráva a ne s doslovnými citacemi lidí, kteří se k incidentu vyjádřili v tom smyslu, že tací migranti nemají právo na to, aby v Rakousku dostávali azyl. Když to srovnáme s rokem 2015, kdy jakékoliv články proti migrantům byly cenzurovány, tak je to velký pokrok. Jenže právě nadcházející předčasné parlamentní volby v Rakousku jsou důvodem této náhlé transparentnosti rakouského mainstreamu. Jakmile bude po volbách, všechno se vrátí do starých kolejí. Nejen v Rakousku, ale hlavně v Německu.

Evropská unie dokonce rozhodla omezit export nafukovacích člunů a závěsných motorů do Libye. Asi jako v tom smyslu, že když EU nedodá pašerákům čluny a motory, že se migrace zastaví. Proboha, v Bruselu je více diletantů, než jsem si myslel.

Brusel si dělá z občanů blázny, chce migraci zastavit embargem na dovoz člunů do Libye!

Čluny a motory lze bez problému do Libye dovézt z Egypta, z Turecka nebo z jakékoliv jiné nečlenské země EU… To je úplně stejné, jako když na ulici probíhá válka drogových gangů a mafií, ale politici se rozhodnou přestřelky v ulicích omezit tím, že zpřísní zákony na držení zbraní. Asi jako v tom smyslu duševního pohnutí politika, který má za to, že mafiáni po sobě střílí zbraněmi, na které mají zbrojní pas.

V Bruselu se tváří, že chtějí něco proti migraci dělat, ale tyto kroky pouze potvrzují, že je to falešná póza a nikdo s tím opravdu nic dělat nechce.

Základním předpokladem pro zastavení migrace je to nejjednodušší řešení ze všech, o kterém si ptáci štěbetají na střechách a jde o veřejné tajemství v EU. Řešením je nepřijímat migranty! Hotovo. Prostě je vzít, když se objeví, naložit je na loď a vrátit je zpátky do Afriky a vysadit na pobřeží Libye. Tak jednoduché, tak účinné…

Je tragédie, když o tomto jediném a opravdu účinném řešení neslyšíte nikde na mainstreamu. Všude v EU slyšíte jen slova o tom, jak je třeba migraci „řídit“, nikoliv jak jí zamezit. A to je potom problém. Pokud máte politiky ve vedoucích pozicích zemí EU, kteří nechtějí zamezovat migraci, ale chtějí ji řídit, aby importem černochů a Arabů do EU vyrovnali zoufale nízkou porodnost evropského obyvatelstva, k jejímuž snížení ještě navíc vyzývají různé manipulativní „studie“ švédských univerzit » tak potom máte před sebou něco, čemu já osobně říkám řízená autogenocida, resp. manažovaná autogenocida.

Bílé ženy jděte na potrat — to tvrdí zmanipulované ultra feministky… Lidská blbost nebo zločin proti lidskosti?

White women: it is time to do your part! Your white children reinforce the white supremacist society that benefits you. If you claim to be progressive, and yet willingly birth white children by your own choice, you are a hypocrite. White women should be encouraged to abort their white children, and to use their freed-up time and resources to assist women of color who have no other choice but to raise their children. Women of color are in need of financial and humanitarian resources. 

  • https://medusamagazine.com/beyond-pro-choice-the-solution-to-white-supremacy-is-white-abortion

Západní politici na jedné straně hledají cesty, jak snížit emise CO2, za které prý může rozežraný a konzumní západní běloch, ale zároveň se propad porodnosti v populaci zalepuje armádami černochů a Arabů, kteří nikdy nenahradí pracovní pozice v průmyslu a ve výrobě, ve kterých právě je v EU největší nedostatek kvalifikovaných pracovních sil.

Manažovaná (řízená) autogenocida bílé západní populace je cílem našich mocipánů

migrant-muslim-invasion

A stejně tak i toto politici vědí, že dovoz migrantů do EU nemá se zalepením propadu západní bílé populace pro zaplnění pracovních míst ve výrobě nic společného.

Právě proto se tolik a mohutně v EU prosazuje koncept robotizace a autonomních systémů, protože lidská manuální práce se stane zbytností, ale ne kvůli tomu, že by nešlo vychovat nové pracovníky, ale kvůli tomu, že cílem je autogenocida západní bílé rasy. Bílého dělníka nahradí robot. A jeho byt, barák, životní prostor nahradí muslim a jeho Islám.

Výrobu zajistí roboti, společnost obsadí zaostalý islám, který není rozežraný a konzumně nespořádaný.

V Islámu neexistují státem garantované starobní důchody. Chápete, kam to směřuje? …islámský svět funguje jinak, na bázi sdílení zdrojů, v rámci rodiny a muslimské obce, muslimský svět je prostoupený chudobou a nízkou úrovní vzdělání…

Pokud lidé okolo Babiše už dnes posílají budoucí důchodce sekat trávu a nechat se vydržovat 1 dítětem (podle statistiky poklesu bílé populace), tak jste právě svědky české verze řízené autogenocidy…

Migrantům začíná Evropa říkat pane a co je nejhorší, tento zánik naší civilizace řídí naše vlastní elity, pro které mnozí z nás sami a dobrovolně hlasují při volbách. Podpora Babišovi je alarmující. Lidé si tak volí své vlastní katy, kteří je v budoucnu pošlou do vlastních hrobů a ještě nás nechají, abychom za ně zaplatili…

Už doufám chápete, proč elity chtějí do Evropy islám. Vyřeší tím snížení průmyslových emisí, úsporu planetárních zdrojů pro jiné účely, ale také dosud neřešitelnou důchodovou otázku.

Zdroje:

Ex-ředitel maďarské tajné služby svědčí o „neziskovkách“ a příčinách migrační krize (cz titulky)…


Závěr? Tušíte už, že se tu hraje především o lidskou duši?

A zde je znovu třeba dodat — ano, jistěže naši mocipáni chtějí získat levnější otroky — současně se ale hraje především o lidskou duši, přesně tak, jak je předpovězeno v Janově Zjevení — a tohle vše je také důvod proč o této snaze zavést novou totalitu NWO píšeme na tomto webu.

Zotročení duše spočívá v budování myšlenkového vězení, kde je vám zatajováno odkud jste na Zem přišli a jaká je vaše podstata. Vysvobození spočívá právě v tom, že tyto věci poznáte. Můžete si (zatím ještě svobodně) vybrat: Chcete být otroky NWO? …nebo raději chcete poznat sami-sebe a konečně si začít řídit svůj život sami bez politických manipulátorů? »

Času pro svobodné rozhodnutí už mnoho nezbývá!

JE ČAS SE PROBUDIT! Otevřete oči. Otevřete svou mysl. Kristova úzká Cesta je vám k dispozici…