Aktuálně o událostech „Konce věku“: Ruská armáda i civilní správa se připravují na totální válku. Kdo lže o dění v Sýrii? Důkazy o tom, co se doopravdy děje v Sýrii, ale existují…

Válečné události v Sýrii se přiostřují, jak postupně rozebíráme v této krátké sérii textů » Postupně si ukazujeme oč aktuálně v Sýrii běží, o co se tam hraje doopravdy. Není to téma, kterému bychom se věnovali rádi, ale ono má vážné souvislosti s předpovězenými událostmi „Konce věku“ » Všichni, kdo už nechtějí  být našim mocipánům za voly, všichni si mohou informace z odkazovaného seriálu o „Konci Věku“ spojit s níže uvedenými fakty a dát si „2 a 2″ dohromady…

Náš národ bude chráněn! Prosíme, neberte následující informace jako nějaké strašení, spíše jen za snahu vrátit znalosti národa z překroucené oblasti lží do reality…

Doopravdy! Neberte prosím následující fakta jako strašení… ono jen prostě není možné „strkat hlavu do písku“, je dobré vědět kam nás posunují naši vládci — je dobré vědět a znát, abychom mohli věci vzít do vlastních rukou. A to můžeme! ragauian dává jasný návod, jak použít onu duchovní „úzkou cestu“ a konečně vzít svůj život do vlastních rukou »

Protože na tzv. Západě dnes už jen málokdy nalezneme pravdivé objektivní informace, proto se teď v rámci vyváženosti podíváme, co se děje mimo pozornost masomédií a uvedeme si pár citátů podle ruského serveru whatdoesitmean.com z období zhruba od 8. 10. do 12. 10. 2016:

Odpočítávání ke 3. světové válce začalo, Ruská armáda varuje své velitele

8. 10. 2016: Zlověstný a urgentní oběžník vydaný ministerstvem obrany (MoD) v (09:00 Moskevského času / GMT+3) varuje všechny vojenské velitele Federace, že „odpočítávání ke 3. světové válce začalo“, nepřátelské akce „musí / měly by“ být „předpokládané / očekávané“ bez dalšího varování a že všechna velitelství jsou v plné pohotovosti.

Podle ministra obrany generála Sergeje Šojgu, jak tento bulletin varuje, v příštích hodinách bude francouzskou vládou předložena rezoluce Rady bezpečnosti Organizace spojených národů. Rezoluce vytvořená Obamovým režimem požaduje, aby ruské a syrské ozbrojené síly přestaly s ničením Západem podporovaných islámských teroristů působících ve válečné zóně Levanta (Sýrie, Aleppo…) — prezident Putin nařídil neodkladně veto [této US rezoluce]. …

Zloděj křičí, chyťte zloděje

us-terrorist-enemy-of-my-enemy

Pozn. redakce: Zuřivou protiruskou propagandou se USA (jakožto Druhá šelma Janova Zjevení) snaží uměle vytvořit požadovaný propagandistický kontext jako záminku pro útok na ruské a syrské ozbrojené síly ve válečné zóně Levanta za údajným účelem osvobodit lid Aleppa od bombardování…

Přičemž USA samozřejmě zapomínají dodat, že syrská armáda, SA, otevřela před bitvou koridory NEJEN pro bezpečný odchod civilistů, ale dokonce i pro opoziční ozbrojence » Dostupná fakta jasně říkají, že usamíci ve skutečnosti chtějí hlavně zachránit svou zástupnou džihádistickou armádu zakopanou v Aleppu.

Tuto zástupnou armádu US-CIA vybudovala aby odstranila v Sýrii legální vládu, podobně jako to předtím udělala v Lybii a v Iráku. USA v Sýrii potřebují dosadit k moci slabou loutkovou vládu, aby mohly realizovat výstavbu ropovodu ze Saúdské Arábie do Turecka a dále do Evropy — tím by zbavily Evropu závislosti na ruské ropě a plynu — a především — Rusko by bylo ekonomicky poraženo.

Některé zdroje dokonce uvádí, že v Sýrii je zhruba 5000 žoldáků z USA a Západu (viz např. TV Rossia1, video ca od 5:55) » Možná i to je důvodem americké hysterie — když strýček Sam vidí, že Rusové hodlají aplikovat na Aleppo metodu „Groznyj“… jak známo, uvedené město bylo kompletně vyhlazeno spolu se všemi mohamedánskými teroristy, kteří se v něm nacházeli…

USA-CIA vyzbrojují islámské teroristy

Důkazů o tom, jak USA-CIA skrytě / nepřímo sponzorují a vyzbrojují teroristy v Sýrii a v Iráku se v poslední době objevuje neuvěřitelné množství. Na některé se podíváme ve speciálním článku, protože jich je fakticky hodně!

V šokujícím rozhovoru pro Kölner Stadt-Anzeiger polní velitel „Džabhat an-Nusra“ hovořil o tom, jak USA podporují jeho teroristickou skupinu v boji proti vládě syrského vůdce Bašára Asada

Jürgen Todenhöfer im Gespräch mit dem Kommandeur der Al-Kaida-Filiale „Jabhat Al Nusra“
Jürgen Todenhöfer im Gespräch mit dem Kommandeur der Al-Kaida-Filiale „Jabhat Al Nusra“
Hier fand das Interview mit dem Kommandeur statt. (Kölner Stadt-Anzeiger)
Hier fand das Interview mit dem Kommandeur statt. (Kölner Stadt-Anzeiger)

 


Zbraně o jejichž schopnostech ani netuší

Pozn. redakce: V dalším textu nalézáme pozoruhodné náznaky, které by mohly ukazovat na to, že ruský (!) autor ví o existenci ruských skalárních zbraní (o nichž náš web podrobně referuje v seriálu o „Konci věku“). Pokračujme v citaci:

Tento bulletin dále uvádí, že MO sdělilo Američanům, co jim hrozí, jakmile válka začne. Mluvčí ministerstva generál Igor Konašenkov otevřeně varuje, že jakákoli snaha amerického letectva o změnu „faktů na zemi v Sýrii“ bude čelit ostré palbě a krutému, ničivému protiútoku zbraněmi o jejichž schopnostech řadoví vojáci ani netuší — a i ta nejdokonalejší „neviditelná“ válečná letadla budou zničena. …

Závěr bulletinu MO

Spolu s tím, jak Obamův režim šíleně povykuje kolem testů své nejnovější atomové bomby a rusofobie na Západě dosahuje neskutečných výšin, jako nikdy předtím, tak tento bulletin dospěl k závěru, že „cesty k míru“ jsou už téměř všechny uzavřeny a zůstává otevřená už jen „cesta války“ —  ta bude ovšem jen krátká, protože na konci NIC NEZŮSTANE!

 


Tento nenápadný obrázek z ruského serveru whatdoesitmean.com má symboliku, která nejspíše také naznačuje skalární zbraně — v překladu zhruba takto: "Držte si klobouky! Rusové přicházejí se super-energií". Slovo "power", znamená moc, ale také energii... Odkaz na skalární (tj. energetické) zbraně je vcelku dobře čitelný...
Tento nenápadný obrázek z ruského serveru whatdoesitmean.com má symboliku, která také naznačuje skalární zbraně — v překladu zhruba takto: „Držte si klobouky! Rusové přicházejí se super-energií“. Slovo „power“, znamená moc, ale také silu, energii… Odkaz na skalární (tj. energetické) zbraně je vcelku dobře čitelný…

Jak souvisí tzv. skalární zbraně s „Posledními událostmi“ a konfliktem mezi USA a RF? A co je to ta skalární energie?

V lednu 1960 Nikita Chruščov oznámil … že Rusko vyvinulo „fantastickou novou zbraň, tak mocnou, že by mohla zlikvidovat všechen život na zemi“, kdyby byla neomezeně použita.

Povšimněte si prosím vážení čtenáři časování událostí — tato nenápadná zpráva totiž podle všeho velmi těsně souvisí s tzv. Kubánskou raketovou krizí z r. 1961–1962 a stejně tak i s Fatimským proroctvím, které Vatikán dokonale zfalšoval »

Každopádně, pravé Fatimské proroctví podle přání Boží Matky mělo být zveřejněno také r. 1960! Shoda je to nikoliv náhodná!

Proroctví ovšem zveřejněno nebyloPapežská šelma ze Zjevení » tím zároveň pro lidstvo vybrala znatelně horší variantu budoucnosti, ve které se nacházíme právě teď! Další silnou indicií je výrok na adresu Spojených států, který pronesl Vladimir Putin coby premiér na jednom banketu v Moskvě v roce 2011. Podle autorů knihy „The Russia-China Axis“ Douglase E. Schoena a Melika Kaylana na této akci pokáral Spojené státy za plány na budování [údajně čistě obranného, ve skutečnosti ovšem také útočného] protiraketového systému [Aegis] v Evropě a poté dodal:

„Jediným důvodem, proč chce Washington udržovat s Ruskem blízké vztahy, je skutečnost, že bychom mohli Spojené státy zničit za půl hodiny a možná i méně,“ uvedl tehdejší premiér Putin, který se o pár měsíců stal opět ruským prezidentem.

Zní to velikášsky a nevěrohodně — ovšem jen do okamžiku, kdy pochopíte co je tím myšleno: V paralelním seriálu „Události Konce věku“ ragauian popisuje zákulisí světového mocenského soupeření a také princip skalární Teslovy technologie »

Vladimir Putin: Ruská Federace má tajnou zbraň proti útoku USA

A další stopa! V roce 2007 Vladimir Putin informoval západní svět, že Rusko bude rozvíjet nespecifikovanou tajnou zbraň, jako protiváhu k agresivnímu rozpínání USA-NATO. To bylo řečeno v reakci na americký systém protiraketové obrany, který byl rozšiřován v té době (dříve byl zakázaný ve smlouvě ABM). Ruská protiopatření, resp. zmíněná zbraň je nyní údajně prakticky dokončena. Americký údajně protiraketový systém Aegis se nachází v Deveselu, prakticky na ruském prahu — informovali jsme o tom podrobněji nedávno » Tento systém se totiž velmi snadno může stát útočným a RF se nelze divit, že se cítí ohrožena!

Pozn.: V roce 2002 Spojené státy jednostranně a bez konzultace, odstoupily od smlouvy Anti-Ballistic Missile (ABM).

A ještě jedna stopa:

Rusko potvrdilo, že vyzkoušelo zbraň na nových fyzikálních principech, která prý nemá ve světě obdoby!

Zvláštnost zbraně spočívá v tom, že neutralizuje techniku nepřítele pomocí řízené energie!

13. 10. 2016: První vzorky radioelektronické zbraně založené na nových fyzikálních principech, které nemají na světě obdoby, byly vyvinuty a úspěšně otestovány v Rusku, uvedla agentura RIA Novosti. Agentura to sdělila s odkazem na zástupce Spojené výrobní korporace na výstavě zbraní „ArmHaytek 2016“. První vzorky radioelektronických zbraní založených na nových fyzikálních principech, kdy se nepoužívá munice, byly předvedeny v září 2016 na uzavřené demonstraci pro Ministerstvo obrany v rámci vojensko-technického fóra „Armáda 2016″.

„Už jsou vytvořeny reálné vzorky těchto zbraní, a již prokázaly svou účinnost. Jedná se o zcela nový druh zbraně, která nemá žádné analogii v zemi, a nebojím se říci, že ve světě,“ řekl zástupce korporace dopisovateli agentury. Podle něj spočívá zvláštnost zbraně v tom, že neutralizuje techniku nepřítele bez použití tradičních zbraní, munice, nýbrž s pomocí řízené energie. „Jedná se o nepřímý fyzický účinek na palubní vybavení letadel, bezpilotních prostředků, přesných zbraní a jejich neutralizaci,“ vysvětlil agentuře.

-konec poznámky-


Britská vláda na své mimořádné schůzi jednala o spuštění války s Ruskou Federací!

11. 10. 2016: Další chmurná zpráva vydaná v Kremlu 11. 10. ministerstvem obrany (MoD) varuje, že britská vláda chystá „nouzové“ zasedání, aby diskutovala připojení svých vojenských sil k US Army za účelem totálního útoku proti Ruské federaci v syrském regionu Levant — což by samozřejmě rozpoutalo 3. světovou válku. 

Podle této zprávy, je už před touto schůzí řečeno že západní vzdušné síly musí být ochotny zaútočit na ruské vojenské letouny nad oblohou Sýrie k vynucení bezletové zóny » a [údajně tím] chránit občany východního Aleppa — a ta diskuze je vedená zákonodárcem Andrew Mitchellem, který jen několik hodin předtím [ve své bizarní a nedoložené lži] přirovnal chování Ruska v Sýrii k nacistům »

Pozn. redakce: Větší lež aby pohledal… Andrew z nás zase jednou dělá pitomce a myslí si, že jsme zapomněli jak na konci 2. sv. války USA a Anglie bombardovaly německá města? …vážně si myslí, že jsme takoví pitomci? Takže zatímco USA a Anglie vědomě bombardovaly civilní německá města, Rusové oproti tomu bombardují Aleppo o kterém se ví, že je obsazeno teroristy… civilisté i opozice dostali možnost odejít… a fašista je tady kdo?! … v této zprávě se také potvrzuje výrok prezidenta Putina o tom, že spojenci USA — Saúdská Arábie a Katar — tajně financovali teroristy islámského státu. Tento výrok byl potvrzen jako pravdivý poté, co Wikileaks odtajnily e-maily Hillary Clintonové, které ukazují, že Hillary [minimálně] věděla o této skutečnosti:

From: john.podesta@gmail.com 
To: hrod17@clintonemail.com 
Date: 2014-09-27 15:15 
Subject: Congrats!

4. ... we should return to plans to provide the FSA, or some group of moderate forces, with equipment that will allow them to deal with a weakened ISIL, and stepped up operations against the Syrian regime. This entire effort should be done with a low profile, avoiding the massive traditional military operations that are at best temporary solutions. While this military/para-military operation is moving forward, we need to use our diplomatic and more traditional intelligence assets to bring pressure on the governments of Qatar and Saudi Arabia, which are providing clandestine financial and logistic support to ISIL and other radical Sunni groups in the region. ...

Zdroj: Originál e-mailů z Wikileaks »

On March 16, 2016 WikiLeaks launched a searchable archive for 30,322 emails & email attachments sent to and from Hillary Clinton's private email server while she was Secretary of State. The 50,547 pages of documents span from 30 June 2010 to 12 August 2014. 7,570 of the documents were sent by Hillary Clinton.
On March 16, 2016 WikiLeaks launched a searchable archive for 30,322 emails & email attachments sent to and from Hillary Clinton’s private email server while she was Secretary of State. The 50,547 pages of documents span from 30 June 2010 to 12 August 2014. 7,570 of the documents were sent by Hillary Clinton.

Ještě více šokující ovšem je, že Hillary Clinton (resp. její nadace) dostala od těchto teroristických islámských států zaplaceno $55.800.000… (pravděpodobně) za mlčení o těchto zločinech…

 


Ruská armáda je připravena převzít řízení státní správy! Všechny ruské děti v zámoří se mají okamžitě vrátit domů!!

Vladimir Putin, President of Russia 4

12. 10. 2016: Nová zpráva Rady bezpečnosti (SC) říká, že prezident Putin ráno podepsal dekret, kterým zmocňuje ministerstvo obrany (MoD) pro zahájení implementace válečného systému řízení státu, který dává plnou moc ruské armádě a dále nařídil, aby se všechny ruské děti nacházející se v současné době v zámoří (tj. především v USA) navrátily okamžitě domů do Ruska… než vypukne „totální válka“…

Sýrie je nyní pod „plnou ochranou Federace“ — každý útok USA nebo amerického spojence, bude nyní považován za útok na samotnou Ruskou Federaci!

Pozn. redakce: Tato informace silně koresponduje s předchozími díly o dění v Sýrii »

Sýrie je nyní pod „plnou ochranou Federace“ a tato zpráva vysvětluje, že každý útok USA nebo jakéhokoli amerického spojence, bude nyní považován za útok na samotnou Ruskou Federaci a reakcí Federace nebude „nic méně než totální válka“ za použití všech prostředků. Nový systém válečné státní správy implementovaný MO umožňuje armádě převzít přímou kontrolu nad obecními a krajskými úřady, policií, státními bezpečnostními a záchrannými službami a také se konsoliduje/redukuje pět vojenských okruhů na dvě části: operativní strategické velení a válečné velitelství vojenského okruhu. …

  • http://www.whatdoesitmean.com/index2138.htm
  • Situace se vyostřuje. Putin odvolává všechny rodinné příslušníky ruských diplomatů a zahraničních pracovníků ruských firem které jsou blízké ruskému státu z celého světa. Píše nejčtenější rakouský deník KRONE ZEITUNG, něco jako Bild v Německu, který se také odvolává na britský Daily Mail:
    Angst vor Krieg? Putin holt die Familien aller Diplomaten heim. Politologe sieht „Vorbereitung auf großen Krieg“. http://www.krone.at/welt/putin-holt-die-familien-aller-diplomaten-heim-angst-vor-krieg-story-533992
  • British tabloids go into WWIII frenzy over reported pull-out of Russian officials’ relatives. https://www.rt.com/news/362511-russian-officials-tabloids-war/