nsa-usa

Velký bratr Google vás vidí! A navíc vás i cenzuruje! Návod na zachování soukromí na internetu, v e-mailu a na ochranu před špionáží ze strany vlády. A jak je to s údajným ruským hackováním MZV ČR?

Aktualizace 9. 2. 2017: Doplněny důkazy o tom, jak se Google stal skutečným temným — nebo chcete-li satanským Impériem.

Google Is Not What It Seems: Google Chairman Eric Schmidt shares a joke with Hillary Clinton during a special "fireside chat" with Google staff. The talk was held on 21 Jul 2014 at Google's headquarters in Mountain View, California
Google Is Not What It Seems: Google Chairman Eric Schmidt shares a joke with Hillary Clinton during a special „fireside chat“ with Google staff. The talk was held on 21 Jul 2014 at Google’s headquarters in Mountain View, California

Ano, vážení a milí, Google dnes už je skutečným Velkým Bratrem,  Impériem mysli, které svou moc používá k zákeřným protilidským zásahům do politiky — i když oficiálně to maskuje a nepřiznává. Fakta najdete na konci v odstavci s názvem „Google ovlivňuje volby ve světě a nejen to“…


Orwellovo „ministerstvo pravdy“ vzniklo v ČR 1. 1. 2017, poděkujte vládě!

Od 1. ledna 2017 začal v České republice působit nový Úřad pro tisk a informace, cenzorské oddělení ministerstva vnitra » o kterém už se provalilo, že nám nejen bude říkat co je pravda, ale že bude také práskat policii… Od toho už je jen krůček k mocenským postihům — jinými slovy k totalitě. V Německu (a podle všeho už i nás) předvolávají na policii jen za pouhé za vyjádření na Internetu » A to je konečná vážení, tohle se nedá pojmenovat jinak než totalita!

Co je pro mne ale naprostou záhadou, proč je u nás tolik slaboduchých lidí, kteří věří nepravdě o nějaké „ruské propagandě“? Nesnáším komunismus, SSSR byl odporným symbolem…. Ovšem Ruská federace je v současnosti tvrdě kapitalistický stát, který nás neohrožuje. Co nás ovšem ohrožuje, je harašení NATO zbraněmi na hranicích RF — tedy akce NATO, které se vší silou snaží o to nějaký ten konflikt vyprovokovat — ano v tom smyslu nám hrozí, že se jako členové NATO staneme cílem protiúderu. »

I ČR má své Sorosovy kolaboranty, zde např. soudruh Janda z Evropských Hornot
I ČR má své Sorosovy kolaboranty, zde např. soudruh Janda z Evropských Hornot

Soudruzi! Alespoň jeden seriozní důkaz o nebezpečnosti RF vůči ČR prosím!

Děkuji pěkně předem… Tuším, že je to vcelku jasné, někdo potřebuje podpořit, resp. vytvořit záminku pro vznik ministerstva pravdy, cenzuru a omezování svobody na Netu… je to jako přes kopírák z USA nedávné falešné obvinění prezidenta Trumpa, kvůli kterému tady v Čechách nedávno skákal radostí do stropu jeden občan tak trochu netradičního povolání, jen aby se vzápětí ukázalo že to celé je fake. Viz tzv. „Russian dossier“ (Ruský fascikl), který podle Zerohedge nechal vyrobit John McCain v rámci zoufalé snahy globalčiků zlikvidovat legálně zvoleného Trumpa za každou cenu »

Jako přes kopírák z USA se nyní s podezřelou shodou časování objevila aféra s údajným kyber-útokem na Ministerstvo zahraničních věcí ČR. Jak je z médií dobře známo, v USA byli Rusové obviněni z údajného hackování, které poškodilo Hitlery Clintonovou. Ovšem seriózní důkazy nikdy nebyly předloženy — jen domněnky = plácání, bez faktických informací »

Jako přes kopírák se děje to stejné v ČR — jen domněnky = plácání. Jediná „ruská stopa“, která byla ovčanům předložena ukazuje na rusko-jazyčné fórum běžící na serveru v Německu… Což je dost směšné — myslí si o nás sluníčkoví neo-marxisté, že jsme padlí na hlavu, že jim budeme věřit, že údajní super-duper ruští hackeři, co tak dokonale hackovali americké volby — že na to ani 17 super tajných amerických služeb nepřišlo — jako že ti super hackeři po sobě nechají stopu na rusko-jazyčném fóru… a v Německu? Opět slyšíme jen plácání — jak např. v ČTV, v Otázkách Václava Moravce, ředitel speciálních sil Ministerstva obrany, brigádní generál Karel Řehka přiznal » „Úplně přesně nevíme, kdo ten útok vedl,“ vyjádřil se k útoku na e-mailové schránky Ministerstva zahraničních věcí. Jak následně dodal, v současné době se liší způsoby a nástroje války. Nedá se tvrdit, že toto by byl válečný akt. „Spíš obyčejná špionáž,“ řekl.

Ať si tomu mocipáni říkají jak chtějí, prostý selský rozum vidí, že tu máme zárodek něčeho, co se nápadně podobá Orwellovu „ministerstvu pravdy“…

1984 je antiutopický román anglického spisovatele George Orwella dokončený v roce 1949. Tato kniha, z níž pochází známý výrok Velký bratr tě sleduje!, popisuje svět, v němž vládne absolutní totalita… a lidská individualita se stává zločinem…
1984 je antiutopický román anglického spisovatele George Orwella dokončený v roce 1949. Tato kniha, z níž pochází známý výrok Velký bratr tě sleduje!, popisuje svět, v němž vládne absolutní totalita… a lidská individualita se stává zločinem…

Zločin individuality. Ano. Přesně o to jde! Zničit lidskou individualitu a vytvořit poslušné stádo ovčanů. Ne-náhodou se o to snaží marxistický papež-jezuita ruku v ruce s neo-marxistkou EU-Merkelovou!

Mnoho lidí nemá vůbec představu o tom, jak se na internetu chránit před sledováním a odposloucháváním. Spolehlivě se ochránit, to bohužel není ani úplně jednoduché. Podrobnější návod najdete na odkazu níže. My se podíváme jen na to, jak lze získat bezpečnější e-maily a vyhledávání.

1. Vyhledávání — zbavte se Google!!

google-false-search,2016,obama-is-a

internet-search-image-shows-search-for-hillary-clinton-is

google-false-search,2016,hillary-is-a

Už jsme opakovaně informovali, proč byste neměli věřit Googlu » který se stal v moci velkých peněz tím zlem, proti kterému původně na svém začátku bojoval. Těch důkazů už existuje daleko více, než jsme byli schopni popsat — ve spojitosti s americkými volbami se např. ukázalo, že Google již je totálně v moci peněz globalistů a šlo to tak daleko, že vyhledávač pomáhal Hillary tím, že falšoval výsledky vyhledávání »

Androidi, špioni, kteří o vás vědí víc než manželka

Takže první snadný krok, který můžete udělat, je opustit Google. Je tu háček v tom, že Google si mezitím vytvořil majoritu v tzv. chytrých mobilech se systémem Android — tedy přesně těch chytrých mobilních hraček na kterých si mnozí již vytvořili téměř závislost. Máte 2 hlavní alternativy: Apple a Windows.

spy-clippy-windows-10-big-brother

OS Windows je ovšem jako „z bláta do louže“, jelikož se o něm provalilo, že s cenzory a špiony spolupracuje více než nadstandardně. U Apple je to snad zatím o něco lepší, alespoň se zatím nic neprovalilo… Každopádně, svoboda je zatím věcí vaší volby, zatím ji máte, než vám ji nová totalita NWO zatrhne »

Každý se může alespoň částečně bránit tím že začne používat alternativní vyhledávače a OS. Na „velkých“ PC je to snadnější, Googlu se můžete zcela vyhnout! Pro vyhledávání je v ČR jedničkou Seznam.cz a můžete také zkusit např.:

2. E-maily u českých operátorů jsou jako otevřená kniha na ministerstvu vnitra

Pokud to myslíte vážně s ochranou soukromí, nesmíte používat české e-mailové servery — a ideálně ani korporace jako Google a Microsoft. Bezpečnostní složky u nás mají snadný přístup především ke všem e-mailovým poskytovatelům v ČR a čtou si z nich jako z otevřené knihy.

Jakýkoliv e-mailový účet v zahraničí je proto v našich zemích bezpečnější, než e-mail v ČR, pokud např. píšete komentáře na české alternativní servery. Pokud máte Apple, je snadné použít alternativně jeho mail zdarma:

Asi nejlepší jsou ale Proton anebo TutaNota Mail — z jejich serverů nelze nic číst, pouze samotný majitel e-mailu je schopný dešifrovat svojí mailovou schránku a v ní uložené maily. Pokud chcete lepší bezpečnost, začněte používat e-mail na nějakém bezpečném kryptovaném serveru v cizině, např.:

TutaNota používá extrémně zabezpečený systém, který umožní poslat bezpečný mail např. i někomu na Seznam.cz — funguje to tak, že příjemce musí znát předem domluvené heslo a mail si pak přečte na zabezpečeném serveru TutaNota.

Takže TutaNota je jednoznačně super volba pro maximální bezpečnost, lepší než na Ministerstvu zahraničí ČR  ;-)

V praxi ale narazíte na to, že ne každému chcete posílat nějaké heslo… Takže pro všední komunikaci spíše Proton… a pro důležité záležitosti TutaNota!

3. Surfování na webu

snowden-nsa-usa

Rozmístění serverů, které umožňují sběr a uchování dat pro sledovací program XKeyscore (stav z roku 2008), foto: NSA, The Guardian.
Rozmístění serverů, které umožňují sběr a uchování dat pro sledovací program XKeyscore (stav z roku 2008), foto: NSA, The Guardian.

 

Soukromé prohlížení webu, při kterém vás nikdo nešmíruje, už dnes v podstatě neexistuje — své o tom ví i Edward Snowden, který měl navíc tolik odvahy, že o tom zlu ku prospěchu svobody lidstva svědčil »

Zabezpečení proti šmírování na webu není triviální a problematika je velmi rozsáhlá. Zdrojový článek doporučuje mj. kvalitní služby VPN. Jednu dobu to vypadalo, že systém Tor by mohl být dobrým řešením, nicméně mezitím také prosákly na veřejnost zprávy, že do Toru už asi/možná mají tajné služby přístup — pravděpodobně přes nějaká zadní vrátka…

4. Alternativa FaceBooku

facebook-censor-dislike

U sociální sítě je samozřejmě důležitá komunita, na FkB jsou skoro všichni, takže náhrada je obtížná… ale přesto byste v zájmu zachování své svobody měli FaceBook opustit. Pokud máte závislost ;-) …tak snad byste mohli zkusit ruskou alternativu, kde rozhodně budete svobodnější:


Zdroj a další informace:

Google ovlivňuje volby ve světě a nejen to…

Julian Assange: Google Is Not What It Seems

Eric Schmidt, Chairman of Google, at the "Pulse of Today's Global Economy" panel talk at the Clinton Global Initiative annual meeting, 26 Sept. 2013 in New York. Eric Schmidt first attended the CGI annual meeting at its opening plenary in 2010. Photo: Mark Lennihan
Eric Schmidt, Chairman of Google, at the „Pulse of Today’s Global Economy“ panel talk at the Clinton Global Initiative annual meeting, 26 Sept. 2013 in New York. Eric Schmidt first attended the CGI annual meeting at its opening plenary in 2010. Photo: Mark Lennihan

Podle Assange Google skrytě hraje temnou roli. Ta spočívá v podpoře ničivé americké zahraniční politiky — a onou spojkou s mocipány v pozadí je velký temnář Eric Schmidt. Možná si vzpomenete, že tato figura získala moc na Googlem právě v době kdy tento vstupoval do světa velkého byznysu a potřeboval investice. Ano, náhody se nedějí! Nikdy.

Impérium mysli

Před časem byl Assange opětovně v hledáčku Obamova ministerstva zahraničí za několik dalších publikací dokumentů skrze WIkiLeaks. Právě v té době se sešel s výkonným ředitelem Googlu, tehdejším předsedou správní rady společnosti, Ericem Schmidtem. Schmidt politického „vězně“ Assange kontaktoval pod záminkou práce na nové knize. Asi nepřekvapí, že publikaci, nazvanou původně „Impérium mysli“ (The Empire of the Mind) psal Schmidt, boháč, jehož jmění podle časopisu Forbes přesahuje 11 miliard dolarů, s podporou nechvalně proslulé Rady pro zahraniční vztahy (The Council on Foreign Relations, CFR) a veterána z ministerstva zahraničí Jareda Cohena.

Umíme vyvolat revoluci!

Assange později přiznal, že scházet se s tak těžkými váhami z druhé strany barikády bylo od něj v té chvíli velmi lehkomyslné. Později však díky tomu poodhalil, do jak velké míry Schmidt s Cohenem „vrostli“ do americké zahraniční politiky.

Mimo jiné na místě oba pánové otevřeně přiznali fascinaci tím, jak technologie dokáží vyvolávat revoluce — včetně takzvaného Arabského jara. A nejen jeho.

Schmidt svému „milci“ Cohenovi vytvořil vedoucí místo v jednom svém projektu (původně, v roce 2009, se jmenoval Google Ideas, postupně se z něj stal Google Jigsaw). Oba pánové začali posilovat politickou roli společnosti skrze články v médiích, sponzoring politických stran a iniciativ a pomocí Cohenových kontaktů, z jeho bývalého angažmá na ministerstvu zahraničí. Téhož roku Schmidt a Cohen zplodili článek do časopisu Foreign Affairs. Ten vydává právě Rada pro zahraniční vztahy. Po sedmi letech se text jeví jako pozoruhodně „jasnovidná“ predikce vzrůstající role Googlu ve světové politice. Pod podtitulem „Koalice propojených“ napsali:

„V éře, kdy sílí moc jednotlivců i různých skupin, budou mít výhodu vlády, které se povezou na technologické vlně. A ty, které to neudělají, brzy zjistí, že je jejich vlastní občané chtějí svrhnout. Demokratické státy, které jsou dávno propojené systémem vojenských aliancí, zjistí brzy, že totéž mohou učinit pomocí komunikačních technologií. Technologie nabízejí občanům, které vlastní vlády šikanují, nebo jim zabraňují vyjádřit vlastní názory, nové pole, na němž mohou bránit svá práva.“

NGO, údajně „nevládní“ neziskovky.
Nositelé údajného „dobra“!?

Na první přečtení se snad může zdát, že jde o chvályhodné „demokratizační“ úsilí. Jenže — jak si všiml (nejen) Julian Assange — západní vlády a to, čemu se naprosto absurdně přezdívá „nevládní organizace“, NGO, mají tendenci své vměšování do vnitřních záležitostí jiných států považovat za výlupek všeho dobra. …

Soros = Bags of Sorrows. Soudruh Soros je skutečným démonem v lidské podobě, je mj. i podporovatelem a loutkařem globalistické Hillary. Když poznáte všechny detaily o činnosti jeho celosvětové chobotnice "neziskovek", začnete se doopravdy bát...
Soros = Bags of Sorrows. Soudruh Soros je skutečným démonem v lidské podobě, je mj. i podporovatelem a loutkařem globalistické Hillary. Když poznáte všechny detaily o činnosti jeho celosvětové chobotnice „neziskovek“, začnete se doopravdy bát…

Mimochodem, dnes už je velmi dobře zdokumentováno, že tyto NGO „nevládky“ se velmi často jako nevládní a lidové iniciativy jen přetvařují a z pozadí je financují a řídí neo-marxisté typu Sorose » kteří jsou přímo napojeni na vládnoucí „elity“.

Assange po setkání Google-WikiLeaks napsal:

„Budou vám říkat, že musíte mít otevřenou mysl, ale ideje výjimečnosti USA (pozn. nebo přesněji globalistů samotných), která prostupuje celou americkou zahraniční politikou, se tato otevřenost netýká — jako by ji neviděli. Kryjí se neproniknutelným štítem banality zvané „nebuďte na straně zla“. Sami rozhodli, že jsou nositeli „dobra“. A to je problém.“

Pozn. redakce: Tady Assange správně postřehl hlavní pokrytecký rys NWO globalistů — kryjí se za masku údajného „dobra“ a „pravdy“ — přičemž dobrem a pravdou myslí jen sami sebe. Přesně na tomto principu funguje globalistický plán Agenda 2030, který je způsobem jak světovou totalitní vládu NWO zrealizovat »

Specializace? Terorismus!

Cohen, vedoucí pracovník (na pozici Adjunct Senior Fellow) v oné nechvalně proslulé rockefellerovské Radě pro zahraniční vztahy (CFR), sám uvádí, že jeho specializace je „terorismus, radikalizace, dopad komunikačních technologií na státní záležitosti a Írán“. Během své kariéry na ministerstvu zahraničí pracoval jak pro Condoleezu Riceovou, tak pro Hillary Clintonovou. Časopis Fortune ho nazval „fascinujícím chlapíkem“ a všiml si, že ve své knize „Děti džihádu“ mladý diplomat a nadšenec pro moderní technologie „razí využití technologií v lidových povstáních na Blízkém Východě i jinde“.

Pod záminkou, že s Assangem chtějí probrat technologické aspekty fungování WikiLeaks pro účely knihy, kterou právě píší, se do Assangeova úkrytu poblíž Norfolku snesli s grácií mrchožroutů Schmidt, Cohen, Lisa Shiledsová — tehdejší viceprezidentka CFR — a Scott Malcolmson. Malcolmson byl mimochodem těsně poté dosazen na pozici hlavního konzultanta proslovů Condoleezy Riceové, když se stala velvyslankyní USA při Organizaci spojených národů.

Až týdny a měsíce poté ale Assangeovi došlo, v jakém rozsahu Google skutečně spolupracuje s americkou vládou — a jak nebezpečná je v tomto ohledu nevinná maska, kterou stran své motivace nosí pro veřejnost.

Ředitel pobočky Google pro svrhávání vlád

Je roztomile ironické, že to byly právě WikiLeaks (jejichž publikační činnost chtěl Cohen údajně diskutovat), kdo o tři roky později v rámci projektu zvaného Global Intelligence Files (jež se týkal publikace interních e-mailů soukromé bezpečnostní agentury Stratfor) odhalil hloubku Cohenova vlivu i vlivu „jeho“ Googlu na politiku. Assange o tom napsal:

„Cohenovo ředitelování v Googlu dávno přesáhlo úroveň public relations nebo ‘společenské odpovědnosti velké korporace’ a dostalo se do oblasti intervencí, které jsou v zahraniční politice obyčejně rezervovány státům. Jaredovi Cohenovi se s hořkým pousmáním přezdívá ‘ředitel Googlu pro změny režimů’.

Podle jeho e-mailů byl například v Egyptě během „barevné revoluce“ a sešel se s Waelem Ghonimem — zaměstnancem Googlu, který byl jen o několik hodin později uvězněn a stal se pro západní média přitažlivým symbolem povstání. Cohen se měl účastnit i schůzek v Palestině a Turecku, ale ty byly — alespoň podle e-mailů ze Stratforu — nakonec ze strany Googlu zrušeny jako příliš riskantní. Jen pár měsíců předtím, než jsme se sešli, zase Cohen plánoval ‘výlet’ do ázerbajdžánského pohraničí na hranicích s Íránem, kde hodlal ‘mobilizovat íránské komunity sídlící poblíž hranic’, což mělo být součástí ‘projektu Googlu týkajícího se represívně organizovaných společností’.“ …

Úzké vztahy Google-armáda

Je jasné, že obrovitá společnost, která se nyní schovává pod deštníkem koncernu Alphabet Inc. nebyla nikdy mimo úzké vztahy s vládou »

Koneckonců je známo, že výzkum toho, co se mělo později stát Googlem, podnikli jeho zakladatelé Larry Page a Sergej Brin ve spolupráci s vládní vojenskou složkou — Agenturou ministerstva obrany pro pokročilé výzkumné projekty (DARPA). Tedy s technologickou a plánovací „paží“ ministerstva obrany pracující ve vysokém utajení.

To, jak dobře si Google rozumí s diplomatickým, vojenským i zpravodajským křídlem amerického establishmentu, by nemělo být ignorováno — ačkoli to mainstream setrvale činí. …

Vztahy Googlu s Pentagonem a rozvědkami ve skutečnosti nikdy neskončily

Žádost, kterou Assange podal podle zákona o svobodě informací, odhalila, že si v roce 2012 zakladatel Googlu Brin i jeho manažer Schmidt běžně dopisovali s ředitelem americké Národní bezpečnostní služby (National Security Agency, NSA), generálem Keithem Alexanderem. Diskutovali spolu iniciativu, nazvanou „Program trvalá společnost“ (Enduring Society Framework, ESF). …

Máme alternativu ke Googlu a Facebooku?

Google se stal téměř všudypřítomným. Jeho služby jsou — spolu s fenoménem zvaným Facebook, rovněž spojeným s americkou vládou — téměř nepostradatelné pro každodenní život stovek milionů lidí po celém světě (a také pro tajné služby USA).

Že jsou americká vláda a tajné služby do fungování podobných platforem zapojeny, je sice dávno známo — o to méně bychom však měli ignorovat mnohem temnější machiavellistické choutky soukromého byznysu, míchajícího se do mezinárodní politiky. Především však nemůžeme podceňovat obrovitou sílu, kterou tento byznys vládne. …

Lidé jako Julian Assange, kteří odhalují světu zákulisí fungování skrytých mocenských pák, by měli dostávat ocenění. Místo toho — ovšem ne-překvapivě — jsou fakticky vězněni a pronásledování. A většině ovčanů je to jedno, ačkoliv lidé jako Assange a Snowden bojují za svobodu celého lidstva… tedy i tu jejich!

Google Chairman Eric Schmidt introduces Hillary Clinton as the keynote speaker at the 16 May 2014 conference "Big Ideas for a New America" for the New America Foundation, of which Schmidt is the Chair of the Board and the largest funder. Source: US state C-SPAN TV
Google Chairman Eric Schmidt introduces Hillary Clinton as the keynote speaker at the 16 May 2014 conference „Big Ideas for a New America“ for the New America Foundation, of which Schmidt is the Chair of the Board and the largest funder. Source: US state C-SPAN TV

 

Hitlery Clintonová na videu přiznává, že to USA stvořily islámský stát (ISIS) i tzv. mudžahedíny

 

  • https://wikileaks.org/google-is-not-what-it-seems/
  • Emails reveal close Google relationship with NSA.

    http://archive.is/V0fdG#selection-524.1-535.59

    http://america.aljazeera.com/articles/2014/5/6/nsa-chief-google.html

  • https://www.dhs.gov/publication/cipac-cs-esf-agendas